Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-10, 18:34   #1081
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziewczyny, jaki podkład polecałybyście do cery mieszanej z tendencją do przetłuszczania się na czole i suchym nosem i policzkami?
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 18:49   #1082
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Być może,ale po dzisiejszym dniu stwierdzam że Estee Lauder DW to kompletne dno.
Zrobił mi nowe 'kuku',a choć nałożyłam straaaasznie malutko i początkowo wyglądał nawet naturalnie,to po 2-3 godzinach wyglądałam jakbym wysmarowała się tanim,koszmarnym podkładem,który na dodatek okropnie ściemniał.
Bardzo obciąża buzię,nawet po jego zmyciu jest szara i smutna.
Musiałam szybko 'zdjąć' to z siebie i nałożyłam płynny True Match Loreala,który może rewelacyjny nie jest,ale bynajmniej teraz jak znów zmyłam makijaż,to cera nie jest taka pociemniała i zniszczona.
Noo.. To się wyżaliłam


przez pierwsze dwa miesiace revlon sprawdzal sie idealnie, obecnie po godzinie swiece sie jak żarówa mam mnostwo drobnych krostek do tego pozapychane pory i od czasu do czasu bolace bulwy pod skóra, także musze znaleźć cos nowego do sylwestra na pewno revlon juz u mnie nie zagosci. Dopoki nie znajde innego musze zadowlic sie cool mattem rimmela.


kiedys na 100dniowke wizazystka polozyla mi wlasnie Gosha(chyba ...ale wszystko miala tej firmy w dodatku troche opakowanie kojarze)i efekt byl super mimo ze mialam MEGA tragedie na twarzy, swietnie pokryl mi olbrzymie syfy no i pamietam ze mialam cala noc matowa twarz. Takze musze wyprobowac :d
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 07:24   #1083
MadziA2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 172
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Mary Kay 400 miałam. Odcień wpadający już bardziej w brąz, różu tam nie ma. Dla opalonej cery, jak dla mnie świetny. A 300 nie testowałam.
MadziA2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 11:01   #1084
Julson777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Cera mieszana jaki podkład?

Mam cerę mieszaną z problemami( trądzik) jaki podkład, puder, korektor polecacie?
Myślałam o podkładzie True Match loreala albo Max Factor Experience
Dziekuję za pomoc
Julson777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 11:22   #1085
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Cera mieszana jaki podkład?

Przejrzyj KWC i poczytaj opinie Mieszana cera jest wymagająca i nad doborem kolorówki trzeba popracować. Na KWC znajdziesz wiele pomocnych recenzji, więc zawęzisz grono poszukiwanych.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 11:59   #1086
londonmuffin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Odpowiedni podkład dla nastolatki

