Bvlgari (Bulgari) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-30, 11:12   #31
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Bvlgari

Wiele razy, pod wplywem roznych recencji na wizazu, probowalam przekonac sie do perfum tej marki, robilam wiele podchodow i testow, ale nic z tego nie bedzie zapachy tej marki wydaja mi sie "dziwne". Wiem, ze "dziwne" to dosc idiotyczne okreslenie, szczegolnie w odniesieniu do perfum, ale innego slowa zastepczego niestety nie moge znalezc.

Omnia Crystalline odrzucila mnie na kilometr - niby na poczatku wszystko w porzadku, ale pozniej wyszly jakies warzywne nuty odropienstwo!

Bvlgari Black rowniez absolutnie nie przypadl mi do gustu - pachnie mi to przepalonym kominkiem i podeszwa/guma

Generalnie zapachy Bvlgari sa dla mnie, jesli wiecie o co mi chodzi, malo "perfumowe". Nuty warzywne i palone nie kojarza mi sie za bardzo z piekna wonia pociagajacych perfum
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 02:35   #32
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Palona opona jest w Cuir Ottoman. Ta w Bvlgari Black jest baaaardzo mocno nagrzana. Wielkomiejski ogród - jak najbardziej , taki w pobliżu ruchliwej ulicy z topiącym się od upału asfaltem.
I jeszcze mocna, schłodzona herbata pita w cieniu wielkiego krzewu różanego w oczekiwaniu na pudding waniliowy
No i znowu fo-pa

Przynajmniej opona się zgadza
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 15:21   #33
wiewiórka40
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: swietokrzyskie
Wiadomości: 46
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

Cytat:
Napisane przez wiewiórka40 Pokaż wiadomość
Do jakiego zapachu można najbardziej porównać POUR Famme ? Naczytałam sie opinii na KWC , ale ponieważ są bardzo różne -może komuś kojarzą się z konkretnym innym zapachem?
podbijam zapytanie. Nie mam możliwości "wywąchania "bo u mnie w Douglasie nie ma .
wiewiórka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 17:43   #34
Kevin Lomax
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z filmu
Wiadomości: 1 587
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

Znacie jakiś zapach (damski lub męski) zbliżony do Bvlgari Black ?
Kevin Lomax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 17:56   #35
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

Cytat:
Napisane przez Kevin Lomax Pokaż wiadomość
Znacie jakiś zapach (damski lub męski) zbliżony do Bvlgari Black ?
Wyczuwam pewne pokrewieństwo między Bvlgari Black i Dzing! L`Artisan Parfumeur, jednak na mojej skórze BB rozwija się w bardziej złożony, ciekawszy sposób niż Dzing!

Gryx - zaraz tam fo-pa. Miło mi, że pamiętasz, że pisałam o oponie w ogrodzie
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 18:36   #36
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

Cytat:
Napisane przez Kevin Lomax Pokaż wiadomość
Znacie jakiś zapach (damski lub męski) zbliżony do Bvlgari Black ?
Kenzo Vintage. Gdyby nie wetiwer to byłyby to bliźnięta jednojajowe
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 21:51   #37
Kevin Lomax
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z filmu
Wiadomości: 1 587
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

Dziękuje, sprawdzę
Kevin Lomax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-09, 22:16   #38
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

Kevin, pod koniec następnego tygodnia zakupię chyba flaszkę Black. Jeśli wytrzymasz do tego czasu z kupnem, to mogę podesłać Ci próbkę
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 15:49   #39
Kevin Lomax
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z filmu
Wiadomości: 1 587
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

Byłbym baaaaaaaaaaardzo wdzięczny Jakby co, czekam na PW
Kevin Lomax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 12:45   #40
Nasturcja-Pospolita
Zakorzenienie
 
Avatar Nasturcja-Pospolita
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: z kamerą wśród zwierząt
Wiadomości: 3 395
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
Widziałyście?
http://nowsmellthis.blogharbor.com/b...3/3742709.html

Ta czarna, elegancka butelka, ten jaśmin w nutach, ta reklama Dawno nie pragnęłam tak bardzo poznać jakiegoś zapachu ....

