KWC - wątek do zgłaszania błędów - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-18, 17:38   #511
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez pieskotkura Pokaż wiadomość
Aczkolwiek jako, że osobiście na wizaż wchodzę nie dla ładnych obrazków i designerskiego wyglądu, tylko dla funkcjonalności strony i genialnej maszyny, jaką jest kwc, marzy mi się po prostu (nawet tymczasowy) przełącznik typu "stara wersja portalu".
Raczej było KWC. Teraz jest to w 90% wersja sponsorowana, są też recenzje wystawiane przez redakcję wizaż



Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ostatecznym celem jest upchnięcie jak największej ilości reklam, sponsorowanych testów i lansowanie tych marek, które sobie kupią pozytywne opinie. Trudno mieć jeszcze jakieś złudzenia, czym stało się KWC.
Dokładnie KWC powinno się teraz nazywać KWCS czyli Kosmetyk Wszech Czasów Sponsorów
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 08:11   #512
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Raczej było KWC. Teraz jest to w 90% wersja sponsorowana, są też recenzje wystawiane przez redakcję wizaż
Tak, masz rację.
Z ciekawości chciałam przeczytać opinie na temat jednego kosmetyku który kupiłam a który dla mnie i córki okazał się bublem jakich mało.
A tam co...? Ponad 100 opinii i ocena 3,9.
Zaznaczę, że jest to pierwszy kosmetyk, jaki użyłam 2 razy i wywaliłam do śmietnika bez żalu. No może niezupełnie bez żalu, bo żałowałam, że wydałam na niego 17 PLN.
Oczywiście znalazłam go nie przez wyszukiwarkę KWC, a Google
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 13:06   #513
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość
Korah, trafiłaś na poranne wdrożenie, bardzo przepraszamy. Już wszystko powinno działać.

Filmiki niestety zostają z nami jeszcze w tej formie. Nie potrafię powiedzieć, na jak długo.
Wracam z urlopu i co ja paczę!!! Nareszcie widać pochwały recenzji i do tego nie tylko moich, ale też te, które ja pochwaliłam komuś

Widać postępy, moje kciuki są nadal mocno trzymane

Muszę się przyczepić do tych ataków na rzekome psucie KWC, nastawienie na sponsorstwo itp.. Wizażanki mają dużo racji w swej krytyce, nie da się ukryć, że można by wiele poprawić, zmienić w kwestii recenzji ambasadorek, sponsorów czy też promowania KWC w bardziej subtelny sposób i z klasą, niż banalnymi sloganami typu "recenzuj i wygrywaj".
Ostatnio jednak brałam udział w teście kremu i otrzymałam w meilu bardzo jasne wskazówki od redakcji, jaka ma być moja recenzja. Nie było mowy o namawianiu do kłamstwa i wychwalaniu produktu, tylko jasno napisano, że mam opisać swoje odczucia najrzetelniej jak umiem. Pozwolę sobie zacytować część meila:

"Pisząc recenzję, pamiętaj o kilku zasadach:
  • Wskaż, jakie zaobserwowałaś wady i zalety produktu i w jakim stopniu spełnia on swoją funkcję.
  • Nie oceniaj kosmetyku tylko na podstawie mało istotnych cech, takich jak np. zapach. Weź pod uwagę całe spektrum zaobserwowanych właściwości.
  • Bądź krytyczna i zarazem wiarygodna – nie sugeruj się ceną ani marką kosmetyku.
Pamiętaj, że Twoja opinia jest bardzo cenna zarówno dla nas – redakcji, jak i pozostałych użytkowniczek portalu Wizaż.pl. Im bardziej będzie rzetelna, tym większą korzyść przyniesie innym dziewczynom korzystającym z KWC!"

