zniszczone wlosy...i nie tylko:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-26, 15:32   #1
panna bogini
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 14

zniszczne włosy


mam pytanie dot odzywki gdyz moje wlosy sa po balejazu i lekkiej trwałej ... uzywam odzywki dove ale jakos nie widac efektow a stosuje ja przez 1 mc myjac wlosy codziennie ... wiec jaka jest najlepsza odzywa ktora odbuduje mi włoski??
panna bogini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 16:48   #2
atena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 87
Thumbs up Dot.: zniszczne włosy

Polecam serie L'OREAL PROFESSIONEL ABSOLUT REPAIR (kosmetyki dostepne w salonach fryzjerskich, rowniez na ALLEGRO) W sklad wchodza szampon, odzywka, maska, ampulki (przed i po myciu wlosow) i mleczko Wszystkie kosmetyki maja dzialanie silnie regenerujace i odbudowujace Ja stosuje szampon, odzywke, maske i ampulki po myciu wlosow, a mam wlosy farbowane i odbarwiane Seria jest rewelacyjna, ale niestety droga(taniej na aukcjach) Swietne sa tez ampulki do wlosow uwrazliwionych lub mocno uwrazliwionych(w zaleznosci od potrzeb) takze L'OREAL Nie znam tanszych odpowoednikow rownie skutecznych Pozdrawiam!
atena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 15:52   #3
19szpaczyca91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 119
zniszczone wlosy...i nie tylko:(

nie wiem co robić mam szybko przetłuszczające się, cienkie, matowe, zniszczone włosynie chce uzywac prostownicy bo to ona zniszczyla mi tak bardzo wlosy ale po wysuszeniu (suszarką) musze to zrobic gdyz moja grzywka jest poskrecana i ogolnie nie wygladam atrakcyjnie....szukam jakiegos dobrego szamponu aby dal moim wlosom swiezosc objetosc blask i zeby wlosy wygladaly zdrowo i latwo sie ukladaly uzywalam juz naprawde duzo szamponów i zaden do konca sie nie sprawdzil....prosze o pomoc. Nie chce zeby szampon byl tez drogi tak do 20 zl....nie uzywam odzywki byc moze powinnam?? jak tak to napiszcie jakas dobra ktora przede wszystkim sprawi ze wlosy nie beda tak zniszczone...z góry bardzo dziekuje
19szpaczyca91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 17:33   #4
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: zniszczone wlosy...i nie tylko:(

Szampon ma myć, za krótko jest na włosach żeby dał coś więcej. Najważniejsze, żeby nie niszczył. Wydawanie więcej niż 15 zł na szampon jest niemądre, moim zdaniem Twoje włosy są prawdopodobnie przesuszone, jak najbardziej powinnaś używać odżywki, maski. Ale nie takiej, która da złudne wrażenie odżywienia, tylko o prawdziwym działaniu. Poczytaj ten wątek: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=209955 oraz KWC i wybierz coś dla siebie.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 19:48   #5
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: zniszczone wlosy...i nie tylko:(

po co zakładasz dwa takie same wątki? Swoją drogą bardziej pasuje on na "pielęgnację włosów".

Ten zamykam
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 12:31   #6
gosiuniaaa111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4
GG do gosiuniaaa111
zniszczone

hey
mam pytanie po czestym farbowaniu i po wakacyjnym sloncu moje wlosy
niestety zaczely bardzo mocno wypadac
oraz sa zniszczone
i nie wiem jak dobrze i szybko je zregenerowac...?
gosiuniaaa111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 12:44   #7
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: zniszczone

Odwiedź te da wątki:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=225859 i http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=209955

Po co zakładać nowy?
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 12:44   #8
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: zniszczone

wyszukiwarka
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 18:46   #9
martuska16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
zniszczone wlosy??

hej, mam taki problem... moje wlosy TYLKO z jednej strony sie kreca... wiec je prostuje dzien w dzien.I od tego prostowania strasznie mi sie zniszczyyly... mam straszne siano... wiec jakie polecacie odzywki,szampony?? itd?? jak narazie skracam wlosy...
martuska16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 20:45   #10
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
zniszczone wlosy a ondulacja

mam zniszczone wlosy tzn ani ich nie farbuje, ani nie prostuje, ale po codzinnym myciu sa koszmatnie poczochrane, i rozszesanie ich wiaze sie z wyrwaniem 1/3 . wiec sa w srednim stanie. asa bardzo przyklapniete i chcialabym znaczy zastanawiam sie nad lekka trwala, ale nie takim "barankiem" na glowie tylko lekkimi lokami co by je od skory oderwac troche. czy stala ondulacja pogorszy jeszcze ich stan?
ile taka przyjemnosc kosztuje i ile utrzymuje sie rzeczywisty efekt?
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 09:05   #11
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: zniszczone wlosy a ondulacja

może zanim zaczniesz je traktować trwałą jeszcze - zastanów się nad używaniem odżywki po myciu? pewnie wtedy nie wyrwiesz każdorazowo 1/3 włosów
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-28, 09:06   #12
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 571
Dot.: zniszczone wlosy a ondulacja

Ja bym najpierw skupiła się na zregenerowaniu włosów a potem na stylizacji, bo nawet najdelikatniejsza trwała niszczy i wysusza włosy.

