Sposoby na tęsknotę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-20, 23:32   #1
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888

Sposoby na tęsknotę


Zakładam wątek z nadzieją, ze podzielicie się ze mną swoimi radami, jak radzić sobie, gdy partner wyjeżdża na jakieś 2 tygodnie na drugi koniec Polski. Jak radzicie sobie z tęsknotą? Gdy chce się Wam płakać, że nie możecie się do niego przytulić, poradzić, gdy brakuje go Wam w codziennych sytuacjach?
Mój mężczyzna musiał wczoraj nagle wyjechać do domu na drugim końcu z Polski z ważnych powodów rodzinnych, a że parą jesteśmy dopiero 3 miesiące, chociaż znamy się 2 lata, to czuję się z tym strasznie... Podejrzewam, ze ma to związek z tym, że to nasza pierwsza rozłąka, odkąd jesteśmy parą. Wcześniej nie wyjeżdżał z miasta nawet na jeden dzień i codziennie spędzaliśmy ze sobą sporo czasu(uczelnia, no i spotkania poza nią). Mimo to zawsze znajdowałam czas dla przyjaciół, miałam własne hobby, czas dla siebie, czasem robiło się babskie imprezy. Chociaż nie żyłam tylko tym, że jesteśmy parą, to jednak jest mi teraz okropnie ciężko... Moje samopoczucie poleciało gwałtownie w dół.
Wczoraj po jego wyjeździe, poszłam na imprezę ze znajomymi, nie było jakoś tragicznie, ale moje przyjaciółki powiedziały, że po mnie widać, że jestem nieswoja. Dzisiaj spędziłam dzień z przyjaciółką, było okej. Ale mam takie momenty, że z ni gruszki ni z pietruszki się rozklejam i zaczynam pochlipywać. Dzisiaj np. przyszedł do mnie kotek, zaczął się łasić, pogłaskałam go i się popłakałam, bo przypomniało mi się, że mój facet uwielbia koty, a przez najbliższy czas nie będę się z nim widziała...
Nie wiem z czego moje niekontrolowane napady płaczu wynikają... Nigdy tak nie miałam, nawet jak się pokłóciliśmy o coś... Podejrzewam, że to może mieć związek z hormonami, bo dzisiaj dostałam okres...
Jakie macie sposoby na poprawę humorów, gdy Wasi mężczyźni wyjeżdżają i za nimi tęsknicie? Jak zajmujecie myśli?
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 23:43   #2
Still_Alive
Rozeznanie
 
Avatar Still_Alive
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 562
Dot.: Sposoby na tęsknotę

słodka jesteś) ja mam w sumie związek na odległość więc jestem przyzwyczajona. Ale jak długo z nim jestem codziennie, to jak wrócę do domu tak z 3 dni chodzę właśnie tak nieswoja, a przed snem to okropność. Na szczęście jest telefon
__________________
...Ja w tym co dobre i leciutkie chce zanurzyć się i w tym pływać...

