MMowe ploteczki-czesc...III - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-27, 12:37   #301
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość

Ishi
, a Ty nie w dżobie?

nie, ja już nie pracuje. Miałam na czas okreslony .
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 12:53   #302
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
nie, ja już nie pracuje. Miałam na czas okreslony .
Ahm No to witaj w klubie Chociaż masz o tyle lepszą sytuację, że zebrałaś doświadczenie i na pewno bez większego problemu sobie coś znajdziesz, jak zechcesz. Zaczęłaś już poszukiwania?
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 13:10   #303
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
Ahm No to witaj w klubie Chociaż masz o tyle lepszą sytuację, że zebrałaś doświadczenie i na pewno bez większego problemu sobie coś znajdziesz, jak zechcesz. Zaczęłaś już poszukiwania?
obys miała racje...u mnie jest ciężko z praca, moi znajomi niektórzy ponad rok siedzą w domach bezczynnie (ale szukaja pracy tylko w swoim zawodzie heh). Kilka vc wysłałam, ale cisza narazie, chciałabym w administracji państwowje pracowac....ale cięzko sie tam dostać
Czarno to widzę Marakuja, wiesz...końcówka roku też nie sprzyja zatrudnieniom.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 13:35   #304
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
obys miała racje...u mnie jest ciężko z praca, moi znajomi niektórzy ponad rok siedzą w domach bezczynnie (ale szukaja pracy tylko w swoim zawodzie heh). Kilka vc wysłałam, ale cisza narazie, chciałabym w administracji państwowje pracowac....ale cięzko sie tam dostać
Czarno to widzę Marakuja, wiesz...końcówka roku też nie sprzyja zatrudnieniom.
Ale w ogóle nawet tak nie myśl, a co dopiero mówić! Optymizmu! Ja już 3 miesiąc szukam pracy bezskutecznie, wszędzie chcą ze mnie zrobić akwizytora, na co się nigdy nie zgodzę, ale jakoś ostatnio więcej we mnie energii i wiary Będzie dobrze! W końcu i do nas uśmiechnie się szczęście Od lipca wysłałam już ponad 60 CV, byłam na około 9 rozmowach, ale zawsze fiasko. Teraz znalazłam ofertę marzeń i po cichu modlę się o telefon
Nie szukam pracy tylko w zawodzie, ale wiem jak ciężko się wstrzelić - są wakaty, na które brak mi doświadczenia, a są takie, na które kwalifikacje mam (mamy) za wysokie, vide kasa w Tesco.
Spokojnie, skończyły się wakacje i liczę, że właśnie teraz będzie boom na zatrudnianie - w końcu akurat będą 3 miesiące do końca roku na okres próbny i idealny, wykwalifikowany pracownik od stycznia!
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 13:39   #305
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

hejo

zaraz zmykam po synka do przedszkola
strasznie mi dzis dzien zlecial
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy


Edytowane przez gioseppe
Czas edycji: 2010-09-27 o 17:16
gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 13:50   #306
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
Ale w ogóle nawet tak nie myśl, a co dopiero mówić! Optymizmu! Ja już 3 miesiąc szukam pracy bezskutecznie, wszędzie chcą ze mnie zrobić akwizytora, na co się nigdy nie zgodzę, ale jakoś ostatnio więcej we mnie energii i wiary Będzie dobrze! W końcu i do nas uśmiechnie się szczęście Od lipca wysłałam już ponad 60 CV, byłam na około 9 rozmowach, ale zawsze fiasko. Teraz znalazłam ofertę marzeń i po cichu modlę się o telefon
Nie szukam pracy tylko w zawodzie, ale wiem jak ciężko się wstrzelić - są wakaty, na które brak mi doświadczenia, a są takie, na które kwalifikacje mam (mamy) za wysokie, vide kasa w Tesco.
Spokojnie, skończyły się wakacje i liczę, że właśnie teraz będzie boom na zatrudnianie - w końcu akurat będą 3 miesiące do końca roku na okres próbny i idealny, wykwalifikowany pracownik od stycznia!
oby Ci sie udało jak pracowałam w skarbówce to byłam na kilku rozmowach, na jednej bardzo się speszyłam kiedy spytano mnie o oczekiwania finansowe (to była duża firma logistyczna ,potrzebowali kogoś do kadr kto zna 2 języki obce i nienormowany czas pracy ;]), powiedziałam,że między 1300-1500....i nie dokończyłam, bo babka od rekrutacji powiedziała "no chyba bruttto".

No, nie przyjęli mnie jak widać, ale ja się zastanawiałam potem czy ja mam takie księżniczkowate podejście do zarobków, czy rzeczywiście ta kwota netto to kosmos i luksus w tych czasach ?

