Farbowanie vs natural ? Potrzeban metamorfoza włosów! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-17, 16:25   #1
Wiollciaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17

dobór fryzury -dużyy nos.. ;/


Hej..!
To mój pierwszy post, proszę o pomoc w doborze fryzury.. Tylko, że jest jedno ALE.. Mam okropny, duży i zadarty nos.. ;/ chciałabym, alby fryzura optycznie go wyszczupliła i żeby nie wyglądał na zadarty..

to moje zdjęcie:

http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2009-0..._8165.jpg.html

a to z profilu, widać jaki mam nos.. ;/

http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2009-0..._8166.jpg.html

(sorki, że nie przekręcone ale nie mogę go przekręcić..)

ii jeszcze to nie koniec.. Mamuśka też idzie do fryzjera i prosi o rady co może zrobić z fryzurą..:

http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2009-0..._8169.jpg.html

Z góry dziekuję.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-10-22 o 09:34 Powód: zdjęcia twarzy usuniete na prośbę autorki
Wiollciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 18:52   #2
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: dobór fryzury -dużyy nos.. ;/

Hej
Twój nos wcale nie jest taki duży, nie przesadzaj, zresztą jesteś w wieku gdzie kształtuje Ci się uroda i jeszcze się tak pozmieniasz że nosa wcale widać nie będzie wydaje mi się że masz podatne włoski, są równej długości? mogłabyś je trochę pocieniować, ładnie by się ułożyły. bo teraz są troszkę ciężkie i oklapnięte, a widać w nich potencjał ale nie "na małpę"!. mogłabyś rzucić jakąś grzywkę, sama ją noszę w celu odwrócenia uwagi od nosa. ja mam skośną, ale Tobie bym radziła kilka kosmyków dosłownie na bok. tylko nie grubą i ciężką równą grzywę. taką lekką, żeby tylko przysłoniła czoło i coraz dłuższymi kosmykami opadła na bok.
a dla mamusi zmiana koloru przede wszystkim! jak dla mnie jest okropny! może jasny brąz? jasny, karmelkowy, ale nie żółty!
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 21:11   #3
Wiollciaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: dobór fryzury -dużyy nos.. ;/

hmm a mogłabyś mi zaproponować konkretną fryzurkę..? ;> bo nie bardzo wiem co znaczy te "na małpkę"..
Wiollciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 16:09   #4
sara137
Raczkowanie
 
Avatar sara137
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 136
Dot.: dobór fryzury -dużyy nos.. ;/

też mam taki nos, ale jestem do niego przyzwyczajona. Boba miała i nwyglądałam oki, teraz zapuszczam i mam grzywkę i tez jest fajnie. Musisz iśc do dobrego fryzjera i on powinien dobrac Ci ruzurę di buzi. Pozdrawiam
sara137 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 17:54   #5
ewcias
Przyczajenie
 
Avatar ewcias
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gd
Wiadomości: 28
Dot.: dobór fryzury -dużyy nos.. ;/

jeśli zależy ci na optycznym wyszczupleniu nosa, to najprościej będzie go wymodelować pudrem brązującym to najlepszy i najłatwiejszy trik ; ) a co do zmiany włosów to proponuje lekką, asymetryczną grzywkę ;]
__________________
'Życie człowieka ma kolor jego wyobraźni'
ewcias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 19:05   #6
Wiollciaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
ZA gęste włosy, pomocy!!

Hej

Proszę Was dziś o pomoc w doborze fryzury, ponieważ sama nie wiem co zrobić. Mój problem polega na tym, że moje włosy są kapryśne Czasami się kręcą, czasami falują, a najczęściej z przodu się kręcą a z tyłu są prawie proste, lub pod spodem sie kręcą od wierzchu są proste... Kompletnie nie potrafię nic z nimi zrobić, codziennie związuję je gumką do tyłu (zaczesuję bez przedziałka), wygładzam i na siłę trzymam kielkoma wsówkami przy głowie Nie potrafię w żaden inny sposób ich uczesać, a próbowałam różnych pomysłów.. Mam w domu dość dobrą prostownicę, włosy prostowałam około 2 miesięcy codziennie po czym prostownica wylądowała w kącie. Włosy mi się poniszczyły ( już na szczęście się odbudowały) a gdy było wilgotno to i tak miałam na głowię szopę :| Tak wyglądam w wyprostowanych włosach: http://fotoo.pl/zdjecia/files/2009-12/371d9d95.jpg

Za 1,5 tygodnia idę do fryzjera, szukam fryzury praktycznej, którą będę potrafiła utrzymać.
Zastanawiam się, czy nie chcę ściąć włosów na krótko, takich jakie mam nie potrafię chyba mieć Dlatego proszę o radę, i o uwzględnienie w propozycjach fryzór również tej opcji.

