Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-26, 11:46   #3961
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Gayenka to Ty taka poliglotka?
Ja nie mam chyba zdolnosci do języków, niby próbowali mnie 2 uczyć, ale marnie im poszło a poza tym nie używam języków, więc nic już nie pamiętam. Zazdroszczę znajomości obcych, naprawdę
Eee tam, kupimy winko i Cię nauczymy wszystkich naraz
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość

Gayenko bardzo dziękuję za link
W sumie za oba linki, bo na Lawendowy Dom kiedś trafiłam, ale mi go wcięło... a tak odnaleziony




Co do kurierów (wrrr...), to najładniej załatwiłam Pana z DHL, który przywiózł mi zakupione w sieci buty narciarskie. Przywiózł zawinięte w czarny worke pudło (worek taki "śmieciowy" brudny, lekko poszarpany) na biurko mi rzucił i podtyka to ustrojstwo do podpisania z hasłem"Spieszy mi się!"... Na dzień dobry się wkurzyłam, ale nic, oglądam paczkę, ściągam worek, a on buczy nade mną, że mam podpisać. Więc grzecznie mówię, ze nie podpiszę, dopóki nie sprawdzę towaru, bo opakowanie jest lekko sfatygowane, a poza tym mam taki obowiązek (bo to jedyna podstawa do reklamacji). Na co Pan powiedział, że on nie ma czasu na moje sprawdzanie i jeśli mu nie podpiszę to zabiera paczkę... aha... bo odmówiłam jej przyjęcia...aha... i zostanie odesłana do sklepu na mój koszt... aha...
Wiec najpierw mu mówię, że jako klient mam prawo sprawdzić towar (na co Pan, że jego wewnętrzny regulamin sklepu nie interesuje...), że sam DHL ma na stronie, ze paczke należy obejrzeć przy kurierze (no to sobie już Pani chyba popatrzyła, tak?) i po trzecie, ja nie odmawiam podjęcia paczki, więc skąd koszty??!!
Facet coś tam poburczał i zabrał się do zabierania przesyłki. Na co ja za telefon do DHL i baaardzo dokładnie opisałam Pani z BOK kontakt z kurierem (wraz z dokładnym podaniem czasu, numeru jego identyfikatora i wszystkich szczegółów). Odłożyłam telefon, zadzwoniła komórka kuriera... co usłyszał nie mam pojęcia, ale czerwony sie zrobił i chilę to trwało... po rozmowie grzecznie poczekał aż odpakuję i przymierzę buty Kolejne przesyłki od DHL przynosi już inny kurier...
Proszę bardzo
Bardzo dobrze załatwiłaś kuriera! :tak:

OO namiary na winka
Ja miałam różowe Carlo Rossi, ale ja się na winach nie znam za bardzo, bo wogóle nie pije alkoholu za bardzo... piwa nie znoszę, wódki w życiu nie piłam, a wino czasami jak mam ochotę to potem piję troszkę i reszta stoi.. więc dodaję do jedzenia Ale mam swoje ulubione, w nim czuję nawet jakieś nuty smakowe o takie->
http://znam.to/userfiles/R/093/R093-e298990.jpg
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...




Edytowane przez gayenka
Czas edycji: 2011-10-26 o 11:51
gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 12:01   #3962
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

gayenka je się też specjalnie nie znam, ot, smakuje mi coś, albo nie (na podobno jakies super wypasione francuskie na kolacji zaręczynowej naszych przyjaciół nafukałam... patrzyli jak na dziwadło, ale na prawdę nie byłam w stanie przełknąć a generalnie czerwone lubię)
W Cote, po prostu nie sposób przeoczyć owocków, a Chenet jest w sumie dość podobny do Liebfrau Też taki fajnie lekki Aaa.. i podobne jeszcze jest Rebians - podobna cena, podobny smak, też lubię
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 12:15   #3963
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość

Kochana, gdyby to było troszku bliżej... no, po prostu jakoś nie po tej stronie Polski mieszkasz
Co do róziowego teskowego to są dwa - jedno tanie, ale rzadko dostępne, a szkoda, bo bardzo fajne z wyraźnie owocowym, świeżym smakiem to różowe Cote (z kotkiem na etykiecie) takie o http://www.hipernet24.pl/nowy/prodin...?item_id=38152

a drugie, które kupuję, jak mają na nie promocję (a mają często) to różowy Chenet takie o http://www.jpchenet.com/cinsault-grenache-pl.html aha, ono ma masakrycznie krzywe butelki, ale i tak jest świetne Polecam też ich białe
Znam, lubię
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Eee tam, kupimy winko i Cię nauczymy wszystkich naraz


