Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-05, 22:10   #1951
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Na kremiki Mineral Flowers była bardzo duża przecena.. 29 zł za 100 ml, normalna cena to 75zł Z tej firmy były jeszcze żele do twarzy i masła do ciała- bardzo spodobała mi się ich konsystencja (ale wygrałam z ochotą kupna jakiegoś bo znowu byłby do kolekcji ), maseczek już nie było.
Rozumiem, że można je złapać jeszcze w jakiejś Sephorze?
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 22:17   #1952
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Rozumiem, że można je złapać jeszcze w jakiejś Sephorze?
można, można, tylko trzeba dobrze poszukać bo nie we wszystkich jeszcze są ale warto próbować
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 22:49   #1953
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Krótka data ważności aubreye to solidny powód powstrzymujący przed dalszym próbowaniem Szkoda by było gdyby cokolwiek miało się zmarnować Zakupki się udały.. najgorsze jest to, że kosmetyki są fajne, jeśli moja opinia się nie zmieni to gdzie ja je kupie ponownie

Korah a ja mam do Ciebie takie pytanko odnośnie gliceryny Jak to z nią jest? Bo wiem, że może zapychać ale jeśli na przykład w jednym kremiku gdzie jest ona na drugim miejscu a krem nie zapchał to znaczy, że w innych kremach czy kosmetykach gdzie ta gliceryna jest równie wysoko, też nie zapchają? Czy jest to trochę bardziej skomplikowane i nie ma reguły?

Gdzieś tam w jakichś wzmiankach czy tabelach komedogenności gliceryna widnieje jako potencjalny, średni zapychacz. Ja uważam, że nie może ona zapychać jakoś dramatycznie. Wiadomo, skóra każdym kosmetykiem jest się w stanie przejeść, każdym skladnikiem, jaki by nie byl stopień jego komedogennosci. Gliceryna nie jest tutaj żadnym wyjatkiem. Jeśli w każdym kosmetyku, żelu do mycia, kremie, maseczce, peelingu czy serum, które są używane jednocześnie i regularnie widnieje gliceryna na 1,2 czy 3 miejscu w skladzie to oczywiste jest dla mnie to, że po jakims czasie skóra jej po prostu już nie potrzebuje, jest przekarmiona tym skladnikiem. I tak jest z prawie wszystkimi substancjami potencjalnie zapychajacymi. Gliceryna jednak jest wsród nich daleko w tyle, bo są takie zapychacze, które mogą po jednym użyciu już zatkać skórę, a żeby gliceryna tak zapchala, to byś musiala czystą 100% smarowac twarz 5 razy w ciagu dnia chyba.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 23:35   #1954
violka42
Raczkowanie
 
Avatar violka42
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 183
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
można, można, tylko trzeba dobrze poszukać bo nie we wszystkich jeszcze są ale warto próbować
o widzę, że się skusiłaś na kremiki, fajne są i mają takie wiosenne opakowania, super zakupy
__________________
zapraszam
natura i ja
violka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 00:52   #1955
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Moje ostatnie nabytki:
-filtr Devita spf 30 do ciala(ale zamierzam uzywac tez do twarzy,bo wersja do twarzy nie jest zbyt oplacalna finansowo-a z recenzji wyczytalam ze sie nadaje do twarzy tez,podobno super dla wrazliwcow i dla cer wrazliwych na zapychanie-wyprobowalam dzisiaj-konsystencja jest aksamitna,wchlania sie blyskawicznie a skora jest jak aksamit po nim-byle tylko nie zapchal to chyba znalazlam filtr idealny-nie pachnie)
-farba do wlosow Naturtint niby ekologiczna-mam nadzieje uzyskac taki kolor jak w pierwszym okienku(chce rozjasnic -moj kolor mnie nudzi-ciekawe co wyjdzie?)

To tyle-caly czas staram sie byc minimalistka i kupowac tylko to co potrzebne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nabytki77.jpg (141,0 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg farba.jpg (118,8 KB, 22 załadowań)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 07:04   #1956
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
to ci ona
http://biolander.com/produkty/katego...jskiego-100gr/
ale Twojemu odwykowi na razie nie zagraża, bowiem aktualnie niedostepna
I dobrze.Ja następne zakupy w biolanderze zrobię jak będzie dostępny ten krem AE na który tak czekamy
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
No to jak Ty pisałaś negatywne opinię i nie zabrali Ci rabatu to jestem już spokojna Też zawsze sugeruje się opiniami kogoś o danym kosmetyku i wiadomo, że wole jak jest pisana prawda a akurat na biolanderze patrzyłam na rzeczy, które miały same super opinię więc tak zaczęłam się zastanawiać jak to jest
Ja też się sugeruję opiniami i fajnie,że można dodać negatywną
Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Moje ostatnie nabytki:
-filtr Devita spf 30 do ciala(ale zamierzam uzywac tez do twarzy,bo wersja do twarzy nie jest zbyt oplacalna finansowo-a z recenzji wyczytalam ze sie nadaje do twarzy tez,podobno super dla wrazliwcow i dla cer wrazliwych na zapychanie-wyprobowalam dzisiaj-konsystencja jest aksamitna,wchlania sie blyskawicznie a skora jest jak aksamit po nim-byle tylko nie zapchal to chyba znalazlam filtr idealny-nie pachnie)
-farba do wlosow Naturtint niby ekologiczna-mam nadzieje uzyskac taki kolor jak w pierwszym okienku(chce rozjasnic -moj kolor mnie nudzi-ciekawe co wyjdzie?)