I love my live


Sprawdź czy nie popełniasz błędów w związku :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=487527
Still_Alive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 23:47   #3
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Zakładam wątek z nadzieją, ze podzielicie się ze mną swoimi radami, jak radzić sobie, gdy partner wyjeżdża na jakieś 2 tygodnie na drugi koniec Polski. Jak radzicie sobie z tęsknotą? Gdy chce się Wam płakać, że nie możecie się do niego przytulić, poradzić, gdy brakuje go Wam w codziennych sytuacjach?
Mój mężczyzna musiał wczoraj nagle wyjechać do domu na drugim końcu z Polski z ważnych powodów rodzinnych, a że parą jesteśmy dopiero 3 miesiące, chociaż znamy się 2 lata, to czuję się z tym strasznie... Podejrzewam, ze ma to związek z tym, że to nasza pierwsza rozłąka, odkąd jesteśmy parą. Wcześniej nie wyjeżdżał z miasta nawet na jeden dzień i codziennie spędzaliśmy ze sobą sporo czasu(uczelnia, no i spotkania poza nią). Mimo to zawsze znajdowałam czas dla przyjaciół, miałam własne hobby, czas dla siebie, czasem robiło się babskie imprezy. Chociaż nie żyłam tylko tym, że jesteśmy parą, to jednak jest mi teraz okropnie ciężko... Moje samopoczucie poleciało gwałtownie w dół.
Wczoraj po jego wyjeździe, poszłam na imprezę ze znajomymi, nie było jakoś tragicznie, ale moje przyjaciółki powiedziały, że po mnie widać, że jestem nieswoja. Dzisiaj spędziłam dzień z przyjaciółką, było okej. Ale mam takie momenty, że z ni gruszki ni z pietruszki się rozklejam i zaczynam pochlipywać. Dzisiaj np. przyszedł do mnie kotek, zaczął się łasić, pogłaskałam go i się popłakałam, bo przypomniało mi się, że mój facet uwielbia koty, a przez najbliższy czas nie będę się z nim widziała...
Nie wiem z czego moje niekontrolowane napady płaczu wynikają... Nigdy tak nie miałam, nawet jak się pokłóciliśmy o coś... Podejrzewam, że to może mieć związek z hormonami, bo dzisiaj dostałam okres...
Jakie macie sposoby na poprawę humorów, gdy Wasi mężczyźni wyjeżdżają i za nimi tęsknicie? Jak zajmujecie myśli?
Miną 3 dni i wrócisz do siebie.
Zresztą...2 tygodnie to bardzo krótki czas. Szybko minie.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 23:50   #4
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Nie ma chyba innej rady jak zająć się czymś ciekawym, relaksować się, nadrabiać książkowe zaległości itp itd, a poza tym dzwonić żeby trochę pogadać codziennie. Magicznego środka żeby nie tęsknić nie ma Ale po paru dniach powinnaś przywyknąć.

Podobnie przeżywałam na początku związku takie rozstania, z perspektywy czasu myślę sobie, że to było strasznie bez sensu się tak rozklejać i cierpieć, skoro można było produktywnie wykorzystać czas...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 23:53   #5
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Ja sama siebie nie poznaję, bo jak byłam z innymi facetami, w tym z jednym widywałam się tylko w weekendy, to jakoś nie przeżywałam tak tego, ze się nie widywaliśmy... Tylko właśnie radośnie przystępowałam do lektury, dzwoniłam po dziewczyny i popijałyśmy wino. Na stare lata zrobiłam się bardziej rozklejająca się
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 00:25   #6
MyszkaMini
Raczkowanie
 
Avatar MyszkaMini
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 358
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Oj!
Może to PMS, no nie wiem.
Ja jestem wtedy niezwykle wrażliwa, oglądałam migawki z wczorajszego ślubu księżniczki Wiktorii i strasznie się wzruszyłam.
Patrzę na mojego psa i już chcę mi się płakać, nawet nie wiem czemu.
Głupie to strasznie.
__________________

MyszkaMini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 05:46   #7
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Cytat:
Napisane przez Still_Alive Pokaż wiadomość
słodka jesteś)
to samo pomyślałam

pamiętam jak ja przeżywałam każdą rozłąkę z tż też płakałam z byle powodu i wszystko mnie wzruszało. już nie mówiąc o pełnym łez pożegnaniu. dzisiaj patrzę na to z uśmiechem oderwij myśli od tż, zajmij się sobą, znajomymi. pomaluj pazury, nałóż maseczkę, spotkaj się z kimś, poczytaj książkę. zleci zanim się obejrzysz
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-21, 08:08   #8
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Ojjj słodkie naprawde to co piszesz

