kurs uwodzenia, czyli jak uwieść kobietę w 10 minut ;) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-16, 13:55   #61
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: kurs uwodzenia, czyli jak uwieść kobietę w 10 minut ;)

Cytat:
Napisane przez EasyPUA Pokaż wiadomość
Mógłbym opowiedzieć o akcjach (choćby z wczoraj), ale są tak niesamowite, że żadna nie uwierzy.
No i slusznie ze nie Nie opowiadaj, jakbym chcial fantastyke poczytac, to bym siegnal po Prachetta czy G. Cooka, a nie wchodzil na forum

Cytat:
Napisane przez EasyPUA Pokaż wiadomość
Mógłbym dalej rozwijać temat PU, ale nie zrozumiecie, bo nie macie wacka,
Bzdury gadasz, zaden mezczyzna bez kompleksow co ma rowno pod kopula nie traci czasu na takie glupoty.

Cytat:
Napisane przez EasyPUA Pokaż wiadomość
Prawda, często praktykujemy, ale zamiast unieszczęśliwiać staram się po rozmowie zostawiać je w lepszym nastroju, niż w chwili kiedy je poznałem. "Koleś" może był PUA albo naturalem, ale tego nie wiesz. Wiesz o co chodzi, więc "podryw" był kiepski, tj. jego wykonawca.
Nie czesto, tylko wciaz praktykujesz. Bajkopisarstwo. Kiepskie zreszta

Cytat:
Napisane przez EasyPUA Pokaż wiadomość
"Bo ekstra babeczka sobie poradzi - pośmieje się, wyśle delikwenta na drzewo (ewentualnie wiejską dyskotekę )"
Jesteś pewna?

Pewnie jest i ma racje. Jakbys sie nie zapieral, to te cale pu(p)owanie, przypomina paraolimpiade - zdrowi, normalni faceci bez kompleksow sie w to nie bawia. Taki "pu(p)a" jest w najlepszym wypadku jednookim wsrod slepcow.

Od razu mowie, ze nie chcialem obrazic osob niepelnosprawnych, ktore ciezko pracuja by wystepowac na paraolimpiadzie porownaniem do pu(p)a; tym bardziej, ze oni nic na swoja niepelnosprawnosc nie poradza, a Ci parajacy sie nls itd. badziewiem maja kalectwo charakteru na wlasne zyczenie.

Cytat:
Napisane przez EasyPUA Pokaż wiadomość
Ja tego nie napisałem, jak i innych rzeczy, które próbujecie sobie wmówić hehe po za tym z zasady nie uwodze w internecie i wogóle jestem za bardzo za***isty, żeby mówić bardziej nieskromnie na temat samego siebie i mógłbym rozwiać wszelkie wątpliwości "w przypadku spotkania w rzeczywistosci", ale to tylko wasze niespełnione marzenia, nie moje
Wolno trybisz, wrecz bardzo i nie czytasz uwaznie co inni pisza, to i glupot naopowiadales, nie wykrecaj sie teraz.

Nie no, ciekawie by bylo spotkac Cie w rzeczywistosci, bo tacy jak Ty cwaniakuja przez internet, a w realu to lapsy
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 15:21   #62
EasyPUA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 13
Dot.: kurs uwodzenia, czyli jak uwieść kobietę w 10 minut ;)

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Nie no, ciekawie by bylo spotkac Cie w rzeczywistosci, bo tacy jak Ty cwaniakuja przez internet, a w realu to lapsy
Może KIEDYŚ hehe jak będę miał sarge z konkretnymi graczami, to zaproszę cie jako gościa

TYLKO "gram" w realu"
__________________
www.domyk.pl

Edytowane przez EasyPUA
Czas edycji: 2009-09-16 o 15:23
EasyPUA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 15:46   #63
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: kurs uwodzenia, czyli jak uwieść kobietę w 10 minut ;)

Cytat:
Napisane przez EasyPUA Pokaż wiadomość
Mógłbym opowiedzieć o akcjach (choćby z wczoraj), ale są tak niesamowite, że żadna nie uwierzy.
Cytat:
Napisane przez EasyPUA Pokaż wiadomość
nie zrozumiecie, bo nie macie wacka
Cytat:
Napisane przez EasyPUA Pokaż wiadomość
Jesteś pewna?
Cytat:
Napisane przez EasyPUA Pokaż wiadomość
Ja tego nie napisałem, jak i innych rzeczy, które próbujecie sobie wmówić hehe po za tym z zasady nie uwodze w internecie i wogóle jestem za bardzo za***isty, żeby mówić bardziej nieskromnie na temat samego siebie i mógłbym rozwiać wszelkie wątpliwości "w przypadku spotkania w rzeczywistosci", ale to tylko wasze niespełnione marzenia, nie moje
Przepraszam, ale ja mam w tym temacie teraz tylko tyle do dodania:
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 16:26   #64
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: kurs uwodzenia, czyli jak uwieść kobietę w 10 minut ;)

Cytat:
Napisane przez EasyPUA Pokaż wiadomość
Może KIEDYŚ hehe jak będę miał sarge z konkretnymi graczami, to zaproszę cie jako gościa

TYLKO "gram" w realu"


