Kosmetyki Benefit. - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-20, 14:09   #1201
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Miss Hepburn Pokaż wiadomość
vril, jak EOT to EOT, masz rację, nie ma co ciągnąć tematu. Napiszę tylko, ze zniechęciłam się do zgłaszczania aukcji po kontakcie z pracownikami Allegro, ale z drugiej strony milczenie jest zgodą.
Mogę napisać tyle, ze gdyby jednak moja Coralista okazala się podrobką ( choć po analizie szczegółów na opakowaniu wyglada na oryginał, cena też szokująco niska nie jest - choc wiem, ze to akurat kiepski argument ), w kazdym razie, GDYBY, na pewno to zgłoszę.
Ale dzięki waszej dyskusji uświadomiłam sobie, ze nie ma co szukać kosmetyków benefit na All

w regulaminie allegro jest napisane, ze nie odpowadaja za sprzedaz podrobek
irsin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 14:15   #1202
Karo_lka
Raczkowanie
 
Avatar Karo_lka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 301
Dot.: Kosmetyki Benefit.

No cóż..
Karo_lka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 14:21   #1203
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Wg polskiego prawa karalne jest podrzeganie do przestepstwa, natomiast przyzwolenie juz nie bardzo. Co nie zmienia faktu, ze mamy swoj rozum i mozemy promowac pozytywne wzorce

A w temacie Benefit'a - moze ktos porownac zolty puder Bluff Dust z zoltym pudrem Clinique Redness?
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 14:56   #1204
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Miss Hepburn Pokaż wiadomość
A tak w temacie Coralisty
Czy ona rzeczywiście daje taki lekki połysk ? Bo ogladadalam się foto i naczytałam, ze daje właśnie trochę blasku/blysku ( no, nie tandetnego, ale takiego fajnego ), a nie macalam jej paluchem jak wiecie.
Mogę liczyć na koralowo-różowy kolorek z "błyskiem" ?
Koralista daje polysk, taka zlota tafle. Jednak rozu w nim raczej nie uswiadczysz, to typowy koral. Jesli chcesz mieszanke koralu z rozem to polecalabym bardziej Orgasm NARS niz Coraliste.

Zdjecia na twarzy (Coralisty, Orgasmu i Bella Bamba), swatche, porownania: http://urbanstateofmind.blogspot.com...n-part-ii.html
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 15:27   #1205
Miss Hepburn
Rozeznanie
 
Avatar Miss Hepburn
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 605
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Koralista daje polysk, taka zlota tafle. Jednak rozu w nim raczej nie uswiadczysz, to typowy koral. Jesli chcesz mieszanke koralu z rozem to polecalabym bardziej Orgasm NARS niz Coraliste.

Zdjecia na twarzy (Coralisty, Orgasmu i Bella Bamba), swatche, porownania: http://urbanstateofmind.blogspot.com...n-part-ii.html
Dziękuję No właśnie kojarzę, ze widziałam to porównanie wcześniej, teraz wiem, ze to był Twój blog. Muszę sobie poczytać, fajna lektura !
Jeśli chodzi o kolor, o takim różowo- koralowym myslałam po swatchach temptalii, ale wiadomo, oświetlenie, ustawienia itp.
Sam koralowy jest jak najbardziej ok, bo ja jestem jasna, ale mam lekko żółtą skórę ( chyba dobrze myśle, ze ciepła ? ).
Jak się hmmm ... wybielę lekko i chcę zaróżowić, mam taki jasniutki różowy i zimny blush, a coralista jeśli jest cieplejsza i koralowa, będzie tym, czego szukam.
No i PRAGNĘ maniakalnie wręcz złotej tafli

irsin, no ja juz wiem, ze All ma olewator, ale w razie czego facetowi nie odpuszczę, o to mi chodziło.