To tyle-caly czas staram sie byc minimalistka i kupowac tylko to co potrzebne
Nawet nie wiesz jak Ci tego zazdroszczę.Mnie to tyłek pali jak raz na tydzień jakaś paczka do mnie nie przyjdzie
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 08:41   #1957
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
a co się stało? Zamawiałam tam sól himalajską i wszystko było ok. Szkoda, że próbek nie dali, ale jak sól kosztowała tylko 4 zł to nie dziwię się.
złozyłam zamówienie i od razu dokonałam płatności a ze mam konto również w mbanku jak oni to kasę mieli od razu, po tygodniu dzwonię i mowie z tydzień temu złożyłam zamówienie za które dokonałam płatności i ze jeszcze nie otrzymałam paczki i chce się dowiedziec co się dzieje po czym pan mi cos odburknął powiedział ze na zamówienie można czekac nawet 3 tygodnie i rzucił słuchawką.... wiecej u nich nie kupuję
mimo ze zamówienie bylo na 100 zł próbek nie dostałam
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-06, 08:45   #1958
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
złozyłam zamówienie i od razu dokonałam płatności a ze mam konto również w mbanku jak oni to kasę mieli od razu, po tygodniu dzwonię i mowie z tydzień temu złożyłam zamówienie za które dokonałam płatności i ze jeszcze nie otrzymałam paczki i chce się dowiedziec co się dzieje po czym pan mi cos odburknął powiedział ze na zamówienie można czekac nawet 3 tygodnie i rzucił słuchawką.... wiecej u nich nie kupuję
mimo ze zamówienie bylo na 100 zł próbek nie dostałam
O matko co za chamstwo.Mam nadzieję,że ktoś od nich nas tu podczytuje i widzi ile klienetek takim chamstwem straciliDajcie mi link do nich,żebym sobie sklep zwizualizowała to będę wiedziała którego na pewno unikać.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 09:34   #1959
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dziewczyny, jestem zalamana. Poszlam dzisiaj do mamy, żeby jej trochę uprzątnąć kuchnie, bo miala wczoraj gości, a dziś w pracy jest, no i zaglądam do szafki w lazience a tam nowe kosmetyki, Bielenda, Bio-plantacja, naturalne maslo do ciala kokosowe i krem przyspieszajacy opalenizne kolastyna. Jestem zalamana. Niedawno kupilam jej balsam i żel Alverde i jest nimi zachwycona i używa ich po basenie, nosi je w torbie i pewnie chciala kupić coś tez do domu i się dala oszukać. A to maslo tak cuchnie, że aż mnie dreszcz przedszedl, chemia do szpiku kości, a nie kokos. Mam tego dosyć. Jawna kpina, oszustwo!!!!!!!!!!!!! Ten krem Kolastyny jeszcze skladowo ujdzie, nie ma parabenów, ani za wiele paści, ale bielendzie wypowiadam LINCZ!!!!!!!!!!!!!!!!:gun :
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 10:34   #1960
dusia65
Zakorzenienie
 
Avatar dusia65
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 4 779
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Witajcie ponownie
Ooo tak!! w kuszeniu jesteście debeściaki
ale minęło mi juz szaleństwo zakupowe, teraz bardziej rozważnie wybieram i juz tylko to mi naprawdę potrzebne, nic na zapas

Napisze słówko o cerze, bo to najważniejsze przy wyborze kosmetyków
i wiadomo , że nie wszystko dla wszystkich odpowiednie
Cere mam normalną/mieszaną ,ale ze tłustawą strefą T, do tego mało wrażliwą i nieuczulającą się, bez pajączków i zmian trądzikowych, czyli generalnie nie jest źle. Swoją pielęgnacje kieruję przede wszystkim na zapobieganie zmarszczkom, bo jestem już w kwiecie wieku( takie małe 2xVat
nie stresuje sie tym za bardzo, ale mam na względzie przy wyborze kosmetyków

Miejcie litość!!, wszystkiego nie opiszę, ale wyczerpująco odpowiem na wszystkie pytania

To nie podkład providy tylko lavery, fajny, ładnie sie wchłania, średnio kryje (tak w sam raz na lato), tylko kolor mi nie odpowiada(mam 02 ivory) za jasny, jesli któraś chciałaby to z chęcią oddam bo nie zużyję

Krem african earth na noc-extra rzecz, gęsty, treściwy, ciutke tępy ale nie nabłyszczający, rano pyszczek jak marzenie

Krem AMB to seria LL regeneration na dzień, ale wg mnie na dzień a już pod podkład się nie nadaje, za tłusty i mazisty, używam go nieraz po peelingu solnym i wtedy jest ok

Maseczkę do włosów Organique wręcz uwielbiam, to jeden z moich faworytów i przymierzam się do kupna szamponu z tej serii( jak zużyję inne szampony co pewnie szybko nie będzie). Włosy ma grube i sztywne, do tego przesuszone farbowaniem, po maseczce są mięciutkie, błyszczące, dają sie dowolnie ułożyć, no i ten uwodzicielski zapach