OO namiary na winka
Ja miałam różowe Carlo Rossi, ale ja się na winach nie znam za bardzo, bo wogóle nie pije alkoholu za bardzo... piwa nie znoszę, wódki w życiu nie piłam, a wino czasami jak mam ochotę to potem piję troszkę i reszta stoi.. więc dodaję do jedzenia Ale mam swoje ulubione, w nim czuję nawet jakieś nuty smakowe o takie->
http://znam.to/userfiles/R/093/R093-e298990.jpg
Dobra, to Ty mnie nauczysz języków (do łaciny mam talent.... tej podwórkowej ), a my Cię nauczymy pić
Umowa stoi???

Kupiłam sobie małą, 18ml, wersje kremu do rąk alvy. Bardzo fajny kremik, pachnie herbacianie - ładnie bardzo i szybciutko sie wchłania łapki gładkie i nawilżone.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 12:41   #3964
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Halo czy jest tu ktoś z Częstochowy może???
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 12:49   #3965
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
My wszystkie chyba takie dumne jesteśmy ze swych pociech
Jestem strasznie ciekawa efektów henny na Twoich włoskach-czekam z niecierpliwością na relacje

Poza tym strasznie tęsknimy tu za Tobą...

Napiszę jak tylko ją zmyję z włosów

Co do przygód z kurierami to ja swoich lepiej opisywać nie będęSiódemki nienawidzę i ich kierowcy jeszcze bardziej,ostatnio jak odbierałam paczkę od niego to bez słowa zupełnie,bo on patrzeć na mnie nie może i ja na niego też-tyle razy co ja się z nim kłóciłamZupełnie facet niepoważny.Obecnie czekam na 7 przesyłek wysłanych w poniedziałek,dzisiaj środa i nie dojechała jeszcze ani jedna.

Ja wam powiem tak:Zauważcie,że kurierami są faceci i myślę,że to wszystko tłumaczyGdyby to babki rozwoziły to mniej nerwów by nas to kosztowało.


Jak się zastnawiacie jaki szampon kupić to bierzcie khadi amla z bringhaj(czy jakoś tak)jest boskiJa myślałam,że fajniejszych włosów mieć nie będę,a mam
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 12:57   #3966
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Napiszę jak tylko ją zmyję z włosów

Co do przygód z kurierami to ja swoich lepiej opisywać nie będęSiódemki nienawidzę i ich kierowcy jeszcze bardziej,ostatnio jak odbierałam paczkę od niego to bez słowa zupełnie,bo on patrzeć na mnie nie może i ja na niego też-tyle razy co ja się z nim kłóciłamZupełnie facet niepoważny.Obecnie czekam na 7 przesyłek wysłanych w poniedziałek,dzisiaj środa i nie dojechała jeszcze ani jedna.

Ja wam powiem tak:Zauważcie,że kurierami są faceci i myślę,że to wszystko tłumaczyGdyby to babki rozwoziły to mniej nerwów by nas to kosztowało.


Jak się zastnawiacie jaki szampon kupić to bierzcie khadi amla z bringhaj(czy jakoś tak)jest boskiJa myślałam,że fajniejszych włosów mieć nie będę,a mam
No tak, to ja już rozumiem, dlaczego nie masz dla nas czasu - bo siedzisz w sklepach i ciągle zakupy robisz
Z tym szamponem to naprawde mogłas sobie darować on mnie od tak dawna kusi a Ty jeszcze mi dowaliłaś litości nie masz......
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 13:11   #3967
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
No tak, to ja już rozumiem, dlaczego nie masz dla nas czasu - bo siedzisz w sklepach i ciągle zakupy robisz
Z tym szamponem to naprawde mogłas sobie darować on mnie od tak dawna kusi a Ty jeszcze mi dowaliłaś litości nie masz......
Eeee no nie żałuj sobieTakiej maniaczce szamponowej nie wypada nie mieć w kolekcji swojej takiego szamponuWiesz możesz na mnie liczyć,ja już Cię rozgrzeszam

