Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy! cz.V - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-10, 14:25   #2281
dzovana
Zakorzenienie
 
Avatar dzovana
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8 041
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

zrobiłam 20 min turbo () plus 100 skakanek i trochę dywanówek z obciążeniem. niecałe 30 min w sumie. I masakra, tak ciężko dawno mi się nei cwiczyło. Pewnie po części spowodowane jest to tym, że jest upał (30stopni) i duchota w domu. No nic, może wieczorem jeszcze pójdę troszkę choć pobiegać, bo nie ma już żartów, na poważnie biorę się za siebe codziennie z 60 min ruchu musi być, do końca czerwca na pewno
dzovana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 14:27   #2282
charlie charlie
Zadomowienie
 
Avatar charlie charlie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 784
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciał

zgrzeszyłam dziś 2 paskami milki

zaliczyłam jeden egzamin na 3+ , ważne , że z głowy
jutro mam dwa spadam się uczyć
__________________
happiness is easy
charlie charlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 14:39   #2283
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cytat:
Napisane przez dzovana Pokaż wiadomość
zrobiłam 20 min turbo () plus 100 skakanek i trochę dywanówek z obciążeniem. niecałe 30 min w sumie. I masakra, tak ciężko dawno mi się nei cwiczyło. Pewnie po części spowodowane jest to tym, że jest upał (30stopni) i duchota w domu. No nic, może wieczorem jeszcze pójdę troszkę choć pobiegać, bo nie ma już żartów, na poważnie biorę się za siebe codziennie z 60 min ruchu musi być, do końca czerwca na pewno
No w taki upał to szacun chociaż u mnie wiaterek jest i jak byłam na rynku to zaczęło kropić no ale przestało za chwilę.
Kupiłam dziś 2 kg truskawek i to po 3,5 zł za kg! będzie wyżera


Cytat:
Napisane przez charlie charlie Pokaż wiadomość
zgrzeszyłam dziś 2 paskami milki

zaliczyłam jeden egzamin na 3+ , ważne , że z głowy
jutro mam dwa spadam się uczyć
Za egzamin najważniejsze, że do przodu a milka to w nagrodę
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 14:57   #2284
charlie charlie
Zadomowienie
 
Avatar charlie charlie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 784
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

dzięki heroine spalę tą milkę dzisiejszymi krótkimi ćwiczonkami są krótkie i zwyczajne, ale pot się też ze mnie leje

w ogóle dołączyłam dziś do swojej diety grejpfruty, bo podobno są dobre na oczyszczenie organizmu
__________________
happiness is easy
charlie charlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 15:06   #2285
dzovana
Zakorzenienie
 
Avatar dzovana
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8 041
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Heroinka takie tanie? ale bym zjadła
Charlie brawo za zaliczenie ja dziś zgrzeszyłam lodami ale i tak je szybko dość odstawiłam, co jest sukcesem moim.
Grejfruty właśnie muszę zakupić
dzovana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 15:20   #2286
charlie charlie
Zadomowienie
 
Avatar charlie charlie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 784
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

ja mam swoje truskawki u siebie w domu rodzinnym
w weekend będę jadła
__________________
happiness is easy
charlie charlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 15:24   #2287
kingaa2407
Wtajemniczenie
 
Avatar kingaa2407
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 322
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Jestem tu nowa i liczę na wyrozumiałość z Waszej strony
A więc nazywam się Kinga, no i jestem świeżo po maturze. Myślę, że teraz jest najlepszy czas, żeby cokolwiek z sobą zrobić (tak na poważnie), bo probówalam już kilka razy.
Przy wzroście 178cm ważę 70.5kg. Kiedyś, jak przestałam się pilnować doszło do 80kg (BMI 25.2). Kochane rodzinne skłonności do tycia.

A więc tak, chodziłam kiedyś na basen, ćwiczyłam A6W (doszłam do 28 dnia), a ostatnio Chodakowską.

Jem.. no wlasnie, i tu się zaczyna problem, ale tutaj właśnie jestem, żeby sobie z tym poradzić poprzez motywację i pisanie postów zamiast podjadania niezdrowych rzeczy przed komputerem ))

Mam nadzieję, że tym razem mi się uda!
__________________
"Nie oczekuj od dnia tego, co mogą dać jedynie lata.
Ale nie zapominaj, że lata składają się z wielu dni, dlatego nie zmarnuj ani jednego dnia."


