Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-07, 15:04   #3871
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Dla mnie meteorytki to też słodkie fiołki
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 22:01   #3872
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Czasem sobie je tylko otwieram do wąchania
ja też
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 22:08   #3873
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
ja kiedyś, ale chyba w innej części opisywałam te błyszczyki. Bardzo je lubię Ale niestety tego smaku/zapachu co wysyłali z tru nie mam, a szkoda, bo ciekawa jestem tej landrynkowej kaplicy
Wlasnie cos mi sie kojarzy,ze to chyba Twoje zbiory wtedy ogladalam i opisywalas blyszczyki

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
no właśnie, takie coś:
Padlam i o malo nie pobrudzilam monitora herbata

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja wlasnie slyszalam ze meteorytki pachna ogorkami
wlasnie ogladalam blyszczyki VS na all i nasz I want candy u jednej osoby kosztuje 29zl dobrze, ze tru nieraz cos doda do zakupow
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja chce moje otworzyc i sie nawachac jeszcze ich nie dostalam a juz grzebie na all i szukam jakis fajnych, winter radiance wypatrzylam-40 kulek za 70zl kusza mnie
Pokaz linka bo jestem uzalezniona od WR dla mnie to idealne kulki
Kwestie zapachowe zawsze beda bardzo subiektywne ale nie moge sobie zwizualizowac zapachowo pojecia "babciny" Slowo daje,jak slysze to okreslenie to za zadne skarby nie potrafie tego w sobie rozwinac
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 22:23   #3874
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Kwestie zapachowe zawsze beda bardzo subiektywne ale nie moge sobie zwizualizowac zapachowo pojecia "babciny" Slowo daje,jak slysze to okreslenie to za zadne skarby nie potrafie tego w sobie rozwinac
ja mogę - od razu mam przed oczami clarinsowego sypańca
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 22:26   #3875
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
ja mogę - od razu mam przed oczami clarinsowego sypańca

No widzisz a on dla mnie pachnie zupelnie zwyczajnie,pudrowo
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 22:43   #3876
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Hexx, tu są WR:
http://allegro.pl/item652749298_guer..._radiance.html
bezpudełkowe

A dlaczego Ty jeszcze nie szalejesz za pastelami??
na drugiej focie WR i Pastelki (po prawej)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kulk.jpg (35,6 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kulki ma.jpg (50,0 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Guerlain Meteorites 04 P3.jpg (30,0 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Guerlain_pearly_white_meteorites4.jpg (51,1 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pw3.jpg (15,2 KB, 84 załadowań)
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 23:06   #3877
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
No widzisz a on dla mnie pachnie zupelnie zwyczajnie,pudrowo
mamy inne nosy
Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
na drugiej focie WR i Pastelki (po prawej)
o, WOW! piękne ! jak to dobrze, że one są dla mnie za jasne...

Ja się zastanawiam nad tym cudem - letnia limitowanka (testowałam dziś w Sephorze)
Ale czekam na dni VIP'a - maja chyba niedługo być (pani nadała). Liczę na 20% zniżki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg guerlain-meteorites.jpg (35,2 KB, 15 załadowań)
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-07, 23:15   #3878
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
mamy inne nosy

o, WOW! piękne ! jak to dobrze, że one są dla mnie za jasne...

Ja się zastanawiam nad tym cudem - letnia limitowanka (testowałam dziś w Sephorze)
Ale czekam na dni VIP'a - maja chyba niedługo być (pani nadała). Liczę na 20% zniżki
ooo, ładny
Milko a czy były w Sephorze cienie czwórki z tej linii?? z turkusem??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg guerlain.jpg (20,4 KB, 10 załadowań)
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 23:24   #3879
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Na 90% wydaje mi się, że były - ale mogę jeszcze jutro sprawdzić, bo będę w Empiku, a Sephora obok.

---------- Dopisano o 00:20 ---------- Poprzedni post napisano o 00:18 ----------

Własnie czytam wątek Guerlain-kolorówkowy i Twoje cudowne "kulkowe" opisy...