karo_lka, tak, okazje okazjami, ale słono można zapłacić. Mnie do szczęścia brakuje tylko Sephory na miejscu, bo mam 2 jakieś takie słabsze ( albo mi sie wydaje ) Douglasy. I to otwarte dopiero od 2009 i 2010.
Miss Hepburn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 15:47   #1206
Karo_lka
Raczkowanie
 
Avatar Karo_lka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 301
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Miss Hepburn hmm, o czym teraz piszesz? Tzn o jakich okazjach?
Jesli cos bedziesz potrzebować mogę Ci kupic w S. Nie ma problemu.
Karo_lka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 15:55   #1207
Miss Hepburn
Rozeznanie
 
Avatar Miss Hepburn
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 605
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Karo_lka Pokaż wiadomość
No to witaj w klubie. Dzieki linką , ktore dziewczyny tu umiescily nie mam ochoty juz nic kupowac na all. Ostatnio kupilam sobie perfumy w SuperPharm. Byly przecenione z 450 zł na 300 zł - skusily mnie chociaż i tak dlugo załowałam ,że kupilam je takie drogie jak na allegro chodza po 150 zł. Dzis sobie czytalam o podrobkach Benefitu i poglebialam temat o kolejne produkty az doszlam do moich perfum. Dzis sie ciesze,ze kupilam je w sklepie

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Chcę sobie kupić Oh la fit. Oplaca się?
Karo_lka, odniosłam się do Twojej wypowiedzi, którą cytuję powyżej. Chodziło mi o to, ze też się już boję kupowac kosmetyki przez Allegro i ze za taką potencjalną "okazję" może przyjść nam słono zapłacić, gdy okaże się, ze kupiłyśmy bubel. Mam nadzieję, ze teraz wyrazilam się lepiej
A co do S., ślicznie dziękuję za propozycję . Póki co, po Coraliście planuję dłuuuższą przerwę w zakupach kolorówki, ale w razie czego będę pamiętać o tym, co napisałaś Ty i irsin

EDIT : Ponoć Coralista już wysłana. Aaaa, gryzę pazury !

Edytowane przez Miss Hepburn
Czas edycji: 2011-01-20 o 16:06
Miss Hepburn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 20:28   #1208
Karo_lka
Raczkowanie
 
Avatar Karo_lka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 301
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Bylam w Sephorze. Wydalam majatek.
Kupilam kredke do oczy brazowa S, cienie Fred Farrugia (byla przecena z 85 zl na 42 lub 25 zł) + lusterko i początek.
Paletke Sephory nawet nie rozpakowalam bo sie zastanawiam czy komus nie odsprzedac..Hmm..

A co do rozy to nie ma zadnej promocji.
Jest na bad gal, na cienie , na cienie w cremie, balsamy, blyszczyki, perfumy/ kremy.

Aaaha, no i rozmawialam z kolezanka. Mowila mi,ze sposob na sprawdzenie czy Coralista jest podrobka jest bardzo prosty (bo ona kupila podrobke ;/ heh, no i namowilam ja na donos). Coralista podrobiona ma naklejona etykietkę (naklejona ta chmurkę z nazwą) , a oryginalna jest wydrukowana cała.
Karo_lka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 20:54   #1209
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ja niby mam "podróbkę"(chociaż nie wiem czy to jest podróbka czy oryginał),która wygląda identycznie jak Coralista więc u mnie trzyma się ten róż cały dzień na policzkach.Nie przesadzam ani nie koloryzuję.Po prostu piszę tak jak jest bo nie miałabym żadnego celu w tym aby kłamać U mnie sprawdza się rewelacyjnie i ja go szczerze polecam
Dziękuję za odpowiedź
Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Oczywiście, że łatwiej tylko przed zakupem musisz wiedzieć że to podróbka
Owszem, dlatego lepiej kupować w pewniejszych miejscach niż Ebay lub allegro.
Cytat:
Napisane przez Ansheen Pokaż wiadomość
Trwałość jest bez zarzutu i błysk też jest bardzo fajny Nie jest to tani blask czy jakieś ogromne drobiny po prostu zostawia taką złotą poświatę. Mimo, że wolę maty, to lubię efekt coralisty.
Jak myslisz nadawałby się do zimnej karnacji?
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 21:13   #1210
Miss Hepburn
Rozeznanie
 
