Strony z nagimi kobietami na facebook'u - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-08, 18:45   #61
misia00
Zakorzenienie
 
Avatar misia00
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ♥♥♥♥♥
Wiadomości: 3 600
Dot.: Strony z nagimi kobietami na facebook'u

Ale dodałam dość istotną sprawę, mówię o dziewczynach w nie wulgarnych stylizacjach i wieku powyżej 20roku życia.
Bo wydaje mi się,że część myli pojęcia tu.
Jestem przeciw ogladaniu 15latki z duzym biustem która naciąga koszulkę w doł a za dziewczynie, która np.przedstawiona jest w ciekawej stylizacji i np tle.



Musimy rozgraniczyć o jakich zdjęciach mówimy bo są dwa rodzaje.

Dla przykładu z "90-60-90"

Pierwsze zdjęcie:dość mało stosowne, powinno faktycznie pozostać w kwesti prywatnej ale to już sprawa tej dziewczyny.

Drugie zdjęcie. Sądzę,że jest seksowne i bardzo apetyczne.Miło się patrzy.

Dla przykładu by nie było nieporozumień
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fota1.jpg (32,2 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fota2.jpg (44,5 KB, 63 załadowań)
__________________
<ciach_reklama>

Edytowane przez misia00
Czas edycji: 2012-04-08 o 18:49
misia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 18:48   #62
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Strony z nagimi kobietami na facebook'u

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
a moim zdaniem jest to przekraczanie granicy prywatności pracownika i pracodawcy nic do tego jakie swoje fotki umieszczam na fb dopóki nie popełnim przestępstawa.
Jakiej prywatności? Prwatność to to, czego nie rozgłaszasz wszem i wobec na skalę światową.
A jak publicznie o czymś trąbisz przez np. FB to o przestaje być prywane a staje się powszechnie dostępne z Twojego własnego wyboru.
Pracodawca jak każdy inny może sobie zaglądać do internetu i popatrzeć co tam jest dostępne.
Co innego jakby Ci się włamał na ukryte, nie udosępnione konto.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 18:57   #63
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Strony z nagimi kobietami na facebook'u

Cytat:
Napisane przez iamcookie Pokaż wiadomość
Mój ulubiony fanpage "Skoro szyny sa długie, to i stacja musi byc za#@$@#ta" mogłabym jeszcze tak wyliczać i wyliczać. Dzień w dzień miałam tym zaśmieconą tablicę, bo tu jeden koleżka sobie kliknął, bo tu sobie skomentował. Irytujące strasznie. I nie, nie jest to kwestia zazdrości. Po prostu nie mam ochoty wiedzieć, który z moim znajomych ślini się lub Bóg wie co jeszcze do jakiego zdjęcia robi, i te komentarze "szarpałbym jak reksio szynkę" "j@#$łbym" i inne, niezwykle zabawne gdy chcę popatrzeć na zdjęcia pięknych dziewczyn, to w danym dniu je sobie oglądam, a kij mnie obchodzi do której laski z 'dupy, dupeczki' poci się mój znajomy. jedynym rozwiązaniem jest ograniczenie subskrypcji u tych znajomych, którzy nadmiernie na te foty klikają, albo po prostu ich usuniecie.
Jak nie chcesz patrzeć co klikają znajomi to sobie zablokuj zamiast marudzić Kilka postów wcześniej napisałam jak to zrobić.
Cytat:
Pierwsze zdjęcie:dość mało stosowne, powinno faktycznie pozostać w kwesti prywatnej ale to już sprawa tej dziewczyny.
no krótkie ma nóżki, słaboooo
A tak serio to rzeczywiście przegięcie. Ale przecież to zawsze było, jest i zapewne będzie w internecie.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 19:04   #64
iamcookie
Rozeznanie
 
Avatar iamcookie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 626
Dot.: Strony z nagimi kobietami na facebook'u

