Grupa Wsparcia Puszystych/pulchnych Wizażanek :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-29, 21:26   #61
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulnych Wizażanek :)

Tak tata i maszyna do szycia są the best skąd ja to znam
__________________


Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 21:34   #62
kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 564
GG do kociaczek
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulnych Wizażanek :)

a na mnie sa zazwyczaj za krotkie spodnie wiec ja poprosze wasze koncowki odciete wysylac do mnie i jeszcze prosze podrzucic takiego tate

a waga fakt nie zawsze mowi prawde ja nie mam jej w domu ostatnio tylko kolezanka mnie na nia wepchala i musialam
__________________
"pocałunek jest wspaniałym trikiem wymyślonym przez naturę po to,by powstrzymać mówienie,gdy słowa stają się zbyteczne..."
kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 07:41   #63
kinnka
Raczkowanie
 
Avatar kinnka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 382
GG do kinnka
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulnych Wizażanek :)

Za długimi spodniami nie ma się co martwić! One są za długie nie dlatego, że proporcje do takiej szerokości pasa podpowiadają taką kilometrowość. Szyją takie długaśnie, bo teraz jest sporo i wyższych dziewczyn, a zawsze łatwiej obciąć, nić dosztukować
kinnka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 09:48   #64
haima
Rozeznanie
 
Avatar haima
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 576
GG do haima
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulnych Wizażanek :)

Ja też mam zawsze problem ze spodniami. No, mały pączuś jestem Tylko jeden jedyny raz nie musiałam czegoś skracać (a zazwyczaj skracam WSZYSTKO)- sukienkę na studniówkę No, normalnie jakby na moją miarę była szyta!

Co prawda mój tata też umie szyć na maszynie (a w każdym bądź razie skracać spodnie ), ja skracam sobie sama
haima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 19:26   #65
Alithia
Zadomowienie
 
Avatar Alithia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 337
GG do Alithia Send a message via Skype™ to Alithia
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulnych Wizażanek :)

HAhahaha.....ja swojego taty nie oddam

Kociaczku mam pól szuflady końcówek od spodni wiec moge Ci podesłac Spodni juz nie mam dawno w szafie a końcówki zostają

Zaraz zrobie sobie oferte na allegro i napisze ze sprzedam końcówki od spodni

Buziaki Puchatkom
__________________
Skąd wiesz jak smakuje jabłko, jeśli patrzysz tylko na drzewo.
Skąd wiesz jak smakuje miód, kiedy patrzysz tylko na pszczoły.
Nie oceniaj mnie....


Moje blogowanie:
http://okiemidlonmi.blogspot.com/




Alithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 19:44   #66
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulnych Wizażanek :)

Cytat:
Napisane przez kuki9
No coś Ty 42 to wcale nie jest jakiś duży rozmiar.Sama noosze czasem 42.Z dostaniem ubrań w większości sieciówek nie ma wiekszego problemu.
A i wierz mi chętni mężczyźni też się znajdą
Wielkie dzieki za pocieszenie.Mam nadzieje ze tak bedzie wlasciwie to w LO bylam bardzo blisko z pewnym chlopakiem za szkoly I do dzis dziwi mnie co on we mnie widzial??mial 25innych z klasy dziewczyn do wyboru,chudszych!!!tym bardzie dziwi mnie jego zachowanie ze on nie byl pierwszy lepszy tylko najprzystojniejszy z klasy!!!
pozdrawiam
karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 19:52   #67
haima
Rozeznanie
 
Avatar haima
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 576
GG do haima
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulnych Wizażanek :)

Miłość jest ślepa

A tak na poważnie- grubsza kobietka nie znaczy brzydsza. Nie wiem jak wyglądasz, ale możesz mieć na prawdę ładną twarz, a rozmiar 42- tak jak napisała Kuki- wcale nie jest taki duży. Powiedziałabym, że jest bardziej kobiecy niż taki 36. Masz czym oddychać i na czym siedzieć U tęższych dziewczyn kobiece kształty są bardziej widoczne. Poza tym wygląd to nie wszystko. Może on doceniał nie tylko Twoje ciało, ale i wnętrze
haima jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-30, 20:02   #68
haima
Rozeznanie
 
