Skóra skrajnie wysuszona - facet - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-02, 21:50   #1
Arcydiakon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 177

Skóra skrajnie wysuszona - facet


Witam, uczestniczyłem wczoraj w szkoleniu jednej z firm kosmetycznych. Ponieważ pani prowadząca szkolenie potrzebowała ofiary do pomiarów parametrów skóry, sam się zgłosiłem. Okazało się iż ta pani nigdy nie spotkała się z takimi parametrami skóry u faceta.
struktura - normalna
nawilżenie - krytyczne niskie
natłuszczenie - krytycznie niskie (zdziwienie)
łuszczenie - nadmierne (to mnie nie zdziwiło)
zmarszczki - minimalne
Istotnie, po umyciu odczuwam ściąganie i pieczenie skóry, nigdy nie stosowałem żadnych kremów, nie miałem problemów z trądzikiem. Mam 24 lata.
Potrzebuję więc jakiś w miarę mało kłopotliwych kremów które pomogą uratować moją skórę.
Arcydiakon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 01:07   #2
Pola1974
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 321
Dot.: Skóra skrajnie wysuszona - facet

Mam bardzo wysuszoną skórę pod oczami.
Zakupiłam krem (link poniżej) i już po dwóch dniach zauważyłam różnicę. Przedtem stosowalam maść z witaminą A, ale nie przyniosła takich efektów.
Nie zrażaj się tym, że odżywka jest tłusta. Po paru godzinach już tego nie odczuwasz, a skóra jest super nawilżona.
Myj buzię (możesz również całe ciało) mydłem Aleppo (do kupienia w każdej dobrej Mydlarni). Jest także doskonałe do przesuszonej skóry. Ma również inne doskonałe właściwości.

Link do odżywki:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...do-twarzy.html

Link do mydła (niekoniecznie o takiej nazwie, ale koniecznie Aleppo - Pani w Mydlarni doradzi, jakie będzie dla Ciebie najodpowiedniejsze:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...laurowego.html

Edytowane przez Pola1974
Czas edycji: 2013-02-03 o 01:10
Pola1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 09:55   #3
Arcydiakon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 177
Dot.: Skóra skrajnie wysuszona - facet

spam ostro się pleni
Arcydiakon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 16:12   #4
Pola1974
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 321
Dot.: Skóra skrajnie wysuszona - facet

Nie wiem "czy pijesz do mnie?" i nie dość, że chciałam Ci pomóc, to zarzucasz mi jeszcze spam?!

Jeśli ktoś potrzebuje pomocy, a te produkty nawet na KWC (gdybyś nie zauważył -linki odnosiły się właśnie do nich) mają najwyższe noty i doskonale radzą sobie z takimi dolegliwościami, to dlaczego nie miałam ich polecić.
Ja używam ich osobiście, a nie przytaczam opowieści Koleżanek jakie to są "och i ach" ze słyszenia. Jestem bardzo wymagająca pod tym względem i nie zadowolę się, czymś, co tylko na krótką metę przyniesie oczekiwany efekt.

To już nie moja wina, że co w "drugim" nowo założonym wątku przewija się temat trądziku, (a jest jeden zbiorczy) i przesuszonej lub tłustej skóry (w tym Twój - więc może najpierw sprawdź, czy taki temat już istnieje, nim zadasz pytanie, a później będziesz plenił spam i jeszcze komuś coś bezpodstawnie zarzucał).
Amen.

Edytowane przez Pola1974
Czas edycji: 2013-02-04 o 18:22 Powód: literówki
Pola1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 18:09   #5
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Skóra skrajnie wysuszona - facet

Mi pomogło codzienne smarowanie twarzy maścią ochornną z wit. A. Ma własciwości odżywcze, natłuszczające i nawilżające. Wypróbuj może to Ci coś da i nie zapcha Ci porów. Jesli nie to przejrzyj Kosmetyk Wszech Czasów. Do oczyszczania używałabym na Twoim miejscu płynu micelarnego, albo nawet mleczka i po mleczku toniku/ wody termalnej/ hydrolatu a nie żelu.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:15.