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Jak nie chcesz patrzeć co klikają znajomi to sobie zablokuj zamiast marudzić Kilka postów wcześniej napisałam jak to zrobić.
no krótkie ma nóżki, słaboooo
A tak serio to rzeczywiście przegięcie. Ale przecież to zawsze było, jest i zapewne będzie w internecie.
jak kogos cytujesz, to radzę czytać posty tez napisalam jak to zablokowac, wesolych swiat
__________________

aparatka

31.01.2013 - góra



Edytowane przez iamcookie
Czas edycji: 2012-04-08 o 19:06
iamcookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 19:04   #65
misia00
Zakorzenienie
 
Avatar misia00
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ♥♥♥♥♥
Wiadomości: 3 600
Dot.: Strony z nagimi kobietami na facebook'u

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Jak nie chcesz patrzeć co klikają znajomi to sobie zablokuj zamiast marudzić Kilka postów wcześniej napisałam jak to zrobić.
no krótkie ma nóżki, słaboooo
A tak serio to rzeczywiście przegięcie. Ale przecież to zawsze było, jest i zapewne będzie w internecie.
Dokładnie.
Irytują mnie takie dyskusje, drażni Was zablokujcie, nie dodawajcie "lubię to" taka jest specyfika internetu.Taki mamy czasy wiadomo jakie są dziewczyny nie które.

: cool:
__________________
<ciach_reklama>
misia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 19:07   #66
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Strony z nagimi kobietami na facebook'u

misia00- ok, tylko, że dla niektórych nagość pozostaje nagoscią, a negliż negliżem. Ja na przykład czuję się niekomfortowo jak mnie panie z biustem na wierzchu atakują na ulicy, na strony, które wchodzę itd. itd. I już. Jest teraz taka kampania (triumph chyba). Wszytsko pastelowe, ładne , urocze, pani się ładnie prezentuje i wywija w opinającej koszulce, czy tam czymś. No i co z tego, że to nie jest zdjęcie wygiętej 15-latki pokazującej pół dupona i fucka do lustra? Moim zdaniem powinno zniknąć ze sfery publicznej.

Dlaczego ludzie nie chodzą po mieście w bieliźnie (no dobra zdarzają się i tacy, ale powiedzmy, że to mniejszość)? Bo bielizna, czy tam negliż, jest po prostu zarezerwowany dla innych miejsc.

Ja naprawdę może staroświecka jestem, ale nie ogarniam jak to się stało, że nagle wszędobylskie gołe cyce stały się normalnym widokiem dla społeczeństwa, któremu nadal w najgorszych koszmarach śni się nagłe znalezienie się nago w publicznym miejscu (i nie mówię tu o plaży).
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 19:08   #67
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Strony z nagimi kobietami na facebook'u

Na szczęście da się na FB bez problemu zablokować treści, które nas w ogóle nie interesują
Cytat:
Ja naprawdę może staroświecka jestem, ale nie ogarniam jak to się stało, że nagle wszędobylskie gołe cyce stały się normalnym widokiem dla społeczeństwa, któremu nadal w najgorszych koszmarach śni się nagłe znalezienie się nago w publicznym miejscu (i nie mówię tu o plaży).
W sumie zgadzam się z Tobą.
W dodatku wielu młodym dziewczynom takie reklamy mieszają w głowach i wbijają je w kompleksy.

Edytowane przez visionAM
Czas edycji: 2012-04-08 o 19:11
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-08, 19:18   #68
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Strony z nagimi kobietami na facebook'u

Cytat:
Napisane przez misia00 Pokaż wiadomość
Ale dodałam dość istotną sprawę, mówię o dziewczynach w nie wulgarnych stylizacjach i wieku powyżej 20roku życia.
Bo wydaje mi się,że część myli pojęcia tu.
Jestem przeciw ogladaniu 15latki z duzym biustem która naciąga koszulkę w doł a za dziewczynie, która np.przedstawiona jest w ciekawej stylizacji i np tle.



Musimy rozgraniczyć o jakich zdjęciach mówimy bo są dwa rodzaje.

Dla przykładu z "90-60-90"

Pierwsze zdjęcie:dość mało stosowne, powinno faktycznie pozostać w kwesti prywatnej ale to już sprawa tej dziewczyny.

Drugie zdjęcie. Sądzę,że jest seksowne i bardzo apetyczne.Miło się patrzy.

