ochrona w sklepach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-01, 15:52   #1
gabi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca :)
Wiadomości: 699

ochrona w sklepach


nie wiem, czy Wy też odczuwacie to, co ja, denerwuje mnie często ochrona w sklepach, zauważyłam, że np. gdy tylko wejdę do pustej drogerii ochroniarz dosłownie biegnie w moim kierunku, a potem stoi obok mnie przez cały czas oglądania, przez co nie mogę się skupić na tym, po co przyszłam do sklepu tylko mam chęć zapytać go, czy może w czymś mu pomóc dzisiaj z kuzynką miałyśmy taką właśnie sytuację w znanej drogerii, ochroniarz nie odstępował nas na krok, gdy przyszli do drogerii inni ludzie pobiegł do nich i sytuacja się powtórzyła

ja rozumiem, że to ich praca i że im się oberwie za ewentualną kradzież, ale gdy idę na zakupy chciałabym w spokoju pooglądać to co chcę, kosmetyki ewentualnie przetestować jeśli istnieje takowa możliwość, ale nie czuć się tak, że zachowanie ochroniarza zmusza mnie wręcz do wyjścia
macie może podobne przemyślenia?
gabi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 15:54   #2
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: ochrona w sklepach

Gabi ja tak samo sie czuje, dlatego wole kupowac w osiedlowym sklepiku. Drogerie strasznie mnie denerwują. Lazi i patrzy na ręce , ja rozumiem ze musi pilnowac towaru ale mogliby robic to nieco dyskretniej..
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 16:20   #3
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: ochrona w sklepach

oni się po prostu nudzą i temu przyglądają się ładnym dziewczynom

u mnie nie ma takich wielkich drogerii z ochroną
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 16:26   #4
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: ochrona w sklepach

W Rossmanach tak jest u nas. Porazka na całej linii.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 16:36   #5
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: ochrona w sklepach

Też mnie to okropnie irytuje
Ja rozumiem że to ich praca i muszą pilnować ale po to jest monitoring, po to są te bramki pikające by nie chodzić tak krok w krok za klientem. Niech robi to dyskretnie a nie dyszy mi nad karkiem. Już pare razy wyszłam zdenerwowana z takiego sklepu nic nie kupując bo dla mnie to brak szacunku do klienta. Wiem że jest pewna zasada ograniczonego zaufania ale patrzenie mi na ręce jak na złodzieja jest dla mnie totalnie nie do zaakceptowania.
__________________
Pani inżynier
[*] B. "Psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie"...
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 16:40   #6
mushroomhunter
Zadomowienie
 
Avatar mushroomhunter
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 178
Dot.: ochrona w sklepach

Mój kolega pracował w Rossmannach jako ochroniarz i wyglądało to tak, że musieli każdego traktować jako potencjalnego złodzieja.

Strasznie mnie denerwuje, kiedy taki osobnik patrzy mi na ręce. Tak dzieje się tak szczególnie wtedy, kiedy się wybiera kosmetyki kolorowe, albo perfumy, bo stoi się długo w jednym miejscu i "próbuje" - to zapewne wygląda z ich punktu widzenia bardzo podejrzanie .
mushroomhunter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 16:43   #7
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: ochrona w sklepach

Ja tez tego nie cierpię!I też zauważyłam, że to jest polityka rossmanowych ochroniarzy. Zbliża się ten dzień kiedy takiemu panu zadam pytanie "jak pan już za mną tak chodzi to może wypróbuje na panu ten błyszczyk i cień do powiek?" Natomiast coraz częściej "pozwalam" sobie na wyciśnięcie próbki podkładu do pojemniczka i niech się patrzy na mnie jak chce, przecież nie będę się zmywać i malować w drogerii.
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 17:28   #8
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: ochrona w sklepach

Też tego nienawidzę! Ostatnio, kiedy oglądałam cienie w Rossmannie myślałam, że zabiję gościa gołymi rękami. Dosłownie czułam jego oddech na karku . W końcu powiedziałam "Jak już pan za mną stoi, to może mi pan powie, które są lepsze?", a po chwili usłyszałam "Zielone..." .
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 17:58   #9
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: ochrona w sklepach

Zgadzam się,mnie też to denerwuje jak tak łażą CI ochroniarze,jak bym miała zaraz coś ukraść patrzą jak na złodziejkę.Bo w sklepie często sporo ludzi,a ja młoda to się gapi ...
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 18:01   #10
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: ochrona w sklepach

Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
Natomiast coraz częściej "pozwalam" sobie na wyciśnięcie próbki podkładu do pojemniczka i niech się patrzy na mnie jak chce, przecież nie będę się zmywać i malować w drogerii.
Ale mam nadzieję, że wyciskasz z testera a nie z "normalnego" produktu? Ja sprawdzam kolor podkładu na dłoni.

