Nasze blogi kosmetyczne - cz. II - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-01, 08:51   #721
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

No widzisz Yasinisi ja też ale mnie nie stać mimo tego, że mam wybrańca
Na studiach pracowałam,żeby przeżyć i przez to nie mam doświadczenia w zawodzie, teraz jeśli chce iść dalej zgodnie z marzeniami to muszę trochę popracować za darmo a za rok jeszcze dopłacić dlatego czuję rozgoryczenie z systemu

Ale to w sumie moja wina bo mi mówili, że tak to jest, a ja powtarzałam że nie może być tak źle i się zakopałam. Ale ktoś tu pisał, że szuka pracy i ja to rozumiem, też myślałam że mam dobre studia a pracy "normalnej" znaleźć nie mogłam, więc poszłam w bardzo zawodową stronę.

Ubolewam tylko nad tym, że musiałam teraz wybrać albo zawód albo rodzina i oczywiście że nic straconego bo będę mieć dzieci po 30stce ale musiałam się przewartościować

Dobra, koniec, nie ma co się dołować, trzeba walczyć dalej


A w temacie blogowym, dzisiaj w Poznaniu piękne słoneczko. Robię sobie poranek maseczkowy a potem popstrykam zdjęcia, uzbierało się sporo recenzji a czas gdzieś ucieka.

Jaaacie coraz bliżej święta

Edytowane przez ciriness
Czas edycji: 2011-11-01 o 08:58
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 08:54   #722
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Ale się dyskusja o pracy przeciągnęła
Co do języków to uczę się ang i ruskiego, przez 2 lata miałam łacinę ze względu na profil.
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 08:56   #723
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Urban wróciła http://urbanstateofmind.blogspot.com...an-update.html
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 09:36   #724
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość
No widzisz Yasinisi ja też ale mnie nie stać mimo tego, że mam wybrańca
Na studiach pracowałam,żeby przeżyć i przez to nie mam doświadczenia w zawodzie, teraz jeśli chce iść dalej zgodnie z marzeniami to muszę trochę popracować za darmo a za rok jeszcze dopłacić dlatego czuję rozgoryczenie z systemu

Ale to w sumie moja wina bo mi mówili, że tak to jest, a ja powtarzałam że nie może być tak źle i się zakopałam. Ale ktoś tu pisał, że szuka pracy i ja to rozumiem, też myślałam że mam dobre studia a pracy "normalnej" znaleźć nie mogłam, więc poszłam w bardzo zawodową stronę.

Ubolewam tylko nad tym, że musiałam teraz wybrać albo zawód albo rodzina i oczywiście że nic straconego bo będę mieć dzieci po 30stce ale musiałam się przewartościować

Dobra, koniec, nie ma co się dołować, trzeba walczyć dalej


A w temacie blogowym, dzisiaj w Poznaniu piękne słoneczko. Robię sobie poranek maseczkowy a potem popstrykam zdjęcia, uzbierało się sporo recenzji a czas gdzieś ucieka.

Jaaacie coraz bliżej święta
No tak.. Sama teraz szukam pracy i szczerze mówiąc jestem zdziwiona, że jest tak ciężko.. Wcześniej miałam to szczęście, że dostawałam pracę od razu niemal.. Najpierw w Anglii jako jeździec przez ponad rok, potem jedno biuro u znajomego ojca ale szybko odeszłam bo źle się tam czułam, potem fajna i dobrze płatna w praca w klinice dla koni. Coś co lubiłam, tematyka którą dobrze znałam. Zrezygnowałam na rzecz własnej działalności ale kryzys zrobił swoje i musiałam ją zamknąć.. Teraz szukam i odzewu zero. Na taką pracę jak ta ostatnia nie mam co liczyć..
Ciężko jest..

Ale się nie poddaję..

W końcu musi się ułożyć prawda?
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 09:53   #725
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość
A gdzie ja o tym pisałam?

