Damsko-Męska Przyjaźń ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-23, 18:20   #1
OlaPola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4
Question

Damsko-Męska Przyjaźń ?


Jak w tytule. Czy ona jest możliwa czy może wręcz przeciwnie?
Konkretnie. Mam kolęgę i do tej pory traktowałam go właśnie tak , nie ukrywam lubię go, zresztą on mnie równeiż, dobrze czujemy się we własnym towarzystwie, ale ostatnio zauważyłam pewne zmiany.
Ja poprostu zaczynam za nim tęskinić. Czy to możliwe że może się zakochałam ?
On jest sam ja również nikogo nie mam i może dlatego z upływem czasu budzą się jeszcze inne uczucia. Ponadto czasami, znajomi, którzy niewiele o nas wiedzą odbierają nas jak parę, co tez czasami pobudza moje "rozmyślania". Jeśli chodzi o niego...jak dotychczas nie zauważyłam żadnych większych niż koleżeńskie relacji...a może zwyczajnei ich nie umiałam dostrzec.
Wracając do pytania?Czy przyjaźń jest możliwa? Czy mieliście takich fajnych czasami aż za bardzo wspaniałych kolegów?
OlaPola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 18:21   #2
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Damsko-Męska Przyjaźń ?

Cytat:
Napisane przez OlaPola Pokaż wiadomość
Jak w tytule. Czy ona jest możliwa czy może wręcz przeciwnie?
Konkretnie. Mam kolęgę i do tej pory traktowałam go właśnie tak , nie ukrywam lubię go, zresztą on mnie równeiż, dobrze czujemy się we własnym towarzystwie, ale ostatnio zauważyłam pewne zmiany.
Ja poprostu zaczynam za nim tęskinić. Czy to możliwe że może się zakochałam ?
On jest sam ja również nikogo nie mam i może dlatego z upływem czasu budzą się jeszcze inne uczucia. Ponadto czasami, znajomi, którzy niewiele o nas wiedzą odbierają nas jak parę, co tez czasami pobudza moje "rozmyślania". Jeśli chodzi o niego...jak dotychczas nie zauważyłam żadnych większych niż koleżeńskie relacji...a może zwyczajnei ich nie umiałam dostrzec.
Wracając do pytania?Czy przyjaźń jest możliwa? Czy mieliście takich fajnych czasami aż za bardzo wspaniałych kolegów?
Było już conajmniej kilkanaście takich wątków...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 18:25   #3
ania2510
Raczkowanie
 
Avatar ania2510
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 367
GG do ania2510
Dot.: Damsko-Męska Przyjaźń ?

Zawsze uważałam, że jest możliwa lecz, niestety, statystyki zmiażdżyły moją teorię
ania2510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 18:30   #4
cherry in bloom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 336
Dot.: Damsko-Męska Przyjaźń ?

Nie. - tyle w tym temacie
cherry in bloom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 18:50   #5
przytulanka87
Zadomowienie
 
Avatar przytulanka87
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 171
Dot.: Damsko-Męska Przyjaźń ?

Cytat:
Napisane przez OlaPola Pokaż wiadomość
Jak w tytule. Czy ona jest możliwa czy może wręcz przeciwnie?
Konkretnie. Mam kolęgę i do tej pory traktowałam go właśnie tak , nie ukrywam lubię go, zresztą on mnie równeiż, dobrze czujemy się we własnym towarzystwie, ale ostatnio zauważyłam pewne zmiany.
Ja poprostu zaczynam za nim tęskinić. Czy to możliwe że może się zakochałam ?
On jest sam ja również nikogo nie mam i może dlatego z upływem czasu budzą się jeszcze inne uczucia. Ponadto czasami, znajomi, którzy niewiele o nas wiedzą odbierają nas jak parę, co tez czasami pobudza moje "rozmyślania". Jeśli chodzi o niego...jak dotychczas nie zauważyłam żadnych większych niż koleżeńskie relacji...a może zwyczajnei ich nie umiałam dostrzec.
Wracając do pytania?Czy przyjaźń jest możliwa? Czy mieliście takich fajnych czasami aż za bardzo wspaniałych kolegów?
Przyjaźń damsko męska?Oczywiście że jest możliwa
SAma jestem tego najlepszym przykładem
__________________
19.07.2007 Razem
28.12. 2011 Narzeczeni


