Okropne włosy - co robić ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-02, 21:31   #1
czarodzieka
Przyczajenie
 
Avatar czarodzieka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 24
Unhappy

Okropne włosy - co robić ?


Drogie Panie !!!

Mam poważny ( przynajmniej moim zdaniem) problem . Mianowicie moje włosy wyglądają jak kupa siana . Już naprawdę nie wiem co mam z nimi robić ... Moje włosy są długie (do połowy pleców ),
są pocieniowane , zwłaszcza w dolnej "części" . Mój problem ( a właściwie ich problem) polega na tym , że końcówki ,pomimo tego ,że są zdrowe - nie rozdwajają się itd. są matowe , "sianowate" . W moim wieku(mam 14 lat) jest to poważny problem , ponieważ kiedy szykuje się rano do szkoły wszystko muszę zrobić w ekspresowym tempie i nie mam ABSOLUTNIE czasu żeby je myc , suszyć a już napewno je prostować . Zazwyczaj wiąże je w kucyk , to wszystko. Myślę jednak ,że jest to bardzo nudna i mało atrakcyjna fryzura . Zdaje sobie też sprawę z tego ,że dłuższe czesanie się w ten sposób może uszkodzić cebulki a co za tym idzie - doprowadzić do zniszczenia włosów. Zazwyczaj myję włosy co 3 dzień ( nie mam problemów z przetłuszczaniem ), a i tak zawsze wyglądam jak lew- DOSŁOWNIE Są tak puszyste , że jakbym je rozpuściła to nawet nie powiewają na wietrze . Zauważyłam że najlepsze efekty uzyskałam używając szamponu Head&Shoulders + odżywka . Nie był to jednak oszałamiający postęp bo ten " lepszy efekt " to tylko błysk . Moje koleżanki myją włosy codziennie rano a potem je prostują i mają włosy tak gadkie i lśniące jak tafla wody. Czego mam używać aby uzyskać taki efekt ? Podobają mi się np. takie loki - fale ( nie wiem jak to nazwać )
.Ta fryzura też jest ok , muszę powiedziec ,ze mam prawie takie wlosy jak Kristen ( ksztalt) i identyczna dlugosc ) Podoba mi się też jak np. wyszłam z salonu fryzjerskiego i miałam idealnie proste gładkie i lśniące włosy . Dosłownie przy najmniejszym ruchu gowy każdy włos "szedł' w inną stronę . Były pojedyncze a nie jak jedna poplątana puszysta całość . Nie chce katować swoich włosów gumkami , czapkami , prostownicą itd. ale też nie chcę mieć na gowie siana !!!


Z góry dziękuje za odpowiedź !!!

Edytowane przez czarodzieka
Czas edycji: 2010-05-02 o 21:34
czarodzieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 21:39   #2
HDaisy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pece
Wiadomości: 159
Dot.: Okropne włosy - co robić ?

tym włosom potrzebne jest natychmiastowe odżywienie i regeneracja. Nic dziwnego, że są takie skoro nie używasz niczego poza szamponem. Kup sobie jakąś odżywkę z jedwabiem albo coś mocno nawilżającego - polecam głęboko nawilżający produkt firmy Nivea. A poza tym to spróbuj domowych masek albo tych kupnych i rób im zabiegi przynajmniej ten raz na tydzień i problem powinien zniknąć. Trochę trzeba o nie zadbać.
__________________
Studnówkowa walka i nie tylko - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post23009849
zapraszam wszystkich do rozmowy

Start: 2.11.2010

Matura 2011
HDaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 21:44   #3
Radzia
Przyczajenie
 
Avatar Radzia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 14
Dot.: Okropne włosy - co robić ?