Avatar haima
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 576
GG do haima
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulnych Wizażanek :)

"- No dobra.- rozejrzała się po sali.- Proszę iść za mną. Dam panu szybki, darmowy kurs na temat piękna. Choć podejrzewam, że jak większość facetów jest pan na to za tępy.
Pociągnęła mnie do płótna wielkości połowy ekranu kinowego.
- Niech pan w spokoju przyjrzy się temu malowidłu. I proszę się nie śpieszyć. Niech pan użyje swoich męskich szarych komurek.
Zadarłem głowę. Obraz ukazywał mnóstwo tańczących nagich kobiet. Na pierwszy rzut oka można było rozpoznać, że były tłuste, białe jak mąka i miały cellulitis. Poza tym na płótnie panował istny chaos. Nie było to na pewno żadne z tych dzieł, które sobie kupię, gdy będę już bogaty.
Zdawało się, że Irnina czyta w moich myślach.
- Pewnie pan się teraz dziwi, dlaczego te wszystkie babki są takie brzydkie?
- Owszem. Przemknęła mi taka myśl.
- One są brzydkie, bo ma pan przed oczami te dzisiejsze szczapy z "Cosmopolitan" albo "Vogue". Ale taka aronektyczka z "Vogue" wtedy też by zrobiła furorę jako najbrzydsza kobieta XVII wieku. Tajemnica polega na tym, że kobiety dostosowały swoje ciała do ówczesnego ideału piękna. A co nam to mówi?
-Że kobiety nie mają charakteru?
- To znaczy tyle:jedynie kobieta, i nikt inny, ustanawia ideał piękna. Wyraż to między innymi swoim ciałem. I dzięki temu ma do niego całkiem szczególny stosunek. Kocha je i pielęgnuje jak własne dziecko. Choćby nie wiem co się stało, ono nigdy jej nie zobojętnieje. Nawet staruszki przeglądaja się nago w lustrze i gładzą swoje piersi. Kobieta nigdy nie wyrzeknie się własnego ciała. Zawsze będzie się starać, by było piękne, choć wie, że wszystko się kiedyś skończy. I kto wie, czy to nie jest najpiękniejsze." (Radek Knapp, "Lekcj pana Kuki")

I to by było na tyle z mojej strony na dziś Wnioski pozostawiam Wam

Trzymajcie się, Puchatki
haima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 21:37   #69
kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 564
GG do kociaczek
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulnych Wizażanek :)

Cytat:
Napisane przez Alithia
HAhahaha.....ja swojego taty nie oddam

Kociaczku mam pól szuflady końcówek od spodni wiec moge Ci podesłac Spodni juz nie mam dawno w szafie a końcówki zostają

Zaraz zrobie sobie oferte na allegro i napisze ze sprzedam końcówki od spodni

Buziaki Puchatkom
tak tak poprosze taka aukcje haha bede pierwsza ktora sie na nia zalapie

ale szkoda ze tatusia nie odstapisz na jakis czas ale jakos sobie dam z tym rade no bo co mnie pozostaje

haima dobry tekst godny polecania dla kazdego "fifa rafa" i w ogole dla wszystkich mysle ze to ze mentalnosc ludzka jest tak pusta i przywiazuje uage tylko do wygladu to jest problem tego tysiaclecia niestety nic na to nie poradzimy jedyne co mozemy zrobic to zyc i sie usmiechac a nie na sile sie dopasowywac ....
__________________
"pocałunek jest wspaniałym trikiem wymyślonym przez naturę po to,by powstrzymać mówienie,gdy słowa stają się zbyteczne..."
kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 23:51   #70
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulnych Wizażanek :)

Wiecie też mam problem ze spodniami.Ale to dlatego, że żadko która firma produkuje jeansy na rozmiar 30 w długości(zazwyczaj nosze jeansy).Ale też jak kupuje spodnie w sklepie firmowym to czasami skracają je za darmo.Wystarczy się zapytać.
A jeśli się nie da...to podwijam
A jeśli chodzi o ten tekst który wstawiła haima to juz go gdzieś czytałam.Poprawia samopoczucie.A jak tak patrze czasem na obrazy Rubensa to chciałabym życ w tamtych czasach
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 08:46   #71
pkawecka
Zadomowienie
 
