Rossmann - część XIV - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-16, 21:34   #1
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424

Rossmann - część XIV


Kolejna część wątku Rossmanniaczek.

Część 1
Część 2
Część 3
Część 4
Część 5
Część 6
Część 7
Część 8
Część 9
Część 10
Część 11
Część 12

Podziel się z nami skanami najnowszej gazetki promocyjnej, jeśli nie ma jej jeszcze na Rossnecie.

Cytat:
Napisane przez cypressangel
Termin obowiązywania gazetki jest zazwyczaj podany na przedostatniej stronie u dołu gazetki

Skrót CND - Cena Na Do widzenia (jeśli wycofują jakiś produkt, zmieniają skład, lub opakowanie)

Cytat:
Napisane przez cypressangel
Skarb = bezpłatne czasopismo dla klientów Rossmanna. Czasem dołączane są do niego próbki kosmetyków.


Magazyn Skarb jest bezpłatnym miesięcznikiem.
Czasami jest wystawiony w miejscu na gazetki promocyjne, czasami nie- warto pytać o niego pracowników danego Rossmanna.


KODY RABATOWE

Kody rabatowe możesz pobrać w zakładce Okazje na Rossnecie i w zakładce Rossmanniaczki na Wizażu.
Kody są wielokrotnego użytku. Możesz skorzystać z kodów podanych tu przez inne Wizażanki.

Cytat:
O CO CHODZI Z KODAMI?

- Wybierz produkt, który chcesz upolować z ostatniej strony aktualnej gazetki promocyjnej - co dwa tygodnie nowy kalendarz okazji!
- Pilnuj dnia, w którym dostępny jest kod rabatowy na wybrany przez Ciebie produkt!
- Bądź szybszy od innych - 1000 kodów na każdą superokazję!
- Danego dnia wejdź na www.rossnet.pl/okazje i pobierz kod rabatowy!
- Kod wydrukuj lub spisz z niego numer!
- Na kodzie podana jest data jego ważności (ważny jest do ostatniego dnia kalendarza okazji z której został pobrany)
- Z wydrukowanym kodem, lub spisanym numerem przyjdź do drogerii Rossmann.
- Produkt na który ustrzeliłeś kod łatwo rozpoznasz przy półce - oznaczony jest specjalnym znaczkiem rossnetowych okazji. Zawsze możesz sprawdzić po jaki produkt przyszedłeś na infokiosku w sklepie!
- Weź produkt z półki, a przy kasie nie zapomnij podać kasjerce kodu.
- Z kodem można kupić tylko 1 produkt.
- Spiesz się! Promocja ważna jest do wyczerpania zapasów! Posiadany kod nie gwarantuje zakupu, uprawnia do zniżki jeśli znajdziesz produkt na półce.

PREZENTY NA ROSSNET

Prezenty to akcja Rossnetu. Pojawiają się co jakiś czas. Nie jest to stała akcja. Kody na prezenty są jednorazowego użytku.

Cytat:
Napisane przez cypressangel
Za założenie konta nie dostaje się prezentu. Musisz poczekać na kolejną prezentową akcję Rossmanna - o ile jeszcze takie będą

Cytat:
JAK ODEBRAĆ SWÓJ PREZENT?

NIE MASZ jeszcze KONTA, nic straconego. ZAŁÓŻ je teraz!
Krok 1.
Zapisz się na NEWSLETTERA

