Szyty język. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-28, 12:19   #1
Viqusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3

Szyty język.


Witam, mam pytanie !
Bardzo proszę o odpowiedź .
Jak miałam 6 lat, spadłam z drabinek i przecięłam język, blisko czubka języka. Mam tam bliznę, teraz chciałabym zrobić sobie kolczyk w języku, miałam robiony już wcześniej i właśnie też obok czubka języka i nie chciał mi się zagoić, a w dodatku był on krzywo zrobiony i go wyjełam.
Teraz znów chce kolczyk, lecz nie w tym samym miejscu tylko dalej, lecz boje się że znów mi się może nie zagoić przez to iż język już był uszkodzony.
Nie chce dostać paraliżu lub innych objawów.
Prosze o odp. PILNE.
Pozdrawiam.
Viqusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 13:11   #2
kora777
Raczkowanie
 
Avatar kora777
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 274
Dot.: Szyty język.

od przebicia języka nie dostaniesz paraliżu ale od jego stanu ropnego juz mogą byc kłopoty...
z tego co mówisz blizna sie zrobiła wiele lat temu, dlatego nic juz w niej teraz nie zmienisz. taka zostanie, nie mozna tego "od nowa zszyć".
co za tym idzie kolczyk i jego gojenie (o ile nie jest w bliźnie, a jak rozumiem nie jest) nie ma z nia nic wspólnego!! a to że sie słabo goi jest... no cóż, twoja cechą organizmu albo wadą zakładajacego. a to sie nie zmieni... i TYLKO dlatego bym go odradzała
__________________
Wszystko ma swój czas,
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
.

Edytowane przez kora777
Czas edycji: 2009-05-28 o 13:13
kora777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 13:23   #3
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Szyty język.

Cytat:
Napisane przez kora777 Pokaż wiadomość
od przebicia języka nie dostaniesz paraliżu ale od jego stanu ropnego juz mogą byc kłopoty...
z tego co mówisz blizna sie zrobiła wiele lat temu, dlatego nic juz w niej teraz nie zmienisz. taka zostanie, nie mozna tego "od nowa zszyć".
co za tym idzie kolczyk i jego gojenie (o ile nie jest w bliźnie, a jak rozumiem nie jest) nie ma z nia nic wspólnego!! a to że sie słabo goi jest... no cóż, twoja cechą organizmu albo wadą zakładajacego. a to sie nie zmieni... i TYLKO dlatego bym go odradzała
zgadzam sie z kora.. A przede wszystkim jesli przebijasz w profesjonalnym salonie-oni powinni rozwiac Twoje watpliowosci. Ja mam kolczyk z jezyku i go uwielbiam.. ale gdyby juz raz mi sie zle goilo chyba nie ryzykowalabym.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 18:54   #4
Viqusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: Szyty język.

dziękuje. ;*
Viqusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:20.