A mnie kusi okropnie kupno tego
http://e-sklep.hauschka.pl/pl/p/Puder-tonujacy-9-g./260

Tylko nie mam innego wyjścia jak kupno w ciemno,dlatego się jeszcze zastanawiam.Szkoda,że tylko jedna opinia w kwc o nim
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-26, 13:25   #3968
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Eeee no nie żałuj sobieTakiej maniaczce szamponowej nie wypada nie mieć w kolekcji swojej takiego szamponuWiesz możesz na mnie liczyć,ja już Cię rozgrzeszam

A mnie kusi okropnie kupno tego
http://e-sklep.hauschka.pl/pl/p/Puder-tonujacy-9-g./260

Tylko nie mam innego wyjścia jak kupno w ciemno,dlatego się jeszcze zastanawiam.Szkoda,że tylko jedna opinia w kwc o nim
Dziękuję Ci bardzo, wiem, że zawsze mogę na Ciebie liczyć w kwestii namawiania do grzechu zakupowego a tak przy okazji - na all widziałam kilka szamponów khadi, których nie ma w sklepach. Był np. szampon sandałowy i jakiś przyciemniający włosy.
Puder faktycznie wygląda fajnie - na szczęście dla mnie ma dodatek różu (ufffffff..... bo ciekawy).

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Dopiero teraz się zorientowałam czego mi brakuje od rana - włosy mi sie dzisiaj nie elektryzują czyżby zasługa duetu made by dr.organic
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 13:30   #3969
kamanda77
Rozeznanie
 
Avatar kamanda77
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Leszno wlkp
Wiadomości: 729
GG do kamanda77
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

mhm0808 ja mam akurat olej do picia z Oleofarmu
ale ten w kapsułkach pewnie nie różni się niczym

Sam olej lniany nie rozwalił mi wątroby, tylo tak jak napisałam- dobił ją.
Nie wiem co się zadziało, przez kilka miesięcy piłam 2-3 łyżki dziennie. Taką dawkę ze względów zdrowotnych zalecił mi lekarz. Po 2 czy 3 miesiącach zaczęłam się czuć coraz gorzej.
Nie będe opisywała towarzyszących mi dolegliwości... ale przyjemne to to nie było .
Odstawiłam wszystkie potrawy smażone, pieczone, ostre i nic.
Jadłam same gotowane potrawy bez przypraw i dalej ten olej.

W końcu nie miałam już pomysłu i odstawiłam olej. Troszkę się uspokoiło. Ale później już bez względu na to czy oliwa z oliwek, czy olej z pestek winogron, czy ryżowy czy co tam jeszcze wywoływały u mnie straszne dolegliwości.

O wiesiołku myślałam żeby właśnie dla nawilżenia się od środka, głównie go używać. Jak kupowałam pani powiedziała mi że jej pomógł w kobiecych sprawach i tak zaczęłam czytać o nim.

Oczywiście mogę być jedynym odosobnionym przypadkiem gdzie lniany tak podziałał

W tej chwili piję 3 butelkę. Piję po 5ml tak jak tam jest zaznaczone.
Po mału prowadziłam inne oleje i nic , zero dolegliwości.
Skończę tą butlę i zrobię przerwę napewno.


anula kupuję sesę i zobaczymy czy u mnie coś zdziała, no będę prała włosy dzień po dniu nie ma wyjścia



Co do kurierów... ja mam wrażenie, że oni przechodzą jakieś szkolenie jak doprowadzić odbiorcę przesyłki do szału
Miałam kila przygód z nimi, ale nie zapomnę jak czekałam na jedzenie dla kotów, siedziałam cały tydzień w domu bo aurat chora byłam.
Przesyłki jak nie było, tak nie ma. Wchodzę na www firmy a tam zaznaczone że kurier był u mnie 2 razy, dzień po dniu o 14.14 9tak, tak o tej samej godzinie w oba dni) i nikogo nie zastał
Zadzwoniłam nie do firmy kurierskiej a do sklepu z którego zamawiałam. Powiedziałam co i jak, a że jestem mistrzem w załatwianiu spraw nie do załawtwienia i używam do tego odpowiedniego tonu w rozmowie (grzecznego acz stanowczego) odłożyłam słuchawkę i po 15 minutach kurier z przesyłką znalazł się u mnie w domu.
kamanda77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 13:39   #3970
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Czy to nie euro-rtv-agd przypadkiem?
Jak mi lodówke i pralkę przywozili,to tak samo - całodniowy dyżur w domu miałam
Dokładnie ci sami...
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Vea, do mnie nie wpada się po drodze....... do mnie przyjeżdża się specjalnie szczególnie dotyczy to winka
anula Ty się nie zdziw że ja kiedyś zawitam do Ciebie, bo o ile vea ma z Wrocławia daleko to ja tą odległość przeżyję a że tż jeździ od czasu do czasu w sprawach służbowych do wawy to......