W realu dostalbys liscia i uciekl z placzem, albo zostalbys wysmiany i ucielkbys z placzem, zaleznie od mojego humoru. Tutaj mozesz farmazony i fantazje pisac, ale i tak sie nikt na to nie nabierze.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 18:32   #65
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: kurs uwodzenia, czyli jak uwieść kobietę w 10 minut ;)

Wyrak jak możesz on jest za bardzo za***isty żeby mu dać z liścia
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 19:03   #66
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: kurs uwodzenia, czyli jak uwieść kobietę w 10 minut ;)

Nie no to demo jest boskie hahaha
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 20:11   #67
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: kurs uwodzenia, czyli jak uwieść kobietę w 10 minut ;)

Ekhm. Przykro mi to pisać, ale takie zachowanie wyczuwa się na odległosć i przypina się etykietkę "palant/podrywacz".
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-16, 20:37   #68
anarchia25
Zakorzenienie
 
Avatar anarchia25
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 698
Dot.: kurs uwodzenia, czyli jak uwieść kobietę w 10 minut ;)

jak tak sobie czytam naszego podrywacza to mam wrażenie' że jego "cfananiactwo'' mu uszami i wszelkimi innymi dziurkami wypływa
- a takich niestety ( a może i stety) da sie wyczuc na odległość - słownictwo typu "akcje'' i ''powoduja u mnie - dokładnie to.

Zreszta widać jak sie zna na kobietach skoro uważa ze kobiety nie manipuluja i nie testują - znajomość rzeczy jak nic !!
przydałaby sie mała lekcja choćby historii - żeby cos na ten temat wiedzieć. a nie takie dyrdymały pisać.

Edytowane przez anarchia25
Czas edycji: 2009-09-16 o 20:39 Powód: paskudny błąd w pisowni :)
anarchia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 22:43   #69
Pawełeczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 672
Dot.: kurs uwodzenia, czyli jak uwieść kobietę w 10 minut ;)

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
No i slusznie ze nie Nie opowiadaj, jakbym chcial fantastyke poczytac, to bym siegnal po Prachetta czy G. Cooka, a nie wchodzil na forum



Bzdury gadasz, zaden mezczyzna bez kompleksow co ma rowno pod kopula nie traci czasu na takie glupoty.



Nie czesto, tylko wciaz praktykujesz. Bajkopisarstwo. Kiepskie zreszta




Pewnie jest i ma racje. Jakbys sie nie zapieral, to te cale pu(p)owanie, przypomina paraolimpiade - zdrowi, normalni faceci bez kompleksow sie w to nie bawia. Taki "pu(p)a" jest w najlepszym wypadku jednookim wsrod slepcow.

Od razu mowie, ze nie chcialem obrazic osob niepelnosprawnych, ktore ciezko pracuja by wystepowac na paraolimpiadzie porownaniem do pu(p)a; tym bardziej, ze oni nic na swoja niepelnosprawnosc nie poradza, a Ci parajacy sie nls itd. badziewiem maja kalectwo charakteru na wlasne zyczenie.



Wolno trybisz, wrecz bardzo i nie czytasz uwaznie co inni pisza, to i glupot naopowiadales, nie wykrecaj sie teraz.

Nie no, ciekawie by bylo spotkac Cie w rzeczywistosci, bo tacy jak Ty cwaniakuja przez internet, a w realu to lapsy
Widze że Wyraku stajesz w opozycji i jak zwykle zabierasz głos za całą populacje tych "normalnych, zdrowych samców", którzy nie potrzebuja trikow do poderwania kobiety, sa odwazni zarowno przez net a i w realu moga "dać z liścia". Ja o temacie PUA sie nie wypowiem, nigdy sie tym nie interesowałem. Nasuwa mi się jednak pytanie: Co o obcowaniu z kobietami na zywo, o ich podrywaniu czy nawet sypianiu z nimi może wiedziec facet, który od kilku miesięcy niezmiennie od godzin popłudniowych do poznych godzin nocnych zazwyczaj przebywa na damskim forum i produkuje niezliczoną ilość postów??

I Wyraku tutaj owszem możesz być uważany za guru, samca który zyskał sobie poważanie wsrod "az" tylu kobiet. W sumie to niewiele tych samców mają tutaj dziewczyny do wyboru. W rzeczywistosci jednak mam wrażenie że Twoje kontakty z kobietami kuleją. No chyba ze umawiasz sie na randki i obcujesz z płcią piękną w ciągu tych 4 czy 5 godzin porannych, kiedy nie przesiadujesz na forum.

Pozdrawiam. Bez odbioru.
__________________
Paweł

Edytowane przez Pawełeczek
Czas edycji: 2009-09-16 o 22:46
Pawełeczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 23:16   #70
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: kurs uwodzenia, czyli jak uwieść kobietę w 10 minut ;)

Cytat:
Napisane przez Pawełeczek Pokaż wiadomość
Widze że Wyraku stajesz w opozycji i jak zwykle zabierasz głos za całą populacje tych "normalnych, zdrowych samców", którzy nie potrzebuja trikow do poderwania kobiety, sa odwazni zarowno przez net a i w realu moga "dać z liścia". Ja o temacie PUA sie nie wypowiem, nigdy sie tym nie interesowałem. Nasuwa mi się jednak pytanie: Co o obcowaniu z kobietami na zywo, o ich podrywaniu czy nawet sypianiu z nimi może wiedziec facet, który od kilku miesięcy niezmiennie od godzin popłudniowych do poznych godzin nocnych zazwyczaj przebywa na damskim forum i produkuje niezliczoną ilość postów??