Prosiłabym więc o powstrzymanie się przez niektóre wizażanki od zbyt przesadzonych uwag dotyczących rzekomo zbytniej sprzedajności portalu.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2016-08-19 o 13:09
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 21:51   #514
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Prosiłabym więc o powstrzymanie się przez niektóre wizażanki od zbyt przesadzonych uwag dotyczących rzekomo zbytniej sprzedajności portalu.
Wydaje mi się, że każdy może mieć swoje zdanie? Nie widzę powodu dla którego miałabym udawać, że to co jest, mi się podoba, skoro tak nie jest. Jestem na Wizażu wystarczająco dużo lat, bo od samego początku tego portalu by twierdzić, że to, co jest teraz zrobione z KWC nijak się ma do myśli przewodniej, jakim było założenie powstania KWC.
Tobie mogą się podobać konkursy, nagrody, produkty sponsorowane oceniane przez redakcję Wizażu i wpisywane w KWC, jako całkiem obiektywne, tak samo, jak mi się takie coś nie podoba.

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 14:27   #515
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Prosiłabym więc o powstrzymanie się przez niektóre wizażanki od zbyt przesadzonych uwag dotyczących rzekomo zbytniej sprzedajności portalu.
A co mają napisać? "Kupujemy wasze pozytywne głosy"?

To zjawisko zostało zbadane i dokładnie opisane, nazywa się zasadą wzajemności.
Naprawdę ktoś sądzi, że producenci mają takie dobre serduszka i rozdają coś za friko nie wiedząc o istnieniu tej zasady i co można przy jej użyciu ugrać?

No ale pisać o tym to jak grochem o ścianę, bo zaraz któraś wyskoczy ze swoim "a bo na mnie to nie działa". Na jedną nie działa, na drugą nie działa, a tymczasem produkty testowe zbierają oceny pomiędzy 4 a 5. Cud normalnie.

Brzydzą mnie takie praktyki, omijam wszelkie produkty testowe, bo na każdym jednym portalu mają one sztucznie podbijane oceny.
Mam pełne prawo do takich uwag, bo poświęciłam sporo czasu przenosząc bazę i mając pewne oczekiwania wobec nowego KWC, które były dokładnie odwrotne do tego, co dostałam.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 14:38   #516
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że każdy może mieć swoje zdanie? Nie widzę powodu dla którego miałabym udawać, że to co jest, mi się podoba, skoro tak nie jest. Jestem na Wizażu wystarczająco dużo lat, bo od samego początku tego portalu by twierdzić, że to, co jest teraz zrobione z KWC nijak się ma do myśli przewodniej, jakim było założenie powstania KWC.
Tobie mogą się podobać konkursy, nagrody, produkty sponsorowane oceniane przez redakcję Wizażu i wpisywane w KWC, jako całkiem obiektywne, tak samo, jak mi się takie coś nie podoba.

Oczywiście, że tak. Zwracam tylko uwagę, że może redakcja nie zasługuje od razu na całe wiadro pomyj, z jakim ma tutaj do czynienia. Nie jest dobrze, to trzeba przyznać, nie mówię, że krytyka się nie należy, staram się jednak oceniać uczciwie, piętnować, co złe, chwalić za posunięcia dobre.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
A co mają napisać? "Kupujemy wasze pozytywne głosy"?

To zjawisko zostało zbadane i dokładnie opisane, nazywa się zasadą wzajemności.
Naprawdę ktoś sądzi, że producenci mają takie dobre serduszka i rozdają coś za friko nie wiedząc o istnieniu tej zasady i co można przy jej użyciu ugrać?

No ale pisać o tym to jak grochem o ścianę, bo zaraz któraś wyskoczy ze swoim "a bo na mnie to nie działa". Na jedną nie działa, na drugą nie działa, a tymczasem produkty testowe zbierają oceny pomiędzy 4 a 5. Cud normalnie.

Brzydzą mnie takie praktyki, omijam wszelkie produkty testowe, bo na każdym jednym portalu mają one sztucznie podbijane oceny.
Mam pełne prawo do takich uwag, bo poświęciłam sporo czasu przenosząc bazę i mając pewne oczekiwania wobec nowego KWC, które były dokładnie odwrotne do tego, co dostałam.
Mam nadzieję, że z czasem wszystko wróci na prostą i redakcja zajmie twarde stanowisko wobec reklamodawców oraz odgórnych przykazań. Póki co mam wrażenie, że nikomu nie jest do śmiechu.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-20, 15:26   #517
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
A co mają napisać? "Kupujemy wasze pozytywne głosy"?