A to moje zdjęcia:
1. z związanymi włosami:
http://fotoo.pl/zdjecia/files/2009-12/15913b10.jpg

2. Z rozpuszczonymi (są nieogarnięte, po prostu je rozpuściłam i ztobiłam zdjęcie) ( z reguły aż tak mi się nie kręcą )

http://fotoo.pl/zdjecia/files/2009-12/5ae0a7f2.jpg

http://fotoo.pl/zdjecia/files/2009-12/d19ccd13.jpg

Bardzo dziękuję z góry za pomoc. Wioletta.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-12-14 o 20:25 Powód: zdjecia zaläczamy do zaläcznika
Wiollciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 20:05   #7
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: ZA gęste włosy, pomocy!!

na pierwszym zdjęciu po wyprostowaniu wogóle alni śladu loków jak zobaczyłam dalsze zdjęcia to sie zdziwiłam, ze masz takie falowane wlosy ;]

Wie, że cie t nie pocieszy ale wiele osób o takich marzy.

Ja mam zupełnie przerciwne proste i cieniutkie.

Ale jak tak patrze to ładne masz loki to nie siano tylko fajne skręty więc może nie prostyuj tylko udoskanajaj to czym natura sie obdarzyła

Jeżeli je zetniesz na boba napewno ławtiej ci bedzie prostować bo włosów bezie mniej.
Ale jerzeli ich nie wyprostujesz to będą się kręcic a takie krecone sa nieładne bo byle jakie.

Jak wycieniujesz będa bardziej puszyste, ale bedzie ich mniej i beda sie ładniej kręcić więc totaj sama zadecyduj jak wolisz ;]
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-14, 20:14   #8
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: ZA gęste włosy, pomocy!!

ojaaacieeeee. dziewczyno wlosy marzenie!
trzeba tylko odpowiednio o nie zadbac
zapraszamy na podforum o włosach kręconych.
zmagamy sie zarowno z brakiem objetosci jak i z jej nadmiarem (co głowa to inny problem). na pewno znajdziesz cos dla siebie
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 20:33   #9
luniaska
Raczkowanie
 
Avatar luniaska
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 341
Dot.: ZA gęste włosy, pomocy!!

Masz śliczne włoski i przecudne kolczyki
możesz je troszke wycieniować i podkreślić skręt
i zaprzyjaźnij się z nimi,a zobaczysz,że będą się ładniej układać
luniaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 20:41   #10
Katarynka1
Raczkowanie
 
Avatar Katarynka1
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 374
Dot.: ZA gęste włosy, pomocy!!

Jakie piękne włosy!!! *_*

A nie chciałabyś nosić rozpuszczonych z przedziałkiem? Na zdjęciu na którym masz wyprostowane włosy widać, że z przedziałkiem na bok wyglądasz bardzo ładnie. Jedyne co mi się nie podoba to te króciutkie włosy nad czołem, ale wiem czy da się z nimi coś zrobić.

Na twoim miejscu nie obcinałabym ich zbyt krótko, tylko pozbyła się kilku cm i poprosiła fryzjerkę o wycieniowanie które podkreśli skręt i sprawi, że będą lżejsze.
Katarynka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 12:04   #11
Wiollciaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: ZA gęste włosy, pomocy!!

Cytat:
Napisane przez Katarynka1 Pokaż wiadomość
Jakie piękne włosy!!! *_*

Jedyne co mi się nie podoba to te króciutkie włosy nad czołem, ale wiem czy da się z nimi coś zrobić. .
Te włosy to resztki grzywki, którą zapuszczam.

Cytat:
Napisane przez Katarynka1 Pokaż wiadomość
Na twoim miejscu nie obcinałabym ich zbyt krótko, tylko pozbyła się kilku cm i poprosiła fryzjerkę o wycieniowanie które podkreśli skręt i sprawi, że będą lżejsze.
Nie wiem, czy znajdę fryzjerkę w moim mieście, która zrobi to odpowiednio. Szczerze mówiąc nigdy nie byłam zadowolona z żadnej wizyty u fryzjera, a za każdym razem szukam innego...
Wiollciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-16, 14:41   #12
lazylady
Przyczajenie
 
Avatar lazylady
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 26
Dot.: ZA gęste włosy, pomocy!!

Twoje włosy są prześliczne! Wystarczy tylko dobry kosmetyk i odpowiednie suszenie. Polecam Ci Catwalk Tigi - Curls Rock (kupiłam to jak miałam trwałą po przeczytaniu ochów i achów kochanych wizażanek ) Ten kosmetyk to prawdziwe cudeńko - porządkuje i rewelacyjnie podkreśla loki. Podobnie jak jedna z moich poprzedniczek, radziłabym Ci najpierw nieco podciąć i wycieniować włosy. A! i jeszcze jedno! Przedziałek koniecznie na bok! Wrzuć zdjęcie jak już dokonasz zmian - chętnie popodziwiamy.
lazylady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 19:47   #13
izusiaa93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 965
Dot.: ZA gęste włosy, pomocy!!

Na zbyt gęste włosy najlepsze jest wycieniowanie ich po całej długości
__________________

izusiaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 20:54   #14
delightful_girl
Zadomowienie
 
Avatar delightful_girl
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 886
Dot.: ZA gęste włosy, pomocy!!

