Marcowe Mamy 2015 cz. 2 - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-08, 21:43   #3241
luzna25
Zadomowienie
 
Avatar luzna25
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 095
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Cytat:
Napisane przez ewka5891 Pokaż wiadomość
O kurcze drogie te leki na jakiej zasadzie mozna sie zakwalifikować do refundacji, masz jakas szanse?

Lekarz powiedział, że musiałby mi dać skierowanie do klinika badania krzepliwości, musiałabym już nie ruszać nogami i umierać żeby mi dali receptę na refundowane zastrzyki. Mówi, że szkoda mojego czasu, bo i tak mnie nie zakwalifikują a zastrzyki i tak muszę brać
Niestety takie realia...

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
niby tak, ale... 115 za dziesięć zastrzyków czyli na 10 dni?? dobrze rozumiem?? kurcze, masakra. zachlastać się można.

ja też stosuję się do zaleceń lekarzy (na szczęście mi takich zastrzykó nie zalecił, a też mam za sobą poronienie), ale ja nie ukrywam, że niektóre rzeczy i badania mnie bolą po kieszeni.

Tak dobrze rozumiesz Jedno opakowanie mam na 10 dni.

Na szczęście wizyty, usg i większość badań mam w pakiecie medycznym z pracy więc przynajmniej tu nie ponoszę kosztów, więc jesteśmy w stanie finansowo pozwolić sobie na te zastrzyki
__________________
Radek- ur. 23 luty 2015 o godz. 10:24


luzna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-08, 21:44   #3242
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Cytat:
Napisane przez luzna25 Pokaż wiadomość
Lekarz powiedział, że musiałby mi dać skierowanie do klinika badania krzepliwości, musiałabym już nie ruszać nogami i umierać żeby mi dali receptę na refundowane zastrzyki. Mówi, że szkoda mojego czasu, bo i tak mnie nie zakwalifikują a zastrzyki i tak muszę brać
Niestety takie realia...
Przykre
Jedynym plusem służby zdrowia w uk jest to, ze chociaz leki przeważnie są darmowe.
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-08, 21:45   #3243
luzna25
Zadomowienie
 
Avatar luzna25
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 095
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Cytat:
Napisane przez ewka5891 Pokaż wiadomość
Przykre
Jedynym plusem służby zdrowia w uk jest to, ze chociaz leki przeważnie są darmowe.
Zazdroszczę Ci takich luksusów
__________________
Radek- ur. 23 luty 2015 o godz. 10:24


luzna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-08, 21:49   #3244
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Cytat:
Napisane przez luzna25 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Ci takich luksusów
Ja na szczescie nie potrzebuje żadnych leków teraz, wolałabym mieć szansę czestszego usg ale niestety
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-08, 21:51   #3245
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Cytat:
Napisane przez luzna25 Pokaż wiadomość
Lekarz powiedział, że musiałby mi dać skierowanie do klinika badania krzepliwości, musiałabym już nie ruszać nogami i umierać żeby mi dali receptę na refundowane zastrzyki. Mówi, że szkoda mojego czasu, bo i tak mnie nie zakwalifikują a zastrzyki i tak muszę brać
Niestety takie realia...

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------




Tak dobrze rozumiesz Jedno opakowanie mam na 10 dni.

Na szczęście wizyty, usg i większość badań mam w pakiecie medycznym z pracy więc przynajmniej tu nie ponoszę kosztów, więc jesteśmy w stanie finansowo pozwolić sobie na te zastrzyki
masakra te koszty :/ to ja się ostatnio niemal załamałam jak za 2 badania (w tym jedno pewnie niepotrzebne) dałam 114. plus wszystkie inne badania płatne, wizyty średnio co 3tyg też płatne, trochę to człowieka ciągnie. a jeszcze dziecka na świecie nie ma :P
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-08, 21:52   #3246
meganka18
Rozeznanie
 