To zjawisko zostało zbadane i dokładnie opisane, nazywa się zasadą wzajemności.
Naprawdę ktoś sądzi, że producenci mają takie dobre serduszka i rozdają coś za friko nie wiedząc o istnieniu tej zasady i co można przy jej użyciu ugrać?

No ale pisać o tym to jak grochem o ścianę, bo zaraz któraś wyskoczy ze swoim "a bo na mnie to nie działa". Na jedną nie działa, na drugą nie działa, a tymczasem produkty testowe zbierają oceny pomiędzy 4 a 5. Cud normalnie.

Brzydzą mnie takie praktyki, omijam wszelkie produkty testowe, bo na każdym jednym portalu mają one sztucznie podbijane oceny.
Mam pełne prawo do takich uwag, bo poświęciłam sporo czasu przenosząc bazę i mając pewne oczekiwania wobec nowego KWC, które były dokładnie odwrotne do tego, co dostałam.
Mam dokładnie takie same odczucia. KWC dotąd był od tego w dużej mierze wolny, ale od wprowadzenia nowego KWC wszystko się zmieniło. W przypadku niektórych blogerek przynajmniej są na tyle szczere, że napiszą, że produkty dostały do testowania lub, że kupiły dany produkt same, a tu chyba uważają, że Wizażanki są mało lotne i wszystko łykną. Ja mam sporo lat na koncie i nie będę targetem nowego KWC.


Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Oczywiście, że tak. Zwracam tylko uwagę, że może redakcja nie zasługuje od razu na całe wiadro pomyj, z jakim ma tutaj do czynienia. Nie jest dobrze, to trzeba przyznać, nie mówię, że krytyka się nie należy, staram się jednak oceniać uczciwie, piętnować, co złe, chwalić za posunięcia dobre.
.
Wejdź sobie na wątek dotyczący oceny nowego KWC w sondażu i zobacz ile osób jest z niego zadowolonych. Moim zdaniem redakcja zasługuje na dużo większą krytykę niż tutaj dziewczyny piszą. Odtrąbiono hucznie (!) sukces nowego KWC w marcu, mamy sierpień. Dotąd nie widzę żadnego plusa w nowym KWC, być może Ty ich widzisz dużo i jesteś tą osoba dla której stworzono nowe KWC.

A dodam jeszcze do Twojego wcześniejszego wpisu na temat wystawiania bezstronnej oceny po testowanym produkcie to każda osoba, która miała z czymś takim do czynienia wie, że z bezstronnością nie ma to nic wspólnego. Produkt który ja kiedyś miałam ocenić w ankiecie końcowej miał tak sformułowane pytania, że nie dało się napisać o nim źle, choć dla mnie był mocno przeciętny.

Jeśli dla Ciebie takie oceny mają dużą wartość to super i możesz z nich korzystać, jednak dla większości zaglądających (kiedyś) osób na KWC mają one wartość zerową. W tym i dla mnie. Tylko tu teraz stosuje się myki, żeby nie wspominać o tym, że produkt jest sponsorowany czyli dany do testu. Żenada podwójna.

Ja też staram się oceniać uczciwie, co widzę i nie ma ani jednej rzeczy, która mi odpowiada w tym, co teraz się stało z KWC. I nie widzę powodu dla którego miałabym tego nie pisać.

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2016-08-20 o 15:29 Powód: literówki
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-20, 19:06   #518
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że z czasem wszystko wróci na prostą i redakcja zajmie twarde stanowisko wobec reklamodawców oraz odgórnych przykazań. Póki co mam wrażenie, że nikomu nie jest do śmiechu.
Jesteś niepoprawną optymistką Nic takiego się nie stanie. Już dawno temat był podnoszony i co najważniejsze nikt nie twierdził, że ma nie być reklam i testów, jedynie, że recenzje testowe powinny mieć jakiś znaczek lub/i nie być wliczane do ogólnej oceny. Osoby, którym to przeszkadza, by takie recki omijały, te którym nie przeszkadza, nie zwracały na to uwagi. I co? I nico. W efekcie wizażanki, którym to przeszkadza mogą zrobić tylko jedno: po prostu przestać korzystać z KWC. Bo nie da się teraz odróżnić, który kosmetyk jest testowy, a który nie.