Zrzucamy kilogramy...
Dążymy do 60 kg.
kingaa2407 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-10, 15:24   #2288
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cytat:
Napisane przez katiennn Pokaż wiadomość
no właśnie, a można tak sobie zmodyfikować i wprowadzić od razu drugą fazę?

dziękuję agila za info!
Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
Też planujesz spróbować?
Tak myślę, czy na rozgrzewkę nie zrobić przynajmniej kilku dni I fazy, przyda mi się taki "kop", a później lecieć II

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Sprawa wygląda tak. Pierwsza faza jest dla tych, którzy chcą zrzucić więcej niż 5kg. Ma ona takie zadanie, że hamuje napady głodu i chęci na węgle w późniejszym czasie. Powiem Wam, że to działa

Nie wiem co ma w planach Katienka, ale Madziu, żebyś nam nie zniknęła czasem całkiem Myślę, że mogłabyś się zastosować do wprowadzania węgli w drugiej fazie, czyli:
1-7 dzień: 1 porcja owoców, 1 porcja skrobi
8 dzień - 1 porcja owoców, 2 porcje skrobi
9 dzień - 2, 2
10-11 dzień - 2 owoców, 3 skrobi
12 - 14 dzień - 3, 3

Katien, jeżeli chcesz schudnąć mniej niż 5kg, możesz zrobić tak jak napisałam wyżej. Jeżeli więcej to zalecałabym przynajmniej z tydzień I fazy.
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 15:25   #2289
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cytat:
Napisane przez charlie charlie Pokaż wiadomość
dzięki heroine spalę tą milkę dzisiejszymi krótkimi ćwiczonkami są krótkie i zwyczajne, ale pot się też ze mnie leje

w ogóle dołączyłam dziś do swojej diety grejpfruty, bo podobno są dobre na oczyszczenie organizmu
Lubię krótkie i intensywne ćwiczenia

Dawno nie jadłam grejpfrutów

Cytat:
Napisane przez dzovana Pokaż wiadomość
Heroinka takie tanie? ale bym zjadła
No tanioszka sama się zdziwiłam
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 15:26   #2290
charlie charlie
Zadomowienie
 
Avatar charlie charlie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 784
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

oooo a ja SB próbuję po sesji i może jeszcze mamę namówię

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

heroine one nie są takie intensywne, bo to zwykłe przysiady, nożyce, wykopy, unoszenia
__________________
happiness is easy
charlie charlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 15:57   #2291
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Agila
Dziękuję za wszystkie informacje
Czytam na bieżąco wątek "Daję sobie rok! (...)" i właśnie widziałam rozkład II fazy O I myślałam właśnie przez te węgle, bo ostatnio sobie za bardzo pozwalałam ale jeśli radzisz od razu II to będę to musiała przemyśleć

Charlie
za egzamin
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-10, 16:00   #2292
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

spróbuję SB Madziu ale za 2 tygodnie, bo za dwa tygodnie zaczynam wakacje (niezależnie od tego czy będzie wrzesień czy nie, choć mam nadzieję, że nie )

muszę też oczywiście spoooro o niej poczytać, przygotować się itd. bo mam duże braki

a co do tego czy chcę schudnąć więcej niż 5 kg, jeszcze niedawno powiedziałabym, że nie, ale jak przytyłam po rzuceniu fajek, stresie okołosesyjnym, podjadaniu etc. to powiem, że tak. jest mnie ok. 69-70, a chciałabym dojść do 63, więc załóżmy że chciałabym zgubić 7 kg

aaa i jeszcze jedno - jak to jest ze słodyczami w SB? można choć trochę? czy wcale? bo jak całkowicie trzeba wyeliminować, to nie mogę się na to pisać... bo te kilogramy, które już schudłam, to tylko dzięki zmniejszeniu ilości, ale nie całkowitym wyeliminowaniu.
po prostu boję się o jojo po zakończeniu diety.
__________________
odwielorybiam się



Edytowane przez katiennn
Czas edycji: 2013-06-10 o 16:05
katiennn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 16:40   #2293
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Katienka
Tutaj masz podstawowe zasady SB KLIK
Cukierki, lizaki, galaretki, gumy do żucia i kakao bezcukrowe od I fazy , a od II fazy dodatkowo czekolada gorzka lub deserowa w ograniczonych ilościach, deser beztłuszczowy bez cukru, wiiiiino
Ale można używać słodzików, tych naturalnych pewnie też ((?)stevia, ksylitol), więc samemu na szybko coś można zrobić
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 16:43   #2294
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Kusicie tym SB, że aż się sama zaczęłam zastanawiać czy jej nie zastosować bo to w sumie takie zdrowe odżywianie jest
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 16:56   #2295
charlie charlie
Zadomowienie
 
