Co jest z tymi facetami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-30, 15:31   #1
vieste
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 49

Co jest z tymi facetami


Co jest z tymi facetami ! dlaczego tak jest że w czasie kłótni oni mogą powiedzieć co myślą ,mogą nas obrazić i wszystko jest w porządku a my musimy ciągle uważać co mówimy,jak mówimy i żeby nie daj Boże urazić ich czymś. Pokłóciłam się z mężem(prowadzimy razem restaurację) i on mnie obraził nie pierwszy raz zresztą ,powiedziałam dosyć i nie zamierzam dalej z nim pracować dopóki mnie nie przeprosi. Teraz ja szukam pracy a on jest na mnie obrażony.Czy to jest normalne?? czy oni są normalni?
vieste jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 15:40   #2
Paulettka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 402
GG do Paulettka
Dot.: Co jest z tymi facetami

Wg mnie faceci nigdy nie byli normalni i tacy nie będą
A co do dumy Twojego męża to nie zwracaj na nią uwagi, uraziłaś jego męskie ego i teraz musi Ci pokazać "kto tu rządzi".
Paulettka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 15:42   #3
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Co jest z tymi facetami

Cytat:
Napisane przez vieste Pokaż wiadomość
Co jest z tymi facetami ! dlaczego tak jest że w czasie kłótni oni mogą powiedzieć co myślą ,mogą nas obrazić i wszystko jest w porządku a my musimy ciągle uważać co mówimy,jak mówimy i żeby nie daj Boże urazić ich czymś. Pokłóciłam się z mężem(prowadzimy razem restaurację) i on mnie obraził nie pierwszy raz zresztą ,powiedziałam dosyć i nie zamierzam dalej z nim pracować dopóki mnie nie przeprosi. Teraz ja szukam pracy a on jest na mnie obrażony.Czy to jest normalne?? czy oni są normalni?
U mnie by nie było w porządku. Uważam, że jestesmy traktowane, na ile sobie pozwalamy. Moj Tz by mnie przeprosił a już na pewno nie byłyb tak, ze szukam nowej pracy skoro prowadzimy razem interes.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 16:13   #4
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Co jest z tymi facetami

Cytat:
Napisane przez vieste Pokaż wiadomość
Co jest z tymi facetami ! dlaczego tak jest że w czasie kłótni oni mogą powiedzieć co myślą ,mogą nas obrazić i wszystko jest w porządku a my musimy ciągle uważać co mówimy,jak mówimy i żeby nie daj Boże urazić ich czymś.
Jeśli Twój mąż tak się zachowuje to tylko dlatego, że mu na to pozwalasz.
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 19:56   #5
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: Co jest z tymi facetami

Zdecyduj się czy mówisz o jednym, czy o wszystkich. Jeżeli znasz wszystkich to w porządku, ale jeśli nie, daj sobie spokój. Równie dobrze ja mógłbym powiedzieć to samo o wszystkich kobietach, bo mam z jedną podobne doświadczenia, ale wyobraź sobie, że takie sytuacje nie mają nic wspólnego z płcią. Powinnaś zapytać: co jest z moim mężem? Ale z Twoim mężem nic nie jest, bo granica jego zachowania jest dokładnie tam, gdzie ją wyznaczyłaś. Jeżeli pozwoliłaś jemu samemu ją sobie wyznaczyć, powinnaś zapytać: co jest ze mną? Odpowiedź brzmi: najprawdopodobniej jestem za słaba na związek w którym nie potrafię stworzyć ani partnerstwa ani własnej przestrzeni.
__________________
I could surf the earth on a banana peel
rabid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 19:59   #6
calua2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 318
Dot.: Co jest z tymi facetami

Zgadzam się z nimi,czeka cię poważna rozmowa z mężem i twoja konsekwencja po niej
calua2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 15:24   #7
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Co jest z tymi facetami

Cytat:
Napisane przez vieste Pokaż wiadomość
Co jest z tymi facetami ! dlaczego tak jest że w czasie kłótni oni mogą powiedzieć co myślą ,mogą nas obrazić i wszystko jest w porządku a my musimy ciągle uważać co mówimy,jak mówimy i żeby nie daj Boże urazić ich czymś. Pokłóciłam się z mężem(prowadzimy razem restaurację) i on mnie obraził nie pierwszy raz zresztą ,powiedziałam dosyć i nie zamierzam dalej z nim pracować dopóki mnie nie przeprosi. Teraz ja szukam pracy a on jest na mnie obrażony.Czy to jest normalne?? czy oni są normalni?
'