Sądzę jednak, że nikomu tu głupio nie jest, przynajmniej po tamtej stronie. Strata starych wizażanek została wpisana w koszty tej zmiany z zamiarem pokrycia jej nową falą recenzentek przyciągniętych darmowymi kosmetykami.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2016-08-20 o 19:09
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 07:33   #519
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Prosiłabym więc o powstrzymanie się przez niektóre wizażanki od zbyt przesadzonych uwag dotyczących rzekomo zbytniej sprzedajności portalu.
chyba żartujesz?
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 10:18   #520
Odylena
Raczkowanie
 
Avatar Odylena
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 258
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Straciłam cierpliwość do nowego KWC, więc przychodzę się pożegnać.
Szkoda, że tak to teraz wygląda, że z portalu nie da się normalnie korzystać bo pęka od błędów i reklam.

Poświęciłam sporo czasu na napisanie ponad 1000 recenzji i odchodzę z ciężkim sercem, ale niestety nie widzę dalszego sensu z korzystania z Wizażu.

Tym co zostają życzę cierpliwości.
Odylena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 09:27   #521
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Dziewczyny, bardzo proszę o trzymanie się tematu wątku. Tu zgłaszamy błędy, a nie robimy hyde park i wolne impresje na temat nowego KWC. Jeśli nie chcecie postem zgłosić błędu, polecam poplotkowanie w tematach do tego odpowiednich. Kolejne posty będę przenosić lub usuwać. Proszę o trzymanie się tematu, to ułatwia mi i moderatorkom wyłapywanie błędów - inaczej one giną zakopane postami nie na temat.

Cytat:
Napisane przez rochas Pokaż wiadomość
Mam firefoxa. Właśnie sprawdziłam i lista kosmetyków w torebkach od drugiej strony otwiera się zawsze na końcu tej strony i muszę ręcznie przesuwać ją w górę.
Natomiast szukając kosmetyku przez wyszukiwarkę KWC drugą i następne strony wyświetla mi od... 6 kosmetyku na liście
Zapisz
Dzięki, przekazane, na początku tygodnia kotwica powinna zostać ustawiona 'po ludzku'.

Cytat:
Napisane przez pieskotkura Pokaż wiadomość
Dzień dobry,

rozumiem, skąd cały pomysł i przedsięwzięcie, jakim jest odświeżenie layoutu strony i myślę, że świetnym pomysłem jest wyjście użytkownikom naprzeciw i założenie tego wątku, ALE jako użytkownik i osoba poniekąd zawodowo związana z webdesignem myślę, że projekt, choć miły dla oka (może pomijając obrazkową kakofonię na głównej... może zejść z nasycenia zdjęć i dać ją na 100% dopiero przy najechaniu myszką na konkretny artykuł? straszny oczopląs się robi!) jest nieporównywanie mniej funkcjonalny od poprzedniego. Początkowo zwaliłam to na przyzwyczajenie, ale czas mija, a sytuacja się nie zmienia, zwłaszcza przy obsłudze KWC.

Kategorie produktów wciśnięte w miejsce lekko od czapy i , moim zdaniem, źle sformatowane- gdyby choćby nadrzędne kategorie typu Makijaż, Włosy, itd. pogrubić, już by to ułatwiło znalezienie czegokolwiek, chociaż tak czy tak łatwo to przeoczyć, a jest to- może tylko dla mnie, ale nie sądzę- pierwsze, czego na stronie szukam.

