Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-10, 08:02   #151
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Temat w-f jeszcze nadal aktualny to ja od siebie mogę napisać tyle, że teoretycznie jak chodziłam do szkoły to co roku mieliśmy innego nauczyciela. Dało się też zauważyć różnice w prowadzeniu zajęć. Zdaje sobie z tego sprawę, że większość uczniów nienawidzi tego przedmiotu BO NUDA. Ja np lubiłam ten przedmiot z tego względu, że miałam się gdzie wyżyć... Największy błąd w tym przedmiocie jest taki, że na w-f też powinna być przedstawiana teoria danej dyscypliny :P Osobiście mnie to drażniło jak grało się w koszykówke czy w ręczną i 5 DZIEWCZYN(były grupy podzielone na nie wiem po 8 osób bo było 16 w grupie) leciało na jedną laskę która miała piłkę. Czasami w takim starciu może stać się katastrofa. Strach łapać piłkę w takich momentach.

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Oj ciemna...
Otwórz oczy - tyle powiem
A okres to nie choroba, ale ja na przykład w gimnazjum dostawałam zastrzyki rozkurczowe, bo traciłam przytomność z bólu podczas okresu, więc mi nie mów, że się da, ale 'kółeczko mniej'
Miałam też Panią od w-f i ona mówiła coś na temat okresu, że ... no dziewczyny daje Wam wolną rękę i macie do wykorzystania kropkę ale też jest kobietą i ona nie może iść do dyrektora powiedzieć, że dziś nie poprowadzi zajęć bo ma okres . Jest większość takich osób jak Ty i wg mnie to byłoby karygodne by taką osobę w takim stanie osłabienia zmuszać do ćwiczeń bo też może się to skończyć przyjazdem karetki do szkoły. Przypuszczam, że wtedy nauczyciel miałby przesrane.
Sama miałam jednego nauczyciela który kazał biegać okrążenia na rozgrzewkę a on sobie rzucał piłką od kosza. Piłka raz trafiła prosto w głowę dziewczyny. Następstwo takiego wypadku było to, że dziewczyna miała poważny problem ze wzrokiem z tego co pamiętam. Nauczyciela oczywiście zwolniono.
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 08:05   #152
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Violettea Pokaż wiadomość
Hej wszystkim "heatującym" wita się stała czytelniczka, której głupio zawsze wcinać się gdy wątek już hula.
Nie wiem, która z Was w poprzednim wątku polecała czarną maseczkę z Avonu, ale wieeeelkie dzięki, jakiś czas temu zakupiłam i z marszu stała się ulubieńcem

Mam pytanie, kojarzycie jakiś filmik z makijażem krok po kroku brązowe smokey (najlepiej matowe) + niebieski akcent np. na dolnej powiece, szykuje mi się impreza i naszło mnie na kolor, ale oczywiście z moim talentem bez dobrego instruktażu się nie obędzie z góry dzięki.
Siemasz, u Hanki był taki makijaż na drugim kanale, zaraz spróbuje poszukać.

Nie moge tego znaleźć, jak masz ochotę to poszukaj.

Edytowane przez rickybobby
Czas edycji: 2014-06-10 o 08:22
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 08:07   #153
Anek83
Przyczajenie
 
Avatar Anek83
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 18
GG do Anek83
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

[QUOTE=Hadilan;46814714]Raczku

Rademeneskę również subskrybuję i lubię, powinna znaleźć się w spisie, bardzo sympatyczna, wyważona dziewczyna, oglądam ją dla relaksu

A pani Bogusława, to w ogóle moja ulubienica, przemiła, ciepła, doświadczona, bardzo zadbana, według mnie - godna naśladowania


Ja proponuje:
Chouette Fashion - https://www.youtube.com/user/chouettefashion
Casualbyme - https://www.youtube.com/user/Casualbyme
Dorcia833 - https://www.youtube.com/channel/UC4u...k9UET2_H1QGhDQ
WolinskiSobas...https://www.youtube.com/user/WolinskiSobasProject
Ewela1988 - https://www.youtube.com/channel/UCAe...YU29hkyzgUjNsA
Anek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 08:10   #154
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

