CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-18, 14:27   #3571
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
(...)
Ja nie

Daj znać, czy to dobre jest, znaczy czy da się wypic

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
(...)
kiedys pilam, ale nie jest dobra
przyzwyczaic sie da do wszystkiego, ale wole inne


kurcze, paskudna zielona herbate nauczylam sie pic i koktajle spirulina + siemie lniane i ostropest + woda
to Yerba Mate, nosz powinna juz byc pyszna, po takich zestawieniach

oby, bo zakladam, ze bedzie pomocna w chudnieciu
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 15:32   #3572
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Tymeno, jesli sa produkowane nadal to powinno byc ok. Myślałam, ze wycofali nie tylko u nas.
Kupie nutrisoft, moze dla mnie tez bedzie dobry.
Nie moge odżałować nutrilift...



Yerba mate nie pijam. Zaczelam pic czystka ku zdrowotności a tu mnie tak rozłożyło, ze jestem na L4 i antybiotyku.
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 17:00   #3573
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
dziewczyny, chlopaku
z ciekawosci zapytam, pije ktos u nas Yerba Mate?
Zamowilam sobie zestaw, mam nadzieje, ze dosc szybko przyzwyczaje sie do smaku
Asiu, na mój gust smakuje jak papierosy w płynie. Ma to pewien urok.

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Hm...a jak byś sobie kupiła pojemniczek z sitkiem i rozsypała? Do torebki trochę do ewentualnych poprawek, a reszta w domu?


Ja nie

Daj znać, czy to dobre jest, znaczy czy da się wypic
Oj i nosić przy sobie pędzel. No nie wiem. Wolałabym zamiast tego małe, zamykane pudełeczko z gabeczka w środku
Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Tymeno, jesli sa produkowane nadal to powinno byc ok. Myślałam, ze wycofali nie tylko u nas.
Kupie nutrisoft, moze dla mnie tez bedzie dobry.
Nie moge odżałować nutrilift...



Yerba mate nie pijam. Zaczelam pic czystka ku zdrowotności a tu mnie tak rozłożyło, ze jestem na L4 i antybiotyku.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 19:35   #3574
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Asiu, na mój gust smakuje jak papierosy w płynie. Ma to pewien urok.

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Oj i nosić przy sobie pędzel. No nie wiem. Wolałabym zamiast tego małe, zamykane pudełeczko z gabeczka w środku
:
No fakt, upierdliwe to trochę...
Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
koktajle spirulina + siemie lniane i ostropest + woda
O fuuuj, fuuuj i jeszcze raz fuj . Na samą myśl jak to smakuje, zrobilam sie zielona



Testowalam Natei brązowe biedronkowe. Włosy właśnie doschły. Zadowolona jestem. Myje, nie robi wióra suchego jak BD niebieski, podczas splukiwania wlos mięsisty i śliski. Nie dalam odzywki,żeby zobaczyć jak będzie jak wyschną i wlosy jak zwykle rozczesaly się same, kołtunow nie ma, błyszczą sie, zostawia jakąś delikatną warstewkę ( możliwe że to te olejki) ale nie obciąża. Jak na pierwszy raz jestem zadowolona. Zobaczymy jak będzie z odżywką, ale uważam że za 3,5 naprawdę wart przetestowania
A...ma jedna wadę, bardzo, ale to bardzo slabo się pieni. Spodziewałam się,że slabo, ale nie że aż tak . Niektorym moze to przeszkadzać

Edytowane przez anastazjaaa2
Czas edycji: 2015-03-18 o 19:37
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 20:55   #3575
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Figar ja uwielbiam wszelkie herbaty ale do yerba mate się nie mogłam przekonać więc nie pomogę smak kory z zakurzonym sianem mnie nie kręci ....
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-18, 22:45   #3576
mirra77
Zakorzenienie
 
Avatar mirra77
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 404
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Oj i nosić przy sobie pędzel. No nie wiem. Wolałabym zamiast tego małe, zamykane pudełeczko z gabeczka w środku

Idealne do tego celu jest pudeleczko po mini 10 gramowym sypkaczu La Prairie. malutkie, piękne, szczelne, z gąbeczką i lustereczkiem
__________________
Kosmetyki, perfumy, buty, torebki i inne różności na wymianę >>KLIK<<


mirra77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 04:11   #3577
tharoon
Zakorzenienie
 
Avatar tharoon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 106
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Witaj MSkladaczku















Miłego dnia
tharoon jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-19, 07:03   #3578
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Cześć Tygrysie!
Jak domek?