Ale dużo nie straciłam, bo dalej się ogłaszają z tym stanowiskiem hehe :P
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 13:55   #307
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
oby Ci sie udało jak pracowałam w skarbówce to byłam na kilku rozmowach, na jednej bardzo się speszyłam kiedy spytano mnie o oczekiwania finansowe (to była duża firma logistyczna ,potrzebowali kogoś do kadr kto zna 2 języki obce i nienormowany czas pracy ;]), powiedziałam,że między 1300-1500....i nie dokończyłam, bo babka od rekrutacji powiedziała "no chyba bruttto".

No, nie przyjęli mnie jak widać, ale ja się zastanawiałam potem czy ja mam takie księżniczkowate podejście do zarobków, czy rzeczywiście ta kwota netto to kosmos i luksus w tych czasach ?

Ale dużo nie straciłam, bo dalej się ogłaszają z tym stanowiskiem hehe :P
Ja też Ci życzę jak najlepiej
1300-1500 to było za DUŻO?!
O kurczę. Abstrahując od tego, że pytanie o oczekiwania finansowe jest nieprofesjonalne i głupie [ale wiem, że wszędzie je zadają] to... zaszokowałaś mnie i nie wiem co powiedzieć. Ja do tej pory mówiłam wszędzie, że 2000 netto na początek mi wystarczy I nikt nie twierdził, że to za dużo, raczej spotykałam się z potakiwaniem i zwrotem "Pani oczekiwania mieszczą się w widełkach ustalonych przez pracodawcę"... Nie wiedziałam, że są aż takie różnice w Pl, no bo tutaj chyba nikt nie wypaliłby mi tekstem "Chyba brutto" gdybym podała taką kwotę... chociaż sama już nie wiem Ale mnie teraz zdziwiłaś
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 14:12   #308
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
Ja też Ci życzę jak najlepiej
1300-1500 to było za DUŻO?!
O kurczę. Abstrahując od tego, że pytanie o oczekiwania finansowe jest nieprofesjonalne i głupie [ale wiem, że wszędzie je zadają] to... zaszokowałaś mnie i nie wiem co powiedzieć. Ja do tej pory mówiłam wszędzie, że 2000 netto na początek mi wystarczy I nikt nie twierdził, że to za dużo, raczej spotykałam się z potakiwaniem i zwrotem "Pani oczekiwania mieszczą się w widełkach ustalonych przez pracodawcę"... Nie wiedziałam, że są aż takie różnice w Pl, no bo tutaj chyba nikt nie wypaliłby mi tekstem "Chyba brutto" gdybym podała taką kwotę... chociaż sama już nie wiem Ale mnie teraz zdziwiłaś
ogólnie mało profesjonalne podejście do kandydata.
Ale wakat maja dalej wolny :P
Ja widzę po znajomych że jest ciężko z pracą (taką, w której się odnajdziesz i możesz dłużej zagrzać miejsce), pełno jest telemarketingu itp. a dla większości (w tym mnie) to tylko na chwilę bo ja nie czuje tej pracy.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 17:14   #309
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

hej
kupilam sobie dzisiaj sukienko-sweterek w reserved i strasznie sie ciesze bo dlugo takiego szukalam

przy okazji weszlam do inglota i spodobal mi sie rozswietlacz do kosci policzxkowych
taka jakby morelka a drugi taka chlodna biel i chyba nasteponym razem kupie jeden na probe..ide na KWC poczytac opinie :P
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 17:52   #310
natala79
Rozeznanie
 
Avatar natala79
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 856
GG do natala79
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Czesc lasencje!
Juz koniec sesji! Dzisiaj ostatnie dwie panny. Wczoraj bylo ekstra, supe rmodelki. Wyluzowane, kupa śmiechu. O 17 juz koniec. A dzisiaj? Masakra. Dwie modelki i dopiero wrocilam! Strasznie z nimi sie dlużyło. Jedna to "nie rusz nie dotykaj" .
Poszlam na calosc. Obcielam wlosy na calkiem krotko! Jak bede miec foty (bo zrobiliśmy metamorfozę) to pochwalę się. A teraz idę Was poczytac
natala79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 20:07   #311
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