anakazar zajrzałaś do nas wreszcie jejku tak zachwalasz ten szampon.... aż chcę go mieć-ale anula pewnie mnie ubiegnie i pierwsza kupi no bo przecież dwudziesty szampon do kolekcji musi być
Co do kurierów to jak dobrze, że nie jestem sama w tym swoim ubolewaniu bo bym pomyślała że tylko ja taka sknera
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.

Edytowane przez magnesita
Czas edycji: 2011-10-26 o 14:04
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 13:42   #3971
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Dokładnie ci sami...
O mamo - nigdy więcej Jeszcze mam dwie dziurki w gładzi gipsowej od nich
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-26, 13:47   #3972
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Kamanda, miałaś za swoje....
Cieszę się, że problemy wątrobowe przycichły - oby tak dalej i oby nigdy sie nie powtórzyły
A ja myślę, że kurier wystarszył sie Twoich kotów bojowych

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
anula Ty się nie zdziw że ja kiedyś zawitam do Ciebie, bo o ile vea ma z Wrocąłwia daleko to ja tą odległość przeżyję a że tż jeździ od czasu do czasu w sprawach służbowych do wawy to......

anakazar zajrzałaś do nas wreszcie jejku tak zachwalasz ten szampon.... aż chcę go mieć-ale anula pewnie mnie ubiegnie i pierwsza kupi no bo przecież dwodziesty szampon do kolekcji musi być
Co do kurierów to jak dobrze, że nie jestem sama w tym swoim ubolewaniu bo bym pomyślała że tylko ja taka sknera
Jeśli myślałaś, że się wystraszę na wiadomość o ewentualności Twojej wizyty to sie pomyliłas
Taaa... szamponów 20 a łupiez na łbie.....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 14:37   #3973
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość


Jeśli myślałaś, że się wystraszę na wiadomość o ewentualności Twojej wizyty to sie pomyliłas
Taaa... szamponów 20 a łupiez na łbie.....
A jak powiem że z Tosiakiem-Tajfunem przyjadę?
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 14:49   #3974
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
A jak powiem że z Tosiakiem-Tajfunem przyjadę?
Dom mam ubezpieczony
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 16:34   #3975
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
A jak powiem że z Tosiakiem-Tajfunem przyjadę?
Twoja Tośka za dwa dni kończy roczek,prawda?a moja Nina za 4 dni kończy 1,5 roczku.Czyli pannice by się niezle dogadały,bo tylko pół roku różnicy
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dom mam ubezpieczony


Dzwonił do mnie Pan z shea i o dziwo chyba się dzisiaj wyspał,bo gadał do rzeczyDostali sese i mydełko waniliowo-kokosowe i jak durna domówiłam jeszcze 2 inneNiech ktoś mnie gdzieś zamknie albo ukradnie mi lapa

Wyślą mi przesyłkę jeszcze dzisiajMój listonosz się chyba wyrzeknie mojej wsi przeze mnie
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 16:55   #3976
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Znów mnie okrzyczycie że długo nie pisałam ale czytam Was regularnie.
Miałam nie kupować szamponów do nowego roku ale wczoraj złapał mnie deszcz i wlazłam do Sephory a tam inne opakowania Yes To Carrots (mniejsze) i inaczej pachnie szampon, więc może zmienili skład i na wszelki wypadek musiałam na allegro zamówić szampon pomidorowy i odzywkę marchewkową jeszcze w starym opakowaniu. Teraz mam ten zestaw tylko na odwrót i odzywka jest zwykłą a szampon genialny.
Jak tylko dotrze to wstawię zdjęcia.
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 17:02   #3977
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Znów mnie okrzyczycie że długo nie pisałam ale czytam Was regularnie.
Miałam nie kupować szamponów do nowego roku ale wczoraj złapał mnie deszcz i wlazłam do Sephory a tam inne opakowania Yes To Carrots (mniejsze) i inaczej pachnie szampon, więc może zmienili skład i na wszelki wypadek musiałam na allegro zamówić szampon pomidorowy i odzywkę marchewkową jeszcze w starym opakowaniu. Teraz mam ten zestaw tylko na odwrót i odzywka jest zwykłą a szampon genialny.
Jak tylko dotrze to wstawię zdjęcia.


