Jasny podkład - zbiorczy - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-29, 11:45   #3481
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
ale który HR Color Clone
jest ich kilka, np.
Color Clone Perfect Complexion Creator
Color Clone Subli Mat Perfect Matte Complexion Creator SPF 12
Color Clone Hydrapact Fresh Hydrating

Ja miałam 2 rodzaje i się bardzo rozczarowałam. Spływały, ciemniały. Całe szczęście to były tylko próbki, bo podkłady HR kosztują ok. 190-200 zł. Byłby to pieniądze wyrzucone w błoto
Color Colne, po prostu Ten podstawowy Lub jak kto woli CC Perfect Complexion Creator.

Ja z nich korzystam od dawna i je ubóstwiam, dla mnie to najlepszy podkład pod słońcem Ale 13 jest ciut za ciemna Dlatego szukam 11

Także na nich pracuję i jakoś wszyscy są zadowoleni, ale właśnie brakuje mi tego najjaśniejszego, jak znajdę to kupuję 2 - dla siebie i do kufra
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 16:25   #3482
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Pani zima tylko co dalej?

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
a ja mam bardzo ciemną cerę i też nie mogę dobrać podkładu-nikt nie ma z tym lekko i każda musi się porządnie naszukać.

proponuje zadać pytanie w wątku o podkładach. i przeszukać forum, bo są swatche i foty jasnych podkładów.
np w wątku o DW(akurat to mam w subskrypcjach)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=85884&page=4

dam sobie też głowę uciąć, że jest jakiś wątek o bardzo jasnych podkładach
wątek o jasnych podkładach:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=4282
ale nie ma łatwo, lektury trochę jest
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 10:09   #3483
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Pani zima tylko co dalej?

Cytat:
Napisane przez sininen Pokaż wiadomość
Słyszałam kiedyś że Rose McGowan była dziewczyna Mansona wypuściła serię kosmetyków specjalnie dla bardzo jasnej karnacji no ale niestety tutaj nie mamy ameryki a seria i tak była bardzo droga ze względu na małe zapotrzebowanie. Nie mam nic przeciwko kultowi pięknie opalonej skóry tylko czuję się pokrzywdzona tą sytuacją w sklepach.
Na pewno chodzi o Rose McGowan, a nie Nicolę Roberts? Nic nie słyszałam o kosmetykach R.Mc. i nic też się nie chce na szybko wygooglować...
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 07:25   #3484
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Color Colne, po prostu Ten podstawowy Lub jak kto woli CC Perfect Complexion Creator.

Ja z nich korzystam od dawna i je ubóstwiam, dla mnie to najlepszy podkład pod słońcem Ale 13 jest ciut za ciemna Dlatego szukam 11

Także na nich pracuję i jakoś wszyscy są zadowoleni, ale właśnie brakuje mi tego najjaśniejszego, jak znajdę to kupuję 2 - dla siebie i do kufra
Zrobiłam drugie podejście do tego podkładu i w sumie mi też bardzo się podoba. Jeden z nielicznych, który nawet po 8h wygląda jak po nałożeniu. Nie wiem czy moja skóra jest tak wysuszona czy co, bo kiedyś bardzo mi spływał.
Testuję kolor 13- najjaśniejszy w PL, ale jest dużo za ciemny oczywiście. Szukałam 11 ale z marnym skutkiem; ten odcień najwyraźniej nie jest u nas dostępny
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 11:35   #3485
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Zrobiłam drugie podejście do tego podkładu i w sumie mi też bardzo się podoba. Jeden z nielicznych, który nawet po 8h wygląda jak po nałożeniu. Nie wiem czy moja skóra jest tak wysuszona czy co, bo kiedyś bardzo mi spływał.
Testuję kolor 13- najjaśniejszy w PL, ale jest dużo za ciemny oczywiście. Szukałam 11 ale z marnym skutkiem; ten odcień najwyraźniej nie jest u nas dostępny
U nas go nie ma, tylko za granicą, ale nawet tam nie jest tak łatwo go dostać Ale... dobra wiadomość jest taka, że HR jest w trakcie otwarcia sklepu on-line na swojej stronie Wtedy bez problemu tam się go zamówi... już się nie mogę doczekać.