Co do tematu - też mnie denerwują ci ochroniarze, nastawieni do mnie jak do złodzieja. To zniechęca klientów do zakupów.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 18:32   #11
elisee15
Zadomowienie
 
Avatar elisee15
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
Dot.: ochrona w sklepach

chyba nic w drogeriach mnie tak nie irytuje, jak ochroniarze, którzy chodzą za mną krok w krok. dla mnie to jest bardzo krępujące, szczególnie wtedy kiedy wchodzę do drogerii bez konkretnego celu, tylko żeby pooglądać i ewentualnie kupić coś co mi wpadnie w oko. nie śmiem wtedy nawet sięgać do torebki po telefon czy cokolwiek, bo wtedy to już chyba zostałabym poddana rewizji osobistej
elisee15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 18:37   #12
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: ochrona w sklepach

Zgadzam się - to strasznie krępujące mieć przy sobie takiego osiłka, który tylko się gapi i łazi za tobą krok w krok. Wiem, że taki jest zakres ich obowiązków, ale "góra" powinna się zastanowić, czy nie zorganizować tego jakoś inaczej. Często ta nachalność ochrony po prostu zniechęca...
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 18:53   #13
Anuszka89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 557
Dot.: ochrona w sklepach

Zgadzam się w 100%, wchodzę do sklepu podchodzę do pierwszej półki i już ochroniaż za mną a potem jak cień po całym sklepie Tyle że mi takie sytuacje zdarzają się tylko w naturze w rossmanie jest lepiej
Anuszka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 18:58   #14
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: ochrona w sklepach

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Ale mam nadzieję, że wyciskasz z testera a nie z "normalnego" produktu? Ja sprawdzam kolor podkładu na dłoni.
no raczej z testerana dłoni to takie sprawdzanie jak na ochroniarzu ja czasami nosiłam stary podkład w kolorze "idealnym" i wyciskałam trochę starego i trochę nowego i tak po kolei 10tubeka na ręce paleta, dodatkowo w domu sprawdzę jak się "nakłada" i jak się "nosi"-wiecie o co chodzi
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 19:06   #15
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: ochrona w sklepach

Ja w Biedronce nie wytrzymałam.. w naprawdę minimalistycznej Biedroneczce... takiej tyciej, tyciej... facet za moimi plecami stał w odległości ok 30 cm. Oglądałam kosmetyki w promocji. Odwróciłam się i wpadłam na tego typka, ale OK może to przypadek.
Poszłam dalej... stoję sobie i wybieram pomidorki do koszyka (dodam, że nie miałam nawet wolnej ręki, aby to zrobić wygodnie, ponieważ trzymałam rękawiczki, czapkę, torbę, telefon, więc nawet nie wiem, jak mogłabym coś ukraść) i tak wybieram te pomidorki, wkładam do koszyka, robię w tył zwrot i co?! i znów ten ochroniarz w odległości 30 cm patrzy się na mnie... nie wytrzymałam! Pytam " czy aż tak bardzo podejrzanie wyglądam, że musi Pan stać na moich plecach" On udaje zdziwionego, zaskoczonego "och, ach" "jest Pani pierwszą klientką, która zwróciła mi uwagę"... i co owy Pan zrobił? Zabrał swój szanowny zad i wyszedł za kasy, tam gdzie oni mają zwyczaj przebywać większość czasu

Od tego czasu będę rypać każdego ochroniarza, ponieważ prawdziwi złodzieje w tym czasie kradną ile wlezie!
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 19:21   #16
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: ochrona w sklepach

Właśnie w Rossmanie bardzo mnie to denerwuje. Czuje się jak na celowniku.
Nawet z tego powodu nie kupowałabym tam, gdyby nie to, że mam Rossmana tuż obok bloku, a w dodatku jest super zaopatrzony.
W sklepach z ciuchami jest luz, dopiero jak coś na bramce zacznie piszczeć to łaskawie się ruszą albo i nie.
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 20:04   #17
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: ochrona w sklepach

W Stokrotce u mnie na osiedlu mój chłopak ma tak z jednym ochroniarzem, który po prostu za każdym razem łazi za nim krok w krok, udając dodatkowo, że wcale tego nie robi (np. chłopak się odwraca, żeby na niego popatrzeć karcąco, a wtedy ochroniarz zaczyna np. poprawiać czekolady na półce ).... Z boku wygląda to prześmiesznie. Nie zaobserwowałam, jak jestem sama w tym sklepie, żeby się do kogoś jeszcze tak przyczepiał na dłużej
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 21:01   #18
Nyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nyaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 3 071
GG do Nyaa
Dot.: ochrona w sklepach

