Misja w Zambii - cz. IV - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-15, 21:09   #1261
dominika88222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 66
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

A ja z wielka cierpliwoscia czekam na przydzielenie mi dzieciatka Mam nadzieje ze potem bede sie aktywniej udzielac na forum Narazie tylko po cichutku je czytam
dominika88222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 22:02   #1262
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Basiaczek, Luba, źle Was zrozumiałam Ale zgadzam się z Dla Ciebie J. Można oczywiście pisać do Avy, że nie macie zdjęcia, że długo już czekacie, że listu nie ma itp. ale z pustego i Salomon nie naleje: bo jak tylko jakieś zdjęcie mamy czy list to przesyłamy od razu, takie jakie przychodzą.

Więc jak ktoś poprosi o list z podpisem, bo dostaje same bez, to my nie zagwarantujemy że taki list otrzyma. Czy np. aktualne zdjęcie: otrzyma informację, że prosimy o cierpliowość a jak zdjęcie przyjdzie to je na pewno otrzyma, ale kiedy nie wiemy.
Zacytuję Siostrę jeszcze raz
Cytat:
Będziemy się starac…Wiele Zgromadzen zrezygnowalo z tej formy pomocy ,ciagle niezadowolenia ,posadzenia… tutaj dajemy Wam pelna możliwość sprawdzenia…gdyby to było za malo to to… nie-nie zamkniemy programu ale pozostaniemy z tymi którzy nam ufaja
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 22:39   #1263
ahamar
Raczkowanie
 
Avatar ahamar
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 275
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Witajcie.
Po pierwsze chcę dać znać, że wciąż istnieję, ale jak już wiecie z lenistwa nie pisuję zbyt często. Dziś, ponieważ moje kobiety wyjechały na wycieczkę do Wrocławia (jest tam kto?) mam czas by coś napisać. Ale im się trafiła pogoda.

Po drugie dzięki za list, który wczoraj dostałem. Nie jest taki sam jak poprzedni choćby dlatego, że pisał go ktoś inny. Mamy to szczęście, że piszą też do nas czasem wujek Kelvina, czasem jego brat. Może nasze listy są za dobrze pisane po angielsku (siostra żony jest anglistką - podobno ostrą - i jej dajemy każdy do sprawdzenia) i może to ich jakoś zniechęca.

Wszystkim już mamom gratuluję i życzę przynajmiej takich maluchów jaka była moja córka. Była tak spokojnym bobasem, że musieliśmy co jakiś czas sprawdzać czy oddycha. Wasze pewnie będą jeszcze lepsze.
Czekającym na bociana spokoju i cierpliwości.
Nie wymieniam komu, bo było Was tak dużo, że mi się już pomieszało. A przecież już mam swoje lata.

A propos bociana, byliśmy u Bzianki dzień po słynnej akcji "bocianie gniazdo" i jak by nam nie powiedziała tobyśmy nie poznali, że dzień wcześniej to gniazdo było na ziemi.

Ulisia uważam, że dobrze napisałaś (szkoda, że to potem wykasowałaś, bo warto by i inni poczytali, że tak jest), dobrze, że są reakcje na twój list. Jedni mają prawo się oburzać, inni chwalić, jeszcze inni płakać. I tak miało być wg mnie.

Podziwiam Was: Seono, Avo, Dla Ciebie J wcześniej Mamę za to co robicie. Wiem z rozmów z Mamą jakie maile możecie dostawać - głupie prośby, pretensje, żale, wyzwiska itp. Dzięki, że jesteście i jeszcze chcecie coś robić.

Cytat:
Napisane przez s.Józefa Pokaż wiadomość
pozostaniemy z tymi którzy nam ufaja.
To znaczy z prawie 1000 osób.

Cytat:
Napisane przez s.Józefa Pokaż wiadomość
nastepny post przygotowuje o odległościach do wiosek gdzie mieszkaja nasze dzieci.
Dla wielu z nas to będzie ciekawe, bo niektórym się wydaje, że to na sąsiedniej ulicy. Kiedyś była załączona mapa ale z niej trudno było odczytać odległości.