Witam serdecznie,
od dłuższego czasu poszukuję odpowiedniego dla mnie podkładu. Jak można wyczytac z tytułu, lat mam naście Używałam już Teint Idole od Lancome (próbka z sephory) i uważam, że jest bardzo dobry, ale chciałabym przetestowac coś tańszego. Raz wzięłam od mamy L'Oreal True Match, ale nie podobają mi się te świecące drobinki, kojarzą mi się z kiczem. Kupiłam również fluid antybakteryjny od Under 20, ale ma kiepską konsystencję (krem...) i jest ciężki, nos świeci się po nim bardziej niż bez, a niby matuje. Czytam opinie w internecie, szukam w sklepach, ale ciężko jest cos dobrac, bo kiedy tylko coś mi się spodoba, okazuje się, że lepszy jest dla osób jednak ode mnie starszych. Rzadko producenci podają konkretny wiek, co utrudnia mi zadanie.
Znalazłam następujące podkłady, proszę o poradę:
l'oreal matte morphose
maybelline pure make-up (podobno już prawie nie ma go w Polsce)
+ chętnie jakieś od rimmel, max factor, l'oreal, maybelline - te firmy najlepiej
Szukam podkładu który byłby musem (w sumie czemu nie?) ale najlepiej był lejący (mile widziana pompka), matował - to BARDZO ważne, rozświetlający, był dobry dla cery, w której teoretycznie przetłuszcza się strefa T, a tak naprawdę tylko nos No i niezbyt drogi.
Pozdrawiam i z góry dzięki!
londonmuffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 12:48   #1087
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Odpowiedni podkład dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez londonmuffin Pokaż wiadomość
Witam serdecznie,
od dłuższego czasu poszukuję odpowiedniego dla mnie podkładu. Jak można wyczytac z tytułu, lat mam naście Używałam już Teint Idole od Lancome (próbka z sephory) i uważam, że jest bardzo dobry, ale chciałabym przetestowac coś tańszego. Raz wzięłam od mamy L'Oreal True Match, ale nie podobają mi się te świecące drobinki, kojarzą mi się z kiczem. Kupiłam również fluid antybakteryjny od Under 20, ale ma kiepską konsystencję (krem...) i jest ciężki, nos świeci się po nim bardziej niż bez, a niby matuje. Czytam opinie w internecie, szukam w sklepach, ale ciężko jest cos dobrac, bo kiedy tylko coś mi się spodoba, okazuje się, że lepszy jest dla osób jednak ode mnie starszych. Rzadko producenci podają konkretny wiek, co utrudnia mi zadanie.
Znalazłam następujące podkłady, proszę o poradę:
l'oreal matte morphose
maybelline pure make-up (podobno już prawie nie ma go w Polsce)
+ chętnie jakieś od rimmel, max factor, l'oreal, maybelline - te firmy najlepiej
Szukam podkładu który byłby musem (w sumie czemu nie?) ale najlepiej był lejący (mile widziana pompka), matował - to BARDZO ważne, rozświetlający, był dobry dla cery, w której teoretycznie przetłuszcza się strefa T, a tak naprawdę tylko nos No i niezbyt drogi.
Pozdrawiam i z góry dzięki!
Szczerze? Zupełnie nie rozumiem czego szukasz. Musu, ale żeby był lejący??? To się wyklucza według mnie. Matujący, ale rozświetlający? To tak samo.

Masz dużo do zakrycia czy po prostu potrzebujesz ujednolicenia cery? Ja ze swojej strony mogę zasugerować:

- Maybelline Affinitone - 20zł lekki, bardzo płynny, u mnie nie matuje, ale też nie powoduje przetłuszczania, cera wygląda naturalnie. Nie robi maski, dość słabo kryje. Pierwszy podkład, który od rana do wieczora wygląda super, nie warzy się.

- Rimmel rozświetlający (z różową zakrętką) - 30zł? leciutki, cera wygląda świeżo (drobinki...). No, ale jest dosyć tłustawy i nie uświadczysz matu. Ceny regularnej nie warty, ale czasem są zestawy z korektorem.

Może krem tonujący + dobry korektor? Kremy tonujące ma w ofercie Ziaja, My Secret.. Generalnie powyższe podkłady są dobre jak nie ma się ogromnego trądziku. Jak zależy Ci na ujednoliceniu cery, to jak najbardziej krem tonujący lub leciutki podkład.

Jak mus, to może spróbuj tego z Maybelline, Dream Matt czy coś takiego. Mus może podkreślać suche skórki i wysuszać cerę, ale podobno świetnie kryje. Albo mus z Essence (jeżeli jest jeszcze dostępny).
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-11, 13:37   #1088
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Odpowiedni podkład dla nastolatki

żeby dłużej trzymać mat, musisz oprószyć podkład pudrem, najlepiej sypkim, matującym. to utrwali podkład.

producenci nie piszą, dla jakiej grupy wiekowej jest przeznaczony podkład, bo to zwykle nie ma znaczenia. to, że podkład jest lekki i matujący, nie oznacza, że mogą go stosować tylko nastolatki właściwie po dwudziestym roku życia skóra aż tak bardzo się nie zmienia, z tym, że mogą się pojawiać pierwsze zmarszczki i może zniknąć trądzik. ale wiele kobiet nawet w wieku 50 lat ma przetłuszczającą się skórę.

