Marcowe Mamy 2015 cz. 3 - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-28, 15:27   #1141
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Colds śliczna ta Twoja córeczka
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 15:32   #1142
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez colds Pokaż wiadomość
Michiru - Wesele sie udalo, jak najbardziej!
Mielismy swietna msze, ksiadz zwracal sie do Nas, imieniami, patrzyl nam prosto w oczy! wszyscy byli pod zachwytem!
fakt, ze pod koniec nocy bylam mega zmeczona, a teraz, juz 3ci dzien odpoczywam.. i biore wiecej lekow na wszelki wypadek.. Doktorek zalecil


Fotograf podeslala mi zdjecia samej Mlodej z pleneru i naszej trojki oraz jedno moje z Melanią. Dla Was moja słodka Myszka
Piękna córcia
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 15:36   #1143
EdithS
Zadomowienie
 
Avatar EdithS
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 1 828
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez colds Pokaż wiadomość
Michiru - Wesele sie udalo, jak najbardziej!
Mielismy swietna msze, ksiadz zwracal sie do Nas, imieniami, patrzyl nam prosto w oczy! wszyscy byli pod zachwytem!
fakt, ze pod koniec nocy bylam mega zmeczona, a teraz, juz 3ci dzien odpoczywam.. i biore wiecej lekow na wszelki wypadek.. Doktorek zalecil


Fotograf podeslala mi zdjecia samej Mlodej z pleneru i naszej trojki oraz jedno moje z Melanią. Dla Was moja słodka Myszka
śliczna córeczka! Świetnie, że wszystko się pięknie udało i taki ksiądz traktujący Młodych indywidualnie też jest ważny, cieszę się jak będziesz mogła i chciała to pochwal się jeszcze sowim wyglądem panny młodej
EdithS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 15:37   #1144
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez colds Pokaż wiadomość
Michiru - Wesele sie udalo, jak najbardziej!
Mielismy swietna msze, ksiadz zwracal sie do Nas, imieniami, patrzyl nam prosto w oczy! wszyscy byli pod zachwytem!
fakt, ze pod koniec nocy bylam mega zmeczona, a teraz, juz 3ci dzien odpoczywam.. i biore wiecej lekow na wszelki wypadek.. Doktorek zalecil


Fotograf podeslala mi zdjecia samej Mlodej z pleneru i naszej trojki oraz jedno moje z Melanią. Dla Was moja słodka Myszka
To super, że wszystko sie udało szkoda tylko, że musisz więcej lekow brać. Śliczną macie córeczkę
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 15:54   #1145
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Colds ale młoda jest modeleczka..
U mnie mszę prowadzili koledzy księża i mialam super kazanie.. Mówił do nas ksiądz Andżeliki bo mój mąż nazywa każdego andżela heh i generalnie się uplakalam jak nie wiem
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 16:34   #1146
luzna25
Zadomowienie
 
Avatar luzna25
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 095
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

ooo rany, a ja poszalałam na allegro chyba mnie mąż z domu wygoni ale wpadłam w szał zakupowy :P te wszystkie ciuszki takie słodkie są
__________________
Radek- ur. 23 luty 2015 o godz. 10:24


luzna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 16:41   #1147
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez luzna25 Pokaż wiadomość
Byłam z tatą na cmentarzu umyć grób i tak zmarzłam, że szok Znaczy tata mył, a ja siedziałam na ławce i mu kibicowałam Ale przynajmniej trochę się dotleniłam

A potem szłam koło smyka i nie mogłam się powstrzymać Bo mają wyprzedaże za wszystko dałam 55 zł
super zakupki

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Cytat:
Napisane przez lesyeux Pokaż wiadomość
tout-petit-fille trzymam kciuki za wizytę!



Gratuluję




przemyślałam i zrezygnowałam tez pomyślałam o tym, co ja zrobię jak zacznie szfankowac sprzęt!! albo przez mój tłuszczyk nie odnajdę tętna, wtedy to od razu oszaleje
wiem że lejdi-aga kupowała ten detektor jak Ci sie sprawuje?