Avatar meganka18
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 795
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Cytat:
Napisane przez ewka5891 Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie, ze kazde dziecko jest inne i to, że jeśli jednemu cos przypasuje nie oznacza, że dla innego tez bedzie dobre. Mam nadzieje, ze u Ciebie nie bedzie z tym problemu

Oczywiscie zgadzam sie w 100 % moze okazać sie ze np dzidzius bedzie uczulony na parafine która jest w calej serii Emolium


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
meganka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-08, 22:01   #3247
lesyeux
Zadomowienie
 
Avatar lesyeux
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 504
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Witajcie. Ja walcze nadal z awaria neta...
Ale melduje ze.wszystko ok. I juz lada moment wizytaaaaa wtorek tuz.. tuz... uciekam spac. Kolorowych snow:-*
A co do ruchow to jak sie skupie na brzuszku i na niego wnikliwie patrze to widze takie wstrzasy ale czy to bobik? Nie wiem
Narazie nic innego nie czuje tylko wizualnie.cos.tam mi pika
Spijcie slodko:-*
__________________
Zosia ur. 26.02.2015r.
długa 55 cm waga 3000kg
lesyeux jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-08, 22:19   #3248
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Cytat:
Napisane przez meganka18 Pokaż wiadomość
Ja mam taki plan :

Emulsja do kąpieli - Oliatum Soft Baby
Żel myjący do ciała i włosów - Mustela
Krem do twarzy - Mustela Hydra Baby
Balsam do Ciała - Emolium
Oczy przegotowaną woda i wacikami bez pyłowymi

sudocrem - na odparzenia
Linomag- zapobiegawczo na pupkę
Octanisept - do pępuszka

Husteczki nawilzajace Pampers


Taki mam plan jak wszystko dobrze pojdzie




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Linomag jest super
Sudocrem ok, ale pamiętaj by nigdy nie stosowąć na mocne odparzeia, takie gdy już mięsko widać bo tylko pogorszy się sprawę.

Co do husteczek to w sumie żadnych nie polecam. Mam złe zdanie w tym temacie. Jednak wole wode i waciki
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-08, 22:27   #3249
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

ja się modlę, żeby nie musieć stosować na dziecku sudocremu bałam się go użyć na sobie, a co dopiero na bobasie. nie wiem, nie przekonuje mnie ten specyfik.

poszłabym spać, ale ostanio nie mogę spać na plecach (czuję, jakbym miała mieć zaraz zapaść, poza tym czytałam, że się nie powinno), na brzuchu też nie (trochę wystaje i przeszkadza), na dodatek i prawy, i lewy bok mnie już bolą. więc chyba bd siedzieć do oporu

Edytowane przez Michiru
Czas edycji: 2014-10-08 o 22:29
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 05:37   #3250
marcia45
Zadomowienie
 
Avatar marcia45
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 513
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Cała noc przespana(w zasadzie od 19) a ja nadal źle się czuje. Głowa mnie boli, a najgorzej to z ta kością ogonową. Zawsze po całym dniu pracy kość mnie boli, że później tylko chodzę lub leżę, a po nocy przechodziła. A dziś rano nadal ją czuje, a co będzie w pracy
Wczoraj przesadziłam i siedziałam do 18 w pracy i się na mnie dziś odbija chyba.

Gratuluje udanych wizyt. Ciekawe czy na nfz jest te połówkowe, bo na prenatalne szłam oddzielnie i płaciłam. Narazie chodze na nfz, bo prywatnie przy kredycie i wykańczaniu mieszkania by nas zniszczyło, szczególnie tu w wawie.

Dzis bym najchetniej zostałą w domu Najgorsze, że jak wracam po 8 godz plus dojazdy, to tylko obiad jakis szybko odgrzeje i ide spac. Nie mam siły posprzątać czy cokolwiek. Wszystkie prace domowe nadganiamy w weekend, lub robi to TZ. Wczoraj chcial isc wozki poogladac a ja nie miałam siły poprostu.
__________________

Tak to jest zawsze było,że za złotem goni cały świat. A ja wiem Twoja miłość -To jest skarb jedyny jaki znam


7.7.2012 godz 17
7.3.2015 moje druga miłość

Anioły nie mają przecież chandry, gorszego dnia, zmarszczek i okresu
marcia45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 06:21   #3251
Czarindia
Rozeznanie
 
Avatar Czarindia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Orzech
Wiadomości: 520
GG do Czarindia
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Witam.
U nas sie sprawdziły chusteczki z Nivei Soft&Cream i teraz też te najpierw wypróbuję.