U mnie nie było problemu ze zgłoszeniem niedyspozycji. Nauczyciel może raz spytał się dziewczyny, czy ma nieregularne. Ale żadnych złośliwych komentarzy nie było.
Wiecznie była siatka, ale osoby, które nie chciały (ja, bom ślepa) mogły grać w ping ponga albo badmintona.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 08:18   #155
kustraczek
-ist
 
Avatar kustraczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 329
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
Ok, ja nie powiedziałam, że to się nie zdarza. Chodziłam do kilku szkół, w tym jeszcze miałam po kilku w-fistów, bo a to macierzyńskie, a to wypadek, więc poznałam ich więcej niż statystycznie wychodzi I nigdy nie miałam żadnych nieprzyjemności. Zwolnienie z wf podczas okresu było możliwe, ale pani i tak nas zawsze namawiała do ćwiczeń (jak już się ktoś uparł to ok, mógł sobie nie ćwiczyć) i miała rację, bo okres to nie choroba, można ćwiczyć (zawsze pozwalała np. zrobić kółko mniej na bieżni, ćwiczyć wolniej czy z mniejszą ilością powtórzeń). Mimo wszystko znam nastoletnią skłonność do wyolbrzymiania spraw i uważam, że najczęściej dzieci nie ćwiczą, bo im się nie chce - ten w-f jest po prostu nieatrakcyjny. W kółko tylko gry zespołowe typu siatka (dziewczyny), piłka (chłopcy) i koniec. Ja akurat nie narzekałam na monotonność, bo do gimnazjum chodziłam prywatnego, więc na w-f były cuda na kiju, sporo rzeczy się nauczyłam, a w liceum była do wyboru hala, boisko na dworzu i siłownia, więc wybieraliśmy sobie na zmianę. Po prostu myślę, że główny problem leży właśnie w źle "zaserwowanym", nieatrakcyjnym zestawie ćwiczeń, a nie w seryjnych nauczycielach-gwałcicielach Koniec OT, chyba po prostu każdy ma inne doświadczenia
To ja też ostatni post w tym temacie, bo widzę, że nie ma w Tobie za grosz empatii - okres to nie choroba, tak samo ciąża to nie choroba, slogany osób, które nie mdlały z powodu bóli miesiączkowych i nie leżały miesiącami nie mogąc się ruszyć, żeby nie stracić dziecka, a dzieci wyolbrzymiają, tak - ktoś klepnie je po pupie: "dajże spokój, dzieciaku, co to takiego"; ktoś znęca się nad nim psychicznie i fizycznie licząc mu kiedy ma mieć okres i zmuszając do wysiłku fizycznego, kiedy każdy ruch sprawia ból: "ćwicz, miesiączka to nie choroba", dlaczego ludzie robią to innym ludziom i są zamknięci na cierpienie innych?
No i znowu - u Ciebie tak było, w Twoim przypadku, Ty masz takie doświadczenia - bardzo się cieszę, naprawdę, jesteś szczęściarą, ale Ty to Ty, patrzenie tylko na czubek własnego nosa jest strasznie słabe.EOT
kustraczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 08:21   #156
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
U mnie nie było problemu ze zgłoszeniem niedyspozycji. Nauczyciel może raz spytał się dziewczyny, czy ma nieregularne. Ale żadnych złośliwych komentarzy nie było.
Wiecznie była siatka, ale osoby, które nie chciały (ja, bom ślepa) mogły grać w ping ponga albo badmintona.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Fajnie, że mieliście drugą opcję, aczkolwiek się uśmiałam (jako osoba mająca problem ze wzorkiem) dla mnie to typowe 'z deszczu pod rynnę' . Miałam przez pół roku nauczycielkę, u której osoby na bakier z siatą mogły stworzyć grupkę i się rozciągać . Nudne jak cholera, bo nie znałyśmy żadnych ciekawych ćwiczeń, no ale można było odpocząć od siaty.
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 08:33   #157
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Ja mam bardzo złe wspomnienia związane z wfem. Raz, to np 2h wf na sam początek dnia i BRAK PRYSZNICA. Nasza nawiedzona wfistka miała wtedy często pomysł na bieganie (maratonistka), raz z samego rana gdy jeszcze była mgła, naokoło zalewu obok szkoły. Ja się postawiłam i parę osób też, powiedziałam że nie ma takiej opcji w ogóle żebym biegała rano po błocie. Jedna dziewczyna oczywiście wyrąbała się i wróciła utytłana.
Dwa, to cyklicznie, co 2 wf brakowało dla nas miejsca na sali gimnastycznej - kazali całej klasie wykonywać ćwiczenia w malutkiej salce
niewentylowanej (czasami zajęcia łączone z chłopakami z zawodówki!! bo mieliśmy cały kompleks szkół), albo cisnąć się na "siłowni", gdzie połowa na zmianę musiała stać i się patrzeć. Zwykle wtedy po prostu plotkowałyśmy. Zero BHP, higieny, przystosowania szkoły do zajęć, fajnych ćwiczeń czy nauki gry jak na lekarstwo. Naprawdę miło wspominam wf z podstawówki - mieliśmy wuefistę z powołania, graliśmy np. w palanta (), skakaliśmy w dal, woził nas na różne zawody. Nie wyśmiewał i nie patrzył z politowaniem, wszyscy go bardzo lubili i chętnie na zajęcia chodzili.