A co do spływania... to raczej tłusta cera Bo sucha to by go wchłonęła tak mi się wydaje? No właśnie on się super trzyma na mnie, moja mam też go używa i też nie ma dla niej lepszego, ale ona ma to szczęście, że 23 używa No i zawsze powtarza, że po żadnym nie ma tak ładnej i promiennej cery
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 21:17   #3486
simsoczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 16
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Ułaa. ten lirene 2 w1 z bazą.

Kolor i trwałość gra! all day.
Ale świece się po nim niemiłosiernie.
Z braku pieniędzy kupiłam puder z constance carroll transparentny i o dziwo! wytrzymuje on z tym podkładem cały dzień. Dzięki niemu kolor lirene wydaje się być bardziej jasny. Krzywdzę się trochę tą parafiną z pudru, ale muszę przecierpieć jeszcze do 25

Pozdrawiam.
simsoczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 21:59   #3487
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Dziewczyny a próbowała któraś Maybelline Mineral Power Foundation? W UK są najjaśniejsze odcienie Light 0 i Light 1 (ten w róż), dumam czy kliknąć na ebayu ten Light 1, ale boję się kolejnej porażki
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-04, 00:21   #3488
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Dziewczyny a próbowała któraś Maybelline Mineral Power Foundation? W UK są najjaśniejsze odcienie Light 0 i Light 1 (ten w róż), dumam czy kliknąć na ebayu ten Light 1, ale boję się kolejnej porażki
a on nie jest potwornym zapychaczem?
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 12:43   #3489
Eithel_Amarth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 48
GG do Eithel_Amarth
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Mam ogromną prośbę. Chciałabym, żebyście mi poleciły jakiś dobry dla mnie podkład.

Moja cera : jestem bardzo blada i generalnie wszystko, jest dla mnie za ciemne (jedynie co jako tako się ogarnęło to podkład z Vichy Aera Teint nr 12 opal, jednak się skończył, a cenę swoją ma... :/ ), na dodatek czasem pojawią się pryszcze, zaskórniki w ilości dużej na porządku dziennym. Do tego moja cera się świeci, więc potrzebuję czegoś matującego i dobrze kryjącego niedoskonałości.

Kupiłam ostatnio puder z Loreal i to, co mi się z cerą stało, woła o pomstę do nieba. Codziennie przybywa mi minimum 3 ogromnych podskórnych pryszczy, źle się nakłada i skóra z twarzy mi po prostu złazi płatami (jak z poparzonych pleców).

Dodam, że używam kremu Vichy Normaderm na dzień i bardzo mi on pasuje, z pudrem z Vichy dobrze się zgrywał.

Teraz jestem w kropce, a moja cera w takim stanie, że wstyd wyjść z domu...

Poradźcie coś, bo po południu muszę iść do drogerii i coś kupić, bo tak nie mogę chodzić.
__________________
-------------Nie zgadzam się na kopiowanie i przetwarzanie moich zdjęć! -------------
Eithel_Amarth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 13:04   #3490
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Kobietki,
czy colorstay revlonu dla suchej/normalnej cery podobny jest do rimmel lasting finish 16 hours lub 24 h hours. Które są cięższe od revlonu? Który lżejszy?
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 14:02   #3491
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

byłam wczoraj na nagraniu w tvp i charakteryzatorka malowała mnie wspominanym wcześniej kryolanem panstickiem - kamuflaż zupełny, ale wyskoczyła mi po nim wysypka;( ale możliwe, że to od wody, mam taka skórę, że zmiana wody od razu jest widoczna, a niestety przemieściłam się na drugi koniec polski...
ale nawet jesli ta wypryski to nie wina kryolanu, to efekt może ładny na ekranie, ale na co dzień - nie polecam.

cały czas czekam na mojego nyxa, ale celnicy przetrzymyja paczkę:/
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-08, 16:57   #3492
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Eithel_Amarth Pokaż wiadomość
Mam ogromną prośbę. Chciałabym, żebyście mi poleciły jakiś dobry dla mnie podkład.