Dla przykładu by nie było nieporozumień
a prawda, bo niektórzy tutaj pewnie o chlebie a inni o niebie. Drugie zdjęcie jest dla mnie baaardzo apetyczne, ja właśnie na takie lubię na tych stronkach na fb patrzeć.

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jakiej prywatności? Prwatność to to, czego nie rozgłaszasz wszem i wobec na skalę światową.
A jak publicznie o czymś trąbisz przez np. FB to o przestaje być prywane a staje się powszechnie dostępne z Twojego własnego wyboru.
Pracodawca jak każdy inny może sobie zaglądać do internetu i popatrzeć co tam jest dostępne.
Co innego jakby Ci się włamał na ukryte, nie udosępnione konto.
Ale profil jest mój prywatny i nie życzę sobie żeby mój pracodawca obecny czy potencjalny mnie szpiegował. To było tylko zdjęcie profilowe w moim przypadku i on nie powinien był tego komentować.

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
misia00- ok, tylko, że dla niektórych nagość pozostaje nagoscią, a negliż negliżem. Ja na przykład czuję się niekomfortowo jak mnie panie z biustem na wierzchu atakują na ulicy, na strony, które wchodzę itd. itd. I już. Jest teraz taka kampania (triumph chyba). Wszytsko pastelowe, ładne , urocze, pani się ładnie prezentuje i wywija w opinającej koszulce, czy tam czymś. No i co z tego, że to nie jest zdjęcie wygiętej 15-latki pokazującej pół dupona i fucka do lustra? Moim zdaniem powinno zniknąć ze sfery publicznej.
).
serio razi Cię to?? Dla mnie jest seksowne i miło się na nie patrzy. Rozumiem, ale jednocześnie dziwi mnie Twoje odczucie.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 19:21   #69
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Strony z nagimi kobietami na facebook'u

Cytat:
Ale profil jest mój prywatny i nie życzę sobie żeby mój pracodawca obecny czy potencjalny mnie szpiegował. To było tylko zdjęcie profilowe w moim przypadku i on nie powinien był tego komentować.
Ale udostępniłaś je do wglądu każdemu, nie tylko znajomym, więc tak czy siak nie było ono "prywatne"
Więc miał prawo je oglądać, tak samo jak tysiące innych ludzi.
Co do komentarza to rzeczywiście mógł sobie odpuścić.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 19:21   #70
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Strony z nagimi kobietami na facebook'u

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
serio razi Cię to?? Dla mnie jest seksowne i miło się na nie patrzy. Rozumiem, ale jednocześnie dziwi mnie Twoje odczucie.
serio Sama lubię takie fachowe i fajnie zrobione roznegliżowane sesje (gdzie jeszcze dodatkowo- photoshop nie bije po gałach), ale wtedy kiedy mam ochotę sobie je pooglądać. No bo internet jest i magazyny są, co za problem. Ale jak mnie tak nagle atakuje z ulicy czy reklamy na stronach, to mnie wkurza i już, cóż zrobić
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody

Edytowane przez Suvia
Czas edycji: 2012-04-08 o 19:22
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 19:24   #71
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Strony z nagimi kobietami na facebook'u

Cytat:
Napisane przez vai86 Pokaż wiadomość
Nie wchodzę na nie. Facebook jest tak skonstruowany, że jeśli ktoś polubi zdjęcia z tych stron to one automatycznie wyświetlają się w aktualnościach jego znajomych. Więc chcąc nie chcąc je widzę.
Jacy znajomi, takie aktualności na tablicy
Przestań subskrybować wpisy znajomych, którym tylko strony z gołymi tyłkami w głowie, to nie będziesz musiała na swojej tablicy oglądać zdjęć, które oni polubią.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-08, 19:30   #72
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Strony z nagimi kobietami na facebook'u