Avatar pkawecka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 213
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulnych Wizażanek :)

a moja nadwaga mi dynda.
tyle w życiu przeszłam, że zdystansowałam się do tej kwestii. są większe dramaty w życiu. kiedy widzę dziecko z porażeniem mózgowym na wózku inwalidzkim, kogoś z ciężkimi poparzeniami i deformacją twarzy, albo kogoś psychicznie chorego kto chodzi po ulicy i wykrzykuje coś do siebie to dziekuję Bogu, że ja jestem tylko gruba.
chcę schudnąć, bo mi ciężko w kolanach i na kręgosłupie, a z wiekiem będzie mi to coraz bardziej dokuczać, ale jeżeli chodzi o kwestie estetyczne to naprawdę mam luz. działam w tym kierunku, żeby schudnąć, ale bez presji i bez histerii - mam dzięki temu duże szanse.
pozdrawiam wszystkie puchatki.
__________________
Kto nie ryzykuje ten nic nie ma
pkawecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-31, 11:06   #72
przemyslanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Przemyśl/ Katowice / Jarosław
Wiadomości: 61
GG do przemyslanka
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulnych Wizażanek :)

mimo że nie ejstem gruba, ale zupełnie nie rozumiem ludzi którzy wytykają to innym :-/ jakby sami byli idealni, nieraz się spotkałam z taką sytuacją gdy idzie przez miasto osoba grubsza a z tyłu za nią ludzie krzyczą głupie teksty czasami mam ochote złapać takiego gówniarza za rękę i zaprowadzić do mamusi albo w pysk trzasnąć juz nierazodpyskiwałam takim ludziom
przemyslanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 11:21   #73
Alithia
Zadomowienie
 
Avatar Alithia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 337
GG do Alithia Send a message via Skype™ to Alithia
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulnych Wizażanek :)

Cytat:
Napisane przez haima
"- No dobra.- rozejrzała się po sali.- Proszę iść za mną. Dam panu szybki, darmowy kurs na temat piękna. Choć podejrzewam, że jak większość facetów jest pan na to za tępy.
Pociągnęła mnie do płótna wielkości połowy ekranu kinowego.
- Niech pan w spokoju przyjrzy się temu malowidłu. I proszę się nie śpieszyć. Niech pan użyje swoich męskich szarych komurek.
Zadarłem głowę. Obraz ukazywał mnóstwo tańczących nagich kobiet. Na pierwszy rzut oka można było rozpoznać, że były tłuste, białe jak mąka i miały cellulitis. Poza tym na płótnie panował istny chaos. Nie było to na pewno żadne z tych dzieł, które sobie kupię, gdy będę już bogaty.
Zdawało się, że Irnina czyta w moich myślach.
- Pewnie pan się teraz dziwi, dlaczego te wszystkie babki są takie brzydkie?
- Owszem. Przemknęła mi taka myśl.
- One są brzydkie, bo ma pan przed oczami te dzisiejsze szczapy z "Cosmopolitan" albo "Vogue". Ale taka aronektyczka z "Vogue" wtedy też by zrobiła furorę jako najbrzydsza kobieta XVII wieku. Tajemnica polega na tym, że kobiety dostosowały swoje ciała do ówczesnego ideału piękna. A co nam to mówi?
-Że kobiety nie mają charakteru?
- To znaczy tyle:jedynie kobieta, i nikt inny, ustanawia ideał piękna. Wyraż to między innymi swoim ciałem. I dzięki temu ma do niego całkiem szczególny stosunek. Kocha je i pielęgnuje jak własne dziecko. Choćby nie wiem co się stało, ono nigdy jej nie zobojętnieje. Nawet staruszki przeglądaja się nago w lustrze i gładzą swoje piersi. Kobieta nigdy nie wyrzeknie się własnego ciała. Zawsze będzie się starać, by było piękne, choć wie, że wszystko się kiedyś skończy. I kto wie, czy to nie jest najpiękniejsze." (Radek Knapp, "Lekcj pana Kuki")

I to by było na tyle z mojej strony na dziś Wnioski pozostawiam Wam

Trzymajcie się, Puchatki
Bardzo fajny tekst Naprawde, podbudowujący i prawdziwy...