Avatar Miss Hepburn
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 605
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Karo_lka Pokaż wiadomość
Aaaha, no i rozmawialam z kolezanka. Mowila mi,ze sposob na sprawdzenie czy Coralista jest podrobka jest bardzo prosty (bo ona kupila podrobke ;/ heh, no i namowilam ja na donos). Coralista podrobiona ma naklejona etykietkę (naklejona ta chmurkę z nazwą) , a oryginalna jest wydrukowana cała.
Dzięki !

To teraz jestem trochę w kropce, bo tutaj :
http://www.temptalia.com/summer-beac...efit-coralista
i tutaj : http://www.musingsofamuse.com/2009/0...tches-and.html
wydaje mi się, ze wygląda jak naklejka.
Na aukcji, na której kupiłam wyglądała podobnie, nic się nie odklejało ( a takie aukcje też widziałam :/ ), ale widocznie ta srebrna obwódka była jakby "nałożona".
Zaraz jeszcze zobaczę na foto w wątku.
Miss Hepburn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 21:25   #1211
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: Kosmetyki Benefit.

No właśnie z tą naklejką to chyba nie do końca sprawdzone bo większość w googlach ma naklejkę no i temptalia by raczej podróbki nie pokazywała...
__________________
WYMIANKA KOSMETYCZNA

dokładka 17.07.2011
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 21:30   #1212
Miss Hepburn
Rozeznanie
 
Avatar Miss Hepburn
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 605
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Ansheen Pokaż wiadomość
No właśnie z tą naklejką to chyba nie do końca sprawdzone bo większość w googlach ma naklejkę no i temptalia by raczej podróbki nie pokazywała...
Mam metlik w głowie jak diabli
Gdyby któras ze szczęśliwych posiadaczek oryginalnej Coralisty była tak mila i sprawdzila jak to wyglada na jej puderku, byłabym wdzięczna
W każdym razie już zdążyłam kilka razy pozałować tego zakupu i mam dość
Miss Hepburn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 21:46   #1213
Karo_lka
Raczkowanie
 
Avatar Karo_lka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 301
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Miss Hepburn to sa podrobki, ja mam orginalna i dzis wlasnie gdyby nie to ze poszlam ogladac z kolezanka kosmetyki benefitu to bysmy w zyciu nie wiedzialy,ze to podrobka. Wszytskie z naklejkami sa podrobione. Benefir ma debikante ladnie oklejony katronik, a te wsyztskie sa lekko pofalowane.

Edit:

No to juz wszystko wiem)))
z tyłu jest napisane :
San I rancisco
oraz www.benefilcosmelics.com

Jestesmy geniuszami)
No to zadne takie na oko patrzenie.

Naklejka + te napisy i wszytsko jest wiadome )
Ja wiedzialam,ze musi byc cos konkretnego zwalowane.


Edit:

popatrz na srebro przy naklejce:
Coralista z Twojej stronki ma nierowne to srebro, a popatrz na oryginal:

http://www.benefitcosmetics.com/Bene...Rank=salesrank

równe wszytsko


Teraz to mnie w sumie śmieszy jak widzę ,że dziewczyny piszą ,ze nie wiedza czy maja podrobkę czy oryginał. Wystarczylo TO PRZECZYTAC!!!!!!
Wiadome, ze gdzies jest haczyk!

