Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-13, 22:36   #151
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

ja przed i po wiec mam komplet, corka poki co puff jary obsluguje, balsamy wszelkie i pedzle
Dla facetów fajne mydła i peelingi sa na egm
i kusi mnie zel lift pod oczka na opuchniecia za 6 dol chyba..
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 22:45   #152
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
ja przed i po wiec mam komplet, corka poki co puff jary obsluguje, balsamy wszelkie i pedzle
Dla facetów fajne mydła i peelingi sa na egm
i kusi mnie zel lift pod oczka na opuchniecia za 6 dol chyba..
ja też właśnie na mydła i balsamy dla TŻ patrzyłam i zastanawiam się , czy wieeeelki konserwatysta użyje czegoś podejrzanie wyglądającego ...na moje maziłda patrzy podejrzliwie i się nabija, że ze starości je stosuję
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 23:26   #153
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Właśnie oglądam stronę za 10$ mogę mieć tyyyylleeeeeee próbek

__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 09:14   #154
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Skladam dzis zamowienie promocyjne. Na pewno wezme Soft Focus, a podklad.. nadal nie wiem Kusicie tymi zapachami!
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 09:17   #155
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

hehehehe wy tu tak o dzieciach to moj 3 latek wiecznie wykrada mi kosmetyki i sie malujealbo w kacie cos niszczy kulki sproszkowane............s zal cial i na pedzle no i jak tatus sie perfumuje to mlody tez musi inaczej sie nie ruszy nigdzie

a ja zamowilam tylko w formule cover me:
-worm family:camille
-yellow familly:shannon
-beige familly:jill,paige,theoda ,becky,ruth,sue jin,namida,angie

mam nadzieje ze sie cos trafi z kolorkiem-maja naprawde taniutkie probeczki

a wzielam jeszcze primer i high definition pro
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 09:36   #156
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

O rany, przyjrzalam sie teraz dokladniej skladom roznych kosmetykow na EG, chyba zostawie tam wieksza sumke.. Zaczajam sie na pewno na ten lift cream pod oczy (Pastereczko, wzielas go?), szampon do wlosow, mature skin cleanser, podoba mi sie tez bright and even cream - wszystko super sklady
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 10:48   #157
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Jesteśmy w tym samym wieku , więc Cię nie przebiję ciągle możemy mówić ,że jesteśmy po 30stce (chociaż bliższe prawy byłoby przed 40stką)

Na jakimś forum zagranicznym czytałam, że mają świetne mydła do ciała i o zapachach też było... jestem uzależniona od zakupów kosmetycznych i to przez wizaż i przez kusicielki !
Ja tam do ostatniej cheili będę się trzymać wersji "przed"
O kurczę znów kusicie Jak tu dotrzymać złozoną sobie obietnicę o zaprzestaniu kupowaniu ? Chyba się nie da Tym bardziej, że dolarki spadają i mają jeszcze znacznie spaść To może poczekam na spadek

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
ja tam mamą przy 30ste dopiero zostałam więc mam siedmiolatkę, ale już perfumy muszę jej kupować, żeby moich nie używała...lakiery do poznokci również , bo inaczej moich używa mała wizażnaka rośnie
To mnie jeszcze moja córcia nieco odmładza W grudniu skończyła 4 lata Ale w kosmetychach orientuje się jak nie wiem co

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
ja przed i po wiec mam komplet, corka poki co puff jary obsluguje, balsamy wszelkie i pedzle
Dla facetów fajne mydła i peelingi sa na egm
i kusi mnie zel lift pod oczka na opuchniecia za 6 dol chyba..
Jak zamówisz i dostaniesz to strasznie jestem ciekawa jak go ocenisz, bo ja bardzo jestem ciekawa wszelkiej pielegnacji pod oczy

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
O rany, przyjrzalam sie teraz dokladniej skladom roznych kosmetykow na EG, chyba zostawie tam wieksza sumke.. Zaczajam sie na pewno na ten lift cream pod oczy (Pastereczko, wzielas go?), szampon do wlosow, mature skin cleanser, podoba mi sie tez bright and even cream - wszystko super sklady
Idę się przyjrzeć bo nie wytrzymam
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-14, 11:03   #158
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Smile Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
O rany, przyjrzalam sie teraz dokladniej skladom roznych kosmetykow na EG, chyba zostawie tam wieksza sumke.. Zaczajam sie na pewno na ten lift cream pod oczy (Pastereczko, wzielas go?), szampon do wlosow, mature skin cleanser, podoba mi sie tez bright and even cream - wszystko super sklady
Pranie kusisz kusisz Akurat szukam szamponu i kremu pod oczy
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 11:33   #159
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Oj to Ty baardzo blada jesteś jak Ci solo te kolorki pasują ...blada to jestem ja a Frantic i Aga są chorobliwie blade
Ale ja wcale nie jestem taka blada, to podkłady zaczynają się od ciemnych barw i muszę zwykle brać pierwsze w kolejności.