Miłego!




Stazja, zaczynam odsilikonowywanie wlosow. Umyje zaraz rypaczem jakimś.
Tylko problem odzywkowy sie pojawia... nie mam zadnej bez silikonu. Możesz cos polecić? Cos co mozna szybko, czyli stacjonarnie nabyć? Cos w rossmanie maja bez silikonu?
Lubie silikon, służy moim włosom. I tylko chyba Glorie bez niego znam, ale nie chce jej.

Edytowane przez mskladaczek
Czas edycji: 2015-03-19 o 07:48
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 07:16   #3579
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Skladaczku, a czemu odsilikonowujesz włosy? Trzeba tak czasami robić? Ja mam kryształki Alfaparf i ich używam codziennie i nie wyobrażam sobie ujarzmić włosy bez silikonów ale może też powinnam je oczyścić?

A tak w ogóle to który puder Diora tak zachwalałyście?
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 07:47   #3580
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Tymeno, chce zafarbować henna khadi i ponoć przed farbowaniem tak trzeba, zeby kolor dobrze "złapał".

A normalnie to chyba tez czasem trzeba je porządnie oczyścić,,,ale to nie u sie lepiej Justyna wypowie.

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Nie mogłam rozczesać wlosow bez odzywki, dałam wiec na mokre olej arganowy i wyglądam gorzej niz przed myciem
Niech żyje mądrość

Edytowane przez mskladaczek
Czas edycji: 2015-03-19 o 07:46
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 07:53   #3581
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Skladaczku, a masz siemie lniane? Jesli nie masz aktualnie odzywki, to mozna choc gluta z siemienia zrobic, przecedzic przez sito i dac troszke w wilgotne wlosy
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-19, 08:02   #3582
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Dlatego ja nie eksperymentuje już z olejami. Moja fryzjerka jak mnie zobaczyła po miesiącu olejowania to aż ręce załamała. Powiedziała, że olejować to mogą dziewczyny co mają grube, ciężkie włosy i że nie dla każdego rodzaju włosów ta moda dlatego wróciłam do zwykłych odżywek i szamponów. Miałam dość skundlonych włosów po szamponach z rzepy

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

Figarkowa Aśku, herbata mate jest pyszna! szczególnie cytrynowa
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 08:11   #3583
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Dlatego ja nie eksperymentuje już z olejami. Moja fryzjerka jak mnie zobaczyła po miesiącu olejowania to aż ręce załamała. Powiedziała, że olejować to mogą dziewczyny co mają grube, ciężkie włosy i że nie dla każdego rodzaju włosów ta moda dlatego wróciłam do zwykłych odżywek i szamponów. Miałam dość skundlonych włosów po szamponach z rzepy

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

Figarkowa Aśku, herbata mate jest pyszna! szczególnie cytrynowa
Kasiu Tymkowa - dzieki Ci za nadzieje w zestawie, ktory zamowilam bedzie 10 sztuk roznych Mate, na probę min z cytryna i na chudniecie, mam nadzieje, ze ktoras mi podejdzie, wtedy dokupie prawdziwa tykwe i duze opakowanie mate

co do wlosow, dlatego ja olejowalam max 1h ... widzialam, ze na moje cienkie wlosy, to byl jedyny sposob ale i tak teraz najlepiej dziala na mnie kremowanie wlosow, kremem do rak z lidla z serii Cien (migdałowy z masłem shea) nakladam na 30minut, do godzinki przed myciem i jest super
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 08:13   #3584
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

ja jestem przeciwniczką olejowania
mam złe doświadczenia w tym względzie i nikt już mnie nie namówi na ten cyrk na głowie

najlepsza kondycję włosów mam wówczs kiedy robię prościznę - szampon o prostym składzie ( wzbogacam go tylko kilkoma kroplami olejku tymiankowego i cedrowego dla wzmocnienia cebulek ), potem odżywka - tu, nie znalazłam lepszej jak żyję od Organiqowej anti age
i to wsio
włos miękki, sypki, wystarczy
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 08:34   #3585
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Dobry

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Stazja, zaczynam odsilikonowywanie wlosow. Umyje zaraz rypaczem jakimś.
Tylko problem odzywkowy sie pojawia... nie mam zadnej bez silikonu. Możesz cos polecić? Cos co mozna szybko, czyli stacjonarnie nabyć? Cos w rossmanie maja bez silikonu?
Lubie silikon, służy moim włosom. I tylko chyba Glorie bez niego znam, ale nie chce jej.
O, pewniak z Rossmana bezsilikonowy
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...de-karite.html