Cytat:
Napisane przez Karotka87 Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia dlaczego, ale ten śnieg padający od wczoraj powoduje u mnie dziecinny radość (to chyba moje maleństwo się cieszy).
Może mieszkańcy Zakopanego patrzą na to inaczej, ale ja im zazdroszczę pół metra śniegu. A u nas nic, tylko pada deszcz.

Cytat:
Napisane przez dominika88222 Pokaż wiadomość
A ja z wielka cierpliwoscia czekam na przydzielenie mi dzieciatka
Mam nadzieję, że się szybko doczekasz i nie zniechęcą Cię tutejsze pogaduszki.

To tak w skrócie.
No koniec, bo ja jak już zacznę pisać to nie mogę skończyć, a tu nocka blisko.

Chyba muszę zmienić awatar, bo Jagoda już trochę urosła.

Edytowane przez ahamar
Czas edycji: 2009-10-15 o 22:40
ahamar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 22:53   #1264
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez ahamar Pokaż wiadomość
Chyba muszę zmienić awatar, bo Jagoda już trochę urosła.
Ja też coś sobie nie mogę dobrać na dłużej Dobranoc
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 16:47   #1265
sobótka
Raczkowanie
 
Avatar sobótka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 55
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Dziękuję za list, właśnie wczoraj przyszedł do nas. Pisany jest przez nową wolontariuszkę ( notabene, pismo ma trochę tragiczne ale daliśmy radę odczytać co i jak) i dało się wyczuć z Jej słów wielką radość, że może to robić ...i dopiero teraz zauważyłam, że w kwestionariuszu jest rubryka 'podpis dziecka' i widnieje tam podpis Belity
w podziękowaniu dla wszystkich tu, w Polsce i tam, w Zambii.
Jeżeli potrzebna byłaby jakaś pomoc to służę swoją osobą i komputerem.
Pozdrawiam.
Szczególnie dla Avy
sobótka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 17:11   #1266
basiaczek11
Raczkowanie
 
Avatar basiaczek11
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 470
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez s.Józefa Pokaż wiadomość
To tyle na teraz- nastepny post przygotowuje o odległościach do wiosek gdzie mieszkaja nasze dzieci.
Cytat:
Napisane przez ahamar Pokaż wiadomość
Dla wielu z nas to będzie ciekawe, bo niektórym się wydaje, że to na sąsiedniej ulicy. Kiedyś była załączona mapa ale z niej trudno było odczytać odległości.
.
A ja znalazłam tą mapkę miałam zapisaną w "ulubionych". Nie ma tam wszystkich wiosek ale większość chyba jest

dla zainteresowanych:
http://mapy.google.pl/maps/ms?hl=pl&...c2ab711bd5eb66
__________________
Pozdrawiam Basia


Adopcja Serca na facebooku:

Adopcja Serca


basiaczek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 21:14   #1267
s.Józefa
Raczkowanie
 
Avatar s.Józefa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mpanshya w Zambii
Wiadomości: 136
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Szczesc Boze!Dzisiaj musiałam być w Lusace -przywiozlam 2 ogromne paczuchy,pare innych mniejszych.
A teraz cos o odległościach wiosek gdzie mieszkaja nasze dzieciaczki:
  • Wioski do których dojdzie się pieszo,blisko misji

Kamitowo,Chapita,Dauzeni, Malisau,Kashimbo

Kamweshya jest w odległości 3 godzin idac pieszo,kto dobrze chodzi pokona te odległość w 2,5 godz.-tam tylko pieszo.

  • Wioski gdzie można dojechac rowerem:

Mukopola 5 km
Chakufola 5 km
Mpwaya 7 km
Mpanshya Palace 7 km
Nkholoma 8 km
Mwendachabe 6 km
/bierzemy początek wioski-dziecko może mieszkac w drugiej czesci ale to nie robi dużej roznicy w km/

  • Wioski gdzie dojeżdżamy samochodem:

Lukwipa 26km
Rufunsa 18km
Chimusanya 22km
Mulamba 28km
Schikabeta 32km
Lusaka 200km
Kabwe 420km

I sa jeszcze wioski male np.w pobliżu Rufunsy sa:Kashika,Chakufola,Chiw ala,Steven,Sema,Chipindan i,

W pobliżu Chimusanyi :
Ukanga,Chaola,Mwanduba,Ch ipako,Mailowi,Nyakasongo, Chatka,Malata

/liste z paczuszkami zalacze jutro/.