18.08.2012 - 15.00


Bloguję sobie
http://agadidesign.blogspot.com/

Zajrzyj też proszę tutaj
https://www.facebook.com/agaczesze



przytulanka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 19:07   #6
Jioanna
Rozeznanie
 
Avatar Jioanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 558
Dot.: Damsko-Męska Przyjaźń ?

Cytat:
Napisane przez OlaPola Pokaż wiadomość
Wracając do pytania?Czy przyjaźń jest możliwa? Czy mieliście takich fajnych czasami aż za bardzo wspaniałych kolegów?
Oczywiście. Jeżeli miałoby zaiskrzyć to chyba na samym początku, hmm? Ja mam przyjaciół w mężczyznach i nigdy nie postrzegałam ich jako potencjalnych partnerów. Nie jeden jest przystojny i ma świetny charakter, ale mimo to wystarczy mi ich przyjaźń w zupełności (nie tylko dlatego, że mam swojego TŻta). I uwierz, że nie znam ich nie wiadomo ile, po prostu nasze relacje od początku był bardzo klarowne.
__________________
Nie zależy mi na sławie,chcę być tylko doskonała. Marilyn Monroe

o4.11.2007. <3



Jioanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 19:22   #7
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Damsko-Męska Przyjaźń ?

Cytat:
Napisane przez Jioanna Pokaż wiadomość
Oczywiście. Jeżeli miałoby zaiskrzyć to chyba na samym początku, hmm? Ja mam przyjaciół w mężczyznach i nigdy nie postrzegałam ich jako potencjalnych partnerów. Nie jeden jest przystojny i ma świetny charakter, ale mimo to wystarczy mi ich przyjaźń w zupełności (nie tylko dlatego, że mam swojego TŻta). I uwierz, że nie znam ich nie wiadomo ile, po prostu nasze relacje od początku był bardzo klarowne.
Nie sądze. Może zaiskrzyc zawsze - i na początku i jak kogoś lepiej poznamy.

W temacie- nie wiem. Mój luby jest jedynym moim przyjacielem.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-23, 19:44   #8
mona2007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodnipomorskie
Wiadomości: 2 523
Dot.: Damsko-Męska Przyjaźń ?

jeszcze do niedawana bym ci powiedziała ze jest możliwa nawet wielka przyjaźń ale dzisiaj na 100% mówie nie, mam/miałam przyjaciela od 4 lat, rozumielismy sie bez słów , wszystkie problemy, rozterki, pytania - zawsze wiedzieliśmy ze mozemy na siebie liczyć, oboje jestesmy zajęci mamy rodziny, wszyscy sie bardzo dobrze znamy jego żona jest moją przyjacióką, a mój tz zawsze był o niego zazdrosny, do czego zmieżam otóż bardzo byliśmy ze soba zżyci, az pewnego dnia bardzo niedawno temu, mój przyjaciel wieloletni oświadczyl mi ze od dawna mnie kocha i ze niepotrafi bezemnie funkcjonować, wiele z tego tytułu mam teraz problemów , rozpadła sie nasza przyjażń zarówno z nim jak i z jego żoną, ich małżeństwo jest w rozsypcce, iwiele innych rzeczy, poprostu niejest możliwa przyjażń w takim przypadku wcześniej czy później albo w jednej albo w drugiej osobie odezwą sie instykty , uczucia których niepowinno byc.i wtedy są problemy, bardzo załuje ze to tak sie skonczyło. no ale stało sie.
__________________

CHCE CZUĆ SIĘ DOBRZE PATRZĄC NA SIEBIE, I CHCE ABY PATRZONO NA MNIE I WIDZIANO ATRAKCYJNĄ KOBIETE



a ja czekam, i czekam na niego





mona2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 19:48   #9
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Damsko-Męska Przyjaźń ?

tak, jest mozliwa ale to wymaga pewnych przemyslen z dwoch stron, czego tak na prawde oczekujemy od drugiej osoby, czy to ma byc przyjaciel na stale czy tylko na poczatku a pozniej ktos wiecej.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 20:11   #10
Zuulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 12
Dot.: Damsko-Męska Przyjaźń ?