Powiem Ci,że mam podobny problem z tym ,że moje włosy są jeszcze bardzo gęste i kręcone. Ciężko nad nimi zapanować a prostowanie zajmuje mi ponad pół godziny... razem z Tobą czekam na jakieś odpowiedzi.
Radzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 21:51   #4
HDaisy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pece
Wiadomości: 159
Dot.: Okropne włosy - co robić ?

odżywianie i traktowanie produktami do takich włosów jakie posiadacie i zobaczycie efekty.
__________________
Studnówkowa walka i nie tylko - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post23009849
zapraszam wszystkich do rozmowy

Start: 2.11.2010

Matura 2011
HDaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 21:53   #5
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: Okropne włosy - co robić ?

ponieważ masz 14 lat, nie ma co proponować drogich fryzjerskich kosmetyków. Osobiście polecam ( i nie tylko ja) odżywkę Kallos - Crema al Latte
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...-do-wlosow.htm
daje niesamowity efekt nawilżenia już po 1 zastosowaniu i kosztuje ok. 20 za 1 litr!
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 21:55   #6
czarodzieka
Przyczajenie
 
Avatar czarodzieka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 24
Dot.: Okropne włosy - co robić ?

Mialam juz chyba 5 roznych odzywek , regularnie stosuje jedwab , szampony do mojego typu wlosow itp. NIC NIE POMAGA . Naprawde , dbam o nie , bo bardzo je lubie , ale chce zeby wygladaly ladnie i schludnie a narazie to tylko jedno wielkie siano ...

(Przepraszam za brak polskich znakow ale klawiaura cos sie psuje )
czarodzieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 22:19   #7
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Okropne włosy - co robić ?

A moze problemem jest zdrowie? Zastanow sie jaki masz tryb zycia? Czy przechodzisz przez jakis stres? I co wazne; jaka masz dietę? Warto łykac suplementy diety i obowiązkowo jesc warzywa, owoce, chude mięso i zdrowe tłuszcze!( tzn. oliwa z oliwek ,awokado, morskie ryby, orzechy itp.) dieta naprawdę bardzo odbija sie w stanie włosów. A jeżeli masz naprawdę zniszczone włoski to może jedna zastanów sie nad ich obcięciem?
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-02, 22:19   #8
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Okropne włosy - co robić ?

a wypróbuj taką domową maseczkę : żółtko [jedno albo i dwa] oliwa z oliwek/ olejek rycynowy i trzymaj pod czepkiem i ręcznikiem przynajmniej z 20 min, ten czas możesz spokojnie wydłużyć moje włosy po niej są miękie i gładkie podobne efekty daje WAX do kupienia w aptece
Ja czasem nawet trzymam na głowie ponad godzinę ale to zależy od włosów
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 22:29   #9
czarodzieka
Przyczajenie
 
Avatar czarodzieka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 24
Dot.: Okropne włosy - co robić ?

Hmmm... Juz teraz sama nie wiem . Od zawsze moje wlosy zawsze sie puszyly , ale teraz jak je pocieniowalam to staje sie to nie do zniesienia . Jezeli nie mam swiezo umytych wlosow to tylko koncowki sa nieznosne . Calosc blyszczy sie wieczorem na 2 dzien od umycia wloskow. Tutaj jest ich zdjecie ( dzisiaj robione , 3 dzien po umyciu) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...1a3f10eb0.html
Dziekuje za WSZYSTKIE odpowiedzi !!! Jestem pewna ze wszystkie bardzo mi pomoga i postaram sie wyprobowac kazdy sposob.

tranqil babe nie mam az tak zniszczonych wlosow owszem musze je podciac , ale chce wiedziec co mam robic kiedy problem powroci albo nawet nie zniknie .
Elewyn , czy trzeba najpierw umyc wlosy czy dopiero potem ,zmywajac ta cala maseczke ?

Edytowane przez czarodzieka
Czas edycji: 2010-05-02 o 22:32 Powód: błędy
czarodzieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 07:36   #10
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Okropne włosy - co robić ?