Jak ja kocham te nasze"miałam nie kupować"
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 17:04   #3978
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość

Czy to jest daleko od centrum?
Niezbyt blisko Samochodem bez korków z 15 minut, komunikacją miejską ze dwa razy dłużej.
Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Kotwilko, położyłam podkład mineralny pędzlem do bronzera ecotools. Dało radę. Jest całkiem dobrze, porównywalnie do kabuki. Tylko mam wrażenie, że on strasznie dużo zżera podkładu bo jest taki zbity. Wydaje mi się, że poszło mi go więcej niż przy malowaniu innymi.
Dzięki Kochana na pewno go sobie zamówię któregoś dnia będę używać do podkładu lub bronzera właśnie.

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Z tym drogie jesteście to przypomniało mi sie jak tż ostatnio powiedział do mnie:"Kobietę zaspokoić łatwo....ale drogo"
genialne w swej prostocie
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Czy to nie euro-rtv-agd przypadkiem?
Jak mi lodówke i pralkę przywozili,to tak samo - całodniowy dyżur w domu miałam

Jeszcze mnie olśniło,że zaczęłam pisać o atopii mojej córki nie tylko dla samego pożalenia się (choć łoczywioście dziękuję wszystkim za empatię ale dlatego,że to najprawdopodobniej mydełko w płynie Alterra (róża - limited edition) rozjuszyło jej te zmiany... I właśnie kurcze to mnie dziwi:/
A może przez ten alkohol denat. na przodzie składu??!!
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Eeee no nie żałuj sobieTakiej maniaczce szamponowej nie wypada nie mieć w kolekcji swojej takiego szamponuWiesz możesz na mnie liczyć,ja już Cię rozgrzeszam

A mnie kusi okropnie kupno tego
http://e-sklep.hauschka.pl/pl/p/Puder-tonujacy-9-g./260

Tylko nie mam innego wyjścia jak kupno w ciemno,dlatego się jeszcze zastanawiam.Szkoda,że tylko jedna opinia w kwc o nim
a to nie o nim pisała Cloche parę stron temu? Może pomaca dla Ciebie
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
O mamo - nigdy więcej Jeszcze mam dwie dziurki w gładzi gipsowej od nich
Żartujesz! Tacy zgrabni byli? Mój TŻ to by ich chyba zabił za coś takiego.
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Twoja Tośka za dwa dni kończy roczek,prawda?a moja Nina za 4 dni kończy 1,5 roczku.Czyli pannice by się niezle dogadały,bo tylko pół roku różnicy



Dzwonił do mnie Pan z shea i o dziwo chyba się dzisiaj wyspał,bo gadał do rzeczyDostali sese i mydełko waniliowo-kokosowe i jak durna domówiłam jeszcze 2 inneNiech ktoś mnie gdzieś zamknie albo ukradnie mi lapa

Wyślą mi przesyłkę jeszcze dzisiajMój listonosz się chyba wyrzeknie mojej wsi przeze mnie
Powinien Ci podziękować, ze dzięki Tobie Poczta Polska nie zbankrutuje

