Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-29, 19:54   #1951
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

A tak btw kobity, to coś sie stało z googlowymi arkuszami w Waszych podpisach - nie działa cholerstwo.... Chyba ze mnie wylogowało, ale nawet wylogowana powinnam widzieć te pliki

Edit: już działa
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 19:57   #1952
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
no, a na osobne i specjalne miejsce zasługuje le baiser du dragon cartiera... niezawodny.
nie znam niestety, ale wiem że nie powinnam się włączać do rozmowy, bo od razu chce mi się iść posprawdzać i coś pozmieniać, a zazwyczaj i tak kończę jak Foxxxy czyli zapominam się psiknąć i 30 ml butelka starcza mi na blisko 2 lata
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 20:10   #1953
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
nie znam niestety, ale wiem że nie powinnam się włączać do rozmowy, bo od razu chce mi się iść posprawdzać i coś pozmieniać, a zazwyczaj i tak kończę jak Foxxxy czyli zapominam się psiknąć i 30 ml butelka starcza mi na blisko 2 lata
też go wcześniej nie znałam, dostałam próbkę przy kupowaniu czegoś innego i "pocałunek smoka: uzależnił

ze "słabinek" poza romą (tak jakoś elegancko mi sie kojarzącą) stoi sobie jeszcze i jest używan flower kenzo (chociaż mniej, bo spowszedniał) oraz l'eau de issey issey miyake. za to tylny rząd zajmują 2 pomyłki: jin abe i comme une evidence yves rocher: głowa boli od samego widoku

sentymentem zaś dawnym darzę, choć już nie używam (wycofali olejek roll-on) zwykłe masumi coty (z czasów, gdy cały świat waniał wanilią, czyli babki vanilla fields a faceci old spice )
Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 20:12   #1954
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Moje ulubione zapachy to nieustanie zielone jabłuszko DKNY. Super na lato własnie.
O matko, w zyciu narodu. Mialam oba - czerwone i zielone, oczywiscie miniatury i jak szybko dorwalam, tak w te pedy sie pozbylam. Trauma starszna dla mnie. Wedlug opisow pieknie ladnie, a w praktyce mizeria z pieprzem
Powiem, ze przez Wizaz to kilka takich wtop zaliczylam. naczytalam sie na perfumiarskim achow i ochow, co mi potem w piety poszlo, wiec ucieklam stamtad i okopalam sie na wizazystce, a tam, to juz poszlooo...
A przerobilam z ciezszego kalibru i Angela fiolkowego i Aliena (co za koszmary) i Demona i Eau de Soir i Madness itd., ze slodziakow przeokrutnych Laure i All About Eve (co za mdlosci) i Lolite i Salvadory i Decidele i wszystkie dzwonki Niny Ricci i padlam na pysk, mialam dosc, wszystkie paskudne, wsio sie poszlo pasc na All.
Wyszlo mi, ze nie mam swojego zapachu, tylko takie, ktore toleruje i nawet jak sie jakis bardziej przyjazny trafi, to po paru miesiacach juz mi "zle lezy" i ooo Tez tak macie?
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 20:23   #1955
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Podobnie Może nie to, że przestaja pasować, ale szybko mi się zapachy nudzą - i nawet jeśli za czymś tuptałam pół roku - po zakupie i kilku psikach traci zainteresowanie i szukam czegoś innego - a i tak, zupełnie jak lisek zapominam się psikać

Może jakiś automatyczny rozpylacz przy drzwiach np. to byłoby jakieś wyjście.... tylko chyba tż nie byłby zadowolony...

Edytowane przez Naamah6
Czas edycji: 2009-06-29 o 20:25
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 20:24   #1956
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Wyszlo mi, ze nie mam swojego zapachu, tylko takie, ktore toleruje i nawet jak sie jakis bardziej przyjazny trafi, to po paru miesiacach juz mi "zle lezy" i ooo Tez tak macie?
ja sobie nie wyobrażam mieć swój zapach, właśnie z tego powodu: szybko się nudzi, to co zachwyciło, zaczyna wkurzać, ale po zrobieniu dłuższego lub krótszego odwyku bezperfumowego: czasem zupełnie bezzapachowego, znowu któryś zaczyna przyjaźnieć... całego flakonu czegokolwiek w życiu bym nie zużyła
Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 20:28   #1957
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