WAXa nakłada się na umyte włosy, potem tylko spłukać, z tą domową postępuję podobnie, tyle że, ja myję włosy rano i nakładam maseczkę jak wrócę ze szkoły, spłukuję i rano znowu myję włosy... niestety muszę je myć codziennie, mam włosy przetłuszczające się przy głowie, przesuszone na końcach Możliwe, że bezpośrednio po maseczce przetłuszczą ci się szybciej niż zazwyczaj.
Podczas stosowania sama zdecydujesz jak dla Twoich włosów najlepiej, kiedy myć i wg

Mówisz, że żałujesz postopniowania włosów- znam ten ból...
__________________
www.ellewyn.soup.io

Edytowane przez Elewyn
Czas edycji: 2010-05-03 o 07:38
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 08:21   #11
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Re: Dot.: Okropne włosy - co robić ?

Cytat:
Napisane przez czarodzieka Pokaż wiadomość
Hmmm... Juz teraz sama nie wiem . Od zawsze moje wlosy zawsze sie puszyly , ale teraz jak je pocieniowalam to staje sie to nie do zniesienia . Jezeli nie mam swiezo umytych wlosow to tylko koncowki sa nieznosne . Calosc blyszczy sie wieczorem na 2 dzien od umycia wloskow. Tutaj jest ich zdjecie ( dzisiaj robione , 3 dzien po umyciu) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...1a3f10eb0.html
Dziekuje za WSZYSTKIE odpowiedzi !!! Jestem pewna ze wszystkie bardzo mi pomoga i postaram sie wyprobowac kazdy sposob.

tranqil babe nie mam az tak zniszczonych wlosow owszem musze je podciac , ale chce wiedziec co mam robic kiedy problem powroci albo nawet nie zniknie .
Elewyn , czy trzeba najpierw umyc wlosy czy dopiero potem ,zmywajac ta cala maseczke ?
Chyba masz takie wlosy z natury i nic na to nie poradzisz .
Obciecie ich moze jedynie pogorszyc sytuacje.
Ja mam podobne wlosy dlatego ze sa krecone i czasem je krece dyfuzorem a czasem najpierw je prostuje kazde pasmo na szczotce potem dopiero prostownica raz na mycie czyli co dwa czasem trzy dni. I wlosy tak trzymaja sie do kolejnego mycia . Mi zadne kosmetyki nie pomagaja mam takie wlosy ale znalazlam na nie sposob, wyprobuj
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-03, 10:06   #12
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: Okropne włosy - co robić ?

próbowałaś maseczki Wax? nie? to spróbuj, mi pomogło. Ja mam włosy cienkie, puszące się, suche końce i tłustą skorę głowy (i pomógł wax). Jak Ci się puszą to stosuj może jedwab chi lub biosilk. Są b. dobre i wydajne.
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 10:21   #13
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Okropne włosy - co robić ?

Wątek na temat puszących się włosów - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...z%B1ce+w%B3osy
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 12:39   #14
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Okropne włosy - co robić ?

Ja jeszcze dodałabym pielęgnację olejami (rycynowy, z pestek winogron, kokosowy, ze słodkich migdałów, oliwy z oliwek, sezamowy...)
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 12:46   #15
monjas1988
Wtajemniczenie
 
Avatar monjas1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 865
Dot.: Okropne włosy - co robić ?

Cytat:
Napisane przez czarodzieka Pokaż wiadomość
Drogie Panie !!!