"Najpopularniejsze produkty" mogłyby spokojnie zostać pomniejszone, a tytuły kategorii typu "Chwalone recenzentki" i "Najwyżej oceniane produkty", znowu, pogrubione albo wyróżnione w inny sposób, ale to już pierdółki i możliwe, że po prostu kwestia gustu i czepialstwo

Aczkolwiek jako, że osobiście na wizaż wchodzę nie dla ładnych obrazków i designerskiego wyglądu, tylko dla funkcjonalności strony i genialnej maszyny, jaką jest kwc, marzy mi się po prostu (nawet tymczasowy) przełącznik typu "stara wersja portalu". Domyślam się, że ostatecznym celem jest doprowadzenie nowej wersji do funkcjonalności poprzedniej wersji przy odnowionej oprawie, ale myślę, że metodą prób i błędów dochodzić będziemy do tego jeszcze sporo czasu, w trakcie którego kilka osób krew zaleje
Cześć!
Dzięki za twoją opinię, z którą w wielu punktach się zgadzam. Na wygląd strony głównej wpływu nie mam, ale jest to problem, z którym będziemy walczyć. Podobnie jak z wymienionymi przez Ciebie rankingami na SG KWC. Niedługo zobaczysz zmiany, mam nadzieję nie tylko dla Ciebie, będą one pozytywne.
Powrót do starej wersji jest niemożliwy.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wracam z urlopu i co ja paczę!!! Nareszcie widać pochwały recenzji i do tego nie tylko moich, ale też te, które ja pochwaliłam komuś

Widać postępy, moje kciuki są nadal mocno trzymane

Muszę się przyczepić do tych ataków na rzekome psucie KWC, nastawienie na sponsorstwo itp.. Wizażanki mają dużo racji w swej krytyce, nie da się ukryć, że można by wiele poprawić, zmienić w kwestii recenzji ambasadorek, sponsorów czy też promowania KWC w bardziej subtelny sposób i z klasą, niż banalnymi sloganami typu "recenzuj i wygrywaj".
Ostatnio jednak brałam udział w teście kremu i otrzymałam w meilu bardzo jasne wskazówki od redakcji, jaka ma być moja recenzja. Nie było mowy o namawianiu do kłamstwa i wychwalaniu produktu, tylko jasno napisano, że mam opisać swoje odczucia najrzetelniej jak umiem. Pozwolę sobie zacytować część meila:

"Pisząc recenzję, pamiętaj o kilku zasadach:
  • Wskaż, jakie zaobserwowałaś wady i zalety produktu i w jakim stopniu spełnia on swoją funkcję.
  • Nie oceniaj kosmetyku tylko na podstawie mało istotnych cech, takich jak np. zapach. Weź pod uwagę całe spektrum zaobserwowanych właściwości.
  • Bądź krytyczna i zarazem wiarygodna – nie sugeruj się ceną ani marką kosmetyku.
Pamiętaj, że Twoja opinia jest bardzo cenna zarówno dla nas – redakcji, jak i pozostałych użytkowniczek portalu Wizaż.pl. Im bardziej będzie rzetelna, tym większą korzyść przyniesie innym dziewczynom korzystającym z KWC!"

Prosiłabym więc o powstrzymanie się przez niektóre wizażanki od zbyt przesadzonych uwag dotyczących rzekomo zbytniej sprzedajności portalu.
Korah, dziękujemy za miłe słowa. I mam nadzieję, że odpoczęłaś! :P

Cieszę się, że podoba Ci się wyciąg z regulaminu, który dołączyliśmy do mailingu. Gdybym mogła, wrzuciłabym cały regulamin, ale przecież i tak by tego nie przeczytał. Recenzje z testów nadal przechodzą przez sito, chociażby Noor i nikt nie zabrania wystawienia niskiej oceny, jeśli testowany kosmetyk nie spełni jego oczekiwań. To, jak oceniają dziewczyny, to ich sprawa, my patrzymy jedynie, czy oceny spełniają zasady KWC. To skąd dostały produkt: czy od nas, czy od mamy, ojca, siostry, koleżanki ma zerowe znaczenie. Jeśli recenzja jest niezgodna z zasadami KWC - proszę je zgłaszać, bez względu na to, jakiego produktu czy użytkowniczki dotyczą.