hej
siedzę właśnie na balkonie, popijam drinka a morska bryza rozwiewa mi włosy pozdrawiam Was z urokliwych Międzyzdrojów
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-29, 20:30   #1958
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
hej
siedzę właśnie na balkonie, popijam drinka a morska bryza rozwiewa mi włosy pozdrawiam Was z urokliwych Międzyzdrojów
i na to na pewno wymyślono coś lepszego niż davidoff cool water
Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 20:37   #1959
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
O matko, w zyciu narodu. Mialam oba - czerwone i zielone, oczywiscie miniatury i jak szybko dorwalam, tak w te pedy sie pozbylam. Trauma starszna dla mnie. Wedlug opisow pieknie ladnie, a w praktyce mizeria z pieprzem
Powiem, ze przez Wizaz to kilka takich wtop zaliczylam. naczytalam sie na perfumiarskim achow i ochow, co mi potem w piety poszlo, wiec ucieklam stamtad i okopalam sie na wizazystce, a tam, to juz poszlooo...
Czerwonego też nie lubię a zielone uwielbiam
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 20:37   #1960
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez karrrmelek Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiam czy cokolwiek tu napisać po wczorajszej wtopie, ale może mnie nie zbijecie na początek:

Witam - ja z tych początkujących , ale nie z tych "dobierzcie mi, ale nie pokaże zdjęcia"

Od razu się przyznaję do wczorajszego offtopa na zakupowym frantic dziękuje za "kopa w tyłek" i przepraszam Wstydu się najadłam i w ogóle głupio mi było... Nie dziwie się wam, że tępicie takie osoby o których mówi cathy- wpółczuję wam tych sytuacji i rozumiem, że ciężko w przypadku tylu sytuacji odejścia od tematu odróżnić te co chcą dobrze od tych "zróbcie wszystko za mnie".

Także może póki co bez pytań co by nie denerwować Przejrzałam mnóstwo swachy i dziękuję wam wszystkim które jesteście tak dobre i je robicie są na prawde bardzo pomocne jeśli ktoś się zainteresuje żeby samemu pozukać.

Przyjmiecie tu nowego początkującego minerałoholika?
karrrmelek to ja Tobie dziękuję za współpracę. Mogły być pretensje, narzekania, fochy, a Ty się zachowałaś najlepiej jak można było, czyli zastosowałaś się do zasad wątku. Dziękuję i witam serdecznie wśród mineralnych maniaczek.

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
karmelku, bardzo chętnie przyjmujemy nowe ofiary w sidła nałogu

och początki były fascynujące, jak frantic zapytała czy nie chciałabym z nią moderować nie mogłam zasnąć z radości
Och Rozi nie wiedziałam! Wniosek z tego, że jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu (w co ani razu nie wątpiłam).

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
hej
siedzę właśnie na balkonie, popijam drinka a morska bryza rozwiewa mi włosy pozdrawiam Was z urokliwych Międzyzdrojów
Aga ale masz dobrze!


Dziewczyny muszę się pożalić. Weszłam niedawno na Wizaż - pierwszy raz w dniu dzisiejszym - i musiałam usunąć ponad 10 postów na zakupowym...
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 20:40   #1961
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Vril mam identycznie, nie mam zapachów w które się wwąchuję cały dzień, wszystkie po jakimś czasie mnie męczą tylko niektóre mniej. A Angel to dla mnie gorzej niż Chanel no 5. Teraz pokupowałam sobie trochę próbek na all żeby popróbować spokojnie. Szukałam czegoś różanego. Na wizażu babeczki chwaliły Stellę, a mnie ona normalnie zemdliła. Trzeba jednak testować wcześniej, jakbym się kierowała ochami i achami innych to już bym tą męczącą mnie Stellę miałą w pełnym wymiarze

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Czerwonego też nie lubię a zielone uwielbiam
A ja akurat z tych dwóch czerwonego bardziej wolę
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-29, 21:05   #1962
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dziewczyny muszę się pożalić. Weszłam niedawno na Wizaż - pierwszy raz w dniu dzisiejszym - i musiałam usunąć ponad 10 postów na zakupowym...
Skoro nie ma innej metody to trzeba będzie łopatologicznie - łopatą w łeb i posty do kosza. Może się nauczą niektórzy...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 21:07   #1963
karrrmelek
Rozeznanie
 
Avatar karrrmelek
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 810
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

frantic ja z natury staram się być kulturalna Wystarczy odrobina zrozumienia i nawet ciche w myślach "dlaczego" odchodzi w zapomnienie
__________________


to shop
or not to shop
what a very silly question

Edytowane przez karrrmelek
Czas edycji: 2009-06-29 o 21:08
karrrmelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 21:09   #1964
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez karrrmelek Pokaż wiadomość
frantic ja z natury staram się być kulturalna Wystarczy odrobina zrozumienia i nawet ciche w myślach "dlaczego" odchodzi w zapomnienie