Krok 2. Podaj nam DATĘ SWOICH URODZIN, PŁEĆ, NUMER TELEFONU KOMÓRKOWEGO oraz MIASTO ZAMIESZKANIA.
Krok 3. ZALOGUJ SIĘ
Przy Twoim profilu pojawi się zielona ikonka prezentowa.
Uwaga!
Jeśli mimo zapisania się na newslettera, uzupełnienia danych w profilu i zalogowania na portalu zielona ikonka prezentowa nie pojawiła się, spróbuj zrestartować swoją przeglądarkę i zaloguj się jeszcze raz.
Krok 4. ODBIERZ PREZENT
Kliknij na zieloną ikonkę prezentu, a znajdziesz się w konfiguratorze prezentu.
Krok 5. WYBIERZ PREZENT
Wybrany przez Ciebie produkt musi zostać zatwierdzony przyciskiem WYBIERAM.
Krok 6. WYBIERZ DROGERIĘ
Wpisz do wyszukiwarki w konfiguratorze prezentu województwo i miasto, które Cię interesuje. Wyszukiwarka wskaże Ci drogerie, w których dostępny jest prezent. Wybierz swoją drogerię i zatwierdź przyciskiem WYBIERAM. Jeśli nie ma Twojej drogerii lub Twojego miasta oznacza to, że limit prezentów w tych miejscach został już niestety wyczerpany. Spróbuj wybrać inną drogerię.
Krok 7. POBIERZ KUPON
Uwaga! - aby pobrać kupon sprawdź ustawienia swojej przeglądarki - opcja wyskakujących okienek powinna być odblokowana.
Po wybraniu drogerii na ekranie pojawi się kupon prezentowy do pobrania.
Krok 8. WYDRUKUJ KUPON
Jeśli nie masz drukarki, nic nie szkodzi! Zapisz sobie na kartce 15-cyfrowy numer wyświetlany na ekranie.
Twój unikalny kod wraz z wybraną drogerią zapisuje się w Twojej zakładce "Mój profil" - "Moje prezenty". Możesz podejrzeć pobrany (niezrealizowany jeszcze) kod zawsze po zalogowaniu.
Krok 9. ZREALIZUJ KUPON
Wybierz się osobiście do wskazanej drogerii Rossmann i pokaż kupon prezentowy kasjerowi. Jeśli nie masz kuponu, wystarczy, że podasz kasjerowi Twój kod prezentowy. Jeśli Twój kod okaże się niepoprawny po okazaniu go w drogerii, spróbuj jeszcze sprawdzić go raz na miejscu w sklepie przy Infokiosku. Wystarczy, że zalogujesz się na www.rossnet.pl i wejdziesz w zakładkę "Mój profil", a następnie "Moje prezenty".

Uwaga! Jedna osoba fizyczna może mieć tylko jedno konto na Rossnet.pl i jeden kupon/kod prezentowy.
Unikalny kod prezentowy

Pamiętaj, że Twój prezent czeka na Ciebie we wskazanej wcześniej drogerii Rossmann. Kod prezentowy jest jednorazowy i możesz go zrealizować osobiście w terminie podanym na kuponie, tuż pod kodem.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 21:36   #2
jagaba
Rozeznanie
 
Avatar jagaba
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 680
Dot.: Rossmann - część XIV

ha! pierwsza:P
"Ja bez problemu zdobyłam te pędzle które chciałam a wieczorem dzwoni siostra z wiadomością, że w Rossmanie taka super promocja była dzisiaj na pędzle i wzięła mi do podkładu, pudru i różu Do różu akurat nie miałam, ale też na nim mi nie zależało, do podkładu drugi się przyda ale po co mi dwa do pudru??? Niby od przybytku głowa nie boli"
znacie jakies zastosowanie dodatkowe tego pedzla

Edytowane przez jagaba
Czas edycji: 2012-06-16 o 21:38
jagaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 21:43   #3
hey_stella
Wtajemniczenie
 
Avatar hey_stella
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 948
Dot.: Rossmann - część XIV

Ależ ten wątek pędzi. Ponawiam moje pytanie.
A ja właśnie doszłam do wniosku, że chcę tego zielonego Esprita, a jutro niedziela i 2 rossmanny na krzyż będą czynne. Mam pytanie do dziewczyn z Łodzi, czy jeszcze się gdzieś ten Esprit DNS ostał, chodzi mi o galerie handlowe takie np. manu?
hey_stella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 21:48   #4
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Rossmann - część XIV

Witam w kolejnej części

Umbra, nie poznałam Cię
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 21:49   #5
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Rossmann - część XIV

Cytat:
Napisane przez jagaba Pokaż wiadomość
ha! pierwsza:P
"Ja bez problemu zdobyłam te pędzle które chciałam a wieczorem dzwoni siostra z wiadomością, że w Rossmanie taka super promocja była dzisiaj na pędzle i wzięła mi do podkładu, pudru i różu Do różu akurat nie miałam, ale też na nim mi nie zależało, do podkładu drugi się przyda ale po co mi dwa do pudru??? Niby od przybytku głowa nie boli"
znacie jakies zastosowanie dodatkowe tego pedzla
Nosz widzisz, szczęściara, ja ten do pudru chciałam, a mam dwa do różu i będę pewnie nimi nakładać puder

Ciesz się, siedź i na niego patrz, to zastosowanie idealne
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 21:53   #6
princesa89
Raczkowanie
 
Avatar princesa89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 443
Dot.: Rossmann - część XIV