Dziś spotkała mnie zabawana sytuacja. Byłam na takim ryneczku u siebie kupic pare rzeczy i jeden pan , który sprzedawał warzywa skomentował takl moje użalanai do kuzynki ze nie moge spodni dostac bo wszystko małe...
"Ale przynajmniej facet ma po czym poklepad i na cyzm sie położyc...."
W pierwszej chwili zdębiałam....ale potem tak się zaczełam śmiac ze aż mhnei bruzhc rozbolał......

Buziaki i pozdrawiam cieplutko Puchatki
__________________
Skąd wiesz jak smakuje jabłko, jeśli patrzysz tylko na drzewo.
Skąd wiesz jak smakuje miód, kiedy patrzysz tylko na pszczoły.
Nie oceniaj mnie....


Moje blogowanie:
http://okiemidlonmi.blogspot.com/




Alithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 11:22   #74
Alithia
Zadomowienie
 
Avatar Alithia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 337
GG do Alithia Send a message via Skype™ to Alithia
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulnych Wizażanek :)

Cytat:
Napisane przez kociaczek
tak tak poprosze taka aukcje haha bede pierwsza ktora sie na nia zalapie

ale szkoda ze tatusia nie odstapisz na jakis czas ale jakos sobie dam z tym rade no bo co mnie pozostaje
no za odpowiednia cene mozemy ponegocjowac a o tej aukcji to chyab trzeba jaks masową akcje zorganizowac
__________________
Skąd wiesz jak smakuje jabłko, jeśli patrzysz tylko na drzewo.
Skąd wiesz jak smakuje miód, kiedy patrzysz tylko na pszczoły.
Nie oceniaj mnie....


Moje blogowanie:
http://okiemidlonmi.blogspot.com/




Alithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 11:24   #75
Alithia
Zadomowienie
 
Avatar Alithia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 337
GG do Alithia Send a message via Skype™ to Alithia
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulnych Wizażanek :)

Cytat:
Napisane przez kuki9
Wiecie też mam problem ze spodniami.Ale to dlatego, że żadko która firma produkuje jeansy na rozmiar 30 w długości(zazwyczaj nosze jeansy).Ale też jak kupuje spodnie w sklepie firmowym to czasami skracają je za darmo.Wystarczy się zapytać.
A jeśli się nie da...to podwijam
A jeśli chodzi o ten tekst który wstawiła haima to juz go gdzieś czytałam.Poprawia samopoczucie.A jak tak patrze czasem na obrazy Rubensa to chciałabym życ w tamtych czasach
Ojk ja to jak tylko kots maszynę czasu wymyśłi to się przenosze do epoki rubensa Bez najmniejszego wahania
__________________
Skąd wiesz jak smakuje jabłko, jeśli patrzysz tylko na drzewo.
Skąd wiesz jak smakuje miód, kiedy patrzysz tylko na pszczoły.
Nie oceniaj mnie....


Moje blogowanie:
http://okiemidlonmi.blogspot.com/




Alithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 14:31   #76
kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 564
GG do kociaczek
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulnych Wizażanek :)

Cytat:
Napisane przez kuki9
Wiecie też mam problem ze spodniami.Ale to dlatego, że żadko która firma produkuje jeansy na rozmiar 30 w długości(zazwyczaj nosze jeansy).Ale też jak kupuje spodnie w sklepie firmowym to czasami skracają je za darmo.Wystarczy się zapytać.
A jeśli się nie da...to podwijam
A jeśli chodzi o ten tekst który wstawiła haima to juz go gdzieś czytałam.Poprawia samopoczucie.A jak tak patrze czasem na obrazy Rubensa to chciałabym życ w tamtych czasach
tak ja tez czesto myslalam o tym zeby zyc w tamtych czasach ale kochane czy nie lepiej byli by przeniesc choc odrobine tamtej epoki do naszej bo chyba brakowalo by mnie kilku rzeczy

ps.a podwijane spodnie bardzo fajnie wygladaja
__________________
"pocałunek jest wspaniałym trikiem wymyślonym przez naturę po to,by powstrzymać mówienie,gdy słowa stają się zbyteczne..."
kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 15:07   #77
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulnych Wizażanek :)