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Ale udostępniłaś je do wglądu każdemu, nie tylko znajomym, więc tak czy siak nie było ono "prywatne"
Więc miał prawo je oglądać, tak samo jak tysiące innych ludzi.
Co do komentarza to rzeczywiście mógł sobie odpuścić.
ok, ale wiesz co w tej całej sytuacji bardziej mnie razi fakt, że pracodawcy biorą się obecnie za takie metody, niedługo strach będzie zdjęcie w bikini wstawić na fb
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 20:03   #73
201605091007
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Strony z nagimi kobietami na facebook'u

wątek spadł mi z nieba!
swego czasu moje zdjęcie znalazło się na profilu w stylu 'elitarne dupeczky', oczywiscie bez mojej zgody. Napisalam kilka (!) wiadomosci do administratora strony, usunal zdjęcie po kilku dniach. Ale mam wrazenie, ze rozprzestrzeniło się jak burza, bo co chwila widzę siebie na coraz to nowym profilu. Najgorsze jest to, że nie jest to żadna roznegliżowana fotografia, ot ładne zdjęcie w ciekawej scenerii, a zostaje dodawane na rózne 'dupeczkowe' fanpage i podpisane co prawda moim imieniem (zdjęcia są podpisywane w stylu 'imię, wiek, miasto'), za to wypisywany wiek waha się miedzy odmładzaniem mnie o 5 lat, a postarzaniem o 3...
Najgorsze jest to, że w obecnej sytuacji mogę tylko zgłaszać nadużycia jedno po drugim, bo nic więcej nie jestem w stanie zrobić.

I uprzedzając pytania, wszystkie zdjęcia i informacje mam tylko dla znajomych, więc całą lawinę z moim zdjęciem musiał zacząć też jakiś znajomy...
201605091007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 20:06   #74
Skierka001
Rozeznanie
 
Avatar Skierka001
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 686
Dot.: Strony z nagimi kobietami na facebook'u

Dziewczyny uważajcie, gdzie klikacie "lubię to". Jakiś rok temu weszłam na fb, żeby sprawdzić nowości, a wyskoczyła mi miniaturka zdjęcia mojej znajomej w erotycznej bieliźnie i z reklamą kamerek internetowych... Po dokładnym przyjrzeniu się było widać, że jej twarz jest "przyklejona". Te miniaturki szybko zniknęły, ale były... Swoją drogą nie mam pojęcia, czemu pojawiły się u mnie na nowościach
Skierka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 20:17   #75
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Strony z nagimi kobietami na facebook'u

Cytat:
Napisane przez Skierka001 Pokaż wiadomość
Dziewczyny uważajcie, gdzie klikacie "lubię to". Jakiś rok temu weszłam na fb, żeby sprawdzić nowości, a wyskoczyła mi miniaturka zdjęcia mojej znajomej w erotycznej bieliźnie i z reklamą kamerek internetowych... Po dokładnym przyjrzeniu się było widać, że jej twarz jest "przyklejona". Te miniaturki szybko zniknęły, ale były... Swoją drogą nie mam pojęcia, czemu pojawiły się u mnie na nowościach
Może to jakiś sprytny wirus? Mi i wielu znajomym zdarzyło się, że z profilu pewnej osoby publicznej (ale żadnej tam gwiazdki czy coś w tym stylu) rozsyłano linki do filmików, które nie chciały się otworzyć. Trzeba było niby ściągnąć nowszą wersję programu, za którym oczywiście krył się wirus.
Dobrze, że jestem podejrzliwa i od razu odnotowałam, że po kliknięciu w link otwiera się niby you tube, a w pasku adresu jest jakiś inny adres, bo łatwo zainfekować komputer klikając i ściągając coś bezmyślnie. Różnym znajomym zdarzały się takie akcje z wirusami.
Może się okazać, że ktoś się włamie na nasz profil i roześle niby od nas wiadomości z linkiem wszystkim znajomym, którzy ufając nam klikną w trefny link i naściągają wirusów Trzeba z tym uważać.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 20:22   #76
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Strony z nagimi kobietami na facebook'u

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość

Ale profil jest mój prywatny i nie życzę sobie żeby mój pracodawca obecny czy potencjalny mnie szpiegował. To było tylko zdjęcie profilowe w moim przypadku i on nie powinien był tego komentować.
Dlaczego nie powinien? Przecież sama udostępniłaś swój profil do publicznego wglądu.
Naprawdę, dziwi mnie to co piszesz. Mam wrażenie, że w o góle nie rozumiesz co to jest prywatność i że chronienie Twojej prywatności to Twoje zadanie , nikogo innego. I nie piszę tego w złej woli, żeby Ci dokuczyć czy obrazić.
Przecież wystawiając coś na FB, to jakby powiedzieć/pokazać to w publicznej TV.
Z własnej woli rezygnuje się w momencie upublicznienia danych treści z ich pywatności.

