Przedłużanie rzęs - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-23, 08:54   #1111
KELLLINKA
Raczkowanie
 
Avatar KELLLINKA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Przedłużanie rzęs

Ja również zakładam rzęsy u stylistki tej firmy już chyba ze dwa lata i jestem bardzo zadowolona
http://www.przyparku.com.pl/
KELLLINKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 13:06   #1112
Lancoome
Przyczajenie
 
Avatar Lancoome
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie rzęs

A kogo możecie polecić z Warszawy i w miare rozsądne ceny ? zastanawiałam się nad tą Panią

http://allegro.pl/przedluzanie-rzes-...046244170.html
Lancoome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 13:10   #1113
Lancoome
Przyczajenie
 
Avatar Lancoome
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie rzęs

A kogo poleciacie z Warszawy i w miare niewygórowanych cenach ?
Osobiście zastanawiam sie nad tą Panią

http://allegro.pl/przedluzanie-rzes-...046244170.html
Lancoome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 08:52   #1114
KELLLINKA
Raczkowanie
 
Avatar KELLLINKA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Lancoome Pokaż wiadomość
A kogo poleciacie z Warszawy i w miare niewygórowanych cenach ?
Osobiście zastanawiam sie nad tą Panią

http://allegro.pl/przedluzanie-rzes-...046244170.html

Ja bym się bała iść na taki zabieg do Pani z Allegro. Z tego co widze na zdjęciach to strasznie nienaturalnie wyglądają. No ale każdy wymaga innego efektu. Tylko jeśli trafisz na stylistkę która nie jest profesjonalistka to może Ci tylko zrobić krzywdę, to jednak zabieg na oku. Lepiej iść do kogoś z polecenia.
KELLLINKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 12:44   #1115
Lancoome
Przyczajenie
 
Avatar Lancoome
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie rzęs

Boje sie że potem zostane bez rzęs ;p a mi właśnie chodzi o taki mocniejszy efekt i zwracam również uwage na ceny przy dopełnianiu rzęs czy są w miare moich możliwości
Znalazłam jeszcze kilka linków :

http://tablica.pl/oferta/przedluzani...zl-IDAB2h.html

http://allegro.pl/przedluzanie-rzes-...063175982.html

http://allegro.pl/przedluzanie-rzes-...044687559.html
Lancoome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 18:56   #1116
silvereczka
Raczkowanie
 
Avatar silvereczka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 99
GG do silvereczka Send a message via Skype™ to silvereczka
Dot.: Przedłużanie rzęs

Hej Dziewczyny!
A może któraś z Was mogłaby polecić dobrą stylistkę (ew.salon) ze Śląska? Najchętniej okolice Bielska-Białej i Czechowic-Dziedzic
Chciałabym sprezentować sobie ładne rzęski na 30te urodzinki
ale jakoś trudno znaleźć kogoś z polecenia...

Z góry dziękuję za pomoc
pozdrawiam serdecznie
silvereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 09:20   #1117
KELLLINKA
Raczkowanie
 
Avatar KELLLINKA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Lancoome Pokaż wiadomość
Boje sie że potem zostane bez rzęs ;p a mi właśnie chodzi o taki mocniejszy efekt i zwracam również uwage na ceny przy dopełnianiu rzęs czy są w miare moich możliwości
Znalazłam jeszcze kilka linków :

http://tablica.pl/oferta/przedluzani...zl-IDAB2h.html

http://allegro.pl/przedluzanie-rzes-...063175982.html

http://allegro.pl/przedluzanie-rzes-...044687559.html
Jeśli mogę Ci doradzić, to dwie pierwsze pozycje w miarę, ale ta ostatnia to jakaś tragedia. Uwierz że wyglądałabyś śmiesznie. Pamiętaj że taki teatralny (sceniczny) wyglad i rozmiar rzęs wygląda może dobrze na zdjęciach ale nie w realu. I pamiętaj że jeśli ktoś źle dopasuje Ci długość czy grubość rzęs to za bardzo możesz osłabić naturale i wypadną ci w mig Ja jak zakładałam na początku to miałam bardzo cieniutkie. Ale potem oczywiście chciałam widoczniejszy efekt i moja stylistka zaproponowałam mi żeby nie obciążać bardziej naturalnych większe wywinięcie. I przez to efekt dla mnie był bardzo widoczny. Więc można różnymi trikami pewnie oszczędzić rzęsy.
Ale te "żyłki" z ostatniego linku są tragiczne.
Wszystko tak naprawdę zależy od stylistki do której trafisz. Trzymam kciuki za Ciebie, bo najgorzej będzie jak trafisz do złej stylistki i się zrazisz. A sztuczne rzęsy to naprawdę super sprawa i duża wygoda.
KELLLINKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-29, 08:58   #1118
Mustique
Lena
 