hejaaa

kobietki moje..jak ja szukalam pracy i padalo pytanie jakie samoje oczekiwania wzgledem zarobkow to mowilam zawsze ze minimum 1500 netto to 3/4 osob mi mowila ze to duzo i ze sa w stanie mi zapewnic np 1300 brutto plus jakies premie....ale jak wiemy premie nie sa niczym pewnym wiec hmmm..olalam sprawe:P
teraz w mojej pracy nie mam wielkich zarobkow bo sie wahaja miedzy 1400-1600 zalezy jak tam sprzedaz idzie no alee ja mam podstawe gwarantowana a reszta to premie sa wiec nie jest az tak zle ale trzeba cos zaczal robc wieeec wpadlam na pomysl ze bede robic kolczyki z krysztalami Svarowskiego
pokaze Wam jak juz porobie to moze ktoras bedzie chciala :P
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 20:14   #312
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Candy, to Ci zazdraszczam jak dla mnie spoko zarobek (tak patrze po sobie ofkorz) , wiem,że mogę odłożyć coś na przyszłość i coś sobie też kupić A jak lubisz swoja pracę to już w ogóle fajnie...

A jak House? Oglądałaś ?

I btw, ok. połowy moich kolczykowych zbiorów to hanmejd od koleżanek,znajomych itp. Ja to nie mam cierpliwości :P
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 20:23   #313
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Cytat:
Napisane przez natala79 Pokaż wiadomość
Poszlam na calosc. Obcielam wlosy na calkiem krotko! Jak bede miec foty (bo zrobiliśmy metamorfozę) to pochwalę się. A teraz idę Was poczytac
brzmi fajnie ciekawa jestem metamorfozy!

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
hejaaa

kobietki moje..jak ja szukalam pracy i padalo pytanie jakie samoje oczekiwania wzgledem zarobkow to mowilam zawsze ze minimum 1500 netto to 3/4 osob mi mowila ze to duzo i ze sa w stanie mi zapewnic np 1300 brutto plus jakies premie....ale jak wiemy premie nie sa niczym pewnym wiec hmmm..olalam sprawe:P
teraz w mojej pracy nie mam wielkich zarobkow bo sie wahaja miedzy 1400-1600 zalezy jak tam sprzedaz idzie no alee ja mam podstawe gwarantowana a reszta to premie sa wiec nie jest az tak zle ale trzeba cos zaczal robc wieeec wpadlam na pomysl ze bede robic kolczyki z krysztalami Svarowskiego
pokaze Wam jak juz porobie to moze ktoras bedzie chciala :P
tez kiedys robilam kolczyki na sprzedaz ale juz mi sie to znudzilo
swarovski dobrze idzie nawet na sluby laski czesto braly
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 21:11   #314
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Hej

Ja niedawno wrociłam z szalenstw zakupowych z siostra- tzn ja nie szalałam bo nie mam za co, ale i tak conieco przywlekłam zeby nie było, a sis to pełna para- Zara, H&M, MAC, O.P.I ...

Natala nie moge sie doczekac zdjec
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 23:17   #315
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Candy, to Ci zazdraszczam jak dla mnie spoko zarobek (tak patrze po sobie ofkorz) , wiem,że mogę odłożyć coś na przyszłość i coś sobie też kupić A jak lubisz swoja pracę to już w ogóle fajnie...

A jak House? Oglądałaś ?

I btw, ok. połowy moich kolczykowych zbiorów to hanmejd od koleżanek,znajomych itp. Ja to nie mam cierpliwości :P

House faktycznie jakisnie swoj no ale co tu sie dziwic jak akcja w domu..mam nadzieje ze sie polepszy pozniej

a co do odkladania to hmm..tezmialam taka nadzieje ze bede min.po 100 zl odkladac na konto oszczednosciowe..mhmmmmmm mmm nie tak latwo jak sie mieszka na swoim ze tak powiem..splaca sie raty itd,ale mam nadzieje ze mi sie udaaa od tego miesiaca cos odlozyc tylko musze kupipc sobie buty jakies skorkowe na deszcze i podklad bo mi sie mineraly wykonczylyyyy no i stanik:P zawsze cos
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 07:46   #316
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Dżem dobry
Pogoda szara bura i ponura więc się rozweselę lodami malagowymi na śniadanko :P Kij tam z dietetycznymi posiłkami :P
Miłego dnia
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 07:54   #317
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Mi jest tak zimno ze ja nawet lodów nie chce...

Dzien dobry laski
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 08:21   #318
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Lody na sniadanie

Wczoraj zauwazylismy z tztem ze planujemy urlop (ok, "urlop", Emigranci wiedza co znaczy urlop w Polsce) i waznym punktem programu jest co i gdzie jemy
Jesli nie wroce z 5kg+ to bedzie cud

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Mi jest tak zimno ze ja nawet lodów nie chce...