Jak teraz patrze to juz bez problemu umiem rozrożnic oryginal od podrobki
Wiec jakby co to walcie smialo

Edytowane przez Karo_lka
Czas edycji: 2011-01-20 o 22:19
Karo_lka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 21:52   #1214
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Mnie również ciekawi fakt tych naklejek i ich braku... Może dwa różne opakowania ? Mimo wszystko uważam, że twój róż Miss Hepburn jest ok. Nie jest możliwym, żeby temptalia miała podróbkę.
I jeszcze odnośnie podróbek to jak przyjdzie sprawdź czy z tyłu działa peel off.
Z aukcji zniknęły niektóre zdjęcia, ale z tego co pamiętam podkreślony był napis london (podróby mają W1H), opakowanie było proste, nic się nie rozlatywało, 'pan' z kosmetykiem był prosto wklejony, pędzelek pasował do rynienki i żadne włoski nie były wystające, kolory były intensywne i prawdziwe. Poza kwestią naklejki dla mnie Twoja coralista ma wszystko tak jak powinien mieć oryginalny kosmetyk benefitu...
__________________
WYMIANKA KOSMETYCZNA

dokładka 17.07.2011

Edytowane przez Ansheen
Czas edycji: 2011-01-20 o 22:03
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 22:05   #1215
Miss Hepburn
Rozeznanie
 
Avatar Miss Hepburn
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 605
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Ansheen Pokaż wiadomość
Mnie również ciekawi fakt tych naklejek i ich braku... Może dwa różne opakowania ? Mimo wszystko uważam, że twój róż Miss Hepburn jest ok. Nie jest możliwym, żeby temptalia miała podróbkę.
Też się nad tym zastanawiałam ...
Dziękuję Ci bardzo za pomoc, sprawdze peel off. Tak zniknely zdjecia, ale chyba to kwestia miejsca sprzedającego na serwerze, bo z innych, trwajacych aukcji tez zniknęly. Choć wcale mnie to nie cieszy.
Tak, pamiętam LONDON i pogrubiony adres strony internetowej benefit.


No nic, bardzo proszę, jeśli moze się wpowiedzieć ktoś, kto ma Coralistę
Na zdjęciu vril na str. 24 wydaje mi się, ze jednak jest brzeżek lekko wypukly, ale to tylko fotki, mogę się mylić.
Vril, jeśli możesz, proszę o pomoc

Karo_lka, ja się na pewno upierać nie będę i zależy mi na tym, zeby dociec prawdy. Ale bardziej niz foto ze stronki wiarygodne są dla mnie opinie posiadaczek rózu. Juz tłumacze, foto na strone to nie jest real photo, tam się nawet nie błyszczy to sreberko
Ale jesli to prawda, szkoda, ze wcześniej to nie padło
EDIT :
http://www.beautyaddict.net/how-to-s...ralista-blush/
Tutaj info jak rozpoznać fake i podróbka jest z tego co widzę bez naklejki.

No nic, zobaczymy ...

Edytowane przez Miss Hepburn
Czas edycji: 2011-01-20 o 22:16
Miss Hepburn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 22:29   #1216
Karo_lka
Raczkowanie
 
Avatar Karo_lka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 301
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Ansheen z calym szacunkiem, ale podrobka tez ma peel of i nie ma nic podkreslonego procz jakiegos kodu na W.

Miss Hepburn rob co chcesz, ja chciałam pomoc.
Daje sobie glowe uciąć , ze ta naklejka ma srebrny outline, a podrobka ma krzywo.
No i najwazniejsze czytac co jest z tylu. Nic prostszego. Nie wiem czemu usilnie chcecie wymyslac i kombinowac jakies nowe sposoby z podkreslaniem czy bez.
Z tylu jest jak byk napisane:

San I rancisco
oraz www.benefilcosmelics.com

Sorry ale to jest nie normalne.

edit:
jestem grafikiem, naprawdę możecie mi uwierzyć ,że teraz jak się wczułam i zaczełam badać dziś to w sephorze ( a wczesniej mnie to nie interesowalo) to widze roznice na etykietce w kolorach i ksztalcie od razu.