Pochwały zostały dodane niedawno, jeszcze daleko im do ostatecznego kształtu, ale powolutku osiągniemy cel.

Odylena, życzę pomyślności, gdziekolwiek Cię nie poniesie w internecie Mam nadzieję, że kiedyś do nas wrócisz. Do zobaczenia!
__________________

Złap Rośkę w sieci!
nowy wpis! ---> www.rzeklam.pl
Instagram
Stream, czyli giereczki

Edytowane przez rochelle_
Czas edycji: 2016-08-24 o 09:29
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-24, 13:07   #522
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bardzo proszę o trzymanie się tematu wątku. Tu zgłaszamy błędy, a nie robimy hyde park i wolne impresje na temat nowego KWC. Jeśli nie chcecie postem zgłosić błędu, polecam poplotkowanie w tematach do tego odpowiednich. Kolejne posty będę przenosić lub usuwać. Proszę o trzymanie się tematu, to ułatwia mi i moderatorkom wyłapywanie błędów - inaczej one giną zakopane postami nie na temat.
Mieliśmy taki wątek na temat nowego KWC, ale został przez Panią zamknięty.....
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 12:44   #523
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Strona tego produktu się posypała: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...e,1251356.html
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 08:02   #524
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Tu też się posypało: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...kiej-rozy.html
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 11:24   #525
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Dziewczyny, wiemy o tym problemie. Tak posypały się produkty, których marki były scalane. Właśnie to naprawiamy. Takich produktów jest jednak trochę, więc wszystko powinno wrócić do normy na początku przyszłego tygodnia.

Cytat:
Napisane przez lolka80 Pokaż wiadomość
Mieliśmy taki wątek na temat nowego KWC, ale został przez Panią zamknięty.....
To bardzo dziwne, wątku założonego przez misiankę nie dotykałam i nie mam zamiaru dotykać. Wątek, który zamknęłam dotyczył offtopu i był pierwszym do zgłaszania błędów. Został zamknięty za offtop. Polecam sprawdzić, zanim wysuniesz oskarżenia.
__________________

Złap Rośkę w sieci!
nowy wpis! ---> www.rzeklam.pl
Instagram
Stream, czyli giereczki
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 15:25   #526
czerwonapoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 365
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

1. Kiedy wreszcie zostanie poprawiona czcionka w recenzjach? Minęło już prawie pół roku i nic, nadal nie da się tego czytać.
2. Kiedy z KWC bedzie można przechodzić bezpośrednio na forum?
czerwonapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 06:35   #527
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość
To bardzo dziwne, wątku założonego przez misiankę nie dotykałam i nie mam zamiaru dotykać. Wątek, który zamknęłam dotyczył offtopu i był pierwszym do zgłaszania błędów. Został zamknięty za offtop. Polecam sprawdzić, zanim wysuniesz oskarżenia.
Wysuwanie oskarżeń to bardzo duże słowa Ja nikogo nie oskarżam, jedynie stwierdzam fakty. Nie był to wątek do zgłaszania błędów, a wątek informacyjny - jak wskazuje jego nazwa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=871086
tam chyba mogłyśmy, jak to sama napisałaś robić sobie "hyde park i wolne impresje na temat nowego KWC". Czy też nie?

A jeśli chodzi o błędy to nadal uważam, że ich wyłapywanie należy przede wszystkim do koncernu, który chce zarabiać na KWC i zatrudnia z tego tytułu ludzi, a nie do użytkowniczek, które powinny mieć możliwość swobodnego i intuicyjnego korzystania ze strony. Miłego dnia

Edytowane przez lolka80
Czas edycji: 2016-08-31 o 06:36
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 11:57   #528
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez czerwonapoziomka Pokaż wiadomość
1. Kiedy wreszcie zostanie poprawiona czcionka w recenzjach? Minęło już prawie pół roku i nic, nadal nie da się tego czytać.
2. Kiedy z KWC bedzie można przechodzić bezpośrednio na forum?
1. W tej sprawie niestety nic nowego nie wiem. Została zmieniona czcionka w wyszukiwarce i tytuły recenzji, niestety cała reszta w tej chwili jest nieruszalna. Jak tylko pojawi się taka możliwość, dam znać.

