Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-09, 22:05   #1411
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
widzę ze nie tylko mi jednej nie spasowało alepoo.mialam identyczne objawy i tylko na policzkach,tez 50%
Coś w tym jest..dziewczyny przestrzegały, że w takim stężeniu to mydło może narobić więcej szkody niż pożytku..nie jestem pewna na 100% czy to ono zawiniło, ale tak mi się właśnie wydaje. Wracam pokornie do afrykańskiego

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Faktycznie pachnie cudnie. Jak świeżo ścięte róże z ogrodu Szkoda tylko, że mam zepsutą zakrętkę, bo niby się zakręca, ale nie ma oporu i mogę kręcić i kręcić tą zakrętką i i tak nie zakręcę
No to jakaś trefna Ci się trafiła..chociaż ta moja też specjalnie szczelna nie jest. Nie zabrałabym tej wody w podróż, bo pewnie by się cała wylała...
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 22:10   #1412
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dziewczyny, ale stężenie 50% jest bardzo duże i nie dziwię sie , że narobiło wam szkody. Mimo, że używam mydeł Aleppo to nie zdecydowałabym się na użycie takiego do twarzy. Celowałabym w 16% albo 25%.
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 22:19   #1413
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość

To Ty mnie zainspirowałaś swoimi żyrafkami. Jestem fanką pingwinów.
pingwinki są super
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 22:21   #1414
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
No to jakaś trefna Ci się trafiła..chociaż ta moja też specjalnie szczelna nie jest. Nie zabrałabym tej wody w podróż, bo pewnie by się cała wylała...
Szkoda, zwłaszcza, że ja kosmetyki zabieram co weekend do TŻa, ale wzięłam do niego wczoraj tonik z Baikal, bo jeszcze z 25% tam jest, więc na razie się o różaną nie martwię. Ale fakt, śliczny zapach ma
Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale stężenie 50% jest bardzo duże i nie dziwię sie , że narobiło wam szkody. Mimo, że używam mydeł Aleppo to nie zdecydowałabym się na użycie takiego do twarzy. Celowałabym w 16% albo 25%.
Ja mam 40, używam kilka dni rano i wieczorem i nie mam wrażenia ściągniętej skóry na twarzy Chyba to dobry znak
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 23:05   #1415
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Wspaniałości nakupowałyście

Ostatnio staram się nie przesadzać z zakupami i rzadsze wchodzenie na stronkę dobrze mi robi Potraficie kusić

Planuję tylko w tym miesiącu zakupić krem AOX. Jeśli ktoś chciałby coś to pisać na priv. Mam kod na 20% plus jeszcze 10%. Może jeszcze phenome...

Aktualnie używany krem Phenome Oil-Control wraz z eko ampułką 4 sprawdza się nad wyraz dobrze. Będąc w połowie jednego i drugiego mogę stwierdzić, że przestałam się świecić. Niestety nie nawilża dostatecznie. Z tym jednak radzę sobie wspomagając się czym innym. Taki duet sprawdza się znakomicie.
Może to też być zasługą przejścia na naturalny podkład - Annabell Minerals. Pierwszy raz od chyba 6 lat nie kupiłam kolejnej tubki Dermablendu. To już sukces, a zmienić podkład próbowałam niemal przez cały czas.
Teraz mam przez to mały szał z minerałkami. Niedawno przyszła paczuszka z Amilie

Kolejna próba z niacynamidem zakończona niepowodzeniem. Znów wysyp. Cera już się uspokoiła. Za parę dni kolejna i już ostatnia próba.

Edytowane przez mlodziudka85
Czas edycji: 2013-03-09 o 23:07
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 05:28   #1416
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Szkoda, zwłaszcza, że ja kosmetyki zabieram co weekend do TŻa, ale wzięłam do niego wczoraj tonik z Baikal, bo jeszcze z 25% tam jest, więc na razie się o różaną nie martwię. Ale fakt, śliczny zapach ma

Ja mam 40, używam kilka dni rano i wieczorem i nie mam wrażenia ściągniętej skóry na twarzy Chyba to dobry znak
No to zależy od cery, ale to i tak jest duże stężenie i ja bym radziła dziewczynom spróbować jeszcze mniejszych stężeń zanim skreślą mydła Aleppo
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 10:00   #1417
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Caameroon
Właśnie przypomniałaś mi o tym 2 przepisie,kiedyś robiłam jest bardzo fajny i prosty,dobrze nawilżał skórę wokół oczek.
Jak robie 50ml to trzymam w lodówce i nie konserwuje,jeżeli robię 200ml. to dodaję 5 kropli FEOG i to jest trochę za mało ale jak dodawałam wiecej lekko piekła mnie skóra.