I Wyraku tutaj owszem możesz być uważany za guru, samca który zyskał sobie poważanie wsrod "az" tylu kobiet. W sumie to niewiele tych samców mają tutaj dziewczyny do wyboru. W rzeczywistosci jednak mam wrażenie że Twoje kontakty z kobietami kuleją. No chyba ze umawiasz sie na randki i obcujesz z płcią piękną w ciągu tych 4 czy 5 godzin porannych, kiedy nie przesiadujesz na forum.

Pozdrawiam. Bez odbioru.
Chlopie, a wiesz ile mnie obchodza Twoje wrazenia ? Co ja moge, nie moge i co wiem czy nie - o tym to jak widac z Twojego tekstu nie masz zielonego pojecia

Nie mowiac o tym, ze oto o kolejnego kuleja pewne umiejetnosci: gdzie ja sie wypowiadam za kogos ? Uwazam, ze mezczyzna bez kompleksow, ktore soba swoje prezentuje po cos takie nie siegnie etc.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 23:18   #71
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: kurs uwodzenia, czyli jak uwieść kobietę w 10 minut ;)

Cytat:
Napisane przez larva Pokaż wiadomość
Ekhm. Przykro mi to pisać, ale takie zachowanie wyczuwa się na odległosć i przypina się etykietkę "palant/podrywacz".
Tudzież: "erotoman-gawędziarz"

Edytowane przez Voodia
Czas edycji: 2009-09-16 o 23:19
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-16, 23:29   #72
Pawełeczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 672
Dot.: kurs uwodzenia, czyli jak uwieść kobietę w 10 minut ;)

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Nie mowiac o tym, ze oto o kolejnego kuleja pewne umiejetnosci: gdzie ja sie wypowiadam za kogos ?.
tu:

Cytat:
zaden mezczyzna bez kompleksow co ma rowno pod kopula nie traci czasu na takie glupoty [...] zdrowi, normalni faceci bez kompleksow sie w to nie bawia.
EOT
__________________
Paweł
Pawełeczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 23:55   #73
Nymfe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 18
Dot.: kurs uwodzenia, czyli jak uwieść kobietę w 10 minut ;)

Cytat:
Napisane przez EasyPUA Pokaż wiadomość
Mógłbym opowiedzieć o akcjach (choćby z wczoraj), ale są tak niesamowite, że żadna nie uwierzy.

Prawda, często praktykujemy, ale zamiast unieszczęśliwiać staram się po rozmowie zostawiać je w lepszym nastroju, niż w chwili kiedy je poznałem.
e tam,ja tam chętnie poczytam,skoro próbujesz nas przekonać co do słuszności postępowania ,którego uczą na kursach PUA, to poprzyj to przykładami z życia

ja się całkiem niedawno nadziałam na delikwenta ,który prawdopodobnie po takim kursie był,a jeśli nie to wiedział z czym to się je.A ,że robił to nieudolnie-cóż,widocznie chciał dopiero poćwiczyć.

Po krótkiej wymianie zdań zaczęły się próby kotwiczenia mi miłych obrazów.Usiłowanie stworzenia aury bezpieczeństwa,tak jakbyśmy się znali od lat.Nawiązywanie do przyjemnych sytuacji z dzieciństwa i nie tylko,bo odnoszenie się do sytuacji,które dobrze mi się kojarzą.Wszystko pięknie,tyle,ze mniej więcej wiedziałam ,czego się spodziewać.Tak więc w głębi ducha dusiłam się ze śmiechu.Facet dostrzegł,że ma do czynienia z niełatwą sztuką i po jakimś czasie odpuścił,tzn.rozmawiał bez korzystania ze swoich niecnych sztuczek.Jakie pozostawił wrażenie?
zagubionego dzieciaka w ciele 24 letniego mężczyzny,który kombinuje ,ale mu nie idzie.

Skoro powstają kursy PUA to myślę,że kobiety mniej więcej powinny się rozeznać w metodach,które panowie stosują.Bo jeśli np.trafi sobie taki "uwodziciel",który na kursach się nie obijał,wyniósł stamtąd wiedzę i do tego niezły z niego czaruś, na dziewczynę łatwo lokującą swoje uczucia z porywczym sercem ,to może skończyć się to beznadziejną sytuacją.Ona zachwycona,pod urokiem amanta, a on...tylko ćwiczył.
Nymfe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 00:20   #74
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: kurs uwodzenia, czyli jak uwieść kobietę w 10 minut ;)

Zainteresowana tematem zajrzałam na kilka stron na temat PUA.
Pierwsze, co rzuciło mi się w oczy, to styl pisania. Mnóstwo angielszczyzny, makaronizmów, skrótów. Przytoczę przykładowe teksty:


Cytat:
HB w szczęśliwym związku ma naturalny BS, przyjrzyj się nie którym kobietom, ich Body Language jest(...)

