Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-22, 21:10   #1471
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Wiesz, ja ze swojego doświadczenia moge Ci powiedzieć, że zanim Twoja karta zostanie potwierdzona- czyli te kilka dni, kiedy dostaniesz kod - możesz dokonać 1 płatności Inaczej móiąc od razu po podpięciu karty możesz dokonać jednego zakupu Wykorzystaj to

A ja się pochawalę, że właśnie udało mi się wygrać licytację takiego zestawiku w ostatnich 5 sekundach Mam nadzieję, że warto było za 13,50 USD +5USD przesyłka
  1. "Jump Rope" blush (small)
  2. "Multi-tasking" original glo foundation (small)
  3. "Linen" original glo foundation (large)
  4. "Short Cake" blush (large)
  5. "Cookie Sheet" blush (large)
  6. "Sunkissed Fair" original glo foundation (large)
  7. "Apple" blush (large)
  8. "Pearl Beige" concealer (large)
spryciarka, gratulacje -super cena, rozami chyba obdzielisz wszystkie kolezanki jesli chcesz je zużyć w tym życiu

Frantic no mnie tez tak sie wydalo

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2008-12-22 o 21:11
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 21:12   #1472
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Wiesz, ja ze swojego doświadczenia moge Ci powiedzieć, że zanim Twoja karta zostanie potwierdzona- czyli te kilka dni, kiedy dostaniesz kod - możesz dokonać 1 płatności Inaczej móiąc od razu po podpięciu karty możesz dokonać jednego zakupu Wykorzystaj to
Dzięki za wskazówkę. Poczekam jeszcze do jutra, ale jeśli się nie doczekam, to w akcie desperacji zrobię, jak radzisz. A zakupu gratuluję. Pozazdrościć farta
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 21:13   #1473
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Frantic no mnie tez tak sie wydalo
Jestem gotowa się założyć, że to mini i sample. Na EDM zestaw 6 sztuk mini kosztuje 18$, no i jak zawsze można dobrać do tego 5 sampli. Czyli opłaca się trochę.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 21:16   #1474
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
myślę, że było bardzobardzobardzo warto Mariola!! Na ebay licytowałaś?
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
To na pewno są large? Wyglądają jak 6 mini i 2 sample.
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
spryciarka, gratulacje -super cena, rozami chyba obdzielisz wszystkie kolezanki jesli chcesz je zużyć w tym życiu

Frantic no mnie tez tak sie wydalo
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Jestem gotowa się założyć, że to mini i sample. Na EDM zestaw 6 sztuk mini kosztuje 18$, no i jak zawsze można dobrać do tego 5 sampli. Czyli opłaca się trochę.
Dziewczyny to co radzicie Bo ja naturszczyk ebayowy Nie chcę być oszukana. Zerknijcie na tę aukcję.
http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...D50%26_fvi%3D1
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 21:20   #1475
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny to co radzicie Bo ja naturszczyk ebayowy Nie chcę być oszukana. Zerknijcie na tę aukcję.
http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...D50%26_fvi%3D1
Mariolu to określenie large jest trochę mylące, bo sugeruje, że to są duże opakowania. Tym czasem to na 100% są mini i sample, jak mówiłam. Więc trochę Ci się to opłącało, ale to nie żadna super okazja. Będziesz do przodu 5 dolców i do tyłu o trzy sample - porównując z tym, co dostałabyś na EDM. No i oczywiście na EDM masz wpływ w 100% na to co bierzesz, tu zestaw jest narzucony.

EDIT:
Aha no i sugestia, że opakowanie large ma 11,5 g a sample 9 g to ściema jakich mało. Sprzedający mógł sobie darować ten komentarz. Niby pisze, że "tak się mu wydaje", ale wprowadza niepotrzebnie kupującego w błąd.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2008-12-22 o 21:24
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 21:29   #1476
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Mariolu to określenie large jest trochę mylące, bo sugeruje, że to są duże opakowania. Tym czasem to na 100% są mini i sample, jak mówiłam. Więc trochę Ci się to opłącało, ale to nie żadna super okazja. Będziesz do przodu 5 dolców i do tyłu o trzy sample - porównując z tym, co dostałabyś na EDM. No i oczywiście na EDM masz wpływ w 100% na to co bierzesz, tu zestaw jest narzucony.