---------- Dopisano o 00:24 ---------- Poprzedni post napisano o 00:20 ----------

Priyaa - dzisiaj testowałam prasowanego BC #03 i ten nowy puder z letniej kolekcji - faktycznie po 03 zaczełam się świecić po ok. 2 h. Letnia limitowanka o wiele lepiej pod tym względem wypadła.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 23:44   #3880
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Hexx, tu są WR:
http://allegro.pl/item652749298_guer..._radiance.html
bezpudełkowe

A dlaczego Ty jeszcze nie szalejesz za pastelami??
na drugiej focie WR i Pastelki (po prawej)
'

heheheh wiedzialam Majade,ze zadasz to pytanie i tak powaznie napisze,ze od jakiegos czasu interesuje sie pastelami ale obawiam sie,ze one dla mnie za mdle-jestem zimnym typem i lubie zimne wrecz mrozne tonacje ale o nasyconym kolorze i o ile WR sa idealne to pastele chyba nie bardzo-tak sobie mysle

Wpadlam na dobre w szpony mineralow i kolorowej miki -tutaj jest taaaakie pole manewru,ze w sumie zapominam o tradycyjnej kolorowce i zostalam przy mininum

Masz te pastele?ze tak spytam z ciekawosci


Thx za link widzialam te aukcje ale nie mam przekonania jakos,to zdjecie jest dziwne i jeszcze ten opis "odsypane z testera (to dośc duży worek)" nie bardzo mnie to zacheca choc widze,ze na zakup skusily sie Wizazanki.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 00:01   #3881
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość

Własnie czytam wątek Guerlain-kolorówkowy i Twoje cudowne "kulkowe" opisy...
.
dziękuję, bedę się musiała ruszyć na zwiady bo kolory jak najbardziej mnie przekonały (na fotografiach póki co)


Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
'

heheheh wiedzialam Majade,ze zadasz to pytanie i tak powaznie napisze,ze od jakiegos czasu interesuje sie pastelami ale obawiam sie,ze one dla mnie za mdle-jestem zimnym typem i lubie zimne wrecz mrozne tonacje ale o nasyconym kolorze i o ile WR sa idealne to pastele chyba nie bardzo-tak sobie mysle
No mam, mam, kupiłam (idąc ślepo za głosami z wątku)
Hexx, no nie czaruję Cię, sa fajne - czy mdłe to ciężko powiedzieć. Są ma skórze transparentno białe z biało- srebrnymi śnieżnymi drobinkami. O właśnie, wyglądają jak śnieg (świeży i nie w mieście odkors) w świetle księżyca. Kolorów nie widać, nic nie dominuje, raczej czysta biel.
Rozwielitka machnęła zresztą taką recenzję, ze zachęci zapewne nawet śniade babki
A minerały oczywiście i u mnie królują, mam co prawda kilka zastrzeżeń ale ogólnie jestem zachwycona.
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2009-06-08 o 00:04
majade jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-08, 00:09   #3882
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
dziękuję, bedę się musiała ruszyć na zwiady bo kolory jak najbardziej mnie przekonały (na fotografiach póki co)



No mam, mam, kupiłam (idąc ślepo za głosami z wątku)
Hexx, no nie czaruję Cię, sa fajne - czy mdłe to ciężko powiedzieć. Są ma skórze transparentno białe z biało- srebrnymi śnieżnymi drobinkami. O właśnie, wyglądają jak śnieg (świeży i nie w mieście odkors) w świetle księżyca. Kolorów nie widać, nic nie dominuje, raczej czysta biel.
Rozwielitka machnęła zresztą taką recenzję, ze zachęci zapewne nawet śniade babki
A minerały oczywiście i u mnie królują, mam co prawda kilka zastrzeżeń ale ogólnie jestem zachwycona.