Szampon DermOrganic to nic szczególnego,ani nie pachnie jakoś szczególnie, ani nic szczególnego z włosiętami nie robi, oddałam mężowi, nie grymasi

Hydrolaty kocham wszystkie, ale szczególną miłością pałam do oczarowego i lawendowego, służą mi za toniki i do rozrabiania glinek

Maseczka Argile jest , używam generalnie do mycia paszczaka, ale jak mnie najdzie to i maseczkę zrobię na strefę T

Krem MuLondon to wg mnie porażka
Przede wszystkim okropnie pachnie(śmierdzi?) jakąś plastikową różą,
dla mnie nie do zniesienia, do tego tak twardy że trzeba skrobać paznokciami, pod wpływem ciepła sie rozpuszcza(bo to utwardzone olejki) ale wogóle nie chłonie i oblepia
ma tylko pół roku ważności i nie sposób zużyć go w czasie, bo jest baardzo wydajny, nigdy więcej MuLondona,oddałam mężowi

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Uwielbiam za to krem ochronny z marakują i czymś tam jeszcze Dr. Schellera, ślicznie chłonie,leciutko matuje, nie ściąga, nadaje sie pod makijaż(po chwilce oczywiście), no cud miód, to moje 3 opakowanie, używam na dzień pod podkład albo puder

Na noc lubię Avę i koncentrat nawilżający Dr Hauschka,bez dodatków
za to do AA Eco i Ziaja medu dodaje różne cuda z Naturalisa, bo dla mnie są za suche, wiec je podrasowuję

Jak macie jakies pytanka to śmiało, chętnie odpowiem
dusia65 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 10:42   #1961
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Moje ostatnie nabytki:
-filtr Devita spf 30 do ciala(ale zamierzam uzywac tez do twarzy,bo wersja do twarzy nie jest zbyt oplacalna finansowo-a z recenzji wyczytalam ze sie nadaje do twarzy tez,podobno super dla wrazliwcow i dla cer wrazliwych na zapychanie-wyprobowalam dzisiaj-konsystencja jest aksamitna,wchlania sie blyskawicznie a skora jest jak aksamit po nim-byle tylko nie zapchal to chyba znalazlam filtr idealny-nie pachnie)
-farba do wlosow Naturtint niby ekologiczna-mam nadzieje uzyskac taki kolor jak w pierwszym okienku(chce rozjasnic -moj kolor mnie nudzi-ciekawe co wyjdzie?)

To tyle-caly czas staram sie byc minimalistka i kupowac tylko to co potrzebne
Elfiku, wrzuciłabyś skład tego kremu z filtrem?
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem zalamana. Poszlam dzisiaj do mamy, żeby jej trochę uprzątnąć kuchnie, bo miala wczoraj gości, a dziś w pracy jest, no i zaglądam do szafki w lazience a tam nowe kosmetyki, Bielenda, Bio-plantacja, naturalne maslo do ciala kokosowe i krem przyspieszajacy opalenizne kolastyna. Jestem zalamana. Niedawno kupilam jej balsam i żel Alverde i jest nimi zachwycona i używa ich po basenie, nosi je w torbie i pewnie chciala kupić coś tez do domu i się dala oszukać. A to maslo tak cuchnie, że aż mnie dreszcz przedszedl, chemia do szpiku kości, a nie kokos. Mam tego dosyć. Jawna kpina, oszustwo!!!!!!!!!!!!! Ten krem Kolastyny jeszcze skladowo ujdzie, nie ma parabenów, ani za wiele paści, ale bielendzie wypowiadam LINCZ!!!!!!!!!!!!!!!!:gun :
Bielenda to jest pierwszorzędne greenwashing

Dusia65 super zbiory Widzę, że masz podobną strategię jak ja: jak coś nie pasuje, to do oddania chłopu
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-06, 11:00   #1962
dusia65
Zakorzenienie
 
Avatar dusia65
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 4 779
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

kotwilko, mój chop sie coraz bardziej edukuje naturalnie i juz nie wszystko bezkrytycznie przyjmuje. Kiedyś chciałam wybadać i wśród innych kremów naturalnych podsunęłam mu jakąś Lirene, odstawił zniesmaczony z zażądał naturalnego, nieraz mi nawet wsadzi paluchy w słoiczki na mojej półce
dusia65 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 12:22   #1963
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez dusia65 Pokaż wiadomość
To nie podkład providy tylko lavery, fajny, ładnie sie wchłania, średnio kryje (tak w sam raz na lato), tylko kolor mi nie odpowiada(mam 02 ivory) za jasny, jesli któraś chciałaby to z chęcią oddam bo nie zużyję

Krem african earth na noc-extra rzecz, gęsty, treściwy, ciutke tępy ale nie nabłyszczający, rano pyszczek jak marzenie