Pozdrawiam serdecznie i zycze milego weekendu.

Edytowane przez s.Józefa
Czas edycji: 2009-10-16 o 21:15
s.Józefa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-16, 21:35   #1268
basiaczek11
Raczkowanie
 
Avatar basiaczek11
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 470
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Ja mam napisane w formularzu że Pretence mieszka w Lukwipa-Mukunku - czyli jeszcze dalej.niż 26 km!.
To może pytanie do wolontariuszek, które tam były: Na mapie w google dojrzałam, że Lukwipa leży gdzieś w lesie a Mukunku przy głównej drodze ale szkoła jest w Lukwipi prawda?
AVA może masz jakieś informacje na temat szkoły u Lukwipi. Ktoś kiedyś pisał, że tam jest internat? Tak przy okazji w wolnej chwili proszę o jakies info
__________________
Pozdrawiam Basia


Adopcja Serca na facebooku:

Adopcja Serca


basiaczek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 11:23   #1269
Meeru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszów/ UK
Wiadomości: 108
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Dziekuje Siostrze za odleglosci teraz wiem ze nasz synek mieszka daleko bo 22km wiec nie bede oczekiwac zbyt wiele, wazne ze tam tez docieracie z pomoca
Zastanawialm sie ostatnio jak w Zambii wygladaja swieta Bozego Narodzenia, co warto wyslac z tej okazji dzieciom
Meeru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 14:13   #1270
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Jola - dzięki za list i przypomnienie o kosztach znaczków
Ava - wiem ile to roboty, wiec szczególnie Cię podziwiam zwłaszcza w Twojej sytuacji i nie ma słów podziękowania, które mogłyby dostacznie wyrazić wiele godzin spędzonych przed komputerem i pewnie większość z nich w nocy...

siostro Józefo, co siostra o tak późnej porze robi? po takiej ciężkiej chorobie, roboty i tak siostra nie przerobi a zdrowie i życie jest jedno - choć taka siostra to powinna mieć ze 3 dzieci i my siostry bardzo potrzebujemy więc prosze dbać o siebie nie tylko dla siebie ale zwłaszcza dla nas małych i dużych te listy paczek mogą poczekać

i mały apel
Jezeli na sali jest ktoś komu ciężko podołać podjętej adopcji, lub zrezygnował, albo inaczej to sobie wyobrażał, ale wstydzi się powiedzieć to proszę o kontakt ze mną aga@adopcjaserca.pl - moja koleżanka z pracy i jeszcze jedna znajoma chętnie pomoże w opłacaniu w części lub całości "adopcji serca"
i proszę sie nie zrażać jak od razu nie odpiszę na maila bo czas mam tylko w soboty i niedziele

ja czytam dość na bieżąco, ale nie zawsze mam czas lub możliwości techniczne aby sie wypowiedzieć.
ubolewam nad tym, że nie mogę poświęcać tyle czasu co kiedyś i czuję się jak zdrajca ciągle sobie obiecuję, że wystawie choć jakąś aukcję ale zawsze znajdzie sie cos innego i mam wyrzuty sumienia, że wszystko spada na dziewczyny i siostrę a one mają tak samo jak ja mało czasu. Pisze tutaj bo jesteśmy wielka adopcyjną rodziną i możemy sobie o wszystkim pogadać i ja nawet sie cieszę jak ktoś tak od serca napisze co naprawdę myśli - (pozdrowienia dla ulisi ) warto wiedzieć i znać czyjś punkt widzenia jaki by on nie był

seona jak obiadek?
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 14:20   #1271
dominika88222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 66
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

A ktos moze orientuje sie jak dluga jest kolejka potencjalnych rodzicow adopcyjnych?
dominika88222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-17, 15:11   #1272
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

o ile dobrze liczę to ok. 20 osób jest przed Tobą, ale to Ava wie najlepiej
ja proponuję w czasie oczekiwania wesprzeć dożywianie dziieciaczków

jak tak w sprawie kalendarzy ?
jest jakis organizator ?
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 15:27   #1273
mamapity
Raczkowanie
 
Avatar mamapity
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Wiadomości: 198
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Witam wszystkich serdecznie !!!