Ja napisałam tylko o sobie, że chciałam być młodą mamą, niektóre kobiety wcześniej, niektóre późnej a jeszcze inne nigdy nie odczuwają instynktu.
Mi chodziło tylko o to że jak moja mama skończyła studia dostała pracę i mogła realizować się rodzinnie, a w dzisiejszych czasach to tak nie działa. I dlatego rozumiem niektóre wypowiedzi tutaj, że ktoś kończy studia i dalej ma niewiele a chciałby np. założyć rodzine. Warto pamiętać o tym że naprawdę są osoby które mając 25 lat pragną mieć dzieci.
Kobiety często odkładają decyzję o dziecku jak się czują gotowe, z powodów ekonomicznych i tyle. To normalne że czasem patrzy się wstecz i coś porównuje


Ja też uważam że to indywidualna decyzja i nie wolno nikogo do niczego zmuszać, coś się nie zrozumiałyśmy, w końcu to tylko tekst pisany i każdy odbiera go emocjonalnie zgodnie ze swoimi odczuciami i pragnieniami

I współczuje też kobietom nacisków rodzinnych w takim razie.
a czy ja napisalam gdzies, ze Ty to napisalas o tym i sie do tego odnosze? wyrazilam swoje zdanie- nie odnosilam sie w nim do tego co napisalas. Pierwsza czesc byla do Twojej wypowiedzi- o tym co bylo kiedys a pozniej juz jest moje zdanie
napisalam jak jest wedlug mnie- i to sie glownie odnosi do tego, ze czesto wlasnie rodzina, ktora uwaza, ze trzeba mlodo rodzic napiera na dziewczyny i nie chce zrozumiec, ze maja inne zdanie.
Tak jak ciotka mojego Tzta- juz mu ostatnio robila wyklad, ze on juz musi mi sie oswiadczyc bo tyle lat razem to juz wypada!
wypada! normalnie trafia mnie kiedy mi takie rzeczy opowiadaja
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 09:59   #726
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Em mozesz Urbi od razu dodac do naszej listy blogow
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 10:09   #727
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
No tak.. Sama teraz szukam pracy i szczerze mówiąc jestem zdziwiona, że jest tak ciężko.. Wcześniej miałam to szczęście, że dostawałam pracę od razu niemal.. Najpierw w Anglii jako jeździec przez ponad rok, potem jedno biuro u znajomego ojca ale szybko odeszłam bo źle się tam czułam, potem fajna i dobrze płatna w praca w klinice dla koni. Coś co lubiłam, tematyka którą dobrze znałam. Zrezygnowałam na rzecz własnej działalności ale kryzys zrobił swoje i musiałam ją zamknąć.. Teraz szukam i odzewu zero. Na taką pracę jak ta ostatnia nie mam co liczyć..
Ciężko jest..

Ale się nie poddaję..

W końcu musi się ułożyć prawda?
Pewnie że się ułoży
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-01, 10:22   #728
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

ja tam nie wiem ale ja ze szkoly wynioslam jezyki w stopniu komunikatywnym..nie w stopniu ze potrafie sklecic dwa zdania i na tym koniec. pomine ta lacine nieszczesna
na angielski tez chodzilam prywatnie. Oczywiscie jaksie jezyka nie uzywa to sie zapomina ale to jest kwestia pozniej przypomnienia tylko przynajmniej ja tak mam...mam lekkos do jezykow - oprocz laciny i hiszpanskiego zawsze lubilamsie ich uczyc i stad wydaje mi sie ze wychodzac ze szkoly powinnysmy znac lepiej te jezyki, ale moze to moje mylne wyobrazenie o nauce w szkole...