Ale tak myślę, po co Ci jak nie używasz....hm..bo myjesz rypaczem, podeschną i kładziesz hennę
Jak podeschną to rozczeszesz szerokim grzebieniem delikatnie
Potem splukujesz i dajesz swoja normalną ulubioną odżywkę slikonową
Chyba,ze bardzo chcesz mieć
Albo tak jak Asia niżej pisze,jak masz siemię to możesz troszkę glutka zrobić i dać na włos

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Skladaczku, a czemu odsilikonowujesz włosy? Trzeba tak czasami robić? Ja mam kryształki Alfaparf i ich używam codziennie i nie wyobrażam sobie ujarzmić włosy bez silikonów ale może też powinnam je oczyścić?
Tymko, trzeba
Ja odsilikonowują raz, dwa razy w tgodniu. A nie wyobrażam sobie pielęnacji bez silikonow, końce mi sie wtedy rozdwajają w zastraszajacym tempie, no i jednak lepiej włos wyglada z tą powłoczka....
Silikon nie każdy z,yjesz wodą, większość szamponow ma w składzie silikon....no to juz nimi nie zmyjesz. Wogle najlepiej myć szamponem bez silikonu a potem dać maskę/odżywkę z silikonem. Nie koniecznie rypaczem, tylko jakimś delikatnym.Włosy po takim oczyszczeniu nabieraja lekkości ( u mnie przy cieńkich i prostych roznica jest niesamowita, bejbiki sterczą jak glupie, wtedy je widać ;-)) No i dla skory glowy nie jest to obojętne, bo jednak warstwa silikonu zalegająca....też ma wplyw na cebulki, skore...no warto raz na jakiś czas oczyścić porządnie. Nie koniecznie tak często jak ja to robię, trzeba wyczuć jak włosom odpowiada.
Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Tymeno, chce zafarbować henna khadi i ponoć przed farbowaniem tak trzeba, zeby kolor dobrze "złapał".

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Nie mogłam rozczesać wlosow bez odzywki, dałam wiec na mokre olej arganowy i wyglądam gorzej niz przed myciem
Niech żyje mądrość
Dla tego wole gotowe sera silikonowe/silikonowo olejowe. Z olejem zawsze dawałam o dwie krople za dużo
Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Dlatego ja nie eksperymentuje już z olejami. Moja fryzjerka jak mnie zobaczyła po miesiącu olejowania to aż ręce załamała. Powiedziała, że olejować to mogą dziewczyny co mają grube, ciężkie włosy i że nie dla każdego rodzaju włosów ta moda dlatego wróciłam do zwykłych odżywek i szamponów. Miałam dość skundlonych włosów po szamponach z rzepy [COLOR="Silver"]
Bo nie każdemu olejowanie sluży...każdy włos jest inny. Ja też nie szaleję już, raz w tygodniu jak mam wiecej czasu to nakładam na kilka godzin, ale i tak preferuje w mixie z odżywką przed myciem, na krocej...godzine - dwie...i tak nie widze wielkiej roznicy, jak trzymam długo i często więc po co się męczyć. Faktem jest,ze po oleju dowolnym włosy mam bardziej miękkie i delikatne niż normalnie. Nie byszczą bardziej, bo na moich i tak nie widać, henna ruda sama w sobie robi błysk oślepiajacy

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Dorota-Coco Pokaż wiadomość
ja jestem przeciwniczką olejowania
mam złe doświadczenia w tym względzie i nikt już mnie nie namówi na ten cyrk na głowie

najlepsza kondycję włosów mam wówczs kiedy robię prościznę - szampon o prostym składzie ( wzbogacam go tylko kilkoma kroplami olejku tymiankowego i cedrowego dla wzmocnienia cebulek ), potem odżywka - tu, nie znalazłam lepszej jak żyję od Organiqowej anti age
i to wsio
włos miękki, sypki, wystarczy
A, miałam kiedyś pytać. Jak wlosy? Przestały wypadać?