Też mam ten sam podkład i mi pasuję świetnie.Bardzo jestem z niego zadowolona

Ja też się czaję na krem AE ale na dzień i jeszcze swoją recenzją większego smaka mi narobiłaś zła kobietoczekam aż w końcu będzie dostępny

korah przykro mi,że mama kupiła takie bubla

A ja dzisiaj mam stan depresyjnylistonosz był,ale paczki z kosmetykami mi nie dałw piątek wysłana była i jeszcze jej nie mam,a tak czekam i czekam i czekam
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2011-06-06 o 13:06
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 13:04   #1964
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez dusia65 Pokaż wiadomość
kotwilko, mój chop sie coraz bardziej edukuje naturalnie i juz nie wszystko bezkrytycznie przyjmuje. Kiedyś chciałam wybadać i wśród innych kremów naturalnych podsunęłam mu jakąś Lirene, odstawił zniesmaczony z zażądał naturalnego, nieraz mi nawet wsadzi paluchy w słoiczki na mojej półce
Eeee to respect dla Twojego męża Dobrze wychowałaś
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 13:24   #1965
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dusia dziękuję za odpowiedź
Jak Twój TŻ taki mądry to i dla naszych jest jeszcze nadzieja

Korah - wyrzuć i powiedz, że włamanie było....

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Kotwilka jak zdrówko?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 13:41   #1966
dusia65
Zakorzenienie
 
Avatar dusia65
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 4 779
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Swojego edukowałam dłuuugo, aż poczuł różnicę
Teraz nawet naturalne kremy jak się dobrze smarują podejrzewa o silikony i inne takie...
dla Waszych TŻ jak najbardziej jest nadzieja, mój już ciutke "leciwy" a zaskoczył to i Wasi załapią w czym rzecz, tylko sie trzeba dużo namleć ozorem

Edytowane przez dusia65
Czas edycji: 2011-06-06 o 13:44
dusia65 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 13:57   #1967
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez dusia65 Pokaż wiadomość
Swojego edukowałam dłuuugo, aż poczuł różnicę
Teraz nawet naturalne kremy jak się dobrze smarują podejrzewa o silikony i inne takie...
dla Waszych TŻ jak najbardziej jest nadzieja, mój już ciutke "leciwy" a zaskoczył to i Wasi załapią w czym rzecz, tylko sie trzeba dużo namleć ozorem
jaki Skubany, no
Mój tez nie pierwszej świeżości, ale może również da radę
Na razie grzecznie wykonuje polecenia, stosuje co mu każę i nawet już pamięta co do której części ciała
Mój TŻ ostatnio po powrocie z pracy powiedział, że 2 koleżanki z urzędu go pytały czego on uzywa, bo ostatnio taką ładną cerę ma!!

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj mam stan depresyjnylistonosz był,ale paczki z kosmetykami mi nie dałw piątek wysłana była i jeszcze jej nie mam,a tak czekam i czekam i czekam
A może po prostu listonosz jest złośliwy i specjalnie nie przyniósł
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 13:59   #1968
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj mam stan depresyjnylistonosz był,ale paczki z kosmetykami mi nie dałw piątek wysłana była i jeszcze jej nie mam,a tak czekam i czekam i czekam
Przejdź się sama na pocztę. U nas bardzo często listy/paczki zostawiają na poczcie, bo im się nosić nie chce. Często też nie zostawiają awiza i potem ni stąd i ni zowąd przychodzi powtórne zawiadomienie chociaż nigdy pierwszego nie było. oO
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 14:18   #1969
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Przejdź się sama na pocztę. U nas bardzo często listy/paczki zostawiają na poczcie, bo im się nosić nie chce. Często też nie zostawiają awiza i potem ni stąd i ni zowąd przychodzi powtórne zawiadomienie chociaż nigdy pierwszego nie było. oO
Heh, to widać w całym Wrocławiu tak pięknie jest
Chociaż po ostatniej duuuużej awanturze na poczcie (brak awiza, brak paczki, odesłana!!! bo nie odebrałam - no bo niby jak, skoro nie wiedziałam, ze jest?!) paczuszki mam do rąk własnych przynoszone w godzinach, kiedy paczkonosze normalnie nie docierają
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-06, 14:23   #1970
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez dusia65 Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane Kusicielki
Nie udzielam się co prawda, ale zbieram skrupulatnie wszystko co polecacie , a że generalnie polecacie duuuużo to i się nazbierało
Nie wszystko mi służy jakoś rewelacyjnie ,
ale większość to udane zakupy i nadal pójdę tą drogą
Mamy wiele wspólnego patrząc na Twoje zbiory Wiele z tych rzeczy sama używam. Uważaj tylko na Ziaję, bo to greenwashing i z naturą nie ma nic wspolnego niestety.

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
-farba do wlosow Naturtint niby ekologiczna-mam nadzieje uzyskac taki kolor jak w pierwszym okienku(chce rozjasnic -moj kolor mnie nudzi-ciekawe co wyjdzie?)
Daj znać, jaki kolor wyszedł po tej farbie naturalnej, tzn. czy taki jak chciałaś. Bardzo mnie to interesuje, bo z farbami sie poddałam i chodzę do normalnego fryzjera Zabrzmiało, jakbym szukała fryzjera-wariata
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 14:28   #1971
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez dusia65 Pokaż wiadomość
Swojego edukowałam dłuuugo, aż poczuł różnicę
Teraz nawet naturalne kremy jak się dobrze smarują podejrzewa o silikony i inne takie...
dla Waszych TŻ jak najbardziej jest nadzieja, mój już ciutke "leciwy" a zaskoczył to i Wasi załapią w czym rzecz, tylko sie trzeba dużo namleć ozorem
Jestem pod wrażeniem
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
jaki Skubany, no
Mój tez nie pierwszej świeżości, ale może również da radę
Na razie grzecznie wykonuje polecenia, stosuje co mu każę i nawet już pamięta co do której części ciała
Mój TŻ ostatnio po powrocie z pracy powiedział, że 2 koleżanki z urzędu go pytały czego on uzywa, bo ostatnio taką ładną cerę ma!!

