Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-27, 09:25   #3991
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Vea, no niby cos tam pisałaś, że mogłabys zarabiac więcej...... ale nie wiedziałam, że jest az tak źle, że musisz dorabiać w klubach nocnych
Ty to masz pomysły !!!! Szalona Kobieta
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 09:33   #3992
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
O dobrze wiedzieć , zanotowane sprawdze co w nim siedzi . Syneczek byłby nieziemsko zadowolony z takiego efektu . Ale z siarka to chyba do tłustych wlosow.
vea alez Cię nosi - nie spozytą masz energię
Wiesz co, ale ja nie dam głowy czy on tak zawsze, czy moje kłaki zgłupiały, bo coś nowego dostały...

No mam, no nosi, ale w liście bym się i tak zakopała Snu mi brak

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Vea, no niby cos tam pisałaś, że mogłabys zarabiac więcej...... ale nie wiedziałam, że jest az tak źle, że musisz dorabiać w klubach nocnych
Ty to masz pomysły !!!! Szalona Kobieta

No ładnie... ale fakt, może to jakiś pomysł jest
No bo to znowu przez ten Grupon... była oferta, gupia baba zobaczyła i pomyślała czemu by nie spróbować A w ogóle okazało się, że te co tańczą w klubach, to bardziej zaawansowane są i uczą się gdzie indziej, a toto jest taka szkoła, która uczy od podstaw i głównie na zawody jeździ... No i dowiedziałam się, ze istnieje coś takiego jak Polskie Stowarzyszenie Pole Dance... człowiek uczy się całe życie
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 09:42   #3993
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość

No ładnie... ale fakt, może to jakiś pomysł jest
No bo to znowu przez ten Grupon... była oferta, gupia baba zobaczyła i pomyślała czemu by nie spróbować A w ogóle okazało się, że te co tańczą w klubach, to bardziej zaawansowane są i uczą się gdzie indziej, a toto jest taka szkoła, która uczy od podstaw i głównie na zawody jeździ... No i dowiedziałam się, ze istnieje coś takiego jak Polskie Stowarzyszenie Pole Dance... człowiek uczy się całe życie
No brawo,następna przygoda
Ja nawet gdzieś widziałam o mistrzostwach (tylko nie pamiętam,czy Polski,czy jakieś większe) w tej dyscyplinie
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 09:48   #3994
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
No brawo,następna przygoda
Ja nawet gdzieś widziałam o mistrzostwach (tylko nie pamiętam,czy Polski,czy jakieś większe) w tej dyscyplinie
Vea, kiedy startujesz w mistrzostwach?
daj znac, pojedziemy Cię dopingować
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 09:55   #3995
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Eee... wiesz co, ja się poważnie zastanawiam, czy po tych dwóch zajęciach gruponowych będę kontynuowała

Raz, że mam dzisiaj zakwasy wszędzie, dwa, że mam od rury poobcierane (poobijane kolana tyż... nie zawsze udaje się tak ładnie, wolno zjechać) całe nogi i kawałek rąk, trzy, że kondycję trzeba do tego mieć dziką (a ja nie mam i chyba musiałabym schudnąć), a cztery... nie mam czasu na kolejne dwie godziny zajęć w tygodniu (bo byłaby spora szansa, że Mąż się ze mną rozwiedzie albo własnego mieszkania nie poznam, bo bym w nim prawie ni bywała)

Chociaż gdyby tak fitness zamienić na rurę... hmmm...
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 10:11   #3996
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
A, zapomniałabym: oszczędzajcie kaskę, bo 30 listopada będzie Dzień Darmowej Dostawy: do akcji zgłasza się nawet kilkaset różnych sklepów z różnych branż (kosmetyczne też) i zobowiazują sie oni, że wszystkie zamówione tego dnia produkty, bez względu na wartość zamówienia.
Już parę sklepów się pozgłaszało, do 30 listopada ich jeszcze przybędzie na pewno; oto link:
http://dziendarmowejdostawy.pl/
Ale fajnie i szkła.com mają darmową! muszę zamówić soczewki
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Gayenka ma dobry i skuteczny sposób na laptopa - zalanie herbatą
Fajnie, że się doczekałaś nareszcie w shea
Bardzo dobry, polecam



Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Gayenka, zdrowiej mi szybciutko
Staram się, ale czuję się coraz gorzej
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość


Im bardziej sie przyglądam olejkowi manuka, tym większą mam chęć go adoptowac
Miałyście go może?
Opis jest bardzo zachęcający.....
Nawet na niego nie patrzę paskudna kusicielko! ()
Cytat:
Napisane przez vea730173961

A w ogóle byłam wczoraj na zajęciach z tańca na rurze
Kurcze, nie sadziłam, że to takie cholernie trudne... i męczące... mam zakwasy wszędzie , ale było super
Ale fajnie! Ja marzę o Jukkari fit to fly póki co planuje iść na fit to flex, jak już się wykuruję.. Ale takie skakanki muszą być super!