Avatar charlie charlie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 784
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

jadłospis dzisiejszy:

1. płatki owsiane + danio light waniliowe + banan + jabłko + cynamon
2. 2 paski milki
3. frytki z piekarnika + pierś kurczaka ze szpinakiem + łyżka sosu chrzanowego
4. grejpfrut + burn
5. jajecznica z dwóch jajek i plastrem szynki + kromka wasa

ćwiczenia:
4 serie po 25 przysiadów, wymachów, nożyc poziomych, brzuszków
po 50 unoszeń na każdą nogę
__________________
happiness is easy
charlie charlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 17:49   #2296
zdeterminowany kasiek
Rozeznanie
 
Avatar zdeterminowany kasiek
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 517
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Dzisiaj mam jakiś kiepski dzień, czuję się beznadziejna, brzydka...jakaś totalna porażka

Jedzenie:
I kanapka z pieczenią, sałatą i pomidorem
II jabłko
III 2 małe ziemniaki, młoda gotowana kapusta z kawałkami kurczaka itp

Aaa i jeszcze ćwiczenia:
skalpel
20 min hh
3 dzień a6w

Widziała któraś z was wczorajszą uwagę z Ewą Chodakowską? Jak oceniacie?
__________________
Sukces to zdolność do przeżywania życia tak, jak się chce.
zdeterminowany kasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 18:05   #2297
dzovana
Zakorzenienie
 
Avatar dzovana
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8 041
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

wszystkie o tej SB gadacie i kusicie ja kiedyś stosowałam ala paleo i fajnie się na niej czułam. Ogólnie to chyba muszę sobie od nowa zrobić listę rzeczy, które mogę jeść, a których unikac, czy też zupelnie wyrzucić ze swojego jadłospisu, bo przez ostatnie 2 miesiące jem wszystko i nie chudnę nic tłuszcz jaki był, taki jest. W ogóle moje koleżanki zaczęły cwiczyć z Chodakowska i powiem Wam, że taka fajna mini rywalizacja się zaczyna robic. Ale w pozytywnym tego slowa znaczeniu, caly czas wypowiadamy sie pogladamy, zdaniami na temat jej treningów. I chyba lepiej bedzie mi sie teraz zmobilizowac do cwiczen, bo bede wiedziala, ze przykladowo moja kumpela dzisiaj juz zrobila trening, a ja gorsza byc nie bede zapewne chciala, wiec tez pojde cwiczyc i odwrotnie
Mysle, ze dzis kolo 22 pójdę trochę pobiegać- sama trochę się cykam, ale powinnam dac radę
dzovana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 18:23   #2298
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

charlie, zdeterminowany kasiek brawa za ćwiczenia

Dżo, super, że się nawzajem nakręcacie taka zdrowa rywalizacja

Ale u mnie grzmi u Ciebie nie?
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 18:25   #2299
dzovana
Zakorzenienie
 
Avatar dzovana
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8 041
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość

Dżo, super, że się nawzajem nakręcacie taka zdrowa rywalizacja

Ale u mnie grzmi u Ciebie nie?
Ci powiem, że jakieś 2 h temu nadciągnęły burzowe chmury, ale poszły nad wisłę, a teraz znowu coś idzie, obawiam się, że coś może ''siurnąć''
dzovana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-10, 18:30   #2300
meryo
Rozeznanie
 
Avatar meryo
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 843
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cytat:
Napisane przez Niewymierna Pokaż wiadomość
mam nadzieje, że masz maksymalnie 160cm, w innym razie Twoje BMI nie będzie prawidłowe
Jeśli masz więcej to proponuje nastawić się na rzeźbę bardziej niż zrzucanie kilogramów
Mój wzrost to 164 cm. No właśnie bardziej mi chodzi o rzeźbę, bo nie jestem zadowolona z mojej figury kompletnie. Jednak mam fioła na punkcie chudości i bardzo bym chciała ważyć poniżej 50 kg

