Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-15, 09:04   #4351
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Bardzo irytuje mnie ciągłe zawieszanie działania sklepu, to jest niepoważne z ich strony - niech zatrudnią więcej osób do obsługi, skoro taka maja popularność i tyle pracy, a nie zamykają kramik, bo nie wyrabiają. Coś mi się zdaje, że przeniosę się do innego sklepu, bo BU nie szanuje swoich klientów, a obsługa w sklepie jest poniżej poziomu.

A tak w temacie - bardzo lubię peeling enzymatyczny, świetnie działa i dzięki niemu zrezygnowałam z tradycyjnych peelingów ziarnistych.
No i zachwycona jestem działaniem serum Lemon, ładnie wygładza cerę, rozjaśnia i nawilża. Na razie numer jeden.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 09:45   #4352
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

A poleciłybyście coś do cery naczynkowej z BU? Chciałabym to stosować pod filtr. Czy macie jakieś doświadczenia ze stosowaniem toniku BHA przy cerze naczynkowej?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 10:00   #4353
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
A poleciłybyście coś do cery naczynkowej z BU? Chciałabym to stosować pod filtr. Czy macie jakieś doświadczenia ze stosowaniem toniku BHA przy cerze naczynkowej?
BHA nie szkodzą naczynkom.

Pod filtr najlepiej Flavo C - i wspomaga ochronę i rozjaśnia. Lub serum na naczynka. Możesz nawet oba stosować zamiennie.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 10:28   #4354
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Zdesperowana koleją przerwą w BU sama zrobiłam olejek myjący. Miałam emulgator i oliwę z oliwek + trochę wit E jako konserwant. Wyszło całkiem fajnie. Zaraz będę mieszała peeling z bromelainą. Jak tak dalej pójdzie te częste przerwy w BU przestaną mnie irytować, ponieważ bardzo sporadycznie będę robiła tam zakupy
Hihi, wlaśnie dlatego mnie teraz te przerwy nie ruszają tak bardzo, bo juz tam nie skladam zamowień. No i zrobienie olejku samodzielnie wychodzi jednak taniej
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 10:51   #4355
magne
Zadomowienie
 
Avatar magne
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 201
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Zdesperowana koleją przerwą w BU sama zrobiłam olejek myjący. Miałam emulgator i oliwę z oliwek + trochę wit E jako konserwant. Wyszło całkiem fajnie. Zaraz będę mieszała peeling z bromelainą. Jak tak dalej pójdzie te częste przerwy w BU przestaną mnie irytować, ponieważ bardzo sporadycznie będę robiła tam zakupy
Też się zastanawiałam nad zrobieniem olejku samodzielnie. Czy mogłabyś mi powiedzieć w jakich proporcjach dajesz składniki i gdzie kupiłaś emulgator i wit E ?
magne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 10:57   #4356
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez magne Pokaż wiadomość
Też się zastanawiałam nad zrobieniem olejku samodzielnie. Czy mogłabyś mi powiedzieć w jakich proporcjach dajesz składniki i gdzie kupiłaś emulgator i wit E ?
Ja nie Zai, ale odpowiem.

Witaminę i emulgator kupiłam na mazidłach. Ja biorę Glyceryl Cocoate (chyba tak to się pisze), i na 100 ml olejku daję 10 ml emulgatora, 0,5 ml witaminy i dopełniam olejem słonecznikowym. Następną porcję może przygotuję z mniejszą ilością emulgatora, tak dla eksperymentu. A, i dorzucam parę kropel olejku eterycznego, teraz mam z miętą i jest to absolutnie cuuuudowna rzecz
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 10:59   #4357
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Przepis na olejek jest też podany na stronie ZSK - tam jako emulgator jest SLP. Opcjonalnie oprócz olejku eterycznego można dodać też kwas salicylowy.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-15, 11:11   #4358
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Ja nie Zai, ale odpowiem.

Witaminę i emulgator kupiłam na mazidłach. Ja biorę Glyceryl Cocoate (chyba tak to się pisze), i na 100 ml olejku daję 10 ml emulgatora, 0,5 ml witaminy i dopełniam olejem słonecznikowym. Następną porcję może przygotuję z mniejszą ilością emulgatora, tak dla eksperymentu. A, i dorzucam parę kropel olejku eterycznego, teraz mam z miętą i jest to absolutnie cuuuudowna rzecz
Ten olej słonecznikowy to taki zwykły, spożywczy?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 11:13   #4359
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Ten olej słonecznikowy to taki zwykły, spożywczy?
Niom W ten sposób koszt takiego olejku spada bardzo drastycznie. Na BU też jest na słonecznikowym, więc jak nie ma różnicy to po co przepłacać?
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 11:13   #4360
magne
Zadomowienie
 
Avatar magne
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 201
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Ja nie Zai, ale odpowiem.

