Akcja Wakacje - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-05, 18:05   #31
_basia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 751
Dot.: Akcja Wakacje

Cytat:
Napisane przez vanadis Pokaż wiadomość
to przyłącze się i ja cel : zrzucenie oponki na brzuchu jutro znowu na basen planuje iść a tak więcej to nie wiem co robić ;i tak bardzo mi sie nie chce :P
Kobieto rusz pupę! Jeśli jeszcze się uczysz to zobaczysz jaką furorę zrobisz we wrześniu Trzeba mieć cel i uparcie do niego dążyć
_basia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 18:06   #32
Brylaancik
Raczkowanie
 
Avatar Brylaancik
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Z mojego pokoju :)
Wiadomości: 173
Dot.: Akcja Wakacje

Więcej optymizmu!
Brylaancik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 18:20   #33
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Akcja Wakacje

Dziewczyny z przyjemnością dołączam! Nie jestem gruba, ale mam boczki i niezbyt jędrne ciało. Zamierzam codziennie ćwiczyć na twisterze (w celu wyrobienia talii) po około 15 minut na początek. Poza tym 7 minute abs i 8 minute arms. Resztę nadziei pokładam w drobnej modyfikacji diety.
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 20:02   #34
Mysteriness
Zadomowienie
 
Avatar Mysteriness
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 1 339
GG do Mysteriness
Dot.: Akcja Wakacje

Ojoj, ale się rozpisałyście
Więc witam wszystkie nowe Panie Fajnie, że dołączyłyście

Basiu Myślałam kiedyś o tańcu brzucha, nawet chyba w gazecie gdzieś wykopałam jakieś figury, ale jakoś mi przeszło ale teraz w sumie czemu nie spróbować? na pewno są jakieś filmiki, więc pomyślę o tym dzięki za pomysł

Vanadis! jest przecież tyle fajnych sportów rower, rolki, skakanka (!) , hula hop ... jogging ewentualnie jak ktoś lubi zawsze można też pograć z rodzeństwem, kuzynami w prymitywną siatkówkę czy coś Wiem, że na początku trudno się zebrać, ale jak juz skończysz, to jest taki optymizm i taka energia, że można normalnie góry przenosić

absurdalna trzymam kciuki

Nie poskakałam dziś, bo mama zagoniła mnie do zgrabywania wykoszonej trawy... ale w sumie przy tym też jakieś kalorie spaliłam
__________________

Mysteriness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 20:34   #35
_basia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 751
Dot.: Akcja Wakacje

Hmm ćwiczenia ćwiczeniami ale co z dietą?

Myślę nad dr.Dukanem ale jestem osobą która szybko się czymś nudzi...
Co myślicie o takiej mojej diecie: 5 posiłków dziennie, 0 coli i gazowanych napojów, wyrzucę tłuste rzeczy, wyrzucę słodyczę ,najpóżniejszy posiłek do 18, a później tylko jabłko jeśli będę głodna oraz ćwiczenia: rano rower ok. 3-5km na początek, w ciągu dnia godzina może dwie pedałowania/ trampolina / skakanka / hantelki , wieczorem spacer z psem
_basia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 20:47   #36
Mysteriness
Zadomowienie
 
Avatar Mysteriness
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 1 339
GG do Mysteriness
Dot.: Akcja Wakacje

Basiu, myślę, że taka dieta powinna wystarczyć, zwłaszcza, że masz dużo planów na ćwiczenia

Ja sama jako takiej dietki nie mam, bardziej takie ograniczanie tłustego, no i podobnie jak Ty 0 napojów gazowanych, dużo wody, 0 słodyczy <no może czasem coś słodkiego > , zielona herbatka...

Uda Ci się Basieńko
__________________

Mysteriness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 21:04   #37
_basia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 751
Dot.: Akcja Wakacje

Cytat:
Napisane przez Mysteriness Pokaż wiadomość
Basiu, myślę, że taka dieta powinna wystarczyć, zwłaszcza, że masz dużo planów na ćwiczenia

Ja sama jako takiej dietki nie mam, bardziej takie ograniczanie tłustego, no i podobnie jak Ty 0 napojów gazowanych, dużo wody, 0 słodyczy <no może czasem coś słodkiego > , zielona herbatka...