Edytowane przez Karo_lka
Czas edycji: 2011-01-20 o 22:37
Karo_lka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 22:35   #1217
Miss Hepburn
Rozeznanie
 
Avatar Miss Hepburn
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 605
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Karo_lka Pokaż wiadomość
Ansheen z calym szacunkiem, ale podrobka tez ma peel of i nie ma nic podkreslonego procz jakiegos kodu na W.

Miss Hepburn rob co chcesz, ja chciałam pomoc.
Daje sobie glowe uciąć , ze ta naklejka ma srebrny outline, a podrobka ma krzywo.
No i najwazniejsze czytac co jest z tylu. Nic prostszego. Nie wiem czemu usilnie chcecie wymyslac i kombinowac jakies nowe sposoby z podkreslaniem czy bez.
Z tylu jest jak byk napisane:

San I rancisco
oraz www.benefilcosmelics.com

Sorry ale to jest nie normalne.
Jejku, ale nie denerwuj się ... Ja to bardzo doceniam , ze chcesz pomoc i szczerze dziękuję . Po prostu myślałam, ze się tak wspólnie zastanawiamy i analizujemy
A co do : " San I rancisco
oraz www.benefilcosmelics.com ", to gdzie to było napisane ? Bo nie mogę skojarzyć - na któryms rózu na blogu ? Na moim ?
Miss Hepburn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 22:41   #1218
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Wg polskiego prawa karalne jest podrzeganie do przestepstwa, natomiast przyzwolenie juz nie bardzo. Co nie zmienia faktu, ze mamy swoj rozum i mozemy promowac pozytywne wzorce

A w temacie Benefit'a - moze ktos porownac zolty puder Bluff Dust z zoltym pudrem Clinique Redness?
Podżeganie jest karalne o ile ustawa tak stanowi, co oznacza, że nie zawsze
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 22:45   #1219
Karo_lka
Raczkowanie
 
Avatar Karo_lka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 301
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Nie denerwuje się. Po prostu się cieszę ze rozpracowalam tą zagadkę Na zadnym blogu nic nie jest napisane. Na podrobce jest tak napisane z tylu na opakowaniu- dlatego daje wam dowody jasne, czytelne i nie do podwazenia. Wystarczy tylko czytac opakowanie i juz.
Polowa ludzi nie dostrzega takich literowek.

Edit:
http://2.bp.blogspot.com/_NBpv-2LJFJ...coralista5.png

spojrzcie na to, tu macie San francisco, a na podrobce jest : I rancicko,
na oryginale macie : benefitcosmetics.com a na podrobce benefilcosmetil.com

Edytowane przez Karo_lka
Czas edycji: 2011-01-20 o 22:50
Karo_lka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 22:53   #1220
Miss Hepburn
Rozeznanie
 
Avatar Miss Hepburn
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 605
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Karo_lka Pokaż wiadomość
Nie denerwuje się. Po prostu się cieszę ze rozpracowalam tą zagadkę Na zadnym blogu nic nie jest napisane. Na podrobce jest tak napisane z tylu na opakowaniu- dlatego daje wam dowody jasne, czytelne i nie do podwazenia. Wystarczy tylko czytac opakowanie i juz.
Polowa ludzi nie dostrzega takich literowek.
To dobrze, ze zwracasz uwagę na takie rzeczy
Tylko myślałam, ze odnosisz się do linkow wklejanych przeze mnie, dlatego pytalam
Obawiam się jednak, ze są różne podróbki i na różne cechy należy zwracać uwagę, np. na literkę "t" w nazwie
A więcej bedę w stanie powiedzieć jak przyjdzie mój blush

EDIT : Co do ostatniego linka, hmmm, ale tutaj znowu nie jest London podkreślone, a adres strony benefit nie jest pogrubiony, a dziewczyny chyba wcześniej o tym pisały ( chyba , ze czytałam na blogu - tak czy siak, ktoś przed tym przestrzegał ). Więc chyba różnie bywa