Ale moja droga okres 2 tygodni to nie wiecznosc TŻ wroci i dalej bedziecie zyli dlugo i szczesliwie Pomyśl sobie co inne dziewczyny beda teraz przezywac - okres wakacji czyt. rozlaka z TZ jesli sa studentkami dla mnie to byl najgorszy okres. Ale jakos dawalam sobie rade, znalazlam prace na wakacje, spotykalam sie ze znajomymi, ale owszem zdarzaly sie lzy tesknoty.. bo to jest calkiem normalna rzecz Powodzenia
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 08:33   #9
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Sposoby na tęsknotę

2 tygodnie to bardzo krótko, dasz radę.
Jest telefon, gg, skype, maile, nie ma problemu z kontaktem
A Ty wyjdź gdzieś na miasto ze znajomymi, zajmij się sobą, spaceruj, czytaj książki, zrób sobie dzień dla siebie: długa kąpiel, maseczka, peeling i te sprawy, poświęć czas dla rodziny i przyjaciół, na pewno się ucieszą
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 08:42   #10
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
2 tygodnie to bardzo krótko, dasz radę.
Jest telefon, gg, skype, maile, nie ma problemu z kontaktem
to nie czasy jak listy szły tygodniami
dasz radę to tylko 2 tygodnie
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 09:25   #11
ladybitch
Raczkowanie
 
Avatar ladybitch
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: fashiontown
Wiadomości: 166
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Właśnie! W dzisiejszej dobie internetu i szeroko rozumianej komunikacji mamy skype, różne komunikatory, komórki itd.. Dzięki temu możecie się widzieć codziennie, jak i rozmawiać. A wolny czas wykorzystaj dla siebie!! Idź na zakupy, do kina, poimprezuj, może wybierz się do kosmetyczki albo na masaże ? Odpręż się ! A taka rozłąka 2-tygodniowa jest bardzo krótka- patrz, co mają powiedzieć ci, których TŻci wyjeżdżają za chlebem za granicę na parę lat i tylko widzą ich od święta? Taka rozłąka może Wam pomóc w związku, zacieśnić jeszcze bardziej więzy. A z wolnego czasu, jak wcześniej wspomniałam korzystaj! żeby później spędzać jak najwięcej z TŻtem
__________________
changes, changes, changes ....

ladybitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 09:38   #12
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Dwa tygodnie zlecą szybciutko, tylko rób to co robiłaś. Spotykaj się z przyjaciółmi, wychodź na imprezy. Wszystko bylebyś sama nie zostawała, skoro tak to przeżywasz
Poza tym istnieją jeszcze telefony i Internet, sposobów do codziennej i częstej komunikacji jest dużo
Głowa do góry, zaraz do Ciebie wróci
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 09:43   #13
_wirginia_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 497
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Znam ten ból, przez 1,5 roku byłam w związku na odległość i widzieliśmy się co dwa tygodnie, na szczęście już kilka lat mieszkamy razem .

Pamiętam ,że w czasie rozłąki bardzo intensywnie organizowałam sobie czas (obejrzałam chyba wszystkie nowości, które wchodziły wtedy do kin). Dużo czytałam, spotykałam się z przyjaciółmi, chodziłam na imprezki, próbowałam nowych sportów itd.

Ale przyznam szczerze, że mimo tylu fajnych zajęć i tak bardzo tęskniłam i zdarzało mi się uronić łezkę, zwłaszcza z czasem, jak związek stawał się mocniejszy. To normalne, że jak się kogoś kocha to, chce się "mieć" tą osobę na co dzień, zwłaszcza jak jest nam źle, chociaż z drugiej strony taka rozłąka pokazuje nam, jak ta druga osoba jest dla nas ważna.