Cytat:
Napisane przez kasia77177 Pokaż wiadomość
cześć,
witamy u nas
napisz swój wzrost i wymiary-one są najważniejsze, a nie waga
Właśnie mam pewne pytanie co do wymiarów. Co dokładnie się mierzy podając wymiary? I w których miejscach? Np. uda, brzuch...?
__________________
razem od 02.04.2012
zapuszczam włosy - jest 45 cm --> chcę 70
meryo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 20:08   #2301
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
Katienka
Tutaj masz podstawowe zasady SB KLIK
Cukierki, lizaki, galaretki, gumy do żucia i kakao bezcukrowe od I fazy , a od II fazy dodatkowo czekolada gorzka lub deserowa w ograniczonych ilościach, deser beztłuszczowy bez cukru, wiiiiino
Ale można używać słodzików, tych naturalnych pewnie też ((?)stevia, ksylitol), więc samemu na szybko coś można zrobić
dzięki, dzięki

chodzi mi bardziej o takie kupne słodycze, wiadomo że nie cała czekolada czy jakieś mega batony, ale takie do 100 kcal

Cytat:
Napisane przez meryo Pokaż wiadomość
Mój wzrost to 164 cm. No właśnie bardziej mi chodzi o rzeźbę, bo nie jestem zadowolona z mojej figury kompletnie. Jednak mam fioła na punkcie chudości i bardzo bym chciała ważyć poniżej 50 kg
to bardziej się nadaje na KZ
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 20:10   #2302
meryo
Rozeznanie
 
Avatar meryo
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 843
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Kz?
__________________
razem od 02.04.2012
zapuszczam włosy - jest 45 cm --> chcę 70
meryo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 20:32   #2303
f _ c k yea
Rozeznanie
 
Avatar f _ c k yea
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 828
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cytat:
Napisane przez meryo Pokaż wiadomość
Kz?
Krzywe zwierciadło odchudzania, dział obok.

Jeśli chcesz dążyć do chorobliwego wychudzenia, to faktycznie chyba trochę się tu zagubiłaś, ale ja bym Cię nie wyganiała tak od razu

Pytanie brzmi jaki jest Twój cel: jeśli taki:

to ja nie widzę w tym nic złego, ale jeśli taki:

to chyba się nie dogadamy



EDIT: właśnie zaczęłam się zastanawiać, można wklejać tu takie zdjęcia, czy to niezgodne z regulaminem?
__________________

f _ c k yea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 20:47   #2304
meryo
Rozeznanie
 
Avatar meryo
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 843
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Oczywiście, że ten pierwszy. Po prostu chodzi mi o to, że skoro ważę 54 kg to po prostu wiem, że jak schudnę te 2 kg to nie będzie żadnej różnicy. Patrzę na to w ten sposób. Może to trochę chorobliwie zabrzmiało, ale nie chodziło mi o to. Chcę mieć ładną figurę, a nie chcę być anorektyczką o samych kościach. Spoko Pytałam o wymiary. Możecie mi powiedzieć jak to tam się dokładnie mierzy?
__________________
razem od 02.04.2012
zapuszczam włosy - jest 45 cm --> chcę 70
meryo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 20:54   #2305
f _ c k yea
Rozeznanie
 
Avatar f _ c k yea
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 828
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cytat:
Napisane przez meryo Pokaż wiadomość
Oczywiście, że ten pierwszy. Po prostu chodzi mi o to, że skoro ważę 54 kg to po prostu wiem, że jak schudnę te 2 kg to nie będzie żadnej różnicy. Patrzę na to w ten sposób. Może to trochę chorobliwie zabrzmiało, ale nie chodziło mi o to. Chcę mieć ładną figurę, a nie chcę być anorektyczką o samych kościach. Spoko Pytałam o wymiary. Możecie mi powiedzieć jak to tam się dokładnie mierzy?
Nie wiem czy są jakieś dokładne przykazania "jak to się mierzy", ale ja zawsze mierzę w najszerszym miejscu (poza talią oczywiście). Z tego co widziałam dziewczyny w tabelce podają wymiary: pod biustem, talia, pępek, biodra, udo i łydka. Ja sama zawsze mierzę jeszcze ramię, bo nie lubię tego miejsca i zależy mi żeby spadło stąd jak najwięcej
__________________

f _ c k yea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 21:03   #2306
meryo
Rozeznanie
 