Dziewczyny a na co jeszcze tak w ogóle polujecie ? Bo jeszcze 2 tygodnie tych promocji
princesa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 21:53   #7
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Rossmann - część XIV

Umbra świetny av Trochę taki obcy


A co do dyskusji z tamtej części to ja nie kupiłam nic po za tym co jest w promocyjnych cenach w gazetce
Więc zamiary jako pójdzie po jeden skusi się na coś w moim przypadku są błędne
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-16, 21:55   #8
Caramelli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Upper Silesia
Wiadomości: 464
Dot.: Rossmann - część XIV

Cytat:
Napisane przez princesa89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a na co jeszcze tak w ogóle polujecie ? Bo jeszcze 2 tygodnie tych promocji
Może na Lumi Magique.... ale nie wiem czy najjaśniejszy odcień jest naprawdę jasny
__________________
Mam twardą dupę i serce z kamienia.

KEEP GOING, DON'T STOP.


Caramelli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 21:56   #9
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Rossmann - część XIV

Cytat:
Napisane przez princesa89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a na co jeszcze tak w ogóle polujecie ? Bo jeszcze 2 tygodnie tych promocji
Ja w następny weekend spróbuję kupić rekawiczki Ecotools i tą gabkę Konjac.
Poza tym jak tak przeglądam tą gazetkę to jakoś szału nie robi.Było kilka fajnych promo np na Rimmela,Ecotools, Listerine czy puder Bourjois ale to wszystko.Reszta mało mnie interesuje.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 21:56   #10
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Rossmann - część XIV

Cytat:
Napisane przez princesa89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a na co jeszcze tak w ogóle polujecie ? Bo jeszcze 2 tygodnie tych promocji
Ja najbardziej na Pumę Yellow, pokochałam ten zapach i mam psikadełko oprócz tego żel dla brata iiiii może 2000 kalorii
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 21:56   #11
jagaba
Rozeznanie
 
Avatar jagaba
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 680
Dot.: Rossmann - część XIV

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Nosz widzisz, szczęściara, ja ten do pudru chciałam, a mam dwa do różu i będę pewnie nimi nakładać puder

Ciesz się, siedź i na niego patrz, to zastosowanie idealne
dzięki, ale chyba muszę poszukać bardziej praktycznego zastosowania: w sumie z pędzlami jestem ustawiona na długi czas bo i do pudru i do podkładu mam w zapasie a wcale nie potrzebowałam
A jeszcze nie daj Boże jakaś promocja się trafi gdzieś to chyba uduszę
jagaba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-16, 21:57   #12
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Rossmann - część XIV

również sie zapisuje do kolejnej części wątku, ale pędzicie haha
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 21:59   #13
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Rossmann - część XIV

Cytat:
Napisane przez lifrete Pokaż wiadomość
Ja odżywkę po południu dorwałam w rosmannie przy bitwy warszawskiej, ale tam to raczej jutro zamkniete.
Może uderzaj na pragę, bo tam (cytując) i tak nie potrafią się malować
Padłam
Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
O jej, na Pragę to ja się sama trochę boję.
Dasz radę, to nie jest jeszcze taka głęboka Praga
Cytat:
Chyba nie.
Dziewczyny, a ten Ross na pl. Starynkiewicza to jaki ma adres? Aleje Jerozolimskie? Tylko ile?
Na Lindleya. Jutro nieczynny
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia

Edytowane przez simone2010
Czas edycji: 2012-06-16 o 22:00
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 22:00   #14
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Rossmann - część XIV

Cytat:
Napisane przez jagaba Pokaż wiadomość
dzięki, ale chyba muszę poszukać bardziej praktycznego zastosowania: w sumie z pędzlami jestem ustawiona na długi czas bo i do pudru i do podkładu mam w zapasie a wcale nie potrzebowałam
A jeszcze nie daj Boże jakaś promocja się trafi gdzieś to chyba uduszę
Zawsze możesz mi go oddać, u mnie będzie miał wygodny domek z mniejszymi kolegami - zestawem ET do oczu
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 22:05   #15
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Rossmann - część XIV

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Albo podkłady naturalne czy naturalniejsze ( np. Biodetox Bourjois). Inaczej się nie da
Nie przesadzajmy, Biodetoxa da radę ładnie palcami nałożyć.