jeżeli chcesz czegoś naprawdę lekkiego, kup krem tonujący i ewentualnie korektor.

trudno znaleźć krem, który jest jednocześnie matujący i rozświetlający. marzę o takim, który jednocześnie by matowił, tj. panował nad produkcją sebum, ale nie dawał całkiem matowego wykończenia... ale to chyba tylko BB Cream'y

tak ogólnie najlepsze dla cery są BB Creamy i podkłady mineralne (ale te prawdziwe, jak EDM, Pixie, Lumiere, Lucy, a nie drogeryjne, które zwykle zawierają talk)
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 14:54   #1089
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
przez pierwsze dwa miesiace revlon sprawdzal sie idealnie, obecnie po godzinie swiece sie jak żarówa mam mnostwo drobnych krostek do tego pozapychane pory i od czasu do czasu bolace bulwy pod skóra, także musze znaleźć cos nowego do sylwestra na pewno revlon juz u mnie nie zagosci. Dopoki nie znajde innego musze zadowlic sie cool mattem rimmela.


kiedys na 100dniowke wizazystka polozyla mi wlasnie Gosha(chyba ...ale wszystko miala tej firmy w dodatku troche opakowanie kojarze)i efekt byl super mimo ze mialam MEGA tragedie na twarzy, swietnie pokryl mi olbrzymie syfy no i pamietam ze mialam cala noc matowa twarz. Takze musze wyprobowac :d
Jeśli kładła Ci Gosha,a był dobrze kryjacy to pewnie ten podkład:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ar-Make-up.htm

Osobiście go nie miałam,ale czytałam trochę o nim że dobrze pokrywa.
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 20:40   #1090
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Jeśli kładła Ci Gosha,a był dobrze kryjacy to pewnie ten podkład:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ar-Make-up.htm

Osobiście go nie miałam,ale czytałam trochę o nim że dobrze pokrywa.


tak tez sie domyslam ze to ten bo taki czarny byl wlasnie
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 09:22   #1091
MadziA2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 172
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

londonmuffin
Nie wiem czy masz problem z mocnym trądzikiem, czy z jakimiś lekkimi przebarwieniami na buzi. Ja mam trądzik hormonalny i mam 20 lat. Kiedyś używałam podkładów drogeryjnych (np. rimmel, maybelline) i wg mnie o był mój największy błąd. Zamiast to wszystko zakrywać zapychaczami (bo te podkłady akurat na mnie tak działały), powinnam już wtedy leczyć trądzik a co do podkładu, używać takiego, który wspomoże leczenie.
Teraz tak robię. Stosuję tylko podkłady apteczne.
La roche posay - świetnie kryją, mnie nie zapychają, z kolorami może być problem, bo mają ciemniejsze. ok.70zł
Vichy - lubię ich podkłady, vichy dermablend kryje na maksa wszystko i też mnie nie zapycha; jeszcze vichy aera teint też jest fajny, dużo lżejszy, ma wg mnie ładne kolory i śliczne wykończenie(również nie zapycha) ok.80zł
Pharmaceris - ten podkład ma taką tłustą konsystencję, kryje w miarę ok, mają 3 kolorki, nawet ładne, ok.30zł
Poza tym z lirene już mniej kryjące i dużo tańsze, nadają się jeśli ni masz wielkich problemów z cerą. (do 20zł)
A jeżeli chodzi o błyszczenie się, to też mam ten problem, ale używam pudru sypkiego Jadwiga do cery trądzikowej tłustej 20 zł, no i jest w porządku przez cały dzień. Pamiętaj, jeśli szukasz podkładu, który Ci wszystko zakryje, to nie licz za bardzo na super mat, bo to w końcu podkład kryjący. Poza tym, przy cerze trądzikowej podkłady matujące nie są wskazane. Najlepiej użyć pudru sypkiego transparentnego.
MadziA2010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-13, 16:39   #1092
magnolia113
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 373
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Nie cierpię Revlonu CS... Maska. Sztuczny. Tłusty. Ciężki. Beznadziejny.