Avatar Mustique
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12 229
Dot.: Przedłużanie rzęs

dziewczyny ja też zamierzam "zrozić" swoje rzęsy... szukam h=kogioś godnego polecenia w okolicach krakowa, lub samym Krakowie. (macie może kogoś zaufanego i dobrego)?

ale mam pytanie... moje rzęsy są słabe, cieniutkie.. czy po takim zabiegu podczas ściągania rzęs nie wypadną mi moje rzęsy? nie znam sie na tym.. doradźcie coś...
__________________
Mała, Wredna, Bezczelna..
ale jakże zadowolona z siebie!
Mustique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 21:54   #1119
madziulek_1985
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 174
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Lancoome Pokaż wiadomość
A kogo możecie polecić z Warszawy i w miare rozsądne ceny ? zastanawiałam się nad tą Panią

http://allegro.pl/przedluzanie-rzes-...046244170.html
Moja koleżanka korzysta z salonu Extreme Lashes w Łomiankach koło Warszawy. Zawsze wygląda rewelacyjnie. Nie wiem na jak długo utrzymują się rzęski bo nigdy jej nie zapytałam. Tylko nie wiem jak z cenami. Ale ostatnio nawet coś wspominała, że wydaje tyle pieniędzy w salonie na przedłużanie rzęs, że chyba zdecyduje się na szkolenie z przedłużania rzęs w tymże salonie.
madziulek_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 08:55   #1120
KELLLINKA
Raczkowanie
 
Avatar KELLLINKA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez madziulek_1985 Pokaż wiadomość
Moja koleżanka korzysta z salonu Extreme Lashes w Łomiankach koło Warszawy. Zawsze wygląda rewelacyjnie. Nie wiem na jak długo utrzymują się rzęski bo nigdy jej nie zapytałam. Tylko nie wiem jak z cenami. Ale ostatnio nawet coś wspominała, że wydaje tyle pieniędzy w salonie na przedłużanie rzęs, że chyba zdecyduje się na szkolenie z przedłużania rzęs w tymże salonie.
Tylko że i tak sama sobie nie założy . I to jest problem, gdyby to było możliwe to już dawno bym to zrobiła. I po za tym trzeba być po szkole kosmetycznej żeby tam zrobić kurs, bo kiedyś się tym interesowałam. Kiedyś rzeczywiście było drogo, ale teraz ceny mocno spadły, bynajmniej u mojej stylistki, a też zakłada Xtreme Lashes i też w Warszawie. Ale żeczywiście jak wspomne ile to kiedyś kosztowało... masakra
KELLLINKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 22:39   #1121
czarny_kruk
Raczkowanie
 
Avatar czarny_kruk
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 56
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Mustique Pokaż wiadomość
dziewczyny ja też zamierzam "zrozić" swoje rzęsy... szukam h=kogioś godnego polecenia w okolicach krakowa, lub samym Krakowie. (macie może kogoś zaufanego i dobrego)?

ale mam pytanie... moje rzęsy są słabe, cieniutkie.. czy po takim zabiegu podczas ściągania rzęs nie wypadną mi moje rzęsy? nie znam sie na tym.. doradźcie coś...
twoje rzęski i tak wymieniają się co 2-3 miesiące, więc rzeczą normalną jest wypadanie rzęs. ja też mam cieniutkie i na dodatek jasne rzęsy, są krótkie, ale zdrowe i jak się okazało gęste stylistki nie zakładają mi długich i grubych rzęs, dlatego stan moich rzęs wcale się nie pogarsza. wyglądam zjawiskowo a zarazem naturalnie. wszystkim dziewczynom polecam przedłużanie rzęs, bo to niesamowicie nas upiększa
napiszę na pw gdzie szukać stylistki w Krakowie

