chyba on czuje się jak w więzieniu:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-15, 20:28   #1
Katia 1510
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1

chyba on czuje się jak w więzieniu:(


Witam Chodzi o to, ze mój chłopak ostatnio poświęca mi raczej mało czasu, rzadko pisze, tłumaczy się że jest zajęty pracą i zmęczony ( jest barmanem i kelnerem). Czasem coś tam napisze, nawet jest w porządku,ale... dziś zaproponowałam, że przyjade do niego do pracy posiedzieć ( czasem tak robiłam) a on mi odpisał, że narazie nie chce,żebym przyjechała," bo nie. bo ma więcej pracy i w ogóle." Nie wiem co o tym myśleć, gdyż też może czuć się osaczony, często jestem zbyt namolna i puszczam sygnalki i pisze żeby się w końcu odezwał. Bo jak nic nie pisze to jest mi cholernie smutno i żyć mi się nie chce proszę o dobrą radę
Katia 1510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 20:51   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: chyba on czuje się jak w więzieniu:(

Znajdz sobie jakies zajęcie ,tez bym miała dośc tak namolnych zachowań.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 20:53   #3
natal20ka
Rozeznanie
 
Avatar natal20ka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 644
Dot.: chyba on czuje się jak w więzieniu:(

Cytat:
Napisane przez Katia 1510 Pokaż wiadomość
Bo jak nic nie pisze to jest mi cholernie smutno i żyć mi się nie chce proszę o dobrą radę

ja mam podobnie, ale staram sie hamowac bo mam wrazenie, ze taka nachalnosc odpycha facetow.Zajmij sie czyms i staraj nie myslec o tym, ze nie odzywa sie przeciez to nie znaczy ze Cie nie kocha
natal20ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 21:16   #4
katherine87
Raczkowanie
 
Avatar katherine87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 171
Dot.: chyba on czuje się jak w więzieniu:(

Znajdź sobie jakieś dodatkowe zajęcie żebyś nie myślała tyle co robi, czemu nie pisze. Faceci naprawdę nie lubią gdy jest się nachalnym, czują się wtedy osaczeni
Ja również kiedyś chciałam żeby facet do mnie pisał co chwilę, ale wiem że to jest niezdrowe i jakoś udało mi się z tego "wyrosnąć".
__________________
Uwierzyć w siebie
katherine87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 21:28   #5
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: chyba on czuje się jak w więzieniu:(

przeciez on pracuje. nie przeszkadzaj mu.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 21:35   #6
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: chyba on czuje się jak w więzieniu:(

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
przeciez on pracuje. nie przeszkadzaj mu.
albo znalazł sobie kogoś innego.

po kilku słowach autorki trudno zorientować się,czy facet jej unika ,bo ma dosyc kobiety bluszcza,czy ma kogoś na boku
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 21:49   #7
DO SKUTKU
Rozeznanie
 
Avatar DO SKUTKU
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 589
Dot.: chyba on czuje się jak w więzieniu:(

Zawracasz mu glowe.Dziecinada jakas,facet jest w pracy ,a ty mu puszczasz sygnalki? Zachowuj sie tak dalej,to niedlugo facet bedzie mial dosc i pusci Cie kantem ,i slusznie.A do czego jestes mu potrzebna w pracy? bedziesz siedziec ,i mu d..e zawracac? to nie przedszkole.Zachowujesz sie bardzo niedojrzale,nie przesadzaj.Jasne ,ze czuje sie zaszczuty,kontrolowany... ..dokladnie,jak w wiezieniu.Zazdrosc w zwiazku tylko doprowadza do rozpadu owego.Zajmij sie czyms,swiat nie zaczyna i nie konczy na facecie.
__________________
"Chcąc odnaleźć siebie, muszę choć trochę z siebie zrezygnować."
Emile Victor Duval
DO SKUTKU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 22:58   #8
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: chyba on czuje się jak w więzieniu:(

a patrzysz trochę dalej niż czubek własnego nosa? "mi jest smutno jak się nie odzywa i żyć mi się nie chce" więc Misiu rzuć swoją pracę i spędzaj dnie na stukaniu smsków i puszczaniu strzałek do mnie
Wejdź kiedyś o 22-23 do pubu i zobacz ile barmani mają pracy. Bo ja czasami stoję 20 minut w kolejce do baru.