EDIT:
Aha no i sugestia, że opakowanie large ma 11,5 g a sample 9 g to ściema jakich mało. Sprzedający mógł sobie darować ten komentarz. Niby pisze, że "tak się mu wydaje", ale wprowadza niepotrzebnie kupującego w błąd.
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny to co radzicie Bo ja naturszczyk ebayowy Nie chcę być oszukana. Zerknijcie na tę aukcję.
http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...D50%26_fvi%3D1

frantic ma rację, to są sample i 6 mini.
Jeśli Ci się kolory na 100% podobają bierz, jeśli nie do końca- lepiej zamówić z EDM i mieć radochę z wyboru.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 21:33   #1477
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ja bym nie brała. Dlaczego jakiś żerujący na nie do końca zorientowanych w temacie oszust ma być górą? Ta oferta to przecież ewidentne nadużycie.
Swoją drogą dziewczyny, to super, że jesteście takie czujne

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2008-12-22 o 21:35
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-22, 21:38   #1478
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Jeśli Ci się kolory na 100% podobają bierz, jeśli nie do końca- lepiej zamówić z EDM i mieć radochę z wyboru.
Dodam jeszcze, że jakbyś zamówiła zestaw mini za 18$ na EDM, to miałabyś więcej produktu. Dlaczego? Bo do zestawu za który płacisz, naładują Ci kosmetyku do pełna. Tym czasem przez pewien czas (kilka tygodni) EDM pakowało próbki w pudełeczkach mini i wtedy opakowania nie były do pełna ładowane. Widać na tej aukcji, że część produktów, to właśnie takie próbki, bo nie są pełne, np. Cookie Sheet, Short Cake, Linen.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 21:39   #1479
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Pomóżcie po angielsku napisać coś do sprzedawcy Chodzi mi o pokazanie tego, że to nie prawdziwe duże opakowania Please

Pewnie mi teraz negatyw wywali ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 21:41   #1480
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość

Pewnie mi teraz negatyw wywali ?
A ty się w razie czego zrewanżujesz.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 21:47   #1481
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Pomóżcie po angielsku napisać coś do sprzedawcy Chodzi mi o pokazanie tego, że to nie prawdziwe duże opakowania Please

Pewnie mi teraz negatyw wywali ?
Mariolu tylko że w zasadzie wszystko jest sprytnie tam napisane. Nie pisze sprzedawca że to zestawy big. Wyraźnie podaje że to sample w rozmarach small i large co akurat jest prawdą.
I jak pisze, że opakowania mają chyba 11,5 g i chyba 9 g, to w zasadzie też nie mówi, że tak właśnie jest.
Tylko że opakowania większe mają maksymalnie 4 g a małe 1 g i to jest niedorzeczne.

Napisz, że rezygnujesz z aukcji, bo zostałaś wprowadzona w błąd informacją o pojemnościach produktów i żeby nie przyszłość nie pisał rzeczy o których nie ma zielonego pojęcia.:/
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-22, 21:52   #1482
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
A ty się w razie czego zrewanżujesz.
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Mariolu tylko że w zasadzie wszystko jest sprytnie tam napisane. Nie pisze sprzedawca że to zestawy big. Wyraźnie podaje że to sample w rozmarach small i large co akurat jest prawdą.
I jak pisze, że opakowania mają chyba 11,5 g i chyba 9 g, to w zasadzie też nie mówi, że tak właśnie jest.
Tylko że opakowania większe mają maksymalnie 4 g a małe 1 g i to jest niedorzeczne.

Napisz, że rezygnujesz z aukcji, bo zostałaś wprowadzona w błąd informacją o pojemnościach produktów i żeby nie przyszłość nie pisał rzeczy o których nie ma zielonego pojęcia.:/
Wiedziałam, że to zbyt pięknie wyglądało, żeby było prawdziwe Kłania się niestety moja mizerna znajomośc tego języka Niestety translator, to trochę za mało
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 21:55   #1483
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Postanowilam skorzystac z obecnej promocji i wzielam taki oto zestaw

Podklady:
-Beige-Fairly Light
(Intensive)
-Buff-Linen
(Semi-Matte)
-Cool-Fair
(Semi-Matte)


-Buff-Perfect
(Intensive)
-Buff-Beige Neutral
(Intensive)