2. Od początku jest to możliwe z górnego menu, tam możesz kliknąć "forum". Planujemy prace, które usprawnią edycję informacji profilowych bez konieczności przechodzenia na forum. Czy o to pytałaś? Jeśli nie, sprecyzuj proszę.
__________________

Złap Rośkę w sieci!
nowy wpis! ---> www.rzeklam.pl
Instagram
Stream, czyli giereczki
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 12:20   #529
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Nie wiem czy to wina Waszego scalania, czy jakis kolejny blad, ale po wejsciu na KWC i wybiraniu kategorii (typu tusze do rzes, dezodoranty itd.) wywala mi blad 404 - Strona nie zostala odnaleziona...

Powiem szczerze - Jestem z Wizazem od lat, z KWC korzystalam nim jeszcze zalozylam konto, ale odkad wprowadziliscie te nowe zmiany, nowy layout i odkad pojawilo sie million bledow to go unikam tego serwisu jak ognia. Dzis pojawila sie potrzeba, zeby wrocic do KWC i poszukac recenzji a tu takie kwiatki...

Wiem, ze KWC to potezny serwis, tony danych ale bez jaj... pol roku mija a tu dalej wszystko kuleje? Trosze kicha. Coraz czesciej wole pogmerac w Google czy makeupalley niz tracic nerwy tutaj.

(PS. wybaczcie brak polskich znakow.)
__________________
Always chasing dreams

Edytowane przez Dark_Kicia_Miau!
Czas edycji: 2016-09-01 o 12:21
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-01, 15:19   #530
_madame_m_
Wilczy kieł
 
Avatar _madame_m_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Miasto królów
Wiadomości: 2 791
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Dzień dobry wszystkim

chciałabym tylko zgłosić jedną rzecz, którą zauważyłam dzisiaj - po uzupełnieniu potrzebnych rzeczy do recenzji i naciśnięciu "Dodaj recenzję" nie pojawiła się ona ani na stronie danego produktu do którego pisałam tę recenzję ani na moim profilu. Myśląc, że może to akurat moja wina, bo może z roztargnienia dałam "Anuluj", zrobiłam drugi raz recenzję i tym razem na pewno dałam "Dodaj recenzję" i sytuacja powtórzyła się. Nie chciałabym, żeby doszło do sytuacji, że za parę godzin pojawią się wszystkie te recenzje których teraz nie widzę do tego jednego produktu i będę musiała wszystko kasować

Edit: Jeśli chodzi o sprzęt na którym zaistniał problem to zwykły domowy komputer stacjonarny przez który zamieszczałam 3/4 recenzji i nigdy takiego problemu nie było. Potem jeszcze sprawdziłam swój profil na IPadzie i jeśli chodzi o ilość recenzji w profilu to również nie zmieniła się liczba, pomimo, że wstawiłam prawdopodobnie 2 do jednego produktu.

Edit 2: Spróbowałam na innym produkcie i sytuacja jest identyczna jak poprzednio.
__________________
2017: 19
2018: 117
2019: 85
2020: 87

Edytowane przez _madame_m_
Czas edycji: 2016-09-01 o 16:33 Powód: Dopiska
_madame_m_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 07:43   #531
chmurka80
Zadomowienie
 
Avatar chmurka80
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 048
GG do chmurka80
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to wina Waszego scalania, czy jakis kolejny blad, ale po wejsciu na KWC i wybiraniu kategorii (typu tusze do rzes, dezodoranty itd.) wywala mi blad 404 - Strona nie zostala odnaleziona...

Powiem szczerze - Jestem z Wizazem od lat, z KWC korzystalam nim jeszcze zalozylam konto, ale odkad wprowadziliscie te nowe zmiany, nowy layout i odkad pojawilo sie million bledow to go unikam tego serwisu jak ognia. Dzis pojawila sie potrzeba, zeby wrocic do KWC i poszukac recenzji a tu takie kwiatki...