otoz Drogie Panie, mialam juz przyjemnosc

coz za zapach, ho, ho
Calkiem w zimnym stylu Bvlgari
Wywazony, wyniosly, powiedzialabym szlachetny, a jednak z ta niepowaznie frywolna nuta jaminu.
Powiedzialabym, jasmin w zupelnie innej odslonie. Do tej pory z taka jasminowa kompozycja nie mialam jeszcze do czynienia ( albo raczej moj nos nie mial ;- ) i co tu duzo mowic, bardzo przypadla mi do gustu.
Ponadto zapach jest bardzo trwaly, towarzyszyl mi przez dluga podniebna podroz i nawet mimo nerowej potliwosci, ktora jest stalym elementem mojego podniebnego podrozowania, nie stracil nic na intensywnosci.


Moje Panie, jejmosc wynioslosc jasmin zapada z pewnoscia w zapachowa pamiec.

( calkiem powaznie zastanawiam sie nad posiadaniem )
__________________

Nasturcja-Pospolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 22:23   #41
karamari
Rozeznanie
 
Avatar karamari
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 836
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

Ja także dzisiaj miałam przyjemność poznać Jasmin Noir - całkiem nieświadoma listy składników, wolna od wyobrażeń i niestęskniona. Zaintrygowała mnie nazwa, skusiła ciekawość, jak Bvlgari odsłoni kolejne wcielenie jaśminu, które znałam wcześniej w wersji Voile de Jasmin.

I tam, gdzie ten pierwszy zapach jest ulotną mgiełką, mocno kwiatową, ale i jak aromat kwiatu ulotną, tam w Jasmin Noir jest duszna nieco intensywność kwiatów zamkniętych w bieliźniarce, łabędzia nuta. Voile de Jasmin kokietuje roztańczonymi w słońcu bąbelkami, bezpretensjonalny i przyjemny jak haust szampana do śniadania w ogrodzie w letni poranek, a druga odsłona to jaśmin rozpachniający się omdlewająco nocą. Podkręcony cytrusowo, ale ściśle spleciony z nutami drzewnymi - tak pachniała szafa mojej prababci, tak mógłby pachnieć idealny proszek do prania, gdyby producenic wyzwolili nas z panującego wyobrażenia świeżości.
I w momencie, w którym z nostalgią wspominając prababcię czeszącą się przed snem przy toaletce, zdecydowałam, że ja jednak pragnę pachnieć inaczej i w którym z niejakiem rozczarowaniem skonstatowałam, że ten zapach idealnie nadawałby się do wody do prasowania, lecz od perfum wymagam nieco więcej, Jasmin Noir uchylił przede mną rąbka swej tajemnicy.
Pokazał mi, jak pięknie może kwiatowo pachnieć moja skóra, a nie jest to sztuczka, która udałaby się wielu zapachom. Pokazał mi, jak opleść jaśminem kłącze tuż przy ziemi, jak zharmonizować suchy anyż z kwiatem, jak podbić drzewnym akordem jaśmin, nie przyćmiewając jego dyskretnej urody.

Pięknie zmienny zapach, wyrafinowany i niezwykle trwały.
karamari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-09, 09:07   #42
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

Cytat:
Napisane przez Nasturcja-Pospolita Pokaż wiadomość
otoz Drogie Panie, mialam juz przyjemnosc

coz za zapach, ho, ho
Calkiem w zimnym stylu Bvlgari
Wywazony, wyniosly, powiedzialabym szlachetny, a jednak z ta niepowaznie frywolna nuta jaminu.
Powiedzialabym, jasmin w zupelnie innej odslonie. Do tej pory z taka jasminowa kompozycja nie mialam jeszcze do czynienia ( albo raczej moj nos nie mial ;- ) i co tu duzo mowic, bardzo przypadla mi do gustu.
Ponadto zapach jest bardzo trwaly, towarzyszyl mi przez dluga podniebna podroz i nawet mimo nerowej potliwosci, ktora jest stalym elementem mojego podniebnego podrozowania, nie stracil nic na intensywnosci.


Moje Panie, jejmosc wynioslosc jasmin zapada z pewnoscia w zapachowa pamiec.