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Chcialam natomiastpchwalic tu zapachy- sa mocne, te owocowe pachną owocami, przymierzam się do męskich dla syna
Nadmienię tylko, że próbka zapachu z Silk Naturals jest do d... więc może też tym razem skuszę się na jakieś pachnidło z EGM.

A tak przy okazji dodam, że dostałam odpowiedź z EGM - po 6 dniach.
Proponują mi Annabelle (YG) i Frances (CM), chętnie nawet wyślą próbki do przetestowania, jak sądzę za darmo. Nie mniej jednak ich typy mnie zaskoczyły. Napisałam im tym razem co ja bym wybrała i co o tym sądzą.
Kobietko a co Ty sądzisz o ich typach dla mnie?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 11:40   #160
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Jesteście okropne i tyle każda z osobna i wszystkie razem !!!!

jaka pielęgnacja z EGM , przecież w tym tygodniu na BU zakupy robiłam! Judyta obejrzyj tylko moje fotki i odejdź od kompa Pastereczka, Mariola milczcie już przecież nie mogę codziennie jakis zamówień składać
Kusicielki wstrętne

Fotki jeszcze porównawcze kliknęłam, żeby przestrzec co niektóre przed złotymi tonami w EGM ....kolor DeAnna miał byc ciemniejszy od Roselyn...no i ma złote tony

Pranie chyba gdzieś pisałaś ,że Light z EDM jest dla Ciebie za żółty, więc popatrz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Rosleyn_Light_DeAnna.jpg (35,0 KB, 158 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Roselyn_Light_DeAnna2.jpg (40,4 KB, 125 załadowań)
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 12:00   #161
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ale ja wcale nie jestem taka blada, to podkłady zaczynają się od ciemnych barw i muszę zwykle brać pierwsze w kolejności.

Nadmienię tylko, że próbka zapachu z Silk Naturals jest do d... więc może też tym razem skuszę się na jakieś pachnidło z EGM.

A tak przy okazji dodam, że dostałam odpowiedź z EGM - po 6 dniach.
Proponują mi Annabelle (YG) i Frances (CM), chętnie nawet wyślą próbki do przetestowania, jak sądzę za darmo. Nie mniej jednak ich typy mnie zaskoczyły. Napisałam im tym razem co ja bym wybrała i co o tym sądzą.
Kobietko a co Ty sądzisz o ich typach dla mnie?
Myślę po opisie, że Frances (który jest obok Shannon ) będzie jasnością taki jak Shannon , ale bardziej zółty , typują go dla Azjatek, weź obie próbki Shannon widziałam "na żywo" więc bym się nie bała, ale jak potrzebujesz dużo żółci to czemu nie Frances ?
Frantic a jakie kolory z LaurEss Ci pasowały, dla mnie Ivory jest za różowy (popatrz fotka pnożej, chociaż mega ilość położyłam podkładów żeby róznicę było widać na zdjęciach)
A Annabelle myślę, że będzie za chłodny dla Ciebie , Rebecca jest za neutralna dla mnie a jest napisane "is a light medium foundation with slight golden tones." czego przy Annabelle nie masz "Neutral Beige foundation for women with light medium complexions"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Trish_R Ivory.jpg (56,3 KB, 82 załadowań)
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-14, 12:38   #162
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Myślę po opisie, że Frances (który jest obok Shannon ) będzie jasnością taki jak Shannon , ale bardziej zółty , typują go dla Azjatek, weź obie próbki Shannon widziałam "na żywo" więc bym się nie bała, ale jak potrzebujesz dużo żółci to czemu nie Frances ?
Frantic a jakie kolory z LaurEss Ci pasowały, dla mnie Ivory jest za różowy (popatrz fotka pnożej, chociaż mega ilość położyłam podkładów żeby róznicę było widać na zdjęciach)
A Annabelle myślę, że będzie za chłodny dla Ciebie , Rebecca jest za neutralna dla mnie a jest napisane "is a light medium foundation with slight golden tones." czego przy Annabelle nie masz "Neutral Beige foundation for women with light medium complexions"
Kurcze jestem zaskoczona jak różowo wychodzi u Ciebie Ivory z LaurEss, bo dla mnie to odcień idealny - jasny z delikatnie żółtymi tonami, nie żaden żółtek ani jajecznica. Gentle Ivory lub Delicate Ivory to właśnie moje odcienie z LaurEss - bardzo podobne do Olive Fair z EDM.