Edytowane przez EmilaDz78
Czas edycji: 2013-03-10 o 12:41
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-10, 10:02   #1418
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
No to zależy od cery, ale to i tak jest duże stężenie i ja bym radziła dziewczynom spróbować jeszcze mniejszych stężeń zanim skreślą mydła Aleppo
Tak tak, dziewczyny tutaj radziły mi mniejsze stężenie, ale tylko to było dostępne w mojej zielarni, więc zaryzykowałam i (odpukać) nie żałuję
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 11:24   #1419
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Ja mam 40, używam kilka dni rano i wieczorem i nie mam wrażenia ściągniętej skóry na twarzy Chyba to dobry znak
Oby Ci służyło...chociaż ja na samym poczatku też byłam zadowolona. Pierwsze 2 tygodnie było wszystko ok, ale cera zaczynała stoponiowo kaprysić. I zamiast wracać do normy, robiło się coraz gorzej... Odstawiłam je i czekam na poprawę

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
No to zależy od cery, ale to i tak jest duże stężenie i ja bym radziła dziewczynom spróbować jeszcze mniejszych stężeń zanim skreślą mydła Aleppo
Nie..aż taka nie będę i na pewno go nie skreślę...widziałam fajne mydełka Aleppo z mniejszą ilością oleju laurowego, ale za to np. z glinkami i innymi olejami. Pewnie warto spróbować. Myślałam, że mojej grubej skóry nic nie ruszy...a tu masz babo placek
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 11:53   #1420
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Tak tak, dziewczyny tutaj radziły mi mniejsze stężenie, ale tylko to było dostępne w mojej zielarni, więc zaryzykowałam i (odpukać) nie żałuję
Ja jako ze jestem kosmetycznym tchorzem podziwiam za odwagę. Jeszcze mydel aleppo nie uzywałam ale jeśli się zdecyduję zaczne chyba od 5%

Okazało się, ze moje problemy z wypryskami na brodzie i zuchwie sa spowodowane ropnymi migdalami. Zawsze dziwiło mnie to ze nic nie wyskakuje mi na czole, ciągle broda najbardziej obrywała. Kosmetyki nie byly w stanie pomóc na dłuzej kiedy to migdały były ogniskiem siejącym. W koncu udałam sie do laryngologa i zapisalam na zabieg usuwania ich. Boje sie jak cholera ale jeśli po nim faktycznie maja ustać wszelkie moje problemy z cera to chyba nie ma sie nad czym zastanawiac. Dodam jeszcze ze zadnych problemow ze zdrowiem nie mam, zadnych angin czy tez ciaglych bolow gardla. Tym bardziej werdykt lekarza byl dla mnie szokiem
__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana


advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 13:58   #1421
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Ja jako ze jestem kosmetycznym tchorzem podziwiam za odwagę. Jeszcze mydel aleppo nie uzywałam ale jeśli się zdecyduję zaczne chyba od 5%

Okazało się, ze moje problemy z wypryskami na brodzie i zuchwie sa spowodowane ropnymi migdalami. Zawsze dziwiło mnie to ze nic nie wyskakuje mi na czole, ciągle broda najbardziej obrywała. Kosmetyki nie byly w stanie pomóc na dłuzej kiedy to migdały były ogniskiem siejącym. W koncu udałam sie do laryngologa i zapisalam na zabieg usuwania ich. Boje sie jak cholera ale jeśli po nim faktycznie maja ustać wszelkie moje problemy z cera to chyba nie ma sie nad czym zastanawiac. Dodam jeszcze ze zadnych problemow ze zdrowiem nie mam, zadnych angin czy tez ciaglych bolow gardla. Tym bardziej werdykt lekarza byl dla mnie szokiem
usuniecie migdalow nie zawsze jest dobre... ja po usunieciu migdalow mam od lat wieczna anginy, zapalenie tchawicy, krtani no i lskrzeli... o moich zatokach nie wspominajac...
lekarze zawsze mowia jedno a potem wychodzi drugie... ja nigdy nie chorowalam przed usunieciiem migdalow a po usunieciu ciagle choruja mi drogi oddechowe...
takze skonsultuj to z lekarzem... moze niekoniecznie usuniecie jest konieczne... moze te ropiejace migdaly mozna jakos wyleczyc... bo usunac jest najlatwiej :/ a lekarzowi nie zalezy:/
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-10, 15:08   #1422
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Czy spektakularne to nie wiem, bo mi zależy na modelowaniu a nie na chudnięciu, więc po prostu jem dużo i zdrowo, żadnej diety odchudzającej. Widzę, że pośladki są podniesione, widzę zarysy mięśni na brzuchu, większe wcięcie w talii. No i siła, kondycja, nastrój na plus zdecydowanie
Ale sobie zafundowałaś ekstra spa
postanowilam raz w tygodniu poswiecic troche czasu dla wlasnej przyjemnosci nie wiem czy to wystarczy ale raz w tygodniu bede robila sobie wlasnie peeling i maske czekoladowa na cialo
Przekonalas mnie w takim razie zaczynam cwiczenia z Ewka 3 razy w tyg starczy?