Edytowane przez anastazjaaa2
Czas edycji: 2015-03-19 o 08:33
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 09:45   #3586
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

niestety Justynko, wypadają
szukamy z dermatolożką przyzczyny, ale dupa, nic
parę dni temu zdecydowałam się piedrolnąć ok. 10 cm z dlugości żeby im choć trochę ulżyć
mam teraz do zrobienia szereg badań niedermatologicznych, zobaczymy
jem biotynę w konskiej dawce, kwas foliowy, wit. b6, piję ocet jabłkowy męzowej roboty, robię wcierki i chujnia
pielęgnacyjnie mam włosy w doskonałej kondycji, pomimo systematycznego rozjaśniania są zdrowe, błyszczace, łądnie wyglądają, ale kuwra lecą mi od roku w zastraszającym tempie i nie wiem doprawdy o co chodzi
zaczynam się już na dobre niepokoić
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 09:55   #3587
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Cytat:
Napisane przez Dorota-Coco Pokaż wiadomość
niestety Justynko, wypadają
szukamy z dermatolożką przyzczyny, ale dupa, nic
parę dni temu zdecydowałam się piedrolnąć ok. 10 cm z dlugości żeby im choć trochę ulżyć
mam teraz do zrobienia szereg badań niedermatologicznych, zobaczymy
jem biotynę w konskiej dawce, kwas foliowy, wit. b6, piję ocet jabłkowy męzowej roboty, robię wcierki i chujnia
pielęgnacyjnie mam włosy w doskonałej kondycji, pomimo systematycznego rozjaśniania są zdrowe, błyszczace, łądnie wyglądają, ale kuwra lecą mi od roku w zastraszającym tempie i nie wiem doprawdy o co chodzi
zaczynam się już na dobre niepokoić
Cholera
Mam nadzieję,że okaże się, to nic poważnego ,już pomijając kwestie urodowe

A u trychologa byłaś? Może warto jakieś badania cebulki czy coś...
Na fejsie rzucił mi się wpis jednej kobietki, wysyla się pęczek wlosow do jakiegoś instytutu w Łodzi i oni robią dokładną analizę na podstawie tych włosow, przysyłają calą książkę, podobno świetna sprawa...koszt ok 300 zl...póżniej postaram się toto odszukć , bo teraz musze uciekać....

Edytowane przez anastazjaaa2
Czas edycji: 2015-03-19 o 09:59
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 10:17   #3588
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Tymcia - taki sypaniec zanabyłam http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...owder/P2074004 dla mnie idealny w aplikacji, wydajności, looku, kolorze

Ja nie olejuję włosów, żeby było niemiło coś mnie strasznie obciążało

Mskładaczkowo - jakieś nowości wizualne Latorośla??
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 10:45   #3589
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Cytat:
Napisane przez Dorota-Coco Pokaż wiadomość
niestety Justynko, wypadają
szukamy z dermatolożką przyzczyny, ale dupa, nic
parę dni temu zdecydowałam się piedrolnąć ok. 10 cm z dlugości żeby im choć trochę ulżyć
mam teraz do zrobienia szereg badań niedermatologicznych, zobaczymy
jem biotynę w konskiej dawce, kwas foliowy, wit. b6, piję ocet jabłkowy męzowej roboty, robię wcierki i chujnia
pielęgnacyjnie mam włosy w doskonałej kondycji, pomimo systematycznego rozjaśniania są zdrowe, błyszczace, łądnie wyglądają, ale kuwra lecą mi od roku w zastraszającym tempie i nie wiem doprawdy o co chodzi
zaczynam się już na dobre niepokoić
nie bede sie mundrzyc
ale..?Dorota spokojnie zyjesz? nie masz zmartwien?
masz lajcik-srajcik
odpowiedz sobie na pytanie
i wtedy zebys na rzesach chodzila ,to organizm da znac,ze kumulacja stresu jest tak duza,ze i na gebie wywala i wlosy leca i jkregoslup wysiada i gnaty bola
co masz normowany czas pracy? idziesz na pare godzin ,wracasz i masz wsio w doopie
nieee latasz jak z pierdelem w te i nazad ,bo zycie goni
nikt nie zwalnia nikogo nie obchodzi czy bedziesz miala na oplaty ,czy nie? jak sama nie wypracujesz to nie dostaniesz
to wszystko Twoja glowa wie i wylazi potem ,garsciami


mcham
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW






Edytowane przez czarnazuzia1
Czas edycji: 2015-03-19 o 10:49
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-19, 10:53   #3590
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

toś mnie kuwra pocieszyła
znakiem tego jak nic - będę łysa

kocham Cię Tess
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 10:54   #3591
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Dziękuję Kaś

Ja bym chciała jakiś zgrabny kompakcik bo nie chce mi się minerała z pędzlem w torebce nosić
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 12:08   #3592
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Cytat:
Napisane przez Dorota-Coco Pokaż wiadomość
toś mnie kuwra pocieszyła
znakiem tego jak nic - będę łysa

kocham Cię Tess
no co?