Terenia-przepraszam za spóżnienie, ale 15 byly Twoje Imieniny.
Życzę z całego serca dużo zdrowia,spełnienia marzeń, oraz STO LAT ŻYCIA
: roza::winko :
__________________
ceny listów i paczek
mamapity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 20:10   #1274
beautyb
Raczkowanie
 
Avatar beautyb
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 377
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

A ja dostałam kolejny list od Michaela Dziękuję, Jolu
Podobno lubi chodzić do szkoły
Sympatycznym akcentem jest pytanie o to, jak bym chciała, żeby dziecko się do mnie zwracało. Do tej pory było "Family"; będzie mi bardzo miło, kiedy zostanie to zastąpione przez moje imię

Życzę wszystkim miłego wieczoru

Edytowane przez beautyb
Czas edycji: 2009-10-17 o 21:13
beautyb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 20:29   #1275
dominika88222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 66
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Hmm to jak 20 osob to sobie jeszcze troche poczekam
Na jakie konto mozna przesylac pieniadze i ile, na dozywanie maluchow? Co nalezy wpisac w tytule?
dominika88222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 21:34   #1276
s.Józefa
Raczkowanie
 
Avatar s.Józefa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mpanshya w Zambii
Wiadomości: 136
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Szczesc Boze!Kochani oto paczuszki:
  • dla Priscilla Mumba
  • Chrispin Tembo
  • Maonga Lungu
  • Alick Phiri od SP Nr.4 z Jastrzebia Zdr.
  • 2 ogromne paczki z KOMORNIKI/tyle ostalo sie z adresu i nadawcy
a w srodku fax,printer,tusze i inne wspanialosci-DZIEKUJEMY!prosze sie tylko przyznac od kogo?Pamietam ze ktos wspominal o wyslaniu tego sprzetu na forum ,sporo czasu uplynelo i nie zapamietalam...
Kochani,dziekuje ze do paczuszek dokladacie cos dla biednych z odziezy,to zaraz idzie do hospicjum,do innych dzieci,zawsze mam dla tych co po wypadku musza byc przewiezieni do Lusaki bo ubrania najczesciej maja porozrywane, skrwawione, i w wielu ,wielu innych sytuacjach te dary sa naszym ludziom ogromna pomoca.

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Akcja Becikowe jest na piatke z duuuuzym plusem!Mamusie sie ciesza takimi fajnymi ubrankami dla dzieci.Dzieci maja tyle radochy z paczek-
Dziekujemy serdecznie za wszystko.
Rzeczywiscie coraz wiecej Mamus przychodzi rodzic do szpitala.Bylo juz kilka cesarskich ciec i zycie w pore uratowane.
Jeszcze przesylka z Piekar Sl.od P.
Gimnazjum Nr.2 Czwartakow,SP Nr.3 Czwartakow
Klaudia C.-Ropczyce.
Dziekujemy serdecznie.
*Mama*please czesciej zagladaj na forum,please....

Jeszcze tez wielkie dzieki dla tych co do paczuszek dokladaja witaminki dla dzieci w saszetkach albo okulary ,jakiekolwiek:p/sloneczne,do czytania ...do patrzenia....dziekuje serdecznie za srodki opatrunkowe...za wszystko,za wszystko bo wszystko to jest wykorzystane .Dzisiaj z Kamweshyi przyszedl mlodzieniec oczy czerwone,nie umial patrzec i lzy caly czas mu lecialy,okropne uczulenie...i patrzcie juz okulary p.sloneczne zostaly m.i. wykorzystane.Dziekuje.:cm ok:

Edytowane przez s.Józefa
Czas edycji: 2009-10-17 o 21:37
s.Józefa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 21:40   #1277
dominika88222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 66
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cudownie czytac takie posty od Siostry
dominika88222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 14:01   #1278
Markos
Raczkowanie
 
Avatar Markos
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 280
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez dominika88222 Pokaż wiadomość
Hmm to jak 20 osob to sobie jeszcze troche poczekam
Na jakie konto mozna przesylac pieniadze i ile, na dozywanie maluchow? Co nalezy wpisac w tytule?
Cześć Dominiko Takie informacje znajdziesz na naszej stronie http://adopcjaserca.pl/ w zakładce "Pytania i odpowiedzi" (punkt "Gdzie wpłacać pieniądze"). Jest jedno konto (Siostry Józefy) gdzie wpłacamy i opłaty związane z konkretnym dzieckiem, i pieniądze na wszelkie inne cele. Jeśli chcesz wpłacić na dożywianie, wpisz w tytule: dożywianie dzieci. Kwota takiej wpłaty jest absolutnie dowolna, po prostu wpłacamy ile kto może, a liczy się dosłownie każda złotówka.
Markos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 17:57   #1279
bzianka
Raczkowanie
 