201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-10, 08:33   #158
Rossonera
Rozeznanie
 
Avatar Rossonera
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 851
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Siatkówka to był mój koszmar w gimnazjum A co do nauczycieli, to wuefista w liceum powiedział o jednej z dziewczyn, że jest gruba. Oczywiście załatwiła sobie zwolnienie.
Rossonera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 08:42   #159
wiosna494
Wtajemniczenie
 
Avatar wiosna494
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 823
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

jak czytam o Waszych doświadczeniach z wfu to aż mi się wierzyć nie chce ;o a to dlatego, że szczęśliwie przez cały okres edukacji trafiałam na świetnych wfistów. przeszliśmy dokładnie przez wszystkie gry zespołowe, lekkoatletykę itd. w gimnazjum mieliśmy nawet chodzenie po równoważni (najpierw długo ćwiczyliśmy, a potem każdy musiał przedstawić swój układ) i... taniec z szarfą
wiosna494 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 08:43   #160
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Fajnie, że mieliście drugą opcję, aczkolwiek się uśmiałam (jako osoba mająca problem ze wzorkiem) dla mnie to typowe 'z deszczu pod rynnę' . Miałam przez pół roku nauczycielkę, u której osoby na bakier z siatą mogły stworzyć grupkę i się rozciągać . Nudne jak cholera, bo nie znałyśmy żadnych ciekawych ćwiczeń, no ale można było odpocząć od siaty.
Trochę tak, ale tutaj można było mieć na nosie okulary, kategorycznie zabronione przy siatce

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 08:48   #161
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Oj ciemna...
Otwórz oczy - tyle powiem
A okres to nie choroba, ale ja na przykład w gimnazjum dostawałam zastrzyki rozkurczowe, bo traciłam przytomność z bólu podczas okresu, więc mi nie mów, że się da, ale 'kółeczko mniej'
Koniec tematu, ale musiałam jeszcze
Plus nie traktuj z takim lekceważeniem problemu jakim jest molestowanie seksualne uczniów, bo wyrażasz przez to ogromny brak empatii i ignorancję