Słuchajcie mam prośbę już o tym napisałam na zakupowym wiem, że nie ładnie ponaglać i być nachalną, ale spieszy mi się dosyć od jutra do czwartku nie będę miała dostępu do internetu, a chciałabym się jeszcze załapać na darmowe sample. Wspomogła by któraś? (nie mam możliwości korzystania z PayPal) Wszystko mam już wybrane przelew puszczam od razu.
Ja mogę Ci pomóc, tylko nie wiem jak to zrobić żeby wybrać inny adres :/ ale pewnie po drodze się zorientuję więc jak coś to uderzaj na PW.
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 21:54   #1965
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

ja uwielbiam różową la costę touch of pink, lancome poeme i chanelkę allure.. tylko ta mi podchodzi, choć dość moocna.
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 22:01   #1966
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
No a kobieta zmienną jest

Nikt nie obroni tutaj Chanel ?
Ja obronie

Kocham klasyczna 5-tke jak i Eau Premiere,zreszta o perfumach moglabym pisac dluuugo bo to moja pasja,nic bardziej mnie nie kreci niz kolejne testy,szukanie czegos nowego,zachwycajacego i powracanie do tego,co juz bylo

Perfumy to dla mnie niebezpieczny temat
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 22:06   #1967
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

jak o perfumach-to ja do dzis nie znalazlam swojego zapachu ..........nic mi nie pasuje i we wszystkim sie zle czuje...........wszystko mnie dusi........

cathy heh starta tych cieniaskow-no ale masz pretekst do zamowien.....mi sie kiedys przysnelo to synus sobie pootwieral co mogl i podlubal mi inglotowe paletki,bronzery kulkowe mialam w proszku.............a cienie mineralne i mnie sie wysypuja czasem

poza tym za miesiac jade do LEGOLANDU!!!!!ale bedzie dziecinne szalenstwo
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 22:10   #1968
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Frantic, dziekuję
co do zakupowego cóż, trzeba konsekwentnie działać, nic więcej się nie poradzi.

Aga, jak Ci fajnie i jak się z tego cieszę!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 22:53   #1969
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

zakończyłam dzisiejszy dzień z:
- 12 muffinami z białą czekoladą i malinami by Ainsley Harriot - tyle, że bez malin
- 30 Coco au Miel z Kwestii Smaku
- pewnie z setką owsianych ciasteczek z czekoladą i rodzynkami
gary pomyte a ja padam na pysk i siebie nie mam już siły umyć
ja chcę Kitchen Aid i co najmniej dwa piekarniki

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
no, a na osobne i specjalne miejsce zasługuje le baiser du dragon cartiera... niezawodny.

szerokim łukiem za to obchodzę estee lauder (nawet od white linen boli mnie głowa): są jakieś "płaskie", a pleasures wbrew nazwie i kampanii reklamowej jest agresywnym potworem
babydoll ysl oraz damskie escady są też nie do przyjęcia (raz tylko doradziłam mężczyżnie sentiment, z rewelacyjnym efektem - bo mi jakoś na nim joop czerwony nie pasował )

za to zachwycił mnie od pierwszego wejrzenia amethyst lalique, raczej nietypowo
mnie się też spodobał ale tylko górne nuty, bo rozwinął się pospolicie
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
hej
siedzę właśnie na balkonie, popijam drinka a morska bryza rozwiewa mi włosy pozdrawiam Was z urokliwych Międzyzdrojów
o, niektórzy mają dobrze
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
karrrmelek to ja Tobie dziękuję za współpracę. Mogły być pretensje, narzekania, fochy, a Ty się zachowałaś najlepiej jak można było, czyli zastosowałaś się do zasad wątku. Dziękuję i witam serdecznie wśród mineralnych maniaczek.



Och Rozi nie wiedziałam! Wniosek z tego, że jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu (w co ani razu nie wątpiłam).



Aga ale masz dobrze!


Dziewczyny muszę się pożalić. Weszłam niedawno na Wizaż - pierwszy raz w dniu dzisiejszym - i musiałam usunąć ponad 10 postów na zakupowym...
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-30, 01:08   #1970
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

czy ktoras by chciala zamowic ze mna staniki czy cos z bravissimo?
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 07:26   #1971
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
czy ktoras by chciala zamowic ze mna staniki czy cos z bravissimo?
ja generalnie byłabym bardzo za gdyby nie to że wyjezdzam za 2 tygodnie i boję się że ewentualnie wtedy nie dałabym rady procedury zwrotowej wdrożyć...a Ty tylko z bravissimo chcesz zamawiać? czy tak ogólnie z innych źródeł?