( calkiem powaznie zastanawiam sie nad posiadaniem )
Jaśmin nigdy nie wydawał mi się frywolny, ale uwielbiam ten składnik tak bardzo, że pewnie i 'frywolny' rzuci mnie na kolana Nie mogę się doczekać aż będę mogła przetestować. Buteleczka faktycznie taka ładna jak na zdjęciach?

Cytat:
Napisane przez karamari Pokaż wiadomość
Ja także dzisiaj miałam przyjemność poznać Jasmin Noir - całkiem nieświadoma listy składników, wolna od wyobrażeń i niestęskniona. Zaintrygowała mnie nazwa, skusiła ciekawość, jak Bvlgari odsłoni kolejne wcielenie jaśminu, które znałam wcześniej w wersji Voile de Jasmin.

I tam, gdzie ten pierwszy zapach jest ulotną mgiełką, mocno kwiatową, ale i jak aromat kwiatu ulotną, tam w Jasmin Noir jest duszna nieco intensywność kwiatów zamkniętych w bieliźniarce, łabędzia nuta. Voile de Jasmin kokietuje roztańczonymi w słońcu bąbelkami, bezpretensjonalny i przyjemny jak haust szampana do śniadania w ogrodzie w letni poranek, a druga odsłona to jaśmin rozpachniający się omdlewająco nocą. Podkręcony cytrusowo, ale ściśle spleciony z nutami drzewnymi - tak pachniała szafa mojej prababci, tak mógłby pachnieć idealny proszek do prania, gdyby producenic wyzwolili nas z panującego wyobrażenia świeżości.
I w momencie, w którym z nostalgią wspominając prababcię czeszącą się przed snem przy toaletce, zdecydowałam, że ja jednak pragnę pachnieć inaczej i w którym z niejakiem rozczarowaniem skonstatowałam, że ten zapach idealnie nadawałby się do wody do prasowania, lecz od perfum wymagam nieco więcej, Jasmin Noir uchylił przede mną rąbka swej tajemnicy.
Pokazał mi, jak pięknie może kwiatowo pachnieć moja skóra, a nie jest to sztuczka, która udałaby się wielu zapachom. Pokazał mi, jak opleść jaśminem kłącze tuż przy ziemi, jak zharmonizować suchy anyż z kwiatem, jak podbić drzewnym akordem jaśmin, nie przyćmiewając jego dyskretnej urody.

Pięknie zmienny zapach, wyrafinowany i niezwykle trwały.
Pięknie napisane Wyrafinowany to dobre słowo. Chociaż Noir jeszcze nie znam, wiem, że Bvlgari niewyrafinowanego zapachu jeszcze nie wyprodukowało.
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 09:29   #43
Nasturcja-Pospolita
Zakorzenienie
 
Avatar Nasturcja-Pospolita
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: z kamerą wśród zwierząt
Wiadomości: 3 395
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
Jaśmin nigdy nie wydawał mi się frywolny, ale uwielbiam ten składnik tak bardzo, że pewnie i 'frywolny' rzuci mnie na kolana Nie mogę się doczekać aż będę mogła przetestować. Buteleczka faktycznie taka ładna jak na zdjęciach?



Pięknie napisane Wyrafinowany to dobre słowo. Chociaż Noir jeszcze nie znam, wiem, że Bvlgari niewyrafinowanego zapachu jeszcze nie wyprodukowało.


Ja wiem, ze de gustibus non est disputandum
ale mam typy na malo wyrafinowane zapachy Bvgari
wspomniane wyzej Voile de Jasmin
Au the Rouge
Aqua pour Homme ( ze przez grzecznosc o wersji Marine nie wspomne )

jak dla mnie, z wyrafinowaniem maja tyle wspolnego co tanczacy fokstrota slon w skladzie chinskiej porcelany. Niby wyszukane, alle i ten slon i ta porcelana juz przeciez nam znajome, powtarzalne, przewidywalne, smialo mozna powiedziec, ze wtorne