Witaminę i emulgator kupiłam na mazidłach. Ja biorę Glyceryl Cocoate (chyba tak to się pisze), i na 100 ml olejku daję 10 ml emulgatora, 0,5 ml witaminy i dopełniam olejem słonecznikowym. Następną porcję może przygotuję z mniejszą ilością emulgatora, tak dla eksperymentu. A, i dorzucam parę kropel olejku eterycznego, teraz mam z miętą i jest to absolutnie cuuuudowna rzecz
Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Przepis na olejek jest też podany na stronie ZSK - tam jako emulgator jest SLP. Opcjonalnie oprócz olejku eterycznego można dodać też kwas salicylowy.
Dziękuję. Nie wydaje się to trudne więc chyba spróbuję. A ma to jakieś znaczenie jaki emulgator dodam? Chciałabym zrobić olejek taki jak na BU, bo on mi bardzo pasuje.
edit: już wiem jaki skład ma olejek z bu

Edytowane przez magne
Czas edycji: 2011-05-15 o 11:24
magne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 12:39   #4361
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ja też robię sama olejek, a składniki kupuję na mazidłach
Nie dodaję wit. E bo olej słonecznikowy ma ją w sobie Najlepiej zaopatrzyć się w ekologiczny, ponieważ jest lepszej jakości, kosztuje ok.12 zł
Przygotowuję małe porcje, więc olejek jest zawsze "świeży"
27 ml oleju słonecznikowego
1 ml glyceryl cocoate
2 ml betaina k.
1-2 krople olejku eterycznego - jeżeli macie

Edytowane przez durka
Czas edycji: 2011-05-15 o 12:41
durka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-15, 13:00   #4362
bursztynka007
Raczkowanie
 
Avatar bursztynka007
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 37
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Gidran - dziękuję. Tonik dokończyłam. Zastanawiałam się tylko, czy działanie pozytywne nadal będzie miał. Masz rację najlepiej napisać do BU.
bursztynka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 14:12   #4363
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
A poleciłybyście coś do cery naczynkowej z BU? Chciałabym to stosować pod filtr. Czy macie jakieś doświadczenia ze stosowaniem toniku BHA przy cerze naczynkowej?
Powiem Ci,ze nie wiem jak tonik BHA, ale ja mialam serum lemon wlasnie z kwasami BHA i nawet mala ich ilosc podrazniala mi cere. Wiec musisz uwazac. Moim zdaniem najbezpieczniejszy bedzie PHA.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 14:28   #4364
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