Myśl o tym, jak cudownie będzie jak on już wróci ...
_wirginia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 09:45   #14
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Też pomyślałam, że słodka jesteś Pamiętam, jak ja byłam z moim TŻ-tem 3 miesiące i kiedy wyjechał z kolegami na 4 dni, to myślałam, że umrę (ale pocieszam się, że byłam bardzo młodziutka i głupiutka ). A jakie są sposoby na tęsknotę? Kiedy przez rok żyłam w związku na odległość (widzieliśmy się 2 dni w miesiącu) właściwie nawet nie zauważałam, jak szybko mija czas. Zawsze jest coś do roboty - miałam naukę, spotykałam się ze znajomymi, czytałam książki, oglądałam filmy, odkryłam cudowne seriale Tak naprawdę najważniejsze to jakoś zająć sobie czas i nie biadolić - są telefony, wiele sieci ma możliwość wybrania darmowego numeru, więc można rozmawiać ze sobą długo. 2 tygodnie to tyle co nic, nawet nie zauważysz, jak szybko zleci! Mała rozłąka od siebie każdej parze przyda się raz na jakiś czas
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 11:09   #15
makarona
Rozeznanie
 
Avatar makarona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 987
Dot.: Sposoby na tęsknotę

To ja chyba jestem dziwna, albo inna niż większość.
Może mój facet nie wyjeżdża w długie podróże/odwiedziny, ale czasami jedzie na mecz, nie ma go 3/4 dni i nie przeżywam. Wiem, że wróci, cały i zdrowy, nadrobimy zaległości, pogadamy, odpoczniemy razem, będzie fajnie.
A czas, który mam dla siebie potrafię dobrze spożytkować. Zastanawiam się, co u niego słychać, co robi, jak się czuje, ale są telefony i łatwo idzie uzyskać odpowiedź na takie pytania.
Sama lubię wyjeżdżać, bardzo często bez tż i uwielbiam wracać.

Poradzić tylko mogę, jak już sama wiesz, zajęcie się czymś innym, interesującym, może nowym i nieznanym? Spędzanie czasu ze znajomymi to też fajna alternatywa.
Nie można załamywać się, dołować, rozczulać nad sytuacją. To tylko 2 tygodnie i facet niebawem wróci, a powroty są najpiękniejsze
__________________
Cytat:
Szanujmy się.



Nasz czas oczekiwania
makarona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 11:44   #16
Seeensi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 267
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Cytat:
Napisane przez makarona Pokaż wiadomość
To ja chyba jestem dziwna, albo inna niż większość.
Może mój facet nie wyjeżdża w długie podróże/odwiedziny, ale czasami jedzie na mecz, nie ma go 3/4 dni i nie przeżywam. Wiem, że wróci, cały i zdrowy, nadrobimy zaległości, pogadamy, odpoczniemy razem, będzie fajnie.
A czas, który mam dla siebie potrafię dobrze spożytkować. Zastanawiam się, co u niego słychać, co robi, jak się czuje, ale są telefony i łatwo idzie uzyskać odpowiedź na takie pytania.
Sama lubię wyjeżdżać, bardzo często bez tż i uwielbiam wracać.

Poradzić tylko mogę, jak już sama wiesz, zajęcie się czymś innym, interesującym, może nowym i nieznanym? Spędzanie czasu ze znajomymi to też fajna alternatywa.
Nie można załamywać się, dołować, rozczulać nad sytuacją. To tylko 2 tygodnie i facet niebawem wróci, a powroty są najpiękniejsze

już myślałam,że tylko ja nie płaczę jak łasi się do mnie kot xD
__________________
1. my
2. Kult!
Seeensi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 14:04   #17
sillvvia
Zadomowienie
 
Avatar sillvvia
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 1 534
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Kochana moj wyjezdza za granice co jakis czas na dwa trzy tygodnie..
i najlepszy jest w takim wypadku skype'a juz nawet spimy z wlaczonym laptopem i aktywnym polaczeniem
__________________
"Nie licząc miłości, aktem największego optymizmu jest kupowanie butów. [...] Chcemy doczekać jutra, ale jeśli kupujemy nowe buty albo jeśli się zakochujemy, znaczy to, że zamierzamy tu jutro być."
Jonathan Carroll
Muzeum psów