Moja cera przez chorobę szaleje. Ledwo co opanowałam atak podskórnych paskudztw na brodzie to już znowu coś mi wyłazi! Zawsze jak jestem chora wyglądam jak dziecko wojny.. idę się schować przed światem
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 10:59   #3997
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Dziewczyny, zaraz jadę do Rossmanna - możecie mi powiedzieć, które produkty Alterry warto kupić? Wiem, że ma kilka bubli, na które szkoda pieniędzy. Do tej pory używałam jedynie szamponu bambus&papaja i był fajny.

I jeszcze mam jedno pytanie - jaki krem do twarzy dostanę w polskich aptekach lub drogeriach stacjonarnych? Byłam wczoraj w Naturze i nic nie znalazłam. Jest gdzieś dostępna Weleda może? Burt's Bees? Albo możecie polecić jakieś inne kremy. Jestem zdesperowana, bo przy sobie mam tylko resztki poprzedniego.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-27, 11:12   #3998
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;30176972]Dziewczyny, zaraz jadę do Rossmanna - możecie mi powiedzieć, które produkty Alterry warto kupić? Wiem, że ma kilka bubli, na które szkoda pieniędzy. Do tej pory używałam jedynie szamponu bambus&papaja i był fajny.

I jeszcze mam jedno pytanie - jaki krem do twarzy dostanę w polskich aptekach lub drogeriach stacjonarnych? Byłam wczoraj w Naturze i nic nie znalazłam. Jest gdzieś dostępna Weleda może? Burt's Bees? Albo możecie polecić jakieś inne kremy. Jestem zdesperowana, bo przy sobie mam tylko resztki poprzedniego.
[/QUOTE]

z Alterry mogę polecić odżywkę do włosów z granatem i aloesem
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2011-10-27 o 11:14
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 11:42   #3999
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
No właśnie może to przeoczyłam...
A po co ten alkohol właściwie dali? Do dezynfekcji?


W zeszłym roku to było 1.12 Pamiętam,bo zamawiałam lakiery z VB

A i jeszcze : sprawdziłam w SP - ten olej z wiesiołka Oeparolu to kombinacja wiesiołka z lnianym co dziwne: tak samo zwykły,jak i ten z dopiskiem Femina;może proporcjami się różnią...
chyba do zakonserwowania
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Hej, hej

Umyłam wczoraj włosy szamponem Małża i dziwna sprawa... wyprostowały się... a ma zwykłą Joannę "Biosiarka i Bursztyn"

A w ogóle byłam wczoraj na zajęciach z tańca na rurze
Kurcze, nie sadziłam, że to takie cholernie trudne... i męczące... mam zakwasy wszędzie , ale było super
Vea wow
[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;30176972]Dziewczyny, zaraz jadę do Rossmanna - możecie mi powiedzieć, które produkty Alterry warto kupić? Wiem, że ma kilka bubli, na które szkoda pieniędzy. Do tej pory używałam jedynie szamponu bambus&papaja i był fajny.

I jeszcze mam jedno pytanie - jaki krem do twarzy dostanę w polskich aptekach lub drogeriach stacjonarnych? Byłam wczoraj w Naturze i nic nie znalazłam. Jest gdzieś dostępna Weleda może? Burt's Bees? Albo możecie polecić jakieś inne kremy. Jestem zdesperowana, bo przy sobie mam tylko resztki poprzedniego.
[/QUOTE]
Nie bierz z Alterry nic do twarzy Ja mogę polecić olejek do ciała antycellulitowy Brzoza i Pomarańcza i zapachowo żel pod prysznic peelingujący Figa&Żurawina bodajże (choć ściera słabiutko, ale zapach boski).
Weleda czasem jest w jakichś superhiper dobrze zaopatrzonych aptekach. Burt's Bees nie uświadczysz Z kremów do twarzy to Sanoflore orzeźwiający lub nektar nawilżający mogę polecić.
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 11:51   #4000
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;30176972]Dziewczyny, zaraz jadę do Rossmanna - możecie mi powiedzieć, które produkty Alterry warto kupić? Wiem, że ma kilka bubli, na które szkoda pieniędzy. Do tej pory używałam jedynie szamponu bambus&papaja i był fajny.