Profil jest tak prywatny jak ogłoszenie powieszone na słupie, kartka jest Twoja, ale powiesiłaś to każdy może sobie przeczytać.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 21:05   #77
misia00
Zakorzenienie
 
Avatar misia00
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ♥♥♥♥♥
Wiadomości: 3 600
Dot.: Strony z nagimi kobietami na facebook'u

By uniknac takich sytuacji blokujcie dostęp do waszych, informacji, danych.
Chyba,że stanie się to za zasługa jakiś "uczynnych"znajomych lub byłych ale na to nie mamy czasem niestety wpływu.

Ja wychodze z założenia zdjęcia na fb własne ok, ale bez przekroczenia granicy i udostepnienia prywatności.

Irytuje się ogladając codzień zdjęcia mojej koleżanki w różnych seksownych pozach to na grzejniku,to na drzewie, to na taborecie
Więc potem trudno się dziwić,że można znaleźć jakieś "doróbki" w sieci
__________________
<ciach_reklama>
misia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 21:05   #78
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Strony z nagimi kobietami na facebook'u

Cava, napisałam w poście nr 72 o co mi chodzi. Nie podoba mi się sam fakt, że pracodawcy sprawdzają pracownikom profile, jak chce mnie ktoś sprawdzić to proszę jest od tego Krajowy Rejestr Karny, ale nie podoba mi się, że w ten sposób jestem sprawdzana przez pracodawcę. Jasne, na dobrą sprawę to może sobie i Bin Laden i Obama wchodzić na mój profil i jarać się moim fotkai w bikini.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 21:10   #79
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Strony z nagimi kobietami na facebook'u

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-08, 21:11   #80
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Strony z nagimi kobietami na facebook'u

Cytat:
Napisane przez pendraiw Pokaż wiadomość
Zgadzam się, sama byłam weryfikowana również pod względem mojego profilu na fejsie. dowiedziałam się o tym po miesiącu pracy . Zdziwiłam sie bardzo, ale jednak tak się stało, pracodawca szukał mnie właśnie na portalach społecznościowych.
Wierzę ,że dla szanujących się pracodawców, dla dobra ich firm, dla prestiżu - nie znajdą zatrudnienia osoby z takimi fociami
Hehe,to ,mnie by pracodawca nie znalazł, bo nie mam facebooka, pewnie byłby zaskoczony, że nie mam żadnego portalu ale to akurat mi wisi, obowiązku nie ma, potrzeby nie czuję
Zgadzam się, że posiadanie takiego profilu, z kompromitującymi fotkami może nie być mile widziane. A jak już takie mamy, to przecież możemy zablokować, żeby nie wszyscy widzieli. To idzie w świat i jednak wystawia pewną wizytówkę. Jeżeli nie chcemy być oceniani w pewien sposób, to takich fotek nie wstawiajmy albo zachowujmy tylko dla najbliższych.
Ja nie wyobrażam sobie założyć portal i wstawić tam nagie czy półnagie zdjęcie. Dla mnie to często dla dziewczyn bardzo zakompleksionych, które jara to, że ktoś im napisze, że jest seksowna czy że chętnie by ją przeleciał.. Dla mnie to żaden komplement i żadna frajda, by być wszędzie znana z tego, że pokazałabym intymne części ciała. Coś podobnego pokazał odcinek Rozmów w toku, właśnie ostatnio były o dziewczynach, które pragną zostać króliczkami Playboa i często dają nabierać się, że będą na okładce Playboya.. a wykorzystują to jacyś starzy zboczeńcy, którzy mają ochotę na nastoletnie ciałko... Ta naiwność, głupota od tych dziewczyn biła wprost na kilometr. Przerażające.

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2012-04-08 o 21:20
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 21:19   #81
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Strony z nagimi kobietami na facebook'u

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość


Edit: głupia ja. Siedzę 24/d przed kompem, pochłaniam nutellę i: miziam koty. Oczywiście!...
miziam koty
apeluję o utworzenie stronki ''Elitarne koty'', ''Jeśli futro jest gęste, to mruczek musi być za☠☠☠isty'', ''koty, koteczki!'' na fb, osobiście zalajkuję!