Mam poważny ( przynajmniej moim zdaniem) problem . Mianowicie moje włosy wyglądają jak kupa siana . Już naprawdę nie wiem co mam z nimi robić ... Moje włosy są długie (do połowy pleców ),
są pocieniowane , zwłaszcza w dolnej "części" . Mój problem ( a właściwie ich problem) polega na tym , że końcówki ,pomimo tego ,że są zdrowe - nie rozdwajają się itd. są matowe , "sianowate" . W moim wieku(mam 14 lat) jest to poważny problem , ponieważ kiedy szykuje się rano do szkoły wszystko muszę zrobić w ekspresowym tempie i nie mam ABSOLUTNIE czasu żeby je myc , suszyć a już napewno je prostować . Zazwyczaj wiąże je w kucyk , to wszystko. Myślę jednak ,że jest to bardzo nudna i mało atrakcyjna fryzura . Zdaje sobie też sprawę z tego ,że dłuższe czesanie się w ten sposób może uszkodzić cebulki a co za tym idzie - doprowadzić do zniszczenia włosów. Zazwyczaj myję włosy co 3 dzień ( nie mam problemów z przetłuszczaniem ), a i tak zawsze wyglądam jak lew- DOSŁOWNIE Są tak puszyste , że jakbym je rozpuściła to nawet nie powiewają na wietrze . Zauważyłam że najlepsze efekty uzyskałam używając szamponu Head&Shoulders + odżywka . Nie był to jednak oszałamiający postęp bo ten " lepszy efekt " to tylko błysk . Moje koleżanki myją włosy codziennie rano a potem je prostują i mają włosy tak gadkie i lśniące jak tafla wody. Czego mam używać aby uzyskać taki efekt ? Podobają mi się np. takie loki - fale ( nie wiem jak to nazwać )
.Ta fryzura też jest ok , muszę powiedziec ,ze mam prawie takie wlosy jak Kristen ( ksztalt) i identyczna dlugosc ) Podoba mi się też jak np. wyszłam z salonu fryzjerskiego i miałam idealnie proste gładkie i lśniące włosy . Dosłownie przy najmniejszym ruchu gowy każdy włos "szedł' w inną stronę . Były pojedyncze a nie jak jedna poplątana puszysta całość . Nie chce katować swoich włosów gumkami , czapkami , prostownicą itd. ale też nie chcę mieć na gowie siana !!!


Z góry dziękuje za odpowiedź !!!


Tak jak kolezanki polecam Waxa i domowe maseczki. A moze jeszcze powinnas stosowac jakies tabletki np Skrzypovite lub Belisse i zacznij pic pokrzywe podobno dziala cuda, ja osobiscie jeszcze nie probowalam ale od jutra mam taki zamiar
__________________
Dbam o włosy:
nawilżam
wzmacniam
regeneruję
zapuszczam
monjas1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 13:44   #16
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Okropne włosy - co robić ?

co do jedwabiu-czytałam że, on tylko tymczasowo poprawia ich wygląd, ale nie wpływa na ich stan, zdrowie, można porównać do np... nie wiem- pianki czy lakieru do włosów, gdy się je zmyje to nie ma różnicy czy się zastosowało czy nie i na nowo trzeba
Daj znać, jak wypróbujesz tą maseczkę
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 22:14   #17
czarodzieka
Przyczajenie
 
Avatar czarodzieka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 24
Dot.: Okropne włosy - co robić ?

Wychodzi na to,że muszę łykać witaminy W tym tygodniu porozglądam się za tymi kosmetykami które mi poleciłyście Jak tylko uda mi się je zdobyć to NATYCHMIAST wkleję fotkę włosów przed i po . Z tą maseczką to pewnie uda mi się dopiero później ( w weekend) bo w tygodniu to nie mam czasu - lekcje do 15 , potem do 19 angielski itd... Jak używać tych olejków ? W trakcie mycia , przed, po ? DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE ODPOWIEDZI
czarodzieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 22:34   #18
monjas1988
Wtajemniczenie
 
Avatar monjas1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 865
Dot.: Okropne włosy - co robić ?

Cytat:
Napisane przez czarodzieka Pokaż wiadomość
Wychodzi na to,że muszę łykać witaminy W tym tygodniu porozglądam się za tymi kosmetykami które mi poleciłyście Jak tylko uda mi się je zdobyć to NATYCHMIAST wkleję fotkę włosów przed i po . Z tą maseczką to pewnie uda mi się dopiero później ( w weekend) bo w tygodniu to nie mam czasu - lekcje do 15 , potem do 19 angielski itd... Jak używać tych olejków ? W trakcie mycia , przed, po ? DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE ODPOWIEDZI

Ja olejek rycynowy stosuje razem z nafta kosmetyczna przed myciem wloskow ( dzis pierwszy raz nalozylam oljek kokosowy , oczywiscie z odrobina ol. rycynowego). Olejek rycynowy dodaje rowniez do szamponu i sobie chwale
__________________
Dbam o włosy:
nawilżam
wzmacniam
regeneruję
zapuszczam

Edytowane przez monjas1988
Czas edycji: 2010-05-03 o 22:38 Powód: przeliterowanie
monjas1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 14:40   #19
humen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 68
Dot.: Okropne włosy - co robić ?