Uda Ci się Basieńko

Wasza dobroć, podejście i ciepło jest po prostu Nobla godne
Twoje szczególnie
_basia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-05, 21:11   #38
Kasia81195
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 47
Dot.: Akcja Wakacje

O, witam nowe zainteresowane

Dziewczyny, wszystko nam się uda, trzeba tylko uparcie do tego dążyć, nie poddawać się! Jeśli raz pokonacie tę niechęć, potem będzie już tylko lepiej
__________________
I wanna fly, I wanna drive, I wanna go, I wanna be a part of something I don't know. And if you try to hold me back I might explode, baby by now you should know - I can't be tamed.

<33.
Kasia81195 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 00:10   #39
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: Akcja Wakacje

Dołączę
W sumie od kilku lat ćwiczę z doskoku - rower (odkąd zdałam prawo jazdy jakoś się zakurzył), bieganie (ale do tego mnie jednak wołami nie zmuszą... nie mogę się przemóc), stepper, twister, hh, 8 min, Tamilee, siłowe - trochę tego było
Kilka dni temu odkurzyłam stepper, na razie po 5 minutach wysiadam, ale mam zamiar do tego się solidnie zabrać, jeszcze HH, i 8minutówki na brzuch i ramiona. Ogólnie marzy mi się schudnięcie, 4-7 kg, a najlepiej 10, ale wiedząc jak mi to wychodzi... Jakby mi się udało zejść <60 (przy 1,7 m i aktualnie 64 kg), to dorzucę siłowe z hantlami na nogi. Moim największym problemem są uda
Cytat:
Napisane przez _basia Pokaż wiadomość
Co myślicie o takiej mojej diecie: 5 posiłków dziennie, 0 coli i gazowanych napojów, wyrzucę tłuste rzeczy, wyrzucę słodyczę ,najpóżniejszy posiłek do 18, a później tylko jabłko jeśli będę głodna oraz ćwiczenia: rano rower ok. 3-5km na początek, w ciągu dnia godzina może dwie pedałowania/ trampolina / skakanka / hantelki , wieczorem spacer z psem
Dieta super, najbardziej zdrowa i efektywna, poza jednym - nie powinno się jeść kolacji tak wcześnie, chyba, że chodzisz przed 21 spać. Ostatni posiłek najlepiej jeść 2-3 godziny przed snem albo białkowy - pół godziny.
Inna sprawa, że ja tak jem od dwóch lat, odkąd schudłam 10 kg, ale chyba muszę rozbujać metabolizm - a to właśnie chcę osiągnąć ćwiczeniami
__________________


Edytowane przez parodia
Czas edycji: 2010-07-06 o 00:11
parodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 07:25   #40
Mysteriness
Zadomowienie
 
Avatar Mysteriness
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 1 339
GG do Mysteriness
Dot.: Akcja Wakacje

Hejo parodia fajnie, że nas coraz więcej
co to jest to HH?

Ojej, miło mi Basiu
dziękuję

Kasiu , masz rację mi tak się nie chciało ćwiczyć, a teraz po prostu marzę o jakiejś wolnej chwilce, żeby się za to zabrać

miłego dnia dziewczynki
__________________

Mysteriness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 10:21   #41
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: Akcja Wakacje

HH to hula hop
__________________

parodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-06, 10:29   #42
Brylaancik
Raczkowanie
 
Avatar Brylaancik
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Z mojego pokoju :)
Wiadomości: 173
Dot.: Akcja Wakacje

Można się było domyślić, nie? Ale ja też nie skumałam
Wczoraj poległam poszłam na noc do koleżanki, były chipsy i oranżada... schrzaniłam Mam nadzieję, że od dzisiaj będzie lepiej, na basen dzisiaj też chyba nie pojadę, siostra dostała okres, a ja miałam z nią pójść i głupio tak samej, wczoraj też nie poszłam, przez takie jedno nieporozumienie... Oj i co ja zrobiłam
Brylaancik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 10:35   #43
_basia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 751
Dot.: Akcja Wakacje