Jestem zadowolona z pędzla do cieni i różu, chociaż ten drugi muszę opanować, ale jeśli chodzi o ten do pudru to tak średnio wydaje mi się za wiotki

Ja już w sumie na nic nie poluję, no może na te żele Gillette "najlepsze dla mężczyzny"
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 22:06   #16
jagaba
Rozeznanie
 
Avatar jagaba
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 680
Dot.: Rossmann - część XIV

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Zawsze możesz mi go oddać, u mnie będzie miał wygodny domek z mniejszymi kolegami - zestawem ET do oczu
Bierz! Ale zaraz zaraz- zestaw do oczu powiadasz? O nie!
jagaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 22:08   #17
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Rossmann - część XIV

Jak już tak robimy publiczny rachunek sumienia z poczynionych zakupów to muszę się przyznać, że z tej gazetki to tylko pędzle mnie interesowały i dlatego dziś zdarłam się specjalnie wcześniej z wyra, co by dojechać do miasta gdzie mam rossy Wiem wiem, moje poświęcenie nie zna granic, ale czego nie robi się dla eco toolsów Gdyby wprowadzili jeszcze do oferty grubaska do brązera to mogłabym nawet wstać o 5 rano


Za to baaardzo skorzystałam dziś na promocjach bezgazetkowych- wyjątkowo mi podeszły, bo i tak jechałam z myślą o zrobieniu zapasów pewnych rzeczy, a tak wzięłam więcej po tej samej cenie


Co do sporów czy ta gazetka jest sensowna czy nie, to myślę, że opinia jest jak d...pa- każdy ma swoją ale na pewno dużo osób, które miały możliwości i chęci skorzystało. Najbiedniejsze w tym wszystkim jak zwykle- panie z obsługi (mówię tu o tych uczciwych, a nie krzyczących na sklepie o zagarniętym towarze).
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 22:10   #18
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Rossmann - część XIV

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Umbra, nie poznałam Cię
naszło mnie na zmiany.

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Umbra świetny av Trochę taki obcy
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 22:13   #19
maneo444
Zakorzenienie
 
Avatar maneo444
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6 293
GG do maneo444
Dot.: Rossmann - część XIV

jestem i ja ja bym jeszcze chciala rekawiczki ecotools i gabke konjac
__________________

maneo444 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-16, 22:15   #20
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Rossmann - część XIV

Cytat:
Napisane przez jagaba Pokaż wiadomość
Bierz! Ale zaraz zaraz- zestaw do oczu powiadasz? O nie!
Zestaw do oczu z iherb - kocham, uwielbiam, to moje jedyne używane pędzle, mimo iż wcześniej miałam kilka inglotowych. ET są lepsze
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 22:16   #21
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Rossmann - część XIV

Cytat:
Napisane przez princesa89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a na co jeszcze tak w ogóle polujecie ? Bo jeszcze 2 tygodnie tych promocji
na pewno podklady sorayi, tusz 2000kalorii, zel fa, balsam eveline i cos tam bylo jeszcze
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Jak już tak robimy publiczny rachunek sumienia z poczynionych zakupów to muszę się przyznać, że z tej gazetki to tylko pędzle mnie interesowały i dlatego dziś zdarłam się specjalnie wcześniej z wyra, co by dojechać do miasta gdzie mam rossy Wiem wiem, moje poświęcenie nie zna granic, ale czego nie robi się dla eco toolsów Gdyby wprowadzili jeszcze do oferty grubaska do brązera to mogłabym nawet wstać o 5 rano


Za to baaardzo skorzystałam dziś na promocjach bezgazetkowych- wyjątkowo mi podeszły, bo i tak jechałam z myślą o zrobieniu zapasów pewnych rzeczy, a tak wzięłam więcej po tej samej cenie


Co do sporów czy ta gazetka jest sensowna czy nie, to myślę, że opinia jest jak d...pa- każdy ma swoją ale na pewno dużo osób, które miały możliwości i chęci skorzystało. Najbiedniejsze w tym wszystkim jak zwykle- panie z obsługi (mówię tu o tych uczciwych, a nie krzyczących na sklepie o zagarniętym towarze).
ja tam wole zwykla gazetke..
bo tak musze przed 9stac przed rossem a potem wyscigi-kto pierwszy dotrze do polki
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 22:20   #22
jagaba
Rozeznanie
 
Avatar jagaba
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 680
Dot.: Rossmann - część XIV

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Zestaw do oczu z iherb - kocham, uwielbiam, to moje jedyne używane pędzle, mimo iż wcześniej miałam kilka inglotowych. ET są lepsze
Ty mnie prowokujesz?
jagaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 22:21   #23
princesa89
Raczkowanie
 
Avatar princesa89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 443
Dot.: Rossmann - część XIV