I co ja mam z Toba zrobic ? kusisz,kusisz i to baaardzoooo

Pomysle bo poki co rozszalalam sie z mineralami-co prawda tez nie kazda formula mi pasuje ale....zakochalam sie w mikach z CS,rozach EGM/Lumiere ,bazach roznej masci i zaczelam sobie tez sama mieszac i kombinowac
Podklady chyba nie stana sie moja miloscia ale zauwazylam,ze duzo zalezy od cyklu,uzytego kremu,bazy i formuly-nie wspominajac ze dobranie odcienia to dla mnie nie lada wyczyn i ogolnie trafilam na pewne typy.

Pociag do tradycyjnej kolorowki zawsze zostanie-chcac nie chcac odwiedza sie rozne watki
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 00:15   #3883
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
zakochalam sie w mikach z CS,rozach EGM/Lumiere ,bazach roznej masci i zaczelam sobie tez sama mieszac i kombinowac
Podklady chyba nie stana sie moja miloscia ale zauwazylam,ze duzo zalezy od cyklu,uzytego kremu,bazy i formuly-nie wspominajac ze dobranie odcienia to dla mnie nie lada wyczyn i ogolnie trafilam na pewne typy.

Pociag do tradycyjnej kolorowki zawsze zostanie-chcac nie chcac odwiedza sie rozne watki
no co zrobić? poczytać o nich jeszcze i kupić ewentualnie A PEWNE wątki, taaak, dostęp do nich powinien być zakazany moim zdaniem, ale ponieważ samemu sobie bana dać nie można, to człowiek tak wchodzi i o ! Nowe pokusy
O minerałach ja też mogę pisać w nieskończoność parę typów mam, do niektórych wracam skruszona po zupełnej obrazie , to co w/napisałaś to święte słowa bo kaprysić to one lubią ale cera przy nich odpoczywa więc wybaczam


Ach, skoro Cię juz złapałam mm pytanie:
czy masz//miałaś odżywkę do rzęs MAVALA Swizerland?? Na tru też jest.
niesamowicie działa, jestem w szoku i chciałam zapytać, czy oglądałaś skład tego cudu, bo nie wiem czy to działa naprawde czy się tak zasugerowałam, ze mi rzęsy do kolan wiszą?
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2009-06-08 o 00:20
majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 18:30   #3884
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
'



Thx za link widzialam te aukcje ale nie mam przekonania jakos,to zdjecie jest dziwne i jeszcze ten opis "odsypane z testera (to dośc duży worek)" nie bardzo mnie to zacheca choc widze,ze na zakup skusily sie Wizazanki.
wlasnie tez mi sie to dziwne wydaje i nie chcialabym dac 70zl za kulki ktore jednak meteorytkami nie sa

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Hexx, tu są WR:
http://allegro.pl/item652749298_guer..._radiance.html
bezpudełkowe

A dlaczego Ty jeszcze nie szalejesz za pastelami??
na drugiej focie WR i Pastelki (po prawej)
a ja mialam nadzieje ze po prawej to moze beda WR ladniej wygladaja a czym sie one roznia wogole?
dostalam dzisiaj swoje 03 zaskoczylo mnie, ze one takie male nie wiem dlaczego, ale wydawalo mi sie, ze beda wieksze faktycznie pachna "babcino", jutro bede je ciapac na buzke jak mi sie spodobaja to bede myslala nad mythic i jakimis jeszcze

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Wlasnie cos mi sie kojarzy,ze to chyba Twoje zbiory wtedy ogladalam i opisywalas blyszczyki