Cytat:
(...)jeśli nie będzie ona cały czas na wysokim poziomie energetycznym, ona uzna cie za AFC i odrazu rzuci LJBF.
LJBF? To jakiś buff?
No dosłownie jakby w rpg grali.


Ten styl powtarza się na wielu stronach o tej tematyce. Strasznie się to czyta...
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 00:37   #75
Nymfe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 18
Dot.: kurs uwodzenia, czyli jak uwieść kobietę w 10 minut ;)

no nic ,musimy się w takim razie nauczyć rzucać LJBF.Tak na wszelki wypadek
Nymfe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 02:11   #76
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: kurs uwodzenia, czyli jak uwieść kobietę w 10 minut ;)

Cytat:
Napisane przez Pawełeczek Pokaż wiadomość
tu:



EOT
To przykre, ze najwyrazniej masz problem ze zrozumieniem tego tekstu i nie odrozniasz mojej opinii wg ktorej "zaden mezczyzna bez kompleksow co ma rowno pod kopula nie traci czasu na takie glupoty [...] zdrowi, normalni faceci bez kompleksow sie w to nie bawia." od wypowiadania sie w imieniu wszystkich ww. Bez obrazy, ale osmieszasz sie tylko w ten sposob. Podobnie jak zabawa w detektywa rozkminiajac co robie w godzinach wieczornych czasu srodkowoeuropejskiego oraz dochodzac do wniosku, ze czesta aktywnosc na wizazu (czy jakimkolwiek innym forum) = brak zycia osobistego. Tysiace co aktywniejszych wizazanek = stare panny Ano EOT, chciales dobrze, wyszlo jak zwykle
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 08:33   #77
Le Tigre
Raczkowanie
 
Avatar Le Tigre
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tu i teraz
Wiadomości: 364
Dot.: kurs uwodzenia, czyli jak uwieść kobietę w 10 minut ;)

Panie EasyPUA, mam do Ciebie prośbę: Przeczytaj to, co napiszę i powiedz, czy nie wydaje się to znajome:

- już pierwszy kontakt z grupą otworzył ci całkowicie nowy, odmienny światopogląd ("przeżycie kluczowe")

- światopogląd głoszony przez grupę jest zadziwiająco prosty i rzeczywiście tłumaczy każdy problem

- w grupie znajdujesz wszystko "czego do tej pory szukałeś"

- grupa ma mistrza/ guru/ przywódcę, będącego w posiadaniu całej prawdy i otaczanego niemal boską czcią

- grupa jest elitą

- grupa odrzuca tradycyjną, klasyczną naukę

- grupa odrzuca myślenie racjonalne, jako czynnik zły, nieoświecony

- krytyka i brak akceptacji ze strony ludzi z zewnątrz jest dowodem na to, że grupa ma rację

- grupa odróżnia się od świata np. poprzez inny strój, dietę, specyficzny język

- jeśli nie pojawią się obiecane na wstępie sukcesy, ew. nie dostąpisz uleczenia, jesteś sam sobie winien, za słabo się starałeś, twoja wiara jest za słaba

- nie ma możliwości wyrobienia sobie obiektywnego osądu o grupie. Nie powinieneś się zastanawiać, porównywać, lecz przeżywać.


No i jest w tym coś znajomego?
__________________
When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then I realize God doesn’t work that way, so I stole one and prayed for forgiveness. - Emo Philips
Le Tigre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 09:53   #78
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: kurs uwodzenia, czyli jak uwieść kobietę w 10 minut ;)

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
LJBF? To jakiś buff?
No dosłownie jakby w rpg grali.
LJBF = Let's Just Be Friends
HB = Hot Babe
BS = Bitch Shield
AFC = Average Frustrated Chump
Taa teraz wyjdzie, że jestem zakamuflowanym MPUA

Tutaj się możecie pośmiać
__________________

Edytowane przez Fela Von Helvete
Czas edycji: 2009-09-17 o 09:56
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 10:02   #79
Le Tigre
Raczkowanie
 
Avatar Le Tigre
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tu i teraz
Wiadomości: 364
Dot.: kurs uwodzenia, czyli jak uwieść kobietę w 10 minut ;)

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
LJBF = Let's Just Be Friends
HB = Hot Babe
BS = Bitch Shield
AFC = Average Frustrated Chump
Taa teraz wyjdzie, że jestem zakamuflowanym MPUA

Cytat:
Napisane przez Le Tigre Pokaż wiadomość
[...]- grupa odróżnia się od świata np. poprzez inny strój, dietę, specyficzny język[...]
...
__________________
When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then I realize God doesn’t work that way, so I stole one and prayed for forgiveness. - Emo Philips
Le Tigre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-17, 10:08   #80
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: kurs uwodzenia, czyli jak uwieść kobietę w 10 minut ;)

Cytat:
Napisane przez Pawełeczek Pokaż wiadomość
Co o obcowaniu z kobietami na zywo, o ich podrywaniu czy nawet sypianiu z nimi może wiedziec facet, który od kilku miesięcy niezmiennie od godzin popłudniowych do poznych godzin nocnych zazwyczaj przebywa na damskim forum i produkuje niezliczoną ilość postów??
A nie przyszło ci do głowy Sherlocku, że niektórzy żyją w innej strefie czasowej i z nudów w pracy przesiadują na Wizażu?