I jeszcze mam jedno pytanie - jaki krem do twarzy dostanę w polskich aptekach lub drogeriach stacjonarnych? Byłam wczoraj w Naturze i nic nie znalazłam. Jest gdzieś dostępna Weleda może? Burt's Bees? Albo możecie polecić jakieś inne kremy. Jestem zdesperowana, bo przy sobie mam tylko resztki poprzedniego.
[/QUOTE]
W Superpharmie są kremy (i basamy i masła) Natura Officinalis Kremów niestety nie testowałam,ale balsamy i masła są fajne
Oraz AA seria Eko jest dostępna

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
chyba do zakonserwowania
No musowo
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 12:01   #4001
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Miałyscie może cos z Synesis ? Ciekawie wygląda ten szampon ma coprawda tylko trzy opinie na KWC ale bardzo dobre podobnie jak serum pod oczy. Niestety na stronie nie ma składów.

Byłam wczoraj na próbie chóru i muszę powiedzieć , że jak na razie możemy sobie podać rekę z Florans (poniedziałkowy teatr Boska) , początki są niezwykle trudne .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-27, 12:07   #4002
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Grażka
W chórze fajne jest to, że dopóki nie czujesz się na tyle pewnie, żeby śpiewać głośno, jest dużo osób, które zagłuszą ewentualne niedociągnięcia

A w ogóle znalazłam takie cuś http://demotywatory.pl/3524823/Kobieta no coś w tym jest Tylko godzina mi się nie zgadza

Kotwilka
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 12:40   #4003
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;30176972]Dziewczyny, zaraz jadę do Rossmanna - możecie mi powiedzieć, które produkty Alterry warto kupić? Wiem, że ma kilka bubli, na które szkoda pieniędzy. Do tej pory używałam jedynie szamponu bambus&papaja i był fajny.

I jeszcze mam jedno pytanie - jaki krem do twarzy dostanę w polskich aptekach lub drogeriach stacjonarnych? Byłam wczoraj w Naturze i nic nie znalazłam. Jest gdzieś dostępna Weleda może? Burt's Bees? Albo możecie polecić jakieś inne kremy. Jestem zdesperowana, bo przy sobie mam tylko resztki poprzedniego.[/QUOTE]
Z alterry to też tylko odzywkę z granatem moge polecić.
Ja byłam w naturze pare dni temu to widziałam, że maja serię AA wrażliwa natura nie uzywałam, chociaz miałam ochote kupić, bo seria 30+ była w pormocji...
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 13:46   #4004
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dom mam ubezpieczony
W takim razie będziesz miałą szansę sprawdzić swoją firmę ubezpieczeniową
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Twoja Tośka za dwa dni kończy roczek,prawda?a moja Nina za 4 dni kończy 1,5 roczku.Czyli pannice by się niezle dogadały,bo tylko pół roku różnicy
Zgadza się pół roku to może teraz jeszcze widać ale już za jakiś czas to nie będzie różnicy Ale Dziewuchy miałyby radochę dwa tajfuny... i domu bym nie pzonała

vea Twoja rura mnie rozwaliła
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 14:45   #4005
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Gayenka - walcz, nie daj sie rozebrać chorobie

Dzisiaj nałożyłam podkład meow na skwalan - nie miałam arganowego, o którym pisała Grazka. I może faktycznie lepiej jeszcze sie oswajam z meow, więc na razie musze go lepiej wyczuć. Inne minerały po nałożeniu na olej jakikolwiek spływały i warzyły się. Może teraz będzie inaczej, a może skwalan troszku jednak inny od innych olejów.

Zakładam własnie konto na PP..... wewnętrzny głos mówi mi, że to błąd......wielbłąd
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-10-27 o 14:47
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 14:52   #4006
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Zakładam własnie konto na PP..... wewnętrzny głos mówi mi, że to błąd......wielbłąd
To początek końca ... oszczędności i regularnego jedzenia.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 15:01   #4007
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

[QUOTE=anakazar;30165037]
Dostali sese i mydełko waniliowo-kokosowe/QUOTE]