I chciałam dziewczyny trochę inne światło rzucić na kurierów: w rodzinie TŻ jeden facet pracuje jako kurier, to masakryczna robota jest. Nie miał urlopu od kilku lat, nawet jednego dnia mu nie chcą dać, pracuje od poniedziałku do soboty od 6.00 do 22-23.00, noszą przy sobie kilkanaście tysięcy złotych (bo np kilka osób zamawiało tego dnia drogie sprzęty z zapłatą przy odbiorze) a chodzą też na różne szemrane osiedla, np. ostatnio jak poszedł zanieść towar, to okradli mu samochód kurierski i parę paczek z agd zabrali.
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 17:19   #3979
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
gayenka je się też specjalnie nie znam, ot, smakuje mi coś, albo nie (na podobno jakies super wypasione francuskie na kolacji zaręczynowej naszych przyjaciół nafukałam... patrzyli jak na dziwadło, ale na prawdę nie byłam w stanie przełknąć a generalnie czerwone lubię)
W Cote, po prostu nie sposób przeoczyć owocków, a Chenet jest w sumie dość podobny do Liebfrau Też taki fajnie lekki Aaa.. i podobne jeszcze jest Rebians - podobna cena, podobny smak, też lubię
Cote muszę spróbować dziękuję za polecenie I ta etykieta z kotkiem
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dobra, to Ty mnie nauczysz języków (do łaciny mam talent.... tej podwórkowej ), a my Cię nauczymy pić
Umowa stoi???
No nie wiem, zamiast flaszek wolę kupować kremiki jednak
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Halo czy jest tu ktoś z Częstochowy może???
Trochę znam Częstochowę, pracowałam tam chwilę, mój tata często tam bywa. Może będę mogła pomóc jakoś?
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Jak się zastnawiacie jaki szampon kupić to bierzcie khadi amla z bringhaj(czy jakoś tak)jest boskiJa myślałam,że fajniejszych włosów mieć nie będę,a mam
On chyba przyciemnia włosy troszkę, prawda? To ja go nie chcę
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Dzwonił do mnie Pan z shea i o dziwo chyba się dzisiaj wyspał,bo gadał do rzeczyDostali sese i mydełko waniliowo-kokosowe i jak durna domówiłam jeszcze 2 inneNiech ktoś mnie gdzieś zamknie albo ukradnie mi lapa

Wyślą mi przesyłkę jeszcze dzisiajMój listonosz się chyba wyrzeknie mojej wsi przeze mnie
Jee mydełka! czekam na relację, bo nie ukrywam, że afrykańskie mnie kuszą..
Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Znów mnie okrzyczycie że długo nie pisałam ale czytam Was regularnie.
Miałam nie kupować szamponów do nowego roku ale wczoraj złapał mnie deszcz i wlazłam do Sephory a tam inne opakowania Yes To Carrots (mniejsze) i inaczej pachnie szampon, więc może zmienili skład i na wszelki wypadek musiałam na allegro zamówić szampon pomidorowy i odzywkę marchewkową jeszcze w starym opakowaniu. Teraz mam ten zestaw tylko na odwrót i odzywka jest zwykłą a szampon genialny.
Jak tylko dotrze to wstawię zdjęcia.
Paskudny ten deszcz Takie zakupy powoduje!

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Niezbyt blisko Samochodem bez korków z 15 minut, komunikacją miejską ze dwa razy dłużej.
o.. to może i lepiej dla mnie..

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość

I chciałam dziewczyny trochę inne światło rzucić na kurierów: w rodzinie TŻ jeden facet pracuje jako kurier, to masakryczna robota jest. Nie miał urlopu od kilku lat, nawet jednego dnia mu nie chcą dać, pracuje od poniedziałku do soboty od 6.00 do 22-23.00, noszą przy sobie kilkanaście tysięcy złotych (bo np kilka osób zamawiało tego dnia drogie sprzęty z zapłatą przy odbiorze) a chodzą też na różne szemrane osiedla, np. ostatnio jak poszedł zanieść towar, to okradli mu samochód kurierski i parę paczek z agd zabrali.
Ja na szczęście trafiam na miłych kurierów i w miarę zorganizowanych.. ale na panów od AGD miłych to nie trafiłam niestety nigdy:/

Jejkuu jak mi zimnooo... Przez te chorobę nie umiem się wygrzać dziś wogóle..
I zapomniałam się pochwalić! skończył mi się dziadowski płyn do demakijazu oczu z sephory więc zrobiłam sobie własny Z wody różanej i oliwy z oliwek
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-26, 17:30   #3980
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

A, zapomniałabym: oszczędzajcie kaskę, bo 30 listopada będzie Dzień Darmowej Dostawy: do akcji zgłasza się nawet kilkaset różnych sklepów z różnych branż (kosmetyczne też) i zobowiazują sie oni, że wszystkie zamówione tego dnia produkty, bez względu na wartość zamówienia.
Już parę sklepów się pozgłaszało, do 30 listopada ich jeszcze przybędzie na pewno; oto link:
http://dziendarmowejdostawy.pl/
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 18:33   #3981
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dzwonił do mnie Pan z shea i o dziwo chyba się dzisiaj wyspał,bo gadał do rzeczyDostali sese i mydełko waniliowo-kokosowe i jak durna domówiłam jeszcze 2 inneNiech ktoś mnie gdzieś zamknie albo ukradnie mi lapa