Proponuję poszukać sobie pracy i spojrzeć na to wtedy z jego perspektywy.
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 23:12   #9
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: chyba on czuje się jak w więzieniu:(

Cytat:
Napisane przez Katia 1510 Pokaż wiadomość
Witam Chodzi o to, ze mój chłopak ostatnio poświęca mi raczej mało czasu, rzadko pisze, tłumaczy się że jest zajęty pracą i zmęczony ( jest barmanem i kelnerem). Czasem coś tam napisze, nawet jest w porządku,ale... dziś zaproponowałam, że przyjade do niego do pracy posiedzieć ( czasem tak robiłam) a on mi odpisał, że narazie nie chce,żebym przyjechała," bo nie. bo ma więcej pracy i w ogóle." Nie wiem co o tym myśleć, gdyż też może czuć się osaczony, często jestem zbyt namolna i puszczam sygnalki i pisze żeby się w końcu odezwał. Bo jak nic nie pisze to jest mi cholernie smutno i żyć mi się nie chce proszę o dobrą radę
to się nazywa BLUSZCZ i nikt, nie tylko faceci,ale też kobiety tego nie lubią...

ja miałam faceta bluszcza- za przeproszeniem rzygać mi się chciało na widok 5 czy 7 esmsa w ciągu dnia od niego z pytaniem "co tam u ciebie skarbie/słoneczko/kochanie? tęsknię za tobą/kocham cię/nie mogę się skupić na pracy, bo ciągle o tobie myśle itp"...i takie smsy dzień w dzień...w końcu przestałam odpisywać, przestałam odbierać telefony (po 20 prób połączeń dziennie)...no a jak zaczął się dobijać do moich koleżanek- o to czy nic mi się nie stało, bo nie odbieram telefonów od niego, a on się martwi- zerwałam i chwała Bogu za to!

A dobra rada- zajmij się swoim życiem, to cię facet doceni, bo na razie to nie bardzo ma za co i nie bardzo pewnie już ma o czym z tobą gadać/pisać...ileż można być 'słodziakiem" i tiutać sobie jak dwa gołąbeczki ???

zajmij się sobą, pokarz że masz coś, cokolwiek jeszcze z życia oprócz tego chłopaka. Jak go będziesz tak ciągle stawiać na 1 miejscu i wiecznie będzie najwazniejszy, to w końcu sama się zatracisz i okaże się że nie ma już ciebie (tej fajnej panny,którą byłaś jak cię poznał) a jedynie skorupa po tamtej osobie i panna która bez "misia" nie da rady żyć- nudne są takie panienki, nudne, łatwe do sterowania i wszystko wybaczające- wielu gości nadużywa tego a potem powstają tu na wizażu wątku pt "kocham mojego misia nad życie, a on mnie nie szanuje i nie ma dla mnie czasu"...a co ma niby szanować, jak panna sama się nie szanuje?!
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 23:44   #10
Mr Spock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 63
Dot.: chyba on czuje się jak w więzieniu:(

Cytat:
Napisane przez Katia 1510 Pokaż wiadomość
Witam Chodzi o to, ze mój chłopak ostatnio poświęca mi raczej mało czasu, rzadko pisze, tłumaczy się że jest zajęty pracą i zmęczony ( jest barmanem i kelnerem). Czasem coś tam napisze, nawet jest w porządku,ale... dziś zaproponowałam, że przyjade do niego do pracy posiedzieć ( czasem tak robiłam) a on mi odpisał, że narazie nie chce,żebym przyjechała," bo nie. bo ma więcej pracy i w ogóle." Nie wiem co o tym myśleć, gdyż też może czuć się osaczony, często jestem zbyt namolna i puszczam sygnalki i pisze żeby się w końcu odezwał. Bo jak nic nie pisze to jest mi cholernie smutno i żyć mi się nie chce proszę o dobrą radę
Katia, zapewne już przeczytałaś tutaj wiele słów dotyczących oceny Twojej sytuacji. Postaram się jednak jeszcze dodać kilka groszy od siebie. Niewątpliwie priorytetem jest dla Ciebie spędzanie czasu z wspomnianym mężczyzną, co w obliczu zaistniałej sytuacji sprawia, że czujesz się odrzucana. Myślę, że problemy w Waszej relacji są głębsze niż to, co taka krótka wiadomość jest w stanie zaprezentować. Jakkolwiek by jednak nie było, myślę że powinnaś w swoim postępowaniu przyjąć jedną regułę: miejsce pracy jest miejscem, w którym oddajemy się czynnościom, za które pobieramy wynagrodzenie. Nie każdy chce, umie lub powinien łączyć swoją pracę z życiem osobistym. Przede wszystkim załóż, że do pracy jedzie się pracować (a nie rozwijać związki romantyczne... chociaż bywa różnie) i być może tym obecnie kieruje się opisywany przez Ciebie mężczyzna. Powodzenia!
Mr Spock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 06:50   #11
Nyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nyaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 3 071
GG do Nyaa
Dot.: chyba on czuje się jak w więzieniu:(