Witaj


oby USG wykonał dokrotrek bo
Trzymać będę kciukasy za wizytę by i USG zrobili


Ja dopiero co odpoczęłam, odpędziłam schizy i zaczęłam funkcjonować pozytywnie
Gotuję zupkę grzybową tak pięknie pachnie w domu
dziekuje nie moge sie doczekac przywitac sie z naszym maluszkiem
dzis caly dzien kaszle i mam brzuch napiety chyba od tego kaszlu albo cos mi sie tam powieksza cholercia nie wiem.... :/
Lubie zupke grzybowa ale nigdy jej nie zrobie bo sobie nie warto a TZ nie cierpi grzybow i pieczarek
Ja tez co chwile mam jakies schizy, i panikuje.... chyba nam juz tak zostanie do marca a pozniej bedziemu dmuchac na wszystko jak juz maluszek bedzie

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Cytat:
Napisane przez colds Pokaż wiadomość
Michiru - Wesele sie udalo, jak najbardziej!
Mielismy swietna msze, ksiadz zwracal sie do Nas, imieniami, patrzyl nam prosto w oczy! wszyscy byli pod zachwytem!
fakt, ze pod koniec nocy bylam mega zmeczona, a teraz, juz 3ci dzien odpoczywam.. i biore wiecej lekow na wszelki wypadek.. Doktorek zalecil


Fotograf podeslala mi zdjecia samej Mlodej z pleneru i naszej trojki oraz jedno moje z Melanią. Dla Was moja słodka Myszka
Przecudowna masz coreczke oddaj mi ja
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-28, 16:42   #1148
lejdi_aga13
Rozeznanie
 
Avatar lejdi_aga13
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: wroclaw/ cardiff UK
Wiadomości: 676
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

hej. Ja bylam na spacerze rano z synkiem bo 18st i slonce,pozniej zrobilam łazanki i takich boli dostałam ze dopiero wstałam....Boli mnie kosc ogonowa i cale krocze jakbym szpagat robila bez rozciagania.... Dobrze ze USG w piatek



A wiec biore sie za nadrabianie
__________________
Julia Renata 28.01.2014 11:30


Nataniel 16.06.2009r.


Marzec 2015-

29 tydz
lejdi_aga13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 16:43   #1149
luzna25
Zadomowienie
 
Avatar luzna25
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 095
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość

Ja tez co chwile mam jakies schizy, i panikuje.... chyba nam juz tak zostanie do marca a pozniej bedziemu dmuchac na wszystko jak juz maluszek bedzie
Nie martw się Nie Ty jedna panikujesz Ja też potrafię sobie wkręcać różne rzeczy Zwłaszcza jak czytam za dużo netu Jak ktoś pisze o jakiś objawach to ja się od razu doszukuje u siebie A później będziemy się martwić o maluszka taka rola matki
__________________
Radek- ur. 23 luty 2015 o godz. 10:24


luzna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 16:45   #1150
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Colds - slodka niunia

Dziewczyny ale mnie mega boli glowa...
I znowumi mysza szaleje po pokoju a pies lata jak z wscieklizna po kanapie. Dziecko ma katar i jak mnie wnerwia jak wyciera gile o rekawy
i jeszcze cos... wiecie co moja mama wyszla drugi raz za maz. Jest szczesliwa. Facet jest ok. Moj ojciec nie byl dla niej dobry. I powinno byc super ale ja nie moge tego przeskoczyc nie daje rady... nie mam ochoty sie z nimi spotykac. Strasznie mi glupio jak sie przytulaja czy mowia czule slowka. Mam wrazenie, ze to nie moja mama. Mieszkaja w De wiec nie widzimy sie czesto a i tak za kazdym razem ssukam wymowki... nie potrafie sie wyluzowac przy nich, bez wina nie daje rqdy... stara baba ze mnie a sie jak dziecko zachowuje
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 16:47   #1151
lejdi_aga13
Rozeznanie
 
Avatar lejdi_aga13
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: wroclaw/ cardiff UK
Wiadomości: 676
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez martunka88 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi, dałyście mi nadzieję, że jeszcze chwilka i poczuję Maleństwo. Na USG najczęściej chowa się głęboko przy kręgosłupie, to może powinnam zacząć szukać ruchów na plecach

nouvelle2 śliczne buty, ogólnie to masz gust bardzo zbliżony do mojego I zazdroszczę szpilek. Ze swoją kolekcją pożegnałam się w 6tyg. gdy się okazało, że mam krwiaka i dla bezpieczeństwa uznałam, że całą ciążę przechodzę w butach na płaskim.

spokojnie,to moja 3 ciaza a ja dopiero od 3 dni czuje regularnie i to dopiero jak sie poloze.