Avatar meryo
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 843
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cytat:
Napisane przez f _ c k yea Pokaż wiadomość
Nie wiem czy są jakieś dokładne przykazania "jak to się mierzy", ale ja zawsze mierzę w najszerszym miejscu (poza talią oczywiście). Z tego co widziałam dziewczyny w tabelce podają wymiary: pod biustem, talia, pępek, biodra, udo i łydka. Ja sama zawsze mierzę jeszcze ramię, bo nie lubię tego miejsca i zależy mi żeby spadło stąd jak najwięcej
Thanks Czas się dokładnie zmierzyć.
__________________
razem od 02.04.2012
zapuszczam włosy - jest 45 cm --> chcę 70
meryo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 21:08   #2307
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cytat:
Napisane przez meryo Pokaż wiadomość
Oczywiście, że ten pierwszy. Po prostu chodzi mi o to, że skoro ważę 54 kg to po prostu wiem, że jak schudnę te 2 kg to nie będzie żadnej różnicy. Patrzę na to w ten sposób. Może to trochę chorobliwie zabrzmiało, ale nie chodziło mi o to. Chcę mieć ładną figurę, a nie chcę być anorektyczką o samych kościach. Spoko Pytałam o wymiary. Możecie mi powiedzieć jak to tam się dokładnie mierzy?
no właśnie o to mi chodziło, że to tak zabrzmiało
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 21:52   #2308
kasia77177
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 324
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś 2 kg truskawek i to po 3,5 zł za kg! będzie wyżera

ja też dziś w końcu kupiłam truskawkijutro będzie koktajl truskawkowo-bananowy ale u mnie po 5 zł za kg...
Cytat:
Napisane przez meryo Pokaż wiadomość
Mój wzrost to 164 cm. No właśnie bardziej mi chodzi o rzeźbę, bo nie jestem zadowolona z mojej figury kompletnie. Jednak mam fioła na punkcie chudości i bardzo bym chciała ważyć poniżej 50 kg



Właśnie mam pewne pytanie co do wymiarów. Co dokładnie się mierzy podając wymiary? I w których miejscach? Np. uda, brzuch...?
https://docs.google.com/spreadsheet/...aeTlma2c#gid=0 tu jest nasza tabelka
uda to tak ze 2,3 cm poniżej kroku,biodra0ja w najszerszym miejscu w pupie,brzuch to różnie mi wychodzi,ale staram się nad kośćmi biodrowymi
kasia77177 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 21:58   #2309
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cytat:
Napisane przez dzovana Pokaż wiadomość
Ci powiem, że jakieś 2 h temu nadciągnęły burzowe chmury, ale poszły nad wisłę, a teraz znowu coś idzie, obawiam się, że coś może ''siurnąć''
A u mnie jak waliło i grad padał na parkingu mamy powódź

Cytat:
Napisane przez kasia77177 Pokaż wiadomość
ja też dziś w końcu kupiłam truskawkijutro będzie koktajl truskawkowo-bananowy ale u mnie po 5 zł za kg...
Też jutro robię taki koktajl i mam ochotę na makaron z truskawkami
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 22:17   #2310
majoofka
Raczkowanie
 
Avatar majoofka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 53
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Hej!
Gratki za wszystkie spadki, ćwiczenia i ładne jadłospisy Mam średnio czas pisać personalnie, ale przeczytałam całe forum Muszę ogarnąć ten krem na rozstępy
Sorki, że się nie odzywałam od soboty, ale byłam mega zakręcona w związku z egzaminem ...
Egzamin z anatomii zaliczony na 4 !
Generalnie dwa ostatnie dni troszkę wycięte z ćwiczeń ( ale to nadrobi się przecież )
W niedzielę miałam fazę na jedzenie - zajadałam stresy, a dzisiaj przez pół dnia jadłowstręt, dlatego jadłospisy prezentują się:
Niedziela:
1. owsianka
2. ryż + kawałki piersi + sałatka + gruszka
3. 2 kawałki ciasta marchewkowego, trochę extra żurawiny i migdałów
4. kus kus + pomidor + bazylia
5. 2 kromki pieczywa żytniego posmarowane serkiem + kilka rzodkiewek
6. zjedzone w nocnych godzinach opakowanie Sun bitesów ( w sumie nie były aż tak smaczne :P , sama sól, ale... wciągały :P )

Poniedziałek:
1. owsianka
2. spaghetti ( makaron pełnoziarnisty + mielone + pomidory z puszki)
3. truskawki z granolą i maślanką

P.S. wieem, same węgle, ogarnę się jutro
P.S. 2 -> zrobiłam dzisiaj domową granolę, pychota!
P.S. 3 A u mnie truskawki za 6 zł ( jeszcze w pt były za 7,5)
majoofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:07.