Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-27, 17:37   #151
Anaelle
Wtajemniczenie
 
Avatar Anaelle
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 021
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez molly_k Pokaż wiadomość
Mierząc sukienki zaczęłam się zastanawiam co na głowie. Mam krótkie włosy, więc nie poszaleję Myślę nad wszystkim po trochu, kwiatem też choć u mnie będzie ciężko z tym
nawet z krótkimi można poszaleć - tu dodatkowa porcja (4 strony) pomysłów na krótką fryzurkę


http://www.fryzury-katalog.pl/Fryzur...trona%204.html
__________________
26.06.2008
22.06.2011
22.06.2013

nowy login - stara wizażanka
Anaelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 18:53   #152
myszonka88
Zakorzenienie
 
Avatar myszonka88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 3 954
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez aniaa119 Pokaż wiadomość
Z tym, że na tym zakręcie, czy za tym filarem też kogoś trzeba posadzić. Raczej nikt z takiego miejsca nie będzie zadowolony i jeśli PM go tam usadzi to od razu wskazuje jego miejsce w szeregu.
Poza tym u mnie na weselu nie bęzie wszystkiego "jak ja wolę" bo nie uważam, że jest to jakis mój prywatny folwark na którym rządzę JA. Ślub kościelny jest dla mnie i TŻeta ale już wesele, przede wszystkim dla rodziny i to z nią muszę się liczyć. Jeżeli teściowa przez swoje 50 lat życia nigdy nie widziała winietek na weselu, to nie będę jej kazać wprowadzać tego na weselu jej syna. Nawet jeśli rzeczywiście okazałoby się to dobrym rozwiązaniem i ułatwiło "logistykę" dla gości.
Popieram

Cytat:
Napisane przez Anaelle Pokaż wiadomość
kuruj się i zdrowiej!

"Jeszcze się taki nie urodził....."
wiadomo, że są lepsze i gorsze miejsca przy stole ale ja wolałabym by za tym filarem/w kącie siedziała jakaś dalsza ciotka a nie rodzice / rodzeństwo / dziadkowie czyli najbliższe mi osoby...
Widać, że nigdy nie siedziałaś na takim miejscu i zwyczajnie tego nie zrozumiesz. Ja byłam rozdzielona z Tżtem i byłam "osobą towarzyszącą" - nie życzę tego nikomu
__________________
8.06.2013
29.05.2015

"Jeśli szczęście do Ciebie nie przyszło to znaczy,
że jest wielkie i idzie małymi kroczkami"
myszonka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 19:08   #153
Karolina_83
Raczkowanie
 
Avatar Karolina_83
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 442
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez MWasilewska Pokaż wiadomość
Ps. dziewczyny widziałyście biżuterie robioną metodą sutasz ( Soutache ) ? ja o takiej marze ale wszytsko zależy od sukni jaką wybiore przeraża mnie tylko cena koszt samych kolczyków to 300-400zł
Ja miałam kolczyki z sutaszu Ja dziewczynę od swoich kolczyków znalazłam na Pakamerze ale dogadałam się już poza pakamerą bo oni dorzucają jakąś tam prowizję. Wybrałam sobie u niej konkretny wzór i powiedziałam jakie chce kolory. Cena przed wszystkim zależy od wielkości kolczyków - ja miałam nieduże bo ja noszę tylko wkręty nie lubię jak mi coś dynda przy uchu ale te duże są piękne.
We włosach co widać na zdjęciach miałam spinkę z płatków która może być alternatywą dla żywych kwiatów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kosciol.jpg (79,8 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makijaż.jpg (114,2 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg buty.jpg (99,6 KB, 71 załadowań)
Karolina_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 19:25   #154
Anaelle
Wtajemniczenie
 