Też miałam ręczny laktator Avent i średnio mi pasował - bolało. Teraz myślę nad elektrycznym Tommee Tippee.

Co do wózka, jeden już kupiłam pod wpływem impulsu bo mi się spodobał - Tako Junama. Pistacjowa ekoskórka. Zakochałam się w kolorze.
Drugi kupujemy x lander x pulse. Fotelik wybrałam Kiddy. Ma fajna opcję rozlożenia na płasko i np na zakupach dziecko ma wygodniej jak śpi, lub np. jak długo jedzie autem.

Miłego dnia
Czarindia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-09, 06:40   #3252
meganka18
Rozeznanie
 
Avatar meganka18
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 795
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Hej dziewczyny . U mnie dzis z rana znowu brązowe plamienia ;( wczoraj wieczorem juz ich nie było (


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
meganka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 06:48   #3253
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

meganka kochana dzwon do swojej gin zapytaj co masz robic, wiem kochana co czujesz!!!
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 07:00   #3254
meganka18
Rozeznanie
 
Avatar meganka18
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 795
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Powiedziała mi ze do 3 dni mogą sie utrzymywać i ze do szpitala mam jechac jak krwawienie bedzie bo bardziej niz Duphaston i lezenie mi nie pomogą straszne myśli człowiek ma ;/


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
meganka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 07:10   #3255
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
ja się modlę, żeby nie musieć stosować na dziecku sudocremu bałam się go użyć na sobie, a co dopiero na bobasie. nie wiem, nie przekonuje mnie ten specyfik.

poszłabym spać, ale ostanio nie mogę spać na plecach (czuję, jakbym miała mieć zaraz zapaść, poza tym czytałam, że się nie powinno), na brzuchu też nie (trochę wystaje i przeszkadza), na dodatek i prawy, i lewy bok mnie już bolą. więc chyba bd siedzieć do oporu
sudocremu ja uzywalam, swietnie sie sprawdza na mojej skorze, ale nie wiem czy u dziecka bylby ok, bo wysusza bardzo wg mnie.

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Linomag jest super
Sudocrem ok, ale pamiętaj by nigdy nie stosowąć na mocne odparzeia, takie gdy już mięsko widać bo tylko pogorszy się sprawę.

Co do husteczek to w sumie żadnych nie polecam. Mam złe zdanie w tym temacie. Jednak wole wode i waciki
Magiusa powiesz mi dlaczego woda i waciki sa lepsze? Widzialam kiedys u przyjaciela meza, ze uzywal je dla swojej malej dwojeczki, i zero chusteczek. Domyslam sie ze to nie z oszczednosci. jestem ciekawa dlaczego

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Cytat:
Napisane przez meganka18 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny . U mnie dzis z rana znowu brązowe plamienia ;( wczoraj wieczorem juz ich nie było (


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ale to juz kolejny dzien, jesli bardzo cie to martwi pojedz do szpitala dla swietego spokoju albo zaczekaj i odpoczywaj
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 07:14   #3256
meganka18
Rozeznanie
 
Avatar meganka18
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 795
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
sudocremu ja uzywalam, swietnie sie sprawdza na mojej skorze, ale nie wiem czy u dziecka bylby ok, bo wysusza bardzo wg mnie.