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Właśnie wpadł mi w oko ten micel ze zsk a czym go konserwujesz?
Znalazłam jeszcze coś takiego: http://www.zrobsobiekrem.pl/pl/i/Wod...kijazu-oczu/56 Próbowałaś ją może? Którąś stworze tylko którą



No tak, czuje się zachęcona do kupna kredki Fajnie, że tak dobrze się sprawdziła
Ciekawe czy zmienili coś w wodzie born to bio czy tylko kolor nakrętki Najważniejsze, że jesteś z niej zadowolona
To czekam na swatcha i jednocześnie zazdroszczę pobytu w Dm'ie, co chcesz kupić?

Cudowne zakupy
Daj znać jak odżywka do rzęs Miałabym od niej takie same wymagania jak Ty



Dzięki za zniechęcenie... chociaż raz
Po samych olejach wypadają mi rzęsy, zrobiłam kiedyś dwufazówke z hydrolatem i faktycznie było ok



Dzięki Margo, u mnie Haushka się nie sprawdziła więc zostanę przy Madarze I bardzo dziękuje za wieści o płynie micelarnym z Noa, brzmi zachęcająco, pewnie kiedyś się skusze

Nowości w Lawendowej Farmie: szampony http://www.lawendowafarma.pl/index.php?cat_id=157
Jesli chcesz moge wkleic sklad wody mincelarnej?
Kredka kosztowala 12 zl wiec za te cene mysle, ze warto sprobowac
Co do odzywki to wypowiem sie za jakies 2 mce wtedy cos obiektywnie bede mogla o niej powiedziec.
Nie mam zadnych konkretnych planow zakupowych jesli chodzi o DM bo nie wiem czy uda mi sie zdarzyc przed zamknieciem sklepu
ostatnio uzupelnilam braki i zapasy kosmetykowe takze nic nie potrzebuje ewentualnie moze na cos z kolorowki sie skusze
Jesli ktos cos chce z DM to moge kupic o ile zdaze

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Przynajmniej Tobie przypadł do gustu



Ja też parę rzeczy mam ruskich, co nie miały żadnej folii, inne z kolei miały plastikową przykrywkę taką z prawdziwego zdarzenia, poza zakrętką oczywiście. Nie wiem co o tym myśleć, ale to nie tylko z tymi markami tak trafiałam.
Chyba sobie sprawię tą wodę na lato, muszę tylko obczaić skład. Co do Logony, to ponoć właśnie na niektórych działa szczypiąco Obserwuj, powinna ładnie wyrównywać koloryt cery, łagodzić zaczerwienienia, jeśli je podrażnia to nie dobrze, ale samo pieczenie jeszcze o niczym złym nie świadczy, mnie też szczypała, zwłaszcza przy pierwszych użyciach, ale efekty przerosły moje oczekiwania, to była moja pierwsza glinka



Nie wiem co w niej jest takiego, że tyle osób zachwala. Może rzeczywiście do pewnego rodzaju włosów ten wyprofilowany kawałek plastiku za duże pieniądze przemawia, a może to właśnie takie trochę placebo, ale nigdy nie trzymałam tego w ręce, mogę tylko przypuszczać



Normalnie kosztuje 39 zl, ale Małgosia nasza kochana dorwała ją dla mnie na promo 20% za 28zł Tak, tylko stacjonarnie, bo w pl nie ma internetowego sklepu TBS, czasem na Allegro są Nie wiem czy z uk wysyłają