Avatar Anaelle
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 021
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez myszonka88 Pokaż wiadomość
Widać, że nigdy nie siedziałaś na takim miejscu i zwyczajnie tego nie zrozumiesz. Ja byłam rozdzielona z Tżtem i byłam "osobą towarzyszącą" - nie życzę tego nikomu
myszonka, chyba właśnie Ty nie zrozumiałaś co chciałam przekazać... gdzieś dalej od PM powinna siedzieć dalsza rodzina a nie ta najbliższa... Wg mnie rodziców, rodzeństwo, dziadków... należy jednak posadzić na bardziej honorowym miejscu niż końcówka najdalszego stołu. Wiadomo - ktoś na tej końcówce stołu będzie musiał siedzieć - inaczej się nie da! Lecz IMO powinna to być jakaś dalsza rodzina. Jednak niezależnie od miejsca usadzenia (czy to jest stół PM czy stolik w kącie) nie można popełniać takich błędów jak rozdzielanie par!!!
__________________
26.06.2008
22.06.2011
22.06.2013

nowy login - stara wizażanka
Anaelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 19:30   #155
myszonka88
Zakorzenienie
 
Avatar myszonka88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 3 954
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Anaelle Pokaż wiadomość
myszonka, chyba właśnie Ty nie zrozumiałaś co chciałam przekazać... gdzieś dalej od PM powinna siedzieć dalsza rodzina a nie ta najbliższa... Wg mnie rodziców, rodzeństwo, dziadków... należy jednak posadzić na bardziej honorowym miejscu niż końcówka najdalszego stołu. Wiadomo - ktoś na tej końcówce stołu będzie musiał siedzieć - inaczej się nie da! Lecz IMO powinna to być jakaś dalsza rodzina. Jednak niezależnie od miejsca usadzenia (czy to jest stół PM czy stolik w kącie) nie można popełniać takich błędów jak rozdzielanie par!!!
Masz rację z usadzeniem najbliższych koło siebie
Co do mojej wypowiedzi to byliśmy bardzo bliską rodziną wtedy A w kącie nigdy w życiu bym nikogo nie posadziła tylko dałabym im możliwość wyjścia z ich strony, a nie tak jak nam się zdarzyło Przechodzić przez cały stół na parkiet to skandal!
__________________
8.06.2013
29.05.2015

"Jeśli szczęście do Ciebie nie przyszło to znaczy,
że jest wielkie i idzie małymi kroczkami"
myszonka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 20:07   #156
Anaelle
Wtajemniczenie
 
Avatar Anaelle
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 021
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez myszonka88 Pokaż wiadomość
Masz rację z usadzeniem najbliższych koło siebie
Co do mojej wypowiedzi to byliśmy bardzo bliską rodziną wtedy A w kącie nigdy w życiu bym nikogo nie posadziła tylko dałabym im możliwość wyjścia z ich strony, a nie tak jak nam się zdarzyło Przechodzić przez cały stół na parkiet to skandal!
nie chcę usprawiedliwiać, bo nie znam sytuacji ale czasem jest tak, że na sali jest tak ciasno, że nie da rady zrobić wygodnych przejść...
... a czasem jest to brak myślenia ze strony sali lub PM

koniec pracy na dziś - uciekam do domku bo padam
__________________
26.06.2008
22.06.2011
22.06.2013

nowy login - stara wizażanka
Anaelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 20:37   #157
19izka89
Rozeznanie
 
Avatar 19izka89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 860
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Ja byłam ostatnio na ślubie gdzie dziewczyna miała wpięte frezje. Bardzo mi się to podobało i chyba zmałpuję

Byłyście kiedyś na weselu gdzie w jednym lokalu organizowane są dwa wesela? Kuchnia się wyrabia wtedy? Ja nigdy nie byłam, ale jakoś jestem na 'nie'. Tylko ta sala tak mi się podoba http://www.vesaria.pl Co myślicie o tym miejscu?
19izka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-27, 20:51   #158
karolinka_87
Rozeznanie
 
Avatar karolinka_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 796
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

to może i ja nieśmiało podpytam, czy mogę dołączyć?
podczytuje Was już od dłuższego czasu, ale dopiero od teraz postaram się udzielać..

tak w skrócie: z TŻ zaręczyliśmy się w tym roku na wakacjach w październiku i tak jak w sumie zaczęliśmy szukać sali to nie bardzo mieliśmy już w czym wybierać..
Na szczęście się udało, termin na przyszły rok został tylko jeden (20.07.2013), więc tak naprawdę nie mieliśmy wyjścia.
Na chwilę obecną wiele nie mamy zrobione, bo poza zaklepana salą i ślubem w Kościele (też za dużo nie mieliśmy do gadania - do wyboru tylko 15 lub 17:15)..