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------


A może po prostu listonosz jest złośliwy i specjalnie nie przyniósł
No proszę!
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Przejdź się sama na pocztę. U nas bardzo często listy/paczki zostawiają na poczcie, bo im się nosić nie chce. Często też nie zostawiają awiza i potem ni stąd i ni zowąd przychodzi powtórne zawiadomienie chociaż nigdy pierwszego nie było. oO
Nie,nie jeszcze na pewno nie doszła.Mój listonosz lata od rana i rozwozi paczki tak do 11.Bo ta która w czwartek została wysłana dzisiaj przyszła(z ciuchami)ta na którą czekam została wysłana w piątek,więc pewnie jutro będzie.
A biolander napisał maila,że paka została wysłana

Jeju,ale upał-masakra
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 14:32   #1972
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Jestem pod wrażeniem

No proszę!

Nie,nie jeszcze na pewno nie doszła.Mój listonosz lata od rana i rozwozi paczki tak do 11.Bo ta która w czwartek została wysłana dzisiaj przyszła(z ciuchami)ta na którą czekam została wysłana w piątek,więc pewnie jutro będzie.
A biolander napisał maila,że paka została wysłana

Jeju,ale upał-masakra
No tak się ucieszyłam z tego info, jakbym conajmniej sama miała dostać paczkę

EDIT: co zresztą nastąpi, bo ja dostałam informację, że jutro będzie mój krem przeciwsłoneczny do twarzy w związku z czym zostanie zrealizowana druga częśc zamowienia z biolandera
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-06-06 o 14:46
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 14:49   #1973
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Nie,nie jeszcze na pewno nie doszła.Mój listonosz lata od rana i rozwozi paczki tak do 11.Bo ta która w czwartek została wysłana dzisiaj przyszła(z ciuchami)ta na którą czekam została wysłana w piątek,więc pewnie jutro będzie.
A biolander napisał maila,że paka została wysłana
Ja też dostalam wiadomość, że zamówienie z ekodrogerii jest już w drodze, kurierem. Jutro pewnie już będzie w moich ręcach. I dostalam 35 pkt rabatowych na kolejne zakupy ijeszcze mogę dostać za wstawienie opinii.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2011-06-06 o 14:52
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 14:53   #1974
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Gdzieś tam w jakichś wzmiankach czy tabelach komedogenności gliceryna widnieje jako potencjalny, średni zapychacz. Ja uważam, że nie może ona zapychać jakoś dramatycznie. Wiadomo, skóra każdym kosmetykiem jest się w stanie przejeść, każdym skladnikiem, jaki by nie byl stopień jego komedogennosci. Gliceryna nie jest tutaj żadnym wyjatkiem. Jeśli w każdym kosmetyku, żelu do mycia, kremie, maseczce, peelingu czy serum, które są używane jednocześnie i regularnie widnieje gliceryna na 1,2 czy 3 miejscu w skladzie to oczywiste jest dla mnie to, że po jakims czasie skóra jej po prostu już nie potrzebuje, jest przekarmiona tym skladnikiem. I tak jest z prawie wszystkimi substancjami potencjalnie zapychajacymi. Gliceryna jednak jest wsród nich daleko w tyle, bo są takie zapychacze, które mogą po jednym użyciu już zatkać skórę, a żeby gliceryna tak zapchala, to byś musiala czystą 100% smarowac twarz 5 razy w ciagu dnia chyba.
Dziękuje Korah za wyczerpującą odpowiedź Troszke się przestraszyłam bo popatrzyłam na skład kremów, które zamówiłam sobie z NB i oba na 2 miejscu mają gliceryne a moja skóra kocha się zapychać więc wolałam Cię zapytać, choć na razie jest wszystko dobrze.

Cytat:
Napisane przez violka42 Pokaż wiadomość
o widzę, że się skusiłaś na kremiki, fajne są i mają takie wiosenne opakowania, super zakupy
Skusiłam się, jakbym mogła wytrzymać i nie skorzystać z promocji Mam nadzieje, że zawartość będzie równie fajna jak opakowania

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja też się sugeruję opiniami i fajnie,że można dodać negatywną

Nawet nie wiesz jak Ci tego zazdroszczę.Mnie to tyłek pali jak raz na tydzień jakaś paczka do mnie nie przyjdzie
Właśnie A wiadomo różnie bywa z tymi opiniami i filozofią sklepu ale jestem pozytywnie zaskoczona.