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------





Magiusa powiesz mi dlaczego woda i waciki sa lepsze? Widzialam kiedys u przyjaciela meza, ze uzywal je dla swojej malej dwojeczki, i zero chusteczek. Domyslam sie ze to nie z oszczednosci. jestem ciekawa dlaczego

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------





Ale to juz kolejny dzien, jesli bardzo cie to martwi pojedz do szpitala dla swietego spokoju albo zaczekaj i odpoczywaj
Napisałam właśnie jej SMS bo ma teraz dyżur w szpitalu wiec nie chciałam dzwonić - zobaczymy co odpisze - mam juz dos tych plamien - na początku ciazy były a teraz wróciły jak bumerang (



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
meganka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 07:16   #3257
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

a ja dzis obudzilam sie o 3.30 z moim TZ na platki czekoladowe z mlekiem, i moj maluszek chyba ich nie lubi, bo od razu je zwrocilam

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:15 ----------

Cytat:
Napisane przez meganka18 Pokaż wiadomość
Napisałam właśnie jej SMS bo ma teraz dyżur w szpitalu wiec nie chciałam dzwonić - zobaczymy co odpisze - mam juz dos tych plamien - na początku ciazy były a teraz wróciły jak bumerang (



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Moglaby ciebie przyjac dla samego sprawdzenia, w koncu to ona narobila swoim badaniem, to krwawienie najprawdopodobniej, dobrze by bylo, jakby odpisala do poludnia, to bys pojechala Mysl ale nie stresuj sie bo to nie pomaga
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 07:16   #3258
meganka18
Rozeznanie
 
Avatar meganka18
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 795
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
a ja dzis obudzilam sie o 3.30 z moim TZ na platki czekoladowe z mlekiem, i moj maluszek chyba ich nie lubi, bo od razu je zwrocilam

Ja ostatnio tak miałam po leczo - tez nie podeszlo dzidziusiowi wybredne powtórki


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
meganka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 07:24   #3259
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Cytat:
Napisane przez meganka18 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio tak miałam po leczo - tez nie podeszlo dzidziusiowi wybredne powtórki


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Bardzo ale ja sie ciesze, wiem ze wszystko jest wporzadku
meganka ale nie boli ciebie krzyz co nie?
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-09, 07:29   #3260
Czarindia
Rozeznanie
 
Avatar Czarindia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Orzech
Wiadomości: 520
GG do Czarindia
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Cytat:
Napisane przez meganka18 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny . U mnie dzis z rana znowu brązowe plamienia ;( wczoraj wieczorem juz ich nie było (


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Trzyma sie. Wiem jak to psychicznie wykancza. Jak juz pisalam w tej ciazy juz miesiac przelezalam a w pierwszej prawie 5 miesiecy - zaczelo sie od 5 miesiaca i tak juz prawie do konca.
No i racja, ze poza lezeniem i tabletkami nie ma rady. Pozdrawiam.

Sudocream sie u nas super sprawdzil w awaryjnych sytuacjach. A pozniej jak wreszcie te chusteczki Nivea soft&cream odkrylam i linomag A + E to juz nie byl nawet potrzebny. Ale na sytuacje awaryjne kupie teraz ponownie.
Czarindia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 07:42   #3261
nusiekowa
Wtajemniczenie
 
Avatar nusiekowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 219
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Cytat:
Napisane przez lejdi_aga13 Pokaż wiadomość
jestem po USG...SYNEK(tak prawdopodobnie bedzie chłopak) jest slodki! Mam wymiary jedynie HC127mm i Fl 19mm-wiec nie wiem ani wagi ani cm ale mowila ,ze idealny na 17tydzien. Ogolnie wyniki- srednie. hemiglobina lekko mniej niz minimum(mam 113 ma byc 118) wiec poprawic musze wyniki , mam bakterie w moczu i musze duzo pic bo wody plodowe w normie ale dolna granica...


Gratki za synusia!!! kolejny chłopak na wątku J

Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
witamy w 20 tygodniu, pytanie kiedy zapisujecie się na połówkowe równo jak wybije 20-ty tydzien, później?Nie wiem czy lapac na szybko wizytę czy się wsytrzymac jeszcze trochę?