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Cytat:
Napisane przez madziulek_1985 Pokaż wiadomość
Moja koleżanka korzysta z salonu Extreme Lashes w Łomiankach koło Warszawy. Zawsze wygląda rewelacyjnie. Nie wiem na jak długo utrzymują się rzęski bo nigdy jej nie zapytałam. Tylko nie wiem jak z cenami. Ale ostatnio nawet coś wspominała, że wydaje tyle pieniędzy w salonie na przedłużanie rzęs, że chyba zdecyduje się na szkolenie z przedłużania rzęs w tymże salonie.
moja koleżanka też jeździła, ale stwierdziła, że to nie ma sensu, bo na uzupełnienia trzeba być co 2 tygodnie, wcale nie są tanie (teraz pełno jest ogłoszeń, gdzie całe założenie jest w tej cenie), no i te korki do Łomianek - masakra . a przecież już tak wiele salonów ma usługę przedłużania rzęs, i tak dużo dziewczyn przedłuża rzęsy gdzieś w mieszkaniach, więc bardziej się opłacało znaleźć kogoś bliżej. XtremeLashes ma jedną wadę - nie rozwija się. pozostałe firmy wprowadziły nowe metody, nowe produkty, a Xtremelashes stoi w miejscu, dlatego ich ceny tak spadły.

Edytowane przez czarny_kruk
Czas edycji: 2012-02-01 o 22:28
czarny_kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 22:54   #1122
TennyWenny
Przyczajenie
 
Avatar TennyWenny
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Belfast
Wiadomości: 9
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cześć dziewczyny
Jesten nowa nie tylko tu na forum ale również całkiem zielona w temacie przedłużania rzęs. Dlatego mam do was kilka pytań na ten temat.
W zeszłą sobote po raz pierwszy zrobiłam sobie przedłużanie rzes metodą 1:1. Co tu dużo gadac dziewczyna która mi to robiła zchrzaniła sprawę. Tuż po założeniu rzesy wyglądały pieknie, przynajmniej na moje niewprawne oko. Zgodnie z zaleceniem, unikałam zamoczenia ich przez przynajmniej 24h. Niestety już po dwóch dniach zaczęły odpadać. Nie wypadać razem z moimi naturalnymi lecz po prostu się odklejały. Domyślam się że klej jest kiepski. Wraz z wypadaniem dało się zauważyć że i wykonanie pozostawiło wiele do rzyczenia bo wiele rzes odklejając się u nasady było sklejonych ze sobą na końcówkach, jedna się okleiła ale trzymała się na innej odstawając na boki. Efekt koszmarny! Zamiast zaoszczędzić czas na malowaniu sie potrzebuje dwa razy tyle czasu na ułożenie rzes jedna po drugiej Dzisiaj 5 dni po założeniu mam zaledwie połowę tego co miałam. Tyle tytułem wstępu, pojutrze idę do tej samej pani aby mi łaskawie zdjęła swoją 'świetną' robote. Natomiast moje pytanie brzmi czy dobrze przedłużone rzesy powinny być tak zrobione aby same z siebie ładnie sie układały wszystkie w jedną stronę czy zalezy to od moich własnych rzes? Jakoś tak dziwnie że z jednym okiem nie mam żadnego problemu, zarówno po prysznicu jak po całej nocy są jak nienaruszone, natomiast drugie oko to totalny bałagan i 'ustawienie' ich w jednym rzędzie wymaga ode mnie mnostwa wysiłku. Nie wiem czy to kwestia złego przyklejenia czy własciwości rzęs naturalnych. Nie wiem na co zwrócić uwagę przy nastepnym przedłużaniu?
Mam nadzieję ze któras z was przebrnęła przez mój długi opis i udzieli mi odpowiedzi Z góry dziekuję.
TennyWenny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 17:31   #1123
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Przedłużanie rzęs