Faceci i kobiety bywaja rozni, natomiast nic nie musza i zadne "wy" nic nie musicie - niepotrzebnie uoglaniasz na podstawie wlasnych doswiadczen.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-06, 16:56   #8
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: Co jest z tymi facetami

jak to, Cię obraził..?
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 22:41   #9
Lara Croft
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 307
Dot.: Co jest z tymi facetami

No wiesz, moj maz jest normalny, nigdy mnie nie obrazil, nie upokorzyl, a jak nabroil to potrafil sie do tego przyznac i przeprosic, wiec nie rozumiem dlaczego masz do mojego meza pretensje? Gdyz nie wydaje mi sie, zeby spotkalo Cie cos przykrego z jego strony. To nie z facetami jest cos nie hallo tylko z facetem i to Twoim. Bardzo prosze nie szufladkowac i nie mieszac innych z blotem. Bo jesli cos zlego sie dzieje to raczej na Twoim podworku i tak samo jak Ponura uwazam, ze Twoj maz tak sie zachowuje, bo mu na to pozwolilas.
__________________
Moze nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radze!
Lara Croft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 22:51   #10
jodame
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 910
Dot.: Co jest z tymi facetami

Podczas kłótni mężczyzna ma jeden cel: udowodnić swój punkt widzenia. A do tego musi znaleźć jak najwięcej argumentów za jego tezą... tak bardzo się na nich skupia że zapomina o wszystkim innym... - "po trupach do celu".
Często nawet nie zauważa że obraził... a nawet jeśli zauważy to wg niego "co z tego?!" "przecież dobrze wiesz ze on Cię kocha i nie chodziło mu o to że jesteś jakaśtam, tylko o udowodnienie racji" ;]

Kobieta natomiast... jak to kobieta -oprócz tego Co mówi facet, zwraca uwagę też na to JAk to mówi... i tu jest pies pogrzebany ;]

Nie wiem,..spokojna rozmowa... wytłumacz mu że Ci przykro że tak o Tobie myśli i że chciałabyś żeby... .

No, albo szukaj pracy i czekaj aż się sam domyśli o co Ci chodzi (hahahahaha!..) i czekaj.......i czekaj................... ......................... i czekaj.............. .

Wierzę że rozwiążecie ten problem. Życzę powodzenia!
jodame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 00:52   #11
Izi9975
Raczkowanie
 
Avatar Izi9975
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: GDA/Uk
Wiadomości: 120
Dot.: Co jest z tymi facetami

Cytat:
Napisane przez jodame Pokaż wiadomość
Podczas kłótni mężczyzna ma jeden cel: udowodnić swój punkt widzenia. A do tego musi znaleźć jak najwięcej argumentów za jego tezą... tak bardzo się na nich skupia że zapomina o wszystkim innym... - "po trupach do celu".
Często nawet nie zauważa że obraził... a nawet jeśli zauważy to wg niego "co z tego?!" "przecież dobrze wiesz ze on Cię kocha i nie chodziło mu o to że jesteś jakaśtam, tylko o udowodnienie racji" ;]

Kobieta natomiast... jak to kobieta -oprócz tego Co mówi facet, zwraca uwagę też na to JAk to mówi... i tu jest pies pogrzebany ;]

Nie wiem,..spokojna rozmowa... wytłumacz mu że Ci przykro że tak o Tobie myśli i że chciałabyś żeby... .

No, albo szukaj pracy i czekaj aż się sam domyśli o co Ci chodzi (hahahahaha!..) i czekaj.......i czekaj................... ......................... i czekaj.............. .

Wierzę że rozwiążecie ten problem. Życzę powodzenia!
Jeny dobrze,ze moj TZ podczas kłótni zdaję sobie sprawę do jakiego stopnia moze sie posunać,co powiedziec a czego nie...tzn ...istnieje przecież jakaś granica...nie pepla wszystkiego co mu ślina na język przyniesie bo mogło by to zranićNa szczeście zawsze dochodzimy do jakiegos kompromisu a jesli ktores z nas palnie czasem jakies nie mile słowo to przeprasza...
__________________
UŚMIECH jest najprostszą drogą do ludzkich serc
Izi9975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-07, 07:19   #12
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Co jest z tymi facetami