Edytowane przez Miss Hepburn
Czas edycji: 2011-01-20 o 22:56
Miss Hepburn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 22:57   #1221
Karo_lka
Raczkowanie
 
Avatar Karo_lka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 301
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Hmm, jak dla mnie wystarczy przeczytać tył. Jeżeli dalej macie wątpliwości lub nie wiecie o co chodzi to się wkurze i zrobie wam zdjęcia i pokazę na czym polega problem. Ech, ech

Rozne sa podkreslenia, jak dla mnie to to najmniej znaczaca sprawa. Zaraz wkleje fotki.

Edytowane przez Karo_lka
Czas edycji: 2011-01-20 o 23:02
Karo_lka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 23:03   #1222
Miss Hepburn
Rozeznanie
 
Avatar Miss Hepburn
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 605
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Karo_lka Pokaż wiadomość
Hmm, jak dla mnie wystarczy przeczytać tył. Jeżeli dalej macie wątpliwości lub nie wiecie o co chodzi to się wkurze i zrobie wam zdjęcia i pokazę na czym polega problem. Ech, ech
Ale o co się wkurzać ?
Mnie się po prostu wydaje, że są różne podróby i na różne rzeczy trzeba zwracać uwagę i tyle.

Spokojnej nocy
Miss Hepburn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 23:12   #1223
Karo_lka
Raczkowanie
 
Avatar Karo_lka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 301
Dot.: Kosmetyki Benefit.



Jak dla mnie wystarczy czytac

Edytowane przez Karo_lka
Czas edycji: 2011-01-20 o 23:13
Karo_lka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 23:12   #1224
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Może poproś sprzedawce, żeby podesłał Ci zdjęcie tyłu ? Wtedy rozstrzygniemy sposobem karolki czy to podróbka.
__________________
WYMIANKA KOSMETYCZNA

dokładka 17.07.2011
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 23:26   #1225
Karo_lka
Raczkowanie
 
Avatar Karo_lka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 301
Dot.: Kosmetyki Benefit.

a no

Ale jak dla mnie sprawa jest jasna przeciez benefit by sobie nie napisal, że dziala w I rancisco

Edytowane przez Karo_lka
Czas edycji: 2011-01-20 o 23:27
Karo_lka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 23:30   #1226
Miss Hepburn
Rozeznanie
 
Avatar Miss Hepburn
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 605
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Ansheen Pokaż wiadomość
Może poproś sprzedawce, żeby podesłał Ci zdjęcie tyłu ? Wtedy rozstrzygniemy sposobem karolki czy to podróbka.
Mój blush juz w drodze, sama zrobię foto
Wydaje mi sie, jesli dobrze doczytałam i zrozumialam, ze starsza wersja pudełka ma naklejkę. Jeszcze sobie to na spokojnie poczytam i poczekam, aż przyjdzie mój roż i przeanalizuję wszystko na spokojnie.
Nie będę panikować, dopóki nie pomacam i nie powącham i nie wypróbuję. To nie ma sensu ...

Zajrzyjcie tutaj :
http://www.beautyaddict.net/how-to-s...ralista-blush/
Jest zdanie : " the text of benefit’s online website should be bold"
Na moim na 100 % był pogrubiony ...
Miss Hepburn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 23:36   #1227
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Karo_lka Pokaż wiadomość
Nie denerwuje się. Po prostu się cieszę ze rozpracowalam tą zagadkę Na zadnym blogu nic nie jest napisane. Na podrobce jest tak napisane z tylu na opakowaniu- dlatego daje wam dowody jasne, czytelne i nie do podwazenia. Wystarczy tylko czytac opakowanie i juz.
Polowa ludzi nie dostrzega takich literowek.