Slowo frywolny uzylam celowo, najbardziej oddawalo mi to co jasmin robi z nosem podczas wachania Jasmin Noir.
Jesli lubisz jasmin w klasycznej, dusznej nieco odslonie, zawlaszczajacej nosy i mysli , to uprzedzam, ze ten tutaj wyczuwalny, jest calkiem inny, moze nawet nowatorsko zgaszony wyrafinowanymi wlasnie nutami towarzyszacymi.
Taki, ktory po czesci mozna znalezc w Organzie Jasmin ( choc nie w tym samym zestawieniu nut ) przytloczony nieco tym w co zastal celowo wplatany, ale wciaz zdecydowany glosno ( od czasu do czasu ) krzyczec, to ja jasmin, tu jestem
__________________

Nasturcja-Pospolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 10:02   #44
kama kama
Zadomowienie
 
Avatar kama kama
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 948
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
Jaśmin nigdy nie wydawał mi się frywolny, ale uwielbiam ten składnik tak bardzo, że pewnie i 'frywolny' rzuci mnie na kolana Nie mogę się doczekać aż będę mogła przetestować. Buteleczka faktycznie taka ładna jak na zdjęciach?
Butelka jest piekna, rownie piekna jak nazwa....ale zapach nie idzie z nazwá w parze.

Jasmin Noir
jest wlasnie taki, jak napisala Nasturcja - elegancki, momentami frywolny- ale, na pewno nie jest Noir. Jasmin w tej kompozycji to zaledwie cien jasminu, odarty z calej mocy.
Choc bardzo mi sie Jasmin Noir podoba, to w doborze nazwy jak na dloni widze bezczelny zabieg marketingowy - jak z zapachu lekkiego i przyjemnego zrobic cos tajemniczego i glebokiego.

Wlasciwie nic poza tym nazwowym oszustwem nie mam Jasmin Noir do zarzucenia, to piekna, kwiatowa wariacja na temat jasminu.
__________________
Moje flakony na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265241
kama kama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 10:15   #45
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

Cytat:
Napisane przez Nasturcja-Pospolita Pokaż wiadomość



Au the Rouge
Aqua pour Homme ( ze przez grzecznosc o wersji Marine nie wspomne )

jak dla mnie, z wyrafinowaniem maja tyle wspolnego co tanczacy fokstrota slon w skladzie chinskiej porcelany. Niby wyszukane, alle i ten slon i ta porcelana juz przeciez nam znajome, powtarzalne, przewidywalne, smialo mozna powiedziec, ze wtorne
I tu biję się w piersi. Napisałam zanim pomyślałam. Te dwa są faktycznie dość parszywe

A określenie 'frywolne' choć jak dla mnie zupełnie nieoczywiste wydaje mi się być jak najbardziej ciekawe Tylko zwiększyło moja chęć poznania JN.

Jak dotąd moje trzy ulubione jaśminowe killery to Alien, 24 Faubourg i Gold DK.


Cytat:
Napisane przez kama kama Pokaż wiadomość
Butelka jest piekna, rownie piekna jak nazwa....ale zapach nie idzie z nazwá w parze.

Jasmin Noir
jest wlasnie taki, jak napisala Nasturcja - elegancki, momentami frywolny- ale, na pewno nie jest Noir. Jasmin w tej kompozycji to zaledwie cien jasminu, odarty z calej mocy.
Choc bardzo mi sie Jasmin Noir podoba, to w doborze nazwy jak na dloni widze bezczelny zabieg marketingowy - jak z zapachu lekkiego i przyjemnego zrobic cos tajemniczego i glebokiego.

Wlasciwie nic poza tym nazwowym oszustwem nie mam Jasmin Noir do zarzucenia, to piekna, kwiatowa wariacja na temat jasminu.
Pewnie słuszna uwaga. Zarówno buteleczka, nazwa jak i reklama są dopracowane do ostatniego szczegółu. I jak nie lubię Kate Moss to zdjęcia reklamowe M.Alas i M.Piggotta bardzo mi się spodobały. Wyobrażenie o zapachu głębokim, wieczorowym i bardzo zmysłowym trafia w gusta klientek... Spece od reklamy spisali się na medal.

Zobaczymy.