Efekt utrzymuje się zbyt krótko (kilka tygodni w zasadzie), żeby było warto ryzykować. Mało tego - trwała na zniszczonych włosach może od razu dać smętny rezultat w postaci kopy siana.

Na pewno coś robisz źle - za często myjesz, używasz nieodpowiednio dobranych kosmetyków itp.
Przejrzyj wątki o pielęgnacji - znajdziesz mnóstwo porad
__________________
Jeśli ludzie koniecznie chcą pouczać innych ludzi, to powinni pamiętać, że inni ludzie też wiedzą to i owo o ludziach.

Terry Pratchett
Maskarada
tennyo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 13:03   #13
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 179
Dot.: zniszczone wlosy a ondulacja

Cóż, ja generalnie odradzam trwałą. Bo potem Ci się odwidzi, a to wcale tak łatwo nie schodzi... Ja też robiłam trwałą na meeega zniszczone włosy. Pani fryzjerka powiedziała mi, że będzie się trzymać najdłużej 3 miesiące. Robiłam ją bodajże w maju. Jest koniec grudnia, a trwała, jak była tak jest Z tym tylko faktem,że nie ma już takiego skrętu, tylko jest jedna wielka kupa po wysuszeniu, na górze jest "siano" a la kręcone, a na dole już się prostują. Wygląda to tragicznie wręcz, a ja nie mam ochoty codziennie myć głowy, i kłaść pół kilo pianki, żelu czy lakieru, żeby to jako tako wyglądało. Więc rozczesuje (o ile się da...) choć lepsze będzie stwierdzenie "wydzieram", i poprostu wiąże... A że mam już spore odrosty, które są meeega proste, zatem w związanych nie jest zle I tak też chyba chodzić będę dokąd nie odrosną Bo ta trwała chyba już nigdy nie zejdzie... Nie wiem, może to wina tego że miałam naprawdę zniszczone włosy i płyn do trwałej łatwo i głeboko w nie wniknął? Heh... Tak więc ja odradzam trwałą Mi się znudziło już po chyba półtorej miesiąca, a teraz nic nie da się zrobić... I pozostaje czekać aż odrosną... Czekać, czekać, i czekać. Pozdrawiam!
Vicodin_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 13:26   #14
k_eyti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 55
Dot.: zniszczone wlosy a ondulacja

A ja w listopadzie zrobiłam sobie trwałą...miały być delikatne loczki...Już pierwszego dnia pół włosów mi się kręciło a część falowało a kolejna część była prosta! Do tego były mega suche i sianowate! Po tygodniu zaczęły mi sterczeć we wszystkie strony i się łamać...oczewiście odżywiałam je...myłam...piankę dawałam...koszmar! A potem zaczęły mi się łamać i kruszyć przy głowie!!!!!! Musiałam je ściąć maszynką na 3 mm....!!!! Teraz mam około cm....tyle mi urosły...zapuszczam...
Odradzam trwałą!!!!
__________________
A więc zaczynam zapuszczać włosy....-10.12.2010rok- 3mm, 21.12.-9mm...03.01.2011-16mm10.01.2011r-2cm10.02.2011-3,3cm

22.12.2010r- kuracja nisim start 10.02.2011r- Jak narazie nie zauważyłam jakiś super zmian w szybkości porostu włosów
k_eyti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 13:28   #15
Schizophrenic
Raczkowanie
 
Avatar Schizophrenic
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: M-ów, miasto ze snów.
Wiadomości: 168
Zniszczone włosy które nie chcą rosnąć..

Mam pewien problem z moimi włosami, niedawno zafarbowałam na czekoladowy brąz aby pozbyć się czerwonego. Od tego momentu moje włosy są zniszczone i mam każdy włos w inną stronę..
Prostownicy używam rzadko, głównie tylko do grzywki.

Podcięłam końcówki około 2 cm.
Ale to nie dało większego rezultatu.. odżywka z farby daje miękkość tylko na krótko.

Nie chcę katować włosów toną lakieru aby były proste i się układały..
Moja fryzjerka 1,5 roku temu zniszczyła mi włosy, ścinając na krótko do połowy ucha z dwóch stron, i zostawiając z tyłu dłuższe do połowy karku. Teraz mam włosy ukrywające uszy, a z tyłu do ramion.