Dołączam do grona poirytowanych
Fakt, że najbardziej wkurzający są w Rossmanie A w pozostałych drogeriach - gdzie nie ma ochroniarzy, funkcję tę pełnią sprzedawczynie - łażą za Tobą i patrzą. Strasznie mnie to krępuje i wkurza
__________________
07.04.2013 Nikoś

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87j44jq9d7lsxv.png
Nyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 21:05   #19
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: ochrona w sklepach

Mnie też to doprowadza do szału, bo po prostu nie mogę się skupić na produktach jak czuję na sobie wzrok ochroniarza, który cały czas za mną chodzi. Rozumiem ich jednak trochę, bo wiem, że często jest tak, że obciąża się ich finansowo za kradzieże klientów.
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 21:18   #20
regretsareuseless
Zadomowienie
 
Avatar regretsareuseless
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 559
Dot.: ochrona w sklepach

Faktycznie, najbardziej irytuje mnie zachowanie ochroniarzy w Rossmannie, początkowo krępowało mnie to, że cały czas ktoś stał za moimi plecami ale teraz już się tym nie przejmuję Jak mam zamiar kupić coś z kosmetyków kolorowych albo perfum to stoję tak długo, aż wybiorę, przecież nikt nie ma prawa zwrócić mi uwagi, że za długo stoję przy jednej półce
regretsareuseless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 21:22   #21
Skierka001
Rozeznanie
 
Avatar Skierka001
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 686
Dot.: ochrona w sklepach

U mnie też tak jest w Rossmannach... To po co w takim razie są te "piszczące" bramki? Przecież gdybyśmy wynosiły coś ze sklepu, to wtedy by się uaktywniły i dopiero ewentualnie przeszukanie czy podejrzane spojrzenia.
Skierka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 21:29   #22
Methe
Rozeznanie
 
Avatar Methe
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 727
Dot.: ochrona w sklepach

też mnie to wkurza. w rossmannie nie zwracam na nich większej uwagi, bo jeszcze trzymają się w miarę daleko i tylko patrzą, a ja z reguły wpadam po coś konkretnego i zaraz wychodzę. ale do szału mnie doprowadza, gdy chcę sobie powąchać perfumy w sephorze albo douglasie, a ochroniarz chodzi za mną krok w krok i w końcu myślę "psikać, czy nie psikać", bo się tak dziwnie gapi.
paranoja jakaś, naprawdę

edit: zmieniam zdanie co do rossmannowskich ochroniarzy. byłam wczoraj ok 10 w jednym, w sklepie prawie pusto bo sobota rano. ledwo weszłam, już mnie ochroniarz namierzył. kucnęłam przy półce z kremami i wybierałam dłuższą chwilę, bo nie mogłam się zdecydować, a on stał 2 metry za mną i się we mnie cały czas wpatrywał a ledwo wstałam i poszlam do kasy, ten już za mną krok w krok. komedia po prostu
__________________

kobieta nigdy nie kłamie, co najwyżej wymyśla prawdę, która jest jej akurat potrzebna.


kup e-torebkę 5% taniej - 3c6c63c9


Edytowane przez Methe
Czas edycji: 2011-04-03 o 10:10
Methe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 23:29   #23
Kasiarzynek
Zadomowienie
 
Avatar Kasiarzynek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 212
Dot.: ochrona w sklepach

O rety, to ja myślałam że tylko mnie zaszczycił tytuł potencjalnej rossmannowskiej kradziejki, co niestety wiązało się z narastającą frustracją za każdym razem gdy przekraczałam drzwi, kierując się w głąb sklepu.(oczywiście z zamiarem wyniesienia połowy zaopatrzenia w torebce) Trochę mi ulżyło dzięki Waszym wypowiedziom.
Ochroniarze ochroniarzami, tajniacy tajniakami, sprzedawczynie, bramki... ale do jasnej anieli, w tych sklepach jeszcze kamery są.
Kasiarzynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 23:30   #24
Gandi
Raczkowanie
 
Avatar Gandi
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 241
Dot.: ochrona w sklepach

Ooo, już myślałam, że to ja jakoś podejrzanie wyglądam, skoro ochroniarz w Rossmanie nie odstępuje mnie na krok
W którąkolwiek alejkę skręcam, pan natychmiast biegnie za mną. Gdy zaczynam karcąco na niego patrzeć, zamienia się w ninja i zwinnie stara się ukrywać między półkami nadal dokładnie mnie obserwując
__________________
52 - 51 - 50 - 49 - 48 - 47
165 cm