Magnesita - ja chyba też za bardzo wysuszyłam swoją cere i teraz ją bardziej nawilżam

mam jednak dużo większy problem.
otóż zauważyłam że całe moje ciało, nogi ręce, dłonie, twarz, usta są strasznie suche i jest coraz gorzej.
wydaje mi sie, że to ma jakies wewnętrzne podłoże a nie pielęgnacyjne bo dosłownie calutka skóra na ciele jest sucha.
smaruje nogi oliwką hippa wieczorem a rano już są suche. usta tez strasznie schną. np wszyscy chwala pomadke yes to carrots a ona wcale mi nie pomaga. jedynie carmex.
ostatnio byłam wściekła przez to bo stwierdziłam, że tam gdzie nie chce to jestem tłusta(skóra głowy i przez to tłuste włosy, twarz) a tam gdzie chce to mam wszystko suche.
dziś jednak doszłam do wniosku że całe moje ciało jest suche a tam gdzie są gruczoły łojowe czyli twarz i skóra głowy wydziela się łój bo w ten sposób skóra sie broni.
nie wiem co mam zrobić, podłamałam sie troche, może to strees itp..
jeszcze chciałam dodać, że nie pije kawy i pije dużo wody i herbatek ziołowych więc sie nie odwadniam. ale zauważyłam że stale mam sucho w ustach i jak sie napije to za chwile znów czuje sucho.
może macie podobno doświadczenie. pomóżcie
myślałam żeby może kupić jakiś capivit hydro control czy coś takiego.

nie wiem jak wy ale ja zobaczyłam przepis na ten musujący pyłek do kąpieli to oszalałam jutro lece po olej ze słodkich migdałów

aha jeszcze do Magnesity - ten olej nigella jest fajny ale on właśnie troche wysusza i anula mówiła żebym następnym razem lepiej kupiła ten nieEKO bo tak samo nie działa a nie wysusza. on jest z syrii. także jakbyś miała kupić to ten z syrii
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 17:15   #4008
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
To początek końca ... oszczędności i regularnego jedzenia.

I czego ja sie głupia śmieje tosz to święta prawda....
Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
Magnesita - ja chyba też za bardzo wysuszyłam swoją cere i teraz ją bardziej nawilżam

mam jednak dużo większy problem.
otóż zauważyłam że całe moje ciało, nogi ręce, dłonie, twarz, usta są strasznie suche i jest coraz gorzej.
wydaje mi sie, że to ma jakies wewnętrzne podłoże a nie pielęgnacyjne bo dosłownie calutka skóra na ciele jest sucha.
smaruje nogi oliwką hippa wieczorem a rano już są suche. usta tez strasznie schną. np wszyscy chwala pomadke yes to carrots a ona wcale mi nie pomaga. jedynie carmex.
ostatnio byłam wściekła przez to bo stwierdziłam, że tam gdzie nie chce to jestem tłusta(skóra głowy i przez to tłuste włosy, twarz) a tam gdzie chce to mam wszystko suche.
dziś jednak doszłam do wniosku że całe moje ciało jest suche a tam gdzie są gruczoły łojowe czyli twarz i skóra głowy wydziela się łój bo w ten sposób skóra sie broni.
nie wiem co mam zrobić, podłamałam sie troche, może to strees itp..
jeszcze chciałam dodać, że nie pije kawy i pije dużo wody i herbatek ziołowych więc sie nie odwadniam. ale zauważyłam że stale mam sucho w ustach i jak sie napije to za chwile znów czuje sucho.
może macie podobno doświadczenie. pomóżcie
myślałam żeby może kupić jakiś capivit hydro control czy coś takiego.

nie wiem jak wy ale ja zobaczyłam przepis na ten musujący pyłek do kąpieli to oszalałam jutro lece po olej ze słodkich migdałów

aha jeszcze do Magnesity - ten olej nigella jest fajny ale on właśnie troche wysusza i anula mówiła żebym następnym razem lepiej kupiła ten nieEKO bo tak samo nie działa a nie wysusza. on jest z syrii. także jakbyś miała kupić to ten z syrii
W kwestii oleju z nigelli - oba sa z alepii. Jeden jest BIO, a drugi po prostu olej z nigelli (jakieś 4 zł tańszy od bio) i ten zwykły jest właśnie tłustszy, nie wysusza i moim zdaniem lepiej działa

Kijanka, wiesz co, ja nie mam żadnej wiedzy w tej kwestii, ale najbardziej mnie przestraszyła ta Twoja suchość w ustach. Długo sie zastanawiałam, czy o tym pisać, bo nie chcę Cię straszyć. No ale napiszę - suchość w ustach była jednym z pierwszych objawów, po których zaczęto badac moją babcię w kierunku cukrzycy.... teściowa z kolei ma taką suchość w ustach jak nasilają sie jej kłopoty z tarczycą. Podobno może to tez byc objaw kłopotów z nerkami (lekarz babci tak mówił, zanim okazało sie, że babcia cukrzyce ma).
Prawdopodobnie suchość w ustach jest związana ze zmiana pogody i spadkiem temperatury (mi na mrozie tez się zawsze chce pić ), ale może na wszelki wypadek wybierz sie do lekarza.....?
Oczywiście suchość w ustach nie była ich jedynym objawem, ale jednym z objawów.