Cytat:
Napisane przez EdithS Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie do tych, które już chowały wózki do bagażnika samochodu. Czy to konieczne, alby bagażnik był duży? Czy w podstawowe auto, nie jakieś typu kombi czy duże zwane rodzinnym swobodnie wejdzie wózek do bagażnika?

wozki wielkosciowe jak TAKO JUMPER x wejda do bagaznika sam stelaz-ale i tak wtedy korzysta sie z fotelika. Ogolnie najczesniej wchodzi stelaz+ troszke miejsca zostaje.My mamy ford fokus z 2003 i mysle,ze taki jak tako kupimy

Michiru
mi sie zdecydowanie bardziej podobaja neutralne kolory

luzna25sliczne zakupki


Colds <3 słodka <3


Mam bole cos jakbym szpagat robila-kosc ogonowa,pachwiny i krocze tak mnie boli...albo jakbm cwiczyla za duzo na silowni i miala cos jakby zakwasy-problem,ze wczoraj duzo nie robilam...
__________________
Julia Renata 28.01.2014 11:30


Nataniel 16.06.2009r.


Marzec 2015-

29 tydz

Edytowane przez lejdi_aga13
Czas edycji: 2014-10-28 o 16:52
lejdi_aga13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 16:52   #1152
luzna25
Zadomowienie
 
Avatar luzna25
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 095
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
Colds - slodka niunia

Dziewczyny ale mnie mega boli glowa...
I znowumi mysza szaleje po pokoju a pies lata jak z wscieklizna po kanapie. Dziecko ma katar i jak mnie wnerwia jak wyciera gile o rekawy
i jeszcze cos... wiecie co moja mama wyszla drugi raz za maz. Jest szczesliwa. Facet jest ok. Moj ojciec nie byl dla niej dobry. I powinno byc super ale ja nie moge tego przeskoczyc nie daje rady... nie mam ochoty sie z nimi spotykac. Strasznie mi glupio jak sie przytulaja czy mowia czule slowka. Mam wrazenie, ze to nie moja mama. Mieszkaja w De wiec nie widzimy sie czesto a i tak za kazdym razem ssukam wymowki... nie potrafie sie wyluzowac przy nich, bez wina nie daje rqdy... stara baba ze mnie a sie jak dziecko zachowuje
Daj sobie trochę czasu, aby zaakceptować tą nową sytuację Za każdym razem jak będziesz czuła się przy nich spięta to pomyśl, że Twoja mama zasługuję na szczęście i ma do niego prawo pomimo, że
osobą która ją uszczęśliwia nie jest Twój tata. Przecież pragniesz szczęścia dla swojej mamy Ja w Twojej sytuacji pomimo skrępowania i takiego braku akceptacji próbowałabym ze wszystkich sił pokazać mamie, że ją wspieram w tym nowym związku i że mi zależy na jej szczęściu Na pewno Twojej mamie jest przykro, że próbujesz ich unikać... Daj sobie trochę czasu i na pewno odnajdziesz się w tej nowej dla waszej rodziny sytuacji Trzymam kciuki, aby Ci się udało
__________________
Radek- ur. 23 luty 2015 o godz. 10:24


luzna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 16:53   #1153
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez luzna25 Pokaż wiadomość
ooo rany, a ja poszalałam na allegro chyba mnie mąż z domu wygoni ale wpadłam w szał zakupowy :P te wszystkie ciuszki takie słodkie są
Pochwal się zdobyczami

Dziewczyny, nie ma sensu się aż tak denerwować. Teraz jest taki etap, że żeby się coś stało to musiałby być naprawdę wielki pech, a ja tego poecha do siebie nie dopuszczam. Teraz trzeba skupić się na dbaniu o siebie, żeby się nie przeciążać i wszystko będzie okmusi byc
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 16:55   #1154
nusiekowa
Wtajemniczenie
 
Avatar nusiekowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 219
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Dziewczyny jestem po wizycie.
Wyniki krwi I moczu oki,szyjka oki,łożysko oki-dzidzia cudnie kopała -siusiak po raz kolejny potwierdzony Poprosilam o zwolnienie I DOSTAŁAM od jutra !!!!yUUUUUHUUU do szefa swojego z dobrymi wiadomościami,jakos nie był za bardzo przerażony I ze spokojem to przyjął hehehh luuuuuzzz
Pytałam sie lekarza skad ten ból brzucha I krocza-powiedział,ze to normalne I że tak to juz jest.Ale ciesze sie że tą szyjke zbadał bo się bałam że może coś nie tak pod tym względem jest. Jestem takaaaaaa szczęśliwa !!!!!
__________________
Oskar
TP:08.03.2015
nusiekowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 16:55   #1155
luzna25
Zadomowienie
 
Avatar luzna25
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 095
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez lejdi_aga13 Pokaż wiadomość
spokojnie,to moja 3 ciaza a ja dopiero od 3 dni czuje regularnie i to dopiero jak sie poloze.


luzna25sliczne zakupki
Dziękuję bardzo

Ja czuję ruchy ale bardzo nieregularnie. Na wieczór, czasem rano, ale reguły nie ma Może to głupie, ale przeważnie czuję kopnięcia jak wezmę zastrzyk na rozrzedzenie krwi
__________________
Radek- ur. 23 luty 2015 o godz. 10:24


luzna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 16:59   #1156
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Dziękuje za komplementy mojej Niuni Jest cudna!