duzo tez zalezy od nauczycieli ..ja mialam z anglika takaaa france co nas tak cisnela ,ale dzieki niej potrafie pogadac
niemieckiego sie uczylam bo jezdzilam do niemiec na wakacje do cioci i tam mialam kolezanke wieeec musialam z nia sie dogadywac

na studiach poziom angielskiego byl zalosny...od podstaw zaczynalismy wiec sie wynudzilam tylko:/

kwestia checi i podejscia do nauki jezyka wg mnie nie mozna uogolniac ze wszyscy wyszlismyz LO i potrafimy powiedziec..." helloooo my name is..Gosia" i tyle..
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 10:26   #729
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Em mozesz Urbi od razu dodac do naszej listy blogow
A jaki ma tutaj nick?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 10:32   #730
mini892
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 25
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

hej mogę prosić o dodanie do listy blogów ?, zapraszam tez do mnie, nowe makijaże
__________________

mini892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 10:36   #731
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
A jaki ma tutaj nick?
UrbanWarrior
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 11:22   #732
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

co s ie stalo Orlicy?
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 11:28   #733
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
mozna wielu rzeczy sie nauczyc chocby ze slownictwa
ale my w pl uczymy sie angielskiego a nie amerykanskiego i zeby faktycznie byla to przydatna nauka to trzeba ogladac tylko brytyjki czy osoby, ktore tam mieszkaja i maja akcent uk bo uk od usa rozni sie i to bardzo duzo
lepiej ogladac bbc
na studiach miałam podział na brytyjski i amerykański angielski i ja np uczyłam się amerykańskiego więc to nie do końca tak. A uczą to nas polglisza tak naprawdę, ja nie pamiętam, żebyśmy na lekcjach w podstawówce czy liceum kiedykolwiek robili te ćwiczenia z ramki "pronunciation"

Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość

A w temacie blogowym, dzisiaj w Poznaniu piękne słoneczko. Robię sobie poranek maseczkowy a potem popstrykam zdjęcia, uzbierało się sporo recenzji a czas gdzieś ucieka.

Jaaacie coraz bliżej święta
ja też fotkuje dzisiaj od rana! cudna pogoda na swatche
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 11:33   #734
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

u mnie jakoś pochmurnie od rana :/ a w ogóle ostatnio jakoś wegetuję...
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 11:41   #735
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
na studiach miałam podział na brytyjski i amerykański angielski i ja np uczyłam się amerykańskiego więc to nie do końca tak. A uczą to nas polglisza tak naprawdę, ja nie pamiętam, żebyśmy na lekcjach w podstawówce czy liceum kiedykolwiek robili te ćwiczenia z ramki "pronunciation"


ja też fotkuje dzisiaj od rana! cudna pogoda na swatche
to roznie bywa i zalezy widac od uczelni- ja mialam podzial taki w historii, literaturze, kulturze itp ale fonetycznie uczylam sie tylko angielskiego- amerykanskiego nie i bardzo zwracali uwage, zeby nie mieszac przypadkiem jednego z drugim i zeby mowic tak jak w UK

no chyba zwariowalas zeby w LO sie przejmowali wymowa tam wazne jest zeby mowic i gramatyke umiec jako tako- a nie fonetyke
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 11:43   #736
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
co s ie stalo Orlicy?
Nie wiem, ale się zmartwiłam, jak zobaczyłam notkę na blogu
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 11:45   #737
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Orlica ma odmę płucną Oby szybciutko do nas wróciła
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 11:51   #738
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to roznie bywa i zalezy widac od uczelni- ja mialam podzial taki w historii, literaturze, kulturze itp ale fonetycznie uczylam sie tylko angielskiego- amerykanskiego nie i bardzo zwracali uwage, zeby nie mieszac przypadkiem jednego z drugim i zeby mowic tak jak w UK

no chyba zwariowalas zeby w LO sie przejmowali wymowa tam wazne jest zeby mowic i gramatyke umiec jako tako- a nie fonetyke
no a u mnie z kolei było deklarowanie na samym początku do jakiej się grupy chce przynależeć i jak już się określiło na amerykański to Bóg strzegł przed brytyjską wymową...
no mówić tak jak w uk ale gdzie dokładnie? bo tam co miasto to inny dialekt a RP to chyba nikt nie mówi

eh ja wiem że jestem idealistką ale marzy mi się żeby w liceum chociaż sygnalizowali, że takie coś jak wymowa jest. Bo co innego jak jesteś na mat-fizie a co innego jak na ogólnym z rozszerzonym angielskim a wymawiasz żelazo [ajron] ... tak nas uczą w szkole a potem człowiek idzie na studia i mu wstyd... :/