ojej ale sie porobiło boje sie, ze zaraz zadziała prawo popytu i podaży i ceny poleca w gorę
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 19:31   #4365
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Powiem Ci,ze nie wiem jak tonik BHA, ale ja mialam serum lemon wlasnie z kwasami BHA i nawet mala ich ilosc podrazniala mi cere. Wiec musisz uwazac. Moim zdaniem najbezpieczniejszy bedzie PHA.
A skąd wiesz, że to akurat BHA z serum Cię podrażniło?
Mnie w tym serum podrażniał glycol.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 19:34   #4366
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Mój olejek myjący był superprosty. W domu miałam tylko oliwę z oliwek i olej z orzechów włoskich. Z orzechów trochę się boję dać na twarz więc wybrałam oliwę. Zrobiłam wersje testową czyli : 30 ml oliwy + 2,5 ml glyceryl cocoate + 2 kropelki vit E. Składniki z ZSK i Mazidła. I jak dla mnie jest ok.
Widzę, że BU nie tylko u mnie obudziło inwencję twórczą
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 20:20   #4367
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
A poleciłybyście coś do cery naczynkowej z BU? Chciałabym to stosować pod filtr. Czy macie jakieś doświadczenia ze stosowaniem toniku BHA przy cerze naczynkowej?
Jestem naczynkowcem - mnie BHA nie podrażniają, za to z toniku PHA nie byłam zadowolona, wydawało mi się, że właśnie rumień przy tym się wzmagał. Pewnie to nie sam kwas, a dodatkowe składniki mnie podrażniały. Ale - każda skóra inna, warto sprawdzić
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 20:26   #4368
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
A skąd wiesz, że to akurat BHA z serum Cię podrażniło?
Mnie w tym serum podrażniał glycol.
Bo moja cere generalnie podrazniaja kwasy i mialam podobny efekt podczas stosowania kremu z kwasami AHA. A naczynkowce szczegolnie juz powinni eliminowac potejcalne podraznienia.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 20:32   #4369
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Bardzo irytuje mnie ciągłe zawieszanie działania sklepu, to jest niepoważne z ich strony - niech zatrudnią więcej osób do obsługi, skoro taka maja popularność i tyle pracy, a nie zamykają kramik, bo nie wyrabiają. Coś mi się zdaje, że przeniosę się do innego sklepu, bo BU nie szanuje swoich klientów, a obsługa w sklepie jest poniżej poziomu.
Nie zgodzę się co do nieszanowania klientów, BU jest sklepem, który moim zdaniem klienta szanuje bardzo! Jest to JEDYNY sklep tego typu, który na pytania mailem udziela niezwykle obszernych odpowiedzi (pytałam już o coś nie raz, ostatnio o długotrwałe stosowanie preparatow z retinolem - w odpowiedzi dostałam wręcz elaborat wyjaśniający dokładnie mój problem). Ponadto, gdy raz robiąc krem rozlałam składniki i napisałam do nich z pytaniem co mogłabym zrobić z pozostalymi, bo szkoda wyrzucić (krem chciałam kupić nowy) odpisali mi, że mogą mi sprzedac same potrzebne składniki (za grosze wręcz). W mazidłach np. też dostaję odpowiedzi na pytania, ale są one niezwykle lakoniczne, niejednokrotnie nie wyjaśniając moich wątpliwości w 100%, widać, że pisane w pośpiechu - bo jak się domyślam takich maili dostają dużo. Tym bardziej podziwiam BU za tak dokładne i obszerne odpowiedzi na maile i indywidualne podejście do klienta.
Ja oczywiście dużo rzeczy kupuję na mazidłach, peeling z bromelainą robię sobie o wiele taniej sama z mąki owsianej ze sklepu eko oraz bromelainy z mazideł - cenowo nie ma porównania! Jednak są pewne produkty, które na BU kocham i będę im wierna dopoki mi będą służyć, oby ich tylko nie wycofali .
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-15, 22:43   #4370
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się co do nieszanowania klientów, BU jest sklepem, który moim zdaniem klienta szanuje bardzo! Jest to JEDYNY sklep tego typu, który na pytania mailem udziela niezwykle obszernych odpowiedzi (pytałam już o coś nie raz, ostatnio o długotrwałe stosowanie preparatow z retinolem - w odpowiedzi dostałam wręcz elaborat wyjaśniający dokładnie mój problem). Ponadto, gdy raz robiąc krem rozlałam składniki i napisałam do nich z pytaniem co mogłabym zrobić z pozostalymi, bo szkoda wyrzucić (krem chciałam kupić nowy) odpisali mi, że mogą mi sprzedac same potrzebne składniki (za grosze wręcz). W mazidłach np. też dostaję odpowiedzi na pytania, ale są one niezwykle lakoniczne, niejednokrotnie nie wyjaśniając moich wątpliwości w 100%, widać, że pisane w pośpiechu - bo jak się domyślam takich maili dostają dużo. Tym bardziej podziwiam BU za tak dokładne i obszerne odpowiedzi na maile i indywidualne podejście do klienta.
Ja oczywiście dużo rzeczy kupuję na mazidłach, peeling z bromelainą robię sobie o wiele taniej sama z mąki owsianej ze sklepu eko oraz bromelainy z mazideł - cenowo nie ma porównania! Jednak są pewne produkty, które na BU kocham i będę im wierna dopoki mi będą służyć, oby ich tylko nie wycofali .
Ale tu nie chodzi o to czy ktos odpisuje na pytania czy tez nie. Tylko o to,ze duzo osob stosowalo apel do BU o zmiane ich funkcjonowania nawet pod rygorem przejscia do innych sklepow, a BU nadal serwuje nam gornolotne i podytkowane wzgledami ideologicznymi wytlumaczenia w ogole nie biorac do siebie tego,ze jednak powinni nieco szybciej i skuteczniej zmienic jego funkcjonowanie,bo inaczej straca klienta.I taka postawa ze strony BU "bez widokow na zmiany" moze zostac odebrana wlasnie jako brak szacunku do klienta.

