Garnier, Ultra Doux, Apres-shampoing l'Huile d'Avocat et Beurre de Karite (Odżywka do włosów suchych i zniszczonych `Awokado i masło karité`)

Odżywka do włosów bardzo suchych i zniszczonych z nowej linii Garniera `Naturalna Pielęgnacja` wzbogacona ekstraktami z olejku z awokado i masłem karité. Producent obiecuje że włosy po użyciu odżywki będą łatwiejsze w rozczesywaniu, odzywione, niewiarygodnie miękkie i błyszczące. Odżywka ma gładką i kremową konsystencję, która nie obciąża włosów.

Skład od 2018 roku: aqua/water, cetearyl alcohol, elaeis guineensis oil / palm oil, behentrimonium chloride, glycerin, isopropyl alcohol, stearamidopropyl dimethylamine, citric acid, chlorhexidine dihydrochloride, butyrospermum parkii butter / shea butter, persea gratissima oil / avocado oil, hexyl cinnamal, cl 15985 / yellow 6, cl 19140 / yellow 5, tocopherol, helianthus annus seed oil / sunflower seed oil, rosmarinus officinalis leaf extract / rosemary leaf extract, parfum / fragrance

Poprzedni skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Elaeis Guineensis Oil, Behentrimonium Chloride, Cl15985/yellow 6, cl 19140/yellow5, Stearamidopropyl Dimethylamine, Chlorhexidine Dihydrochloride, Persea Gratissima Oil, Citric Acid, Butyrospermum Parkii Butter/Sheabutterm Hexyl Cinnamal, Glycerin, Parfum/Fragrance (FIL C39789/1). (03.07.2010)

Ja jestem zadowolona

Odżywkę kupiłam na promocji w rossmanie. Odżywka jest dość mała i trzeba dużo jej nałożyć na włosy przez co nie jest za bardzo wydajna. Generalnie włosy po niej wyglądają dobrze nie płaczą się odżywka nie obciąża włosów, ładnie pachnie i ma estetyczne opakowanie

Całkiem dobra :)

Z tej serii miałam przyjemność spróbować zarówno maski jak i odżywki i obie sprawdziły się u mnie świetnie.
Moje włosy to średniopory, ze skłonnością do przesuszania/ puszenia, poddawane regularnie zabiegom z użyciem wysokiej temperatury. Odżywkę stosowałam co 2-3 mycie, nie za często aby włosy się do niej nie przyzwyczaiły oraz przede wszystkim żeby utrzymać balans peH i uchronić je od nadmiernego obciążenia.
Najmocniejszym punktem tej formuły od Garniera jest naturalny skład chociaż mógłby być trochę lepszy, bo ekstrakty naturalne są po substratach bazowych takich jak alkohole i olej palmowy. Wnioskuję z tego, że proporcje są dobrze dobrane, ponieważ aplikacje odżywki przyniosły oczekiwane przeze mnie efekty nawilżenia, wygładzenia i dodatkowego zabezpieczenia łuski włosa przed utratą wilgoci. Po dłuższym stosowaniu zauważyłam poprawę kondycji włosów i ich regenrację oraz zmniejszoną podatność na łamanie końcówek.
Nie jest to kosmetyk idealny, ale skuteczy i dlatego daję 4 gwiazdki. Szkoda, że w związku z pojawiem się hair foodow (które też są świetne), znacząco zmniejszyła się dostępność maski awokado.

Sztos

Odżywkę zupełnie przypadkiem kupiłam w Rossmanie. Szukałam czegoś co mi pomoże odbudować strukturę włosa po farbowaniu. Włosy zrobiły się suche i pozbawione blasku. Już po pierwszym użyciu zauważyłam że włosy są miękkie i błyszczące.. Szkoda że jest to odżywka która trzeba spłukiwać.. ale i tak warto jej użyć. Odżywka jest bardzo wydajna..ma delkatny zapach i konsystencję gęstą..a takie właśnie lubię.