Wiem, ze KWC to potezny serwis, tony danych ale bez jaj... pol roku mija a tu dalej wszystko kuleje? Trosze kicha. Coraz czesciej wole pogmerac w Google czy makeupalley niz tracic nerwy tutaj.


(PS. wybaczcie brak polskich znakow.)
dokładnie to samo miałam napisać ,co tu się porobiło nie wiem jak wy ale ja nie umiem się odnaleźć na nowym KWC ,wszystko jest takie bez ładu i składu...szkoda
__________________



non permettere al passato di "rubarti il futuro "

chmurka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 09:03   #532
julka_julka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 93
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Mnie też od rana błąd wyskakuje i nie mogę żadnej recenzji przeczytać.
julka_julka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 11:38   #533
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Dziewczyny, sprawę z dodawaniem recenzji przekazuję IT. Mieliśmy przed południem problemy z tym związane, powinno być już wszystko okej, ale potwierdzę i wrócę z informacją.

Błąd 404 był wynikiem awarii, już nie powinien mieć miejsca.
__________________

Złap Rośkę w sieci!
nowy wpis! ---> www.rzeklam.pl
Instagram
Stream, czyli giereczki

Edytowane przez rochelle_
Czas edycji: 2016-09-02 o 11:43
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 11:57   #534
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość
Błąd 404 był wynikiem awarii, już nie powinien mieć miejsca.
Zgłaszam, że u mnie wciąż wyskakuje błąd, nie mogę wejść w żaden kosmetyk
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 12:21   #535
rochas
Raczkowanie
 
Avatar rochas
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 68
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Klikam na przycisk "Przejdź do recenzji" (przy kosmetykach z listy najnowszych recenzji) a tam za każdym razem pusta strona...

Edytowane przez rochas
Czas edycji: 2016-09-02 o 12:23 Powód: Dopisek
rochas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 13:13   #536
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Masakra. Zgłosiliśmy ten problem do administracji, czekamy.
__________________

Złap Rośkę w sieci!
nowy wpis! ---> www.rzeklam.pl
Instagram
Stream, czyli giereczki
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 13:17   #537
_madame_m_
Wilczy kieł
 
Avatar _madame_m_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Miasto królów
Wiadomości: 2 791
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość
Masakra. Zgłosiliśmy ten problem do administracji, czekamy.
Mimo wszystko prędzej czy później zostanie to naprawione, dziękuję za reakcję
__________________
2017: 19
2018: 117
2019: 85
2020: 87
_madame_m_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 19:45   #538
Anusia490
Recenzentka Miesiąca - Lipiec 2020
 
Avatar Anusia490
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Hej,

Chciałabym zapytać, co ze zgłoszeniami nowych produktów do KWC. Od kilku dni nic się nie pojawia, a jak już to pojedyncze kosmetyki i to jeden na cały dzień. Zgłosiłam kilka produktów, część czeka na zatwierdzenie już od 29 sierpnia i nadal nic... Zwykle trwa to o wiele krócej... Proszę o odpowiedź
Anusia490 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 10:05   #539
_madame_m_
Wilczy kieł
 
Avatar _madame_m_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Miasto królów
Wiadomości: 2 791
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Dzień dobry, chciałabym zgłosić, że od 3 dni (a przynajmniej wtedy zauważyłam) jest problem z dodawaniem produktów do torebki
__________________
2017: 19
2018: 117
2019: 85
2020: 87
_madame_m_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 13:03   #540
rochas
Raczkowanie
 
Avatar rochas
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 68
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez _madame_m_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry, chciałabym zgłosić, że od 3 dni (a przynajmniej wtedy zauważyłam) jest problem z dodawaniem produktów do torebki
Tak, ja też to zauważyłam, od kilku dni nic nie można dodać. I najgorsze, że ten problem pojawia się cyklicznie
Zapisz
rochas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-19 14:36:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.