Ty się dziewczyno ciesz ,że przynajmniej grube włsoy co ja mam powiedzieć ze swoją cienizną Zamieńmy się
humen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-04, 14:54   #20
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Okropne włosy - co robić ?

Cytat:
Napisane przez czarodzieka Pokaż wiadomość
Wychodzi na to,że muszę łykać witaminy W tym tygodniu porozglądam się za tymi kosmetykami które mi poleciłyście Jak tylko uda mi się je zdobyć to NATYCHMIAST wkleję fotkę włosów przed i po . Z tą maseczką to pewnie uda mi się dopiero później ( w weekend) bo w tygodniu to nie mam czasu - lekcje do 15 , potem do 19 angielski itd... Jak używać tych olejków ? W trakcie mycia , przed, po ? DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE ODPOWIEDZI
A jakiego szamponu używasz? pisałaś coś o H&S wiec zakładam ze pewnie jakiegoś z silnymi detergentami, wiec może spróbuj jakiegoś z łagodnymi? Hipp lub Babydream ogólnie Twoje włosy wyglądają na przesuszone i może być to sprawka detergentów...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 19:34   #21
czarodzieka
Przyczajenie
 
Avatar czarodzieka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 24
Dot.: Okropne włosy - co robić ?

Kosmetyki ktorych uzywam :
czarodzieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 19:53   #22
0llu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Dot.: Okropne włosy - co robić ?

ja jak miałąm cienkie i wypadające włosy to przeczytałam w necie o olejku rycynowym. serio! jest GRNIALNY! kupuje sie go w aptece i kosztuje ok 2zł. ja zawsze do miseczki kciapuje jedno żółtko od jajka ,troche oleju kuchennego i tego olejku, ale nie za duzo, przed umyciem na mokre włosy wsmarowuje to coś i czekam ok 10 nim. trzeba dokladnie spłukac i normalnie umyc włosy. efekty są. włosy są grubsze zdrowsze , sa mocniejsze i co najlepiej-nie przetłuszczaja sie tak szybko. jedyna wada to taka ze przyciemnia on włosy.. olejek rycynowy mozna tez uzywac do rzęs i brwi równiez pomaga. polecam.
0llu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 21:19   #23
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Okropne włosy - co robić ?

pewnie nie wszystkim się to spodoba, ale:
od wczoraj po powrocie do domu wcieram we włosy oliwę z oliwek i duużo odżywki do włosów [te zwykłe z Ziaji], spinam klamrą i tak do wieczora, myję włosy i pozostawiam do wyschnięcia efekty już są namacalne gładkie i miękkie włosy
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 05:30   #24
monjas1988
Wtajemniczenie
 
Avatar monjas1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 865
Dot.: Okropne włosy - co robić ?

Cytat:
Napisane przez Elewyn Pokaż wiadomość
pewnie nie wszystkim się to spodoba, ale:
od wczoraj po powrocie do domu wcieram we włosy oliwę z oliwek i duużo odżywki do włosów [te zwykłe z Ziaji], spinam klamrą i tak do wieczora, myję włosy i pozostawiam do wyschnięcia efekty już są namacalne gładkie i miękkie włosy


jak sie zmywa ?
__________________
Dbam o włosy:
nawilżam
wzmacniam
regeneruję
zapuszczam
monjas1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 12:33   #25
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Okropne włosy - co robić ?