Cytat:
Napisane przez EdithS Pokaż wiadomość
śliczna córeczka! Świetnie, że wszystko się pięknie udało i taki ksiądz traktujący Młodych indywidualnie też jest ważny, cieszę się jak będziesz mogła i chciała to pochwal się jeszcze sowim wyglądem panny młodej
Poki co zdjecia swoje, czy tez naszej trojki, mam takie gdzie nie widac calej sukni Jak fotograf albo ktokolwiek da mi jakieś foty w całości to wstawie
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 17:03   #1157
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez nusiekowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem po wizycie.
Wyniki krwi I moczu oki,szyjka oki,łożysko oki-dzidzia cudnie kopała -siusiak po raz kolejny potwierdzony Poprosilam o zwolnienie I DOSTAŁAM od jutra !!!!yUUUUUHUUU do szefa swojego z dobrymi wiadomościami,jakos nie był za bardzo przerażony I ze spokojem to przyjął hehehh luuuuuzzz
Pytałam sie lekarza skad ten ból brzucha I krocza-powiedział,ze to normalne I że tak to juz jest.Ale ciesze sie że tą szyjke zbadał bo się bałam że może coś nie tak pod tym względem jest. Jestem takaaaaaa szczęśliwa !!!!!
To super, że wszystko w porządku i że dostałaś zwolnienie zdecydowanie wyjdzie to na dobre i Tobie, i maleństwu
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 17:06   #1158
nusiekowa
Wtajemniczenie
 
Avatar nusiekowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 219
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez colds Pokaż wiadomość
Michiru - Wesele sie udalo, jak najbardziej!
Mielismy swietna msze, ksiadz zwracal sie do Nas, imieniami, patrzyl nam prosto w oczy! wszyscy byli pod zachwytem!
fakt, ze pod koniec nocy bylam mega zmeczona, a teraz, juz 3ci dzien odpoczywam.. i biore wiecej lekow na wszelki wypadek.. Doktorek zalecil


Fotograf podeslala mi zdjecia samej Mlodej z pleneru i naszej trojki oraz jedno moje z Melanią. Dla Was moja słodka Myszka
śliczna!!!
__________________
Oskar
TP:08.03.2015
nusiekowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 17:06   #1159
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

[QUOTE=luzna25;48709712

Oni sa juz dwa lata po slubie a ja nadal to dusze w sobie... ostatnio jej to powiedzialam.... te hormony w ciazy i moje zle samopoczucie i ze to zrobilam...bo uzylam nie takich slow. Wiem, ze zasluguje na szczescie ale... kurcze to jest takie trudne dla mnie. Powiedzialam jej, ze juz nigdy nie bedzie tak jak kiedys. Bo nie bedzie i to jest fakt (oni od razu jak mieli przyjechac powiedzieli, ze beda spac w hotelu wiec na dzien dobry sie sami odsuneli) a mama sie obrazila za moje slowa i nic nie mowila, nic nie pisala a teraz do mnie sie odezwala, ze chce przyjechac na jeden dzien sie z wnukiem zobaczyc. Wrrrrr jestem taka zle na siebie, na nia, na wszystko dookola. Nie mam sily... faceci jednak lepiej zyja w swoim meskim swiecie, nie maja tyle problemow z niczego..
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 17:08   #1160
jalouse
Wtajemniczenie
 
Avatar jalouse
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 729
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
Colds - slodka niunia

Dziewczyny ale mnie mega boli glowa...
I znowumi mysza szaleje po pokoju a pies lata jak z wscieklizna po kanapie. Dziecko ma katar i jak mnie wnerwia jak wyciera gile o rekawy
i jeszcze cos... wiecie co moja mama wyszla drugi raz za maz. Jest szczesliwa. Facet jest ok. Moj ojciec nie byl dla niej dobry. I powinno byc super ale ja nie moge tego przeskoczyc nie daje rady... nie mam ochoty sie z nimi spotykac. Strasznie mi glupio jak sie przytulaja czy mowia czule slowka. Mam wrazenie, ze to nie moja mama. Mieszkaja w De wiec nie widzimy sie czesto a i tak za kazdym razem ssukam wymowki... nie potrafie sie wyluzowac przy nich, bez wina nie daje rqdy... stara baba ze mnie a sie jak dziecko zachowuje
Mnie tez dzisiaj glowa boli. Musi minac troche czasu, zebys sie przyzwyczaila. Jakby mieszkali blizej, to poszloby szybciej, a tak to pewnie troche potrwa.