Pamiętaj o odwyku

Cytat:
Napisane przez dusia65 Pokaż wiadomość
Witajcie ponownie
Ooo tak!! w kuszeniu jesteście debeściaki
ale minęło mi juz szaleństwo zakupowe, teraz bardziej rozważnie wybieram i juz tylko to mi naprawdę potrzebne, nic na zapas

Napisze słówko o cerze, bo to najważniejsze przy wyborze kosmetyków
i wiadomo , że nie wszystko dla wszystkich odpowiednie
Cere mam normalną/mieszaną ,ale ze tłustawą strefą T, do tego mało wrażliwą i nieuczulającą się, bez pajączków i zmian trądzikowych, czyli generalnie nie jest źle. Swoją pielęgnacje kieruję przede wszystkim na zapobieganie zmarszczkom, bo jestem już w kwiecie wieku( takie małe 2xVat
nie stresuje sie tym za bardzo, ale mam na względzie przy wyborze kosmetyków

Miejcie litość!!, wszystkiego nie opiszę, ale wyczerpująco odpowiem na wszystkie pytania

To nie podkład providy tylko lavery, fajny, ładnie sie wchłania, średnio kryje (tak w sam raz na lato), tylko kolor mi nie odpowiada(mam 02 ivory) za jasny, jesli któraś chciałaby to z chęcią oddam bo nie zużyję

Krem african earth na noc-extra rzecz, gęsty, treściwy, ciutke tępy ale nie nabłyszczający, rano pyszczek jak marzenie

Krem AMB to seria LL regeneration na dzień, ale wg mnie na dzień a już pod podkład się nie nadaje, za tłusty i mazisty, używam go nieraz po peelingu solnym i wtedy jest ok

Maseczkę do włosów Organique wręcz uwielbiam, to jeden z moich faworytów i przymierzam się do kupna szamponu z tej serii( jak zużyję inne szampony co pewnie szybko nie będzie). Włosy ma grube i sztywne, do tego przesuszone farbowaniem, po maseczce są mięciutkie, błyszczące, dają sie dowolnie ułożyć, no i ten uwodzicielski zapach

Szampon DermOrganic to nic szczególnego,ani nie pachnie jakoś szczególnie, ani nic szczególnego z włosiętami nie robi, oddałam mężowi, nie grymasi

Hydrolaty kocham wszystkie, ale szczególną miłością pałam do oczarowego i lawendowego, służą mi za toniki i do rozrabiania glinek

Maseczka Argile jest , używam generalnie do mycia paszczaka, ale jak mnie najdzie to i maseczkę zrobię na strefę T

Krem MuLondon to wg mnie porażka
Przede wszystkim okropnie pachnie(śmierdzi?) jakąś plastikową różą,
dla mnie nie do zniesienia, do tego tak twardy że trzeba skrobać paznokciami, pod wpływem ciepła sie rozpuszcza(bo to utwardzone olejki) ale wogóle nie chłonie i oblepia
ma tylko pół roku ważności i nie sposób zużyć go w czasie, bo jest baardzo wydajny, nigdy więcej MuLondona,oddałam mężowi

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Uwielbiam za to krem ochronny z marakują i czymś tam jeszcze Dr. Schellera, ślicznie chłonie,leciutko matuje, nie ściąga, nadaje sie pod makijaż(po chwilce oczywiście), no cud miód, to moje 3 opakowanie, używam na dzień pod podkład albo puder

Na noc lubię Avę i koncentrat nawilżający Dr Hauschka,bez dodatków
za to do AA Eco i Ziaja medu dodaje różne cuda z Naturalisa, bo dla mnie są za suche, wiec je podrasowuję

Jak macie jakies pytanka to śmiało, chętnie odpowiem
A jaki jest kolorek tego podkładu? Wpada w odcień różu czy raczej w beż? Kurcze rozmyślam nad jakimś naturalnym podkładem na lato żeby skóra odpoczęła ale nie wiem czy jest to mozliwe.. niestety moja skóra nie jest piękna (przebarwienia ) więc chciałabym coś możliwie najbardziej kryjącego i tak się zastanawiam nad czymś, na czym w ogóle się nie znam Wiem, że anula pisała ostatnio o jakiś dość kryjących pudrach.. poradzicie mi coś?

Z maseczki organique też jestem zadowolona. I też czaje się na szampon z tej serii jak skończe tego, którego teraz używam.. Tylko musze się jeszcze upewnić jak wygląda jego skład

Ty też uważasz, że maseczka Agrile jest super?! Aa musze ją kupić Jeszcze nie próbowałam rozrabiać glinki z hydrolatem, proporcje zostają takie jak z wodą? I powiedź mi jeszcze 2 rzeczy: czy hydrolat oczarowy Cię spina i jak się sprawuje nagietkowy.. podsusza skóre, czy jest raczej delikatny?

Przepraszam Cię za ilość pytań ale masz tyle rzeczy, które mnie interesują

Cytat:
Napisane przez dusia65 Pokaż wiadomość
kotwilko, mój chop sie coraz bardziej edukuje naturalnie i juz nie wszystko bezkrytycznie przyjmuje. Kiedyś chciałam wybadać i wśród innych kremów naturalnych podsunęłam mu jakąś Lirene, odstawił zniesmaczony z zażądał naturalnego, nieraz mi nawet wsadzi paluchy w słoiczki na mojej półce
wielki szacunek dla TŻ'a! Gdyby wszyscy mogli być tacy

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Też mam ten sam podkład i mi pasuję świetnie.Bardzo jestem z niego zadowolona

A ja dzisiaj mam stan depresyjnylistonosz był,ale paczki z kosmetykami mi nie dałw piątek wysłana była i jeszcze jej nie mam,a tak czekam i czekam i czekam
anakazar a jaki odcień masz tego podkładu?