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Munia, ja też niewiarygodnie boleśnie przechodziłam miesiączki w gimnazjum... Słabłam z bólu, żadne tabletki mi nie pomagały, leżałam i beczałam z bezsilności... Coś STRASZNEGO. I naprawdę, jeśli ktoś nie przeżył czegoś takiego, to niech się nie wypowiada.
A gdy zmuszono mnie do ćwiczeń, to dostałam krwotoku i ciągnęło się to za mną kilka miesięcy, bo gdy tylko zaczynałam biegać, ćwiczyć, to miałam plamę na majtkach... I nie, nie użalam się nad sobą, uważam, że mam dość wysoki próg bólu, zęby leczę bez znieczuleń, choć czasem też bardzo boli, ale z bólem menstruacyjnym nie dałam rady... Nadal mam bolesne miesiączki, ale w porównaniu z tym co było...
A koleżanki miały okresy, które trwały tak naprawdę z 2 dni i miały malutkie krwawienie, więc jest to bardzo różne i uważam, że należy o tym pamiętać, zanim zechce się zaszpanować stwierdzeniem, że miesiączka to nie choroba...

I zgadzam się z Lusią(?), że często od ćwiczeń odstręcza nauczyciel, albo i sami uczniowie - ja bardzo nie lubiłam WF w podstawówce, bo byłam właśnie tą typową niezdarą, która nie umie odbić dobrze piłki i non stop dostałam opieprz, wybierali mnie zawsze ostatnią i bardzo nieprzyjemnie to wspominam.
Nie lubię robić tego, co ktoś mi każe, gdy sama zaczęłam chodzić na siłownię, biegać, to bardzo polubiłam aktywność.
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-10, 08:50   #162
sznurperel
Raczkowanie
 
Avatar sznurperel
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 191
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez wiosna494 Pokaż wiadomość
jak czytam o Waszych doświadczeniach z wfu to aż mi się wierzyć nie chce ;o a to dlatego, że szczęśliwie przez cały okres edukacji trafiałam na świetnych wfistów. przeszliśmy dokładnie przez wszystkie gry zespołowe, lekkoatletykę itd. w gimnazjum mieliśmy nawet chodzenie po równoważni (najpierw długo ćwiczyliśmy, a potem każdy musiał przedstawić swój układ) i... taniec z szarfą

Ale super z tą szarfą Ja tak bawiłam się jedynie jako dziecko... Zakładając bibułę na kij albo jakiś materiał. Wf wspominam dobrze jedynie z czasów klas I-III, tam naprawdę nauczycielce chciało się coś zorganizować. Później, już tylko siatka, siatka...
sznurperel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 08:58   #163
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
Munia, ja też niewiarygodnie boleśnie przechodziłam miesiączki w gimnazjum... Słabłam z bólu, żadne tabletki mi nie pomagały, leżałam i beczałam z bezsilności... Coś STRASZNEGO. I naprawdę, jeśli ktoś nie przeżył czegoś takiego, to niech się nie wypowiada.
A gdy zmuszono mnie do ćwiczeń, to dostałam krwotoku i ciągnęło się to za mną kilka miesięcy, bo gdy tylko zaczynałam biegać, ćwiczyć, to miałam plamę na majtkach... I nie, nie użalam się nad sobą, uważam, że mam dość wysoki próg bólu, zęby leczę bez znieczuleń, choć czasem też bardzo boli, ale z bólem menstruacyjnym nie dałam rady... Nadal mam bolesne miesiączki, ale w porównaniu z tym co było...
Ja Cię rozumiem, też nigdy nie biorę znieczulenia, nie jestem jakaś delikutaśna ale raz jeden mnie przy okresie aż mnie zgięło i zwymiotowałam z bólu. Więc "miesiączka to nie choroba" - no fajnie, póki kogoś ta choroba nie dotyczy.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 09:09   #164
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Ja Cię rozumiem, też nigdy nie biorę znieczulenia, nie jestem jakaś delikutaśna ale raz jeden mnie przy okresie aż mnie zgięło i zwymiotowałam z bólu. Więc "miesiączka to nie choroba" - no fajnie, póki kogoś ta choroba nie dotyczy.
Dokładnie.
Mnie raz nauczyciel chciał odwieźć na siłę do domu, bo się słaniałam po ścianach...
Albo całą godzinę lekcyjną siedziałam u pielęgniarki, w wielkim, miękkim fotelu, poiła mnie ciepłą herbatą, żebym jakoś doszła do siebie...
I odsuwając już kwestię bólu, to miesiączki miałam i mam bardzo obfite, więc ćwiczenia często kończyły się kleksem na spodniach.