Grazka - przesyłka doszła oszalałam, jak zobaczyłam co i ile mi przysłałaś - kolorowy zawrót głowy bardzo mocno Ci dziękuję
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-10-27 o 17:24
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 17:23   #4009
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Ja jak zwykle miałam nic nie kupować ale skusiły mnie nowe ziołowe mydełka z LF. Czekam na trzy ziołowe i trzy "zwyczajne". Ciekawe kiedy ja zużyje ten zapas mydeł, który zgromadziłam. Przestawiłam już całą rodzinkę na mydełka ale i tak zużycie jest mniejsze niż moje zakupy.

Anula a po co Ci PP?

Ja za to mam dziś straszliwy apetyt. Pochłaniam okropne ilości jedzenia. A że staram się nie trzymać słodyczy w domu to z desperacji upiekłam sobie ciastka z kawałkami czekolady (sama czekolada jakoś mi nie idzie). Ciastka są pyszne, mi rośnie. Ja chce wrócić do pracy bo nie zmieszczę się w żadne ubranie
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com

Edytowane przez zai
Czas edycji: 2011-10-27 o 17:27
zai jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-27, 17:41   #4010
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;30176972]Dziewczyny, zaraz jadę do Rossmanna - możecie mi powiedzieć, które produkty Alterry warto kupić? Wiem, że ma kilka bubli, na które szkoda pieniędzy. Do tej pory używałam jedynie szamponu bambus&papaja i był fajny.

I jeszcze mam jedno pytanie - jaki krem do twarzy dostanę w polskich aptekach lub drogeriach stacjonarnych? Byłam wczoraj w Naturze i nic nie znalazłam. Jest gdzieś dostępna Weleda może? Burt's Bees? Albo możecie polecić jakieś inne kremy. Jestem zdesperowana, bo przy sobie mam tylko resztki poprzedniego.
[/QUOTE]
A może skusisz się na Babydream zielony z serii nature? Ja testuję od tygodnia i już kocham!
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Gayenka - walcz, nie daj sie rozebrać chorobie
Idę jutro do lekarza, mam nadzieję że dostanę jakieś nowe tabletki..
Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
To początek końca ... oszczędności i regularnego jedzenia.

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
[

Magnesita - ja chyba też za bardzo wysuszyłam swoją cere i teraz ją bardziej nawilżam

mam jednak dużo większy problem.
otóż zauważyłam że całe moje ciało, nogi ręce, dłonie, twarz, usta są strasznie suche i jest coraz gorzej.
wydaje mi sie, że to ma jakies wewnętrzne podłoże a nie pielęgnacyjne bo dosłownie calutka skóra na ciele jest sucha.
smaruje nogi oliwką hippa wieczorem a rano już są suche. usta tez strasznie schną. np wszyscy chwala pomadke yes to carrots a ona wcale mi nie pomaga. jedynie carmex.
ostatnio byłam wściekła przez to bo stwierdziłam, że tam gdzie nie chce to jestem tłusta(skóra głowy i przez to tłuste włosy, twarz) a tam gdzie chce to mam wszystko suche.
dziś jednak doszłam do wniosku że całe moje ciało jest suche a tam gdzie są gruczoły łojowe czyli twarz i skóra głowy wydziela się łój bo w ten sposób skóra sie broni.
nie wiem co mam zrobić, podłamałam sie troche, może to strees itp..
jeszcze chciałam dodać, że nie pije kawy i pije dużo wody i herbatek ziołowych więc sie nie odwadniam. ale zauważyłam że stale mam sucho w ustach i jak sie napije to za chwile znów czuje sucho.
może macie podobno doświadczenie. pomóżcie
myślałam żeby może kupić jakiś capivit hydro control czy coś takiego.