Oj nie przejmuj się, zrób za karę 20 brzuszków

Dziewczynki zastanawiam się czy dobrze robię z tym jedzeniem, a dokładnie chodzi o śniadanie: zjadłam 2 kromeczki chleba ciemnego ze słonecznikiem z pomidorem i do tego czerwona herbata z cytryną może być?
Przyznam się bez bicia że przed tym zjadłam z 5 nachosów z sosem serowym, ale to był napad głodu, a mojemu bratu tak smakowało że żal mi było chociaż troszkę nie spróbować, moja wina moja wina moja bardzo wielka wina, zbijcie mnie
Na drugie śniadanie planuje serek wiejski oczywiście z małą łyżeczką cukru/miodu bo inaczej nie potrafię go zjeść
Obiad warzywa z patelni i pierś z kurczaka na parze, później na podwieczorek jabłko i na kolacje kromka chleba z pomidorem plus herbatka czyli standard lub makrela

Co o tym myślicie?

Edytowane przez _basia
Czas edycji: 2010-07-06 o 10:40
_basia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 10:47   #44
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: Akcja Wakacje

Cytat:
Napisane przez _basia Pokaż wiadomość
Oj nie przejmuj się, zrób za karę 20 brzuszków

Dziewczynki zastanawiam się czy dobrze robię z tym jedzeniem, a dokładnie chodzi o śniadanie: zjadłam 2 kromeczki chleba ciemnego ze słonecznikiem z pomidorem i do tego czerwona herbata z cytryną może być?
Przyznam się bez bicia że przed tym zjadłam z 5 nachosów z sosem serowym, ale to był napad głodu, a mojemu bratu tak smakowało że żal mi było chociaż troszkę nie spróbować, moja wina moja wina moja bardzo wielka wina, zbijcie mnie
Na drugie śniadanie planuje serek wiejski oczywiście z małą łyżeczką cukru/miodu bo inaczej nie potrafię go zjeść
Obiad warzywa z patelni i pierś z kurczaka na parze, później na podwieczorek jabłko i na kolacje kromka chleba z pomidorem plus herbatka czyli standard lub makrela

Co o tym myślicie?
Brzuszki nic nie dają, już lepiej zamiast tego iść na spacer

Ładnie, poza chlebem na kolację, lepiej jeść pieczywo tylko przez obiadem, może lepiej zamień IIŚ i kolację? I owoce najlepiej jeść do 14-16
Poszukaj na dietetyce, kiedyś był taki wątek "Przykładowe jadłospisy", bardzo pomocny i dokładnie przeczytaj 10 PŻ

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=309561
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=199694
__________________

parodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 10:55   #45
_basia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 751
Dot.: Akcja Wakacje

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
Brzuszki nic nie dają, już lepiej zamiast tego iść na spacer

Ładnie, poza chlebem na kolację, lepiej jeść pieczywo tylko przez obiadem, może lepiej zamień IIŚ i kolację? I owoce najlepiej jeść do 14-16
Poszukaj na dietetyce, kiedyś był taki wątek "Przykładowe jadłospisy", bardzo pomocny i dokładnie przeczytaj 10 PŻ

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=309561
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=199694

Ok. dziękuję , a teraz biegnę godzinkę popedałować w domu, a po obiedzie pedałowanie takie prawdziwe
_basia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 11:13   #46
Mysteriness
Zadomowienie
 
Avatar Mysteriness
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 1 339
GG do Mysteriness
Dot.: Akcja Wakacje

No fakt, hula hop ale ze mnie ciemnota

Brylaanciku, nie przejmuj się! Każdemu może się zdarzyć chwila słabości. A poza tym raz na czas możemy sobie pozwolić na coś pysznego, bo inaczej zwariujemy i nie wytrwamy . Jeśłi Ci to pomoże, to ja też wczoraj zgrzeszyłam byłam z koleżanką w kanjpie i zjadałam małe frytki
no ale cóż... spaliłam ćiwcząc

Basiu , warzywa z patelni , mniam ale mam ochotę

Buziaki
__________________

Mysteriness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 12:24   #47
Brylaancik
Raczkowanie
 
Avatar Brylaancik
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Z mojego pokoju :)
Wiadomości: 173
Dot.: Akcja Wakacje