Niby te zmiany maja nastapic,bo sa powoli wprowadzane. Ale czy tak naprawde bedzie, sie okaze.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 09:31   #4371
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Niom W ten sposób koszt takiego olejku spada bardzo drastycznie. Na BU też jest na słonecznikowym, więc jak nie ma różnicy to po co przepłacać?
Dzięki . Zamówiłam wczoraj na Mazidłach witaminę i emulgator. Będę kręcić
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 09:46   #4372
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Dzięki . Zamówiłam wczoraj na Mazidłach witaminę i emulgator. Będę kręcić
Życzę powodzenia
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 12:03   #4373
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 078
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cześć dziewczyny. Właśnie przeczytałam na stronie BU, że czas realizacji zamówienia od dziś wynosi 15 dni roboczych a sklep już jest otwarty. Kurczę dołożyłam sobie po tygodniu czasu kilka rzeczy do zamówienia i teraz zamiast czekać jeszcze tylko tydzień na paczkę będę 3 tygodnie .
calliope86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 12:18   #4374
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez calliope86 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Właśnie przeczytałam na stronie BU, że czas realizacji zamówienia od dziś wynosi 15 dni roboczych a sklep już jest otwarty. Kurczę dołożyłam sobie po tygodniu czasu kilka rzeczy do zamówienia i teraz zamiast czekać jeszcze tylko tydzień na paczkę będę 3 tygodnie .
Inna odmiana 'radzenia' sobie. 15 dni roboczych to 3 tygodnie na spakowanie i kolejne 2 dni robocze na przesyłkę. Nawet na ebay tak dlugo nie schodzi...

Cóż, akcja 'otwieramy sklep ale dajemy masakryczny termin realizacji' w moich oczach nie wygląda najlepiej...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 13:35   #4375
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

gabs o tym samym sobie pomyślałam, jak trafiłam dzisiaj na ich informację :/

A po drugie, nie jestem zachwycona perspektywą zamrożenia pieniędzy na trzy tygodnie, a de facto taki będzie efekt. Ja generalnie jestem w stanie zrozumieć konieczność poczekania, bo nie ma jakiegoś składnika w magazynie, bo nie mogą przygotować kosmetyków - wtedy informacja na stronie "chwilowy brak towaru" i mogę czekać (albo szukać gdzie indziej).

Nie uśmiecha mi się natomiast czekanie, kiedy przelałam już kwotę za zakupy - a niestety nie zaczną przygotowywać zakupów, jeśli nie zapłacę. Czyli na trzy tygodnie (a faktycznie pewnie 4 tygodnie, bo zanim wyślą, zanim poczta dostarczy...) zostaję bez pieniędzy i bez zakupionego towaru - nie byłoby problemu, gdybym mogal zapłacić przy odbiorze, ale takiej opcji w BU nie ma. Moje pieniądze leżą więc na ich koncie przez długi czas, a ja nie mam nic w zamian... oj, nie podoba mi się to
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 13:40   #4376
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Cóż, akcja 'otwieramy sklep ale dajemy masakryczny termin realizacji' w moich oczach nie wygląda najlepiej...
Osobiście przerzuciłam się na mazidła, chociaż następnym razem będę zamawiać w ZSK, bo taniej wychodzi, a mają o wiele więcej produktów.
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 14:17   #4377
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

powinni wprowadzic płatnosc przy odbiorze, przy tak długim czasie oczekiwania zamrożona gotówka jest bez sensu
mi wlasnie pokonczyły sie wszystkie specyfiki, czekam specjalnie na wypłate zeby zrobic zakupy a tu zonk, dostane je dopiero za 3 tyg do tego czasu nie wiem czym mam sie ratowac
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 14:37   #4378
Alassiel
Raczkowanie
 
Avatar Alassiel
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Valimar
Wiadomości: 342
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Mnie też zmartwił ten czas oczekiwania... Kurczę, o ile peeling enzymatyczny mogę zrobić tak jak sunsister (dziękuję za pomysł ) to np. toniku PHA 6% nie mam pojęcia czym zastąpić, a starczy mi go na najwyżej dwa tygodnie :/ Może z produktów z mazideł dałoby się ukręcić coś podobnego? Ratujcie łosia
Alassiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 14:51   #4379
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Alassiel Pokaż wiadomość
toniku PHA 6% nie mam pojęcia czym zastąpić, a starczy mi go na najwyżej dwa tygodnie :/ Może z produktów z mazideł dałoby się ukręcić coś podobnego? Ratujcie łosia
Dałoby się, dało. Wystarczy kupić dowolny hydrolat, kwas PHA np. migdałowy, zmieszać w odpowiednich proporcjach i uregulować pH
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 15:10   #4380
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Alassiel Pokaż wiadomość
Mnie też zmartwił ten czas oczekiwania... Kurczę, o ile peeling enzymatyczny mogę zrobić tak jak sunsister (dziękuję za pomysł ) to np. toniku PHA 6% nie mam pojęcia czym zastąpić, a starczy mi go na najwyżej dwa tygodnie :/ Może z produktów z mazideł dałoby się ukręcić coś podobnego? Ratujcie łosia
Mysle, ze jak napiszesz do Mazidel, to podpowiedza, jak to zrobic
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:45.