Jeżeli potrzebujecie krycia polecam całym sercem Dermablend, ale uprzedzam, że lekki to on nie jest. Za to krycie jest świetne i nie wygląda tak sztucznie jak CS.

Osobiście nie mam większych problemów z cerą, jedynie zaczerwienione policzki i cienie pod oczami. Zachwycił mnie Loreal mat morphose.
Jest leciutki, nie czuję go, ślicznie wyrównuje skórę, łącznie ze zmniejszeniem porów. Przy tym buzia wygląda naturalnie. Konsystencja ekstra, plus nie wysusza jak klasyczne musy. No i jako jedyny lekko matuje moją skórę, jak do niego dorzucę trochę sypkiego pudru to jest mat na ładnych kilka godzin, co u mnie graniczy z cudem. Jak sprawdzi się na tłustej skórze nie mam pojęcia
Ogólnie jest moim ideałem
magnolia113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 18:54   #1093
darunia89
Raczkowanie
 
Avatar darunia89
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 59
GG do darunia89
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Witam Was. I bardzo proszę o pomoc.
Mam kolor podkładu średni beż firmy kobo matujący. I po nałożeniu na twarz wydaje sie być czerwony . Czy to znaczy, że jest dla mnie zbyt ciemny, czy może przyczyna jest inna? I jeszcze jedno pytanie. Jeżeli opale sie troche w solarium to podkład ten będzie pasował? Nie wiem jak poradzić sobie z doborem koloru. Mam też kolor naturalny Lirene ale niestety nie kryje prawie wogóle. I ostatnio zmieszałam je troche i nawet jakoś to wyglądało.
Może troche głupie pytanie zadałam, ale naprawde mnie to ciekawi czemu wydaje sie czerwony. Prosze kobietki pomóżcie
Pozdrawiam
__________________
...Patrz na świat jakbyś oglądał go po raz pierwszy...




darunia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 22:13   #1094
londonmuffin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez MadziA2010 Pokaż wiadomość
londonmuffin
Nie wiem czy masz problem z mocnym trądzikiem, czy z jakimiś lekkimi przebarwieniami na buzi. Ja mam trądzik hormonalny i mam 20 lat. Kiedyś używałam podkładów drogeryjnych (np. rimmel, maybelline) i wg mnie o był mój największy błąd. Zamiast to wszystko zakrywać zapychaczami (bo te podkłady akurat na mnie tak działały), powinnam już wtedy leczyć trądzik a co do podkładu, używać takiego, który wspomoże leczenie.
Teraz tak robię. Stosuję tylko podkłady apteczne.
La roche posay - świetnie kryją, mnie nie zapychają, z kolorami może być problem, bo mają ciemniejsze. ok.70zł
Vichy - lubię ich podkłady, vichy dermablend kryje na maksa wszystko i też mnie nie zapycha; jeszcze vichy aera teint też jest fajny, dużo lżejszy, ma wg mnie ładne kolory i śliczne wykończenie(również nie zapycha) ok.80zł
Pharmaceris - ten podkład ma taką tłustą konsystencję, kryje w miarę ok, mają 3 kolorki, nawet ładne, ok.30zł
Poza tym z lirene już mniej kryjące i dużo tańsze, nadają się jeśli ni masz wielkich problemów z cerą. (do 20zł)
A jeżeli chodzi o błyszczenie się, to też mam ten problem, ale używam pudru sypkiego Jadwiga do cery trądzikowej tłustej 20 zł, no i jest w porządku przez cały dzień. Pamiętaj, jeśli szukasz podkładu, który Ci wszystko zakryje, to nie licz za bardzo na super mat, bo to w końcu podkład kryjący. Poza tym, przy cerze trądzikowej podkłady matujące nie są wskazane. Najlepiej użyć pudru sypkiego transparentnego.
Dzięki wielkie Nie mam problemów z trądzikiem, wyskakują mi jedynie jakieś pojedyncze małe pryszcze, ale szybko je zwalczam bez wyciskania. Co do podkładu, ostatnio kupiłam Elle i w środku była próbka Aeratient od Vichy, którą dzisiaj po raz pierwszy przetestowałam i muszę powiedziec, że jestem bardzo mile zaskoczona. Rzeczywiście, fluid matuje, jest lekki i bardzo ładnie rozświetla. Nawet delikatnie przysłonił moje naturalne rumieńce (które poniekąd są moim koszmarem) tak, że nie były czerwone, a subtelnie różowe i ładnie wyglądały. Polecam wszystkim, chciałam dzisiaj kupic całe opakowanie, ale nigdzie nie mogłam dostac FLUIDU (jest również krem, ale do skóry suchej, a ja mam mieszaną) w moim odcieniu (23 Clair, Ivory). Będę szukac dalej, bo warto
londonmuffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 11:12   #1095
darunia89
Raczkowanie
 
