Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-05, 14:19   #391
waisuga
Raczkowanie
 
Avatar waisuga
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ieper, BE
Wiadomości: 319
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Witam
Na to forum trafiłam wczoraj szukając informacji o piance Sublime Mousse, ponieważ miałam zamiar jej użyć po raz pierwszy. Moim naturalnym kolorem jest średni blond, ale jakiś czas temu przefarbowałam się na rudo, potem znów na blond tyle że jasny, potem stopniowo przyciemniałam. We wrześniu robiłam balejaż z ciemnymi pasemkami, by trochę zblizyć się do naturalnego koloru.
Teraz zapragnęłąm znów zmian no i padło na brąz. Przyznam się, że opinie tu różne się pojawiały, ale postanowiłam zaryzykować. Kupiłam odcień 53, czyli złocity słoneczny brąz. Wyszedł przepiękny! Oczywiście ciemniejszy niż na opakowaniu, ale spodziewałam się tego czytając Wasze komentarze Bardzo jestem zadowolona, bo po pierwsze dałam radę nałożyć farbę sama i pierwszy raz taka sklepowa farba pokryła mi wszystkie włosy jednolitym kolorem, bez żadnych "prześwitów" Tym sposobem mam piękny, ciepły brąz ze złotą poświatą - tak jak chciałam. Zobaczymy tylko, jak będzie się spłukiwał - mam nadzieję, że niezbyt, bo jest naprawdę przepiękny
Pozdrawiam!
waisuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 14:17   #392
klaudyna82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Hej, wybacz, ale moim zdaniem po farbowaniu masz prawie białe kosmyki. Gdybyś trzymała tyle ile trzeba, byłabyś prawie siwa. Nie ma prawie żółtych odcieni, połysk platyny.
klaudyna82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 15:40   #393
anka2452
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

dziewczyny ja tez kupilam farbe loreal mousse złocisty sloneczny blond normalnie wyszedl straszny ten kolor to chyba trzeba gdzies zglosic ja bylam jasna blondynka a teraz mam 3 tony ciemniejsza
anka2452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 19:02   #394
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez anka2452 Pokaż wiadomość
dziewczyny ja tez kupilam farbe loreal mousse złocisty sloneczny blond normalnie wyszedl straszny ten kolor to chyba trzeba gdzies zglosic ja bylam jasna blondynka a teraz mam 3 tony ciemniejsza
Kolor po farbowaniu ZAWSZE wychodzi ciemniejszy, wynika to z nagromadzonego w nadmiarze pigmentu podczas farbowania. Wraz z każdym kolejnym myciem nadmiar się zmniejsza, kolor jaśnieje i powstaje taki jaki przez producenta był przewidziany. Oczywiście nie biorę tutaj pod uwagę przedłużenia działania farby.
Doskonale to widać przy odcieniach brązu. Wychodzą zaraz po farbowaniu czarne, ale po tygodniu są już takie jak należy.