Dzien dobry laski

Dzien dobry

Mloda, to jak, zaczynamy Dukana albo SB?? Bede Twoim motywatorem!
I cwiczymy razem, wlaczamy kamerki na skypie-i dawaj
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 08:37   #319
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Feri przyznaje sie bez bicia ze nawet nie poczytałam o tych dietach a najpierw musze sie o nich jak najwiecej dowiedziec zeby wybrac...
Tak swoja droga to ja nie wiem co ja robie ze swoim wolnym czasem, mam go pełno a z niczym nie umiem zdarzyć...
Brak organizjacji, typowy brak organizacji i tyle, a TZta gonie ze jest niezroganizowany... przygadał kocioł garnkowi
Ze skypa sie usmiałam w głos
A tak z innej beczki Ty masz Fergi dostep do sklepu w którym jest Sleek? Ale chodzi mi o szafe w drogerii a nie sklep internetowy.
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-28, 08:39   #320
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

witam

z podopieczna na kolanach
Moje dziecie jeszcze spi
niech spi i zdrowieje

Ishi lody brrr na sama mysl tez mi zimno
co nie znaczy,ze ich nie lubie

Mloda to siostra poszala wczoraj
nalezy sie czasem prawda?

Natala wrzucaj zdjecia szybko
nie moge sie doczekac,ale numer,na krotko ot tak
odwazna jestes bardzo,wiem,ze wlosy odrastaja,ale musialabym wygladac super,zebym sie sobie spodobala w krotkich
ja nigdy nie mialam
jak i nigdy nie bylam zadowolona zaraz po wyjsciu od fryzjera

jest i Madzia
wiemy,wiemy jak wyglada `urlop` w Pl
na swieta lecicie??

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

odpowiem za Fergi- nie ma,gdyby miala to mialabym ja i Kasia

Edytowane przez emalia30
Czas edycji: 2010-09-28 o 08:41
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 08:55   #321
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Feri przyznaje sie bez bicia ze nawet nie poczytałam o tych dietach a najpierw musze sie o nich jak najwiecej dowiedziec zeby wybrac...
Tak swoja droga to ja nie wiem co ja robie ze swoim wolnym czasem, mam go pełno a z niczym nie umiem zdarzyć...
Brak organizjacji, typowy brak organizacji i tyle, a TZta gonie ze jest niezroganizowany... przygadał kocioł garnkowi
Ze skypa sie usmiałam w głos
A tak z innej beczki Ty masz Fergi dostep do sklepu w którym jest Sleek? Ale chodzi mi o szafe w drogerii a nie sklep internetowy.

to ja Cie zaraz zagonie
wiesz jak jest-nie robisz nic konkretnego ze sie tak wyraze-i caly dzien ucieka miedzy palcami, myslisz sobie.. nie umiem sie zorganizowac. A potem im wiecej masz zajec i zaplanowane do zrobienia-tym bardziej zaskoczona jestes swoja organizacja naprawde! A dzieki cwiczeniom ma sie o wiele wiecej energii-nie wyobrazam sobie teraz wrocic po pracy-nawet jesli znowu siedze bo godzinach i wyjde z biura o 20 i usiasc w domu. Poza tym ja juz sie psychicznie przygotowuje na dziecko wiec musze sie bardziej organizowac.
fakt ze to bedzie troche kosztem "wolnego czasu"-wizazu np.. ale da sie pogodzic

Dawaj mi swoj nr na priv, zaraz zadzwonie i ustalimy szczegoly planu odbudowy Mlodej

Mysle tylko jak tu laptopa ustawic by kamerka mnie objela. Ty masz wprawe w kamerowaniu wiec luz

Nie mam mlodus sleeka tutaj-przynajmniej nie szukalam bo dostalam te paletki moje od kol z UK.. Moge wejsc do sklepu ze sztucznymi wlosami, ale boje sie tych lasek tam..:/ strasznie natretne sa-wejdziesz tylko sie zapytac cos a one juz Ci pasma dopinaja. Seriously..

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
(..)jest i Madzia
wiemy,wiemy jak wyglada `urlop` w Pl
na swieta lecicie??