Korektory:
-Sunlight Color
-Pearl Sunlight

Roze:
-Soft Bronzer
- Pink Ribbon
-Shortcake

Wzielam takze cienie
-Snowflakes
-Mystic Night

oraz pedzel New Flat Top Brush-zobaczymy czy mi sie spodoba



To juz ostatnie kombinacje z formulami i kolorami,po tych testach bede 100% pewna co wybrac pelnowymiarowego.
Mam nadzieje,ze przesylka dojdzie do konca stycznia
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 21:57   #1484
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Postanowilam skorzystac z obecnej promocji i wzielam taki oto zestaw

Podklady:
-Beige-Fairly Light
(Intensive)
-Buff-Linen
(Semi-Matte)
-Cool-Fair
(Semi-Matte)


-Buff-Perfect
(Intensive)
-Buff-Beige Neutral
(Intensive)

Korektory:
-Sunlight Color
-Pearl Sunlight

Roze:
-Soft Bronzer
- Pink Ribbon
-Shortcake

Wzielam takze cienie
-Snowflakes
-Mystic Night

oraz pedzel New Flat Top Brush-zobaczymy czy mi sie spodoba



To juz ostatnie kombinacje z formulami i kolorami,po tych testach bede 100% pewna co wybrac pelnowymiarowego.
Mam nadzieje,ze przesylka dojdzie do konca stycznia
A jaką wzięłaś przesyłkę ? Bo ja boję się, że te nierejestrowane mogą nie dojść i co wtedy A te rejestrowane kurczę są drogie

Zestaw mini + 6 sampli to koszt przesyłki rejestrowanej 25,95 USD Więc wychodzi całość 126 zł
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2008-12-22 o 21:59
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 22:04   #1485
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A jaką wzięłaś przesyłkę ? Bo ja boję się, że te nierejestrowane mogą nie dojść i co wtedy A te rejestrowane kurczę są drogie

Zestaw mini + 6 sampli to koszt przesyłki rejestrowanej 25,95 USD Więc wychodzi całość 126 zł
Juz ostatnio zaryzykowalam i wszystko bylo ok choc przesylka szla ok.3 tyg i pozniej troche stresu bylo ale rejestrowana przesylke bede brala kiedy pod koniec stycznia bede robic wieksze zamowienie bo interesuja mnie juz opakowania pelnowymiarowe.Poza tym mam tez kilka osob chetnych na EDM wiec koszt sie rozlozy.

Niby ryzykanctwo ale ....poki co odpukac dochodza do mnie normalnie przesylki nie rejestrowane wiec nie sieje paniki
Poza tym celowo czekalam z zamowieniem zeby ominac szalenstwo przedswiateczne.


Czytalam tez Twoje posty i widze,ze jestes bardzo niecierpliwa ale dziewczyny dobrze Ci radza aby wybrac na spokojnie i w sposob przemyslany.Sama obejrzalam sporo zdjec,porownywalam swoj odcien cery do innych i szukalam formuly,ktora bedzie mi odpowiadac.
Powodzenia bo mnie EDM zawojowaly na tyle ze odstawilam reszte kolorowki,co zreszta wyszlo mi na zdrowie przy mojej wrazliwej i alergicznej cerze.
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2008-12-22 o 22:08
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 22:14   #1486
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Juz ostatnio zaryzykowalam i wszystko bylo ok choc przesylka szla ok.3 tyg i pozniej troche stresu bylo ale rejestrowana przesylke bede brala kiedy pod koniec stycznia bede robic wieksze zamowienie bo interesuja mnie juz opakowania pelnowymiarowe.Poza tym mam tez kilka osob chetnych na EDM wiec koszt sie rozlozy.

Niby ryzykanctwo ale ....poki co odpukac dochodza do mnie normalnie przesylki nie rejestrowane wiec nie sieje paniki
Poza tym celowo czekalam z zamowieniem zeby ominac szalenstwo przedswiateczne.


Czytalam tez Twoje posty i widze,ze jestes bardzo niecierpliwa ale dziewczyny dobrze Ci radza aby wybrac na spokojnie i w sposob przemyslany.Sama obejrzalam sporo zdjec,porownywalam swoj odcien cery do innych i szukalam formuly,ktora bedzie mi odpowiadac.
Powodzenia bo mnie EDM zawojowaly na tyle ze odstawilam reszte kolorowki,co zreszta wyszlo mi na zdrowie przy mojej wrazliwej i alergicznej cerze.
Tak, niecierpliwość to moja cecha Nie zawsze pozytywna, ba jak coś np. robię to nawet nie bedę jadła aż nie skończę, nawet choćby to bardzo długo trwało Chcę od razu widzieć efekt