Jestem juz skołowana szukaniem u nich odcienia. Czy tak trudno im zrobić dobrze oddane fotki i ułożyć kolory po kolei?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 15:08   #163
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Joasiu, czuje sie przekonana do Roselyn - przynajmniej bede miala jak sie jej pozbyc, gdyby nie pasowala A na tego swatcha to chyba cala probke Lauress zuzylas
Wlasnie szukalam czegos takiego pod oczy, naturalnego, bez fajerwerkow ale tez bez zbednej chemii. Na bank wezme, ciekawa jestem ich pielegnacji. Dosc tanio wychodzi..
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 19:52   #164
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Jesteście okropne i tyle każda z osobna i wszystkie razem !!!!

jaka pielęgnacja z EGM , przecież w tym tygodniu na BU zakupy robiłam! Judyta obejrzyj tylko moje fotki i odejdź od kompa Pastereczka, Mariola milczcie już przecież nie mogę codziennie jakis zamówień składać
Kusicielki wstrętne
Ja już na pewno będę milczeć Dzisiaj zepsuł mi się laptop A w sklepie komputerowym mi go jeszcze dobili i straciłam chyba bezpowrotnie wszystkie dane na dysku Jestem załamana, bo miałam na nim wszystkie dokumenty i materiały potrzebne mi do pracy Wiedziano w sklepie, że dane są bardzo ważne, ale stwierdzoo, że dysk twardy się zepsuł. Matko tyle pracy poszło w kanał A poszłąm z nim, bo dosyć często zaczynał mi się zawieszać
Teraz piszę z kompa męża, ale to nie to samo. Zresztą on na nim pracuje więc z wizażem będę misiałą się na jakiś czas pożegnać chyba, bo mój laptop pójdzie chyba do serwisu firmowego
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 20:03   #165
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja już na pewno będę milczeć Dzisiaj zepsuł mi się laptop A w sklepie komputerowym mi go jeszcze dobili i straciłam chyba bezpowrotnie wszystkie dane na dysku Jestem załamana, bo miałam na nim wszystkie dokumenty i materiały potrzebne mi do pracy Wiedziano w sklepie, że dane są bardzo ważne, ale stwierdzoo, że dysk twardy się zepsuł. Matko tyle pracy poszło w kanał A poszłąm z nim, bo dosyć często zaczynał mi się zawieszać
Teraz piszę z kompa męża, ale to nie to samo. Zresztą on na nim pracuje więc z wizażem będę misiałą się na jakiś czas pożegnać chyba, bo mój laptop pójdzie chyba do serwisu firmowego
Na moj tez ktos urok rzucil czekam na infornatyka najlepszego na swiecie ktory jutro wraca do Krakowa
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 21:58   #166
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Kurcze jestem zaskoczona jak różowo wychodzi u Ciebie Ivory z LaurEss, bo dla mnie to odcień idealny - jasny z delikatnie żółtymi tonami, nie żaden żółtek ani jajecznica. Gentle Ivory lub Delicate Ivory to właśnie moje odcienie z LaurEss - bardzo podobne do Olive Fair z EDM.

Jestem juz skołowana szukaniem u nich odcienia. Czy tak trudno im zrobić dobrze oddane fotki i ułożyć kolory po kolei?
Nie wiem jak te jaśniejsze kolory Ivory z LaurEss, ale Radiant Ivory właśnie jak nakładam na twarz to widzę, że jest zbyt różowy oczywiście, że grubą warstwą położyłam dla pokazania efektu na zdjęciu, ale...ładnie to on wyglada dla mnie jedynie w pudełeczku. A Olive Fair z EDM jest zdecydowanie bardziej zółty niż ten Radiant Ivory
Ja jajecznicy nie potrzebuję , spójrz na fotki z kolorem De Anna powyżej