Cytat:
Napisane przez cherry in bloom Pokaż wiadomość
Nie. - tyle w tym temacie
Nie prawda . Mam przyjaciela od ponad roku ja mam chlopaka i wszyscy sie przyjaznimy i jest ok. Ciesze sie ze mam takiego przyjaciela. I nieprawda jest ze taka przyjazn nie jest mozliwa
Zuulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 20:18   #11
OlaPola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4
Dot.: Damsko-Męska Przyjaźń ?

Cytat:
Napisane przez mona2007 Pokaż wiadomość
jeszcze do niedawana bym ci powiedziała ze jest możliwa nawet wielka przyjaźń ale dzisiaj na 100% mówie nie, mam/miałam przyjaciela od 4 lat, rozumielismy sie bez słów , wszystkie problemy, rozterki, pytania - zawsze wiedzieliśmy ze mozemy na siebie liczyć, oboje jestesmy zajęci mamy rodziny, wszyscy sie bardzo dobrze znamy jego żona jest moją przyjacióką, a mój tz zawsze był o niego zazdrosny, do czego zmieżam otóż bardzo byliśmy ze soba zżyci, az pewnego dnia bardzo niedawno temu, mój przyjaciel wieloletni oświadczyl mi ze od dawna mnie kocha i ze niepotrafi bezemnie funkcjonować, wiele z tego tytułu mam teraz problemów , rozpadła sie nasza przyjażń zarówno z nim jak i z jego żoną, ich małżeństwo jest w rozsypcce, iwiele innych rzeczy, poprostu niejest możliwa przyjażń w takim przypadku wcześniej czy później albo w jednej albo w drugiej osobie odezwą sie instykty , uczucia których niepowinno byc.i wtedy są problemy, bardzo załuje ze to tak sie skonczyło. no ale stało sie.
We mnie chyba już zaczynają się odzywać. Co w takiej sytacji?Czekać na dalszy bieg wydarzeń nic nie robiąc czy może wyłożyć kawę na ławę a może w jakiś dyskretny sposób wczesniej wybadać grunt?
OlaPola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-23, 20:23   #12
Martusia7
Zadomowienie
 
Avatar Martusia7
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 793
Talking Dot.: Damsko-Męska Przyjaźń ?

NIE!!
Pół roku temu moja odpowiedź brzmiałaby tak, ale życie zweryfikowało moją opinię na ten temat. Po 19 latach mój przyjaciel stał się moim Tż-tem
Martusia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 20:29   #13
sublokatorka
Przyczajenie
 
Avatar sublokatorka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 29
Dot.: Damsko-Męska Przyjaźń ?

Tak, istnieje pod warunkiem, że oboje będziecie totalnie aseksualni.
Wierzę w taką przyjaźń, ponieważ sama mam kilku przyjaciół płci męskiej i nie czujemy do siebie pociągu.
sublokatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 20:33   #14
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Damsko-Męska Przyjaźń ?

mowie nie!

raz pisalam z pewnym chlopakiem i to bylo calkiem niewinne dopoki pewnego dnia nie zaczelam sie budzic i o nim myslec no i oczywiscie gdy sie zorientowal to koniec wszystkiego bylo

a raz calkiem nieswiadomie zaczelam sie kumplowac z pewnych chlopakiem duzo starszym i czulam sie przy nim abrdzo swobodnie itp, robil mi wiele dorbnych przyslug i milo sie gadalo dopoki pewnego dniajak szlismy spacerkiem i o czyms mu paplalam smiejac sie przerwal i zapytal, czy moze mnie chwycic za reke

to byl szok! zupelnie sie nie spodfziewalam i bylam na siebie zla, ze sie nie domyslilam co mu po glowie chodzi a potem oczywiscie wszystkie mile przyslugi sie magicznie skonczyly i ogolnie niemilo sie skonczylo

takze nawet niechcay mozna komus zlamac serce!