to jest tak, że rzęsy przyklejone są do naturalnej, a że styka się z nią na całej dlugości Twojej rzęsy, to jeśli Twoja rośnie jakoś w bok to i ta będzie lekko przechylona, ale nie powinno być tak, że jest totalny bałagan. raczej rzęsy wyglądają ładnie i w miarę są uporządkowane, no chyba, że całą noc się wiercisz i pocierasz oko, to wtedy wiadomo... co do bałaganu, to u kilku moich klientek mniej więcej po 3 tygodniach rzęsy trochę się mieszają, ale wystarczy przeczesać je rano szczoteczką i są uporządkowane. wszystko jest kwestią tego, że rzęsa, do której przyklejamy sztuczną też rośnie i w rzeczywistości rzęsa jest coraz dalej od nasady i po pewnym czasie już nie usztywnia tak dobrze i mocno naturalnej.
przy kolejnej aplikacji też zwróć stylistce uwagę na to, że rzęsy nie powinny być sklejone między sobą, to znaczy, że klej jej nie wysechł, albo za dużo go nałożyła, no i tym bardziej nie powinny się odklejać od Twoich rzęs, tylko wypadać POWOLI razem z Twoimi naturalnymi.
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 22:03   #1124
TennyWenny
Przyczajenie
 
Avatar TennyWenny
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Belfast
Wiadomości: 9
Dot.: Przedłużanie rzęs

Dziekuję Ci bardzo za odpowiedź. Jutro idę z reklamacją wstepnie zaproponowała mi uzupełnienie brakujących rzęs ale raczej poprosze o całkowite usuniecie tych co zostały, boję się że drugi raz nie zrobi tego lepiej. Moze za jakiś czas zrobię kolejne podejście u innej specjalistki
TennyWenny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 17:55   #1125
jotka97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 135
Dot.: Przedłużanie rzęs

Witam. Noszę rzęsy od około roku i czasami przez ponad miesiąc wyglądają świetnie a w tej chwili moje mają niecałe 2 tygodnie i brakuje 3/4 rzęs. Co może być przyczyną takich cyklicznych zmian w "trzymaniu się " rzęs? dodam tylko że korzystam z usługi przedłużania w salonie i pani uwija się w około godzinę- dobrze to czy źle? Poradźcie proszę.
jotka97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 10:53   #1126
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez jotka97 Pokaż wiadomość
Witam. Noszę rzęsy od około roku i czasami przez ponad miesiąc wyglądają świetnie a w tej chwili moje mają niecałe 2 tygodnie i brakuje 3/4 rzęs. Co może być przyczyną takich cyklicznych zmian w "trzymaniu się " rzęs? dodam tylko że korzystam z usługi przedłużania w salonie i pani uwija się w około godzinę- dobrze to czy źle? Poradźcie proszę.
Jeżeli cały czas robisz u tej samej stylistki to przyczynami różnego noszenia rzęs mogą być albo czynniki biologiczne, albo klej się dziewczynie zestarzał.
Godzinka na uzupełnienie klientki która chodzi co miesiąc i ładnie jej się rzęski trzymają - w sam raz. Czasem nawet szybciej robię.


Ostatnio wypróbowałam rzęski grubości 0,07 Są cudowne!!! Mieciutkie, cieniutkie, w ogóle ich na oku nie czuć.

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez lilly78 Pokaż wiadomość
to jest tak, że rzęsy przyklejone są do naturalnej, a że styka się z nią na całej dlugości Twojej rzęsy, to jeśli Twoja rośnie jakoś w bok to i ta będzie lekko przechylona
hmmmm sory ale się z tym nie zgadzam.
pytanie takie... po co w ogóle przyklejać sztuczną do krzywej naturalnej i to jeszcze na całą jej długość skoro i tak wiemy że będzie krzywa???
zazwyczaj na oku jest parę krzywych rzęs i ja albo do nich nie doklejam albo doklejam tylko u nasady żeby wyglądała ładnie.
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 14:51   #1127
prezesowaaa
Raczkowanie
 
Avatar prezesowaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z krańca świata
Wiadomości: 185
Dot.: Przedłużanie rzęs

Hej. Dziewczyny szukam kogoś przedłużającego rzeski DOBRZE w Krakowie? możecie kogoś polecić? Nie musi to być salon, ponieważ po tym co pewna Pani zrobiła mojej koleżance na rzęsach za 350zł uważam że rożnie to jest z tymi paniami po "szkoleniach"...