Edytowane przez Fuzukatsu
Czas edycji: 2012-01-09 o 19:03
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 14:00   #395
Nieartystka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Wypróbowałam właśnie Sublime mousse 740 - Płomienna miedź i jestem bardzo zadowolona.
Kolor wyjściowy był podobny, bardzo sprany rudy, do tego odrosty ciemny blond. Rudy sprał się nierównomiernie, ponieważ część włosów była rozjaśniana i z nich sprał się bardziej.
Po zafarbowaniu pianką kolor się wyrównał, odcień jest bardziej intensywny i żywy niż na opakowaniu, ale nie rażący.
Pianka jest wydajna i łatwa w aplikacji, pierwszy raz sama farbowałam włosy i jestem zachwycona. Dołączona odżywka też super.
Zobaczymy jak się będzie kolorek spierał, wtedy wystawię ocenkę.
Jak na razie jestem bardzo zadowolona i polecam
__________________
Nie rozjaśniam włosów przed farbowaniem.
Kolor wychodzi ciemniejszy niż na pudełku, ale mniej się wymywa, jest bardziej unikalny i bardziej naturalny.
Nieartystka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 23:11   #396
patrycja_s5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Witam.
Mam pytanie. Zastanawiam się nad założeniem Loreal Sublime Mousse numer 90. Moje naturalne włosy są w kolorze ciemnego blondu z tym, że teraz są rozjaśnione tylko na powierzchni bardzo jasnymi pasemkami. Wygląda to bardzo naturalnie, bo prawie nie widać mi odrostów jednak chciałabym je przyciemnić do koloru zbliżonego z naturalnym. Nie chciałabym, żeby włosy po nałożeniu farby wyszły rude albo brązowe. Farbowała już któraś z Was włosy tymi farbami odcieniami blondu? Bardzo proszę o jakieś opinie albo może o radę jakiej farby użyć, żeby uzyskać pożądany efekt.
patrycja_s5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 16:21   #397
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez Nieartystka Pokaż wiadomość
Wypróbowałam właśnie Sublime mousse 740 - Płomienna miedź i jestem bardzo zadowolona.
Kolor wyjściowy był podobny, bardzo sprany rudy, do tego odrosty ciemny blond. Rudy sprał się nierównomiernie, ponieważ część włosów była rozjaśniana i z nich sprał się bardziej.
Po zafarbowaniu pianką kolor się wyrównał, odcień jest bardziej intensywny i żywy niż na opakowaniu, ale nie rażący.
Pianka jest wydajna i łatwa w aplikacji, pierwszy raz sama farbowałam włosy i jestem zachwycona. Dołączona odżywka też super.
Zobaczymy jak się będzie kolorek spierał, wtedy wystawię ocenkę.
Jak na razie jestem bardzo zadowolona i polecam
czy moglabys dodac jakeis zdjecia albo mi zalinować? bo tez chce zafarbować ta plomienna miedzią bo juz mam 1 cm odrost:P odrosty tez mam ciemny blond, i kolor wyjsciowy rowniez
__________________
Aparatka - góra: 28.04.2011; dół: 02.06.2011
WŁOSOMANIACZKA.
`bo gdy kochamy zawsze pragniemy być lepsi niż jesteśmy..

ejzii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-28, 20:19   #398
alex320
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Moja znajoma robila wlosy z tych nowych odcieni blond 1000 bardzo jasny naturalny blond. Wlosy ma rozjasniane i na to kladzie farbe loreal recital hollywood. Naturalne jest szatynka. Ta farba jest super.Miala niewielkie odrosty ktore praktycznie zrownaly sie z caloscia. Nawet rozjasniacz gorzej rozjasnial te odrosty. Tylko trzeba duzo uzyc na odrosty( cala buteleczka poszla na odrosty) zeby chwycilo i potrzebne sa 2 farby wtedy jak sie cale wlosy robi. Ona ma wlosy do lopatek. Odrosty miala bardzo male wiec dlatego moze nie widac roznicy.Kolor jest bardzo jasny naturalny jak na opoakowaniu. Ogolnie to trzeba sprawdzac probki sztucznych wlosow w probnikach w sklepie a nie z tylu opakowania. Jesli chodzi o loreal to zawsze sie zgadzaja. Dlatego niektore dziewczyny byly zdziwione np 83(sloneczny blond) a spojrzcie w probniku bo sa wlasnie lekko brazowe. Jak chcecie miec jasne blondy to na pudelku musi byc bardzo jasny blond itd
alex320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 14:49   #399
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Hej, czy ktoś miał doczynienia z 913 jasny beżowy blond?
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 16:44   #400
Aurelia71
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 52
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Hej, czy ktoś miał doczynienia z 913 jasny beżowy blond?
Moja siostra zrobila tym 913 i efekt fajny ma wlosy w kolorze typowym mysim blond, odcien 913 wyszedl bardzo naturalnie i ciut ciemniej bardziej jest srednio jasny bezowy blond ale kolorek to wlasnie bezowy blond , nie jest za cieply i zbyt szary
Aurelia71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 18:46   #401
Kisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 186
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez ejzii Pokaż wiadomość
czy moglabys dodac jakeis zdjecia albo mi zalinować? bo tez chce zafarbować ta plomienna miedzią bo juz mam 1 cm odrost:P odrosty tez mam ciemny blond, i kolor wyjsciowy rowniez
ja też dołączam się do prośby o zdjęcie
Kisia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-29, 19:21   #402
marik5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Dołączam prośbę o zdjęcia Płomiennej miedzi