Sukni jeszcze nie szukam - od grudnia się zaczynam intensywnie odchudzać
co nie znaczy, że nie zerkam raz na jakiś czas na propozycje niestety nie znalazłam nic interesującego..

widzę , że temat jest fryzur .. ja to chyba wolałabym taką lżejszą (przykładowo : jak w załącznikach), albo zupełnie rozpuszczone.
Włoski mam nawet długie - zapuszczam od jakiś 2 lat, więc może da się z tego coś zrobić..

a znalazłam też ciekawe paznokcie chciałabym mieć na ślubie naturalne.. zobaczymy , czy się uda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (48,2 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (108,3 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (37,0 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (39,3 KB, 44 załadowań)
karolinka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 21:00   #159
Sibbyl
Zadomowienie
 
Avatar Sibbyl
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 487
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Ja na szczęście mam włosy bardzo podatne i na kręcenie i na prostowanie, i idealne do upięcia (podobno) - więc mam nadzieję, że z fryzura nie będzie problemu. Czesać mnie będzie koleżanka-fryzjerka, sprawdzona, bo czesała mnie już kilka razy. Ale żeby nie było zbyt prosto - nie wiem, czy robić upięcie, czy mieć rozpuszczone. Mój TŻ lubi rozpuszczone, a mi się znowu wydaje, że wygodniej mieć jednak upięte - no i nie wiem Poza tym ja nie lubię jak mi widać uszy (mam odstające, chociaż wszyscy mi mówią że wcale nie ) oj to będzie trudna decyzja - czeka mnie chyba kilkadziesiąt próbnych fryzur

Opaski koronkowe są przepiękne ale ja niestety w opaskach wyglądam jak kosmita więc u mnie to odpada


karolinka_87 witamy
Powiedz coś więcej - gdzie macie wesele?
Pierwsza fryzura - prześliczna! Też o czymś takim myślałam

Edytowane przez Sibbyl
Czas edycji: 2012-11-27 o 21:02
Sibbyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 21:03   #160
myszonka88
Zakorzenienie
 
Avatar myszonka88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 3 954
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez 19izka89 Pokaż wiadomość
Ja byłam ostatnio na ślubie gdzie dziewczyna miała wpięte frezje. Bardzo mi się to podobało i chyba zmałpuję

Byłyście kiedyś na weselu gdzie w jednym lokalu organizowane są dwa wesela? Kuchnia się wyrabia wtedy? Ja nigdy nie byłam, ale jakoś jestem na 'nie'. Tylko ta sala tak mi się podoba http://www.vesaria.pl Co myślicie o tym miejscu?
Ja nie byłam
Ale sala ładna

Cytat:
Napisane przez karolinka_87 Pokaż wiadomość
to może i ja nieśmiało podpytam, czy mogę dołączyć?
podczytuje Was już od dłuższego czasu, ale dopiero od teraz postaram się udzielać..

tak w skrócie: z TŻ zaręczyliśmy się w tym roku na wakacjach w październiku i tak jak w sumie zaczęliśmy szukać sali to nie bardzo mieliśmy już w czym wybierać..
Na szczęście się udało, termin na przyszły rok został tylko jeden (20.07.2013), więc tak naprawdę nie mieliśmy wyjścia.
Na chwilę obecną wiele nie mamy zrobione, bo poza zaklepana salą i ślubem w Kościele (też za dużo nie mieliśmy do gadania - do wyboru tylko 15 lub 17:15)..
Witaj
Jeśli chcesz mogę dopisać do kalendarza miejsce ślubu i wesela
__________________
8.06.2013
29.05.2015