Mam nadzieje, że wytrwam. Jestem po sprzątaniu w domu, nie powiem trochę się ubiegałam to chyba dobrze, poza tym zrobiłam sobie rundkę do sklepu i z powrotem bo dziadek coś tam chciał
Dzięki za wsparcie. Mam nadzwyczaj nadmierny brak silnej woli
___________________

Edytowane przez Brylaancik
Czas edycji: 2010-09-23 o 19:51
Brylaancik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 12:31   #48
_basia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 751
Dot.: Akcja Wakacje

Cytat:
Napisane przez Brylaancik Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, że wytrwam. Jestem po sprzątaniu w domu, nie powiem trochę się ubiegałam to chyba dobrze, poza tym zrobiłam sobie rundkę do sklepu i z powrotem bo dziadek coś tam chciał
Dzięki za wsparcie. Mam nadzwyczaj nadmierny brak silnej woli
___________________
56 ....55....54...53.. ..52...51...50

Moja silna wola jest słabiutka oj bardzo, ale wizja tego ''wow'' to taki power do działania że ło ho ho
_basia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 19:34   #49
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Akcja Wakacje

Cześć dziewczyny. Moje postanowienie trwa dopiero drugi dzień, a już zdążyłam zgrzeszyć, także nie jesteście same. Myślę, że to przedokresowy PMS, ale nie mogę wiecznie sobie tego tłumaczyć. Zjadłam kilka słodkich ciastek, pół Bounty i kawałek ciasta babci. Wiem, że to dużo, ale ja generalnie nie tyję, tylko doskwiera mi brak talii i mało jędrne ciało.

Ćwiczyłam rano na twisterze, a teraz czeka 7 minute abs i 8 minute arms, w domu może jeszcze 10 min. na twisterze.

A jutro będzie lepiej, wiem o tym.
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-06, 19:58   #50
_basia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 751
Dot.: Akcja Wakacje

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Moje postanowienie trwa dopiero drugi dzień, a już zdążyłam zgrzeszyć, także nie jesteście same. Myślę, że to przedokresowy PMS, ale nie mogę wiecznie sobie tego tłumaczyć. Zjadłam kilka słodkich ciastek, pół Bounty i kawałek ciasta babci. Wiem, że to dużo, ale ja generalnie nie tyję, tylko doskwiera mi brak talii i mało jędrne ciało.

Ćwiczyłam rano na twisterze, a teraz czeka 7 minute abs i 8 minute arms, w domu może jeszcze 10 min. na twisterze.

A jutro będzie lepiej, wiem o tym.
Oj ja też zgrzeszyłam 3 kawałkami ciasta mamy dzisiaj, ale zaraz biegnę na rower spalić to wszystko
_basia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 20:20   #51
Brylaancik
Raczkowanie
 
Avatar Brylaancik
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Z mojego pokoju :)
Wiadomości: 173
Dot.: Akcja Wakacje

Właśnie ja też myślę, że to przed okresowe, bo zazwyczaj przed tym chce mi się jeść coś słodkiego. Tak jak dziś, nie mogłam sie nie skusić. Ale jutro będzie lepiej!
___________________

Edytowane przez Brylaancik
Czas edycji: 2010-09-23 o 19:54
Brylaancik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 20:22   #52
_basia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 751
Dot.: Akcja Wakacje

Cytat:
Napisane przez Brylaancik Pokaż wiadomość
Właśnie ja też myślę, że to przed okresowe, bo zazwyczaj przed tym chce mi się jeść coś słodkiego. Tak jak dziś, nie mogłam sie nie skusić. Ale jutro będzie lepiej!
___________________
56 ....55....54...53.. ..52...51...50
Teraz sprawdziłam i się okazuje że już niedługo przyjdzie do mnie ten czerrrwony pan więc wszystko jasne
_basia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 20:27   #53
Brylaancik
Raczkowanie
 
Avatar Brylaancik
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Z mojego pokoju :)
Wiadomości: 173
Dot.: Akcja Wakacje

Cytat:
Napisane przez _basia Pokaż wiadomość
Teraz sprawdziłam i się okazuje że już niedługo przyjdzie do mnie ten czerrrwony pan więc wszystko jasne
Do mnie pewnie też już niedługo
Brylaancik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 20:31   #54
_basia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 751
Dot.: Akcja Wakacje