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

odpowiem za Fergi- nie ma,gdyby miala to mialabym ja i Kasia

No jestem, ale z doskoku jak zawsze

lecimy juz w czwarteeeek!!!!
beda lekarze, odwiedzanie poobrazanej rodziny("wogole do nas nie zagladasz.." seriously..), trzech chrzesniakow, babci...
zakupy, grill, przyjaciolki ze studiow, koty i moze nawet pojde spac kiedys


Natala-dawaj zdjecia noo, bo czekamy!
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2010-09-28 o 08:59
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 09:16   #322
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Madzia przygotowuje sie na dziecko???widze duzo zmian nie tylko zewnetrznych zachodzi tam u Ciebie
na ile lecicie??
oj z rodzina i znajomymi a zwlaszcza z brakiem czasu dla wszystkich wiem jak jest
ja przestalam sie umawiac z kolezankami bo doswiadczenie mi nie raz pokazalo,ze nie wszystkie moglam odwiedzic i pozniej bylo....ta odwiedzilas a mnie nie
teraz nikogo nie odwiedze i nie bedzie pretensji
jesli komus zalezy to i tak sie ze mna zobaczy
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 09:31   #323
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

no wiesz.. ja mam instykt juz od paru lat, ale usypiam go notorycznie.. Ale(jako ze nie biore juz tabletek) GDYBY.. cos.. to bysmy bardzo szczesliwi byli..


Ja naprawde wiekszosci ludzi nie bede widziec teraz.. ale chce chociaz pare tych "najwazniejszych" spotkac..
U fryzjera nie bylam od 4 lat, przydalo by sie cós zrobic
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 10:23   #324
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Kruwa. W sobotę w nocy dzwoniłam na policję, bo o 1.15 jakieś techodebile z góry urządziły sobie party! A dzisiaj obudziło mnie to samo, rytmiczne "łup łup łup", które tym się tylko różni od soboty, że wtedy było "ymc ymc ymc"! Japierniczę, zaraz dostanę obłędu!!! Jak można zgotować komuś taki poranek?! Już pomijam jakim trzeba być masochistą, żeby robić to samo sobie - świadomie!
Młoda, ja niestety znam ten ból "niezorganizowania". Im więcej wolnego czasu mam, tym mniej mi się chce, ba - tym na mniej mam siłę! Wczoraj cudem posprzątałam mieszkanie, plan na dziś - zakupy i ... depilacja nóg To dopiero wyzwanie!
Dzień dober tak w ogóle, bo przez to wkucie całkiem zapomniałam się przywitać
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 10:41   #325
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Dzien dobry

Blee ta pogoda mnie dobija, nie ma co robić, nudy jak nie wiem co :/
Jak zwykle obiadek nastawiony, troszkę posprzatałam i siedzę przed kompem :/


Fergii no proszę, jakie plany, oby wszystko poszło po Waszej myśli
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 11:37   #326
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Hej dziewczyny
Ishi napisała że moje zdjęcie jakaś laska z ikf sobie zamieściła.
Zgłaszałam do administratora ale jak na razie wisi.
Proszę o pomoc - może jeśli kilka osób wyśle info to szybciej ściągną.
http://ikf.styl.fm/makijaze/makijaz806844.htm
(skradzione albo z wizażu albo z YT albo z Maxa)
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 12:19   #327
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Kasia zglosilam naruszenie

w sumie przypomnialo mi sie,ze Monia ost tez miala gdzies jej zdjecie w konkursie,ciekawe czy je wycofali hmm....

Madzia to kciuki trzymam,za powodzenia wszelkie!

Marakujko oj to mialas pobudke nie ma co wrrr
a z tym wolnym czasem to prawda,jak mam go duzo to nic mi sie nie chce i malo co zrobie,nie ma tego motorku ktory napedza i nie jestescie same
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 12:38   #328
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

ja mam malo wolnego czasu i mnostwo rzeczy do roboty, jak juz mam wolny czas to zamiast robic cos madrego, cos z "listy" to nie.ee najpierw trzeba poczytac wizaz - w koncu kiedys trzeba sie odmozdzyc relaks tez wazny!
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 17:18   #329
natala79
Rozeznanie
 
Avatar natala79
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 856
GG do natala79
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Fergusonku ja myslalam, ze Ty juz zaczelas dietke. Powiem Ci, ze chetnie sie wezme za siebie razem z Tobą. Na tz nie mam co liczyc bo on nie musi trzymac diet, a nikt z mojego otoczenia nie ma zamiaru sie odchudzac. Ja nie mam motywacji. Jak bysmy to zrobiły?

Emalia, Młoda nie wrzuce fot bo nie ma ich jeszcze zrobionych. A sama siebie nie zrobie bo nie bedzie juz tego efektu. Musze nauczyc sie je ukladać. Jak tylko dostane fotę, zaraz sie pochwalę

TylkoKasia ludzie nie maja wyobraźni by byc tak bezczelnym aby uzywac kogoś zdjęć. Podlosc ludzka nie zna granic....
natala79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 18:06   #330
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: MMowe ploteczki-czesc...III

Natalko, ja już kończę dietę..ale i tak będę ćwiczyć i mogę cię wspomagać, podpowiedziec co jeść itp chcesz dukana zacząć..?
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:40.