Padlam i o malo nie pobrudzilam monitora herbata

Pokaz linka bo jestem uzalezniona od WR dla mnie to idealne kulki
Kwestie zapachowe zawsze beda bardzo subiektywne ale nie moge sobie zwizualizowac zapachowo pojecia "babciny" Slowo daje,jak slysze to okreslenie to za zadne skarby nie potrafie tego w sobie rozwinac
podoba mi sie to okreslenie "kulki idealne' co wedlug ciebie w nich takie idealnego?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 19:53   #3885
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wlasnie tez mi sie to dziwne wydaje i nie chcialabym dac 70zl za kulki ktore jednak meteorytkami nie sa

a ja mialam nadzieje ze po prawej to moze beda WR ladniej wygladaja a czym sie one roznia wogole?
dostalam dzisiaj swoje 03 zaskoczylo mnie, ze one takie male nie wiem dlaczego, ale wydawalo mi sie, ze beda wieksze faktycznie pachna "babcino", jutro bede je ciapac na buzke jak mi sie spodobaja to bede myslala nad mythic i jakimis jeszcze
?
A jednak zapach babcinyuważam, że nie ma lepszego określenia na ten zapach
Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 21:50   #3886
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
A jednak zapach babcinyuważam, że nie ma lepszego określenia na ten zapach
mi sie on z niczym innym nie kojarzy to taki wlasnie zapach, ktory laczy w sobie rozne rzeczyl; a ze one zwiazane z babcia no to juz nie nasza wina
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 21:52   #3887
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

A mnie meteoryty kuszą, jak kuuusząąąą! Mamy z TŻ-tem czwartą rocznicę w sierpniu, chciałam go przekabacić żeby mi coś kupił teraz, ale powiedział że nieeee, że mam czekać do sierpnia... Może w sierpniu uda mi się go namówić, żeby mi kupił
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 07:42   #3888
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Ja kupiłam sobie Mythic w grudniowej promocji (ok. 100zł) i połowę od razu sprzedałam na allegro. To naprawdę dobry sposób. Miałam prawie nowe beige chic a nie chciaółam żeby i sie z nich starocie porobiły. Oczywiście pudełeczko zostało u mnie ale osoba, która ode mnie kuipiła wcale długo sie nie zastanawiała bo za małe pieniadze (coś około 40-50zł) miala połowe opakowania kosmetyku który wtedy na all. był po 140zł.
Warto kupowac na poł. Ja nawet nie zuzyłam 1/100 z Mythic a już mysle nad innymi rozświetlaczami

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

http://www.allegro.by/item594910946_594910946.html


a znacie ten puder Curious od britney? Kusi mnie. Cena atrakcyjna. Nie wiem tylko czy to brokat czy delikatne drobinki
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 09:11   #3889
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Ach, skoro Cię juz złapałam mm pytanie:
czy masz//miałaś odżywkę do rzęs MAVALA Swizerland?? Na tru też jest.
niesamowicie działa, jestem w szoku i chciałam zapytać, czy oglądałaś skład tego cudu, bo nie wiem czy to działa naprawde czy się tak zasugerowałam, ze mi rzęsy do kolan wiszą?
potwierdzam u mnie mavala też działa, mam słabe rzęsy niektóre tusze, a ona mi umocniła i zagęściła ale co w składzie ma to nie wiem , że Hexx zajrzy
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-09, 10:04   #3890
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Kobitki mam ogromna prośbę.
Czy któraś z Was mieszka może w USA i mogłabym na jej adres zamówić paczkę z firmowego sklepu estee lauder? Bardzo mi zależy na zakupie z tej strony www.esteelauder.com ale wysyłają tylko na teren USA.
Może któraś z Was pomogłaby mi?
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 10:56   #3891
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
no co zrobić? poczytać o nich jeszcze i kupić ewentualnie A PEWNE wątki, taaak, dostęp do nich powinien być zakazany moim zdaniem, ale ponieważ samemu sobie bana dać nie można, to człowiek tak wchodzi i o ! Nowe pokusy
O minerałach ja też mogę pisać w nieskończoność parę typów mam, do niektórych wracam skruszona po zupełnej obrazie , to co w/napisałaś to święte słowa bo kaprysić to one lubią ale cera przy nich odpoczywa więc wybaczam


Ach, skoro Cię juz złapałam mm pytanie:
czy masz//miałaś odżywkę do rzęs MAVALA Swizerland?? Na tru też jest.
niesamowicie działa, jestem w szoku i chciałam zapytać, czy oglądałaś skład tego cudu, bo nie wiem czy to działa naprawde czy się tak zasugerowałam, ze mi rzęsy do kolan wiszą?
Spojrze na Mavale jak bede miala wiecej czasu,moze po niedzieli to napisze dokladnie co i jak-w kazdym razie odzywka nie jest produktem marketingowym,ktory obiecuje cuda bo w sobie skladniki ktore bede faktycznie dzialaly.