"Jeśli szczęście do Ciebie nie przyszło to znaczy,
że jest wielkie i idzie małymi kroczkami"
myszonka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 21:16   #161
Anaelle
Wtajemniczenie
 
Avatar Anaelle
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 021
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

pisałam Wam wcześniej, że mój wczorajszy post się nie opublikował zatem odzyskałam go i próbuję jeszcze raz
Cytat:
Napisane przez jjulkaaa Pokaż wiadomość
My mieszkamy ze sobą już czwarty rok. Rozumiem, że Kościół trochę to odradza, ale nie wiem dlaczego tak na to naciskają.
my tez mieszkamy razem - już 2,5 roku a wcześniej pomieszkiwaliśmy trochę tak po 2-3 dni i nigdy nie będę tego żałować bo ten okres poznawania si ę/docierania był bardzo potrzebny takim 2 upartym osiołkom jak my dziś jestem pewna swojej decyzji i nie obawiam się dalszego życia we dwoje bo znam TŻa - jego waty, zalety, nawyki... a on zna mnie - taką zwykłą, codzienną mnie a nie wersję randkową/odstrojoną/w dobrym humorze
Wiadomo, że Kościolowi chodzi o zachowanie tzw. czystości przedmałżeńskiej i dlatego jako wielkie zło upatruje sobie wspólne mieszkanie a zwłaszcza "dzielenie łoża" no i generalnie źródło pokus wszelakich... Problem w tym, że wiele par, które razem nie mieszkają też tej czystości nie zachowuje wiec odnoszę wrażenie że to działa na zasadzie "czego oczy nie widzą..."
I myślę, że takie traktowanie osób razem mieszkających jest najbardziej krzywdzące dla tych, którzy tak jak moja koleżanka z różnych względów byli zmuszeni do tymczasowego mieszkania razem przy czym ich postanowieniem było zaczekać do ślubu i mimo ze starali się żyć zgodnie ze wszystkimi zasadami KK to i tak dostali łatkę grzeszników bo mieszkają razem....
__________________
26.06.2008
22.06.2011
22.06.2013

nowy login - stara wizażanka
Anaelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-27, 21:23   #162
Anaelle
Wtajemniczenie
 
Avatar Anaelle
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 021
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Sibbyl Pokaż wiadomość
Ja na szczęście mam włosy bardzo podatne i na kręcenie i na prostowanie, i idealne do upięcia (podobno) - więc mam nadzieję, że z fryzura nie będzie problemu. Czesać mnie będzie koleżanka-fryzjerka, sprawdzona, bo czesała mnie już kilka razy. Ale żeby nie było zbyt prosto - nie wiem, czy robić upięcie, czy mieć rozpuszczone. Mój TŻ lubi rozpuszczone, a mi się znowu wydaje, że wygodniej mieć jednak upięte - no i nie wiem Poza tym ja nie lubię jak mi widać uszy (mam odstające, chociaż wszyscy mi mówią że wcale nie ) oj to będzie trudna decyzja - czeka mnie chyba kilkadziesiąt próbnych fryzur
fajnie że masz znajomą fryzjerkę, która Cię nie obskubie za te próbne fryzury... ja nie dość że nie mam dobrej fryzjerki w Lublinie do upięć to jeszcze każda próbna będzie mnie kosztować ze stówę
Cytat:
Napisane przez 19izka89 Pokaż wiadomość
Ja byłam ostatnio na ślubie gdzie dziewczyna miała wpięte frezje. Bardzo mi się to podobało i chyba zmałpuję
jesli będę miała w bukiecie frezyjki, to bedę celować w coś takiego; jesli nie to może eustomę....?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bukiet + dodatki frezje.jpg (65,3 KB, 53 załadowań)
__________________
26.06.2008
22.06.2011
22.06.2013

nowy login - stara wizażanka
Anaelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 21:28   #163
MonisLub
Raczkowanie
 