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Zainteresowana tematem zajrzałam na kilka stron na temat PUA.
Pierwsze, co rzuciło mi się w oczy, to styl pisania. Mnóstwo angielszczyzny, makaronizmów, skrótów.
Starają się chłopaki, co by teksty wyglądały na mądre

Niestety nadmierne naszpikowanie wyrazami obcymi do tego zastępującymi zwyczajne słowa tam, gdzie tych słów nie ma po co zastępować dają obraz pseudonaukowych wywodów - czyli obnażają prawdę o metodach PUA.

Cytat:
B (Babe): dziewczyna; zwykle podaje się też cyfrę w skali 1-10, będącą oceną jej wyglądu zewnętrznego
BS (Bitch Shield): lekceważąca (a czasem agresywna) reakcja kobiety na podryw, często jest to reakcja odruchowa; polskie określenia: sukskafander, sukotarcza (tłumacz: P.Gołębiowski)

Jakaż to "głęboka" filozofia musi być...

A mnie się nadal wydaje, że całe to PUA to po prostu słowniczek kiepskich, wyświechtanych metod na poderwanie jakieś laski do łóżka na sobotę. To całe opowiadanie o dobru kobiety, fascynacji bla bla bla... a potem przychodzi taki AM (samiec alfa) do takiej B6 (6 tylko dlatego, że pryszcz wyskoczył jej na nosie) i starymi jak świat tekstami próbuje ją zbałamucić. Raz trafi na inteligentniejszą, która go oleje (używając SB )*, raz na głupszą, która na niego poleci. Ot, cała filozofia. Ale do tego nie trzeba być PUA, kiedyś ich nie było a podrywacze istnieli zawsze

* SB - "spadaj buraku"
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki

Edytowane przez Klarissa
Czas edycji: 2009-09-17 o 10:17
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 10:22   #81
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: kurs uwodzenia, czyli jak uwieść kobietę w 10 minut ;)

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Jakaż to "głęboka" filozofia musi być...

A mnie się nadal wydaje, że całe to PUA to po prostu słowniczek kiepskich, wyświechtanych metod na poderwanie jakieś laski do łóżka na sobotę. To całe opowiadanie o dobru kobiety, fascynacji bla bla bla... a potem przychodzi taki AM (samiec alfa) do takiej B6 (6 tylko dlatego, że pryszcz wyskoczył jej na nosie) i starymi jak świat tekstami próbuje ją zbałamucić. Raz trafi na inteligentniejszą, która go oleje (używając SB )*, raz na głupszą, która na niego poleci. Ot, cała filozofia. Ale do tego nie trzeba być PUA, kiedyś ich nie było a podrywacze istnieli zawsze

* SB - "spadaj buraku"
Wygląda na to, że nasz forumowy PUA tymi tekstami tutaj też po prostu bajeruje i to jest chyba najlepszy dowód na to, jakie to wszystko jest nieporadne...
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 11:04   #82
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: kurs uwodzenia, czyli jak uwieść kobietę w 10 minut ;)

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
(używając SB )*

* SB - "spadaj buraku"
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 11:43   #83
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: kurs uwodzenia, czyli jak uwieść kobietę w 10 minut ;)

Cytat:
Napisane przez Le Tigre Pokaż wiadomość
Panie EasyPUA, mam do Ciebie prośbę: Przeczytaj to, co napiszę i powiedz, czy nie wydaje się to znajome:

- już pierwszy kontakt z grupą otworzył ci całkowicie nowy, odmienny światopogląd ("przeżycie kluczowe")

- światopogląd głoszony przez grupę jest zadziwiająco prosty i rzeczywiście tłumaczy każdy problem

- w grupie znajdujesz wszystko "czego do tej pory szukałeś"

- grupa ma mistrza/ guru/ przywódcę, będącego w posiadaniu całej prawdy i otaczanego niemal boską czcią

- grupa jest elitą

- grupa odrzuca tradycyjną, klasyczną naukę

- grupa odrzuca myślenie racjonalne, jako czynnik zły, nieoświecony

- krytyka i brak akceptacji ze strony ludzi z zewnątrz jest dowodem na to, że grupa ma rację

- grupa odróżnia się od świata np. poprzez inny strój, dietę, specyficzny język

- jeśli nie pojawią się obiecane na wstępie sukcesy, ew. nie dostąpisz uleczenia, jesteś sam sobie winien, za słabo się starałeś, twoja wiara jest za słaba

- nie ma możliwości wyrobienia sobie obiektywnego osądu o grupie. Nie powinieneś się zastanawiać, porównywać, lecz przeżywać.


No i jest w tym coś znajomego?
Le Tigre dobre pytanie. Przez chwilę również mi "ta" myśl świtała w głowie.



Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Starają się chłopaki, co by teksty wyglądały na mądre

Niestety nadmierne naszpikowanie wyrazami obcymi do tego zastępującymi zwyczajne słowa tam, gdzie tych słów nie ma po co zastępować dają obraz pseudonaukowych wywodów - czyli obnażają prawdę o metodach PUA.
Jednym słowem: bełkot (na który niestety co poniektórzy mogą się dać naciągnąć).