WYMIANKA
sillvvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 15:22   #18
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Dzisiaj jest już lepiej i to dużo... Już się tak nie rozklejam na środku ulicy xD Ale jak dzisiaj przechodziłam koło jego akademika, bo umówiłam się z koleżanką w tamtych rejonach, to mi się smutno zrobiło, ze jest teraz tak daleko... Ale jak wróciłam do domu, to trochę na Skype`ie pogadaliśmy i jestem spokojniejsza
Przyjedzie na cały lipiec, bo ma praktyki w moim mieście, a w sierpniu ja mam praktyki(niestety nie dało się ich zgrać tak, zeby wypadały w tym samym miesiącu) i wtedy planujemy widywać się w weekendy w połowie drogi między nami, tzn. w Krakowie A we wrześniu chcę go odwiedzić w jego rodzinnych stronach i zabieram do babci, bo babcia ma duży dom i pierwsze i drugie piętro jest do naszej dyspozycji, bo babcia mieszka sama na parterze. Co nie zmienia faktu, ze i tak będziemy się często nie widywać, więc mam nadzieję, ze za każdym razem nie będę tego tak przeżywać...
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 16:42   #19
anulciak85
Zakorzenienie
 
Avatar anulciak85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 221
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Moj Tż wyjechal na delegacje 8 dni temu i jestem w tej samej sytuacji co ty...Juz powoli dochodze do siebie...Teraz tylko czekam az wroci caly i zdrowy...Chwala za to ze ktos wymyslil telefon...
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
anulciak85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 22:19   #20
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
D Co nie zmienia faktu, ze i tak będziemy się często nie widywać, więc mam nadzieję, ze za każdym razem nie będę tego tak przeżywać...
ważna jest jakość spotkania a nie częstotliwość
powodzenia
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 22:20   #21
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Sposoby na tęsknotę

I co tutaj mogę powiedzieć ... ? że 'najtrudniejszy jest ten pierwszy raz ' Dwa tygodnie to nie tak długo, szybko minie. Tylko najlepiej zajmij się czymś ciekawym.
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 22:55   #22
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Cytat:
Napisane przez anulciak85 Pokaż wiadomość
Moj Tż wyjechal na delegacje 8 dni temu i jestem w tej samej sytuacji co ty...Juz powoli dochodze do siebie...Teraz tylko czekam az wroci caly i zdrowy...Chwala za to ze ktos wymyslil telefon...
To prawda, bez telefonów, netu, wszelkiej maści komunikatorów to byłoby jeszcze gorzej... Teraz nie wyobrażam sobie życia bez takich form kontaktu, ale jednocześnie uważam, że jedyną pełną formą kontaktu, to jest taka na żywo, gdy druga osoba stoi tuż obok nas, ale dobrze, ze są takie substytuty, bo inaczej to bym już chyba jechała pociagiem do niego xD
Tak, jakość jest najważniejsza, ale codzienne sytuacje budują więź i ich mi najbardziej brakuje...
No ale wypad 4-godzinny do centrum handlowego działa cuda
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 09:17   #23
anulciak85
Zakorzenienie
 
Avatar anulciak85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 221
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Mi tez...jego dotyku, rozmowy a nawet milczenia...
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
anulciak85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 09:38   #24
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Sondrina 2 tygodnie to krótko ale rozumiem, że dla niektórych to jest męka ja musze czekac jeszcze miesiąc ponad, więc może mi coś doradzicie co;> mój TŻ wyjechał 14 maja, no już trochę zleciało...
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 12:50   #25
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Sposoby na tęsknotę

To wyrazy uznania, bo już jeden miesiąc wytrzymałaś
No ale drugi przed Tobą... Ten czas się jakoś tak bezlitośnie dłuży, jak czekamy na ukochaną osobę, a zlatuje tak szybko, gdy jesteśmy szczęśliwi...
No ale musimy jakoś przetrwać, choć czasem jest trudno..
Jednak spotkania z dziewczynami robią swoje Tzn. bardzo pomagają zejść na inną tematykę rozmów...
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 13:24   #26
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Sposoby na tęsknotę