Wiesz z jednej strony kusi mnie by poznac pastele ale z drugiej strony wiem,ze to nie moj klimat zreszta jak spojrzec na to ile razy uzywam meteorow to starcza mi na lata,te ktore mam

A jak sie spisuje bananowiec?bo przyznam,ze gdybym nie byla zapatrzona w mineraly i inne polprodukty to kupilabym pudlo

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wlasnie tez mi sie to dziwne wydaje i nie chcialabym dac 70zl za kulki ktore jednak meteorytkami nie sa

a ja mialam nadzieje ze po prawej to moze beda WR ladniej wygladaja a czym sie one roznia wogole?
dostalam dzisiaj swoje 03 zaskoczylo mnie, ze one takie male nie wiem dlaczego, ale wydawalo mi sie, ze beda wieksze faktycznie pachna "babcino", jutro bede je ciapac na buzke jak mi sie spodobaja to bede myslala nad mythic i jakimis jeszcze

podoba mi sie to okreslenie "kulki idealne' co wedlug ciebie w nich takie idealnego?

Dla mnie WR sa idealnymi kulkami poniewaz kolor jest taki jak chce-utrzymane w zimnej tonacji z drobinkami,ktora zostawiaja mrozny efekt cos jak oszronione galzki zima efekt glow mozna swietnie stopniowac.
Moje BC sa normalnej wielkosci-nie za male nie za duze wiem ze Gold cos tam to byly takie drobne perelki ale nimi za bardzo sie nie interesilam.Zreszta w temacie meteorytow jest stala bo jedynie WR i BC sa tym,czym chce W kolorowce trzymam sie swoich wytycznych bo juz mam nauczke,ze jak kieruje sie trendem czy tylko sama zachciewajka to pozniej lezy i zalega mi w szafkach.

EDIT:
Wrzucam zdjecie odsypki Meteorow BC jaka robilam jakis czas przy wymianie-kulki byly praktycznie nowe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Meteoryty BC.jpg (136,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Meteoryty BC a.jpg (143,9 KB, 8 załadowań)
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2009-06-09 o 11:08
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 11:22   #3892
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Super, Hexx, byłabym dżwięczna bardzo za rozszyfrowanie Mavali, bo przyznam, ze podchodziłam do niej sceptycznie a efektami zaskoczyła mnie naprawdę
Bananowca używam do matowienia i jest super - mnie minerały niestety wybłyszczają i muszę w ciągu dnia robić poprawki także jest w użyciu i ma się bardzo dobrze. Wszelkie inne sypańce odstawiłam i w tej chwili upajam się tylko nim.
Na pastele więcej nie namawiam, bo widzę, ze jesteś konsekwentna, jeśli złapałaś kulkowy ideał to sie go trzymaj.
ACHA acha ma sprawę na priv!
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 12:51   #3893
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Ja kupiłam sobie Mythic w grudniowej promocji (ok. 100zł) i połowę od razu sprzedałam na allegro. To naprawdę dobry sposób. Miałam prawie nowe beige chic a nie chciaółam żeby i sie z nich starocie porobiły. Oczywiście pudełeczko zostało u mnie ale osoba, która ode mnie kuipiła wcale długo sie nie zastanawiała bo za małe pieniadze (coś około 40-50zł) miala połowe opakowania kosmetyku który wtedy na all. był po 140zł.
Warto kupowac na poł. Ja nawet nie zuzyłam 1/100 z Mythic a już mysle nad innymi rozświetlaczami