Cytat:
Napisane przez misia00 Pokaż wiadomość
Irytuje się ogladając codzień zdjęcia mojej koleżanki w różnych seksownych pozach to na grzejniku,to na drzewie, to na taborecie
Więc potem trudno się dziwić,że można znaleźć jakieś "doróbki" w sieci
no co Ty mówisz, nie motywuje Cię seksi foczka na grzejniku?


rozwalają mnie dziuńki z takich stron. co prawda większość jest ściągana gdzieś tam z neta, ale drugie tyle jest przesyłane przez niedowartościowane laski, które mają +100 szacunku na dzielni za każdy komentarz, wykazujący aprobatę do ruchania. sad but true
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 21:26   #82
misia00
Zakorzenienie
 
Avatar misia00
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ♥♥♥♥♥
Wiadomości: 3 600
Dot.: Strony z nagimi kobietami na facebook'u

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
miziam koty
apeluję o utworzenie stronki ''Elitarne koty'', ''Jeśli futro jest gęste, to mruczek musi być za☠☠☠isty'', ''koty, koteczki!'' na fb, osobiście zalajkuję!


no co Ty mówisz, nie motywuje Cię seksi foczka na grzejniku?


rozwalają mnie dziuńki z takich stron. co prawda większość jest ściągana gdzieś tam z neta, ale drugie tyle jest przesyłane przez niedowartościowane laski, które mają +100 szacunku na dzielni za każdy komentarz, wykazujący aprobatę do ruchania. sad but true

nie motywuje,bo wyglada okropicznie a nie sexi
motywacja ładnej dziewczyny a różowo-solarowej koleżanki to dwie osobnie kwestie
__________________
<ciach_reklama>
misia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 21:31   #83
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Strony z nagimi kobietami na facebook'u

https://www.facebook.com/media/set/?...0975465&type=3

ale takie są spoko zdjęcia, mogę oglądać ładne twarze. Noo i blondzik
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 22:50   #84
vai86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 29
Dot.: Strony z nagimi kobietami na facebook'u

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
miziam koty
apeluję o utworzenie stronki ''Elitarne koty'', ''Jeśli futro jest gęste, to mruczek musi być za☠☠☠isty'', ''koty, koteczki!'' na fb, osobiście zalajkuję!
Zwariowałam Są elitarne maluchy https://www.facebook.com/elitarne.maluchy

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
https://www.facebook.com/media/set/?...0975465&type=3

ale takie są spoko zdjęcia, mogę oglądać ładne twarze. Noo i blondzik
Takie zdjęcia według mnie są jak najbardziej ok.

Cytat:
Napisane przez M917 Pokaż wiadomość
wątek spadł mi z nieba!
swego czasu moje zdjęcie znalazło się na profilu w stylu 'elitarne dupeczky', oczywiscie bez mojej zgody. Napisalam kilka (!) wiadomosci do administratora strony, usunal zdjęcie po kilku dniach. Ale mam wrazenie, ze rozprzestrzeniło się jak burza, bo co chwila widzę siebie na coraz to nowym profilu.
Współczuje..niestety jak to mówią, co raz znajdzie się w Internecie już tam zostanie. Mam nadzieję, że już go nie będą dodawać. A jeśli chcesz sprawdzić czy nadal jest na jakiś profilach to „przeciągnij” to zdjęcie do grafiki Google znajdzie wszystkie miejsca w których jest dodane.
vai86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 23:00   #85
misia00
Zakorzenienie
 
Avatar misia00
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ♥♥♥♥♥
Wiadomości: 3 600
Dot.: Strony z nagimi kobietami na facebook'u

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
https://www.facebook.com/media/set/?...0975465&type=3

ale takie są spoko zdjęcia, mogę oglądać ładne twarze. Noo i blondzik

brunetki są lepsze
__________________
<ciach_reklama>
misia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 23:17   #86
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Strony z nagimi kobietami na facebook'u

Cytat:
Napisane przez vai86 Pokaż wiadomość
Zwariowałam Są elitarne maluchy https://www.facebook.com/elitarne.maluchy
e tam maluchy. kot to jest kot!