Facet ma pełne ręce roboty,a Ty dręczysz go, zeby ci sygnałki puszczał, sory, ale to trochę dziecinne jest. Nie bądź bluszczem, bo go w końcu tak osaczysz, że facet ucieknie, gdzie pieprz rośnie.
A jeśli chciałby poromansować/ zdradzić Cię, to uwierz, że nie potrzebuje do tego wcale pubu. Jeśli chciałby to zrobić, to zrobi to nawet w warzywniaku i ty nie masz na to wpływu.
__________________
07.04.2013 Nikoś

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87j44jq9d7lsxv.png
Nyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 07:29   #12
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: chyba on czuje się jak w więzieniu:(

Dziecinada jak sie patrzy, zajmij sie soba i tyle. Czlowiek, ktory nie potrafi ciekawie sam spedzac czasu, nie bedzie tez umial robic tego z partnerem.
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 07:30   #13
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: chyba on czuje się jak w więzieniu:(

Cytat:
Napisane przez Nyaa Pokaż wiadomość
Facet ma pełne ręce roboty,a Ty dręczysz go, zeby ci sygnałki puszczał, sory, ale to trochę dziecinne jest. Nie bądź bluszczem, bo go w końcu tak osaczysz, że facet ucieknie, gdzie pieprz rośnie.
A jeśli chciałby poromansować/ zdradzić Cię, to uwierz, że nie potrzebuje do tego wcale pubu. Jeśli chciałby to zrobić, to zrobi to nawet w warzywniaku i ty nie masz na to wpływu.
zgadzam sie z powyższym
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 08:44   #14
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: chyba on czuje się jak w więzieniu:(

Cytat:
Napisane przez Katia 1510 Pokaż wiadomość
Witam Chodzi o to, ze mój chłopak ostatnio poświęca mi raczej mało czasu, rzadko pisze, tłumaczy się że jest zajęty pracą i zmęczony ( jest barmanem i kelnerem). Czasem coś tam napisze, nawet jest w porządku,ale... dziś zaproponowałam, że przyjade do niego do pracy posiedzieć ( czasem tak robiłam) a on mi odpisał, że narazie nie chce,żebym przyjechała," bo nie. bo ma więcej pracy i w ogóle." Nie wiem co o tym myśleć, gdyż też może czuć się osaczony, często jestem zbyt namolna i puszczam sygnalki i pisze żeby się w końcu odezwał. Bo jak nic nie pisze to jest mi cholernie smutno i żyć mi się nie chce proszę o dobrą radę
no weź przestań. zyc Ci sie nie chce bo on nie odpisuje na 150 smsa? chciałabym miec takie problemy.
zacznij zyc swoim zyciem.
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 08:44   #15
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: chyba on czuje się jak w więzieniu:(

Nie pisz, nie dzwoń, nie proponuj spotkań. Pozwól, żeby to on teraz nadał rytm Waszej relacji, zorientował się, że mu Ciebie brakuje i tęskni.

Przypomnij sobie, jaka byłaś na początku związku (założę się, że nie pisałaś/dzwoniłaś non stop). Taką dziewczyną był zainteresowany, z taką się związał. Nie dostosowuj się na siłę, nie próbuj zagłaskiwać na śmierć, bo w ten sposób tylko sama sobie strzelasz w stopę.
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 10:02   #16
panierrka
Zadomowienie
 
Avatar panierrka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 323
Dot.: chyba on czuje się jak w więzieniu:(

Daj mu trochę wolnej przestrzeni i tyle.

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
albo znalazł sobie kogoś innego.

po kilku słowach autorki trudno zorientować się,czy facet jej unika ,bo ma dosyc kobiety bluszcza,czy ma kogoś na boku
Po tych kilku słowach też nie wiadomo, czy nie bierze udziału w tajnej misji NASA. Też trzeba rozpatrzyć tą możliwość, przyjrzeć dokładnie zachowaniu...
__________________
1. Anonimowość w internecie to mit.
2. Wszystko wrzucone do internetu zostanie w nim na zawsze.
3. Jeżeli wyśmiewasz czyjś błąd ortograficzny to znaczy, że nie masz argumentów.

Rozsądek przede wszystkim.

