Garnier, Ultra Doux, Apres-shampoing l'Huile d'Avocat et Beurre de Karite (Odżywka do włosów suchych i zniszczonych `Awokado i masło karité`)

Odżywka do włosów bardzo suchych i zniszczonych z nowej linii Garniera `Naturalna Pielęgnacja` wzbogacona ekstraktami z olejku z awokado i masłem karité. Producent obiecuje że włosy po użyciu odżywki będą łatwiejsze w rozczesywaniu, odzywione, niewiarygodnie miękkie i błyszczące. Odżywka ma gładką i kremową konsystencję, która nie obciąża włosów.

Skład od 2018 roku: aqua/water, cetearyl alcohol, elaeis guineensis oil / palm oil, behentrimonium chloride, glycerin, isopropyl alcohol, stearamidopropyl dimethylamine, citric acid, chlorhexidine dihydrochloride, butyrospermum parkii butter / shea butter, persea gratissima oil / avocado oil, hexyl cinnamal, cl 15985 / yellow 6, cl 19140 / yellow 5, tocopherol, helianthus annus seed oil / sunflower seed oil, rosmarinus officinalis leaf extract / rosemary leaf extract, parfum / fragrance

Poprzedni skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Elaeis Guineensis Oil, Behentrimonium Chloride, Cl15985/yellow 6, cl 19140/yellow5, Stearamidopropyl Dimethylamine, Chlorhexidine Dihydrochloride, Persea Gratissima Oil, Citric Acid, Butyrospermum Parkii Butter/Sheabutterm Hexyl Cinnamal, Glycerin, Parfum/Fragrance (FIL C39789/1). (03.07.2010)

dobra, choć do moich ulubionych nie należy

+przyjemny zapach
+konsystencja ani zbyt gęsta ani zbyt wodnista
+cena
+ogromna dostępność
+dobry skład
+dobrze nawilża i odżywia włosy, są po niej przyjemnie miękkie i dobrze się układają,
+/- prostuje włosy

W porządku odżywka emolientowo-humektantowa

Jest to jedna z lepszych odżywek emolientowo-humektantowych z niskiej półki cenowej. Zawiera glicerynę w składzie dość wysoko, przez co nadaje się jedynie na 1o w myciach metodą OMO. Mimo niskiej ceny sprawdza się w porządku. Należy mieć jednak tą glicerynę na uwadze i nie używać jej przy każdym myciu by nie doprowadzić włosów do puszenia się.
Ważnym jest by pamiętać o regularnym oczyszczaniu włosów slsem (co 4/5myć), by silikon obecny w składzie nie nadbudowywał się na naszych włosach.

fajna!

Plusy:
* ładnie pachnie
* fajna konsystencja
* przystępna cena
* dość wydajna
* włosy są miękkie i błyszczące
* nawilża i odżywia

Minusy:
niby wszystko wydaje się świetnie, ale jednak czegoś jej brakuje, włosy są miękkie i odżywione ale nie ma efektu wow.

Podsumowując, polecam każdemu, zwłaszcza w promocyjnej cenie biorąc pod uwagę wydajność odżywki jest to groszowy wydatek.
Będę ją dalej kupować bo jest dość przyzwoita, ale jak już pisałam, mojego serca nie skradła,

odzywka do ktorej zawsze chetnie wracam

Oj lubie lubie to jak ta odzywka dziala na wlos. Mam wlosy suche i zniszczone rozjasnianiem i ta odzywka ladnie sobie z tym radzi. Wiadomo nie naprawi ale emoluenty sprawia ze beda ladnie wygladaly i beda zdyscyplinowane. Podoba mi sie jak wlosy sa po niej gladkie lsniace i dociazone. Odzywka ma bardzo ladny zapach i dobrze sie splukuje. Wracam i bede do niec wracac.

dobrze do czasu

Z początku wrażenie było dobre - zapach bardzo miły, konsystencja też ok. Bardzo dobrze się rozprowadza, a równie dobrze się go spłukuje. Czułam, że włosy się miększe, gładsze i lejące. Jednak po pewnym czasie... włosy zaczęły się przetłuszczać orz przylepiać go głowy. Zaczęlam używac na przemian z inną odżywką i było git, na dłuższą terapię się jednak nie nadaje.

bardzo dobra

Nie obciąża włosów, szybko i łatwo się rozprowadza na włosach. Lubię takie opakowania bo nie trzeba ich odkręcać ( mokre ręce zawsze się ślizgają na wieczku , nie lubię tego uczucie). Dzięki tej odżywce świetnie rozczesują się moje włosy, a jej piękny zapach pozostaje na nich.

Bardzo ok

Bardzo fajna odżywka do codziennego mycia włosów, nie obciąża ich, jest lekka, ładnie pachnie. Włosy po tej odżywce są miękkie, nawilżone i błyszczące. Nie obciąża, w połączeniu z szamponem działa jeszcze lepiej.

Pozytywne doznania

Ultra Doux Avokado i masło karite, to świetna odżywka dzięki której moje zniszczone po porodzie i farbowaniu włosy odzyskały zdrowy wygląd i blask. Staly się miękkie w dotyku, ich struktura polepszyła się, a długość zwiększyła. Kosmetyk jest bardzo wydajmy. Ułatwia mi czesanie włosów. Po dwu miesięcznym stosowaniu można zauważyć znaczną poprawę kondycji włosów. Odżywka dobrze nawilża włosy. Chętnie kupuje ją w drogerii by cieszyć się zdrowymi pasmami.

Odzywka do włosów zniszczony z awokado

Wydaje mi się że to jak dotąd jedna z najlepszych i najtańszych odżywek dostępnych praktycznie wszędzie. Fajnie nawilża włosy, przy czym nie robi z nim strączków ani nic z tych rzeczy.. bardziej opiera się to na zwykłym dociążeniu kłaczków :D Myślę, ze warto wypróbować przy włosach wysokoporowatych, bo droga ona nie jest, dostępna praktycznie w każdym sklepie, ładnie tez sie prezentuje, zapach bardzo fajny. Skład nie jest jakiś zachwycający, ale jest całkiem ok :D

Odżywka do włosów suchych i zniszczonych

może przybliżę: kręcone i rozjaśnione włosy - totalny przesusz ;)

nie za bardzo wierzyłam, ze mi zbytnio ta odżywka pomorze bo niestety włosy sa w takim stanie że nie chciałam wychodzić z domu bez czapki ;) (robota fryzjerki!!), przy stosowaniu tej odżywki z szamponów bez slsów i innych upieniaczy, pegów itp. plus maskami naturalnymi i olejami - miooodzio!! włosy były dość błyszczące i ogólnie dość opadłe co mi pasuje przy tym co miałam normalnie po rozjaśnianiu. POLECAM

Super bajer

Kupiony na promce, ale uważam, że i tak jest warto swojej ceny. Ułatwia rozczesywanie włosów, nawet tych bardzo długich. Pięknie pachną, są miękkie i nawilżone. Warto stosować na przemiennie z czymś innym, bo jednak włosy mogą się do niego przyzwyczaić.

Odżywka

Odżywka jest po prostu świetna! Moje włosy były po niej naprawdę miękkie, nawilżone i wyjątkowo odżywione. Włosy myję codziennie i tej odżywki również tak używała. Nie obciążała mi włosów, wcale szybc iej się nie przetłuszczały. Były lśniące, nie miałam też problemu z ich rozczesaniem. Nakładałam ją najczęściej tylko na chwilę, i to wystarczyło, by naprawdę działała. Odżywka ma też fajną konsystencję, świetnie mi się rozprowadzało ją. Cena jest niska, polecam!