Cytat:
Napisane przez misia00 Pokaż wiadomość
brunetki są lepsze
o rany, to był tylko przykład.
każda sroczka swój ogonek chwali, niech jeszcze się rude i szatynki wypowiedzą, która z nich lepsza, tak do pełni szczęścia ;]
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2012-04-08 o 23:19
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 23:29   #87
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Strony z nagimi kobietami na facebook'u

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jakiej prywatności? Prwatność to to, czego nie rozgłaszasz wszem i wobec na skalę światową.
A jak publicznie o czymś trąbisz przez np. FB to o przestaje być prywane a staje się powszechnie dostępne z Twojego własnego wyboru.
Pracodawca jak każdy inny może sobie zaglądać do internetu i popatrzeć co tam jest dostępne.
Co innego jakby Ci się włamał na ukryte, nie udosępnione konto.
Dokladnie. Nie rozumiem takich pretensji - dam cos na portal, na ktorym konta maja miliony ludzi, jak ktos smie na to patrzec!
Ludzie wylatywali z pracy za glupote przy umieszczaniu zdjec na FB, czym sie to ma niby roznic od podobnych konsekwencji w realu?

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
Ale profil jest mój prywatny i nie życzę sobie żeby mój pracodawca obecny czy potencjalny mnie szpiegował. To było tylko zdjęcie profilowe w moim przypadku i on nie powinien był tego komentować.
Jakby foto profilowe bylo prywatne, to by sila rzeczy jego nie zobaczyl czyz nie?

Nie zyczysz sobie, ze ktos tego nie ogladal, to nie umieszczaj jako zdjecia profilowego, a nie masz absurdalne i zupelnie bezsensowne pretensje
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 08:45   #88
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Strony z nagimi kobietami na facebook'u

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
Cava, napisałam w poście nr 72 o co mi chodzi. Nie podoba mi się sam fakt, że pracodawcy sprawdzają pracownikom profile, jak chce mnie ktoś sprawdzić to proszę jest od tego Krajowy Rejestr Karny, ale nie podoba mi się, że w ten sposób jestem sprawdzana przez pracodawcę. Jasne, na dobrą sprawę to może sobie i Bin Laden i Obama wchodzić na mój profil i jarać się moim fotkai w bikini.

Zwykła weryfikacja ogarnięcia ewentualnego przyszłego pracownika.
Ja bym nie zatrudniła osoby która nie ogarnia co to dyskrecja i świeci golizną po portalach. Po co mi kłopoty i ryzyko kompromitacji przed kontrachentami i konkurencją?
W dodatku jaką mam gwarancję że taka osoba nie strzeli sobie sexi foci na tle utajnionego zlecenia przedkampanijnego żeby poświrować na FB, a mi firmę przez to zeżrą prawnicy w 5 minut?
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 08:54   #89
201605091007
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Strony z nagimi kobietami na facebook'u

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
miziam koty
apeluję o utworzenie stronki ''Elitarne koty'', ''Jeśli futro jest gęste, to mruczek musi być za☠☠☠isty'', ''koty, koteczki!'' na fb, osobiście zalajkuję!
bożeszty, rozmarzyłam się!

Cytat:
Napisane przez vai86 Pokaż wiadomość
Współczuje..niestety jak to mówią, co raz znajdzie się w Internecie już tam zostanie. Mam nadzieję, że już go nie będą dodawać. A jeśli chcesz sprawdzić czy nadal jest na jakiś profilach to „przeciągnij” to zdjęcie do grafiki Google znajdzie wszystkie miejsca w których jest dodane.
co jakiś czas przeszukuje
dwa dni temu byłam na stronie 'co jak co, ale nogi to ty masz fajne' czy coś w tym stylu. Pomijając już fakt, że nogi mam szczupłe, ale diabelnie krótkie, to zdjęcie tam dodane przedstawiało mnie obciętą od połowy uda, więc jakie tam nogi było widać? Pojęcia nie mam
201605091007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 10:34   #90
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Strony z nagimi kobietami na facebook'u

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:12.