do uslug


'''
zeby nie byla za chwile ,ze na etacie to praca cymus
odnioslam sie tylko do tego co pisze Dorota
bo prace na wlasnym etacie znam,nie pracuje nie mam


i jeszcze sobie przymarudze
pamietacie afere wywolana ,przez niektore Wizazanki
odnosnie wklejania znajomych krolika w watku perelkowym?
co widze wpis pewnej Wizazanki
od lat wielu,wielu lat,to moge typowac w ciemno kogo wkleila
i jakos nikomu z tych akuratnych to nie przeszkadza i nigdy nie przeszkadzalo
mi tam nie przeszkadza ,bo przynajmie wiem ,ze to ktos sprawdzony i mozna bez klopotu kupowac
ale wiecie ,no sa lepsi i lepsiejszy
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW






Edytowane przez czarnazuzia1
Czas edycji: 2015-03-19 o 12:15
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 13:13   #3593
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

pamietam Teresko ale teraz nie wiem kogo masz na mysli
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 13:16   #3594
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 14:42   #3595
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
pamietam Teresko ale teraz nie wiem kogo masz na mysli



Wyszorowalam całą łazienkę, blyszczy sie jak psu jajca


A...a ja tam czasem marzę o pracy na etacie. U kogoś. Poważnie. Idę na 8 h, zrobię co mam zrobić i reszta w dupie....no ale potem mi przechodzi , wątpię żebym spokojnie mogła znosić czyjeś polecenia...a potem znowu mam ochotę, jak mnie szlag trafia, a potem przechodzi...
i tak żle i tak nie dobrze
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 14:48   #3596
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
pamietam Teresko ale teraz nie wiem kogo masz na mysli
juz nwiesz
napewno nie Ty
Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość



Wyszorowalam całą łazienkę, blyszczy sie jak psu jajca


A...a ja tam czasem marzę o pracy na etacie. U kogoś. Poważnie. Idę na 8 h, zrobię co mam zrobić i reszta w dupie....no ale potem mi przechodzi , wątpię żebym spokojnie mogła znosić czyjeś polecenia...a potem znowu mam ochotę, jak mnie szlag trafia, a potem przechodzi...
i tak żle i tak nie dobrze

__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 16:33   #3597
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Kattiusza, ktory odcien Diora masz? Ivory?

Dorotka, stawiam na hormony, prawdopodobnie tarczyca lub przysadka.
U mnie nadczynność tarczycy spowodowała prawie wylysienie, dekade temu. Kolejna hormonalną zawieruche spowodowala ciąża i tez gubilam włosy. Ma szczęście odrosły, w obu przypadkach.

Co do silikonow, zmycie niektórych nie wymaga sls czy sles, tylko mniej agresywnych detergentow. I tak, jak z proteinami najlepiej obserwowac stan włosów i reagować na bieżąco, np. odstawiajac cos, co im nie sluzy, uzywajac silniejszych detergentow do mycia, etc.

I zaobserwowalam, ze olejowanie często służywłosom nniefarbowanym chemicznie.

Teresko, nie mam pojecia o kogo chodzi, ale ciekawosc mnie zżera

Edytowane przez Kattarina
Czas edycji: 2015-03-19 o 16:40
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 16:33   #3598
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

przeczytałam teorie Teressy
i teraz mam nadzieje, że nastapi u mnie sprzężenie zwrotne
bo włosy to ja mam
i nic poza tym

Edytowane przez taka taka
Czas edycji: 2015-03-19 o 16:35 Powód: a do kitu ..
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 17:24   #3599
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

dołaczam do frakcji łysiejącej ...
w grudniu pani w aptece poleciła mi wcierkę i jak ją wtarłam, to mi odrosło trochękłaczków,
ale teraz znowu sie sypio.
Jakoś okrutnie dużo mi nie wypada, ale tylko dlatego, że mam mało
Nachodzi mnie chęć, żeby się opałkować na rekruta i przefarbować na blond
to by sie działo

majstrowali przy wizażu, majstrowali i ulepili takie ototo coś
nad czcionko to długo chiba mysleli

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

aaaa.... i jeszcze powiem Wam, że wąchłam La Panthere od Cartiera i chyba mam miłościa
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 17:39   #3600
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Mami, o tak! Pantera jest, (zaskakująco)
Juz dawno żadna nowosc mi tak nie podeszła
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-17 17:42:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:50.