Ścięte miałam dokładnie tak http://w405.wrzuta.pl/sr/f/3Ya9ecmYaJ3 tylko oczywiście bez irokeza.
Więc wyobraźcie sobie jak powoli odrastają..


Są jakieś sposoby na szybszy porost włosów?
Wątek ze strony głównej w której jest więcej spamu niż rozmów o zapuszczaniu niezbyt mi pomógł...
Schizophrenic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 13:37   #16
karmi91
Raczkowanie
 
Avatar karmi91
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 159
Dot.: Zniszczone włosy które nie chcą rosnąć..

odzywka z apteki WAX, koszto ok 20 zł.....ale działa cuda
__________________
Wymianka kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=570595
karmi91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 13:44   #17
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Dot.: Zniszczone włosy które nie chcą rosnąć..

Myślę, że Twoje włosy rosną, ale kruszą się na końcach (bo są zniszczone), dlatego masz wrażenie, że są tej samej długości.

Na wizażu jest wątek "sposoby na przyspieszenie porostu włosów", który ma już kilka części.
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 13:50   #18
milkandsugar
Raczkowanie
 
Avatar milkandsugar
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 363
Dot.: Zniszczone włosy które nie chcą rosnąć..

Cytat:
Napisane przez karmi91 Pokaż wiadomość
odzywka z apteki WAX, koszto ok 20 zł.....ale działa cuda
+ pić drożdże i łykać Capivit
milkandsugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 16:28   #19
nicole89
Raczkowanie
 
Avatar nicole89
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: high above the skies
Wiadomości: 480
Dot.: Zniszczone włosy które nie chcą rosnąć..

Polecam odżywkę Jantar firmy Farmona (poczytaj na KWC) oraz picie pokrzywy/skrzypu, olejowanie, masaze. Ja robię taką intensywna terapie od miesiaca i po odrostach widze lepszy przyrost.
__________________
6.06.2011r. nie prostuję!

62-> 61-> 60-> 59-> 58-> 57-> 56->55-> 54->53-> 52

Pani Magister
nicole89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-04, 17:57   #20
Schizophrenic
Raczkowanie
 
Avatar Schizophrenic
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: M-ów, miasto ze snów.
Wiadomości: 168
Dot.: Zniszczone włosy które nie chcą rosnąć..

O Vaxie właśnie słyszałam, że podobno dobry, ale nie można nic robić z włosami by działał..
Moje włosy są takie że widać odrosty, a długość ciągle ta sama.. mimo podcinania końcówek ;/

Co do tabletek to posiadam Humavit, skrzyp i pokrzywa.
Łykałam przez miesiąc i żadnych efektów..

Edytowane przez Schizophrenic
Czas edycji: 2011-09-04 o 17:58
Schizophrenic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 20:34   #21
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Zniszczone włosy które nie chcą rosnąć..

Cytat:
Napisane przez Schizophrenic Pokaż wiadomość
O Vaxie właśnie słyszałam, że podobno dobry, ale nie można nic robić z włosami by działał..
Moje włosy są takie że widać odrosty, a długość ciągle ta sama.. mimo podcinania końcówek ;/

Co do tabletek to posiadam Humavit, skrzyp i pokrzywa.
Łykałam przez miesiąc i żadnych efektów..
A co wg ciebie znaczy, że nic nie można robić z włosami by Wax zadziałał? Chodzi o stylizację?
Bardzo zniszczonych włosów już nie naprawisz. Nie zadziała żadna odżywka. Powinnaś się skupić na wyhodowaniu zdrowych odrostów, a te zniszczone systematycznie obcinać. Taka regeneracja potrwa bardzo długo, ale nie ma innego wyjścia. Często miesiąc stosowania danego kosmetyku/suplementu to za mało aby stwierdzić czy działa. Samo łykanie tabletek nie wystarczy. Zacznij stosować wcierki, najlepiej codziennie i z masażem skóry głowy. Ze swojej strony polecam Seboradin z żeń-szeniem. Więcej pomysłów znajdziesz w odpowiednich wątkach.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 20:43   #22
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Zniszczone włosy które nie chcą rosnąć..