Już dowiedziałąm się od wizażanki, od której miałąm próbkę podkładu, że był z formuły intensiv i bardzo mi odpowiadał, więc teraz zamówię chyba trochę mini podkładów w formule intensiv i kilka tych samych kolorów w innych formułach, żeby widzieć jak ten sam kolor się zachowuje przy różnych formułach

Właściwie interesują mnie najbardziej podkłady, korektory i pudry wykńczające. Róże i cienie póki co mniej

Myślę tylko jaką przesyłkę wybrać

Dziewczyny wiecie może co to znaczy ?
Dodaję do koszyka podkład w formule intensiv, a w koszyku jest on w innej formule ? Czy to znaczy, że nie jest dostępny w tej co wybieram ?

O dziwo jak nie dodaję do zestawu, a tylko luźno do koszyka to dodaje się odpowiednia formuła , a jak dodaję do zestawu "add to kit" to zawsze wyskakuje mi, że został dodany w formule semi-matte

doszłam, że tylko przeciągając myszką dodaje się odpowiednia formuła No nic będę przeciągać
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-02-01 o 09:27 Powód: post pod postem
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 23:09   #1487
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny to co radzicie Bo ja naturszczyk ebayowy Nie chcę być oszukana. Zerknijcie na tę aukcję.
http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...D50%26_fvi%3D1
Nie dość że to to sample i mini opakowania to na 99% jestem pewna że te mini są wypełnione zawartością sampli i prawdopodobnie pochodzą z okresu gdy sample chodziły w pojemniczkach od mini. Widać, że nie są wypełnione do końca tylko jest puste miejsce w nich.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 23:19   #1488
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Co by nie mówić, najlepiej zamawiać na stronie EDM, bo tylko wtedy jest gwarancja że wszystko wyjdzie ok.
Gwoli ścisłości - minerały EDM są pakowane w opakowania o 3 wielkościach (sprawdzałam na pudełeczkach):
- big - 8 gram
- mini - 4 gramy
- samples - 1 gram.

Jeśli gdziekolwiek kiedykolwiek ktoś napisze że inaczej - no to przykro, ale aukcja jest nieuczciwa.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 23:26   #1489
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Co by nie mówić, najlepiej zamawiać na stronie EDM, bo tylko wtedy jest gwarancja że wszystko wyjdzie ok.
Gwoli ścisłości - minerały EDM są pakowane w opakowania o 3 wielkościach (sprawdzałam na pudełeczkach):
- big - 8 gram
- mini - 4 gramy
- samples - 1 gram.

Jeśli gdziekolwiek kiedykolwiek ktoś napisze że inaczej - no to przykro, ale aukcja jest nieuczciwa.
jesli chodzi o rozmiar
samples -5 ml pudelko
mini-10ml pudełko
big-25ml pudełko
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-22, 23:26   #1490
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Nie dość że to to sample i mini opakowania to na 99% jestem pewna że te mini są wypełnione zawartością sampli i prawdopodobnie pochodzą z okresu gdy sample chodziły w pojemniczkach od mini. Widać, że nie są wypełnione do końca tylko jest puste miejsce w nich.
Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Co by nie mówić, najlepiej zamawiać na stronie EDM, bo tylko wtedy jest gwarancja że wszystko wyjdzie ok.
Gwoli ścisłości - minerały EDM są pakowane w opakowania o 3 wielkościach (sprawdzałam na pudełeczkach):
- big - 8 gram
- mini - 4 gramy
- samples - 1 gram.

Jeśli gdziekolwiek kiedykolwiek ktoś napisze że inaczej - no to przykro, ale aukcja jest nieuczciwa.
Dziękuję Kochane, to niech się ugryzie, nie bedę płacić Jutro coś napiszę do niej
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 23:31   #1491
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
jesli chodzi o rozmiar
samples -5 ml pudelko
mini-10ml pudełko
big-25ml pudełko
Niom, co nie zmienia faktu że w pudelko o objętości 25 ml mieści się 8 g minerałów. Itd itp...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 23:54   #1492
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Zgadza się, rozmiar pudełka warto znac -bo niektore firmy maja w 50 ml a inne w 20 ml i 10ml i tymi miarami stosują-aby mieć porównanie.
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 00:30   #1493
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Kochane duszyczki czy mogę Was prosić o pomoc w napisaniu 2-3 zdań do tego sprzedawcy po angielsku
Sama nie poradzę Ciemnota ze mnie z angielskiego Obiecuję, że już nie będę głupio kupować na zagranicznych aukcjach i zawracać głowy pomocą w odkręcaniu
Bardzo ładnie proszę
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 06:41   #1494
Ankie83
Zadomowienie
 