No nie.. co za nieczuły listonosz, nie wie, że my tu na paczuszke czekamy? To znaczy Ty czekasz a ja razem z Tobą bo jestem ciekawa jak glineczka będzie się sprawować Nie martw się, na pewno paczucha niedługo dojdzie.
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 14:53   #1975
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

To zobaczymy, która najszybciej dostanie paczkę!
Chociaż pewnie Wy (Anakazar i Korah) dostanie wczesniej, bo Wam już wysłali a mi dopiero obiecali
Jakiez radosne dni dla nas nastały - paczki do nas lecą!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 14:57   #1976
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Heh, to widać w całym Wrocławiu tak pięknie jest
Chociaż po ostatniej duuuużej awanturze na poczcie (brak awiza, brak paczki, odesłana!!! bo nie odebrałam - no bo niby jak, skoro nie wiedziałam, ze jest?!) paczuszki mam do rąk własnych przynoszone w godzinach, kiedy paczkonosze normalnie nie docierają
No tak, Wrocław rządzi, nie ma co.

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Nie,nie jeszcze na pewno nie doszła.Mój listonosz lata od rana i rozwozi paczki tak do 11.Bo ta która w czwartek została wysłana dzisiaj przyszła(z ciuchami)ta na którą czekam została wysłana w piątek,więc pewnie jutro będzie.
A biolander napisał maila,że paka została wysłana

Jeju,ale upał-masakra
Skoro tak mówisz.
A ja nienawidzę lata, po prostu nienawidzę. Nie wiem za co ludzie lato kochają. Ja latem wychodzę na dwór tylko wtedy kiedy muszę czyli prawie w ogóle.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 15:01   #1977
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Caameroon, anula pisała o podkładach mineralnych lumiere
Dla mnie na przykład formuła VV była za mocno kryjąca (nie to, żebym taka cudna była, ale jakoś mi przeszkadza jak widze, że coś mam...a bo ja taka nieprzyzwyczajona do podkładu!) więc teraz testuje lżejszą formułe cashmiere.
Na allegro można zamówić próbki - po 3,30 za sztukę. Myśle, że warto spróbować

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
\A ja nienawidzę lata, po prostu nienawidzę. Nie wiem za co ludzie lato kochają. Ja latem wychodzę na dwór tylko wtedy kiedy muszę czyli prawie w ogóle.
Kobieto! Mam to samo!!
Dla mnie lato to nieustający koszmar - te spocone, śmierdzące cielska ocierające się o mnie w tramwaju.... I sie kleję i jestem nieświeża i jest mi za gorąco i za duszno i jestem rozlazła i nic mi sie nie chce!
I nikt mnie nie rozumie.....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 15:17   #1978
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
No tak się ucieszyłam z tego info, jakbym conajmniej sama miała dostać paczkę

EDIT: co zresztą nastąpi, bo ja dostałam informację, że jutro będzie mój krem przeciwsłoneczny do twarzy w związku z czym zostanie zrealizowana druga częśc zamowienia z biolandera


Anula a doszły próbki ode mnie?bo powinny chyba,co?
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja też dostalam wiadomość, że zamówienie z ekodrogerii jest już w drodze, kurierem. Jutro pewnie już będzie w moich ręcach. I dostalam 35 pkt rabatowych na kolejne zakupy ijeszcze mogę dostać za wstawienie opinii.
Pewnie Ty dostaniesz pierwsza,bo kurierem Ci leciczekam na relacje o micelu
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Pamiętaj o odwyku



A jaki jest kolorek tego podkładu? Wpada w odcień różu czy raczej w beż? Kurcze rozmyślam nad jakimś naturalnym podkładem na lato żeby skóra odpoczęła ale nie wiem czy jest to mozliwe.. niestety moja skóra nie jest piękna (przebarwienia ) więc chciałabym coś możliwie najbardziej kryjącego i tak się zastanawiam nad czymś, na czym w ogóle się nie znam Wiem, że anula pisała ostatnio o jakiś dość kryjących pudrach.. poradzicie mi coś?

Z maseczki organique też jestem zadowolona. I też czaje się na szampon z tej serii jak skończe tego, którego teraz używam.. Tylko musze się jeszcze upewnić jak wygląda jego skład


.
Trzymam się trzymam

Ja mam 02 i kurczę widzisz właśnie ja nigdy nie potrafię ocenić cy wpada w żółć czy róż-tępa jak but w tym temacie jestemWiem tylko,że jest idealny dla mojej cery.I kryję!ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu

Zainteresowałyście mnie tą maseczką,no

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
To zobaczymy, która najszybciej dostanie paczkę!
Chociaż pewnie Wy (Anakazar i Korah) dostanie wczesniej, bo Wam już wysłali a mi dopiero obiecali
Jakiez radosne dni dla nas nastały - paczki do nas lecą!