co sądzicie o tych Paniach..:
http://allegro.pl/przedluzanie-rzes-...022636587.html

http://allegro.pl/przedluzanie-rzes-...072268545.html
__________________

Edytowane przez prezesowaaa
Czas edycji: 2012-02-05 o 19:47
prezesowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 18:24   #1128
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez anka.d Pokaż wiadomość
a willa parkowa? kupilam kupon na grouponie i zastanawiam sie (szkoda ze po fakcie :P ) czy warto.
juz sporo czasu minelo, a mi przypomnialo sie ze nie napisalam opinii

ogolnie, niestety nie polecam. kupony z groupona do willi parkowej mialysmy we 2 z kolezanka.
ja poszlam pierwsza, ona jakies 2 miesiace pozniej - niestety wrazenia mamy te same.
atmosfera bardzo mila, relaksujaca muzyczka w tle, mi bylo tak dobrze ze az przysnelam, kolezance za to bylo zimno.
no ale do rzeczy... rzesy wykonane dokladnie, estetycznie ALE - najkrotsze jakie pani ma w ofercie to 11 (dla mnie za dlugie, siegaly mi brwi)
rzesy bardzo, bardo nietrwale. to byly moje 3 rzesy 1:1, za kazdym razem mialam robione na kleju clareny i wczesniej tez nie trzymaly mi sie dlugo (ale 2 - 2,5 tygodnia bywalam zadowolona) a tutaj - po 3 dniach zaczely odpadac na potege (nie wypadac z rzesa, a odklejac sie) - po tygodniu zostalo mi moze 20% rzes. dokladnie sie na robocie nie znam, ale z tego co czytalam o opisie zabiegu to nie przypominam sobie uzycia odtluszczacza (moze to byla wina krotkotrwalosci rzes? ) to samo miala kolezanka, a obie przestrzegalysmy zalecen.
tak wiec niestety ale willi parkowej nie polecam.
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 19:33   #1129
czarny_kruk
Raczkowanie
 
Avatar czarny_kruk
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 56
Dot.: Przedłużanie rzęs

tak to bywa z tanimi ofertami. ja zawsze wybieram usługi nie najtańsze. nie szukam gdzie drogo, bez przesady, ale szukam osoby, która szanuje siebie i swoje umiejętności, wtedy mam pewność, że dobrze wykona zabieg a jeżeli nie zdoła moim oczekiwaniom, mogę liczyć na reklamację
czarny_kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-11, 09:12   #1130
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Przedłużanie rzęs

a ja znowu mam dylemat
uzupelnilam rzesy 3tyg temu ale:
1. kluja mnie w powieki (chyba wolalabym ciensze ale Pani nie posiada)
2. zaklada mi tylko jedna dlugosc sztucznych rzes na cale oko
3. jak rzesy mi zamokna (pod prysznicem, od lez) to strasznie szczypia mnie oczy

Mimo niskiej ceny chyba zrezygnuje z tej pani, juz nawet chcialam wyslac Tzta na kurs zeby on mi zakladal! Tipsy kiedys robil bardzo ladne
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 19:05   #1131
czarny_kruk
Raczkowanie
 
Avatar czarny_kruk
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 56
Dot.: Przedłużanie rzęs

znam chłopaka, który jest stylistą rzęs i klientki go uwielbiają. ale drogo ma, widocznie dlatego, że wykonuje "niemęski zawód"
czarny_kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 12:15   #1132
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a ja znowu mam dylemat
uzupelnilam rzesy 3tyg temu ale:
1. kluja mnie w powieki (chyba wolalabym ciensze ale Pani nie posiada)
2. zaklada mi tylko jedna dlugosc sztucznych rzes na cale oko
3. jak rzesy mi zamokna (pod prysznicem, od lez) to strasznie szczypia mnie oczy

Mimo niskiej ceny chyba zrezygnuje z tej pani, juz nawet chcialam wyslac Tzta na kurs zeby on mi zakladal! Tipsy kiedys robil bardzo ladne


Niska cena jest tu czynnikiem decydującym. Normalna stylistka nie będzie świadczyć usług za półdarmo.

Nie posiadanie asortymentu rzęs jest lekceważeniem potrzeb i dobra klientki. Hmmmm komu by się chciało iść do fryzjera który ma tylko 2 kolory farby?