a odnośnie dyskusji perfumowej - powiem tylko jedno, że bardzo bym chciała aby żadne perfumy mi sie nie podobały/dusiły/nuzyły etc
Niestety mnie się tyle podoba że nie ma kiedy ich nosić bo swoich faworytów od lat mam i tez ich nie porzucę Hot Couture (ale tylko EDP), Ogródek nilowy, Fragile (ale tylko EDT), czerwona herbata Bulgari, Addiction 2
ogólnie kocham zapachy (najukochańszy to zapach świeżego chleba)
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 07:37   #1972
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

ja odkąd mam sklep stacjonarny (the body w lublinie) postanowiłam wspierać panią Kasieńkę i u niej kupować staniki.

muszę sie pochwalić! Brat napisał rozszerzoną maturę z polskiego a 92%
A to dla niego najważniejszy przedmiot w rekrutacji na studia, bo na międzywydziałowe indywidualna studia humanistyczne rozszerzony poziom polskiego ma przelicznik razy 3.

rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 07:46   #1973
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ja odkąd mam sklep stacjonarny (the body w lublinie) postanowiłam wspierać panią Kasieńkę i u niej kupować staniki.

muszę sie pochwalić! Brat napisał rozszerzoną maturę z polskiego a 92%
A to dla niego najważniejszy przedmiot w rekrutacji na studia, bo na międzywydziałowe indywidualna studia humanistyczne rozszerzony poziom polskiego ma przelicznik razy 3.

Rozi, mądrego masz brata - pogratuluj mu To rodzinne
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 08:17   #1974
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
jak o perfumach-to ja do dzis nie znalazlam swojego zapachu ..........nic mi nie pasuje i we wszystkim sie zle czuje...........wszystko mnie dusi........

cathy heh starta tych cieniaskow-no ale masz pretekst do zamowien.....mi sie kiedys przysnelo to synus sobie pootwieral co mogl i podlubal mi inglotowe paletki,bronzery kulkowe mialam w proszku.............a cienie mineralne i mnie sie wysypuja czasem

poza tym za miesiac jade do LEGOLANDU!!!!!ale bedzie dziecinne szalenstwo

Super.
Do tego w UK ?
Wiem jest ich chyba 4.
Byłam w tym w UK. Świetna zabawa ale wyłacznie dla dzieci.
Co innego Disneyland w Paryżu.Tam każdy znajdzie cos dla siebie.
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ja odkąd mam sklep stacjonarny (the body w lublinie) postanowiłam wspierać panią Kasieńkę i u niej kupować staniki.

muszę sie pochwalić! Brat napisał rozszerzoną maturę z polskiego a 92%
A to dla niego najważniejszy przedmiot w rekrutacji na studia, bo na międzywydziałowe indywidualna studia humanistyczne rozszerzony poziom polskiego ma przelicznik razy 3.

Super.
Kiedy ta moja matura była pisana? 12 lat temu

Ja dziś mam dzień nudów.Czekam na listonosza a potem do ogródka złapac troche słoneczka.
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 08:36   #1975
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cotko a kiedy?

ach, Chanel 5 tfuj, tfuj, bez urazy

Rozi gratki dla brata
__________________
Starsza pani po trzydziestce

Edytowane przez gadmarka
Czas edycji: 2009-06-30 o 08:37
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 09:12   #1976
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Uskutecznilam niepolityczny zakup (niemineralny znaczy) - pigment MAC Clear Sky Blue na eBay. Nigdy jakos nie przepadalam za takim odcieniem blekitu ale jak go zobaczylam w akcji, to mi sie spodobal i postanowilam lapac okazje. Teraz tylko duzy znak zapytania zanim paczka dotrze "czy aby oryginal?"
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 12:26   #1977
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Darianna tak do tego w UK-to sie nie wybawie???hmmmm bedzie frajda dla babla-poza tym DISNEYLAND tez nas czeka
vrill czesto zdarzaja sie podrobki-zalezy ile kosztowal-jak byl w mega promocyjnej cenie to wiesz jak ;-) mi TZ zrobil niespodzinke i zamowil pedzle MAC.................cos kiedys baklam o tych pedzlach a ze biedaczek sie nie orientuje wiec mam co mam -ale nie jest zle-no i liczy sie gest

Edytowane przez sylwia532
Czas edycji: 2009-06-30 o 12:33
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 12:38   #1978
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ja tez dzisiaj odebrałam wyniki matur. Oczywiście zdałam
Dziekuję wszystkim za trzymanie kciuków
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 12:43   #1979
muffinka84
Raczkowanie
 
Avatar muffinka84
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 171
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Ja tez dzisiaj odebrałam wyniki matur. Oczywiście zdałam
Dziekuję wszystkim za trzymanie kciuków
Gratuluję
__________________





muffinka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 12:55   #1980
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Adusiu- gratulacje

Rozi- Twój brat miał taki sam wynik z polskiego R jak ja pogratuluj humaniście
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:53.