to jest takie dziwne, ze gdy gadasz z kims po prostu gadasz, nigdy nie wiesz czy ten facet tez z toba tylko gada....
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 20:59   #15
Avv
Wtajemniczenie
 
Avatar Avv
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: nvrmnd.
Wiadomości: 2 523
Dot.: Damsko-Męska Przyjaźń ?

Koledzy... koledzy tak.
Ale przyjaciel?
Oj, taka pewna, to ja nie jestem.
__________________
***
"Czerń zakrywa Twoje serce, to, które kocha, ale niewidocznie...
Na tej sali płakała Twoja dusza, być może ze szczęścia, tańcząc gubiła emocje..."
***

Edytowane przez Avv
Czas edycji: 2010-09-10 o 23:49
Avv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 21:07   #16
Dorothy1987
Raczkowanie
 
Avatar Dorothy1987
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 253
Dot.: Damsko-Męska Przyjaźń ?

Cytat:
Napisane przez Martusia7 Pokaż wiadomość
NIE!!
Pół roku temu moja odpowiedź brzmiałaby tak, ale życie zweryfikowało moją opinię na ten temat. Po 19 latach mój przyjaciel stał się moim Tż-tem

To tak samo jak u mnie! Tylko my przyjaźniliśmy się ponad rok.
__________________
Żyj tak, jakby ten dzień był ostatnim w Twoim życiu...
Dorothy1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 21:39   #17
Schoko
Wtajemniczenie
 
Avatar Schoko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 517
Dot.: Damsko-Męska Przyjaźń ?

uważam, że przyjaźń damsko męska jest jak najbardziej możliwa, ja jestem na to przykładem. przyjaźnię się już od pewnego czasu z chłopakiem, nigdy nie pomyślałam, że mógłby być dla mnie kimś więcej, a nawet jeśli, to tylko się z tego śmieję, bo Mati jest dla mnie jak brat a ja dla niego jak siostra. i mam nadzieję, że już tak pozostanie, nie chcę niczego więcej, on tez nie
__________________

Schoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 21:46   #18
Colored
Raczkowanie
 
Avatar Colored
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 61
Dot.: Damsko-Męska Przyjaźń ?

Przyjaźń - związek na całe życie, na dobre i na złe .
Pomiędzy kobietą, a mężczyzną prędzej czy później przynajmniej z jednej str coś zaiskrzy.
Wniosek : To nie możliwe .
Colored jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 22:05   #19
kar0lajn
Zakorzenienie
 
Avatar kar0lajn
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z południa Polski.
Wiadomości: 9 629
Dot.: Damsko-Męska Przyjaźń ?

Ja nigdy nie miałam przyjaciela płci przeciwnej więc nie wiem jak to jest. Aczkolwiek zawsze uważałam, że taka nie istnieje, i chyba będę się tego trzymać.
__________________
Racja jest jak du*a, każdy ma swoją.







kar0lajn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-23, 22:35   #20
Morfina
Rozeznanie
 
Avatar Morfina
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Szafa pełna wspomnień...
Wiadomości: 626
Dot.: Damsko-Męska Przyjaźń ?

Ja uważam, że nie jest możliwa i będe sie przy swoim upierać wiem to z własnego doświadczenia....
__________________
„Ponieważ drogi jesteś w moich oczach, nabrałeś wartości i Ja cię miłuję” ( Iz.43,4)

Aparat stały góra i dół 25.11.09r.


59.58.57.56.55.54.53.52.5 1.50kg
Włosy [08.2010] ->63cm ...[?]... ->100cm
paznokcie; włosy; skóra
cellulit; tłuszcz; rozstępy
Morfina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 23:01   #21
daredevil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 179
Dot.: Damsko-Męska Przyjaźń ?