Polecam kurację uderzeniową kapsułkami Revalid
W ulotce chyba pisze jakie dawkowanie jest do tego potrzebne
__________________
Odwyk kosmetyczny:
http://spreadsheets.google.com/ccc?k...BWUJOVEE&hl=en
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 23:51   #23
BlackSabbath
Raczkowanie
 
Avatar BlackSabbath
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 436
Dot.: Zniszczone włosy które nie chcą rosnąć..

rzeczywiście, zapewne Twoje włosy się kruszą na końcach i "odpadają" od dołu, mimo że rosną... mam ten sam problem, mam wrażenie że przez 4 lata (od 4 lat zapuszczam włosy) urosły kilka cm. Odżywki Wax nie miałam, ale używam wodę brzozową włosy trochę mniej po niej wypadają, są mocniejsze.
__________________
Zapuszczam włosy!
cel-do talii

Stoję jeszcze w progu zatrzaśniętych drzwi
słyszę jeszcze słowa nieistotne już...
BlackSabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 17:45   #24
anius_19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 19
Smile zniszone włosy,pomocy!!!

Hej dziewczyny!
Mam nietypowy problem,podejrzewam,że mógł być nie jeden podobny wątek,ale zależy mi na waszej pomocy.
A mianowicie moje włosy,niegdyś w świetnej kondycji,zdrowe i puszyste z dnia na dzień zmatowiały i zniszczyły się.Mam skłonności do suchych włosów,jednak wystarczyła odżywka aby ekspresowo poprawić ich kondycje.Nie mam farbowanych włosów,mam naturalne długie,nie używam prostownicy.Jedyny mój grzech to suszarka.
A teraz przejdę do sedna sprawy,znacie może sposoby na odbudowanie naprawdę suchych i zmatowiałych włosów? Może jakieś dobre odżywki,balsamy,czy inne specyfiki?używałam prawie wszystkich,jednak bez przerwy zmieniam.Liczę na wasze rady i pomoc
anius_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 17:57   #25
blondii_90
Raczkowanie
 
Avatar blondii_90
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 458
Dot.: zniszone włosy,pomocy!!!

Również miałam mocno zniszczone włosy, tylko że od rozjaśniania i codziennego prostowania i wybawieniem dla mnie był Szampon Syoss- Nutrition Oil Care...on jest przeznaczony właśnie dla włosów długich i zniszczonych , mam po nim piękne puszyste włosy...jak dla mnie rewelacja do tego używam maseczki intensywnie wzmaciacjącej włosy John Frieda Frizz-Ease...mój hit
pozdrawiam
blondii_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 18:11   #26
Claudia15758
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ok. Torunia
Wiadomości: 12
Dot.: zniszone włosy,pomocy!!!

Witam.. Macie jakieś sposoby na rozdwojone końcówki ?? nie chce ich ścianać(((!!! help
Claudia15758 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 08:18   #27
Smierc_Szczurow
Przyczajenie
 
Avatar Smierc_Szczurow
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 16
Question Zniszczone włosy.Pytanie

Zawsze miałam proste włosy. Do czasu, aż jakieś 4 lata temu postanowiłam się obciąć w stylu emo. Udałam się do fryzjerki ze zdjęciem wymarzonej fryzury. Stwierdziła, że bez problemu zrobi taką. Obcinanie trwało ok.2h, a ja wróciłam do domu z bardzo zredukowaną ilością włosów. Inna fryzjerka, widząc włosy zapytała:kto zrobił coś takiego?

Do rzeczy: od czasu tego obcięcia, włosy zaczęły się falować. Szczególnie na końcach, przez co wyglądają na nieuczesane. Czy da się coś zrobić, żeby to zniwelować? Czy przyczyną tego było wspomniane obcięcie?
Dodam, że od tego czasu skracałam włosy kilka razy ale to nie pomogło :/
Smierc_Szczurow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 08:32   #28
VMK
Rozeznanie
 
Avatar VMK
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 531
GG do VMK
Dot.: Zniszczone włosy.Pytanie

A może skracałaś źle?
Skoro to była fryzura w stylu emo to domyślam się to było to jedno wielkie cieniowanie na całej długości. W takim przypadku jeśli masz cienkie włosy to te one będą się odwijać we wszystkie strony bo są po prostu 'poszarpane'.
Spróbuj je teraz podcinać ale na prosto, bez cieniowania żadnego, tak żeby mogły się 'połączyć' ze sobą te pasemka
__________________
To Change The Things I Can...
VMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 08:58   #29
Smierc_Szczurow
Przyczajenie
 
Avatar Smierc_Szczurow
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 16
Dot.: Zniszczone włosy.Pytanie

Tak mam cienkie włosy, których jest sporo, skutek był dokładnie taki jak napisałaś
Raz skróciłam je dość radykalnie i chwilowo były proste - kiedy odrosły zaczęły znowu falować. Trochę tego nie ogarniam, bo naprawdę przedtem miałam super proste włosy...
Smierc_Szczurow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 08:58   #30
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Zniszczone włosy.Pytanie

Podejrzewam, że cieniowanie narobiło takiego pasztetu. Spróbuj zrównać do jednej długości, powinno pomóc.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-23 12:49:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:12.