Cytat:
BS = Bitch Shield
BS -> 1 lvl +100 p.def +50% Advanced Block
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 11:45   #84
Pawełeczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 672
Dot.: kurs uwodzenia, czyli jak uwieść kobietę w 10 minut ;)

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
A nie przyszło ci do głowy Sherlocku, że niektórzy żyją w innej strefie czasowej i z nudów w pracy przesiadują na Wizażu?
Tak, tak, zapewne jest to zarówno inna strefa czasowa jak i praca po 12-15h, ktora daje mozliwosc ciągłego przesiadywania na necie i popełniania setek postów na forum tygodniowo. A po pracy to tylko dupy i nic wiecej. No nawet sie usmiałem
__________________
Paweł
Pawełeczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 11:46   #85
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: kurs uwodzenia, czyli jak uwieść kobietę w 10 minut ;)

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
LJBF = Let's Just Be Friends
HB = Hot Babe
BS = Bitch Shield
AFC = Average Frustrated Chump
Taa teraz wyjdzie, że jestem zakamuflowanym MPUA

Tutaj się możecie pośmiać
A rzuty kostkami tez sa i ilosciennymi, bo to naprawde brzmi jak z jakiegos rpg "Rzuc dwoma kostkami, zeby okreslic wartosc jej BS"

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
A nie przyszło ci do głowy Sherlocku, że niektórzy żyją w innej strefie czasowej i z nudów w pracy przesiadują na Wizażu?


Klarissa, ciiiiii on sie stara, wykonuje prace detektywa, a Ty tu wypominasz, ze on sobie, a fakty sobie

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Jakaż to "głęboka" filozofia musi być...

A mnie się nadal wydaje, że całe to PUA to po prostu słowniczek kiepskich, wyświechtanych metod na poderwanie jakieś laski do łóżka na sobotę. To całe opowiadanie o dobru kobiety, fascynacji bla bla bla... a potem przychodzi taki AM (samiec alfa) do takiej B6 (6 tylko dlatego, że pryszcz wyskoczył jej na nosie) i starymi jak świat tekstami próbuje ją zbałamucić. Raz trafi na inteligentniejszą, która go oleje (używając SB )*, raz na głupszą, która na niego poleci. Ot, cała filozofia. Ale do tego nie trzeba być PUA, kiedyś ich nie było a podrywacze istnieli zawsze

* SB - "spadaj buraku"
Ano wlasnie. Dlatego, zamiast sie bawic w jakas pseudofilozofie, nlsy, negi, sregi itd. normalny czlowiek poznaje osoby plci przeciwnej i pozniej juz sie to toczy dalej
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 11:51   #86
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: kurs uwodzenia, czyli jak uwieść kobietę w 10 minut ;)

Cytat:
Napisane przez EasyPUA Pokaż wiadomość
Mógłbym opowiedzieć o akcjach (choćby z wczoraj), ale są tak niesamowite, że żadna nie uwierzy.
Cytat:
Napisane przez Nymfe Pokaż wiadomość
e tam,ja tam chętnie poczytam,skoro próbujesz nas przekonać co do słuszności postępowania ,którego uczą na kursach PUA, to poprzyj to przykładami z życia
Tak właściwie, to ja też poproszę Bo póki co, to tylko tworzysz całkiem zgrabna teorię, która w praktyce często upada. Wystarczy, że rozmówczyni jest nieco bardziej bystra od przysłowiowej panienki w białych kozaczkach i pewna siebie, a bez problemu dostrzega poprzez otoczkę uwodziciela z serii PUA zwykłego faceta, który stara się ukryć swoje kompleksy. I cała zabawa się kończy.
To jak będzie, uraczysz nas tymi niesamowitymi historiami?

Cytat:
Napisane przez EasyPUA Pokaż wiadomość
Mógłbym dalej rozwijać temat PU, ale nie zrozumiecie, bo nie macie wacka,
(...)
po za tym z zasady nie uwodze w internecie i wogóle jestem za bardzo za***isty, żeby mówić bardziej nieskromnie na temat samego siebie i mógłbym rozwiać wszelkie wątpliwości "w przypadku spotkania w rzeczywistosci", ale to tylko wasze niespełnione marzenia, nie moje
Pozostawię bez komentarza.

Cytat:
Napisane przez EasyPUA Pokaż wiadomość
"Bo ekstra babeczka sobie poradzi - pośmieje się, wyśle delikwenta na drzewo (ewentualnie wiejską dyskotekę )"
Jesteś pewna?
Cóż, i owszem.

Cytat:
Napisane przez Nymfe Pokaż wiadomość
ja się całkiem niedawno nadziałam na delikwenta ,który prawdopodobnie po takim kursie był,a jeśli nie to wiedział z czym to się je.A ,że robił to nieudolnie-cóż,widocznie chciał dopiero poćwiczyć.