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Joasiu, czuje sie przekonana do Roselyn - przynajmniej bede miala jak sie jej pozbyc, gdyby nie pasowala A na tego swatcha to chyba cala probke Lauress zuzylas
Wlasnie szukalam czegos takiego pod oczy, naturalnego, bez fajerwerkow ale tez bez zbednej chemii. Na bank wezme, ciekawa jestem ich pielegnacji. Dosc tanio wychodzi..
Przecież pisałam ,że mega ilość poszła na swatcha ...prawdę mówiąc najpierw twarz wypaćkałam i nie było tak fatalnie, bo tak grubej warstwy nie położylam ,ale jak patrzyłam na szyję to było widać, że szyja zółty ma odcień , a twarz rożowy i właśnie dlatego swatcha zrobiłam.
A zdjęcie z De Anna Judyto specially for you zrobiłam
I przecież prosiłam, żeby nie kusić już ! A Ty o pielęgnacji mi tu ....


Pastereczko, Mariolu wspóczuję kłopotów z komapami...ja swój zasilacz od laptopa zostawiłam wczoraj w pracy i już się zmartwiłam , ale od dziecka kompa mi pasuje

Edytowane przez mala_kobietka
Czas edycji: 2009-03-14 o 22:00
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 23:26   #167
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Wlasnie kompletuje moje pierwsze zamówienie probeczek i postanowiłam kupic tez kilka probasow cieni....gooood....ten kto ukrecil tyle odcieni powinien wisiec! Za duzo tego! Za duzo!Jestem juz zakrecona jak sloiczek Szukam jakiegos jasnego zlota i jak tu cos wybrac wsrod kilkunastu "sunsetow"??
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 10:48   #168
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
Wlasnie kompletuje moje pierwsze zamówienie probeczek i postanowiłam kupic tez kilka probasow cieni....gooood....ten kto ukrecil tyle odcieni powinien wisiec! Za duzo tego! Za duzo!Jestem juz zakrecona jak sloiczek Szukam jakiegos jasnego zlota i jak tu cos wybrac wsrod kilkunastu "sunsetow"??

sama miałam problem jak wybrać
zobacz trochę swatchy w necie np. na blogach
http://shizzle-nizzle.blogspot.com/s.../EG%20Minerals albo na YT np.
http://www.youtube.com/watch?v=l_tSH...eature=related
gdzie pod koniec filmu są swatche .....może to Ci pomoże w podjęciu decyzji i nie kupisz wszystkich 400 odcieni
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 13:51   #169
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Jak już szaleję ze zdjęciami to i tutaj dla porównania wrzucę zdjęcie koloru Trish YG na ręce (fotka z wczoraj) i Trish na twarzy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Trish_R Ivory.jpg (56,3 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg natural_look.jpg (33,1 KB, 127 załadowań)
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-15, 14:51   #170
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Pilnie studiuje watek i stronke i mam pytanie, jak myslicie jaki kolor moze byc podobny do Fair z rodziny cool EDM?
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 22:43   #171
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Melduję się po testach.

Podkład owszem, niezły (nakładałam formułę Cover Me, kolor Theoda - nie najlepszy, chłodny) ale czy lepsze od Everyday? Chyba baaardzo porównywalne.

Rozczarowały mnie róże, na polikach dają ledwo zauważalny efekt, choć kolory w pojemniczkach bardzo intensywne i piękne. Naprawdę nie da się tego przedawkować, co może i jest zaletą ale ja nie jestem zachwycona. Miałam wrażenie, że "wchłonął" je pędzel (nowy Angled Everyday Minerals) i sam zabarwił się bardzo intensywnie, a na twarz mało co naniósł.

Fotki mam w aparacie, przerzucę niebawem na forum.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 22:48   #172
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Melduję się po testach.

Podkład owszem, niezły (nakładałam formułę Cover Me, kolor Theoda - nie najlepszy, chłodny) ale czy lepsze od Everyday? Chyba baaardzo porównywalne.
Mozesz porownac do jakiego koloru z EDM jest zblizona Theoda? albo chociaz jasnoscia
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 00:07   #173
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Pilnie studiuje watek i stronke i mam pytanie, jak myslicie jaki kolor moze byc podobny do Fair z rodziny cool EDM?
nie znam się na chłodnych kolorach, ale po opisach spróbowałabym
Danielle - Very light foundation with cool tones. Ideal for very light women of European and Latin descent. (Nicole Kidman)DANIELLE

albo VERONICA mimo, że napisali że to light medium , ale ja już Shannon jako light medium widziałam ,więc bym spróbowała
Veronica is a light medium foundation for women with cool undertones and visible pink coloring in their complexions. VERONICA

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Melduję się po testach.