Avatar darunia89
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 59
GG do darunia89
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

hallo nikt nie pomoże?
__________________
...Patrz na świat jakbyś oglądał go po raz pierwszy...




darunia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 15:12   #1096
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez darunia89 Pokaż wiadomość
Witam Was. I bardzo proszę o pomoc.
Mam kolor podkładu średni beż firmy kobo matujący. I po nałożeniu na twarz wydaje sie być czerwony . Czy to znaczy, że jest dla mnie zbyt ciemny, czy może przyczyna jest inna? I jeszcze jedno pytanie. Jeżeli opale sie troche w solarium to podkład ten będzie pasował? Nie wiem jak poradzić sobie z doborem koloru. Mam też kolor naturalny Lirene ale niestety nie kryje prawie wogóle. I ostatnio zmieszałam je troche i nawet jakoś to wyglądało.
Może troche głupie pytanie zadałam, ale naprawde mnie to ciekawi czemu wydaje sie czerwony. Prosze kobietki pomóżcie
Pozdrawiam
Pewnie jest za ciemny,a ma w sobie również dużo różowych tonów.
Gdy opalisz się w solarium,to być może wyrówna Ci się granica między szyją a twarzą i nie bedzie się tak odznaczał ale różowych tonów w podkładzie już nie zredukuje.
Poszukaj czegoś w beżach,albo beżach z domieszką żółci
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 18:20   #1097
darunia89
Raczkowanie
 
Avatar darunia89
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 59
GG do darunia89
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

tyle, że mam kolor beż a dokładnie średni beż
__________________
...Patrz na świat jakbyś oglądał go po raz pierwszy...




darunia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 18:53   #1098
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

A co powiecie o tym nowym podkladzie max factora xperience ? W KWC opinie sa rozne ... Zastanawiam sie tez nad odcieniem - teraz uzywam colour adapt 75 a tutaj zupelnie nie wiem kory odcien wybrac, wszystkie kolory wydaja mi sie albo bardzo jasne albo rozowe .Zastanawialam sie nad tym browni (czy jakos tak) ale boje sie,zeby nie byl zbyt ciemny .
__________________

karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 10:48   #1099
slaiderka
Raczkowanie
 
Avatar slaiderka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 51
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Hej Po pierwsze fajnie jest przed zakupem rozprowadzic sobie podklad na policzku w dolnej czesci i zobaczyc czy kolor nam pasuje , robimy to testerem ! wyjsc sobie na zewnatrz i zobaczyc w swietle dziennym czy kolor nam pasuje ! ja osobiscie uzywam pro long mac i jest super caly dzien sie trzyma na buzi bez poprawek , jest srednio kryjacy, no i uzywam bazy smashboxa i korektora
__________________
Myśl. Wierz. Marz. Miej odwagę !
slaiderka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-18, 12:02   #1100
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez darunia89 Pokaż wiadomość
tyle, że mam kolor beż a dokładnie średni beż
Kolor wypisany na tubce,nie zawsze równa się całkowicie do rzeczywistości
W wielu beżowych podkładach można znaleźć różowe tony,a właściwie znalezienie takiego specyfiku bez nich,w żółtej tonacji graniczy prawie z cudem