Cytat:
Napisane przez vieste Pokaż wiadomość
Co jest z tymi facetami ! dlaczego tak jest że w czasie kłótni oni mogą powiedzieć co myślą ,mogą nas obrazić i wszystko jest w porządku a my musimy ciągle uważać co mówimy,jak mówimy i żeby nie daj Boże urazić ich czymś. Pokłóciłam się z mężem(prowadzimy razem restaurację) i on mnie obraził nie pierwszy raz zresztą ,powiedziałam dosyć i nie zamierzam dalej z nim pracować dopóki mnie nie przeprosi. Teraz ja szukam pracy a on jest na mnie obrażony.Czy to jest normalne?? czy oni są normalni?
Nie wszyscy faceci są tacy. Moim zdaniem to kwestia szacunku i umiejętność porozumienia w związku. Wiadomo, że w nerwach i "ferworze walki" mogą zdarzyć się przykre słowa, ale przykre słowa bedące konstruktywną krytyką to jedno a obrażanie i używanie wyzwisk to drugie. Wiadomo, że kazdy ocenia po sobie dlatego mnie to co napisałaś trochę przeraziło. U mnie takie sytuacje nie mają miejsca i dla mnie to oczywiste, ze skoro się kochamy i szanujemy takie sytuacje się nie zdarzają. Podobnie jak obrażanie się na siebie, fochy itd. Nawet jeśli któreś sprawi drugiej stronie przykrość potrafimy przeprosić się nawzajem. Myślę, że powinnaś poważnie porozmawiać z Twoim mężem. I nie chodzi już tylko o samo słowo przepraszam, bo co z tego ze w koncu (zmuszony) przeprosi tylko o to zeby Cie szanował, myślał co mówi i liczył sie z tymi słowami. Nawet złość nie tłumaczy bowiem tego ze On Cie obraza, a z tego co napisałaś widze, że to się powtarza... Kurcze jesteście dorosłymi ludźmi, szkoda życia na nieodzywanie się do siebie i czekanie, aż druga strona przeprosi. Rozmowa, rozmowa, rozmowa to najważniejszy element każdego związku jak dla mnie. Powodzenia
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 12:58   #13
vieste
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 49
Angry Dot.: Co jest z tymi facetami

No i dostało mi się od wszystkich!!! Dziewczyny przecież ja sobie doskonale zdaję sprawę że to poniekąd moja wina , ponieważ na to sobie pozwoliłam!!!!!:klot nia: no ale nie kopcie leżącego! Zeby to wszystko było takie proste to by było o połowę mniej rozwodów. A tak swoją drogą ile z nas tkwi w takich toksycznych związkach?? i uważa że wszystko jest okej, a życie pokazuje że wcale nie jest okej??
vieste jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 14:09   #14
Lara Croft
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 307
Dot.: Co jest z tymi facetami

Posluchaj, kazdy zwiazek opiera sie na milosci, zaufaniu i takim innym pieknym sprawom, ale gdzies tam na koncu sa tez kompromisy i o tym najczesciej wszyscy zapominamy. Ja nie mowie, ze Ty za kazdym razem musisz isc na kompromis, ale trzeba nauczyc swojego partnera wlasnie pojscia na kompromis. Nie ma idealnych zwiazkow. Moj maz chociaz jest najwspanialszy na swiecie tez ma swoje wady i ja go nauczylam czegos takiego, ze gdy sie klocimy to w pewnym momencie mowimy pass, bo rozwiazywanie problemow na "goraco" zwykle stwarza kolejne problemy, gdyz wtedy w zlosci mozna powiedziec slowo, zdanie za duzo, ulegamy emocjom. Moj maz wie, ze ja musze ochlonac, przemyslec i wtedy wracamy do problemu. I najwazniejsze to nigdy nie wracac do problemow juz rozwiazanych, nie odkopywac raz zakopanego toporu wojennego.
Jesli zas chodzi o Twoja obecna sytuacje to jedyne co moglabym Tobie poradzic to teraz juz na (mniej wiecej) spokojnie pogadac ze slubnym i zakopac "topor wojenny"
Pozdrawiam
__________________
Moze nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radze!
Lara Croft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 16:16   #15
vieste
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 49
Dot.: Co jest z tymi facetami

No przecież ja to wszystko wiem! Jestem dojrzałą kobietą a nie 20-tką która miłoscią żyje!! Kompromis,zaufanie, przyjazń,szacunek to jest to co łączy ludzi najbardziej, ale co mam myśleć jeżeli człowiek którego kocham mówi ci że cię kocha a tydzień pózniej że mu zmarnowałaś życie! O co w tym wszystkim chodzi? Załuję że wogóle zaczełam ten temat.
vieste jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 22:08   #16
Izi9975
Raczkowanie
 