Edytowane przez marik5
Czas edycji: 2012-01-29 o 19:23
marik5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 11:10   #403
monia19880
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cześć dziewczyny. Ja też farbowałam się tą płomienną miedzią - przesyłam Wam moje zdjęcia. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Miałam naturalny kolor, taki bardzo ciemny blond po jasny brąz i ten rudy wyszedł równomiernie, trochę bardziej intensywny i żywszy niż na opakowaniu, ale mnie to akurat pasowało. Jak się zaczął zmywać to był bardzo ładny, taki naturalny rudy. A teraz gdy widzę małe odrosty lub gdy kolor straci już na intensywności to odświeżam go szamponetką z firmy marion, odcień - miedź.
Podsumowując, ja jestem bardzo zadowolona z efektów i na pewno będę wracać do tej farby.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0595.jpg (68,3 KB, 196 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0596.jpg (68,4 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0575.jpg (111,3 KB, 154 załadowań)
monia19880 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 13:28   #404
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez monia19880 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Ja też farbowałam się tą płomienną miedzią - przesyłam Wam moje zdjęcia. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Miałam naturalny kolor, taki bardzo ciemny blond po jasny brąz i ten rudy wyszedł równomiernie, trochę bardziej intensywny i żywszy niż na opakowaniu, ale mnie to akurat pasowało. Jak się zaczął zmywać to był bardzo ładny, taki naturalny rudy. A teraz gdy widzę małe odrosty lub gdy kolor straci już na intensywności to odświeżam go szamponetką z firmy marion, odcień - miedź.
Podsumowując, ja jestem bardzo zadowolona z efektów i na pewno będę wracać do tej farby.
sliczne! w sumie ja mam podobne teraz choc na dworzu wydaja mi sie mniej intensywne.. takie sprane. nienawidze moich odrostów
__________________
Aparatka - góra: 28.04.2011; dół: 02.06.2011
WŁOSOMANIACZKA.
`bo gdy kochamy zawsze pragniemy być lepsi niż jesteśmy..

ejzii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 23:23   #405
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

kurde ja juz nie wiem czy plomienną miedzia z sublime mousse
czy zlocisto miedzianym blondem ;
http://www.lorealparis.pl/img/l10n/p...2/HCo14_17.jpg
ten kolor tez mi sie podoba
__________________
Aparatka - góra: 28.04.2011; dół: 02.06.2011
WŁOSOMANIACZKA.
`bo gdy kochamy zawsze pragniemy być lepsi niż jesteśmy..


Edytowane przez ejzii
Czas edycji: 2012-03-26 o 16:53
ejzii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 13:10   #406
Nieartystka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Przepraszam, że tak z opóźnieniem. Kolor płomienna miedź.
Wstawiam fotkę, ale kolor nie był taki ostry nawet od razu po farbowaniu, mój aparat wariuje po prostu;p
W sumie wyszedł bardzo zbliżony do mango, którym kiedyś farbowałam.
Teraz po paru myciach na rozjaśnianej części włosów zostało mi bardzo mało koloru, na tych nie traktowanych wielokrotnie rozjaśniaczem nawet się trzyma.

ejzii - ja na Twoim miejscu bym spróbowała najpierw tego złocisto-miedzianego blondu, gdyby miał mi kto farbę kłaść to sama bym nim pewnie próbowała. Ale że kładę teraz sama to zdecydowałam się na piankę.

PS: Dla tych, które myślą że mój podpis kłóci się z treścią posta: włosy były rozjaśniane bo chciałam sobie jakiś czas być blondi i cały czas uważam, że lepiej nie rozjaśniać przed farbowaniem;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04868 (Small).jpg (41,9 KB, 146 załadowań)
__________________
Nie rozjaśniam włosów przed farbowaniem.
Kolor wychodzi ciemniejszy niż na pudełku, ale mniej się wymywa, jest bardziej unikalny i bardziej naturalny.

Edytowane przez Nieartystka
Czas edycji: 2012-01-31 o 13:12
Nieartystka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 14:30   #407
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez Nieartystka Pokaż wiadomość
Przepraszam, że tak z opóźnieniem. Kolor płomienna miedź.
Wstawiam fotkę, ale kolor nie był taki ostry nawet od razu po farbowaniu, mój aparat wariuje po prostu;p
W sumie wyszedł bardzo zbliżony do mango, którym kiedyś farbowałam.
Teraz po paru myciach na rozjaśnianej części włosów zostało mi bardzo mało koloru, na tych nie traktowanych wielokrotnie rozjaśniaczem nawet się trzyma.

ejzii - ja na Twoim miejscu bym spróbowała najpierw tego złocisto-miedzianego blondu, gdyby miał mi kto farbę kłaść to sama bym nim pewnie próbowała. Ale że kładę teraz sama to zdecydowałam się na piankę.