Kłucie rzęs w powieki świadczy o tym że albo są przyklejone bez odstępu od powieki, albo nie dotykają naturalnej rzęsy u nasady w miejscu sklejenia i sterczy w dół. Może też być wynikiem tego że rzęsa sztuczna jest przyklejona do 2 i więcej naturalnych. Wtedy jak rzęsy rosną ta co rośnie szybciej ciągnie tą co rośnie wolniej. Klientka odczuwa to wbrew pozorom jako kłucie.

Jednakowa długość rzęs na całej powiece nazywa się efektem "lalki". Nie mniej jednak nawet robiąc ten efekt (efekt ma być ustalany z klientką na początku) stylistka nie powinna przyklejać tej samej długości rzęs w wewnętrznym kąciku oka. Nie radzę przyklejać w wewnętrznym kąciku rzęs grubszych niż 0,15mm. Najlepsza długość do 9mm

Poszczypywanie oczu po namoknięciu rzęs może świadczyć o kiepskim kleju. Chyba że występuje do 48h po uzupełnieniu, ale wtedy moczenie rzęs jest zabronione. I stylistka powinna o tym przypominać po każdym uzupełnieniu.
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 11:36   #1133
tiger21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: Przedłużanie rzęs

Witam po długiej nieobecności na forum;-))

,,do lilly78 '' przyczyna odklejania się rzes jedwabnych od naturalnych może byc stosowanie lakieru do włosów lub jedwabiu w sprayu. Dużo Pań stosuje te kosmetyki nie zakrywając rzęs, wtedy kosmetyk opada na rzęski i z czasem wpływa na osłabienie kleju. Zapytaj klientki czy czasem nie stosuje tych preparatów.

Częśc Pań stosuje do demakijażu rzęs kosmetyki które nie są doteg przeznaczone np. płyn micelarny.

Odnosnie natomiast ofert grupowych kosmetyka i rzęsy przestają być polecane zewzględów świadczenia słabej jakości usługi. ( Co nieznaczy że wszystkie stylistki reklamujące się w ten sposób wykonują niepoprawnie zabiegi.)

Niestety we Wrocławiu spotykam się najczęsciej z przypadkami niepoprawnie wykonywanej aplikacji rzęs.Najczęściej rzesy sa posklejane i zle długościa i gruboscią dobrane. Często w cenie 100zł za załozenie doklejone jest kilkanaście rzęs ,które utrzymują się pare dni a uzupełnienie wtedy trzeba wykonywać częsciej niz 1 raz w miesiącu co dodcelowo daje wiekszą kwote.

Czasem warto zapłacić za pierwszą aplikacje więcej i mieć pełną satysfakcje niz narażać swoje oko na urazy.
tiger21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 12:06   #1134
Sinom88
Przyczajenie
 
Avatar Sinom88
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 8
Dot.: Przedłużanie rzęs

Hej dziewczyny!

W sobotę!! zrobiłam sobie rzęsy 1:1. W pierwszej chwili efekt dobry z myślą mogły by być nieco krótsze. ( kosmetyczka powiedziała mi ,że prawe oko zawsze gorzej wychodzi do świtała mniej.. ) Po tej wypowiedzi zaczełam się zastanawić co będzie dalej... Wróciłam do domu i stojąc przed lustrem po kilku mrugnięciach już odpadły mi dwie rzęsy .. ( z prawego oka) Po przespanej BARDZO OSTROŻNIE nocy wypadły kolejnych 4. A dzisiaj rano zostało mi 6 na prawym oku. Co najlepsze z lewego odpadły może dwie? Zadzwoniłam do salonu i powiedziałam zaistaniałą sytuację ,chcą umówić się na reklamację. Reklamacja dopiero w sobote 18.02 lub za miesiąć ! Musiałam sama zdjąć rzęsy z lewego oka przy czym zdjełam je wraz ze swoimi!!! Bo do pracy nie pójdę jak pajac!
Moje pytania to :

1) Czy mam iść do innej kosmetyczni jeszcze dziś i zrobić od nowa rzęsy ?
2) Czy mam doklejac sobie kępki w miejsca gdzie mam rzęs i czekac do 18.02 na reklamcje?