Avatar Ankie83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 023
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Witam, dziewczyny a ja znów do Was z prośbą. Złożyłam zamówienie na Everyday Minerals i nie zapłaciłam od razu przez paypal bo nie miałam środków. Dopiero 20.12.2008 r. wysłałam peniądze do EDM. Moje pytanie czy dobrze to zrobiłam: kliknęłam na wyślij pieniądze i wpisałam adres shipping@everydayminerals .com i status w paypalu: nieodebrana. Czy zrobiłam coś źle, że pieniądze nie zeszły jeszcze z konta???
__________________
Ankie83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 09:35   #1495
antos88
Raczkowanie
 
Avatar antos88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Radom/Warszawa
Wiadomości: 166
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Error: 2-1-2-P-M--This transaction has been declined.
Error: Failure in Processing the Payment (ps_authorize)
Hej,ponawiam pytanie.wyskakują mi takie dwa błędy.czy ktoś może wie, co one oznaczają? prosze o odpowiedź
antos88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 10:52   #1496
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez antos88 Pokaż wiadomość
Error: 2-1-2-P-M--This transaction has been declined.
Error: Failure in Processing the Payment (ps_authorize)
Hej,ponawiam pytanie.wyskakują mi takie dwa błędy.czy ktoś może wie, co one oznaczają? prosze o odpowiedź
To znaczy że próba zapłaty nie powiodła się.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 11:53   #1497
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Ankie83 Pokaż wiadomość
Witam, dziewczyny a ja znów do Was z prośbą. Złożyłam zamówienie na Everyday Minerals i nie zapłaciłam od razu przez paypal bo nie miałam środków. Dopiero 20.12.2008 r. wysłałam peniądze do EDM. Moje pytanie czy dobrze to zrobiłam: kliknęłam na wyślij pieniądze i wpisałam adres shipping@everydayminerals .com i status w paypalu: nieodebrana. Czy zrobiłam coś źle, że pieniądze nie zeszły jeszcze z konta???
Przyznam szczerze, że nigdy w ten sposób nie płaciłam przez PayPal, tzn. nie wpisywałam adresu, ale tak pewnie też można. Zawsze klikałam na taki button "Pay by PayPal" czy jakoś tak.
Żeby mieć pewność czy dobrze zrobiłaś, wejdź na swoje konto bankowe (jak masz je powiązane z PayPalem) lub bezpośrednio na konto PayPal i sprawdź czy masz blokadę na daną kwotę. Mi PayPal nigdy nie ściąga kasy od razu, natomiast od razu jest ustanawiana blokada na kwotę zakupów. Kasa jest ściągana dopiero po kilku dniach.
To jest analogiczne z zakupami np. w sklepach - kasa ściagana jest po kilku dniach od zakupów, a blokada ustanawiana w chwili gdy np. w markecie płacimy kartą.
Jak masz zablokowaną kaskę, to wszystko jest ok a jak nie, to znaczy że zapłata się nie powiodła.
Najlepiej wtedy zaloguj się na EDM i przejdź w my account (prawy, górny róg strony). Zobaczysz wtedy listę swoich zamówień. Kliknij na View przy zamówieniu nieopłaconym. Pojawią Ci się wtedy wszystkie szczegóły tego zamówienia, oraz na górze właśnie button o którym mówiłam "Pay by PayPal". Klikasz na niego, przekierowuje Cię do płatności i już. Tak najwygodniej jest zawsze robić jeżeli nie płacimy od razu przy zamówieniu.