Wg mnie taka przyjazn jest niemozliwa, predzej czy pozniej dochodzi do zakochania. Wtedy trzeba podjac naprawde trudna dezycje, bo z jednej strony mozna stracic kogos bliskiego, a z drugiej mozna sprawic aby ten ktos stal sie jeszcze blizszy. Jesli uczucie jest odwzajemnione to moze to byc naprawde wspanialy zwiazek.
__________________
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Mark Twain


07.09.2010-oficjalnie kierowca
daredevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 03:38   #22
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Damsko-Męska Przyjaźń ?

Cytat:
Napisane przez OlaPola Pokaż wiadomość
Jak w tytule. Czy ona jest możliwa czy może wręcz przeciwnie?
Konkretnie. Mam kolęgę i do tej pory traktowałam go właśnie tak , nie ukrywam lubię go, zresztą on mnie równeiż, dobrze czujemy się we własnym towarzystwie, ale ostatnio zauważyłam pewne zmiany.
Ja poprostu zaczynam za nim tęskinić. Czy to możliwe że może się zakochałam ?
On jest sam ja również nikogo nie mam i może dlatego z upływem czasu budzą się jeszcze inne uczucia. Ponadto czasami, znajomi, którzy niewiele o nas wiedzą odbierają nas jak parę, co tez czasami pobudza moje "rozmyślania". Jeśli chodzi o niego...jak dotychczas nie zauważyłam żadnych większych niż koleżeńskie relacji...a może zwyczajnei ich nie umiałam dostrzec.
Wracając do pytania?Czy przyjaźń jest możliwa? Czy mieliście takich fajnych czasami aż za bardzo wspaniałych kolegów?
Pewnie, ze jest mozliwa; ale jak to u Ciebie wyjdzie, to juz inna sprawa.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 07:45   #23
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Damsko-Męska Przyjaźń ?

A ja wierzę w przyjaźń damsko męską w dwóch przypadkach: przyjaciel gej i przyjaciel TŻ.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 08:55   #24
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: Damsko-Męska Przyjaźń ?

Z własnego doświadczenia NIE WIERZE!!!.
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 11:30   #25
Merrick
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 54
Dot.: Damsko-Męska Przyjaźń ?

Uważam, ze się zdarza
Od czasów liceum mam przyjaciela. Wiele jego dziewczyn i moich facetów się przez ten czas przewinęło a my zawsze sobie doradzaliśmy, pocieszaliśmy się i sobie zwierzaliśmy. I myślę, że wiemy obydwoje, że choć rozumiemy się świetnie, to nie ma tu chemii.
Czasem po prostu tą wielką sympatię można pomylić z zauroczeniem. Lub tez można zauroczyć się przyjacielem( krótkotrwale, lecz intensywnie, co trzeba po prostu przeczekać. Albo włącza się syndrom psa ogrodnika i wydaje się nam, że jesteśmy zakochane
Ja wierzę, że można się z facetem fenomenalnie dogadywać, ale jeżeli nie ma pociągu i przyciągania to może być przyjaźń. I to jest bardzo fajna przyjaźń, dzięki której wiele się można nauczyć o kontaktach damsko-męskich.
Bo ja na przykład zawsze chciałam mieć brata I jeśli tak traktuje faceta to nie ma mowy o związku, bo jak tak z własnym bratem

Edytowane przez Merrick
Czas edycji: 2009-08-24 o 11:34
Merrick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 13:12   #26
cherry in bloom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 336
Dot.: Damsko-Męska Przyjaźń ?

Hmmm... to, że mówicie, że z doświadczenia wiecie że jest możliwa świadczy tylko o tym, że Wy nie czujecie do swoich przyjaciół nic więcej Nie wiadomo co czuje on... Miałam taką sytuację, że uważałam kogoś za przyjaciela a on po kilku latach mi powiedział że kocha mnie od zawsze - no i zonk
cherry in bloom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 13:25   #27
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Damsko-Męska Przyjaźń ?