Avatar MonisLub
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 35
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez 19izka89 Pokaż wiadomość
Ja byłam ostatnio na ślubie gdzie dziewczyna miała wpięte frezje. Bardzo mi się to podobało i chyba zmałpuję

Byłyście kiedyś na weselu gdzie w jednym lokalu organizowane są dwa wesela? Kuchnia się wyrabia wtedy? Ja nigdy nie byłam, ale jakoś jestem na 'nie'. Tylko ta sala tak mi się podoba http://www.vesaria.pl Co myślicie o tym miejscu?

Mój znajomy miał tam wesele i był zadowolony. Miał wesele na tej dużej sali na 200 osób
Ciekawe tylko czy mają jeszcze jakieś wolne terminy, skoro nowy i piękny lokal pewnie mają pełny kalendarz
__________________
Razem 30.11.2002
Zaręczyny 06.12.2011
27.04.2013
MonisLub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 21:35   #164
karolinka_87
Rozeznanie
 
Avatar karolinka_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 796
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Sibbyl Pokaż wiadomość
Ja na szczęście mam włosy bardzo podatne i na kręcenie i na prostowanie, i idealne do upięcia (podobno) - więc mam nadzieję, że z fryzura nie będzie problemu. Czesać mnie będzie koleżanka-fryzjerka, sprawdzona, bo czesała mnie już kilka razy. Ale żeby nie było zbyt prosto - nie wiem, czy robić upięcie, czy mieć rozpuszczone. Mój TŻ lubi rozpuszczone, a mi się znowu wydaje, że wygodniej mieć jednak upięte - no i nie wiem Poza tym ja nie lubię jak mi widać uszy (mam odstające, chociaż wszyscy mi mówią że wcale nie ) oj to będzie trudna decyzja - czeka mnie chyba kilkadziesiąt próbnych fryzur

Opaski koronkowe są przepiękne ale ja niestety w opaskach wyglądam jak kosmita więc u mnie to odpada


karolinka_87 witamy
Powiedz coś więcej - gdzie macie wesele?
Pierwsza fryzura - prześliczna! Też o czymś takim myślałam
Cytat:
Napisane przez myszonka88 Pokaż wiadomość
Ja nie byłam
Ale sala ładna



Witaj
Jeśli chcesz mogę dopisać do kalendarza miejsce ślubu i wesela


Dziewczyny,

wesele - sosnowe uroczysko w Firleju
ślub - bazylika św. Anny w Lubartowie
karolinka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 21:54   #165
19izka89
Rozeznanie
 
Avatar 19izka89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 860
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez MonisLub Pokaż wiadomość
Mój znajomy miał tam wesele i był zadowolony. Miał wesele na tej dużej sali na 200 osób
Ciekawe tylko czy mają jeszcze jakieś wolne terminy, skoro nowy i piękny lokal pewnie mają pełny kalendarz
Mają kilka wolnych jeszcze. Obsmarowany jest w necie może dlatego.
19izka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 21:55   #166
aniaa119
Raczkowanie
 
Avatar aniaa119
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 301
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Anaelle Pokaż wiadomość
my tez mieszkamy razem - już 2,5 roku a wcześniej pomieszkiwaliśmy trochę tak po 2-3 dni i nigdy nie będę tego żałować bo ten okres poznawania si ę/docierania był bardzo potrzebny takim 2 upartym osiołkom jak my dziś jestem pewna swojej decyzji i nie obawiam się dalszego życia we dwoje bo znam TŻa - jego waty, zalety, nawyki... a on zna mnie - taką zwykłą, codzienną mnie a nie wersję randkową/odstrojoną/w dobrym humorze
Wiadomo, że Kościolowi chodzi o zachowanie tzw. czystości przedmałżeńskiej i dlatego jako wielkie zło upatruje sobie wspólne mieszkanie a zwłaszcza "dzielenie łoża" no i generalnie źródło pokus wszelakich... Problem w tym, że wiele par, które razem nie mieszkają też tej czystości nie zachowuje wiec odnoszę wrażenie że to działa na zasadzie "czego oczy nie widzą..."
I myślę, że takie traktowanie osób razem mieszkających jest najbardziej krzywdzące dla tych, którzy tak jak moja koleżanka z różnych względów byli zmuszeni do tymczasowego mieszkania razem przy czym ich postanowieniem było zaczekać do ślubu i mimo ze starali się żyć zgodnie ze wszystkimi zasadami KK to i tak dostali łatkę grzeszników bo mieszkają razem....