Wiesz co, jeśli miałabym dodać coś od siebie to napisze Ci, że nie radziłabym Ci ścinać włosów na jak to napisałaś "bardzo krótko" ponieważ jeśli przy zmianie pogody one się tak kręcą to jeśli będą krótsze będziesz miała jeszcze większy problem niż dotychczas. Oczywiście popieram lekkie wycieniowanie fryzury i cięcie z długości ale nie drastyczne. Najlepiej jednak skonsultuj się ze swoim fryzjerem - on na pewno najlepiej doradzi.
__________________

Powstrzymaj Zabijanie Psów!


Stop Pseudohodowcom!



"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same".

— Phil Bosmans

delightful_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 09:44   #15
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: ZA gęste włosy, pomocy!!

w prostych wygladasz slicznie, ale wiadomo, ze codzienne ich prostowanie odpada.
obciecie na krotko nie zalatwi sprawy bo wtedy dopiero bedziesz miala na glowie efekt napuszonego lwa...
trzeba bedzie je wycieniowac, ale to tez umiejetnie, zeby sie nie okazalo, ze u gory nadal beda sie puszyc, a konce pozostana cieniutkie jak mysia kitka
z doswiadczenia wiem, ze wlosy mniej sie kreca, gdy wycieniuje sie je na calej dlugosci przy uzyciu normalnych nozyczek #(a nie tych do degazowania, ktore czesto stosuja fryzjerki). To tak na bazie moich wlosow
Dobrze jesli bedziesz uzywala kosmetykow wygladzajacych badz podkreslajacych skret. Fajy jest tez olejek z Fuctiss(taki na noc, z blyszczacymi drobinkami-osobiscie stosuje go po kazdym myciu i jakos wlosy dyscyplinuje, choc nie mam tak kreconych jak Ty).
Jesli masz troche czasu i chcesz nosic rozpuszczone wloski to mozesz je raz na jakis czas nawijac na grube walki rzepowe(tak od polowy glowy) i bedziesz miala piekne fale.
W poskromieniu ich moze pomoc tez wygladzenie ich zaraz po umyciu i porzadnym osuszeniu recznikiem jakas delikatna pianka do wlosow, zwiazanie w kucyk i pozostawienie do wyschniecia.Wlosy przy glowie beda gladsze a reszta sie zakreci.
Jestes tak mlodziutka, ze te krecone wloski dodaja Ci tylko uroku, wiec nie rezygnuj z nich na stale
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 21:03   #16
Wiollciaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Farbowanie vs natural ? Potrzeban metamorfoza włosów!

Witajcie!

Nie bardzo mam pomysł na swoje włosy, może zacznę od tego, że są dość długie i gęste jednak mocno poniszczone od połowy długości, niezdrowe i puszące się. Kiedyś były kręcone, teraz właściwie cieżko stwierdzić jakie są... na pewno brzydkie i zniszczone. Najczęściej wieczorem zaplatam je w warkocz, żeby rano jakoś wyglądały. Ale do rzeczy Mój naturalny kolor (zdjęcie pierwsze) ciemny, mysi blond, nie pasujący w żaden sposób do mojej osobowości bo lubię się wyróżniać (patrz zdjęcie 3 ). Natomiast moja naturalna struktura włosa to zdjęcie 2.

Pewnego dnia postanowiłam, że koniec z szarzyzną na głowie, entuzjastycznie pobiegłam po rudą farbę, gdyż zawsze podobały mi się mocno rude włosy i blada cera u kobiet jednak nie zastanowiłam się nad tym, czy kolor będzie mi pasował. Na początku czułam się dziwnie jednak teraz przyzwyczaiłam się do rudego i czuje się w nim bardzo dobrze. Jest jedno ale... po farbowaniu włosy przestały się kręcić a ich zniszczenie osiągnęło stopień krytyczny :/ Zaznaczam, że włosy pofarbowałam TYLKO ten jeden raz, aktualnie mam odrosty 0,5cm i nie wiem co zrobić. Zaczęłam czytać forum, postanowiłam, że po farbę przynajmniej na razie nie będę sięgać (gdyż sprany rudy nie dużo różni się od mojego naturalnego, praktycznie niezauważalnie ) a zajmę się odbudowaniem włosów, przeczytałam też o olejkach i dowiedziałam się, że przyciemniają one kolor a ostatnio myślałam, o ciemnym, głębokim blondzie zrobionym w jakiś naturalniejszy sposób niż farba.
I nie wiem co mam robić.. Farbować? nie farbować? jak spłukać resztki rudego? Czy używać olejków i w ten sposób przyciemniać włosy ? a może pofarbować na jakiś kasztan ? Nie wiem jaki typ urody mam i co mi pasuje, nie wiem w którym kierunku mam zmierzać. Proszę pomóżcie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_000116.jpg (110,9 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 179932_430750456976798_1603035937_n.jpg (27,9 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PicsArt_1359325604483.jpg (94,1 KB, 56 załadowań)
Wiollciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:57.