Pisz poprawnie zamiast szukać wymówek...!
...albo chociaż się staraj - tak jak ja
panierrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 10:57   #17
kermitowa
Zadomowienie
 
Avatar kermitowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 376
Dot.: chyba on czuje się jak w więzieniu:(

Chłop pracuje, to i logiczne ze nie ma czasu na pisanie smsow itp.
A takie przesiadywanie w Jego miejscu pracy, jest dla mnie smieszne, wybacz. Nie masz swoich zajec, zainteresowan?
__________________
Nie masz żadnej szansy, ale ją wykorzystaj.
Arthur Schopenhauer
kermitowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 12:46   #18
Skolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 65
Dot.: chyba on czuje się jak w więzieniu:(

Niestety też mam z tym problem, ale ja wiem, że to chore i próbuję z tym walczyć (no i nie zawracam mu głowy w pracy chociaż ja mam tak nudną robotę, w której nic nie robię i cały dzień mogłabym mu głowę suszyć). Ciężko mi to idzie, ale jednak są efekty... Chociaż ciężko mi znaleźć coś do roboty, czymś się zainteresować jak go nie ma (mieszkamy razem), ale jak się ponudze świat się nie zawali. Postaw się w jego sytuacji. Jak się postarasz to dasz radę wiem po sobie
Skolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 12:56   #19
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: chyba on czuje się jak w więzieniu:(

Autorko, proponuje, zebys moze sama poszla do jakiejs pracy - wtedy sie przekonasz, jak to jest.
Nie pisze tego zlosliwie, po prostu czesto jest tak, ze zanim sami czegos nie doswiadczymy to nam sie rozne rzeczy wydaja

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Skolinka Pokaż wiadomość
Niestety też mam z tym problem, ale ja wiem, że to chore i próbuję z tym walczyć (no i nie zawracam mu głowy w pracy chociaż ja mam tak nudną robotę, w której nic nie robię i cały dzień mogłabym mu głowę suszyć). Ciężko mi to idzie, ale jednak są efekty... Chociaż ciężko mi znaleźć coś do roboty, czymś się zainteresować jak go nie ma (mieszkamy razem), ale jak się ponudze świat się nie zawali. Postaw się w jego sytuacji. Jak się postarasz to dasz radę wiem po sobie
Jak sie nudzisz w pracy, to moze bierz ze soba ksiazki i czytaj
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 13:05   #20
Panna S
Zakorzenienie
 
Avatar Panna S
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6 346
Dot.: chyba on czuje się jak w więzieniu:(

Cytat:
Napisane przez natal20ka Pokaż wiadomość
ja mam podobnie, ale staram sie hamowac bo mam wrazenie, ze taka nachalnosc odpycha facetow.Zajmij sie czyms i staraj nie myslec o tym, ze nie odzywa sie przeciez to nie znaczy ze Cie nie kocha
ja też z założenia wiem że nachalność odpycha..
Panna S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 13:18   #21
Kasiek20
Raczkowanie
 
Avatar Kasiek20
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Nad morzem:)
Wiadomości: 99
Dot.: chyba on czuje się jak w więzieniu:(

To może po prostu pogadaj z nim o tym... Ustalcie sobie z góry, że jak będzie miał chwile wolnego w pracy to napiszę. Namolne pisanie do niego nic ci nie da. Wręcz zaszkodzi waszemu związkowi. Chłopak zacznie się oddalać i będzie Cię miał dosyć. Zbierz się w sobie i zrób postanowienie, że nie będziesz się do niego odzywała dopóki sam nie napisze/zadzwoni.
Kasiek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 13:27   #22
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: chyba on czuje się jak w więzieniu:(

Cytat:
Napisane przez Katia 1510 Pokaż wiadomość
Witam Chodzi o to, ze mój chłopak ostatnio poświęca mi raczej mało czasu, rzadko pisze, tłumaczy się że jest zajęty pracą i zmęczony ( jest barmanem i kelnerem). Czasem coś tam napisze, nawet jest w porządku,ale... dziś zaproponowałam, że przyjade do niego do pracy posiedzieć ( czasem tak robiłam) a on mi odpisał, że narazie nie chce,żebym przyjechała," bo nie. bo ma więcej pracy i w ogóle." Nie wiem co o tym myśleć, gdyż też może czuć się osaczony, często jestem zbyt namolna i puszczam sygnalki i pisze żeby się w końcu odezwał. Bo jak nic nie pisze to jest mi cholernie smutno i żyć mi się nie chce proszę o dobrą radę
bądź wyrozumiała, facet zarabia, a w barze naprawdę nie ma czasu na telefony. a kolejny dzień to odsypianie, a potem znów.
jak Ci się nudzi, to zapisz się na jakiś kurs i nie osaczaj go tak sama bym nie chciała żeby TZ patrzał jak pracuję, ilekolwiek bym pracy nie miała
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 16:03   #23
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: chyba on czuje się jak w więzieniu:(