Cytat:
Napisane przez nusiekowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem po wizycie.
Wyniki krwi I moczu oki,szyjka oki,łożysko oki-dzidzia cudnie kopała -siusiak po raz kolejny potwierdzony Poprosilam o zwolnienie I DOSTAŁAM od jutra !!!!yUUUUUHUUU do szefa swojego z dobrymi wiadomościami,jakos nie był za bardzo przerażony I ze spokojem to przyjął hehehh luuuuuzzz
Pytałam sie lekarza skad ten ból brzucha I krocza-powiedział,ze to normalne I że tak to juz jest.Ale ciesze sie że tą szyjke zbadał bo się bałam że może coś nie tak pod tym względem jest. Jestem takaaaaaa szczęśliwa !!!!!
Gratulacje. Teraz mozesz odpoczywac.

Colds, sliczna mala.
jalouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 17:09   #1161
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez lejdi_aga13 Pokaż wiadomość
hej. Ja bylam na spacerze rano z synkiem bo 18st i slonce,pozniej zrobilam łazanki i takich boli dostałam ze dopiero wstałam....Boli mnie kosc ogonowa i cale krocze jakbym szpagat robila bez rozciagania.... Dobrze ze USG w piatek



A wiec biore sie za nadrabianie
kochana mnie też dziś kośc ogonowa dała we znaki, ledwo z auta się wygrzebałam:/ ból krotki ale intensywny. Ja dziś po wizycie, dziec rośnie aja z nim, już 7 kg na plusie doktor kazał się ztym nie przejmowac, dorzucił większą dawkę magnezu i kazał cierpliwie czekac na grudzien na echo serca, powiedział, ze to i lepiej żeby mały trochę podrósł.
takze biorę się za czytanie
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 17:09   #1162
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Nusiekowa- no to gitara, ze wszystko ok mnie w pierwszej ziazy tez pobolewal brzuch, teraz juz nie.

Co do polskich seriali - ogladalam tylko usta usta i uwielbialam go. Dwa ostatnie odcinki przeryczalam i od tej pory zaden tasiemiec mnie nie nie wciagnal. Nie bede wiecej plakac za bohaterami seriali o nie!
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015

Edytowane przez olasia
Czas edycji: 2014-10-28 o 17:13
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 17:11   #1163
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez nusiekowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem po wizycie.
Wyniki krwi I moczu oki,szyjka oki,łożysko oki-dzidzia cudnie kopała -siusiak po raz kolejny potwierdzony Poprosilam o zwolnienie I DOSTAŁAM od jutra !!!!yUUUUUHUUU do szefa swojego z dobrymi wiadomościami,jakos nie był za bardzo przerażony I ze spokojem to przyjął hehehh luuuuuzzz
Pytałam sie lekarza skad ten ból brzucha I krocza-powiedział,ze to normalne I że tak to juz jest.Ale ciesze sie że tą szyjke zbadał bo się bałam że może coś nie tak pod tym względem jest. Jestem takaaaaaa szczęśliwa !!!!!
odpoczywaj sobie nalezy ci sie bo później nie będzie spania i leżenia
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 17:12   #1164
jalouse
Wtajemniczenie
 
Avatar jalouse
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 729
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

[QUOTE=olasia;48709975][QUOTE=luzna25;48709712

Oni sa juz dwa lata po slubie a ja nadal to dusze w sobie... ostatnio jej to powiedzialam.... te hormony w ciazy i moje zle samopoczucie i ze to zrobilam...bo uzylam nie takich slow. Wiem, ze zasluguje na szczescie ale... kurcze to jest takie trudne dla mnie. Powiedzialam jej, ze juz nigdy nie bedzie tak jak kiedys. Bo nie bedzie i to jest fakt (oni od razu jak mieli przyjechac powiedzieli, ze beda spac w hotelu wiec na dzien dobry sie sami odsuneli) a mama sie obrazila za moje slowa i nic nie mowila, nic nie pisala a teraz do mnie sie odezwala, ze chce przyjechac na jeden dzien sie z wnukiem zobaczyc. Wrrrrr jestem taka zle na siebie, na nia, na wszystko dookola. Nie mam sily... faceci jednak lepiej zyja w swoim meskim swiecie, nie maja tyle problemow z niczego..[/QUOTE]