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A ja nienawidzę lata, po prostu nienawidzę. Nie wiem za co ludzie lato kochają. Ja latem wychodzę na dwór tylko wtedy kiedy muszę czyli prawie w ogóle.
Ja też,tylko moja córeczka kochająca dwór teraz na tym cierpi,bo z tatusiem lata sobie cały dzień,a ze mną nie.Ale taki upał to dla mnie koszmar.
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Kobieto! Mam to samo!!
Dla mnie lato to nieustający koszmar - te spocone, śmierdzące cielska ocierające się o mnie w tramwaju.... I sie kleję i jestem nieświeża i jest mi za gorąco i za duszno i jestem rozlazła i nic mi sie nie chce!
I nikt mnie nie rozumie.....
Oj ja Cię rozumiem
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 15:36   #1979
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Caameroon, anula pisała o podkładach mineralnych lumiere
Dla mnie na przykład formuła VV była za mocno kryjąca (nie to, żebym taka cudna była, ale jakoś mi przeszkadza jak widze, że coś mam...a bo ja taka nieprzyzwyczajona do podkładu!) więc teraz testuje lżejszą formułe cashmiere.
Na allegro można zamówić próbki - po 3,30 za sztukę. Myśle, że warto spróbować

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------


Kobieto! Mam to samo!!
Dla mnie lato to nieustający koszmar - te spocone, śmierdzące cielska ocierające się o mnie w tramwaju.... I sie kleję i jestem nieświeża i jest mi za gorąco i za duszno i jestem rozlazła i nic mi sie nie chce!
I nikt mnie nie rozumie.....
Dziękuje anula Wiedziałam, że o nich pisałaś i je polecałaś ale nie wiedziałam czym się różnią te formuły.. a teraz już wiem Jak dobrze, że znalazł się taki mądry człek na świecie i wymyślił próbki.. będę musiała zobaczyć na allegro A może Ty mogłabyś mi podpowiedzieć jakiś kolorek Żeby w ogóle nie wpadał w róż ani żaden pomarańcz a był czystym beżem i nie był jakiś ciemny ani blady

Oo to ja kocham lato To słoneczko, wycieczki na których nie marzne i nie muszę być poubierana jak eskimos i te wieczorne spacery, grille Upał i inne niedogodności jestem jakoś w stanie znieść na rzecz plusów

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Trzymam się trzymam

Ja mam 02 i kurczę widzisz właśnie ja nigdy nie potrafię ocenić cy wpada w żółć czy róż-tępa jak but w tym temacie jestemWiem tylko,że jest idealny dla mojej cery.I kryję!ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu

Zainteresowałyście mnie tą maseczką,no
Upss.. Nie chciałyśmy Cię kusić Maseczka jest bardzo dobra do suchych włosów, ja używam jej akurat jako odżywki (tak też można) i bardzo dobrze odżywia, nawilża, zmiękcza i nabłyszcza włosy, po za tym (co jest dla mnie największym plusem) daje jej naprawde mało i to wystarcza (bo ja mam długie włosy i generalnie odżywki pochłaniam)

Ciesze się, że znalazłaś podkład idealny dla siebie bo to jest często bardzo trudne Właśnie sobie przypomniałam, że miałam kiedyś próbke tego podkładu ale z tego co widzę (choć próbka "troszke" była już otwarta) to wydaje mi się, że jednak ten kolor wpada w róż..
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 16:38   #1980
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Nawet nie wiesz jak Ci tego zazdroszczę.Mnie to tyłek pali jak raz na tydzień jakaś paczka do mnie nie przyjdzie
Wiesz-cwicze silna wole-ale ciezka jest szczegolnie gdy zagladam na ten watekPowstrzymuje sie wiedzac ze u mnie minimalizm wskazany(b wybredna cera)

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Elfiku, wrzuciłabyś skład tego kremu z filtrem?
Ingredients: Active Ingredients: Zinc oxide 19% Inactive Ingredients: Aloe barbadensis* (aloe vera gel), water (purified), camellia sinensis (japanese green tea) leaf extract, capric/caprylic triglycerides (derived from coconut oil), glycerin (vegetable), butyrospermum parkii (shea butter), olea europaea (olive) oil, lecithin phospholipid, hyaluronic acid (vegan source), simmondsia chinensis (jojoba) seed oil*, squalane (olive), panthenol (vitamin b5), tocopherol (vitamin E), NaPCA, rosa moschata (rose hips) oil, retinol (vitamin A), centella asiatica (goto kola), copper gluconate, magnesium ascorbyl phosphate, fucus vesiculosis (seaweed) extract, allantoin, sodium riboflavin phosphate, chondrus crispus (Irish moss), lavandula officinalis (lavender) essential oil, anthemis nobilis (chamomile) flower essential oil, vitis vinifera (grape) seed extract. ingredient labeling adheres to international INCI standards.

Ciekawa jestem co sadzicie o skladzie?
Aha zapomnialam jeszcze napisac-ten krem nie bieli

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość


Daj znać, jaki kolor wyszedł po tej farbie naturalnej, tzn. czy taki jak chciałaś. Bardzo mnie to interesuje, bo z farbami sie poddałam i chodzę do normalnego fryzjera Zabrzmiało, jakbym szukała fryzjera-wariata
No dam znac co wyszlo
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:51.