To mówisz, że peeling fajny Kupować Nie robi jakiegoś ewidentnego kuku
Twoja skóra musi teraz wyglądać
jak na pierwszy raz to fajny, zobaczymy jak sie bedzie sprowowal dalej poczekaj moze na jakas promocje
Jesli chodzi o maslo antycellulitowe to chyba nie bedzie moim ulubiencem pieknie pachanie ananasem ale dla mnie chyba zbyt intensywnie natomiast dla fanek sorbetow owocowych i letnich zapachow bedzie jak znalazl
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 15:14   #1423
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
usuniecie migdalow nie zawsze jest dobre... ja po usunieciu migdalow mam od lat wieczna anginy, zapalenie tchawicy, krtani no i lskrzeli... o moich zatokach nie wspominajac...
lekarze zawsze mowia jedno a potem wychodzi drugie... ja nigdy nie chorowalam przed usunieciiem migdalow a po usunieciu ciagle choruja mi drogi oddechowe...
takze skonsultuj to z lekarzem... moze niekoniecznie usuniecie jest konieczne... moze te ropiejace migdaly mozna jakos wyleczyc... bo usunac jest najlatwiej :/ a lekarzowi nie zalezy:/
Rozmawiałam własnie z kolega i on tak samo twierdzi, przed zabiegiem wszystko było ok a po usunięciu wieczne problemy z gardłem, anginy i wysoka gorączka. Tak czy inaczej przejdę się jeszcze do innego laryngologa i zobaczymy. Przeraża mnie ten zabieg a zwłaszcza to, ze wykonuje sie go "na zywca"
__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana


advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 15:27   #1424
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Rozmawiałam własnie z kolega i on tak samo twierdzi, przed zabiegiem wszystko było ok a po usunięciu wieczne problemy z gardłem, anginy i wysoka gorączka. Tak czy inaczej przejdę się jeszcze do innego laryngologa i zobaczymy. Przeraża mnie ten zabieg a zwłaszcza to, ze wykonuje sie go "na zywca"
nie zawsze wykonuje sie go na zywca... ale zadko pod znieczuleniem ogolnym bo to jak operacja wtedy by bylo... daj znieczulenie miejscowe i nic nie boli takze tego nie musisz sie bac... ale ja bym najpierw zaczela od tego dlaczego te migdaly sa ropiejace i czy mozna to wyleczyc lub zaleczac itd bo szczerze wolalabym miec co jakis czas jakies pryszcze niz wieczne anginy :/ ale kazdy decyduje sie sam co woli
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 16:29   #1425
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
nie zawsze wykonuje sie go na zywca... ale zadko pod znieczuleniem ogolnym bo to jak operacja wtedy by bylo... daj znieczulenie miejscowe i nic nie boli takze tego nie musisz sie bac... ale ja bym najpierw zaczela od tego dlaczego te migdaly sa ropiejace i czy mozna to wyleczyc lub zaleczac itd bo szczerze wolalabym miec co jakis czas jakies pryszcze niz wieczne anginy :/ ale kazdy decyduje sie sam co woli
Uff, cięzka rozkmina przede mna, pozyjemy zobaczymy co inni lekarze na to

A z innej beczki, mozecie polecic jakis filtr do cery tlustej, nadajacy sie pod minerały? Mam na oku ten ze 100% pure ale jestem otwarta na inne propozycje
__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana


advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 16:49   #1426
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Uff, cięzka rozkmina przede mna, pozyjemy zobaczymy co inni lekarze na to

A z innej beczki, mozecie polecic jakis filtr do cery tlustej, nadajacy sie pod minerały? Mam na oku ten ze 100% pure ale jestem otwarta na inne propozycje
ja mam ten filtr https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ex-spf-55.html tylko z spf 100, nie wiem czy on ma cos wspolnego z eko kosmetykai ale jako jedyny doskonale wspolgra z mineralami
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 16:58   #1427
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość

A z innej beczki, mozecie polecic jakis filtr do cery tlustej, nadajacy sie pod minerały? Mam na oku ten ze 100% pure ale jestem otwarta na inne propozycje
według mnie JMO, warto wypróbować
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 19:40   #1428
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Rozmawiałam własnie z kolega i on tak samo twierdzi, przed zabiegiem wszystko było ok a po usunięciu wieczne problemy z gardłem, anginy i wysoka gorączka. Tak czy inaczej przejdę się jeszcze do innego laryngologa i zobaczymy. Przeraża mnie ten zabieg a zwłaszcza to, ze wykonuje sie go "na zywca"
Mam usunięte migadałki i od tego czasu dużo rzadziej choruję, anginy nie miałam nigdy od tego czasu. Operację miałam pod narkozą, po prostu znalazłam miejsce, gdzie nie robią tego w znieczuleniu miejscowym i już. Bolało przez jakieś 2 tygodnie podobnie jak zapalenie gardła, kazali mi wcinać lody i pomagało Także nic się nie stresuj, zrób wszystkie potrzebne badania, zwłaszcza kilka wymazów z gardła i nosa Jeśli chcesz jeszcze zapytać o coś to zapraszam na plotkowy
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 20:12   #1429
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
ja mam ten filtr https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ex-spf-55.html tylko z spf 100, nie wiem czy on ma cos wspolnego z eko kosmetykai ale jako jedyny doskonale wspolgra z mineralami
no ten nie ma nic wspólnego z naturą

ja się czaję na taki:
http://amazingy.com/en/organic-skinc...-sayer-en.html
chociaż JMO też miałam i bardzo mi pasował ten kimberly w większej butli i ma świetne opinie, więc kusi...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-10, 20:14   #1430
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
J
Okazało się, ze moje problemy z wypryskami na brodzie i zuchwie sa spowodowane ropnymi migdalami. Zawsze dziwiło mnie to ze nic nie wyskakuje mi na czole, ciągle broda najbardziej obrywała. Kosmetyki nie byly w stanie pomóc na dłuzej kiedy to migdały były ogniskiem siejącym. W koncu udałam sie do laryngologa i zapisalam na zabieg usuwania ich. Boje sie jak cholera ale jeśli po nim faktycznie maja ustać wszelkie moje problemy z cera to chyba nie ma sie nad czym zastanawiac. Dodam jeszcze ze zadnych problemow ze zdrowiem nie mam, zadnych angin czy tez ciaglych bolow gardla. Tym bardziej werdykt lekarza byl dla mnie szokiem
Ja mam tez ten problem,wypryski glownie na brodzie i okolice, ale nie wiem czy bolace prawie codziennie od 2 lat gardlo moze byc objawem ropnych migdalow-wiem ze powinnam leciec do laryngologa, ale zanim dostane termin na nfz, to predzej uderzy w nas asteroida.
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467

Edytowane przez Claire91
Czas edycji: 2013-03-10 o 20:17
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 20:44   #1431
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
no ten nie ma nic wspólnego z naturą

ja się czaję na taki:
http://amazingy.com/en/organic-skinc...-sayer-en.html
chociaż JMO też miałam i bardzo mi pasował ten kimberly w większej butli i ma świetne opinie, więc kusi...
tak tez myslalam... kupiony jeszcze za czasow nieeko...ale dobrze sie sprawdza i jest bardzo wydajny... moim zdaniem najlepszy dla tlustej i wrazliwej skory... no nie bede go przeciez wyrzucac, wymecze, skoncze i rozejrze sie za czyms bardziej eko ale do mineralow jest ekstra

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Ja mam tez ten problem,wypryski glownie na brodzie i okolice, ale nie wiem czy bolace prawie codziennie od 2 lat gardlo moze byc objawem ropnych migdalow-wiem ze powinnam leciec do laryngologa, ale zanim dostane termin na nfz, to predzej uderzy w nas asteroida.
a dzwonilas i pytalas... u mnie nie ma kolejek do laryngologa w przyszpitalnej przychodni... rejestraca i wizyta w tym samym tygodniu... takze bez przesady, nfz daje rade

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Mam usunięte migadałki i od tego czasu dużo rzadziej choruję, anginy nie miałam nigdy od tego czasu. Operację miałam pod narkozą, po prostu znalazłam miejsce, gdzie nie robią tego w znieczuleniu miejscowym i już. Bolało przez jakieś 2 tygodnie podobnie jak zapalenie gardła, kazali mi wcinać lody i pomagało Także nic się nie stresuj, zrób wszystkie potrzebne badania, zwłaszcza kilka wymazów z gardła i nosa Jeśli chcesz jeszcze zapytać o coś to zapraszam na plotkowy
szczesciara... chyba jedyna osoba od ktorej to slysze ze jest lepiej i bez chorob po usunieci migdalow ja tez mialam pod narkoza wraz z 2 innymi operacjami...ale to nie wazne... za to moj brat tylko pod znieczuleniem miejscowym i zyje...ale tez ma anginy czesto :/
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-10, 21:50   #1432
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
postanowilam raz w tygodniu poswiecic troche czasu dla wlasnej przyjemnosci nie wiem czy to wystarczy ale raz w tygodniu bede robila sobie wlasnie peeling i maske czekoladowa na cialo
Przekonalas mnie w takim razie zaczynam cwiczenia z Ewka 3 razy w tyg starczy?