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

http://www.allegro.by/item594910946_594910946.html


a znacie ten puder Curious od britney? Kusi mnie. Cena atrakcyjna. Nie wiem tylko czy to brokat czy delikatne drobinki
wystawilabym polowe swoich meteorytkow ale tak sie boje ze zuzyje szybko i ich nie bede miala

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Spojrze na Mavale jak bede miala wiecej czasu,moze po niedzieli to napisze dokladnie co i jak-w kazdym razie odzywka nie jest produktem marketingowym,ktory obiecuje cuda bo w sobie skladniki ktore bede faktycznie dzialaly.

Dla mnie WR sa idealnymi kulkami poniewaz kolor jest taki jak chce-utrzymane w zimnej tonacji z drobinkami,ktora zostawiaja mrozny efekt cos jak oszronione galzki zima efekt glow mozna swietnie stopniowac.
Moje BC sa normalnej wielkosci-nie za male nie za duze wiem ze Gold cos tam to byly takie drobne perelki ale nimi za bardzo sie nie interesilam.Zreszta w temacie meteorytow jest stala bo jedynie WR i BC sa tym,czym chce W kolorowce trzymam sie swoich wytycznych bo juz mam nauczke,ze jak kieruje sie trendem czy tylko sama zachciewajka to pozniej lezy i zalega mi w szafkach.

EDIT:
Wrzucam zdjecie odsypki Meteorow BC jaka robilam jakis czas przy wymianie-kulki byly praktycznie nowe
no mi chodzilo ze opakowanie meteorytkow takie male ale kulki sa sliczne tak milo bylo nakladac je pedzelkiem w takim razie skusze sie na te WR bo o taki efekt mi chodzi wzielabym odsypke na all ale wlasnie nie chce trafic na jakas podrobke....myslalam tez nad mythic, pewnie uzywalas co o nich ogolnie myslisz?
a co do mavali to u mnie tez widac bylo spore efekty i bede niebawem kupowala 2 opakowanie bo moje sie juz konczy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 16:02   #3894
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

dziewczyny , któraś kupowała kiedyś pędzle smasboxa te w futrzastym futerale, pamiętacie może kto to był?
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 17:38   #3895
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

chyba Layla
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 19:57   #3896
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

kiedy bedzie cos nowego? nie mam juz co kupowac
od razu pisze, ze jezeli jakims cudem pojawi sie na tru shimmer 003 lub 004 to prosze mi skrobnac na PW bo szukam i szukam, ale widac mam pecha
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 21:53   #3897
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
kiedy bedzie cos nowego? nie mam juz co kupowac
od razu pisze, ze jezeli jakims cudem pojawi sie na tru shimmer 003 lub 004 to prosze mi skrobnac na PW bo szukam i szukam, ale widac mam pecha
003 to jeszcze widziałam na tru, ale 004 nigdy
a zdaje się nowe purchawy powinny być lada dzień
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 23:12   #3898
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
003 to jeszcze widziałam na tru, ale 004 nigdy
a zdaje się nowe purchawy powinny być lada dzień
no wlasnie na 004 to nawet nie licze bo wiadomo jak to z tru bywa
oj juz sie doczekac nie moge
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 09:20   #3899
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no wlasnie na 004 to nawet nie licze bo wiadomo jak to z tru bywa
oj juz sie doczekac nie moge
dodali takie purchawy, że niech się w pocałują
to samo co zwykle, tylko pare rzeczy wymienione
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 09:46   #3900
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

a co Dziewczyny sądzicie o tej emulsji estee lauder ?

http://pl.strawberrynet.com/skincare...121/?CatgId=19

Szukam o niej jakichś informacji ale widzę, że wszędzie pojawia się w nieco odmiennym opakowaniu :|
Juz się pogubiłam czy to chodzi o ten sam produkt, czy moze tylko zmieniono opakowanie
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:01.