Ja mam po 20stym tygodniu-automatycznie zostałam zapisana na poprzedniej wizycie J

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak się bada te wody plodowe?

Mi doktorek ostatnio powiedział przy uSG,ze wód płodowych jest tyle ile być powinno i że wszystko oki-ale nie wiem w jaki sposób to dojrzał-badanie nie różniło się od normalnego usg.

Cytat:
Napisane przez meganka18 Pokaż wiadomość
Napisałam właśnie jej SMS bo ma teraz dyżur w szpitalu wiec nie chciałam dzwonić - zobaczymy co odpisze - mam juz dos tych plamien - na początku ciazy były a teraz wróciły jak bumerang
Cytat:
Napisane przez meganka18 Pokaż wiadomość
(

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
trzymam kciuki kochana-dobrze że napisałaś do doktorki-bedzie dobrze!

I witam się słonecznie
__________________
Oskar
TP:08.03.2015
nusiekowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 07:59   #3262
EdithS
Zadomowienie
 
Avatar EdithS
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 1 828
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Cytat:
Napisane przez mordka_1985 Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się. Przed chwilą wciągnęłam cheesburgera i loda z karmelem. Teraz pepsi za mną chodzi.
Ehem. Jak zwykle- nic nie kupiłam
znam to z autopsji, co jadę napalona na zakupy to wracam z pustymi siatkami... ale jeszcze sobie odbijesz!

Cytat:
Napisane przez ewka5891 Pokaż wiadomość
U mnie w aptece chyba nie ma tamtum verde
Pochwale sie naszą sypialnią, niestety przez chorobę Tzta prace wykończeniowe stoją w miejscu ale przynajmniej z największego bałaganu wyszliśmy
Hmm nie mam pojęcia czemu zdjęcie wgralo odwrotnie, sorki
prezentuje się super, a reszta ścian jest w tym samym kolorze?
Jak gardło?

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
Gratulacje
dziekuje za odpowiedz mamusiom w sprawie moczo cukru

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------
w koncu w domu z kuchnia
gratulacje! Coś już pichciłaś w nowej kuchni???

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość

a właśnie... bo pochwaliłam się awansem TŻta i przeprowadzką, a nie pochwaliłam się najważniejszym. od kilku dni czuję ruchy dzidziusia. takie niemrawe, nie rzucające się w oczy. tu jakieś lekkie puknięcie, tam jakby ocieranie, ale wygląda na to, że to to
no to gratulacje za ruchy Maluszka

Cytat:
Napisane przez martunka88 Pokaż wiadomość
Wy już o kosmetykach i środkach piorących, a ja dopiero wybrałam wózek poczytałam dość dużo na ten temat i mam 2 w zależności od budżetu w styczniu.
Wersja ekonomiczna Jedo Fyn http://jedo.pl/pl/#/fyn/classic/
Wersja ekskluzywna (o wiele bardziej mi się podoba) Joolz Day http://www.babyland.pl/kategoria-26/...html?ref=m6234
ładne wózki

Cytat:
Napisane przez marcia45 Pokaż wiadomość
Cała noc przespana(w zasadzie od 19) a ja nadal źle się czuje. Głowa mnie boli, a najgorzej to z ta kością ogonową. Zawsze po całym dniu pracy kość mnie boli, że później tylko chodzę lub leżę, a po nocy przechodziła. A dziś rano nadal ją czuje, a co będzie w pracy
Wczoraj przesadziłam i siedziałam do 18 w pracy i się na mnie dziś odbija chyba.
Dzis bym najchetniej zostałą w domu Najgorsze, że jak wracam po 8 godz plus dojazdy, to tylko obiad jakis szybko odgrzeje i ide spac. Nie mam siły posprzątać czy cokolwiek. Wszystkie prace domowe nadganiamy w weekend, lub robi to TZ. Wczoraj chcial isc wozki poogladac a ja nie miałam siły poprostu.
wiem co czujesz, bo jak tylko przesadzę to zmęczenie odbija się tym bólem, o którym piszesz i zazwyczaj po nocy on przechodzi, ale nie zawsze. Jak nie możesz zostać w domu to oszczędzaj się dziś w pracy i nie siedź długo! A jak wrócisz, to od razu do spania