Wystarczy ale jestem pewna, że po pewnym czasie będziesz chciała więcej Zrób sobie zdjęcie, pomierz się. Ja tego nei zrobiłam i żałuję. Mam zdjęcie jedno po 3 skalpelach ale bardzo słabej jakości
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 11:10   #1433
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
ja mam ten filtr https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ex-spf-55.html tylko z spf 100, nie wiem czy on ma cos wspolnego z eko kosmetykai ale jako jedyny doskonale wspolgra z mineralami
Niestety nie eko W ogole mało jest filtrow naturalnych a takich niezapychajacych do cery tlustej to juz w ogole ze swieczka szukac.

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
według mnie JMO, warto wypróbować
Kiedyś sie nad nim zastanawiałam ale ostatecznie chyba cos mi w skladzie nie pasowało Muszę przeanalizowac jeszcze raz.

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Mam usunięte migadałki i od tego czasu dużo rzadziej choruję, anginy nie miałam nigdy od tego czasu. Operację miałam pod narkozą, po prostu znalazłam miejsce, gdzie nie robią tego w znieczuleniu miejscowym i już. Bolało przez jakieś 2 tygodnie podobnie jak zapalenie gardła, kazali mi wcinać lody i pomagało Także nic się nie stresuj, zrób wszystkie potrzebne badania, zwłaszcza kilka wymazów z gardła i nosa Jeśli chcesz jeszcze zapytać o coś to zapraszam na plotkowy
Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Ja mam tez ten problem,wypryski glownie na brodzie i okolice, ale nie wiem czy bolace prawie codziennie od 2 lat gardlo moze byc objawem ropnych migdalow-wiem ze powinnam leciec do laryngologa, ale zanim dostane termin na nfz, to predzej uderzy w nas asteroida.
Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
tak tez myslalam... kupiony jeszcze za czasow nieeko...ale dobrze sie sprawdza i jest bardzo wydajny... moim zdaniem najlepszy dla tlustej i wrazliwej skory... no nie bede go przeciez wyrzucac, wymecze, skoncze i rozejrze sie za czyms bardziej eko ale do mineralow jest ekstra

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------



a dzwonilas i pytalas... u mnie nie ma kolejek do laryngologa w przyszpitalnej przychodni... rejestraca i wizyta w tym samym tygodniu... takze bez przesady, nfz daje rade

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------



szczesciara... chyba jedyna osoba od ktorej to slysze ze jest lepiej i bez chorob po usunieci migdalow ja tez mialam pod narkoza wraz z 2 innymi operacjami...ale to nie wazne... za to moj brat tylko pod znieczuleniem miejscowym i zyje...ale tez ma anginy czesto :/
Dziękuję za opinie i przepraszam za maly offtop. U mnie tez do laryngologa nie ma kolejek w przeciwienstwie do wszystkich innych lekarzy. Ok, nie zamęczam Was więcej, czas uzbroic sie w cierpliwosc i gruby portfel bo lekarzy przyjmujacych na nfz juz obskoczylam.
__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana


advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 11:23   #1434
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Niestety nie eko W ogole mało jest filtrow naturalnych a takich niezapychajacych do cery tlustej to juz w ogole ze swieczka szukac.
w temacie filtrów to ja uzywam Phenome - 30stka na pewno jest tłusta i treściwa; natomiast 10tka (mineralna) _ Ideal wydaje mi się, że dla tłustych cer powinna być dobra.... no tylko tam mi się wydaje, bo ja tłustej cery nie mam