nie wiem jak wy ale ja zobaczyłam przepis na ten musujący pyłek do kąpieli to oszalałam jutro lece po olej ze słodkich migdałów

aha jeszcze do Magnesity - ten olej nigella jest fajny ale on właśnie troche wysusza i anula mówiła żebym następnym razem lepiej kupiła ten nieEKO bo tak samo nie działa a nie wysusza. on jest z syrii. także jakbyś miała kupić to ten z syrii
A czy zauważyłaś objawy suchości również w oczach i innych śluzówkach? jeśli tak to może być objaw zespołu suchości. Zrób lepiej badania, zawsze warto sprawdzić.. no wiesz, z drugiej strony może się okazać, że to grzejące już kaloryfery mają teraz na Ciebie taki wpływ i wystarczy nawilżacz powietrza (stosujesz jakiś?) tego Ci życzę
Ja polecam suplementację dodatkową- ale raczej nie capivit a np. oli-femin bardzo dobry preparat, mi sporo pomógł na inwazję przesuszeń zimą. Polecam też jeśli dasz radę picie olejów, zmianę diety na bogatszą w rybki, pestki, avocado.
Aaa herbaty ziołowe też mogą odwadniać niestety...
Mam nadzieję, że uda ci się zwalczyć suchość jakoś, trzymam kcikui
Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość

Ja za to mam dziś straszliwy apetyt. Pochłaniam okropne ilości jedzenia. A że staram się nie trzymać słodyczy w domu to z desperacji upiekłam sobie ciastka z kawałkami czekolady (sama czekolada jakoś mi nie idzie). Ciastka są pyszne, mi rośnie. Ja chce wrócić do pracy bo nie zmieszczę się w żadne ubranie
Ciastkaa

Odebraliśmy autko mąż pojechał na przegląd, trzymajcie kciuki, żeby wszystko się udało, proszę
Umówiłam się na jutro do lekarza, przy okazji chyba będę musiała się zaopatrzyć w jakąś maść na buzię, bo to co ta choroba robi z moją skórą to jest jakieś szaleństwo..:ściana:
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 17:52   #4011
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Ja jak zwykle miałam nic nie kupować ale skusiły mnie nowe ziołowe mydełka z LF. Czekam na trzy ziołowe i trzy "zwyczajne". Ciekawe kiedy ja zużyje ten zapas mydeł, który zgromadziłam. Przestawiłam już całą rodzinkę na mydełka ale i tak zużycie jest mniejsze niż moje zakupy.

Anula a po co Ci PP?
joppa .......... na razie ........
wiem, że z joppa są zbiorowe, ale teraz nie ma żadnego, a poza tym próbki lubie
Co do mydeł - zawsze możecie sie myć 4 razy dziennie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 18:39   #4012
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

I czego ja sie głupia śmieje tosz to święta prawda....

W kwestii oleju z nigelli - oba sa z alepii. Jeden jest BIO, a drugi po prostu olej z nigelli (jakieś 4 zł tańszy od bio) i ten zwykły jest właśnie tłustszy, nie wysusza i moim zdaniem lepiej działa

Kijanka, wiesz co, ja nie mam żadnej wiedzy w tej kwestii, ale najbardziej mnie przestraszyła ta Twoja suchość w ustach. Długo sie zastanawiałam, czy o tym pisać, bo nie chcę Cię straszyć. No ale napiszę - suchość w ustach była jednym z pierwszych objawów, po których zaczęto badac moją babcię w kierunku cukrzycy.... teściowa z kolei ma taką suchość w ustach jak nasilają sie jej kłopoty z tarczycą. Podobno może to tez byc objaw kłopotów z nerkami (lekarz babci tak mówił, zanim okazało sie, że babcia cukrzyce ma).
Prawdopodobnie suchość w ustach jest związana ze zmiana pogody i spadkiem temperatury (mi na mrozie tez się zawsze chce pić ), ale może na wszelki wypadek wybierz sie do lekarza.....?
Oczywiście suchość w ustach nie była ich jedynym objawem, ale jednym z objawów.



Grazka - przesyłka doszła oszalałam, jak zobaczyłam co i ile mi przysłałaś - kolorowy zawrót głowy bardzo mocno Ci dziękuję
tak tak obydwa są z alepii ale mnie chodziło o kraj pochodzenia: ta pierwsza egipt a ta druga: syria

anula dziękuje ci bardzo za odpowiedź. już od dawna podejrzewam że mam nadczynnośc tarczycy bo mam wiele objawów
tylko wiesz jacy sa ci lekarze. jak nie pójdziesz prywatnie to cie zbywają nie chcą robić badań itp. tym bardziej jak sie ma 23 lata. i to jesr przykre bo np miałam zaburzenia miesiączkowania to poszłam do ginekologa a on tylko stwierdził że to policystyczne jajniki i przepisał pigułki antykoncepcyjne które już biore tyle czasu i boje sie przerwac bo boje sie że pryszcze mi wyskoczą..
a brak miesiączki to właśnie jeden z objawów nadczynności tarczycy, tak samo jak moja sennośc, problemy z koncentracją i potliwość.