A mnie się wydaje, że ten wątek to jedna wielka ściema.
__________________
Będę mamcią..
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 17:08   #24
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: chyba on czuje się jak w więzieniu:(

może też go trochę poolewaj?
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 17:34   #25
orchid87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 351
GG do orchid87
Dot.: chyba on czuje się jak w więzieniu:(

Z jednej strony dziewczyny dobrze radzą, a z drugiej...
Wiesz, mój obecny chłopak był kiedyś barmanem i kelnerem, zarówno w lokalach działających w dzień jak i w nocy. Ja nie mówię, że to co teraz napiszę to reguła, ale skądś się te stereotypy też biorą, nie? Mój TŻ wiele razy przytaczał historie jak to laski lecą na barmanów z racji samego zawodu, niektóre chcą, żeby im wręcz stawiać drinki za seks:/Wiadomo jaki w nocnych lokalach jest klimat-impreza,alkohol, panienki w skąpych ciuszkach, pracownicy też ograniczone ilości "płynów" łykną. Wg mnie o romans nie trudno i sama na (trzeźwe) oczy wiele razy widziałam jakie flirty lecą w klubach między barmanami i gośćmi. Jeśli Twój TŻ pracuje w lokalu dziennym to wg mnie zagrożenie jest mniejsze, ale znów z tego co się nasłuchałam od mojego TŻ to różnie bywa. Z drugiej strony każdy mieszany zespół pracowników czymś tam "grozi", więc prawdą jest jak już dziewczyny pisały, że i w warzywniaku może Cię zdradzić, jeśli zechce;P I żeby było jasne-nie uważam, że masz zacząć być zazdrosna i kontrolująca, jeśli traktujecie się poważnie to darzcie się zaufaniem. Może faktycznie na nim za mocno wisisz, ale pobądź trochę czujna. BTW Wyznaję zasadę, że jak ma mnie facet zdradzić to lepiej od razu, żebym czasu na niego nie marnowała
__________________
S.
orchid87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 21:53   #26
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: chyba on czuje się jak w więzieniu:(

Cytat:
Napisane przez orchid87 Pokaż wiadomość
Z jednej strony dziewczyny dobrze radzą, a z drugiej...
Wiesz, mój obecny chłopak był kiedyś barmanem i kelnerem, zarówno w lokalach działających w dzień jak i w nocy. Ja nie mówię, że to co teraz napiszę to reguła, ale skądś się te stereotypy też biorą, nie? Mój TŻ wiele razy przytaczał historie jak to laski lecą na barmanów z racji samego zawodu, niektóre chcą, żeby im wręcz stawiać drinki za seks:/Wiadomo jaki w nocnych lokalach jest klimat-impreza,alkohol, panienki w skąpych ciuszkach, pracownicy też ograniczone ilości "płynów" łykną. Wg mnie o romans nie trudno i sama na (trzeźwe) oczy wiele razy widziałam jakie flirty lecą w klubach między barmanami i gośćmi. Jeśli Twój TŻ pracuje w lokalu dziennym to wg mnie zagrożenie jest mniejsze, ale znów z tego co się nasłuchałam od mojego TŻ to różnie bywa. Z drugiej strony każdy mieszany zespół pracowników czymś tam "grozi", więc prawdą jest jak już dziewczyny pisały, że i w warzywniaku może Cię zdradzić, jeśli zechce;P I żeby było jasne-nie uważam, że masz zacząć być zazdrosna i kontrolująca, jeśli traktujecie się poważnie to darzcie się zaufaniem. Może faktycznie na nim za mocno wisisz, ale pobądź trochę czujna. BTW Wyznaję zasadę, że jak ma mnie facet zdradzić to lepiej od razu, żebym czasu na niego nie marnowała
Przyznam, ze sie ciekawych rzeczy z wizazu dowiedzialem Np. ze rzekomo obiektem pozadania kobiet sa instruktorzy nauki jazdy i barmani

Tak w ogole, to urzekajaca ta Twoja historia, tylko jeszcze powiedz, jaki to ma zwiazek z tematem, poza tym, ze obu przypadkach pojawia sie slowo "barman" ?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:28.