Podkład owszem, niezły (nakładałam formułę Cover Me, kolor Theoda - nie najlepszy, chłodny) ale czy lepsze od Everyday? Chyba baaardzo porównywalne.

Rozczarowały mnie róże, na polikach dają ledwo zauważalny efekt, choć kolory w pojemniczkach bardzo intensywne i piękne. Naprawdę nie da się tego przedawkować, co może i jest zaletą ale ja nie jestem zachwycona. Miałam wrażenie, że "wchłonął" je pędzel (nowy Angled Everyday Minerals) i sam zabarwił się bardzo intensywnie, a na twarz mało co naniósł.

Fotki mam w aparacie, przerzucę niebawem na forum.
Martwa_papugo jak widać każda z nas ma inną cerę i co innego jej służy. Ja za podkładami EDM nie przepadam (lubię ich pędzle i różę), nigdy nie dobrałam sobie idealnego odcienia, wersja intensive kryła, ale przesuszała mi cerę, nie wyglądały te minerałki na mnie tak naturalnie jak EGM. Potesuj parę dni i wtedy będziesz pewna.
Jeżeli chodzi o róże to mam 2 i ....nie narzekam. Może zależy to od koloru, ale zdecydowanie wolę efekt stopniowania koloru, żeby nie przesadzić z ilością różu.
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 06:49   #174
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Rozczarowały mnie róże, na polikach dają ledwo zauważalny efekt, choć kolory w pojemniczkach bardzo intensywne i piękne. Naprawdę nie da się tego przedawkować, co może i jest zaletą ale ja nie jestem zachwycona. Miałam wrażenie, że "wchłonął" je pędzel (nowy Angled Everyday Minerals) i sam zabarwił się bardzo intensywnie, a na twarz mało co naniósł.

Fotki mam w aparacie, przerzucę niebawem na forum.
Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Martwa_papugo jak widać każda z nas ma inną cerę i co innego jej służy. Ja za podkładami EDM nie przepadam (lubię ich pędzle i różę), nigdy nie dobrałam sobie idealnego odcienia, wersja intensive kryła, ale przesuszała mi cerę, nie wyglądały te minerałki na mnie tak naturalnie jak EGM. Potesuj parę dni i wtedy będziesz pewna.
Jeżeli chodzi o róże to mam 2 i ....nie narzekam. Może zależy to od koloru, ale zdecydowanie wolę efekt stopniowania koloru, żeby nie przesadzić z ilością różu.
Hmm zaczynam żałować że nie wziełam żadnego różu [jestem jedną z nielicznych niezadowolonych z róży EDM -jak nałożę odpowiednia ilośc to ona znika po 2 godzinach, jak zrobię intensywnie to wyglądam jak matrioszka; z różami innych firm nie mam tego problemu] lubię takie stopniowalne...
Papugo ja porzuciłam angleda - też miałam wrażenie, że 3/4 różu zostaje na nim
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 06:53   #175
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Jak już szaleję ze zdjęciami to i tutaj dla porównania wrzucę zdjęcie koloru Trish YG na ręce (fotka z wczoraj) i Trish na twarzy
No to już nie wytrzymałam i muszę to napisać - Twoja cera jest cudowna, to moje niedoścignione marzenie. Wyglądasz tak dziewczęco, kwitnąco, no cudo po prostu.. Patrzę i wzroku oderwać nie mogę

Na moim monitorze, zarówno w domu jak i w pracy, koloryt Twojej cery zdaje się być bardzo jaśniutki, a Twoje podkłady mineralne do najjaśniejszych chyba nie należą ... hmm. Sama złożyłam w ubiegłym tygodniu zamówienie i mam nadzieję, że w końcu jakiś kolor mi spasuje - do tej pory nie trafiłam na ideał

Mogę spytać o róż, który zastosowałaś do tego maijażu?