Avatar Izi9975
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: GDA/Uk
Wiadomości: 120
Dot.: Co jest z tymi facetami

Cytat:
Napisane przez vieste Pokaż wiadomość
No przecież ja to wszystko wiem! Jestem dojrzałą kobietą a nie 20-tką która miłoscią żyje!! Kompromis,zaufanie, przyjazń,szacunek to jest to co łączy ludzi najbardziej, ale co mam myśleć jeżeli człowiek którego kocham mówi ci że cię kocha a tydzień pózniej że mu zmarnowałaś życie! O co w tym wszystkim chodzi? Załuję że wogóle zaczełam ten temat.
nooo ale czemu od razu tak drastycznieNikt przeciez Cie tu nie atakuje,poprostu chcemy zrozumiec Twoj problem i w jakis sposob doradzic,przestrzec,pomoc ....moim zdaniem jesli zdadza mu sie to juz dluzszy czas to powinnas wziac go za fraki i (jak wiekszosc dziewczyn napisala)powaznie z nim porozmawiac...zapytac dlaczego tak sie zachowuje i ze Cie tym rani...wtedy zobaczysz w czym i gdzie lezy problem.Powodzenia..i napisz jak poszło
__________________
UŚMIECH jest najprostszą drogą do ludzkich serc
Izi9975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 09:09   #17
vieste
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 49
Dot.: Co jest z tymi facetami

No cóż nie będzie "żyli długo i szczęśliwie" Jesteśmy właśnie po rozmowie z adwokatem gdzie doszliśmy do porozumienia co do podziału majątku i warunków rozwodu. Tak że możemy zamknąć ten temat dziewczyny bo już jest pozamiatane. A ja to mam ochotę teraz "zdrowo" się upić !!! Jednym słowem zalać robaka!
vieste jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 22:19   #18
Izi9975
Raczkowanie
 
Avatar Izi9975
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: GDA/Uk
Wiadomości: 120
Dot.: Co jest z tymi facetami

Cytat:
Napisane przez vieste Pokaż wiadomość
No cóż nie będzie "żyli długo i szczęśliwie" Jesteśmy właśnie po rozmowie z adwokatem gdzie doszliśmy do porozumienia co do podziału majątku i warunków rozwodu. Tak że możemy zamknąć ten temat dziewczyny bo już jest pozamiatane. A ja to mam ochotę teraz "zdrowo" się upić !!! Jednym słowem zalać robaka!
ojoj to widzę,ze ostro byłomyślałam,ze nie jest tak zle i ze od razu rozwodale coz nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem trzeba isc dalej i jesli nie ma czego ratowac i maz tez sie nie kwapi to po co dalej grzebac...Zyczę duzo siły i pozytywnego myslenia.Trzymaj sie
__________________
UŚMIECH jest najprostszą drogą do ludzkich serc
Izi9975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 13:02   #19
vieste
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 49
Dot.: Co jest z tymi facetami

Okazało się teraz że mój mąż nie chce rozwodu !!!!!!!!!! co mam robić??????????
vieste jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-14, 18:53   #20
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Co jest z tymi facetami

Cytat:
Napisane przez vieste Pokaż wiadomość
Okazało się teraz że mój mąż nie chce rozwodu !!!!!!!!!! co mam robić??????????
Terapia małżeńska.
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 20:49   #21
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Co jest z tymi facetami

Hm, od razu rozwod? Jakos z opisu nie wylowilem drastycznej sytuacji...
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 18:37   #22
Izi9975
Raczkowanie
 
Avatar Izi9975
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: GDA/Uk
Wiadomości: 120
Dot.: Co jest z tymi facetami

Cytat:
Napisane przez vieste Pokaż wiadomość
Okazało się teraz że mój mąż nie chce rozwodu !!!!!!!!!! co mam robić??????????
Kurde ten Twoj maz to tak zawsze zmienia sobie zdanie kiedy chce???Zachowuje sie jak malolat ktory nie ponosi zadnych konsekwencji za swoje wybryki Moim zdaniem powinnas sie zastanowic czy dasz rade dalej z nim byc, jesli sie zdecydujesz od razu na samym poczatku ustalic z nim pewne sprawy...byc twarda i zdecydowana!
__________________
UŚMIECH jest najprostszą drogą do ludzkich serc
Izi9975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:13.