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
na pewno podklady sorayi, tusz 2000kalorii, zel fa, balsam eveline i cos tam bylo jeszcze

ja tam wole zwykla gazetke..
bo tak musze przed 9stac przed rossem a potem wyscigi-kto pierwszy dotrze do polki
A używałaś już te podkłady sorayi>? bo czytałam o nich same negatywne opinie>?
princesa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 22:21   #24
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Rossmann - część XIV

Cytat:
Napisane przez princesa89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a na co jeszcze tak w ogóle polujecie ? Bo jeszcze 2 tygodnie tych promocji
ja się zastanawiam nad perfumami Adidasa dla Tżta,
Dla siebie farba palette ( o ile będzie jakiś mój kolor), masło bielenda, balsam soraya.
No i zastanawiam się nad kolastyną.. Ale pewnie na zastanawianiu się skończy
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 22:26   #25
hey_stella
Wtajemniczenie
 
Avatar hey_stella
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 948
Dot.: Rossmann - część XIV

Cytat:
Napisane przez princesa89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a na co jeszcze tak w ogóle polujecie ? Bo jeszcze 2 tygodnie tych promocji
Ja poluję na tonik z Kolastyny, jako że mój już prawie się skończył, na gąbkę konjac i na żarcie dla kota. Do tej pory kupiłam puder z Bourjois, eyeliner z Lovely, Listerine, pędzel, dezodorant z Dove i bransoletkę. Wszystko na promocji oczywiście. A i jeszcze bronzer z limitowanki.

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Umbra świetny av Trochę taki obcy


A co do dyskusji z tamtej części to ja nie kupiłam nic po za tym co jest w promocyjnych cenach w gazetce
Więc zamiary jako pójdzie po jeden skusi się na coś w moim przypadku są błędne
ja kupuję tylko to co jest na promo i tylko to co jest mi potrzebne, potrafię wyjść ze sklepu z pustą ręką, jeśli nie ma upatrzonych przeze mnie rzeczy

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
Nie przesadzajmy, Biodetoxa da radę ładnie palcami nałożyć.

Jestem zadowolona z pędzla do cieni i różu, chociaż ten drugi muszę opanować, ale jeśli chodzi o ten do pudru to tak średnio wydaje mi się za wiotki

Ja już w sumie na nic nie poluję, no może na te żele Gillette "najlepsze dla mężczyzny"
no właśnie, cieszę się, że ktoś to jeszcze zauważył, bo na kwc same ochy i achy
hey_stella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 22:27   #26
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Rossmann - część XIV

Cytat:
Napisane przez jagaba Pokaż wiadomość
Ty mnie prowokujesz?
Kto? Ja? Ide se :P
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 22:31   #27
jagaba
Rozeznanie
 
Avatar jagaba
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 680
Dot.: Rossmann - część XIV

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Kto? Ja? Ide se :P
A już Ci chciałam oddać pędzel
jagaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 22:45   #28
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Rossmann - część XIV

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
ja się zastanawiam nad perfumami Adidasa dla Tżta,
Dla siebie farba palette ( o ile będzie jakiś mój kolor), masło bielenda, balsam soraya.
No i zastanawiam się nad kolastyną.. Ale pewnie na zastanawianiu się skończy
kolastyne zapomnialam

Cytat:
Napisane przez princesa89 Pokaż wiadomość
A używałaś już te podkłady sorayi>? bo czytałam o nich same negatywne opinie>?
uzywalam te sceniczne czarne-bylam zadowolona
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 22:51   #29
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Rossmann - część XIV

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
kolastyne zapomnialam
co kupujesz z niej?
bo mnie tonik kusi i może peeling? chociaż za 5 zł to i żel do mycia twarzy można schomikować
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 22:57   #30
Ingusia_sz
Raczkowanie
 
Avatar Ingusia_sz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 323
GG do Ingusia_sz
Dot.: Rossmann - część XIV

mi jeszcze tusz został 2000cal no i wkłady filtrujące o ile wstanę rano za tydzień
już kilka razy patrzyłam w szafie loreala i nie widziałam tego tuszu, jakaś ślepota balsamy już sobie odpuszczam bo na razie denkuję po kolei te co mam. No może jeszcze adidas męski żel.
Beyonse pulse dzięki wam kupiłam super zapach
__________________
KOCHAJ SwyCh WrOgów: tO OnI mÓwIą ci o TwOiCH błędach

bloga mam też ja
Ingusia_sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.