Rozstanie z facetem, część XLI - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-09-09, 11:15   #2341
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez kasztanova Pokaż wiadomość
Miło Was widzieć dziewczyny, fajnie że wszystkie jesteście całe i zdrowe

Widziałam mały spam powiadomień na mailu, więc postanowiłam zajrzeć, ciekawy zbieg okoliczności, bo akurat miesiąc temu spotkałam pod galerią eksa, o którym tu tyle pisałam
Ciekawe, że był z dość puszystą dziewczyną, podczas gdy mnie męczył docinkami, żebym więcej ćwiczyła i mniej jadła. No ale miłość nie wybiera, nie życzę mu źle

Dolczi, ja nie wiem czemu Ty w ogóle rozważasz dalszą przyszłość z tym chłopakiem. Jestem już starsza i wiem, że nie wszystko w związkach jest czarno białe i jak ludzie są ze sobą wiele lat, to mogą się zakochać w kimś innym, ale kluczowe jest co z tym zrobią. On się nawet nie zastanowił, tylko postanowił Cię poinformować, że to koniec, a Ty, w mojej opinii większość winy zrzucasz na biedną dziewczynę, gdy nie ma pewności, że ona w ogóle wiedziała o Twoim istnieniu.
No właśnie jej nie obwiniam. Ona wiedziała o moim istnieniu. Ale nie ma to znaczenia. To on mi coś zadeklarował. Nie ona. Mam nawet jej media społecznościowe, ale do niej nie pisałam. Bo po co? Nie wiem czy chce z nim być. Niby daliśmy sobie szansę, ale się zawiodłam i wciąż to we mnie siedzi. Nie potrafię zaufać. Nawet nie wiem czy chcę. Po urlopie zapisuję się na terapię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.


Edytowane przez Dolczi
Czas edycji: 2023-09-09 o 11:22
Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-09, 11:27   #2342
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
No właśnie jej nie obwiniam. Ona wiedziała o moim istnieniu. Ale nie ma to znaczenia. To on mi coś zadeklarował. Nie ona. Mam nawet jej media społecznościowe, ale do niej nie pisałam. Bo po co? Nie wiem czy chce z nim być. Niby daliśmy sobie szansę, ale się zawiodłam i wciąż to we mnie siedzi. Nie potrafię zaufać. Nawet nie wiem czy chcę. Po urlopie zapisuję się na terapię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dolczi, bardzo bardzo mi przykro, właśnie przeczytałam co się wydarzyło. Życzę ci siły i spokoju oraz żebyś podjęła najlepsza dla siebie decyzję
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-09, 12:58   #2343
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89666149]Dolczi, bardzo bardzo mi przykro, właśnie przeczytałam co się wydarzyło. Życzę ci siły i spokoju oraz żebyś podjęła najlepsza dla siebie decyzję [/QUOTE]Dziękuję. Po prostu chciał mnie rzucić jak zabawkę, bo gdzie indziej może byłoby mu lepiej. Nosz k*rwa. Aż żałuję, że po tym jak dostałam takiego strzała to z szoku zaproponowałam zmiany ze swojej strony. Dziś może miałabym spokój. Dla mnie najważniejsza myślę, że bd terapia. Jesteśmy na urlopie z dziewczynką z mojej rodziny (13 lat). Wczoraj ona powiedziała, że on nie uśmiecha się do zdjęć. To powiedział, że przy mnie się nie uśmiecha. Potem przepraszał, ale co z tego? Wyrzuciłam mu w sms (nie chciałam się przy niej kłócić, by nie psuć jej wakacji), że mnie to zabolało to przeprosił. Nawet dziecko 13- letnie powiedziało mi na osobności, że to nie było miłe co powiedział.
Idę na terapię. Chyba po to by nabrać sił, by to zakończyć. I zmierzyć się z kiepskim dzieciństwem i tym co było później.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.