Cytat:
Napisane przez meganka18 Pokaż wiadomość
Powiedziała mi ze do 3 dni mogą sie utrzymywać i ze do szpitala mam jechac jak krwawienie bedzie bo bardziej niz Duphaston i lezenie mi nie pomogą straszne myśli człowiek ma ;/
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dobrze, że masz kontakt z lekarzem i leż, leż i jeszcze raz leż. A jeśli się boisz to jedź do niej, nieważne ile razy pojedziesz, ważne żebyś była spokojna pamiętam jak moja kuzynka się wystraszyła i jeździła na kontrolę codziennie przez 3 dni. Ale ginekolog to rozumiała i za każdym razem ją zbadała i powiedziała, że ma leżeć w domu i plamienie minie. I minęło.
EdithS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 08:03   #3263
lesyeux
Zadomowienie
 
Avatar lesyeux
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 504
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
meganka kochana dzwon do swojej gin zapytaj co masz robic, wiem kochana co czujesz!!!
Ja rowniez wiem jak to jest. Ja plamilam2 tyg plus wizyta na.oddziele. ale ustapilo to cholerstwo.
Radze Ci naprawde, zabieraj najpotrzebniejaze rzeczy i zasowaj na szpital, tymbardziej ze jest tam twoja gin. U mnie na pogotowiu gin powoedzial, ze jakiekolwiek plamienie, brudzenie automatycznie .kalifikuje na oddial. Uczynisz to co uwazasz
Trzymam kciuki!!!!
W jakich dawkach masz dupka, bierzesz tez luteine?
Ja bralab 6 dupkow dziennie+4 luteiny dopochw. Dziennie+ 1tabsa. Cyclonaminy.
__________________
Zosia ur. 26.02.2015r.
długa 55 cm waga 3000kg

Edytowane przez lesyeux
Czas edycji: 2014-10-09 o 08:06
lesyeux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 08:07   #3264
meganka18
Rozeznanie
 
Avatar meganka18
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 795
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Dziewczyny lekarka dzwoniła mam przyjechac na przyjęcie do szpitala .
Mam być za godzinę a nic nie mam spakowane co ja mam zabrać ? Pliss bo nie mysle ;(


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
meganka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 08:15   #3265
EdithS
Zadomowienie
 
Avatar EdithS
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 1 828
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Cytat:
Napisane przez meganka18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny lekarka dzwoniła mam przyjechac na przyjęcie do szpitala .
Mam być za godzinę a nic nie mam spakowane co ja mam zabrać ? Pliss bo nie mysle ;(
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
zabierz dowód osobisty, kartę ciąży i wyniki, które robiłaś do tej pory,
leki, które zażywałaś do tej pory,
piżamę, ręczniki, kosmetyczkę, przybory toaletowe, kapcie, kubek, sztućce.
To jest to to, co mi przychodzi na myśl.
Trzymaj się kochana! Dobrze, że będziesz pod opieką! Jesteśmy z Tobą
EdithS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 08:22   #3266
mon9
Zakorzenienie
 
Avatar mon9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 795
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Dziewczyny czy dla maluszków potrzebne są balsamy do ciała? Słyszałam ze nie warto smarować bo skóra sie przyzwyczaja i przestaje tworzyć swoją barierę lipidowa i trzeba pózniej cały czas smarować bo bedzie wysuszona skóra.

Moze cos w tym jest bo moja mama nie smarowała sie balsamami i ma ładna nawilżona skore a ja jsk nie posmaruje to wiór.