Avatar bzianka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój - Bzie
Wiadomości: 205
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

witajcie.pozdrawiem wszystkich forumowiczów.Zyczcę Siostrze zdrowia,i dziękujemy za 2 listy i rysunek który dostaliśmy od Sophii
Ahamar pozdrowienia dla rodziny i zapraszamy do nas.
Z listu to mi się skanował tylko fragment
bzianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-18, 18:11   #1280
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

a u nas pod kościołem dzisiaj była loteria fantowa co roku do tej pory dochód był przeznaczany na misje w Mpanshyi, jak będzie teraz to ja nie wiem, moze ahamar wie ?
Ale miło było popatrzeć jak ludzie chętnie brali udział
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 18:33   #1281
dominika88222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 66
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Markos dziekuje bardzo Niebawem wplace pieniadze
Milego wieczoru wszystkim
dominika88222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 21:42   #1282
s.Józefa
Raczkowanie
 
Avatar s.Józefa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mpanshya w Zambii
Wiadomości: 136
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV


Kochani -nastepne koperty od:
  • Anna Z.-Gdansk
  • Karolina N.-Bochnia
  • Barbara G.-Zaczernie
  • Stanislawa B.-Nisko
Dziekujemy serdecznie
Dobranoc!
s.Józefa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 22:33   #1283
MamaBernarda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 161
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez sobótka Pokaż wiadomość
Dziękuję za list, właśnie wczoraj przyszedł do nas. Pisany jest przez nową wolontariuszkę ( notabene, pismo ma trochę tragiczne ale daliśmy radę odczytać co i jak)
Jolu! Ja również serdecznie dziękuję za list i tak jak sobótka miałam problemy z rozczytaniem Alice Mwenda - to chyba ta sama wolontariuszka, na szczęście przyjaciel pomógł
Dowiedziałam się jednak kilku nowych rzeczy, niestety jedna jest smutna, wujek Bernarda jest w szpitalu, ma ból w klatce piersiowej modlimy się za niego...

Cytat:
Napisane przez s.Józefa Pokaż wiadomość
Szczesc Boze!
A teraz cos o odległościach wiosek gdzie mieszkaja nasze dzieciaczki:
  • Wioski do których dojdzie się pieszo,blisko misji Kamitowo,Chapita,Dauzeni, Malisau,Kashimbo
Siostro Kochana! Wielkie dzięki za te odległości Przez nieporozumienie ciągle myślałam że Malisau jest 50km od Misji... A tu TAKA niespodzianka
To może ktoś ma tę wioskę na zdjęciach? może nawet dom Bernarda? Dziewczyny, że tak nieśmiało zapytam...
Czy nie czas na rozpoczęcie wpłat na Bożonarodzeniowe Party?
Pozdrowienia dla Wszystkich

Edytowane przez MamaBernarda
Czas edycji: 2009-10-18 o 22:35 Powód: dopisek
MamaBernarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 23:07   #1284
ahamar
Raczkowanie
 
Avatar ahamar
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 275
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez bzianka Pokaż wiadomość
Ahamar pozdrowienia dla rodziny i zapraszamy do nas.
Dzięki, będziemy, może w listopadzie, bo w październiku mamy w planie jeszcze: chrzciny u znajomej - żona chrzestną, potem złote gody moich rodziców.