Dokładnie, za przeproszeniem bździć się w parku można i rozgrzeszenie dostać ale w domu we własnym łożku to już nie bo grzech "nierozgrzeszalny" ehhh gdyby to jeszcze konkretnie było zapisane w jakimś piśmie świetym, a to jest tylko zasada przyjęta przez biskupów na soborze tak samo z resztą jak spowiedz indywidualna. Zasada, która wynika jedynie z szerokiej interpretacji Słowa Bożego, na własny (tu; katolicko- kościelny) użytek.
NIemniej jednak religię trzeba przyjmować z "całością inwentarza" a nie wybiórczo, więc pozostaje liczyć na to, że któryś z papieży w końcu zrewolucjonizuje KK.
__________________
07.07.2007r. Poczatek Wielkiej Miłości

25.08.2012r. Zaręczyny

29.06.2013r. Na ślubnym kobiercu
aniaa119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 21:57   #167
ropuchacarm
Raczkowanie
 
Avatar ropuchacarm
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 45
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez 19izka89 Pokaż wiadomość
Ja byłam ostatnio na ślubie gdzie dziewczyna miała wpięte frezje. Bardzo mi się to podobało i chyba zmałpuję

Byłyście kiedyś na weselu gdzie w jednym lokalu organizowane są dwa wesela? Kuchnia się wyrabia wtedy? Ja nigdy nie byłam, ale jakoś jestem na 'nie'. Tylko ta sala tak mi się podoba http://www.vesaria.pl Co myślicie o tym miejscu?
No sala wygląda na piękną ... ale.. z tego co pamiętam jedna z Pmek miała jakiś problem z tą salą musiała byś się cofnąć dużo do tyłu ... pamiętam ze to chyba było w maju bo sama zwróciłam na to uwagę bo szukałam sali .. nie chcę robić nikomu antyreklamy i odradzać bo sama tam nigdy nie byłam najlepiej będzie jak poszukasz i sama poczytasz ... ja pojechałam tam z moim Tżtem dzwoniliśmy ale Pani nie miała czasu, żeby nam pokazać salę potem też jakoś termin jej nie odpowiadał i sobie darowaliśmy ..

Jeśli chodzi o podziękowania to "cudownych rodziców" będzie na pewno nie obchodzi mnie czy to dla kogoś obciachowe wiem, że dla moich rodziców to będzie wyjątkowa chwila ... tym bardziej, że często jak się na mnie denerwują to im to podśpiewuję dla żartu postawimy pewnie na jakieś okazałe bukiety a te wszystkie bibeloty dla mnie osobiście są zbędne ale każdy ma inne upodobania
ropuchacarm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 22:00   #168
aniaa119
Raczkowanie
 
Avatar aniaa119
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 301
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez 19izka89 Pokaż wiadomość
Mają kilka wolnych jeszcze. Obsmarowany jest w necie może dlatego.
W Vesarii był na weselu mój kolega i bardzo chwalił, ale był jako gość. Na mnie lokal też zrobił świetne wrażenie, jest naprawdę sliczny Ale my szukaliśmy czegoś troszkę tańszego.