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość

A czy zauważyłaś objawy suchości również w oczach i innych śluzówkach? jeśli tak to może być objaw zespołu suchości. Zrób lepiej badania, zawsze warto sprawdzić.. no wiesz, z drugiej strony może się okazać, że to grzejące już kaloryfery mają teraz na Ciebie taki wpływ i wystarczy nawilżacz powietrza (stosujesz jakiś?) tego Ci życzę
Ja polecam suplementację dodatkową- ale raczej nie capivit a np. oli-femin bardzo dobry preparat, mi sporo pomógł na inwazję przesuszeń zimą. Polecam też jeśli dasz radę picie olejów, zmianę diety na bogatszą w rybki, pestki, avocado.
Aaa herbaty ziołowe też mogą odwadniać niestety...
Mam nadzieję, że uda ci się zwalczyć suchość jakoś, trzymam kcikui
:
ooo właśnie! może właśnie przez te rozpoczęcie okresu grzewczego! widziałam takie pojemniczki na wode na kaloryfer kiedyś na allegro. czy to wystarczy?
i musze właśnie zamiast masła używać oleju lnianiego jak kiedyś ale ostatnio zapomniałam. i o tym oil femin poczytam
bardzo ci dziękuje
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 19:31   #4013
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
mam jednak dużo większy problem.
otóż zauważyłam że całe moje ciało, nogi ręce, dłonie, twarz, usta są strasznie suche i jest coraz gorzej.
wydaje mi sie, że to ma jakies wewnętrzne podłoże a nie pielęgnacyjne bo dosłownie calutka skóra na ciele jest sucha.
smaruje nogi oliwką hippa wieczorem a rano już są suche. usta tez strasznie schną. np wszyscy chwala pomadke yes to carrots a ona wcale mi nie pomaga. jedynie carmex.
ostatnio byłam wściekła przez to bo stwierdziłam, że tam gdzie nie chce to jestem tłusta(skóra głowy i przez to tłuste włosy, twarz) a tam gdzie chce to mam wszystko suche.
dziś jednak doszłam do wniosku że całe moje ciało jest suche a tam gdzie są gruczoły łojowe czyli twarz i skóra głowy wydziela się łój bo w ten sposób skóra sie broni.
nie wiem co mam zrobić, podłamałam sie troche, może to strees itp..
jeszcze chciałam dodać, że nie pije kawy i pije dużo wody i herbatek ziołowych więc sie nie odwadniam. ale zauważyłam że stale mam sucho w ustach i jak sie napije to za chwile znów czuje sucho.
może macie podobno doświadczenie. pomóżcie
myślałam żeby może kupić jakiś capivit hydro control czy coś takiego.
kijanka89 u mnie zupelnie inaczej skóra wygląda jeśli wcieram oliwke w mokre ciało po kapieli , nie wycieram się recznikiem tylko nakładam oliwkę .

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dzisiaj nałożyłam podkład meow na skwalan - nie miałam arganowego, o którym pisała Grazka. I może faktycznie lepiej jeszcze sie oswajam z meow, więc na razie musze go lepiej wyczuć. Inne minerały po nałożeniu na olej jakikolwiek spływały i warzyły się. Może teraz będzie inaczej, a może skwalan troszku jednak inny od innych olejów.
A na jaką buzie nałożyłaś skwalan ? Na mokrą ? Ja już jak maniaczka jakaś z tą mokrą skórą pod oliwki i oleje
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 19:38   #4014
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Powiem wam ze ta oliwka ozonowa jest mega wydajna. Mam wrażenie ze moje grudki są też wygładzone a używam dopiero kilka dnia. Jedyny minus to zapach ozony który jest dość intensywny.