Moja cera : jestem bardzo blada i generalnie wszystko, jest dla mnie za ciemne (jedynie co jako tako się ogarnęło to podkład z Vichy Aera Teint nr 12 opal, jednak się skończył, a cenę swoją ma... :/ ), na dodatek czasem pojawią się pryszcze, zaskórniki w ilości dużej na porządku dziennym. Do tego moja cera się świeci, więc potrzebuję czegoś matującego i dobrze kryjącego niedoskonałości.

Kupiłam ostatnio puder z Loreal i to, co mi się z cerą stało, woła o pomstę do nieba. Codziennie przybywa mi minimum 3 ogromnych podskórnych pryszczy, źle się nakłada i skóra z twarzy mi po prostu złazi płatami (jak z poparzonych pleców).

Dodam, że używam kremu Vichy Normaderm na dzień i bardzo mi on pasuje, z pudrem z Vichy dobrze się zgrywał.

Teraz jestem w kropce, a moja cera w takim stanie, że wstyd wyjść z domu...

Poradźcie coś, bo po południu muszę iść do drogerii i coś kupić, bo tak nie mogę chodzić.
a na noc jakiego kremu używasz? bardzo świecąca cera, to często skutek niedostatecznego nawilżenia
na problemy skórne najlepszy jest dermatolog - zamalowywanie nic nie zmieni
opale Vichy nie są takie jasne
z marek drogeryjnych jasne odcienie ma Bourjois, Max Factor, Rimmel (tylko niektóre podkłady)
z tańszych aptecznych - pharmaceris (ale on zdecydowanie różowy jest)

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Kobietki,
czy colorstay revlonu dla suchej/normalnej cery podobny jest do rimmel lasting finish 16 hours lub 24 h hours. Które są cięższe od revlonu? Który lżejszy?
nie ma niczego cięższego od colorstay'a może dermacol albo kryolan
mam rimmela 24 i jest to najlepszy podkład jaki ostatnio testowałam [dla mnie jest bardzo zbliżony do smashboxa HD, ale nie daje uczucia "plasteliny" i jest ] -> najjaśniejszy kolor nie wygląda zachęcająco w opakowaniu, ale na skórze bardzo dobrze się wtapia i kryje całkiem przyzwoicie
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 17:05   #3493
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Dumałam nad tym rimmlem (nie mam pojecia czy zapycha), potem byłam na kupnie Nyxa ivory, ale chyba znalazłam. BBcream Missha PC 21 cudownie jasny
W związku z tym mam do oddania w kramiku CK nawilżający 113, super jasny, neutralny.

Edytowane przez virtual_reality
Czas edycji: 2011-04-08 o 17:07
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 17:22   #3494
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Dumałam nad tym rimmlem (nie mam pojecia czy zapycha), potem byłam na kupnie Nyxa ivory, ale chyba znalazłam. BBcream Missha PC 21 cudownie jasny
W związku z tym mam do oddania w kramiku CK nawilżający 113, super jasny, neutralny.
serio jest super? bo własnie chciałabym zacząć działać z BB cream'ami, nie wiem, które najlepsze na początek, a te z misshy sa chyba nawet na all

mogłabyś porównać kolorek do jakiegoś podkladu bourjois, rimmel itd ? zapycha ?
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 17:54   #3495
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Missha ma jeszcze jaśniejszy odcień, 13 bodajże
Ze swatchy znalezionych w internecie można wywnioskować, ze jest podobny do Elemonga, a swatche Elemonga na pewno są na tym wątku, sama kiedyś zamieszczałam
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 18:14   #3496
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

widzę, że jest coś takiego na all, kolor 13 http://allegro.pl/missha-m-perfect-c...2.html#gallery, ale drogie dziadostwo
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 18:40   #3497
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;26238897]widzę, że jest coś takiego na all, kolor 13 http://allegro.pl/missha-m-perfect-c...2.html#gallery, ale drogie dziadostwo [/QUOTE]
Boziu jaka przebitka na cenie