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Orlica ma odmę płucną Oby szybciutko do nas wróciła
o raju! :/ biedulka... to trzymamy kciuki żeby wyzdrowiała jak najszybciej!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 12:01   #739
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Orlica ma odmę płucną Oby szybciutko do nas wróciła
o biedna
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 12:06   #740
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
no a u mnie z kolei było deklarowanie na samym początku do jakiej się grupy chce przynależeć i jak już się określiło na amerykański to Bóg strzegł przed brytyjską wymową...
no mówić tak jak w uk ale gdzie dokładnie? bo tam co miasto to inny dialekt a RP to chyba nikt nie mówi

eh ja wiem że jestem idealistką ale marzy mi się żeby w liceum chociaż sygnalizowali, że takie coś jak wymowa jest. Bo co innego jak jesteś na mat-fizie a co innego jak na ogólnym z rozszerzonym angielskim a wymawiasz żelazo [ajron] ... tak nas uczą w szkole a potem człowiek idzie na studia i mu wstyd... :/

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------


o raju! :/ biedulka... to trzymamy kciuki żeby wyzdrowiała jak najszybciej!
nie okreslili dokladnie UK i koniec przypuszczam, ze chodzi im o ten najczesciej uzywany i zwiazany z glownym miastem uk- Londynem i klasa "wyksztalcona":rolley es:
mi sie bardziej podoba akcent uk, ale problem w tym, ze wlasnie maja tyle roznych odmian- to miasto ma inne, to dzielnica, ze czasami ciezko zrozumiec co kto mowi no ja bylam w LO na jezykowym i podstaw wymowy zero- a mogliby chociaz nauczyc podstawowych rzeczy tak zeby chocby czlowiek domyslil sie jak mozna wymowic nowe slowko czy jak to "ugryzc", ale to marzenie scietej glowy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 12:11   #741
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
nie okreslili dokladnie UK i koniec przypuszczam, ze chodzi im o ten najczesciej uzywany i zwiazany z glownym miastem uk- Londynem i klasa "wyksztalcona":rolley es:
mi sie bardziej podoba akcent uk, ale problem w tym, ze wlasnie maja tyle roznych odmian- to miasto ma inne, to dzielnica, ze czasami ciezko zrozumiec co kto mowi no ja bylam w LO na jezykowym i podstaw wymowy zero- a mogliby chociaz nauczyc podstawowych rzeczy tak zeby chocby czlowiek domyslil sie jak mozna wymowic nowe slowko czy jak to "ugryzc", ale to marzenie scietej glowy
tak na dobrą sprawę, to nie jest żadna filozofia nauczyć człowieka korzystać ze słownika typu Longman Dictionary of Pron. Z drugiej zaś strony, młodzi ludzie teraz to pewnie nierzadko nie wiedzą jak korzystać z normalnego słownika... ehhh
Ja amerykański akcent kocham... a ostatnio spodobał mi się brytyjski - lubię go słuchać. Jest taki melodyjny )
No czyli właśnie RP (received pronunciation) - to ten taki standardowy brytyjski.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 12:34   #742
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
tak na dobrą sprawę, to nie jest żadna filozofia nauczyć człowieka korzystać ze słownika typu Longman Dictionary of Pron. Z drugiej zaś strony, młodzi ludzie teraz to pewnie nierzadko nie wiedzą jak korzystać z normalnego słownika... ehhh
Ja amerykański akcent kocham... a ostatnio spodobał mi się brytyjski - lubię go słuchać. Jest taki melodyjny )
No czyli właśnie RP (received pronunciation) - to ten taki standardowy brytyjski.
czy taki w 100% rp to nie wiem ale przyjemny jest
heh trzeba pierw miec taki slownik, albo miec mozliwosc jego wypozyczenia a watpie, ze w bibliotekach lo jest- a z drugiej strony nawet jak bedzie w bibliotece publicznej to licealisci stwierdza, ze po co im takie glupoty jak oni potrzebuja tylko do matury i wsio
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 12:51   #743
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Orlica ma odmę płucną Oby szybciutko do nas wróciła
Jej trzymam kciuki żeby szybko wróciła do zdrowia i do nas