Edit: Już znalazłam nazwę różu

Edytowane przez baybe3
Czas edycji: 2009-03-16 o 06:59
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 11:17   #176
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Hmm zaczynam żałować że nie wziełam żadnego różu [jestem jedną z nielicznych niezadowolonych z róży EDM -jak nałożę odpowiednia ilośc to ona znika po 2 godzinach, jak zrobię intensywnie to wyglądam jak matrioszka; z różami innych firm nie mam tego problemu] lubię takie stopniowalne...
Jmw a masz może krzemionkę ? Mam róż Light Terraccota (full size) i próbkę Blush of Youth i mogę Ci zrobić odsypki

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
No to już nie wytrzymałam i muszę to napisać - Twoja cera jest cudowna, to moje niedoścignione marzenie. Wyglądasz tak dziewczęco, kwitnąco, no cudo po prostu.. Patrzę i wzroku oderwać nie mogę

Na moim monitorze, zarówno w domu jak i w pracy, koloryt Twojej cery zdaje się być bardzo jaśniutki, a Twoje podkłady mineralne do najjaśniejszych chyba nie należą ... hmm. Sama złożyłam w ubiegłym tygodniu zamówienie i mam nadzieję, że w końcu jakiś kolor mi spasuje - do tej pory nie trafiłam na ideał

Mogę spytać o róż, który zastosowałaś do tego maijażu?

Edit: Już znalazłam nazwę różu
Baybe dziękuję za komplementy ....szczególnie przy poniedziałku miło jej przeczytać
Mam jasny odcień skóry, ale łatwo i szybko się opalam (mimo , że twarz zawsze chronię , to na urlopie trochę słońca mnie muśnie )
moja rodzina i przyjaciele twierdzą, że jestem blada ale przy innych wizażankach to nie tak strasznie blada
Kolory których uzywam z EGM są naprawdę jasne mimo , że w opisie mają light medium. Z tradycyjnej kolorówki aktualnie jasnością odpowiada mi Chanel 20 i Shiseido O20 , latem będzie to 40 i O40
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 11:45   #177
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Jmw a masz może krzemionkę ? Mam róż Light Terraccota (full size) i próbkę Blush of Youth i mogę Ci zrobić odsypki
Dzięki za ofertę mam od 2 tygodni naszykowany koszyk na coastal, w którym pyszni sie krzemionka na poczesnym miejscu, ale na razie wyczekuje na spadki dolara dalsze.
Mi samej krzemionka się kończy (dzięki pastereczce i frantic ją odkryłam ) więc zamawiać będę najprawdopodobniej w tym tygodniu.
Uśmiechnę się do Ciebie jak juz do mnie dotrze, o ile jeszcze będziesz zainteresowana
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 17:53   #178
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Dzięki za ofertę mam od 2 tygodni naszykowany koszyk na coastal, w którym pyszni sie krzemionka na poczesnym miejscu, ale na razie wyczekuje na spadki dolara dalsze.
Mi samej krzemionka się kończy (dzięki pastereczce i frantic ją odkryłam ) więc zamawiać będę najprawdopodobniej w tym tygodniu.
Uśmiechnę się do Ciebie jak juz do mnie dotrze, o ile jeszcze będziesz zainteresowana
Ja odtychczas jedynie czytam o krzemionce i chętnie bym spóbowała przed zamówieniem pełnego opakowania jakieś próbeczki, bo np. dry-flo mnie przesusza
Odezwij się albo jak jesteś zdecydowana na zrobienie mi próbeczki krzemionki to ja poczekam , a róże mogę wysłać teraz, cohciaż i tak już nie zdążysz na aktualną promocję

Poza tym uprzejmie donoszę że dzisiaj Roselyn czyli formuła Cover me po 10 godz. zniknęła mi trochę z brody dzień faktycnzie bardzo ciężki miałam, ciągle w biegu i stresie i nie dała żadnego primera ani pudru wykańczajacego, ale wczoraj Trish (YG) po 14 godzinach wyglądał rewelacyjnie
Może zaryzykuje i lżejszą formułę jutro do pracy sobie zaaplikuję ?
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 19:26   #179
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Ja odtychczas jedynie czytam o krzemionce i chętnie bym spóbowała przed zamówieniem pełnego opakowania jakieś próbeczki
spieszę donieść, że krzemionkę można nabyć w EGM- istnieje pod nazwą High Definition Pro. nie mam, nie próbowałam, zamówię próbkę pewnie jak się zbiorę do zamowienia próbek podkładów.

http://www.egmmineralmakeup.com/inde...emart&Itemid=6
frenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 20:13   #180
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
spieszę donieść, że krzemionkę można nabyć w EGM- istnieje pod nazwą High Definition Pro. nie mam, nie próbowałam, zamówię próbkę pewnie jak się zbiorę do zamowienia próbek podkładów.

http://www.egmmineralmakeup.com/inde...emart&Itemid=6
no jak widać fajerka ze mnie że jeszcze nie zamówiłam
dziękuję za info
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:38.