Wyślą mi przesyłkę jeszcze dzisiajMój listonosz się chyba wyrzeknie mojej wsi przeze mnie
Gayenka ma dobry i skuteczny sposób na laptopa - zalanie herbatą
Fajnie, że się doczekałaś nareszcie w shea
Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Znów mnie okrzyczycie że długo nie pisałam ale czytam Was regularnie.
Miałam nie kupować szamponów do nowego roku ale wczoraj złapał mnie deszcz i wlazłam do Sephory a tam inne opakowania Yes To Carrots (mniejsze) i inaczej pachnie szampon, więc może zmienili skład i na wszelki wypadek musiałam na allegro zamówić szampon pomidorowy i odzywkę marchewkową jeszcze w starym opakowaniu. Teraz mam ten zestaw tylko na odwrót i odzywka jest zwykłą a szampon genialny.
Jak tylko dotrze to wstawię zdjęcia.
No nareszcie!!! A pewnie, że skrzyczę
Zaglądaj częściej, bo tęsknię
Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
I chciałam dziewczyny trochę inne światło rzucić na kurierów: w rodzinie TŻ jeden facet pracuje jako kurier, to masakryczna robota jest. Nie miał urlopu od kilku lat, nawet jednego dnia mu nie chcą dać, pracuje od poniedziałku do soboty od 6.00 do 22-23.00, noszą przy sobie kilkanaście tysięcy złotych (bo np kilka osób zamawiało tego dnia drogie sprzęty z zapłatą przy odbiorze) a chodzą też na różne szemrane osiedla, np. ostatnio jak poszedł zanieść towar, to okradli mu samochód kurierski i parę paczek z agd zabrali.
To nie tak, że wrzucam wszystkich kurierow do jednego wora - po prostu dzisiaj był dzień narzekania na nich stąd mało pochlebne zdania padały. Ja rozumiem, że praca ciężka, rozumiem, że niebezpieczna i napewno nie zamieniłabym sie z żadnym - ale to nie powód, żeby być bezczelnym, niegrzecznym i utrudniać lub uniemożliwiac klinetowi korzystanie z jego podstawowych praw (np. sprawdzenie towaru). A dobrze wiem, że ta pracę naprawdę można wykonywać sumiennie będąc jednoczesnie grzecznym i kompetentnym kurierem - mamy takiego jednego zakumplowanego już kuriera po prostu świetny jest!!! Dzwoni, umawia sie na godzinę, pomaga wnosić zakupy i to naprawdę bez proszenia, tak sam z siebie. Strasznie go lubię. I nie dość, że zostawi po sobie miłe wrażenie to jeszcze z cała pewnością spędza u nas znacznie mniej czasu niz ten, który sie kłóci i utrudnia Wniosek z tego, że Ci o których pisałysmy dzisiaj po prostu nie chcą byc fajni, a nie że przepisy im zabraniają być w porządku. Ale to pewnie tak jak wszędzie - są ludzie i.... ludzie.
I niestety ja też od wielu osób slyszałam jak paskudnie firmy kurierskie wykorzystuja swoich pracowników - w XXI taki wyzysk naprawde jest nie do pomyslenia!
Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
A, zapomniałabym: oszczędzajcie kaskę, bo 30 listopada będzie Dzień Darmowej Dostawy: do akcji zgłasza się nawet kilkaset różnych sklepów z różnych branż (kosmetyczne też) i zobowiazują sie oni, że wszystkie zamówione tego dnia produkty, bez względu na wartość zamówienia.
Już parę sklepów się pozgłaszało, do 30 listopada ich jeszcze przybędzie na pewno; oto link:
http://dziendarmowejdostawy.pl/
O matko!!!! Jak wizażanki przypuszczą atak to sklepy pójdą z torbami przez koszty wysłki

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Gayenka, zdrowiej mi szybciutko
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 18:36   #3982
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
No nareszcie!!! A pewnie, że skrzyczę
Zaglądaj częściej, bo tęsknię
Zaglądam często tylko mało pisze, bo mało kupuje.
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 20:02   #3983
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Zaglądam często tylko mało pisze, bo mało kupuje.
Oj przeciez my tu nie tylko o zakupach