Cytat:
Napisane przez _MAMA_ Pokaż wiadomość
a u nas pod kościołem dzisiaj była loteria fantowa co roku do tej pory dochód był przeznaczany na misje w Mpanshyi, jak będzie teraz to ja nie wiem, moze ahamar wie ?
Ale miło było popatrzeć jak ludzie chętnie brali udział
To organizowało kółko misyjne z okazji niedzieli misyjnej. Na razie nic nie wiem. Ale pewno będzie bez zmian i niedługo Pani Bernadka - opiekunka kółka misyjnego - przekaże mi pieniążki i poprosi o wpłatę na konto.
Ja miałem numer losu 190, aże były po 2 zł jeśli wszystkie by poszły to powinno być ok. 400 zł. Nie wiem czemu do mnie przekazuję różne kwoty, już nawet proboszcz się ją pytał co ja mam z tym wspólnego.
ahamar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 12:10   #1285
beautyb
Raczkowanie
 
Avatar beautyb
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 377
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Bzianka, śliczny ten rysunek od Twojej Sophii!
A ja dzisiaj od rana biegałam po lekarzach i bankach - już wszystko pozałatwiane, siadam do pracy.
Miłego dnia, Kochani
beautyb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 19:45   #1286
Karotka87
Raczkowanie
 
Avatar Karotka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 115
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Kochani mam pytanie:
Czy ktoś organizuje większą pakę na listopad/grudzień?
Mam kilka kilogramów do dorzucenia gdyby było jakieś miejsce wolne.

Ps. bzianka, rysunek śliczny moja Alice rysuje dokładnie takie same kury

pozdrowienia
Karotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 21:53   #1287
ava80
Rozeznanie
 
Avatar ava80
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 760
GG do ava80 Send a message via Skype™ to ava80
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez s.Józefa Pokaż wiadomość
Szczesc Boze!Kochani oto paczuszki:
  • 2 ogromne paczki z KOMORNIKI/tyle ostalo sie z adresu i nadawcy
a w srodku fax,printer,tusze i inne wspanialosci-DZIEKUJEMY!prosze sie tylko przyznac od kogo?Pamietam ze ktos wspominal o wyslaniu tego sprzetu na forum ,sporo czasu uplynelo i nie zapamietalam...Dziekuje.: cmok:
Witam siostro
Na fax, drukarkę, tusze i inne rzeczy namówiłam siostrę a ona swojego szefa
Poszło z jej firmy a my we dwie osobiście tachałyśmy paczki na pocztę
firma sponsorwała sam sprzęt (przekazała) no i oczywiście wysyłkę

BUZIAKI DLA CIEBIE IZA !!

Mamy nadzieję, że sie przyda
Tylko trzeba będzie zainstalować - gdyby cos było do tego potrzebne to prosimy dac znać
__________________
ava80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 17:35   #1288
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez ahamar Pokaż wiadomość



Nie wiem czemu do mnie przekazuję różne kwoty, już nawet proboszcz się ją pytał co ja mam z tym wspólnego.
bo Ty wiesz, jak dobrze opisać przelew, żeby siostra nie zastanawiała sie czy to aby nie jakiś adopcyjny rodzic pewnie dlatego

a tutaj link do aukcji
zdjęcia wklajam tutaj bo na forum stronkowym naszym jakoś nie wchodzą

zapraszam do licytowania

Edytowane przez _MAMA_
Czas edycji: 2009-10-20 o 17:45
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 17:36   #1289
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Witam wszystkich serdecznie!
Nie mam za wiele czasu na udzielanie sie w watku ale od czasu do czasu chociaz cos podczytam.

Pisze tutaj z prosba - uzbieralam okolo 10 kg rzeczy (ubrania, bielizna, kredki itp) i chcialabym to przeslac do kogos, kto organizuje wieksza paczke do Zambii. Paczka z USA idzie od 4 do 6 tygodni czyli powinna byc w Polsce najpozniej w polowie grudnia. Prosze pisac na PW. Wielkie dzieki!
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 20:17   #1290
Animator
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 835
GG do Animator
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Siostro Józefo Mam pytanie. Jedna z pań biorąca udział w grupowej adopcji dziecka z mojej dzielnicy bardzo chciałaby tam przyjechać. Nie chce być tylko gościem ale pomóc w szpitalu. Jest fizykoterapeutką i pracuje w tym zawodzie w Caritasie. Pyta czy potrzebna tam u Was fizykoterapeutka?. Powiedziałem jej, żeby doszlifowała swój angielski bo to jest podstawą by być pomocnym i, że spytam siostrę.
__________________
"Misje dotyczą wszystkich chrześcijan"
Redemptoris Missio JPII

Mój blog: www.tereska-misje.blog.onet.pl
Animator jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:42.