Nie wiem co mam robić ,pomocy!!!
Sinom88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 09:36   #1135
KELLLINKA
Raczkowanie
 
Avatar KELLLINKA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Sinom88 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

W sobotę!! zrobiłam sobie rzęsy 1:1. W pierwszej chwili efekt dobry z myślą mogły by być nieco krótsze. ( kosmetyczka powiedziała mi ,że prawe oko zawsze gorzej wychodzi do świtała mniej.. ) Po tej wypowiedzi zaczełam się zastanawić co będzie dalej... Wróciłam do domu i stojąc przed lustrem po kilku mrugnięciach już odpadły mi dwie rzęsy .. ( z prawego oka) Po przespanej BARDZO OSTROŻNIE nocy wypadły kolejnych 4. A dzisiaj rano zostało mi 6 na prawym oku. Co najlepsze z lewego odpadły może dwie? Zadzwoniłam do salonu i powiedziałam zaistaniałą sytuację ,chcą umówić się na reklamację. Reklamacja dopiero w sobote 18.02 lub za miesiąć ! Musiałam sama zdjąć rzęsy z lewego oka przy czym zdjełam je wraz ze swoimi!!! Bo do pracy nie pójdę jak pajac!
Moje pytania to :

1) Czy mam iść do innej kosmetyczni jeszcze dziś i zrobić od nowa rzęsy ?
2) Czy mam doklejac sobie kępki w miejsca gdzie mam rzęs i czekac do 18.02 na reklamcje?

Nie wiem co mam robić ,pomocy!!!
Nie rozumiem dlaczego masz czekać z reklamacją rzęs. To co opisujesz nie powinno się wydarzyć i natychmiast powinnaś zgłosić sie do tej Pani. Ja mam na swoich oczach sztuczne rzęsy od bardzo dawna , uzupełniam raz w miesiącu ( czasami dwa, to zależy od moich potrzeb) i nigdy oczy mnie nie szczypały, i nigdy jedno oko nie wyglada gorzej. To co ta stylistka Ci opowiadała to jakieś brednie. Nie jestem specjalista ale nosze już od ponad dwóch (chyba) lat rzęsy to coś tam o tym wiem. Albo może udaj się do innej stylistki na poradę. Na pryw. podam Ci kontakt do swojej, warto skonsultować. I powodzenia
KELLLINKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 10:39   #1136
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Przedłużanie rzęs

mi wypadly wszystkie z prawego oka... a na lewym mam jeszcze polowe

Tak jak ktoras tu pisala: przyjrzalam sie i mam posklejane rzeski dlatego pewnie ciagna i kluja. Czasami mialam jedna sztuczna przyklejona do 2-3naturaolnych albo sztuczne posklejane ze soba...
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 11:14   #1137
samarah
Wtajemniczenie
 
Avatar samarah
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 2 539
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Sinom88 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

W sobotę!! zrobiłam sobie rzęsy 1:1. W pierwszej chwili efekt dobry z myślą mogły by być nieco krótsze. ( kosmetyczka powiedziała mi ,że prawe oko zawsze gorzej wychodzi do świtała mniej.. ) Po tej wypowiedzi zaczełam się zastanawić co będzie dalej... Wróciłam do domu i stojąc przed lustrem po kilku mrugnięciach już odpadły mi dwie rzęsy .. ( z prawego oka) Po przespanej BARDZO OSTROŻNIE nocy wypadły kolejnych 4. A dzisiaj rano zostało mi 6 na prawym oku. Co najlepsze z lewego odpadły może dwie? Zadzwoniłam do salonu i powiedziałam zaistaniałą sytuację ,chcą umówić się na reklamację. Reklamacja dopiero w sobote 18.02 lub za miesiąć ! Musiałam sama zdjąć rzęsy z lewego oka przy czym zdjełam je wraz ze swoimi!!! Bo do pracy nie pójdę jak pajac!
Moje pytania to :

1) Czy mam iść do innej kosmetyczni jeszcze dziś i zrobić od nowa rzęsy ?
2) Czy mam doklejac sobie kępki w miejsca gdzie mam rzęs i czekac do 18.02 na reklamcje?