Cytat:
Napisane przez Brylaancik Pokaż wiadomość
Do mnie pewnie też już niedługo
Ja już kilka dni wcześniej biorę ibuprofen bo z bólu nie wytrzymuje, ale mam jeszcze czas na faszerowanie się lekami
_basia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 20:39   #55
Mysteriness
Zadomowienie
 
Avatar Mysteriness
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 1 339
GG do Mysteriness
Dot.: Akcja Wakacje

Oj Wy Moje Kochane biedactwa

A ja właśnie po i tak mi się wydaje, że dlatego mam taką ochotę żeby ćwiczyć, zawsze po okresie tak mam szkoda tylko, że potem mi ta ochota zazwyczaj mija Mam nadzieję, że teraz nie minie

ehh... zjadłam kostkę czekolady u koleżanki ale i tak jestem dumna, że tylko kostkę, bo cała tabliczka leżała przede mną otwarta

do jutraa
__________________

Mysteriness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 20:53   #56
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Akcja Wakacje

3 kostki dziennie są polecane dla zdrowia. Choć myślę, że na diecie jednak niewskazane, a jeśli już to gorzkiej. Ale myślę, że jeśli mamy ogromną ochotę na słodkie to lepiej jeść je rano, byśmy zdążyły spalić, a nie wieczorem czy późnym popołudniem.

Mój okres też się zbliża, powinien przyjść za tydzień, ale zwykle wtedy mam już właśnie silne objawy.

Idę na twistera i spać.
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 21:08   #57
vanadis
Wtajemniczenie
 
Avatar vanadis
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 315
Dot.: Akcja Wakacje

melduję sie i ja
dzieki dziewczyny za dodanie otuchy postaram sie coś innego też ćwiczyć
dzisiaj plywałam 40min żabką i wynudzilam się przeokropnie, bo ile można pływać bez muzyki
niestety przyznaje też że bieganie i rower mi średnio służą bo mam problemy z kolanami i bolą po takim wysiłku

mam HH z tym że nasypalam piasku(?) i mi się źle kręci. wiecznie spada i mam wrażenie że to nie jest od tego iż 'nie potrafię' tylko jakby HH była obciażona z jednaj strony i nie daje rady jej utrzymać. to co radzicie mi wysypać to coś i kręcić pustym(lekkim) ?

powodzenia w walce jutro !
vanadis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 21:22   #58
_basia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 751
Dot.: Akcja Wakacje

Cytat:
Napisane przez vanadis Pokaż wiadomość
melduję sie i ja
dzieki dziewczyny za dodanie otuchy postaram sie coś innego też ćwiczyć
dzisiaj plywałam 40min żabką i wynudzilam się przeokropnie, bo ile można pływać bez muzyki
niestety przyznaje też że bieganie i rower mi średnio służą bo mam problemy z kolanami i bolą po takim wysiłku

mam HH z tym że nasypalam piasku(?) i mi się źle kręci. wiecznie spada i mam wrażenie że to nie jest od tego iż 'nie potrafię' tylko jakby HH była obciażona z jednaj strony i nie daje rady jej utrzymać. to co radzicie mi wysypać to coś i kręcić pustym(lekkim) ?

powodzenia w walce jutro !

A może kupić nowe? Koszt pewnie do 10zł , ja chyba kupię
Dzisiaj kupiłam skakankę jutro HH więc wolę nie wiedzieć co pomyśli sobie o mnie pani z księgarni

PS. po 5 min skakania na skakance myślałam że mi się w brzuchu poprzewraca
_basia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 22:24   #59
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: Akcja Wakacje

vanadis, a jakie masz duże? Poniżej 70 cm raczej nie da się kręcić ja bym na Twoim miejscu kręciła na razie pustym, a może zainwestuj w takie lekko bardziej "profesjonalne" z allegro?

basia, skakanka szkoda, że ja po 100 skokach wyglądam tak -->

U mnie dzisiaj: 8 min arms z samymi hantlami, bez obciążen, 8 min abs, 10 min steppera i 10 min stretch; a przy meczu - 40 min HH
__________________

parodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 22:26   #60
_basia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 751
Dot.: Akcja Wakacje

Parodio, ja mam taką kondycję że po 10 skokach miałam dosyć, ale ostro walczyłam
_basia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:25.