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
A co powiecie o tym nowym podkladzie max factora xperience ? W KWC opinie sa rozne ... Zastanawiam sie tez nad odcieniem - teraz uzywam colour adapt 75 a tutaj zupelnie nie wiem kory odcien wybrac, wszystkie kolory wydaja mi sie albo bardzo jasne albo rozowe .Zastanawialam sie nad tym browni (czy jakos tak) ale boje sie,zeby nie byl zbyt ciemny .
Fair Sugar Cane (55) na średnio jasnej,ale też nie super ciemnej buzi wyglądał jak maska,był zbyt ciemny.
Podkład zostawia taki naturalny film,ale osobiście nie lubię pozostawiać twarzy nie omiecionej pudrem bambusowo-jedwabnym albo jakimś innym,"zwykłym".
Kryje w miarę przyzwoicie,konsystencja bardziej jak mus,ale o ile się nie mylę ma w składzie olej jojoba który może zapychać i to mnie też powstrzymuje przed nakładaniem tego specyfiku na twarz

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
Napisane przez slaiderka Pokaż wiadomość
Hej Po pierwsze fajnie jest przed zakupem rozprowadzic sobie podklad na policzku w dolnej czesci i zobaczyc czy kolor nam pasuje , robimy to testerem ! wyjsc sobie na zewnatrz i zobaczyc w swietle dziennym czy kolor nam pasuje ! ja osobiscie uzywam pro long mac i jest super caly dzien sie trzyma na buzi bez poprawek , jest srednio kryjacy, no i uzywam bazy smashboxa i korektora
Takie testy u mnie bynajmniej nic nie dają..
Podkład muszę rozprowadzić na całej twarzy i wtedy dopiero widać czy nam się dopasuje.
Kolor może być ok,ale te okropne różowe tony które "robią" w większości podkładów są już nie do przyjęcia.
No i jeszcze kwestia tego,że odcień może sie zmienić po dwóch godzinach
Oj,czemu my kobiety mamy tak ciężko No,ale nie narzekajmy

Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2010-11-18 o 11:58
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 13:25   #1101
miara
Przyczajenie
 
Avatar miara
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Question Jaki podkład polecacie ?

Jaki podkład polecacie dla cery trądzikowej i mieszanej ?


Przepatrzyłam kilka stron i wypisałam kilka ;
*Flos-Lek - Anti Acne Ideal Skin Make up
*Oceanic - AA Make Up - Antybakteryjny podkład matujący do cery trądzikowej
*Manhattan - Clearface - Natural Mat Make-up - fluid lekko-średnio kryjący
*Ziaja - Nuno - technologia przeciw pryszczom - anty-trądzikowy krem tonujący
*Soraya - Antybakteryjny Make-Up
*Soraya - Make-up Anty

Który z wyżej podanych polecacie ?
Proszę o propozycje innych ?

Chciałam jeszcze powiedzieć że moja cera strasznie się świeci

Edytowane przez miara
Czas edycji: 2010-12-12 o 16:17 Powód: Chciałam jeszcze powiedzieć że moja cera strasznie się świeci :(
miara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 13:59   #1102
dziama_
Raczkowanie
 
Avatar dziama_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 386
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

znalezienie podkładu w takim ładnym beżowym odcieniu - GRANICZY Z CUDEM ;x

http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fr...htm#864763.jpg


od 2 lat szukam i nie moge znaleźć
dziama_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 15:16   #1103
miara
Przyczajenie
 
Avatar miara
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Jaki podkład polecacie ?