Ratujcie :/ Zarywam drugą nockę z rzędu wkuwając "international relations" tak tak... po angielsku umieram, a i tak nie wyrobię się z materiałem na czas...
__________________
07.07.2007r. Poczatek Wielkiej Miłości

25.08.2012r. Zaręczyny

29.06.2013r. Na ślubnym kobiercu
aniaa119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 22:11   #169
jjulkaaa
Zadomowienie
 
Avatar jjulkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/lublin
Wiadomości: 1 345
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez karolinka_87 Pokaż wiadomość

widzę , że temat jest fryzur .. ja to chyba wolałabym taką lżejszą (przykładowo : jak w załącznikach), albo zupełnie rozpuszczone.
Włoski mam nawet długie - zapuszczam od jakiś 2 lat, więc może da się z tego coś zrobić..

a znalazłam też ciekawe paznokcie chciałabym mieć na ślubie naturalne.. zobaczymy , czy się uda

Haha, tą pierwszą fryzurę mam już od dłuższego czasu dodaną do swojego folderu ślubnego z wykrzyknikami
Pewnie zdecyduję się właśnie na coś takiego, chociaż Mój K. też woli jak mam włosy rozpuszczone.
Ale ślub w czerwcu, jak będzie gorąco to będzie mi niekomfortowo jak się zaczną sklejać czy coś.
Więc albo coś w stylu fryzury nr 1, albo lekko puszczone dołem lub z jednej strony
Sala bardzo ładna
jjulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-27, 22:39   #170
ropuchacarm
Raczkowanie
 
Avatar ropuchacarm
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 45
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

A to moje inspiracje..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img96390_fryzury-dlugie_1098105_1_3.jpg (47,4 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg thb_6436.jpg (13,2 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8881.jpg (77,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg thb_6748.jpg (17,4 KB, 40 załadowań)
ropuchacarm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 22:44   #171
Magda_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 122
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez jjulkaaa Pokaż wiadomość
Haha, tą pierwszą fryzurę mam już od dłuższego czasu dodaną do swojego folderu ślubnego z wykrzyknikami
Pewnie zdecyduję się właśnie na coś takiego, chociaż Mój K. też woli jak mam włosy rozpuszczone.
Ale ślub w czerwcu, jak będzie gorąco to będzie mi niekomfortowo jak się zaczną sklejać czy coś.
Więc albo coś w stylu fryzury nr 1, albo lekko puszczone dołem lub z jednej strony
Sala bardzo ładna
Ja też mam ją już kilku miesięcy zapisaną, znalazłam na wizażu. I też waham się czy jednak nie rozpuszczone, ewentualnie kilka pasemek spiętych
Magda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 08:13   #172
MWasilewska
Raczkowanie
 
Avatar MWasilewska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 397
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Karolina_83 Pokaż wiadomość
Ja miałam kolczyki z sutaszu Ja dziewczynę od swoich kolczyków znalazłam na Pakamerze ale dogadałam się już poza pakamerą bo oni dorzucają jakąś tam prowizję. Wybrałam sobie u niej konkretny wzór i powiedziałam jakie chce kolory. Cena przed wszystkim zależy od wielkości kolczyków - ja miałam nieduże bo ja noszę tylko wkręty nie lubię jak mi coś dynda przy uchu ale te duże są piękne.
We włosach co widać na zdjęciach miałam spinkę z płatków która może być alternatywą dla żywych kwiatów.
piękne kolczyki! mi się marzą takie bardzo duże i długie na codzień chodze w takich dużych i jest to moja słabość ,więc nikt nie będzie zaskoczony moim wyborem chętnie skorzystam z kontaktu do tej dziewczyny na priv jeśli bęziesz tak miła by się podzielić
__________________
13.07.2013r -Nasz ślub
Cel: -15kg!
Waga 50kg i suknia ślubna XS (36) !