Mam jeszcze na stanie filtr Sante, certyfikowany - i on dla mojej suchej skóry jest za bardzi suchy, ściąga, pozostawia twarz taką satynową (ma o ile pamiętam krzemionkę w składzie), gładką i w ogle... jakby kto chciał popróbować to zapraszam, bo dla mnie on jest niewystarczający pod względem pielęgnacyjnym (no ale ja mam dojrzałą i wymagająca skórę)
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2013-03-19 o 03:50 Powód: Usunięcie odpowiedzi na spam
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 12:06   #1435
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

dziewczyny... z gamilą jest coraz lepiej, przygotujcie sie na mega kuszenie. Za pare dni, mam nadzieję, będę mogła napisać 'ostateczną' recenzję

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2013-03-19 o 03:51 Powód: Usunięcie odpowiedzi na spam
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 12:15   #1436
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
kotwilka organizowala z italianą (italianablog.com) takie warsztaty, mozliwe ze beda robic kolejne, podpytaj
----

Btw. dziewczyny... z gamilą jest coraz lepiej, przygotujcie sie na mega kuszenie. Za pare dni, mam nadzieję, będę mogła napisać 'ostateczną' recenzję
Ja tez stosuje gamile,na razie dopiero kilka dni.Efektow nie widze zadnych Ale wiadomo ze mydelko potrzebuje czasu

i maly offtop Kari- wlasnie dzwonilam sie pytac, terminy do laryngologa w Krakowie na NFZ oscyluja w granicach 3 miesiecy.Moze u ciebie jest inaczej, ja nie przesadzilam.
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467

Edytowane przez Claire91
Czas edycji: 2013-03-11 o 12:40
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 14:02   #1437
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
jak na pierwszy raz to fajny, zobaczymy jak sie bedzie sprowowal dalej poczekaj moze na jakas promocje
Jesli chodzi o maslo antycellulitowe to chyba nie bedzie moim ulubiencem pieknie pachanie ananasem ale dla mnie chyba zbyt intensywnie natomiast dla fanek sorbetow owocowych i letnich zapachow bedzie jak znalazl
Ok poczekam, ale już czuję, że mu się nie oprę

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
na Jarmarku widziałam, że było stoisko i można było samodzielnie zrobić sobie mydełko; ponadto na EcoSpa mają zestawy, może instrukcja też będzie, czemu nie
I jak tam, bylaś na targach? Co się nie chwalisz, coś fajnego wyczaiła

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2013-03-19 o 03:52 Powód: Usunięcie odpowiedzi na spam
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 14:14   #1438
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja kupuję i robię, ale amatorsko i proste rzeczy, bo za kręcenie np kremów się nie biorę
na stronach z półproduktami wszystko jest ładnie opisane, nie ma się czego bać jak zrobiłam swój pierwszy krem (z BU) to biegałam po domu piszcząć z zachwytu że taki kremowy

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
I jak tam, bylaś na targach? Co się nie chwalisz, coś fajnego wyczaiła
niestety na targach nie byłam - pierwsze (salon wiosna) przechorowalam, drugie były w miniony weekend, ale na Marsa, na IIgim końcu wawy
natomiast namówiłam koleżankę- kosmetyczkę, żeby mi nakupiła Opików... posłałam jej długaśną listę ale nie wiem, ile się udało zdobyć
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2013-03-19 o 03:53
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 14:21   #1439
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Ja tez stosuje gamile,na razie dopiero kilka dni.Efektow nie widze zadnych Ale wiadomo ze mydelko potrzebuje czasu

i maly offtop Kari- wlasnie dzwonilam sie pytac, terminy do laryngologa w Krakowie na NFZ oscyluja w granicach 3 miesiecy.Moze u ciebie jest inaczej, ja nie przesadzilam.
zartujesz...3 miesiace?? moze jest w twoim regionie malo specjalistow a duzo chetnych... a w przychodniach przyszpitalnych, jakos szybciej nie idzie fakt w rozńych regionach jest roznie... ale to raczej z tego powodu ze szpitale i przychodnie moga miec lepsze i gorsze umowy z nfz :/
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 15:08   #1440
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

U mojej córki w szkole jakoś w styczniu też był pokaz produkcji mydła - przyjechali goście z palnikiem, półproduktami, formami i dawaj mydlarnia na świetlicy... jak tam weszłam, myślałam, że padnę od nadmiaru bodźców zapachowych
No ale dostałam na waljentynki mydło od córki, własnoręcznie wykonane, w kształcie róży (niestety nie nadaje się do mycia, bo obficie ozdobiła je dosypując do środka brokatu, cekinów i - uwaga - muszelek
Także nawyżej jako peeling
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2013-03-19 o 03:59 Powód: Odpowiedź na spam
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:55.