Ech miałam dziś zdjęcia robić ale niestety słońca brak
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 13:10   #744
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Orlica ma odmę płucną Oby szybciutko do nas wróciła

Szybkiego powrotu do zdrowia zycze

Em, moge prosic o dodanie do listy blogow
Dziekujez gory
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 13:13   #745
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Em mozesz Urbi od razu dodac do naszej listy blogow
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
UrbanWarrior
Dzieki dziewczyny!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Orlica ma odmę płucną Oby szybciutko do nas wróciła
O kurcze bidulka, niech szybko wraca do zdrowia!!!

Edit: melduję się na wątku
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 13:22   #746
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez cathiebaj Pokaż wiadomość
W tym bądź w zeszłym roku bodajże określono to prawnie... (Chyba, nie jestem w tym biegła). Że ponoć licencjackie to nie jest wyższe. O to mi szło, a niekoniecznie się z tym zgadzam
To znaczy o to mi szło, że magisterskie jest określane wyższym
Dobra, nie mówię też, że do każdej pracy potrzebne jest wyższe, źle to ujęłam, przepraszam.
Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Licencjat to niepełne wyższe, ale jednak - wyższe
Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Nie ma chyba czegoś takiego jak "wykształcenie wyższe niepełne" (podobnie jak ze średnim).
Potocznie o absolutorium mówi się "niepełne wyższe", ale taki rodzaj wykształcenia nie istnieje.

Przecież po studiach licencjackich masz wykształcenie wyższe (bez przymiotników niepełne czy zawodowe)- nie masz za to tytułu naukowego, jak po magisterce.

Biedna Orlica
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 13:25   #747
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość


Edit: melduję się na wątku
helloł

jak Wam mija dzień? Byłyście na cmentarzach a może dopiero się wybieracie?


Robię obiad a potem może jakiś film ?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 13:37   #748
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Orlica ma odmę płucną Oby szybciutko do nas wróciła
O kurcze niefajnie.
I ja trzymam kciuki za zdrowie

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość


Edit: melduję się na wątku
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 13:38   #749
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
helloł

jak Wam mija dzień? Byłyście na cmentarzach a może dopiero się wybieracie?


Robię obiad a potem może jakiś film ?

U mnie leniwie choc z jednej strony caly czas mam przygotowania zwiazane z wyjazdem.Staram sie kazda wolna chwile na to poswiecic zeby nie umknelo mi nic z listy

Nie lubie corocznych spedow na cmentarzach i w tym roku wyjatkowo wybralam sie z rodzicami bo za rok na pewno nie bedzie to mozliwe.Nie zaluje tego ale wiem, ze dla mamy mialo to znaczenie.Czasami trzeba cos zrobic, bo wiem ze ma to wartosc dla drugiej osoby
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 13:43   #750
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. II

Urbis ...

Hexx ja tez nie przepadam za spedami, wole jak jest prawie pusto, o czym dzis mozna zapomniec. A poniewaz i tak tu nikogo nie mam, to dzien spedzam leniwie w domu
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:55.