Zadowolona jestem też z szampony do włosów AMB do włosów przetłuszczających włosy są fajne i świeże
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 19:43   #4015
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
kijanka89 u mnie zupelnie inaczej skóra wygląda jeśli wcieram oliwke w mokre ciało po kapieli , nie wycieram się recznikiem tylko nakładam oliwkę .
ja już próbowałam w najróżniejszych kombinacjach ale to samo zawsze. ale ja to jak widac szczególny przypadek. a nigdy nie miałam problemów z suchą skórą
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 19:55   #4016
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
ja już próbowałam w najróżniejszych kombinacjach ale to samo zawsze. ale ja to jak widac szczególny przypadek. a nigdy nie miałam problemów z suchą skórą
Kurcze kijanko jak tak opisujesz co się dzieje z Twoją skórą to wygląda to na coś poważnego-ja nie mam takich problemów ale myślę że za radą anuli powinnaś zrobić sobie badania.Skoro żadna pielęgnacja zewnętrzna nie pomaga a jednak sucha skóra to duży dyskomfort to dobrze by było poszukać przyczyny wewnątrz organizmu. Trzymam kciuki aby jednak to nie było nic poważnego
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 20:03   #4017
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

magnesita jak dziś zobaczyłam , że włosy mojego Syneczka mocno wyjaśniały to od razu pomyslałam o Tobie. Tylko nie wiem czy na Twoje tak podziała . On od jakiegoś czasu myje szamponem Joanna z ekstraktem z miodu i proteinami mleka oraz nakłada odżywkę b/s z tej samej serii. Latem od słońca nie miał takich rozjaśnionych.
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 20:37   #4018
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
magnesita jak dziś zobaczyłam , że włosy mojego Syneczka mocno wyjaśniały to od razu pomyslałam o Tobie. Tylko nie wiem czy na Twoje tak podziała . On od jakiegoś czasu myje szamponem Joanna z ekstraktem z miodu i proteinami mleka oraz nakłada odżywkę b/s z tej samej serii. Latem od słońca nie miał takich rozjaśnionych.
To ten szampon Joanny mu tak rozjasnił? Muszę spróbować, godny polecenia ogółem?
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 20:45   #4019
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
magnesita jak dziś zobaczyłam , że włosy mojego Syneczka mocno wyjaśniały to od razu pomyslałam o Tobie. Tylko nie wiem czy na Twoje tak podziała . On od jakiegoś czasu myje szamponem Joanna z ekstraktem z miodu i proteinami mleka oraz nakłada odżywkę b/s z tej samej serii. Latem od słońca nie miał takich rozjaśnionych.
Bardzo Ci dziękuję grazkako za pamięćJednak na chwilę obecną chyba muszę przystopować z rozjaśnianiem miałam się nie przyznawać bo wstyd no ale....wczoraj sobie dekoloroyzowałam włosy w domu sama Kupiłam dekoloryzator z loreala który jest chwalony i zrobiłam wszystko jak w instrukcji-najpierw na długość włosa a po pół godzinie na odrosty no i o ile odrosty miałam białe to włosy miałam brązowo rude. Myślałam że farba mi to wyrówna ale niestety nie. Odrost wyszedł mi o wiele jaśniejszy niż reszta włosów a poza tym włosy miały zupełnie niejednolity kolor, miałam takie rude pasma....marny efekt wyszedł więc dzisiaj poszłam do sklepu po jasny brąz i nałożyłam znowu na całość włosów i prawie jest ok. Odechciało mi się jaśniejszego koloru na długi czas
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 21:10   #4020
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Eee... wiesz co, ja się poważnie zastanawiam, czy po tych dwóch zajęciach gruponowych będę kontynuowała

Raz, że mam dzisiaj zakwasy wszędzie, dwa, że mam od rury poobcierane (poobijane kolana tyż... nie zawsze udaje się tak ładnie, wolno zjechać) całe nogi i kawałek rąk, trzy, że kondycję trzeba do tego mieć dziką (a ja nie mam i chyba musiałabym schudnąć), a cztery... nie mam czasu na kolejne dwie godziny zajęć w tygodniu (bo byłaby spora szansa, że Mąż się ze mną rozwiedzie albo własnego mieszkania nie poznam, bo bym w nim prawie ni bywała)

Chociaż gdyby tak fitness zamienić na rurę... hmmm...
te obtarcia i obicia moga troche demotywowac... ale jesli sie nie poddasz i "przebolejesz" pierwsze tygodnie, to twoje cialo sie przyzwyczai i wzmocni w odpowiednich miejscach. wiem cos o tym, bo przezylam lata akrobatyki (np. szuranie duzym palcem u nogi po wykladzinie pod ciezarem calego ciala i wygladanie przy tym, jak by sie smyralo powierzchnie wody oj do krwi sie nie raz obtarlo) i pilke nozna z facetami (na poczatku po kazdym zderzeniu siniaki, a po miesiacu wszyscy sie mnie bali - niestrwozona, skoncentrowana na pilce, "po trupach do bramki").
jak przetrwasz, to bedziesz miala fitness i po jakims czasie rowniez mozliwosc pokazu dla lubego w jednym
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:08.