PS: Dla tych, które myślą że mój podpis kłóci się z treścią posta: włosy były rozjaśniane bo chciałam sobie jakiś czas być blondi i cały czas uważam, że lepiej nie rozjaśniać przed farbowaniem;p

kurde strasznie rażący hmmy.. dalej sie bd zastanawiac co z tymi odrostami :-/
__________________
Aparatka - góra: 28.04.2011; dół: 02.06.2011
WŁOSOMANIACZKA.
`bo gdy kochamy zawsze pragniemy być lepsi niż jesteśmy..

ejzii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 11:02   #408
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

740, Płomienna Miedź


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Paulina.jpg (58,4 KB, 297 załadowań)

Edytowane przez AniaAga
Czas edycji: 2012-02-03 o 11:03
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 17:03   #409
marioolaa
Przyczajenie
 
Avatar marioolaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

hej dziewczyny mam pytanie czy ta pianka loreal sublime mousse jest wydajna? mam dość długie włosy (prawie do łokci) i obawiam się, że jedno opakowanie nie wystarczy...

zastanawiam się nad płomienną miedzią 740. ale wciąż się boję, że wyjdzie marchew...
marioolaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-04, 17:51   #410
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez Aurelia71 Pokaż wiadomość
Moja siostra zrobila tym 913 i efekt fajny ma wlosy w kolorze typowym mysim blond, odcien 913 wyszedl bardzo naturalnie i ciut ciemniej bardziej jest srednio jasny bezowy blond ale kolorek to wlasnie bezowy blond , nie jest za cieply i zbyt szary
a może jakaś fotka?

a kolorek mniej wiecej wyszedł z poziomu 9 czy ciemniej?
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 19:51   #411
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez marioolaa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mam pytanie czy ta pianka loreal sublime mousse jest wydajna? mam dość długie włosy (prawie do łokci) i obawiam się, że jedno opakowanie nie wystarczy...

zastanawiam się nad płomienną miedzią 740. ale wciąż się boję, że wyjdzie marchew...
Masz zdjęcie mojej koleżanki wyżej, nie wychodzi marchew!
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 09:48   #412
izabelagw
Przyczajenie
 
Avatar izabelagw
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 8
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez marioolaa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mam pytanie czy ta pianka loreal sublime mousse jest wydajna? mam dość długie włosy (prawie do łokci) i obawiam się, że jedno opakowanie nie wystarczy...

zastanawiam się nad płomienną miedzią 740. ale wciąż się boję, że wyjdzie marchew...
kolor jest naprawdę śliczny, mi akurat starcza na włosy dlugości do ramion, ciut dluższe. Niestety jak każda miedź i rude się stosunkowo szybko zmywa ale nadal jest ładny. Tylko, że ja po samym farbowaniu pianką mam brzydkie w dotyku włosy mimo odzywki. Co nigdy nie miałam przy innych l'orealach... Po kilku myciach i odzywkach znowu są ładne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (120,7 KB, 318 załadowań)
__________________
zapraszam do mojego bloga o przygodach w kuchni
izabelagw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 12:28   #413
marik5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez izabelagw Pokaż wiadomość
kolor jest naprawdę śliczny, mi akurat starcza na włosy dlugości do ramion, ciut dluższe. Niestety jak każda miedź i rude się stosunkowo szybko zmywa ale nadal jest ładny. Tylko, że ja po samym farbowaniu pianką mam brzydkie w dotyku włosy mimo odzywki. Co nigdy nie miałam przy innych l'orealach... Po kilku myciach i odzywkach znowu są ładne

Kolorek bardzo fajny
Ale buty....ech...bardzo, bardzo fajne
marik5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 18:07   #414
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez Nieartystka Pokaż wiadomość
Przepraszam, że tak z opóźnieniem. Kolor płomienna miedź.
Wstawiam fotkę, ale kolor nie był taki ostry nawet od razu po farbowaniu, mój aparat wariuje po prostu;p
W sumie wyszedł bardzo zbliżony do mango, którym kiedyś farbowałam.
Teraz po paru myciach na rozjaśnianej części włosów zostało mi bardzo mało koloru, na tych nie traktowanych wielokrotnie rozjaśniaczem nawet się trzyma.

ejzii - ja na Twoim miejscu bym spróbowała najpierw tego złocisto-miedzianego blondu, gdyby miał mi kto farbę kłaść to sama bym nim pewnie próbowała. Ale że kładę teraz sama to zdecydowałam się na piankę.