Cytat:
Napisane przez cherry in bloom Pokaż wiadomość
Hmmm... to, że mówicie, że z doświadczenia wiecie że jest możliwa świadczy tylko o tym, że Wy nie czujecie do swoich przyjaciół nic więcej Nie wiadomo co czuje on... Miałam taką sytuację, że uważałam kogoś za przyjaciela a on po kilku latach mi powiedział że kocha mnie od zawsze - no i zonk
Dokładnie tak Z naszej strony to może wyglądać niewinnie, traktować go jak brata, ale faceci bardzo często przyjaźnią się z dziewczynami, które podobają im się fizycznie i fantazjują o nich No, ale może są wyjątki.
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 16:18   #28
karolina09
Rozeznanie
 
Avatar karolina09
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 584
Dot.: Damsko-Męska Przyjaźń ?

Tylko gej jest najlepszym przyjacielem kobiety , w przyjaźń dziewczyny z chłopakiem hetero nie wierzę (tak, też pokochałam z czasem dobrego kolegę).

Cytat:
Napisane przez Martusia7
Po 19 latach mój przyjaciel stał się moim Tż-tem
Gratuluję . Takie historie wzruszają mnie najbardziej.
__________________
moje inspiracje

last.fm
karolina09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 16:28   #29
Ola taka ja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: woj.mazowieckie
Wiadomości: 226
Dot.: Damsko-Męska Przyjaźń ?

Oczywiscie ze tak ja jestem na to dowodem

Oczywiscie byly chwile gdy zastanawialm sie czy moze czuje cos wiecej,bywalam zazdrosna(w sumie to do dzis jestesmy o siebie "zazdrosni"),teskni lam-tesknie do dzis ale nie za nim jako osoba fizyczna ale za tym ze czasem nie moge z nim pogadac,wyzalic mu sie,poprosic o rade lub najzwyczajnie w swiecie pomarudzic.
Nie ma mowy o zadnej milosci ani z mojej strony ani tym bardziej z jego..choc balam sie bo to facet zdecydowanie w moim typie

Poczatkowo myslalam ze to cos wiecej ale z czasem wiem ze to tylko a wlasciwe az przyjazn
Ola taka ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 17:00   #30
katarzynasz
Zadomowienie
 
Avatar katarzynasz
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Bum Bum
Wiadomości: 1 037
Dot.: Damsko-Męska Przyjaźń ?

Cytat:
Napisane przez OlaPola Pokaż wiadomość
Jak w tytule. Czy ona jest możliwa czy może wręcz przeciwnie?
Konkretnie. Mam kolęgę i do tej pory traktowałam go właśnie tak , nie ukrywam lubię go, zresztą on mnie równeiż, dobrze czujemy się we własnym towarzystwie, ale ostatnio zauważyłam pewne zmiany.
Ja poprostu zaczynam za nim tęskinić. Czy to możliwe że może się zakochałam ?
On jest sam ja również nikogo nie mam i może dlatego z upływem czasu budzą się jeszcze inne uczucia. Ponadto czasami, znajomi, którzy niewiele o nas wiedzą odbierają nas jak parę, co tez czasami pobudza moje "rozmyślania". Jeśli chodzi o niego...jak dotychczas nie zauważyłam żadnych większych niż koleżeńskie relacji...a może zwyczajnei ich nie umiałam dostrzec.
Wracając do pytania?Czy przyjaźń jest możliwa? Czy mieliście takich fajnych czasami aż za bardzo wspaniałych kolegów?

jeszcze z dwa trzylata temu powiedziałabym że jest możliwa ale niestety nie jest też miałam takiego przyjaciela ale cóż.. też nie pokazywał po sobie że coś jest nie tak do czasu aż jego kolega się mną nie zainteresował.. i bach wszystko się kończyło..
__________________
Ty nie jesteś kobietą, Ty jesteś wyzwaniem
katarzynasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:26.