Nie wiem co mam robić ,pomocy!!!
Oj... nie poszłabym nawet z reklamacją do takiej stylistki! Co z tego, że poprawi Ci (miejmy nadzieję) za darmo, jak pewnie jakość usługi będzie porównywalna z poprzednią. Bo skoro "zawsze" wychodzi jej gorzej prawe oko, to i tym razem tak się stanie :/ I będziesz się musiała kolejny raz denerwować... Chyba najlepiej byłoby iść innej stylistki, najlepiej z polecenia, sprawdzonej, aby ściągnęła te pozostałości i zrobiła na nowo ładne rzęski
__________________
Moje portfolio:
Bo życie jest piękne...
samarah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 21:26   #1138
avinashi
Przyczajenie
 
Avatar avinashi
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 14
Dot.: Przedłużanie rzęs

Witam wszystkie Wizażanki
Właśnie natknęłam się na stary numer Poradnika Domowego i jest tam dość obszerny artykuł o przedłużaniu rzęs. Zaniepokoił mnie jeden fragment : " Dermatolodzy przestrzegają, że często powtarzany zabieg może trwale uszkodzić mieszki włosowe wokół oczu i rzęsy kilkakrotnie obciążane włóknem mogą wypaść razem z uszkodzoną torebką i już nigdy nie odrosnąć. "
Przyznam , że powyższe zdanie nieźle mnie przeraziło, bo przedłużam rzęsy metodą 1:1 już od półtora roku, bez przerwy. Pani wykonująca zabieg twierdzi, iż nie ma różnicy w jakości moich rzęs, ja sama również tego nie zauważam, ale nie jest łatwo mi to stwierdzić gdy na oku zawsze znajdują się również rzęsy doklejone. Dodam, że często prosz ęo doklejenie "13". Może są one za ciężki, może powinnam ograniczyć się do 11 jako do najdłuższych? Przyznam, że ciężko byłoby mi zrezygnować z zabiegu, czuję się w tych rzęskach baaardzo komfortowo
Bardzo proszę o odpowiedzi
__________________
http://aavinashi.pinger.pl
avinashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 09:00   #1139
KELLLINKA
Raczkowanie
 
Avatar KELLLINKA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez avinashi Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Wizażanki
Właśnie natknęłam się na stary numer Poradnika Domowego i jest tam dość obszerny artykuł o przedłużaniu rzęs. Zaniepokoił mnie jeden fragment : " Dermatolodzy przestrzegają, że często powtarzany zabieg może trwale uszkodzić mieszki włosowe wokół oczu i rzęsy kilkakrotnie obciążane włóknem mogą wypaść razem z uszkodzoną torebką i już nigdy nie odrosnąć. "
Przyznam , że powyższe zdanie nieźle mnie przeraziło, bo przedłużam rzęsy metodą 1:1 już od półtora roku, bez przerwy. Pani wykonująca zabieg twierdzi, iż nie ma różnicy w jakości moich rzęs, ja sama również tego nie zauważam, ale nie jest łatwo mi to stwierdzić gdy na oku zawsze znajdują się również rzęsy doklejone. Dodam, że często prosz ęo doklejenie "13". Może są one za ciężki, może powinnam ograniczyć się do 11 jako do najdłuższych? Przyznam, że ciężko byłoby mi zrezygnować z zabiegu, czuję się w tych rzęskach baaardzo komfortowo
Bardzo proszę o odpowiedzi
Przyznam że i mnie by takie zdanie przestraszyło. Ja mam na oczach sztuczne rzęsy dłużej niż Ty i nie zauważyłam żebym miała ich mniej. Moze i zdażaja się takie wypadki ale włosy też przecież nam wypadają od różnych zabiegów, a i tak je niszczymy Rzęsy z tego co wiem to i tak odrastają. Nawet tutaj można poczytać jak dziewczyny straciły prawie wszystkie rzęsy ( po źle założonych rzęsach) i odrosły podsumowując: Myślę że nie mamy czym się martwić
KELLLINKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 00:38   #1140
pannasliwka
Przyczajenie
 
Avatar pannasliwka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2
Dot.: Przedłużanie rzęs

Już pisałam w temacie szkoleń - w Bydgoszczy polecam Monikę Gollob tel. 601370666 albo 795509336
ma ogromny wybór różnych typów rzęs i dopasuje idealnie
pannasliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-16 16:29:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:24.