PS: Dla tych, które myślą że mój podpis kłóci się z treścią posta: włosy były rozjaśniane bo chciałam sobie jakiś czas być blondi i cały czas uważam, że lepiej nie rozjaśniać przed farbowaniem;p

a masz inne zdj? moze byc wyplukany ten rudy.. bo strasznie nasycone opcje masz w aparacie.
__________________
Aparatka - góra: 28.04.2011; dół: 02.06.2011
WŁOSOMANIACZKA.
`bo gdy kochamy zawsze pragniemy być lepsi niż jesteśmy..

ejzii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 20:24   #415
antenka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 9
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Hey właśnie zakupiłam tenkolorek 740 ale po fotach to aż boję się zrobic na taki kolor bardzo rudy wychodzi może ktoś wrzuci jeszcze jakieś foty tego koloru jak wyszedł

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez monia19880 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Ja też farbowałam się tą płomienną miedzią - przesyłam Wam moje zdjęcia. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Miałam naturalny kolor, taki bardzo ciemny blond po jasny brąz i ten rudy wyszedł równomiernie, trochę bardziej intensywny i żywszy niż na opakowaniu, ale mnie to akurat pasowało. Jak się zaczął zmywać to był bardzo ładny, taki naturalny rudy. A teraz gdy widzę małe odrosty lub gdy kolor straci już na intensywności to odświeżam go szamponetką z firmy marion, odcień - miedź.
Podsumowując, ja jestem bardzo zadowolona z efektów i na pewno będę wracać do tej farby.
czy ten kolor jaki masz na fotach wyszedł ci zaraz po farbowaniu czy on juz byl sprany ?
antenka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 21:02   #416
Mad3000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Hej dziewczyny! czy któraś farbowała włosy naturalny blond 800.Jakie są efekty?Zawsze farbowałam garnierem 111 i troche boję sie że wyjdą po tej piance zbyt ciemneBardzo proszę o poradę bo nie chcę później żałować.....
Mad3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 08:14   #417
Aurelia71
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 52
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
a może jakaś fotka?

a kolorek mniej wiecej wyszedł z poziomu 9 czy ciemniej?
Fotki nie mama ale kolor jest tak miedzy poziomem 8 a 9 raczej jasny i beżowy

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Mad3000 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! czy któraś farbowała włosy naturalny blond 800.Jakie są efekty?Zawsze farbowałam garnierem 111 i troche boję sie że wyjdą po tej piance zbyt ciemneBardzo proszę o poradę bo nie chcę później żałować.....
odcien 800 czyli po prostu 8 jasny blond wyjdzie ci raczej jak 7 sredni blond
Aurelia71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 15:44   #418
monia19880
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez antenka13 Pokaż wiadomość
Hey właśnie zakupiłam tenkolorek 740 ale po fotach to aż boję się zrobic na taki kolor bardzo rudy wychodzi może ktoś wrzuci jeszcze jakieś foty tego koloru jak wyszedł

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------


czy ten kolor jaki masz na fotach wyszedł ci zaraz po farbowaniu czy on juz byl sprany ?
Zdjęcia były robione, gdy włosy były po mniej więcej dwóch myciach, także kolor był jeszcze świeży.
monia19880 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 16:32   #419
jstock
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 21
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

witam mam następujące pytanie jak trzeba nakładać ta farbę poniewaz mam 3 kolory na wosach teraz od głowy swoj naturalny odrost dalej mam farbe matrix po dekoloryzacji i na końcach allwaves tez po dekoloryzacji swój naturalny kolor to ciemny brąz zatem moje pytanie brzmi czy nakładac od razu pianke na całą długość włosów czy partiiami chce ufarbować kolorem nr 40 naturalny ciemny brąz aby uzyskać kolor najbardziej podobny do moich naturalnych włosów proszę o opinię osoby doświadczone w takim temacie
jstock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 18:31   #420
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

czy mozna tą pianką ufarbować tylko odrost? po prostu wycisnac na reke ii przejechać przedziałek ?:P
__________________
Aparatka - góra: 28.04.2011; dół: 02.06.2011
WŁOSOMANIACZKA.
`bo gdy kochamy zawsze pragniemy być lepsi niż jesteśmy..

ejzii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-03 15:48:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:56.