(Ale jak pięknie ten flakon wyglądałby obok mojego Bvlgari Black!)
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 23:02   #46
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

Przepraszam za post pod postem

Miałam dziś okazję wstępnie zapoznać się z Jasmin Noir. Z namaszczeniem, oszczędnie psikam na blotter. Czekam na jaśminowego killera, który rzuci mnie na kolana i sprawi, że poślę w diabły odwyk perfumeryjny. Że wyjmę ze skarbonki pieniądze przeznaczone na Pradę. Nie doczekałam się.

Kto wie, może będzie z tego miłość od drugiego 'wejrzenia'

Dorzucam kolejne drobne do pradowej skarbonki
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 08:44   #47
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

Podoba mi się Czarny Jaśmin. Czy na tyle, żeby go chcieć...nie wiem.

Natomiast flakon piękny, przecudowniepiękny.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 20:58   #48
kolgrimm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: De profundis
Wiadomości: 84
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

W ciągu tygodnia uzależniłam się od Jasmin Noir. PIĘKNEEEEE!!!!

Edytowane przez kolgrimm
Czas edycji: 2008-11-05 o 21:00
kolgrimm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 21:07   #49
Nasturcja-Pospolita
Zakorzenienie
 
Avatar Nasturcja-Pospolita
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: z kamerą wśród zwierząt
Wiadomości: 3 395
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

Cytat:
Napisane przez kolgrimm Pokaż wiadomość
W ciągu tygodnia uzależniłam się od Jasmin Noir. PIĘKNEEEEE!!!!

a mnie przeszlo

dobrze, ze na nastepna jasminonosna osobe

kilka probek i poczulam sie nasycona
nazarta niemal ta snobistyczna wytwornoscia ( tak wlasnie ja teraz odczuwam )



choc... butelke z kilkoma militrami na dnie posiadac bym mogla, czemu nie
__________________

Nasturcja-Pospolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-06, 09:23   #50
karamari
Rozeznanie
 
Avatar karamari
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 836
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

News dla fanek Czarnego Jaśminu - zapach pojawił się w ofercie Truskawki:

Eau De Parfum Spray 30ml/1oz 59.50
Eau De Parfum Spray 50ml/1.7oz 85.00
Eau De Parfum Spray 100ml/3.4oz 119.00 (ceny w dolarach)
karamari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 16:54   #51
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

A czy wiecie ile kosztuje 30 ml Jasmin Noir w Sephorze? Mam zamiar kupic mamie na gwiazdkę
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 17:15   #52
kolgrimm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: De profundis
Wiadomości: 84
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

Coś około 170 zł za 30 ml. Chyba mniej więcej w takiej cenie je kupowałam
kolgrimm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 17:20   #53
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

Cytat:
Napisane przez kolgrimm Pokaż wiadomość
Coś około 170 zł za 30 ml. Chyba mniej więcej w takiej cenie je kupowałam
Dziękuję
W Urodzie widziałam że 50 ml, kosztuje 290 zł a zastanawiałam się jeszcze ile 30
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 17:24   #54
kolgrimm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: De profundis
Wiadomości: 84
Dot.: Bvlgari (Bulgari)

Cytat:
Napisane przez Nasturcja-Pospolita Pokaż wiadomość
a mnie przeszlo

dobrze, ze na nastepna jasminonosna osobe

kilka probek i poczulam sie nasycona
nazarta niemal ta snobistyczna wytwornoscia ( tak wlasnie ja teraz odczuwam )



choc... butelke z kilkoma militrami na dnie posiadac bym mogla, czemu nie
Mnie zachwyt jeszcze nie przeszedł, chociaż nie jestem pewna czy na mnie te perfumy rozwijają się "wytwornie". Moja sucha skóra zmienia JN w zapach delikatny, dzienny i taki do "ciepłego sweterka";-)
kolgrimm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 08:26   #55
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Perfumy Bvlgari...