Jestem szczęśliwa, odkąd biorę życie we własne ręce.
Gandi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 00:26   #25
cannabis
Raczkowanie
 
Avatar cannabis
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: from the inside ;)
Wiadomości: 243
Dot.: ochrona w sklepach

Dla mnie najgorsi są ochroniarze z Biedronek. A jeśli chodzi o takie zwykłe drogerie to najgorsze co może być to wejść do takiej akurat wtedy kiedy nie ma zbyt wielu klientów. Kiedyś weszłam do praktycznie pustego sklepu gdzie 3 kobiety trajkotały przy kasie, ledwo doszłam do pierwszej półki a one już w szyku bojowym rozstawione po sklepie.... Nie muszę dodawać że wyszłam po pięciu minutach! Bo bez przesady, rozumiem że muszą dbać o swoje interesy, ale żeby stanąć od kogoś 3 metry i z założonymi rękami obserwować?
__________________
Magiczna dieta MŻ działa
cannabis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 07:00   #26
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: ochrona w sklepach

Cytat:
Napisane przez cannabis Pokaż wiadomość
Dla mnie najgorsi są ochroniarze z Biedronek.
Byłam w życiu w wielu Biedronkach i nigdy nie chodził tam za mną żaden ochroniarz, nigdy nawet żadnego nie widziałam Dziwne
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 08:01   #27
karolajjnn
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajjnn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 173
Dot.: ochrona w sklepach

a mnie najbardziej w rossmanie wkurzają..Zależy jeszcze jaki ochroniarz jak młody no to spoko i pomoże i się pośmieje :P a ten stary to istna katastrofa .. ostatnio łaził za mną w tą i wewte , wzięłam do ręki tester tuszu maybelline one by one i hmm zastanawiałam się a raczej przymierzałam do jego testowania .. a tu nagle on szybkim krokiem ninja był obok szafy i swoim dziwnym głosem gada

;ale to jest pewnie tester ? ;

no tak tak tester , spaliłam buraka i poszłam .Tak samo mam z perfumami czuje się normalnie osaczona.Najgorsze jest to kiedy wpadam do rossmana kupić coś co mi wpadnie w oko i jak tu się skoncentrować ? Dziwi mnie także to że sklep do najdroższych nie należy a mają tam i kamery i ochroniarzy i bramki...

Co do biedronki u mnie jest spoko
Ale w naturze mam podobne sytuacje aż strach wejść dosyć , że pusto
jesteś 1 klientem , osaczona .:P
__________________
świat mody i urody i diet

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 08:14   #28
Nyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nyaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 3 071
GG do Nyaa
Dot.: ochrona w sklepach

U mnie w Biedronce był kiedyś taki starszawy ochroniarz - też łaził i patrzył na ręce, ale już go nie ma
__________________
07.04.2013 Nikoś

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87j44jq9d7lsxv.png
Nyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 08:49   #29
GosienkaC
Rozeznanie
 
Avatar GosienkaC
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 641
Dot.: ochrona w sklepach

W drogerii natura zdarzyło mi się, że ochroniarz chodził krok w krok za mną, nie dało się mu tego ukryć, bo akurat ta drogeria ma pełno zakamarków, w których nie widać, co klient robi, więc był w pobliżu Przyznaję, że niechętnie chodzę do tego sklepu, bo zawsze trafiałam, że byłam jedną z dwóch może potencjalnych kupujących i niestety jak nie ochroniarz śledzi to kasjerka się gapi. Zazwyczaj się dzielą tak - ochroniarz łazi za klientką, która zapuściła się w głąb a kasjerka obserwuje klientkę przy kasach (akurat tam mają kosmetyki kolorowe). Człowiek w jednym i w drugim przypadku czuje się jak nabity na widelec i oglądany ze wszystkich stron
GosienkaC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 10:22   #30
jlys
Zakorzenienie
 
Avatar jlys
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 5 340
Dot.: ochrona w sklepach

Najgorzej to jet chyba w sephorze..po prostu od momentu przekroczenia progu sklepu ochroniarz jest za mną krok w krok. W rossmanie jest podobnie , ale bez takiej tragedii jak w sephorze. Do sephory to już nawet przestałam chodzić, ja rozumiem jst ochrona itd , ale bez rpzesady czlowiek tylko wejdzie a on juz weszy za toba jakbym na czole miala wypisane , ze rpzyszlam tu cos ukrasc..a jak sie dluzej stanie przy jakis perfumach i wacha itd to zgroza...
przez takie cos beda tracic klientow i tyle
__________________
razem 01.01.2008
zaręczyny 13.03.2011
ślub 09.06.2012
jlys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:25.