Tam gdzieś byl mój swatch właśnie Misshy 13 z Inglotem, Bourjousem i Illą. Szału nie ma,ale jest bardzo przyzwoicie
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner

Edytowane przez Maqda
Czas edycji: 2011-04-08 o 18:41
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 18:46   #3498
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
serio jest super? bo własnie chciałabym zacząć działać z BB cream'ami, nie wiem, które najlepsze na początek, a te z misshy sa chyba nawet na all

mogłabyś porównać kolorek do jakiegoś podkladu bourjois, rimmel itd ? zapycha ?
Mam od paru dni dopiero, póki co nie zapchał. Nie moge porównać do niczego bo to najjaśniejsze co miałam. Prócz jakiegoś podkłądu Givenchy który był prawie biały
Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Missha ma jeszcze jaśniejszy odcień, 13 bodajże
Ze swatchy znalezionych w internecie można wywnioskować, ze jest podobny do Elemonga, a swatche Elemonga na pewno są na tym wątku, sama kiedyś zamieszczałam
Elemong do mnie leci więc zobaczymy
[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;26238897]widzę, że jest coś takiego na all, kolor 13 http://allegro.pl/missha-m-perfect-c...2.html#gallery, ale drogie dziadostwo [/QUOTE]
Na eyabu wychodzi jakies 40zł z tego co wiem, w wątku na wizazu robione są rozbiórki próbek
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 18:52   #3499
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

to aż 5 dych różnicy oO nie ma to jak zdzieranie kasy z niczego nieświadomego klienta, bo na ebayu nie kupuję, nie przemawia do mnie jutro pomaziam się chyba Bourjoisem HM i 10 h snu i zobaczę co to za jedni...
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-08, 19:24   #3500
Eithel_Amarth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 48
GG do Eithel_Amarth
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
a na noc jakiego kremu używasz? bardzo świecąca cera, to często skutek niedostatecznego nawilżenia
na problemy skórne najlepszy jest dermatolog - zamalowywanie nic nie zmieni
opale Vichy nie są takie jasne
z marek drogeryjnych jasne odcienie ma Bourjois, Max Factor, Rimmel (tylko niektóre podkłady)
z tańszych aptecznych - pharmaceris (ale on zdecydowanie różowy jest)
Na noc Vichy Normaderm Noc. Częstych problemów skórnych jako takich nie mam, tylko permanentne zaskórniki. Problemy z cerą większe zaczęły się tydzień temu po zakupie pudru z Loreal.