Cytat:
Napisane przez kociaczek
tak ja tez czesto myslalam o tym zeby zyc w tamtych czasach ale kochane czy nie lepiej byli by przeniesc choc odrobine tamtej epoki do naszej bo chyba brakowalo by mnie kilku rzeczy

ps.a podwijane spodnie bardzo fajnie wygladaja
Tak to prawda.Brakowało by mi troche internetu
Ale chciałabym, żeby w dzisiejszych czasach zniknął ten kult idealnego ciała.Żeby każdy był taki jaki jest a nie gonił za jakimś nieosiągalnym ideałem, który nawiasem mówiąc wcale nie istnieje bo jest stworozny komputerowo.
Ja nie mam nic przeciwko pięknym kobietom ze szczupłym ciałem ale niech one nie będą wszedzie.W każdej gazecie, reklamie, bilboardzie.Smieszą mnie czasem babskie gazety bo na jednej stronie reklama chipsów albo lodów a strone dalej śliczna pani w bikini.No i bądź tu mądry
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 15:43   #78
kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 564
GG do kociaczek
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulnych Wizażanek :)

Cytat:
Napisane przez kuki9
Tak to prawda.Brakowało by mi troche internetu
Ale chciałabym, żeby w dzisiejszych czasach zniknął ten kult idealnego ciała.Żeby każdy był taki jaki jest a nie gonił za jakimś nieosiągalnym ideałem, który nawiasem mówiąc wcale nie istnieje bo jest stworozny komputerowo.
Ja nie mam nic przeciwko pięknym kobietom ze szczupłym ciałem ale niech one nie będą wszedzie.W każdej gazecie, reklamie, bilboardzie.Smieszą mnie czasem babskie gazety bo na jednej stronie reklama chipsów albo lodów a strone dalej śliczna pani w bikini.No i bądź tu mądry
no i nie tylko interenetu by mnie brakowalo pewnie jeszcze tego ze wtedy kobiety niewiele mialy do powiedzenia i tego ze nie mialy tych wszystkich pachnacych kosmetykow
ja tez nie mam nic przeciwko pieknym kobietom ale zgadzam sie w 100% z toba ze jest ich za duuuzo wszedzie a nas tak jakos nie pokazuja przeciez duuuze tez jest piekne a nawet sliczne.a co do tych reklam to faktycznie nigdy na to nie zwrocilam uwagi ale oswiecilas mnie i jak tu nie zglupiec przy tym wszystkim .... a idealow nie ma i nigdy nie bedzie wiec do czego tu dazyc ??
__________________
"pocałunek jest wspaniałym trikiem wymyślonym przez naturę po to,by powstrzymać mówienie,gdy słowa stają się zbyteczne..."
kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-31, 15:51   #79
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulnych Wizażanek :)

A ja bym nie miala nic przeciwko jakby w gazetach ogolnodostepnych(a nie tylko jakis niszowych dla puszystych) ale np w takim cosmo były pokazane takie panie jak Mia Tyler.Tutaj jest jej strona z galeria http://www.miatyleronline.com/ .Kobieta mimo, że puszysta jest jak dla mnie śliczna i szalenie kobieca.Jak myslicie?
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-31, 16:42   #80
kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 564
GG do kociaczek
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulnych Wizażanek :)

Cytat:
Napisane przez kuki9
A ja bym nie miala nic przeciwko jakby w gazetach ogolnodostepnych(a nie tylko jakis niszowych dla puszystych) ale np w takim cosmo były pokazane takie panie jak Mia Tyler.Tutaj jest jej strona z galeria http://www.miatyleronline.com/ .Kobieta mimo, że puszysta jest jak dla mnie śliczna i szalenie kobieca.Jak myslicie?
ja tez nie mialabym nic przeciwko czytam cosmo zawsze od kilku lat i nigdy nie widzialam takiej laleczki jak Mia Tyler a powinno byc ich duzo bo masz racje sliczna zadbana i widac jak jej z oczu dobrze patrzy i tryska optymizmem ktorego nam czesto brakuje ....
__________________
"pocałunek jest wspaniałym trikiem wymyślonym przez naturę po to,by powstrzymać mówienie,gdy słowa stają się zbyteczne..."
kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-01, 21:12   #81
kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 564
GG do kociaczek
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulnych Wizażanek :)

cos tu umilklo wiec tak wracajac do swojej akceptacji itd ze nie mozna miec faceta itp moj serdeczny kolega ostatnio do mnie napisal (po tym jak mu napisalam ze jestem takim grubaskiem ) ze " ...wole mlask mlask niz stuk stuk..."