Edytowane przez Dolczi
Czas edycji: 2023-09-09 o 13:02
Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-09, 17:21   #2344
tekla95
Malinka
 
Avatar tekla95
 
Zarejestrowany: 2023-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4
Send a message via Skype™ to tekla95
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Ja kiedyś spotykałam się z chłopakiem. Po czym powiedział mi że po prostu nie ma "tego czegoś" i to koniec. Bardzo wtedy płakałam. Po kilku miesiącach poznałam chłopaka, z którym jestem 5 lat. A tamten po roku do mnie wypisywał że jednak żałuje, że mnie zostawił...
tekla95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-09, 20:48   #2345
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Dziękuję. Po prostu chciał mnie rzucić jak zabawkę, bo gdzie indziej może byłoby mu lepiej. Nosz k*rwa. Aż żałuję, że po tym jak dostałam takiego strzała to z szoku zaproponowałam zmiany ze swojej strony. Dziś może miałabym spokój. Dla mnie najważniejsza myślę, że bd terapia. Jesteśmy na urlopie z dziewczynką z mojej rodziny (13 lat). Wczoraj ona powiedziała, że on nie uśmiecha się do zdjęć. To powiedział, że przy mnie się nie uśmiecha. Potem przepraszał, ale co z tego? Wyrzuciłam mu w sms (nie chciałam się przy niej kłócić, by nie psuć jej wakacji), że mnie to zabolało to przeprosił. Nawet dziecko 13- letnie powiedziało mi na osobności, że to nie było miłe co powiedział.
Idę na terapię. Chyba po to by nabrać sił, by to zakończyć. I zmierzyć się z kiepskim dzieciństwem i tym co było później.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dolczi, idź na terapię i właśnie, nabierz sił. Pomyśl o sobie.
Nie prosisz tu o rady, więc nie chcę nieproszona komentować, ale aż się samo ciśnie na usta, że to, jak on Cię potraktował, to co najmniej świństwo...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-11, 10:11   #2346
honey999
Rozeznanie
 
Avatar honey999
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: LBW
Wiadomości: 833
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Hej dziewczyny, skoro mamy tyle super wiadomosci po latach to jedna tez ode mnie podczytuje watek od 3 lat i powiem tylko tyle. Trzymam za was wszystkie kciuki i wiem ze czas robi robote.

Tydzien temu minelo mi 3 lata odkad jestem singielka. Byly maz wyprowadzil sie po 6 msc po slubie, zdradzajac i klamiac przez kolejne 2. Ostatnio przeszedl juz wogole samego siebie, ale w szczegoly nie bede wchodzic.

Na dzien dzisiejszy jestem najszczesliwsza 35letnia singielka na swiecie. Skonczylam jeden rok studiow, teraz zaczelam kolejne. Odwiedzilam 8 roznych eurpejskich krajow sama na szybkich wypadach. Chodze na terapie, przepracowalam syf, ktory mi zrobil w zyciu i glowie. Do tego poznalam kogos, spedzilismy ostatnie 2 tyg razem, praktycznie bez przerwy. Nie pamietam kiedy sie tak smialam i bylam po prostu soba. Nie planujemy zwiazku, ale to co jest teraz miedzy nami sprawia ze nawet moj szef pyta co sie ze mna dzieje, bo nie widzial mnie dawno tak szczesliwej.

Wiec tak dziewczyny. Nie przejmujcie sie facetami. Jesli robia nam swinstwa, znaczy ze nie sa nas warci. A jesli to oznacza bycie singlielka jakis czas czy nawet na zawsze, nie mam z tym osobiscie problemu Spokoj ducha jest wazniejszy niz jakikolwiek facet.
__________________
"Kiedy kłamstwo to za mało musi wystarczyć prawda..."
honey999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-11, 10:32   #2347
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

Honey, pamiętam twoją historię! Bardzo się cieszę, że u ciebie ciągle dobrze się układa gratuluję studiów i podróży

Dolczi, trzymam kciuki za terapię i poradzenie sobie ogólnie z tą sytuacją. To musi być trudne, bo z jednej strony urlop, mieszkanie razem, a z tyłu głowy to, co zrobił, a nie było to nic miłego. Siły, walcz o swoje szczęście.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-11-21, 14:19   #2348
Lala1996
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 47
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

dołączam

Edytowane przez Lala1996
Czas edycji: 2023-11-22 o 10:20
Lala1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-24, 03:16   #2349
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 343
Dot.: Rozstanie z facetem, część XLI

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-12-08 o 08:10
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-24 04:16:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.