Pojechałam do Sephory i kupiłam podkład Bourjois. Jutro wypróbuję. Oby było lepiej....
__________________
-------------Nie zgadzam się na kopiowanie i przetwarzanie moich zdjęć! -------------
Eithel_Amarth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 10:32   #3501
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cyknęłam fotkę.
Od lewej:
Missha PC 21
Yves Rocher Porcelanowy Beż (najjaśniejszy żółty)
CK 113 nawilżajacy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_2415.jpg (65,9 KB, 132 załadowań)
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 11:50   #3502
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Cyknęłam fotkę.
Od lewej:
Missha PC 21
Yves Rocher Porcelanowy Beż (najjaśniejszy żółty)
CK 113 nawilżajacy
Ooo, CK fajnie wygląda
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 14:45   #3503
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Cyknęłam fotkę.
Od lewej:
Missha PC 21
Yves Rocher Porcelanowy Beż (najjaśniejszy żółty)
CK 113 nawilżajacy
Ciemnawy ten YR:/ swego czasu miałam na niego ochotę ale już wiem, że odpada
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 15:00   #3504
Karlin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 197
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Czy możecie mi polecić jakiś tańszy odpowiednik podkładu Bobbi Brown w odcieniu 00?
Karlin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 15:37   #3505
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Ciemnawy ten YR:/ swego czasu miałam na niego ochotę ale już wiem, że odpada
Na zdjeciu wyszedł bardzo pomarańczowo, on nie jest taki ciemny, tylko na moich białych łapach tak wygląda Prawa, jest żółty, a ja jestem chłodna choć na siłę chciałam kupić ciepły podkład , no i mam :| prócz koloru jest genialny i bardzo żałuje, może sróbuje ten w różowej
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 16:56   #3506
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Na zdjeciu wyszedł bardzo pomarańczowo, on nie jest taki ciemny, tylko na moich białych łapach tak wygląda Prawa, jest żółty, a ja jestem chłodna choć na siłę chciałam kupić ciepły podkład , no i mam :| prócz koloru jest genialny i bardzo żałuje, może sróbuje ten w różowej
Mi się bardzo podoba wersja matująca. Miałam oba kolory porcelany: chłodną i ciepłą. I właśnie ciepła też mi nie pasowała - podkład był stanowczo za żółty. Ale kolor chłodny, choć mnie przyciemna, bardzo pozytywnie mnie zaskoczył
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 17:19   #3507
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Na zdjeciu wyszedł bardzo pomarańczowo, on nie jest taki ciemny, tylko na moich białych łapach tak wygląda Prawa, jest żółty, a ja jestem chłodna choć na siłę chciałam kupić ciepły podkład , no i mam :| prócz koloru jest genialny i bardzo żałuje, może sróbuje ten w różowej
Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Mi się bardzo podoba wersja matująca. Miałam oba kolory porcelany: chłodną i ciepłą. I właśnie ciepła też mi nie pasowała - podkład był stanowczo za żółty. Ale kolor chłodny, choć mnie przyciemna, bardzo pozytywnie mnie zaskoczył
Dzieki dziewczyny moze kiedys skusze sie na ten podklad
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 17:56   #3508
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Karlin Pokaż wiadomość
Czy możecie mi polecić jakiś tańszy odpowiednik podkładu Bobbi Brown w odcieniu 00?
O odpowiedniku nie słyszałam/ nie widziałam. Ale tansze podkłady które utrzymują się mniej więcej na poziomie 15 NC/ NW MAC-a to choćby Inglot AMC ( ja mam LW100 i jestem niemal przekonana że producent coś pokombinował z jego kolorem; to moja druga butla i kolor jest dziwnie oliwkowy podczas gdy zawartość poprzedniej butli była neutralnym/chłodnym beżem!), Bourjois HM 51, Make Up Store matujący i rozświetlający - odcień Milk, Golden Rose Classic Perfect Finish 101, Golden Rose Moisturizing Cream Foundation 01, Deborah Color Copy Nude Perfection 0 Fairy Rose (ale u mnie ciemnieje o ton), NYX Liquid Foundation pale, Coastal Scents Undercover HD ST01 i ST02,Loreal True Match (amerykańska wersja) N1,C1, W1, Calvin Klein Infinite Matte 213 i Hydration 113...
A tak w ogóle polecam siatkę na temptalii: http://www.temptalia.com/foundation-matrix
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2011-04-09 o 20:19
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 18:55   #3509
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

a które z nich są jaśniejsze od Gosha porcelain i HM 51? bo mam obydwa i za ciemne a ten ck wydaje się w tym samym odcieniu
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 19:04   #3510
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Dumałam nad tym rimmlem (nie mam pojecia czy zapycha), potem byłam na kupnie Nyxa ivory, ale chyba znalazłam. BBcream Missha PC 21 cudownie jasny
W związku z tym mam do oddania w kramiku CK nawilżający 113, super jasny, neutralny.
Virtual jeśli mówisz o Misshy ode mnie to masz 13 a nie 21
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:12.