Po krótkiej wymianie zdań zaczęły się próby kotwiczenia mi miłych obrazów.Usiłowanie stworzenia aury bezpieczeństwa,tak jakbyśmy się znali od lat.Nawiązywanie do przyjemnych sytuacji z dzieciństwa i nie tylko,bo odnoszenie się do sytuacji,które dobrze mi się kojarzą.Wszystko pięknie,tyle,ze mniej więcej wiedziałam ,czego się spodziewać.Tak więc w głębi ducha dusiłam się ze śmiechu.Facet dostrzegł,że ma do czynienia z niełatwą sztuką i po jakimś czasie odpuścił,tzn.rozmawiał bez korzystania ze swoich niecnych sztuczek.Jakie pozostawił wrażenie?
zagubionego dzieciaka w ciele 24 letniego mężczyzny,który kombinuje ,ale mu nie idzie.
O, właśnie. Mam wrażenie, że właśnie tak PUA wygląda w praktyce, gdy nasz uwodziciel trafia na inteligentną interlokutorkę.
Problem pojawia się, kiedy taki PUA zaczyna ćwiczyć na dziewczynie, która jest nieśmiała i ma niską samoocenę. Jak w przypadku, o którym pisała dżustam. Dlatego nie podoba mi się takie uwodzenie dla dogodzenia własnemu ego, zarówno u mężczyzn, jak u kobiet.

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Pomijając typ osób posługujących się metodą PUA/NLP (bo nie uwierzę, że sięgają po nią mężczyźni z klasą, wygladem, inteligencją i kasą - bo Ci, którzy mają chociaż jedną z tych rzeczy, laskę zawsze znajdą).

Mały wojownik PUA też nie sięga poza swoją półkę. Zazwyczaj mają zdolność wybierania kobiet, które trzeba dowartościować, dopieścić słownie i nie tylko - czyli podatny grunt.
Dokładnie.

Cytat:
Napisane przez EasyPUA Pokaż wiadomość
Jak byłbym z Tobą w związku i powiedziałabyś mi, że opiera się na partnerstwie i dopasowaniu charakterów - podziękowałbym.
Na czym zatem Twoim zdaniem polega dojrzały związek? Mam na myśli dłuższy związek, nie przygodę na jedną/kilka nocy.

Edit:
Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
A mnie się nadal wydaje, że całe to PUA to po prostu słowniczek kiepskich, wyświechtanych metod na poderwanie jakieś laski do łóżka na sobotę. To całe opowiadanie o dobru kobiety, fascynacji bla bla bla... a potem przychodzi taki AM (samiec alfa) do takiej B6 (6 tylko dlatego, że pryszcz wyskoczył jej na nosie) i starymi jak świat tekstami próbuje ją zbałamucić. Raz trafi na inteligentniejszą, która go oleje (używając SB )*, raz na głupszą, która na niego poleci. Ot, cała filozofia. Ale do tego nie trzeba być PUA, kiedyś ich nie było a podrywacze istnieli zawsze
Podpisuję się pod tym.
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski

Edytowane przez srebrnykot
Czas edycji: 2009-09-17 o 11:52
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 11:58   #87
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: kurs uwodzenia, czyli jak uwieść kobietę w 10 minut ;)

Cytat:
Napisane przez Pawełeczek Pokaż wiadomość
Tak, tak, zapewne jest to zarówno inna strefa czasowa jak i praca po 12-15h, ktora daje mozliwosc ciągłego przesiadywania na necie i popełniania setek postów na forum tygodniowo. A po pracy to tylko dupy i nic wiecej. No nawet sie usmiałem
Nie wiem jak jest u Wyraka - ale nie widzę nic dziwnego w tym, żeby aktywnie uczestniczyć w życiu forum o różnych godzinach, a oprócz tego mieć życie towarzyskie, rodzinne i erotyczne. Nic mi tu nie koliduje (piszę teraz o sobie) więc nie rozumiem dlaczego komuś innemu miało by kolidować. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego, że twój najazd na Wyraka wygląda jak przejaw zazdrości

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
BS -> 1 lvl +100 p.def +50% Advanced Block
Ja powinnam mieć dodatkowy bonus, bo całe życie stosuję BS na tego typu frajerów (swoją drogą "sukoskafander" - kto to wymyśla ). No i rozumiem, że kobieta odrzucająca zaloty PU(P)A to oczywiście suka. Tak się właśnie przejawia bezgraniczny szacunek do kobiet prezentowany przez wyznawców tej delikatnej metody "uwodzenia"... Nazewnictwo jakie stosują do określania kontaktów damsko-męskich daje mi pełny obraz tego co to za typki i wiem, że nigdy nie chciałabym z kimś takim mieć nic wspólnego. Zresztą nie pogadalibyśmy bo ja podrywaczy wyczuwam na kilometr. Lubię ludzi szczerych wobec mnie, którzy nie kamuflują swoich prawdziwych zamiarów.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Dlatego, zamiast sie bawic w jakas pseudofilozofie, nlsy, negi, sregi itd. normalny czlowiek poznaje osoby plci przeciwnej i pozniej juz sie to toczy dalej
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki

Edytowane przez Klarissa
Czas edycji: 2009-09-17 o 12:06
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 12:12   #88
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: kurs uwodzenia, czyli jak uwieść kobietę w 10 minut ;)

Cytat:
Napisane przez Pawełeczek Pokaż wiadomość
Tak, tak, zapewne jest to zarówno inna strefa czasowa jak i praca po 12-15h, ktora daje mozliwosc ciągłego przesiadywania na necie i popełniania setek postów na forum tygodniowo. A po pracy to tylko dupy i nic wiecej. No nawet sie usmiałem
Ta, juz mnie jedna rozkminila na tym forum, ze pracuje dla redakcji i moim celem jest nakrecanie ruchu na forum

To jest inna strefa czasowa i w tym momencie detektywie juz cala Twoja rozkminka idzie w leb detektywie z Bozej laski

Jesli Ty piszesz posty kilkajac co kilka sekund w literke i zajmuje to to Tobie wiele czasu, to przykre; machniecie x postow w ciagu dnia naprawde z niczym nie musi kolidowac i nie koliduje.