Oczywiście jeżeli przy zamówieniu będziesz miała status shipped, to button do płatności PayPal Ci się nie pojawi.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2008-12-23 o 11:55
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 12:23   #1498
Ankie83
Zadomowienie
 
Avatar Ankie83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 023
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Przyznam szczerze, że nigdy w ten sposób nie płaciłam przez PayPal, tzn. nie wpisywałam adresu, ale tak pewnie też można. Zawsze klikałam na taki button "Pay by PayPal" czy jakoś tak.
Żeby mieć pewność czy dobrze zrobiłaś, wejdź na swoje konto bankowe (jak masz je powiązane z PayPalem) lub bezpośrednio na konto PayPal i sprawdź czy masz blokadę na daną kwotę. Mi PayPal nigdy nie ściąga kasy od razu, natomiast od razu jest ustanawiana blokada na kwotę zakupów. Kasa jest ściągana dopiero po kilku dniach.
To jest analogiczne z zakupami np. w sklepach - kasa ściagana jest po kilku dniach od zakupów, a blokada ustanawiana w chwili gdy np. w markecie płacimy kartą.
Jak masz zablokowaną kaskę, to wszystko jest ok a jak nie, to znaczy że zapłata się nie powiodła.
Najlepiej wtedy zaloguj się na EDM i przejdź w my account (prawy, górny róg strony). Zobaczysz wtedy listę swoich zamówień. Kliknij na View przy zamówieniu nieopłaconym. Pojawią Ci się wtedy wszystkie szczegóły tego zamówienia, oraz na górze właśnie button o którym mówiłam "Pay by PayPal". Klikasz na niego, przekierowuje Cię do płatności i już. Tak najwygodniej jest zawsze robić jeżeli nie płacimy od razu przy zamówieniu.

Oczywiście jeżeli przy zamówieniu będziesz miała status shipped, to button do płatności PayPal Ci się nie pojawi.
Kochana jesteś. Dziękuję za tak wyczerującą i co najważniejsze przejrzystą odpowiedź. Zaraz będę sprawdzać Paypala. Pozdrawiam

Chyba jednak jest ok. Zalogowałam się na stronie EDM i próbowałam jeszcze raz zapłacić i wyświetlił się komunikat, że na koncie Paypal jest zbyt mała kwota pieniędzy aby zapłacić za zamówienie. Więc Paypal zablokował już sobie kwotę za zamówienie w EDM. Całe szczęście, bo już byłam cała w strachu.

Jeszcze raz dziękuję frantic
__________________

Edytowane przez Ankie83
Czas edycji: 2008-12-23 o 12:40
Ankie83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 15:50   #1499
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Chciałam się pochwalić że przyszło do mnie zamówienie robione przez Pastereczkę z 12. grudnia. Przyszło wczoraj, tzn. listonosz zostawił wczoraj awizo
Jestem w szoku, bo przyszło w 1 tydzień, a po poprzednich doświadczeniach obawiałam sie czy w ogole dojdzie.

Było to zamówienie mini za 18$ + próbki, ale niestety wkleje zdjecie polowy zamowienia, bo druga połowa nalezy do przyjaciółki (która już odebrała swoją część)

#1 Cały mój nabytek
#2 Róże z bliska
#3 Podkłady z bliska
#4 Korektor Intensive light obok niego położyłam moją "starą" próbkę Sunlight i śmiem twierdzić, że to bardzo podobne kolory (przynajmniej w pudełeczku, bo tego nowego nie sprawdzałam jeszcze na łapce). Sunlight ma jedynie kapkę wiecej żółtego, tak na oko.



-> przetestowałam korektory na ręce, kolory rzeczywiście bliźniacze, ale porównywanie ich to jak porównywanie tego samego podkładu w roznych formułach - np. original glo i intensive. Sunlight jest taki "lekki" i świetlisty a intensive light w porównaniu do niego jest bardziej jak tynk, nie mam nic złego na myśli, po prostu świetnie kryje jednolitą, matową warstwą (nie bijcie za to porównanie )



P.S ale mam prezent na swieta
Niby drobiazg, ale miły i niespodziewany
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00384.jpg (60,4 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00385.jpg (41,0 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00386.jpg (39,0 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00388.jpg (34,7 KB, 96 załadowań)

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2008-12-23 o 17:36 Powód: zdjecia, literowka
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 15:56   #1500
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Chciałam się pochwalić że przyszło do mnie zamówienie robione przez Pastereczkę z 12. grudnia. Przyszło wczoraj, tzn. listonosz zostawił wczoraj awizo
Jestem w szoku, bo przyszło w 1 tydzień, a po poprzednich doświadczeniach obawiałam sie czy w ogole dojdzie.
za pół godzinki wkleję moje skarby
Było to zamówienie za 18$ + próbki, ale niestety wkleje zdjecie polowy zamowienia, bo druga połowa nalezy do przyjaciółki (która już oderbrała swoją część)
No tego jeszcze nie było! Ale express )) szkoda,że nasze inne jeszcze nie przyleciały...
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:16.