A ogólne samopoczucie, to też porażka, ból brzucha, krzyża, zaparcia, nudności... Na 3 dni jestem wyłączona z życia.

Salix, miałam Ci już napisać, że masz piękne oczy i bardzo ładne makijaże, fajny blog Aż mam ochotę się pouczyć od Ciebie
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 09:15   #165
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Zapomniałam jeszcze dodać o liczeniu cyklu miesiączkowego. Okres liczony co ok 28dni. Zgłosiłaś wcześniej, bania! Wiadomo jak się ma 13,14 lat to jeszcze nie do końca jest uregulowany, czasem co 30 dni, co 24, 4oitp.
U mnie okres był powodem do niećwiczenia tylko do czasów w gimnazjum. Potem w liceum sprawa była oczywista - okres to nie choroba, nie ma zwolnień za niedyspozycję. No i bardzo dobrze, nagle okazało się że można ćwiczyć. Wiele osób wykorzystywało fakt okresu, żeby nie ćwiczyć, bo się nie chciało, nie lubiło, a nie dlatego, że bolało. Sama w podstawówce/gimnazjum korzystałam, chociaż nie było źle. Po prostu nie lubiłam wfu - cały czas siatkówka, której nienawidziłam, bo nie potrafiłam grać, w ogóle do drugiej klasy gimnazjum nosiłam okulary (teraz soczewki) które na czas ćwiczeń trzeba było zdjąć, więc biegałam po boisku jak kret w pełnym słońcu. A koleżaneczki wszelkie potknięcia w cudowny sposób komentowały. Lubiłam siłownię, lubiłam piłkę nożną, ale takie atrakcje dawano nam raz na dwa miesiące.

A co dopiero na studiach, tam to nikogo nie obchodzi czy boli czy nie, przychodzisz w terminie albo odrabiasz później z inną grupą. I okazuje się że nawet na basen można iść jak ma się okres i to nie jest tragedia.

Ja wiem, że są dziewczyny, które naprawdę bardzo mocno boli i nawet tabletki nie pomagają. Ja też teraz umieram przez pierwsze dwa dni ale to nawet nie ma co porównywać. Po prostu możliwość niećwiczenia "bo okres" jest doskonałą okazją do nadużyć. Może jakieś zwolnienia od lekarza by pomogły oddzielić te które boli od tych którym się nie chce?


Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Największy błąd w tym przedmiocie jest taki, że na w-f też powinna być przedstawiana teoria danej dyscypliny :P Osobiście mnie to drażniło jak grało się w koszykówke czy w ręczną i 5 DZIEWCZYN(były grupy podzielone na nie wiem po 8 osób bo było 16 w grupie) leciało na jedną laskę która miała piłkę. Czasami w takim starciu może stać się katastrofa. Strach łapać piłkę w takich momentach.

No dokładnie. Skąd ja miałam wiedzieć jak grać w koszykówkę? Zawsze to wyglądało tak: macie piłkę i grajcie. A potem krzyki, że popełniamy błąd techniczny.


Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość

I zgadzam się z Lusią(?), że często od ćwiczeń odstręcza nauczyciel, albo i sami uczniowie - ja bardzo nie lubiłam WF w podstawówce, bo byłam właśnie tą typową niezdarą, która nie umie odbić dobrze piłki i non stop dostałam opieprz, wybierali mnie zawsze ostatnią i bardzo nieprzyjemnie to wspominam.
Ja też :/

Ciekawe jak teraz by to wyglądało, kiedy ja po latach się wyrobiłam, trafiam w piłkę, cisnę na siłowni, a większość koleżanek przybrała parę rozmiarów i ćwiczenia kojarzą im się z zajęciami na studiach tylko
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 09:21   #166
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość

Salix, miałam Ci już napisać, że masz piękne oczy i bardzo ładne makijaże, fajny blog Aż mam ochotę się pouczyć od Ciebie
Dziękuję Jeżeli tylko będziesz chciała wykorzystać jakiś pomysł, będzie to dla mnie największy komplement
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 09:30   #167
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Dziękuję Jeżeli tylko będziesz chciała wykorzystać jakiś pomysł, będzie to dla mnie największy komplement
Na pewno się zainspiruję, bo mamy, chyba, taki sam typ urody, więc co Tobie, to i mi
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 09:35   #168
Beata28Mys
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 602
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Dziewczyny zagladacie na pudelka? Widzialyscie co Sadowska ma na twarzy? Masakra ,ciekawe co dalo taki efekt
Beata28Mys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 09:40   #169
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez wiosna494 Pokaż wiadomość
Do Bogusi średnio pasują takie neonowe kolory. Ale z drugiej strony, to jej styl i widzę pewną konsekwencję. Ona lubi ubrania bez umiaru, pstrokate. Makijaż też w tym stylu lubi.
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-10, 09:41   #170
wiosna494
Wtajemniczenie
 
Avatar wiosna494
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 823
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Beata28Mys Pokaż wiadomość
Dziewczyny zagladacie na pudelka? Widzialyscie co Sadowska ma na twarzy? Masakra ,ciekawe co dalo taki efekt
wow, rzeczywiście

http://e5.pudelek.pl/5f161fbb39d1d2f...723a89032fa95a
wiosna494 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 09:46   #171
201607131028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez wiosna494 Pokaż wiadomość

i humor z rana poprawiony
201607131028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 09:49   #172
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez wiosna494 Pokaż wiadomość
To wygląda jak spalona/poparzona twarz z za ciemnym podkładem, mam wrażenie, że uśmiech sprawia jej ból...
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 09:55   #173
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez wiosna494 Pokaż wiadomość
jak czytam o Waszych doświadczeniach z wfu to aż mi się wierzyć nie chce ;o a to dlatego, że szczęśliwie przez cały okres edukacji trafiałam na świetnych wfistów. przeszliśmy dokładnie przez wszystkie gry zespołowe, lekkoatletykę itd. w gimnazjum mieliśmy nawet chodzenie po równoważni (najpierw długo ćwiczyliśmy, a potem każdy musiał przedstawić swój układ) i... taniec z szarfą
u nas w gimnazjum bylo to samo. Przerobilismy wszystkie dyscypliny, rownowaznia (ktorej nienawidzilam), uklady z szarfa itp, a i tak z 16 dziewczyn cw tylko 5. Reszta miala albo zwolnia albo niekonczacy sie okresy (ale po zajeciach juz sie czuly ok). W lo mi sie juz w ogole nie podobalo. Strasznie niesprawiedliwe ocenianie. Babka zgorzkniala, kazala nam zle wykonywac cw, a ja wykonywalam m.in. brzuszki i przysiady prawidlowo jak zostalam nauczona, to bylam w pewnym momencie zagrozona z tego przedmiotu. Zawsze zazdroscilam wf chlopakom, bo lubilam pograc w pilke, palanta, kosza, pobiegac, a nie w kooolko tylko te niepoprawne gimnastyki i siata...

Edytowane przez b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d
Czas edycji: 2014-06-10 o 09:57
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 10:16   #174
wiosna494
Wtajemniczenie
 
Avatar wiosna494
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 823
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