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Im bardziej sie przyglądam olejkowi manuka, tym większą mam chęć go adoptowac
Miałyście go może?
Opis jest bardzo zachęcający.....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 20:42   #3984
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
a to nie o nim pisała Cloche parę stron temu? Może pomaca dla Ciebie


a co do kurierow... ja nie wiem, moze oni tu w niemczech lepiej zarabiaja..? ale jeszcze nie trafilam na takich bucow, o jakich pisalyscie
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 06:38   #3985
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
A może przez ten alkohol denat. na przodzie składu??!!
No właśnie może to przeoczyłam...
A po co ten alkohol właściwie dali? Do dezynfekcji?

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
A, zapomniałabym: oszczędzajcie kaskę, bo 30 listopada będzie Dzień Darmowej Dostawy: do akcji zgłasza się nawet kilkaset różnych sklepów z różnych branż (kosmetyczne też) i zobowiazują sie oni, że wszystkie zamówione tego dnia produkty, bez względu na wartość zamówienia.
Już parę sklepów się pozgłaszało, do 30 listopada ich jeszcze przybędzie na pewno; oto link:
http://dziendarmowejdostawy.pl/
W zeszłym roku to było 1.12 Pamiętam,bo zamawiałam lakiery z VB

A i jeszcze : sprawdziłam w SP - ten olej z wiesiołka Oeparolu to kombinacja wiesiołka z lnianym co dziwne: tak samo zwykły,jak i ten z dopiskiem Femina;może proporcjami się różnią...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 06:59   #3986
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
No właśnie może to przeoczyłam...
A po co ten alkohol właściwie dali? Do dezynfekcji?


W zeszłym roku to było 1.12 Pamiętam,bo zamawiałam lakiery z VB

A i jeszcze : sprawdziłam w SP - ten olej z wiesiołka Oeparolu to kombinacja wiesiołka z lnianym co dziwne: tak samo zwykły,jak i ten z dopiskiem Femina;może proporcjami się różnią...
Małgosiu, a o którym wiesiołku piszesz? W kapsułkach?
Ja mam kapsułki i wydawało mi się, że to sam wiesiołek jest
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 07:20   #3987
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Małgosiu, a o którym wiesiołku piszesz? W kapsułkach?
Ja mam kapsułki i wydawało mi się, że to sam wiesiołek jest
Oeparol i Oeparol Femina

Ten drugi w promocji w SP (20pln)
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2011-10-27 o 07:23
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 07:37   #3988
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Oeparol i Oeparol Femina

Ten drugi w promocji w SP (20pln)
dziękuję

Dzisiaj, na drugi dzień po umyciu zestawem dr.organic, moje włosy sa całkiem niezłe - trochę oklapły, ale nie sa tłuste.
Na noc użyłam tez kremu oczyszczającego alvy i powiem Wam, że kładąc sie spać miałam bardzo fajna gładka mordkę nie zdążyłam zauważyć innego działania, bo po jednym, sporadycznym użyciu trudno o dogłebne obserwacje wchłania się bardzo dobrze i jest wydajny.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-10-27 o 07:38
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 07:48   #3989
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Hej, hej

Umyłam wczoraj włosy szamponem Małża i dziwna sprawa... wyprostowały się... a ma zwykłą Joannę "Biosiarka i Bursztyn"

A w ogóle byłam wczoraj na zajęciach z tańca na rurze
Kurcze, nie sadziłam, że to takie cholernie trudne... i męczące... mam zakwasy wszędzie , ale było super
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 09:21   #3990
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Hej, hej

Umyłam wczoraj włosy szamponem Małża i dziwna sprawa... wyprostowały się... a ma zwykłą Joannę "Biosiarka i Bursztyn"

A w ogóle byłam wczoraj na zajęciach z tańca na rurze
Kurcze, nie sadziłam, że to takie cholernie trudne... i męczące... mam zakwasy wszędzie , ale było super
Cześć

O dobrze wiedzieć , zanotowane sprawdze co w nim siedzi . Syneczek byłby nieziemsko zadowolony z takiego efektu . Ale z siarka to chyba do tłustych wlosow.

vea alez Cię nosi - nie spozytą masz energię

Dziewczyny a widziałyście to sprawdzałam na KWC - składy fajny - szkoda , że Q10 mnie uczula
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2011-10-27 o 09:22
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:09.