i od razu jeszcze bardziej niz zwykle sie usmiechnelam
__________________
"pocałunek jest wspaniałym trikiem wymyślonym przez naturę po to,by powstrzymać mówienie,gdy słowa stają się zbyteczne..."
kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-01, 22:03   #82
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulnych Wizażanek :)

Widze, ze zainteresowalyscie sie Mia Tyler. A co powiecie na Nigelle Lawson? Dla mnie to jeden z idealow kobiecosci, a poza tym ta pani ma najlepsze zadatki na to, zeby zostac moja idolka - jest piekna, inteligentna, wyksztalcona, robi w zyicu to, co lubi i potrafi byc optymistka pomimo tego, co ja w zyciu spotkalo (trzy jej bliskie osoby - matka, siostra i maz - zmarly na raka). Dzis widzialam odcinek "Biography" jej poswiecony i jestem pod wrazeniem.
http://www.nigella.com/
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠.com/life/microsites/N/nigella/
http://www.askmen.com/women/models_1...la_lawson.html - polecam zwlaszcza ta ostatnia (niestety, tylko po angielsku )
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-01, 22:11   #83
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulnych Wizażanek :)

Niestety nie miałam przyjemności oglądac jej programów i żałuje bo bardzo lubie takie.No i też niewiele o niej wiem.
Ale na zdjęciach całkiem nieźle wygląda.
Ale Mia Tyler ma przynajmniej jak dla mnie dużo więcej seksapilu, taki wręcz perwersyjny urok.Oczywiście mówie to co widze, ze zdjęć bo oczywiście, żadnej na żywo nie widziałam.

Edytowane przez kuki9
Czas edycji: 2006-06-01 o 22:12 Powód: błą ort
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-01, 22:18   #84
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulnych Wizażanek :)

cześc i ja się tu melduje -

Cytat:
Napisane przez AnielicaS
Marzy mi się właśnie rozmiar 38. Nigdy w niego nie weszłam przez całe swoje życie Przez 3 ostatenie lata przytyłam 10 kg, zawsze miałam wagę w granicach 60 kg Teraz biorę się za siebie i będę walczyć z tłuszczykiem
To prawie tak jak ja mam 160 wzrostu ok 73 kilo, rozmiar 44, cały ogólniak chodziłam w rzeczach 36 /38 przed samą maturą wzrosło do 40, a po pierwszysm roku to już nromalnie równia pochyła. teraz chciałabym wrócić do dawnej wagi, ale chyba nie będzie mi to dane. właściwie nie wiem czy ja do końca chce sie odchudzać - lubie siebie i uważam się za bardzo atrakcyjną (nie zależnie od tego co na ten temat myśli sobie mój facet i jego rodzina) - może dlatego, ze przez prawie całe swoje życie byłam szczupła??? i dopiero niedawno zawczełam sobie uświadamiać, ze już nie jestem.
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-01, 22:31   #85
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulnych Wizażanek :)

Cytat:
Napisane przez Wisienki
. właściwie nie wiem czy ja do końca chce sie odchudzać - lubie siebie i uważam się za bardzo atrakcyjną
No i tak trzymać
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-02, 13:43   #86
Alithia
Zadomowienie
 
Avatar Alithia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 337
GG do Alithia Send a message via Skype™ to Alithia
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulnych Wizażanek :)

