Nieczuły biust ?! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-16, 13:15   #31
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Nieczuły biust ?!

Cytat:
Napisane przez to ja magda Pokaż wiadomość
A ja to w ogóle ma jakoś dziwnie: jedną pierś mam bardzo czułą na dotyk i pieszczoty, a druga kompletnie nie "reaguje"
Mam to samo
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 14:04   #32
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Nieczuły biust ?!

Wcześniej, kiedy byliśmy z TZ na etapie powiększania naszej intymności lubiłam kiedy pieścił mi piersi. Dzisiaj po 5 latach ani mnie to ziębi ani mnie to grzeje. Mam wiele bardziej wrażliwych miejsc od piersi.
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 19:19   #33
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Nieczuły biust ?!

ja też nie odczuwam żadnych trzęsień ziemi przez pieszczoty piersi.. ale pamiętam jak byłam młodsza i nie uprawialiśmy jeszcze sexu a ja byłam akurat w czasie dni płodnych i mój tż zsunął bluzeczkę lekko w dół i zaczął całować moje piersi to mało nie oszalałam z rozkoszy ale teraz po kilku latach kiedy możemy siebie mieć kiedy nam się zachce juz mnie to nie rajcuje.. wolę inne miejsca np brzuszek itp
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 17:22   #34
margotek
Rozeznanie
 
Avatar margotek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 685
Dot.: Nieczuły biust ?!

mam problem ostatnio jestem w ogóle nie warażliwa na jakikolwiek dotyk ;/ denerwuje mnie to, bo nie mam zamiaru byc dziewica do końca życia. Nie mam łaskotek w ogóle, pieszczoty piersi nie sprawiaja mi jakiejś wielkiej przyjemności, jedynie plecy, kark, ramiona, krzyż uwielbiam, jednak wczoraj nic ! kompletnie nic mnie nie ruszało mogło to wynikac z tegpo, że to była końcówka okresu? nie wiem, boje się :P
__________________



margotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 18:50   #35
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Nieczuły biust ?!

Cytat:
Napisane przez margotek Pokaż wiadomość
mam problem ostatnio jestem w ogóle nie warażliwa na jakikolwiek dotyk ;/ denerwuje mnie to, bo nie mam zamiaru byc dziewica do końca życia. Nie mam łaskotek w ogóle, pieszczoty piersi nie sprawiaja mi jakiejś wielkiej przyjemności, jedynie plecy, kark, ramiona, krzyż uwielbiam, jednak wczoraj nic ! kompletnie nic mnie nie ruszało mogło to wynikac z tegpo, że to była końcówka okresu? nie wiem, boje się :P
Moim zdaniem to normalne, że raz "jara" nas najmniejszy dotyk, a raz nie reagujemy nawet na ulubione pieszczoty. Ach, te hormony Spokojnie, nie zostanie Ci tak
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 08:41   #36
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Nieczuły biust ?!

w ogóle to bałam sie ze mój tż to moze nie "ten" i dlatego tak nic nie czuje ale to "ten" i bardzo go kocham wiec nie wiem co jest ze mną nie tak
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 15:04   #37
margotek
Rozeznanie
 
Avatar margotek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 685
Dot.: Nieczuły biust ?!

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to normalne, że raz "jara" nas najmniejszy dotyk, a raz nie reagujemy nawet na ulubione pieszczoty. Ach, te hormony Spokojnie, nie zostanie Ci tak
dzięki, bo serio zaczynałam się bać, że jestem jakaś dziwna, ale mój TŻ jest kochany i mówi, ze musi popracowac nade mną dłuże, nawet jakby samo pieszcenie piersi miało mu zając godzine ehhe kochany jest :P
__________________



margotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-29, 20:50   #38
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Nieczuły biust ?!

Cytat:
Napisane przez margotek Pokaż wiadomość
dzięki, bo serio zaczynałam się bać, że jestem jakaś dziwna, ale mój TŻ jest kochany i mówi, ze musi popracowac nade mną dłuże, nawet jakby samo pieszcenie piersi miało mu zając godzine ehhe kochany jest :P
Mi przez długi czas ten typ dotyku nie sprawiał zbyt wielkiej przyjemności (początek związku, odkrywanie swych ciał), aż pewnego dnia... zaskoczyło Może po prostu trzeba znaleźć odpowiedni sposób? Jak zresztą w każdej innej dziedzinie dotyku Ale tak jak wspominałam - raz bardzo to lubię, a raz mnie to drażni. I chwała Jemu za to że On to rozumie
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 21:12   #39
malutka 166
Rozeznanie
 
Avatar malutka 166
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z domku :D
Wiadomości: 632
Dot.: Nieczuły biust ?!

uwielbiam pieszczoty piersi przez mojego tż-ta kiedyś tak nie było, drażniło mnie to trochę, ale z czasem to coraz lepiej, a teraz to potrafi wszystko przyspieszyć a co do wrażliwości..ja zaczęłam brać tabsy bo miałam taki cykl i takie hormony że tylko tydzień w miesiącu nie miałam opuchniętych i bolącychc niemiłosiernie piersi..po okresie..a jeśli ty masz wszytsko ok przed braniem tabsów, to teraz jest "wymiana" hormonów na te tabsowe ze tak to ujmę, i mozesz mieć je wrażliwsze..moze to minie po tych "umownych" 3 miesiącach..a jak narazie to doradzam nic na siłę..w końcu tż moze sie poświęcić..
__________________
~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ *
malutka 166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 22:31   #40
margotek
Rozeznanie
 
Avatar margotek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 685
Dot.: Nieczuły biust ?!

nie biore tabletek
__________________



margotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.