Jak myślicie?
mon9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 08:24   #3267
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Cytat:
Napisane przez meganka18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny lekarka dzwoniła mam przyjechac na przyjęcie do szpitala .
Mam być za godzinę a nic nie mam spakowane co ja mam zabrać ? Pliss bo nie mysle ;(


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie denerwuj sie. Tam bedziesz miec dobra opieke. Zabierz to co do spania, jakis dresik, i dokumenty od poczatku ciazy, kosmetyki. Bedzie dobrze
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 08:26   #3268
mordka_1985
Zadomowienie
 
Avatar mordka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 927
GG do mordka_1985
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Cytat:
Napisane przez mon9 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy dla maluszków potrzebne są balsamy do ciała? Słyszałam ze nie warto smarować bo skóra sie przyzwyczaja i przestaje tworzyć swoją barierę lipidowa i trzeba pózniej cały czas smarować bo bedzie wysuszona skóra.

Moze cos w tym jest bo moja mama nie smarowała sie balsamami i ma ładna nawilżona skore a ja jsk nie posmaruje to wiór.

Jak myślicie?
Ja córki nigdy nie smarowałam i nie smaruję do dzisiaj. Używałam tylko emolium do kąpieli i linomag do pupci, żadnych oliwek zasypek itp rzeczy. Pediatra mówiła że skoro dziecko ma zdrową skórę nic się nie łuszczy nie przesusza to nie ma potrzeby smarować.
__________________
Ślub 08.07.2006
Oliwia Roksana ur. 26.03.2011
Aleksandra zm. 01.04.2014
Synek tp. 15.03.2015
mordka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 08:26   #3269
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Cytat:
Napisane przez EdithS Pokaż wiadomość
znam to z autopsji, co jadę napalona na zakupy to wracam z pustymi siatkami... ale jeszcze sobie odbijesz!



prezentuje się super, a reszta ścian jest w tym samym kolorze?
Jak gardło?



gratulacje! Coś już pichciłaś w nowej kuchni???



no to gratulacje za ruchy Maluszka



ładne wózki



wiem co czujesz, bo jak tylko przesadzę to zmęczenie odbija się tym bólem, o którym piszesz i zazwyczaj po nocy on przechodzi, ale nie zawsze. Jak nie możesz zostać w domu to oszczędzaj się dziś w pracy i nie siedź długo! A jak wrócisz, to od razu do spania



Dobrze, że masz kontakt z lekarzem i leż, leż i jeszcze raz leż. A jeśli się boisz to jedź do niej, nieważne ile razy pojedziesz, ważne żebyś była spokojna pamiętam jak moja kuzynka się wystraszyła i jeździła na kontrolę codziennie przez 3 dni. Ale ginekolog to rozumiała i za każdym razem ją zbadała i powiedziała, że ma leżeć w domu i plamienie minie. I minęło.
wczoraj na szybko kurczaka w sosie curry, trzeba bylo porobic w mieszkaniu troche, a czasu nie bylo duzo, za to niedlugo ide do sklepu po produkty na barszczyk czerwony
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 08:30   #3270
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Post Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 2

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość

Magiusa powiesz mi dlaczego woda i waciki sa lepsze? Widzialam kiedys u przyjaciela meza, ze uzywal je dla swojej malej dwojeczki, i zero chusteczek. Domyslam sie ze to nie z oszczednosci. jestem ciekawa dlaczego a:
Ja do pół roku przynajmniej tez uzywalam tylko wody i wacikow. Zdrowsze to. Chusteczki tylko na wyjazdach. Teraz zrobię podobnie.
Mi najbardziej przypadły do gustu huggisy zielone, nie uzywam innych.


Cytat:
Napisane przez EdithS Pokaż wiadomość
prezentuje się super, a reszta ścian jest w tym samym kolorze?
Jak gardło?
.
Dziękuje, ze pytasz dzisiaj juz lepiej, mam nadzieje, ze tak juz zostanie

Reszta ścian jest biała



Meganka trzymaj sie kochana nie denerwuj sie, bedziesz w dobrych rękach i wszystko bedze ok
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."

Edytowane przez ewka5891
Czas edycji: 2014-10-09 o 08:31 Powód: Lit
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-22 21:39:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:49.