Dziękuję za szybką odpowiedź
miara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 16:51   #1104
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Jaki podkład polecacie ?

zależy czego oczekujesz - jakiego krycia, jakiego efektu.

Ja Ziaję stosuje latem bo jest leciutka i nie spływa ale na zimę.. za lekka. Lubie jak podkład daje jakąś ochrone skórze od zimna. No ale jest to bardzo fajny krem.

Tego przedostatniego z Soraya nie polecam, kolory wpadają w pomarańcz.. No ale może na mnie.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 16:37   #1105
londonmuffin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
A co powiecie o tym nowym podkladzie max factora xperience ? W KWC opinie sa rozne ... Zastanawiam sie tez nad odcieniem - teraz uzywam colour adapt 75 a tutaj zupelnie nie wiem kory odcien wybrac, wszystkie kolory wydaja mi sie albo bardzo jasne albo rozowe .Zastanawialam sie nad tym browni (czy jakos tak) ale boje sie,zeby nie byl zbyt ciemny .
nie myślałam do tej pory o tym podkładzie, ale w sklepie dostałam próbkę dwóch podkładów od mf. najpierw wypróbowałam xperience i wg mnie fajny. nie robi maski, bardzo ładnie kryje i matuje, wygląda naturalnie. trzeba jednak uwazac, zeby nałozyc go w sam raz, bo raz przez przypadek nalozylam za duzo, bylo go z bliska bardzo widac, wszedl w zmarszczki mimiczne (ahah mam jedną) i trzeba było ścierac. dostałam jeszcze second skin foundation, nie polecam, wygląda zachęcająco, ale nie kryje, nie matuje, nie spodobał mi się. no, ale każdemu pasuje coś innego
londonmuffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 19:29   #1106
magnolia113
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 373
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Potrzebuję szybkiej porady!
Zima przyszła, moja skóra jest tragicznie sucha i z tej suchości produkuje tyle sebum, że koszmarnie świecę się na nosku i policzkach przy nosie. Do tego nie służy jej codzienne dom (20st.) - wyjście na zewnątrz (-15st) - autobus (22st.!) - na zewnątrz (-15st) - szkoła (23st.!)...
Używałam cudownego Loreal Matt Morphose. Wszystko fajnie, ale... Po pierwsze za delikatny, a moja skóra ma tendencję do czerwienienia i delikatnych naczyniek. Po drugie, jak każdy mus, wysusza.
Dlatego szukam czegoś bardziej płynnego, co ukryje zaczerwienienia, nie wysuszy skóry na amen, ale też mój świecący nos to przeżyje.
Myślałam o intensywnie kryjącym Pharmaceris, ale boję się, że zrobi maskę (mam 17 lat więc tego bym nie chciała ;-)).
Doradźcie coś. Ach, jak zazdroszczę wszystkim dziewczynom z cerą idealną (i bez cieni pod oczami ;D)...
magnolia113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 09:39   #1107
asia8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 93
Question Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Witam
Wiecie może co się stało z fluidem Rimmel Lasting Finish 16h, nie mogę go dostać w żadnej drogerii, ekspedientka powiedziała, że też nie wie dlaczego, albo wycofany albo zmieniają opakowanie.
Może ktoś się orientuje
Pozdrawiam
asia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 20:32   #1108
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
kryjacy podklad nawilzajacy

przeszukalam forum na tyle ile moglam, jesli gdzies jest podbny temat to prsze o skasowanie tego.

Tak jak w tytule szukam dobrego kryjacego ale jednoczesnie nawilzajaceg podkladu (moze byc tez rozswietlajacy)
jesli ktos zna jakis godny polecenia to bede wdzieczna
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 21:04   #1109
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: kryjacy podklad nawilzajacy

kwc
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 21:08   #1110
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: kryjacy podklad nawilzajacy

po to utworzylam ten temat zeby wlasnie w kwc nie szukac
a szukalam i to dokladnie, chcialam po prostu sie dowiedziec czy moze ktos zna/ma taki podklad o ktory mi chodzi
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:06.