Cytat:
Napisane przez Wisienki
cześc i ja się tu melduje -



To prawie tak jak ja mam 160 wzrostu ok 73 kilo, rozmiar 44, cały ogólniak chodziłam w rzeczach 36 /38 przed samą maturą wzrosło do 40, a po pierwszysm roku to już nromalnie równia pochyła. teraz chciałabym wrócić do dawnej wagi, ale chyba nie będzie mi to dane. właściwie nie wiem czy ja do końca chce sie odchudzać - lubie siebie i uważam się za bardzo atrakcyjną (nie zależnie od tego co na ten temat myśli sobie mój facet i jego rodzina) - może dlatego, ze przez prawie całe swoje życie byłam szczupła??? i dopiero niedawno zawczełam sobie uświadamiać, ze już nie jestem.
Witamy witamy

Bardoz podoba mi się Twoje podejscie Tak trzymaj.
Buziaki
__________________
Skąd wiesz jak smakuje jabłko, jeśli patrzysz tylko na drzewo.
Skąd wiesz jak smakuje miód, kiedy patrzysz tylko na pszczoły.
Nie oceniaj mnie....


Moje blogowanie:
http://okiemidlonmi.blogspot.com/




Alithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-02, 13:47   #87
Alithia
Zadomowienie
 
Avatar Alithia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 337
GG do Alithia Send a message via Skype™ to Alithia
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulnych Wizażanek :)

Cytat:
Napisane przez kociaczek
cos tu umilklo wiec tak wracajac do swojej akceptacji itd ze nie mozna miec faceta itp moj serdeczny kolega ostatnio do mnie napisal (po tym jak mu napisalam ze jestem takim grubaskiem ) ze " ...wole mlask mlask niz stuk stuk..."

i od razu jeszcze bardziej niz zwykle sie usmiechnelam
Bardoz fajny musi byc ten kolega

ja dalej nakręcam się na jeszcze wieksze pokochanie siebie...wiem ze na to zasluguje... Wiele przeszałm w zyciu, kilka operacji, jedna jeszcze przede mną... (nei wspominajac o podejsciu ludzi do mnie) Pokazało mi to jak jestem twarda, wiec jeśli z tym sie uporałam, to uporam sie z pokochaniem siebei taką jaką jestem

__________________
Skąd wiesz jak smakuje jabłko, jeśli patrzysz tylko na drzewo.
Skąd wiesz jak smakuje miód, kiedy patrzysz tylko na pszczoły.
Nie oceniaj mnie....


Moje blogowanie:
http://okiemidlonmi.blogspot.com/




Alithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-02, 13:50   #88
Alithia
Zadomowienie
 
Avatar Alithia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 337
GG do Alithia Send a message via Skype™ to Alithia
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulnych Wizażanek :)

A to moje ulubione zdjęci Mia Tayler
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8a03.jpg (17,1 KB, 77 załadowań)
__________________
Skąd wiesz jak smakuje jabłko, jeśli patrzysz tylko na drzewo.
Skąd wiesz jak smakuje miód, kiedy patrzysz tylko na pszczoły.
Nie oceniaj mnie....


Moje blogowanie:
http://okiemidlonmi.blogspot.com/




Alithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-02, 18:01   #89
kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 564
GG do kociaczek
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulnych Wizażanek :)

Cytat:
Napisane przez Alithia
Bardoz fajny musi byc ten kolega

ja dalej nakręcam się na jeszcze wieksze pokochanie siebie...wiem ze na to zasluguje... Wiele przeszałm w zyciu, kilka operacji, jedna jeszcze przede mną... (nei wspominajac o podejsciu ludzi do mnie) Pokazało mi to jak jestem twarda, wiec jeśli z tym sie uporałam, to uporam sie z pokochaniem siebei taką jaką jestem

no fajny fajniuski tez kolega

pokochasz siebie na pewno juz my Ci w tym pomozemy bo kazda z nas zasluguje na pokochanie i na to co najlepsze a operacja na pewno sie powiedzie i to co przeszlas juz w zyciu nauczylo cie bys silna wiec pokonasz wszystko
__________________
"pocałunek jest wspaniałym trikiem wymyślonym przez naturę po to,by powstrzymać mówienie,gdy słowa stają się zbyteczne..."
kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-02, 18:19   #90
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Grupa Wsparcia Puszystych/pulnych Wizażanek :)

no dziewczyny, tak czytam i nie wierzę.. skąd w Was tyle radości?
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:57.