Cytat:
Napisane przez monjas1988 Pokaż wiadomość
jak sie zmywa ?
dość w porządku nie mam wrażenia żeby włosy były tłuste albo coś
normalnie myję włosy szamponem
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 22:32   #26
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Okropne włosy - co robić ?

to ja tez polecę oleje( choc jezeli masz delikatne wlosy to uwazaj, ja stosuje rzadko gdyz potem zmywanie takiego oleju pozbawia mnie masy włosów) i dobrą odzywkę wygłądzającą. Świetna jest kerastase fluid Oleo-relax ale to juz spory wydatek bo ok 80zl .
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 15:34   #27
Lasd
Raczkowanie
 
Avatar Lasd
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 188
Dot.: Okropne włosy - co robić ?

Jak wyprostujesz te włosy to bd miała proste i ci nie bd odstawac. Mam tak samo...wycieniowane włosy i na dodatek trochu zniszczone (3 lata prostowania robia swoje) jak umyłam włosy i nie wyprostowałam wygladam jakbym miała siano a jak wyprostuje wszysycy gadaja ze mam zadbane i lśniace włosy. Prostownica wygładza łuski wiec jets taki efekt. Mam gorsze włosy po umyciu niz ty!
Kupiłam ostatnio Nivea Intensywna regeneracja i od kilku dni robie kucyka i nie prostuje włosów i sa w lepszym stanie.
Warto tez wcierac olej rycynowy a jak nie chcesz to odzywe z ziaji z olejkiem ycynowym, robic maski itd.
__________________
: )
Lasd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 19:25   #28
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Okropne włosy - co robić ?

Cytat:
Napisane przez Lasd Pokaż wiadomość
Jak wyprostujesz te włosy to bd miała proste i ci nie bd odstawac. Mam tak samo...wycieniowane włosy i na dodatek trochu zniszczone (3 lata prostowania robia swoje) jak umyłam włosy i nie wyprostowałam wygladam jakbym miała siano a jak wyprostuje wszysycy gadaja ze mam zadbane i lśniace włosy. Prostownica wygładza łuski wiec jets taki efekt. Mam gorsze włosy po umyciu niz ty!
Kupiłam ostatnio Nivea Intensywna regeneracja i od kilku dni robie kucyka i nie prostuje włosów i sa w lepszym stanie.
Warto tez wcierac olej rycynowy a jak nie chcesz to odzywe z ziaji z olejkiem ycynowym, robic maski itd.
Ale to tylko efekt tymczasowy, który zamiast pomagac, jeszcze bardziej przyczynia się do szopy po umyciu...
A tu chodzi o odżywienie włosów.
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 14:24   #29
czarodzieka
Przyczajenie
 
Avatar czarodzieka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 24
Dot.: Okropne włosy - co robić ?

Taaak , na prostownicę nigdy się nie zgodzę Poprostuję sobie przez 2 miesiące , potem mi się znudzi a zniszczone włosy są przez lata . Powiedzcie mi , gdzie można kupić takie specjalne maski , odżywki , szampony ... Bo nie wierzę w takie z supermarketów typu rossman
Hmm... Ostatnio myślałam nad zainwestowaniem w grubą lokówkę ( taką 38mm) . Co o tym myślicie ? Może zamiast prostować moje włosy , warto podkreślić ich objętość (i grubość ) luźnym skrętem ? Stwierdzam , że muszę je polubić a nie ciągle narzekać . Będzie o wiele łatwiej niż ciągłe gadanie , że " ONE SĄ OKROPNE " !!!
czarodzieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 20:58   #30
czarodzieka
Przyczajenie
 
Avatar czarodzieka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 24
Dot.: Okropne włosy - co robić ?

Uuups ... Widzę , że temat podupadł No nic , chciałam Wam powiedzieć ,że zaczęłam stosować szampon Timotei - Świeżość 2w1 i jest SUPER !!!
Włosy stały się idealnie gładkie , końcówki jak jedwab i taaak pięknie się błyszczą Polecam wszystkim dziewczynom z podobnymi problemami Proszę Was , powiedzcie co sądzicie o tym pomyśle z lokówką ?

Pozdrawiam
czarodzieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:44.