Jeśli był już taki wątek to przepraszam i proszę Moderatora o połączenie - ale nie znalazłam.
Otóż do tej pory omijałam zapachy Bvlgari szerokim łukiem, zwłaszcza nie podobała mi się Omnia (poza butelką) i inne Omnie z powiewem zielonej pietruszki, a BLV Notte wręcz przeraziło mnie tą "wódką"...
Tymczasem niedawno zachwyciły mnie nowe perfumy Blv II - nowoczesny, delikatny i słodki zapach, a butelka moim zdaniem cudowna. Postanowiłam zakupić w ciemno jeszcze Eau de... i Blv klasyczne; chciałabym się spytać, czy macie, używacie, lubicie
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 08:55   #56
LillyS
Zadomowienie
 
Avatar LillyS
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 775
Dot.: Perfumy Bvlgari...

Mam Bvlgari BLV - z początku byłam zachwycona, potem jakaś drażniąca nuta zaczęłami dawać po nosie i już nie jestem tak zachwycona
Bvlgari BLV II z początku też bardzo lubiłam.
Znam jeszcze Bvlgari Omnia Crystalline - tu wyczuwam dużo drzewnych nut i lubię je, takie pozytywne i nie męczące, czyste; Bvlgari Omnia Green Jade - zielone nuty ale zbyt dla mnie ulotne (choć dobrze się nosi), Bvlgari Omnia Amethyste - fajne, fiołkowe z nutą drzewną, Notte, i Bvlgari Pour Femme - te są w stylu eleganckiego francuskiego mydełka.
LillyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 14:26   #57
Julie_K
Wtajemniczenie
 
Avatar Julie_K
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 430
Dot.: Perfumy Bvlgari...

Mam na stanie klasyczne Blv i Blv Notte i baaaaardzo lubię oba Blv pachnie na mnie imbirem, kremem Nivea i cytryną. Mam wrażenie, że jest podbite delikatnym kadzidłem, w bazie wyczuwam moją ukochaną wanilię... Jest trwałe i wyczuwalne. To dziwny zapach, nie umiem jednoznacznie powiedzieć czy jest ciepły czy zimny. Ma w sobie chłodny, metaliczny powiew, nie jest klasycznym otulaczem, ale ma też w sobie jakieś ciepełko... Blv Notte natomiast jest inne Nie wyczuwam wódki, może odrobinę na początku, ale potem za to wychodzi piękna czekolada... I wanilia z imbirem... Na mnie pachną chyba bardzo dobrze, bo zebrałam za nie masę komplementów. No i są przestrzenne, wyczuwalne, ale nie duszą. Trwałość też oceniam pozytywnie. Męskie Blv Notte to natomiast jeden z moich ulubionych męskich zapachów i baaardzo ubolewam nad tym, że TŻ nie pała do nich taką miłością Używa ich mój Tato i Brat i na Tacie są przecudne... Pachną na nim tak samo jak damska wersja na mnie, puchatą czekoladą z wanilią, imbirem i cytrynką, z tym że tu dochodzą jeszcze inne męskie nutki, których niestety nie rozróżnię Gdybym spotkała na ulicy tak pachnącego nieznajomego, na 1000% zwróciłabym na niego uwagę
__________________
19.09.2015r.
Julie_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 14:35   #58
klystianek
Rozeznanie
 
Avatar klystianek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 570
Dot.: Perfumy Bvlgari...

Black jako jednyne godne polecenia z meskich/uniseksow
z damskich jasmin noir
__________________
Przekaż Hugo, że juz nie jest Boss'em
Twoje ulubione nieruchomości gorzów
klystianek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 14:39   #59
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Perfumy Bvlgari...

ja miałam Notte - czułam wódkę i czekoladę. jednak czekolada była zbyt mdła i pozbyłam się ich. Nie zachwyciła mnie też Omnia. W chwili obecnej próbuję się pozbyć Rose Essentielle (tu akurat do sedna zapachu zastrzeżeń nie mam, róża jest piękna, ale towarzyszy jej fiołek którego w perfumach nie znoszę).
Jasmin Noir mam i podoba mi się bardzo
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 18:04   #60
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Perfumy Bvlgari...

Wy tu wszystkie nie lubicie Bvlgari Omnia a ja kocham te przyprawy Mam flakonik w swojej kolekcji. Niestety inne zapachy mnie nie zachwyciły.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-20 23:12:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:11.