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Nie wiem jak jest u Wyraka - ale nie widzę nic dziwnego w tym, żeby aktywnie uczestniczyć w życiu forum o różnych godzinach, a oprócz tego mieć życie towarzyskie, rodzinne i erotyczne. Nic mi tu nie koliduje (piszę teraz o sobie) więc nie rozumiem dlaczego komuś innemu miało by kolidować. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego, że twój najazd na Wyraka wygląda jak przejaw zazdrości
Przyznaj sie lepiej Klarissa, zes stara panna i znajomych nie masz, stad siedzenie na wizazu. Paweleczek Cie przejzal

Tak powaznie, to wyglada, jakby kolega uwierzyl w bzdury, ze "gej jest najlepszym przyjacielem kobiety" i go gryzie, ze nie jest adorowany, dokladnie, zazdrosc zwykla...

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość

BS -> 1 lvl +100 p.def +50% Advanced Block
Powie mi w koncu ktos iloma kostkami sa rzuty ?

PS. A oponcza pedoberkowatosci co daje ?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 12:14   #89
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: kurs uwodzenia, czyli jak uwieść kobietę w 10 minut ;)

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
BS -> 1 lvl +100 p.def +50% Advanced Block


Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
A rzuty kostkami tez sa i ilosciennymi, bo to naprawde brzmi jak z jakiegos rpg "Rzuc dwoma kostkami, zeby okreslic wartosc jej BS"
Musimy o to spytać naszego eksperta o ile jeszcze tu wróci

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Ja powinnam mieć dodatkowy bonus, bo całe życie stosuję BS na tego typu frajerów (swoją drogą "sukoskafander" - kto to wymyśla ). No i rozumiem, że kobieta odrzucająca zaloty PU(P)A to oczywiście suka. Tak się właśnie przejawia bezgraniczny szacunek do kobiet prezentowany przez wyznawców tej delikatnej metody "uwodzenia"... Nazewnictwo jakie stosują do określania kontaktów damsko-męskich daje mi pełny obraz tego co to za typki i wiem, że nigdy nie chciałabym z kimś takim mieć nic wspólnego. Zresztą nie pogadalibyśmy bo ja podrywaczy wyczuwam na kilometr. Lubię ludzi szczerych wobec mnie, którzy nie kamuflują swoich prawdziwych zamiarów.
100% zgody
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 13:03   #90
eloi
Rozeznanie
 
Avatar eloi
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 830
Dot.: kurs uwodzenia, czyli jak uwieść kobietę w 10 minut ;)

Cytat:
Napisane przez Le Tigre Pokaż wiadomość
Panie EasyPUA, mam do Ciebie prośbę: Przeczytaj to, co napiszę i powiedz, czy nie wydaje się to znajome:

- już pierwszy kontakt z grupą otworzył ci całkowicie nowy, odmienny światopogląd ("przeżycie kluczowe")

- światopogląd głoszony przez grupę jest zadziwiająco prosty i rzeczywiście tłumaczy każdy problem

- w grupie znajdujesz wszystko "czego do tej pory szukałeś"

- grupa ma mistrza/ guru/ przywódcę, będącego w posiadaniu całej prawdy i otaczanego niemal boską czcią

- grupa jest elitą

- grupa odrzuca tradycyjną, klasyczną naukę

- grupa odrzuca myślenie racjonalne, jako czynnik zły, nieoświecony

- krytyka i brak akceptacji ze strony ludzi z zewnątrz jest dowodem na to, że grupa ma rację

- grupa odróżnia się od świata np. poprzez inny strój, dietę, specyficzny język

- jeśli nie pojawią się obiecane na wstępie sukcesy, ew. nie dostąpisz uleczenia, jesteś sam sobie winien, za słabo się starałeś, twoja wiara jest za słaba

- nie ma możliwości wyrobienia sobie obiektywnego osądu o grupie. Nie powinieneś się zastanawiać, porównywać, lecz przeżywać.

No i jest w tym coś znajomego?
EasyPua , wydrukuj post Le Tigre w formacie A1 i powieś Sobie przed oczami. Ten wątek co prawda bezlitośnie udowodnił , iż uważne czytanie nie jest Twoją mocną stroną , ale może jednak coś tam dotrze ?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Ano wlasnie. Dlatego, zamiast sie bawic w jakas pseudofilozofie, nlsy, negi, sregi itd. normalny czlowiek poznaje osoby plci przeciwnej i pozniej juz sie to toczy dalej
Skoro EasyPua przez całą Waszą dyskusję ma problem z rozpoznaniem płci rozmówcy , to już wierzę , że w realnym świecie musi się ratować pomocą kogoś , kto Mu jasno wskaże : "O , to jest kobieta , jesteś tak z*****sty , że z naszymi supermetodami ustalisz , czy to HB,BS itp."
eloi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:30.