Edit:
http://2.bp.blogspot.com/_NBpv-2LJFJ...coralista5.png

spojrzcie na to, tu macie San francisco, a na podrobce jest : I rancicko,
na oryginale macie : benefitcosmetics.com a na podrobce benefilcosmetil.com
Tak, wszyscy są kretynami, a Ty jedna i wspaniała rozgryzłaś całą zagadkę...
Niestety to nie takie proste. Podróbki są różne i z różnych fabryk pochodzą, więc niestety nie ma jednego skutecznego sposobu na rozróżnienie podróbki od oryginału. Poza tym, oni też widzą swoje błędy i potrafią je poprawiać. Uwierz mi, nie Ty jedna jedyna na świecie potrafisz zauważyć literówki, no kurde...
Tutaj: http://i179.photobucket.com/albums/w...stafake006.jpg
masz napisane San Francisco, i adres www poprawnie, a jednak jest to podróbka, o czym świadczą inne symptomy...
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku

Edytowane przez greatdee
Czas edycji: 2011-01-20 o 23:39
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 02:38   #1228
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Ja mam oryginal i nie ma naklejki, wieczko jest cale nadrukowane

Greatdee ma jednak absolutna racje - to wcale nie jest takie proste Wiec nie ma sie czym podniecac Najlepiej po prostu kupowac ze sprawdzonych zrodel i tyle.
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 05:51   #1229
Miss Hepburn
Rozeznanie
 
Avatar Miss Hepburn
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 605
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Ja mam oryginal i nie ma naklejki, wieczko jest cale nadrukowane

Greatdee ma jednak absolutna racje - to wcale nie jest takie proste Wiec nie ma sie czym podniecac Najlepiej po prostu kupowac ze sprawdzonych zrodel i tyle.
No właśnie, oglądając Twój blog, tak mi się wydawało, ze całe dzięki !
Tutaj : http://suej27.blogspot.com/2010/08/h...x-powders.html
Znalazłam taki tekst ( akapit dot. podróbek Coralisty ) :
" the older box powders have the Coralista sticker on and say Rio underneath so if you get one with a sticker don't freak out"
Jeśli dobrze rozumiem, może zamiast podroby mam "tylko" stary kosmetyk
A tak poważnie, muszę pomacac, powąchać i sprawdzić kolor. Jeśli będzie źle, wiadomo, gdzie się udam.
Prawda jest taka, ze nie mialam pojęcia, że to aż takie skomplikowane Fakt , aukcje po 20-40 zł budziły moją podejrzliwość ( jak i "hurtowe" ilości ), a tutaj wielkie fotki, dobrze widoczne szczególy i kupiłam używany za ok. 2/3 ceny w S. Nie pomyślałam, ze może być stary itp., głupio nie przyszło mi to do głowy, bo raz , ze mało kupuję przez Allegro, dwa, ze nie są to kosmetyki uzywane. Po prostu nie pomyslałam
A co do samego foto, dziewczyny rzucały okiem, gdy jeszcze widoczne na aukcji byly wszystkie foto i wtedy wyglądało dobrze, więc teraz nagle nie zaczęły te same fotki wygladać źle
Owszem, może to być podróbka, ale śledztwo przeprowadze, gdy trafi do mnie, ponieważ nie mam w tej chwili innego wyjscia.
Zajrzę jak przyjdzie ten różowy ( znaczy koralowy ) niewypał, bo teraz zbyt dużo energii marnuję na myslenie czy to podróba czy nie
Dziękuję Wam bardzo za pomoc

Edytowane przez Miss Hepburn
Czas edycji: 2011-01-21 o 05:54
Miss Hepburn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 09:26   #1230
Karo_lka
Raczkowanie
 
Avatar Karo_lka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 301
Dot.: Kosmetyki Benefit.

greatdee no własnie. Ja jestem najmądrzejsza więc po co ja tu w ogole pisze. Ech... Tak to jest sie odezwać
Karo_lka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-26 11:11:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:22.