Lubię

Bardzo fajna odżywka, którą fajnie mieć zawsze pod ręką na szybki włosing.
Odzywka jest bardzo gęsta i fajnie otula włosy. Bardzo ładnie pachnie.
Jeśli chodzi o działanie to już w momencie nałożenia, jeszcze na mokrych włosach czuć mocne wygładzenie i miękkość.
Opakowanie jest przemyślanie ponieważ odżywka spływa i zawsze łatwo można ją wycisnąć z buteleczki
Odżywka fajnie się sprawdza, nie widzę wad.

Bardzo dobrze odżywia, ale ciężko ją zmyć

Wizażanki,

Odżywka Garnier Awokado Karite to już klasyka gatunku :)

Na moich zniszczonych, farbowanych i wysokoporowatych włosach sprawdza się bardzo dobrze, ale rzadko jej używam.

PLUSY:

- widocznie odżywia i dociąża włosy,
- nie są "oblepione" silikonami,
- w jej przypadku im dłużej tym lepiej, a najlepiej pod czepkiem,
- cudowny zapach który pozostaje na włosach,
- gęsta konsystencja,

MINUSY:

- niestety ciężko jest ją spłukać, nawet po dłuższym czasie pod wodą czuć palcami śliski film na włosach co przekłada się na późniejsze obciążenie i tym samym potrzebę szybszego umycia włosów,

Dlatego też używam jej okazjonalnie, kiedy wiem, że potrzebuję mocnego odżywienia włosów i mam dłuższą chwilę na dokładne spłukanie produktu.

Fajna, ale

Mam włosy niskoporowate, cienkie, ze skłonnością do obciązenia. Odżwyka jest ogólnie fajna, odżywia włosy i ułatwia rozczesywanie. U mnie się sprawdziła ale, nie przy codziennym używaniu, ponieważ po czasie obciąża mi włosy i stają się one suche, sztywne i przyklapnięte

Odżywka super

Odżywka super - bardzo przyjemnie pachnie, zapach utrzymuje się na włosach jeszcze przez dłuższy czas po użyciu :) Świetnie radzi sobie z włosami zniszczonymi. Moje włosy były suche i potrzebowały nawilżenia, odkąd regularnie stosuję tę odżywkę, to wyglądają zdrowiej, nie są suche, nie zniszczone, naprawdę efekt jest świetny :) Łatwo się rozczesuje włosy po użyciu, nie splątują się.

Meh..

Fakt łatwiej się po niej rozczesuje, są trochę miększe i ....... niewiarygodnie obciążone. Po umyciu i wysuszeniu już po godzinie miałam włosy klapnięte i wyglądały na nieświeże. Takie efekty miałam latem gdy ją stosowałam. O dziwo zimą efekt obciążenia nie był już taki straszny choć też widoczny po jakimś czasie.

Zawsze w domu

Świetna odżywka zawsze mam ją w domu, nawet jak używam innych to ta i tak jest w zapasie jakby-co. Dla moich kręconych włosów to zbawienie bardzo ją lubię nawilża i wygładza moje skłonne do puszenia włosy. Ma bardzo ładny zapach. Jedyne czego nie lubię to opakowania gdy się kończy trudno ją wydobyć do końca i ma małą pojemność, ale poza tym jest super zresztą jak inne z tej serii które też lubię. Polecam sprawdzić.

Bardzo fajna!

Ta odżywka jest moim must havem, kiedy chcę dociążyć włosy. Jednak przy okazji nie obciąża ich, Jest treściwa, gęsta, ładnie pachnie. Po jej użyciu czuję, że włosy są nawilżone i sypkie.

Cudowna miękkość!

Odżywka spełnia wszelkie obiecane kwestie takie jak nawilżenie, łatwość rozczesywania. W dodatku po umyciu i wysuszenia włosy są długo cudownie miękkie aż chce się je dotykać. Ponadto kosmetyk ma piękny zapach i kremową konsystencje. Pojemność wystarczalna na długo. Wystarczy nałożyć niewielką ilość aby uzyskać efekty.

Jest w porządku.

Odżywkę kupiłam bardzo przypadkowo. Jest naprawdę okej. Bardzo ładnie pachnie, co dla mnie jest dość ważne.
Produkt ma przyjemną konsystencję i dobrze aplikuje się na włosy.
Włosy są nawilżone, ale absolutnie ich nie obciąża. Do tego gładkie i nawilżone
Odżywka warta zakupu i przetestowania.