No tak wytrzymałam, czemu nie owszem bardzo sie dluzy ale jak tak teraz popatrze to wydaje mi sie ze szybko zleciało wiem ze jak wróci to bede go miala kiedy tylko zechce bo on to mogłby sie widywac dzien w dzien, zas ja nie chocbym miala sie nudzic sama w domu to czasem wlasnie to wole niz takie czeste spotkania ojj tak spotkania z kolezankami robia swoje, wlasnie czekam az jedna z nich wróci, no jeszcze pare dni i bedzie super poza tym reperuje zęby oj jak ja nie lubie tego wiercenia wrrr
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 14:30   #27
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Ja właśnie zmyłam maseczkę głęboką oczyszczającą;P Jestem czerwona jak burak, ale idę w plener robić przyjaciółce zdjęcia, już jakieś 2 miesiące temu jej to obiecałam xD
No a jutro imprezuję z moimi dziewczynami z grupy, widzę się z kumpelami rano, więc środa powinna mi szybko zlecieć, a w czw. moja przyjaciółka i kumpela się bronią, więc w końcu będą dostępne dla świata xD No a w pt. umówiona jestem z moją przyjaciółką i przyjacielem Mam nadzieję, ze jakoś to zleci...
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 14:45   #28
martynatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 35
Dot.: Sposoby na tęsknotę

mozesz przeglądac zdjecia wspolne jeśli takie posiadacie i wspominac co was juz spotkalo a co jeszcze moze sie wydarzyć. byle nie za dużo bo sie pogrążysz w rozpaczy ;P ja np wyjechałam na wakacje bez Mojego, a ze bylam za granicą, bez dostepu do neta i tanich połączen (1,5zl za sms ;O) to pisałam dla niego, nie zadne wiersze tylko o codziennosci w zwyklym zeszycie. co dzis robilam, co widziałam, z czym mi sie to skojarzyło.. fajnie zajmuje czas wieczorami a jaka była jego radość gdy czytał ! ;D
martynatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 11:37   #29
anulciak85
Zakorzenienie
 
Avatar anulciak85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 221
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Cytat:
Napisane przez martynatka Pokaż wiadomość
mozesz przeglądac zdjecia wspolne jeśli takie posiadacie i wspominac co was juz spotkalo a co jeszcze moze sie wydarzyć. byle nie za dużo bo sie pogrążysz w rozpaczy ;P ja np wyjechałam na wakacje bez Mojego, a ze bylam za granicą, bez dostepu do neta i tanich połączen (1,5zl za sms ;O) to pisałam dla niego, nie zadne wiersze tylko o codziennosci w zwyklym zeszycie. co dzis robilam, co widziałam, z czym mi sie to skojarzyło.. fajnie zajmuje czas wieczorami a jaka była jego radość gdy czytał ! ;D
Faktycznie swietyny pomysl z pisaniem w zeszycie
Moj TŻ bedzie dzis wiedzial czy przyjedzie na weekend czy dopiero w nastepna srode...
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
anulciak85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 00:50   #30
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Sposoby na tęsknotę

Mam dużo zdjęć I już przeglądałam je po dobrych kilka razy i na poczatku rzeczywiście było fajnie, ale potem tak jak pisałaś, rozkleiłam się na dobre...
Pomysł z zeszytem ciekawy W sumie ja mu codziennie na Skype`ie opowiadam o wszystkim, co robiłam i słucham, co jego dzisiaj ciekawego spotkało i robię mu zdjęcia na mieście, jak zobaczę coś ciekawego xD
Ostatnio podesłałam mu zdjęcia wałów, jak zostały zniszczone przez wodę i odnowionej fontanny
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-11 11:15:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:40.