[1=b57b0c36aac5e3558a14a2d 0d269fc6e062f42ab_5d436f0 84516d;46821454] u nas w gimnazjum bylo to samo. Przerobilismy wszystkie dyscypliny, rownowaznia (ktorej nienawidzilam), uklady z szarfa itp, a i tak z 16 dziewczyn cw tylko 5. Reszta miala albo zwolnia albo niekonczacy sie okresy (ale po zajeciach juz sie czuly ok). W lo mi sie juz w ogole nie podobalo. Strasznie niesprawiedliwe ocenianie. Babka zgorzkniala, kazala nam zle wykonywac cw, a ja wykonywalam m.in. brzuszki i przysiady prawidlowo jak zostalam nauczona, to bylam w pewnym momencie zagrozona z tego przedmiotu. Zawsze zazdroscilam wf chlopakom, bo lubilam pograc w pilke, palanta, kosza, pobiegac, a nie w kooolko tylko te niepoprawne gimnastyki i siata... [/QUOTE]

właśnie m.in. dlatego według mnie z wfu nie powinno być żadnych ocen, tylko po prostu zaliczenie tego przedmiotu.
wiosna494 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 10:22   #175
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Sadowska na twarzy ma jeden największy problem .. = nadmierne użycie rozświetlacza na całą twarz.
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 10:48   #176
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Tak jak lubię Cremedelacreme, to to jej trzepanie głową ostro mnie irytuje.
https://www.youtube.com/watch?v=NQjEGixJnVU
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 11:07   #177
Ilike_it
Zakorzenienie
 
Avatar Ilike_it
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 545
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

U mnie wf był taki... nijaki. W klasach IV-VI była gruba nauczycielka, która z nami nie ćwiczyła i graliśmy tylko w gry zespołowe. W gimnazjum facet dość chamski, czasem były śmiechy z dziewczyn, u niego okres to nie choroba. W lo robiłyśmy sporo na wfie, miałysmy do zaliczenia biegi, testy na wytrzymałość, etc, dziewczyny raczej chętnie udzielały się na wfie. Jeśli ktoś miał okres i źle się czuł to na semestr było 5 zwolnień (3+2 od rodzica). Na koniec roku były wystawiane oceny od 4 w górę za to, że starałyśmy się ćwiczyć i byłyśmy obecne na wfie. Pomimo tego, że ćwiczyłam na wfie (wiadomo, czasem nie) to uważam, że wf nie powienien być obowiązkowy, bo wiem, jak niekótre dziewczyny czuły się na nim. Zdecydowanie lepiej ćwiczyć sobie w swoim zaciszu bez żadnej presji. I ten kto chce ćwiczyć będzie ćwiczył sam, bez żadnego nacisku.
__________________

matura 2014
2.09.14 - prawo jazdy
studentka


blog
Ilike_it jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 11:30   #178
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Violettea Pokaż wiadomość
Hej wszystkim "heatującym" wita się stała czytelniczka, której głupio zawsze wcinać się gdy wątek już hula.
Nie wiem, która z Was w poprzednim wątku polecała czarną maseczkę z Avonu, ale wieeeelkie dzięki, jakiś czas temu zakupiłam i z marszu stała się ulubieńcem

Mam pytanie, kojarzycie jakiś filmik z makijażem krok po kroku brązowe smokey (najlepiej matowe) + niebieski akcent np. na dolnej powiece, szykuje mi się impreza i naszło mnie na kolor, ale oczywiście z moim talentem bez dobrego instruktażu się nie obędzie z góry dzięki.

a nie mówiłam, że ta maseczka jest super?
no

może zobacz ten makijaż, na dolną powiekę zamiast złota dasz niebieski akcent
https://www.youtube.com/watch?v=4bJOIowwK_U
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 11:34   #179
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV



topowa dycha.
10 zakazanych imion dla dzieci z...
boogiesilver.



A co do tego makijażu, to przecież ostatnio pokazywałyścię tę polkę i jej "ślubny" makijaż z niebieskim akcentem:

__________________
Heat from the sun someday slowly passes. Until then, you have to live with yourself...

Edytowane przez mantas
Czas edycji: 2014-06-10 o 11:35
mantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 11:37   #180
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez panterarozyczka Pokaż wiadomość
https://www.youtube.com/watch?v=YVOjOs7imP8 Makijaż u Katosu.
Soczewki straszne :O

tego się nie da oglądać....
każdy element twarzy wygląda jak z innego kompletu.
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-04 20:46:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:26.