To jasne, ze chcesz szczescia mamy, ale mysle, ze trudno jest zobaczyc w mamie kobiete, a nie tylko swoja rodzicielke.
jalouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 17:14   #1165
nusiekowa
Wtajemniczenie
 
Avatar nusiekowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 219
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
kochana mnie też dziś kośc ogonowa dała we znaki, ledwo z auta się wygrzebałam:/ ból krotki ale intensywny. Ja dziś po wizycie, dziec rośnie aja z nim, już 7 kg na plusie doktor kazał się ztym nie przejmowac, dorzucił większą dawkę magnezu i kazał cierpliwie czekac na grudzien na echo serca, powiedział, ze to i lepiej żeby mały trochę podrósł.
takze biorę się za czytanie
yuuuuhuuu!super wieści. Idziemy łeb w łeb-ja też mam 7 na plusie tylko ,ze mi położna kazała uważać z wagą no ale co ja poradze jak dziecko moje chce eklerke....odmówić mam?
__________________
Oskar
TP:08.03.2015
nusiekowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 17:24   #1166
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez nusiekowa Pokaż wiadomość
yuuuuhuuu!super wieści. Idziemy łeb w łeb-ja też mam 7 na plusie tylko ,ze mi położna kazała uważać z wagą no ale co ja poradze jak dziecko moje chce eklerke....odmówić mam?
rano sobie kupię eklerka-masakra narobiłas mi smaka takiego ze hoho, dobrze ze do sklepu mam daleko
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 17:24   #1167
luzna25
Zadomowienie
 
Avatar luzna25
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 095
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość

Oni sa juz dwa lata po slubie a ja nadal to dusze w sobie... ostatnio jej to powiedzialam.... te hormony w ciazy i moje zle samopoczucie i ze to zrobilam...bo uzylam nie takich slow. Wiem, ze zasluguje na szczescie ale... kurcze to jest takie trudne dla mnie. Powiedzialam jej, ze juz nigdy nie bedzie tak jak kiedys. Bo nie bedzie i to jest fakt (oni od razu jak mieli przyjechac powiedzieli, ze beda spac w hotelu wiec na dzien dobry sie sami odsuneli) a mama sie obrazila za moje slowa i nic nie mowila, nic nie pisala a teraz do mnie sie odezwala, ze chce przyjechac na jeden dzien sie z wnukiem zobaczyc. Wrrrrr jestem taka zle na siebie, na nia, na wszystko dookola. Nie mam sily... faceci jednak lepiej zyja w swoim meskim swiecie, nie maja tyle problemow z niczego..
W sumie dobrze, że powiedziałaś mamie co myślisz. Może powiedzieli, że będą spać w hotelu, bo nie chcieli Cię zbytnio obciążać swoją wizytą. Ciężko jest sobie psychicznie poradzić z taką sytuacją. Może teraz jak się zobaczycie to uda Ci się porozmawiać z mamą szczerze i bez emocji na ten temat.
To fakt faceci mają dużo łatwiej, bo oni w większości przypadków nie widzą problemu
__________________
Radek- ur. 23 luty 2015 o godz. 10:24


luzna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 17:24   #1168
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Jalouse- mysle, ze trafilas w sedno... dla mnie to mama. Mimo, ze sama jestem w zwiazku i mam dziecko moja mama nie przestala byc dla mnie kim innym jak mama. Mam nadzieje, ze to sobie uloze w glowie... bo udawac nie umie :/ bylam na wiosne u nich i dzien w dzien pilam wino az mi glupio bylo ale inaczej nie szlo. A teraz wina nie moge :ryczy: wyzalilam sie ale mezowi juz tak magluje glowe...
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 17:37   #1169
aneta_s13
Rozeznanie
 
Avatar aneta_s13
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 515
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Kurcze dziewczyny leżę z bólem brzucha... też durna musiałam firanki wieszać i to z za niskiego krzesła zamiast na TZ-ta poczekać
aneta_s13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 17:47   #1170
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. 3

Kolejnej w dupsko przylejemy dziewczyny? Nie wolno firanek nu nu nu!
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-19 15:13:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:44.