66kg-> 64>62-> 60,5-> 60
59,0-> 57->56->55kg->53
---> 50kg
MWasilewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 08:21   #173
MWasilewska
Raczkowanie
 
Avatar MWasilewska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 397
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez karolinka_87 Pokaż wiadomość
Sukni jeszcze nie szukam - od grudnia się zaczynam intensywnie odchudzać

widzę , że temat jest fryzur .. ja to chyba wolałabym taką lżejszą (przykładowo : jak w załącznikach), albo zupełnie rozpuszczone.
Włoski mam nawet długie - zapuszczam od jakiś 2 lat, więc może da się z tego coś zrobić..
hej witam nową koleżankę co do odchudzania ja też się odchudzam ale od września jak masz ochotę to dołącz do naszego forum o odchudzaniu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=639046 zapraszam

ja też od dwóch lat zapuszczam włoski i mam już takie troszkę za łopatki, czarne. Zamierzam do slubu ich nie ścinać aby były jak najdłuższe pewnie też je troche przed ślubem zagęszcze i przedłuże ,ponieważ mi marzy sie fryzura slubna w długich rozpuszcoznych włosach ale boje się bo mam ślub w lipcu a ja się bardzo poce i boję się ,że włosy mi się rozpadną do 12 no i że będzie mi okropnie gorąco. Mam bardzo podobną urode do dziewczyny z pierwszego zdjęcia (może mniej opalona jestem) i myślę ,że w takiej fryzurce będe się najlepiej czuła co myslicie?
a Ty Karolinko co planujesz?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 580147.jpg (28,3 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bca68b01ba0afa70.jpg (29,7 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1c0ad3d5c7d7f6f8cb1cf7277068fdc9_m_147.jpg (24,0 KB, 22 załadowań)
__________________
13.07.2013r -Nasz ślub
Cel: -15kg!
Waga 50kg i suknia ślubna XS (36) !

66kg-> 64>62-> 60,5-> 60
59,0-> 57->56->55kg->53
---> 50kg
MWasilewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 08:23   #174
MWasilewska
Raczkowanie
 
Avatar MWasilewska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 397
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez myszonka88 Pokaż wiadomość
Witaj
Jeśli chcesz mogę dopisać do kalendarza miejsce ślubu i wesela
czy ja też mogę poprosić o dopisanie?
miejsce ślubu- Parafia Najświętszego Zbawiciela w Rykach
miejsce wesela- Dom weselny OLIVIA Ryki
__________________
13.07.2013r -Nasz ślub
Cel: -15kg!
Waga 50kg i suknia ślubna XS (36) !

66kg-> 64>62-> 60,5-> 60
59,0-> 57->56->55kg->53
---> 50kg
MWasilewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 08:33   #175
myszonka88
Zakorzenienie
 
Avatar myszonka88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 3 954
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez MWasilewska Pokaż wiadomość
czy ja też mogę poprosić o dopisanie?
miejsce ślubu- Parafia Najświętszego Zbawiciela w Rykach
miejsce wesela- Dom weselny OLIVIA Ryki
Już dopisałam
__________________
8.06.2013
29.05.2015

"Jeśli szczęście do Ciebie nie przyszło to znaczy,
że jest wielkie i idzie małymi kroczkami"
myszonka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 08:53   #176
MWasilewska
Raczkowanie
 
Avatar MWasilewska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 397
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez myszonka88 Pokaż wiadomość
Już dopisałam
ślicznie dziękuje
__________________
13.07.2013r -Nasz ślub
Cel: -15kg!
Waga 50kg i suknia ślubna XS (36) !

66kg-> 64>62-> 60,5-> 60
59,0-> 57->56->55kg->53
---> 50kg
MWasilewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 09:38   #177
ropuchacarm
Raczkowanie
 
Avatar ropuchacarm
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 45
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez MWasilewska Pokaż wiadomość
hej witam nową koleżankę co do odchudzania ja też się odchudzam ale od września jak masz ochotę to dołącz do naszego forum o odchudzaniu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=639046 zapraszam

ja też od dwóch lat zapuszczam włoski i mam już takie troszkę za łopatki, czarne. Zamierzam do slubu ich nie ścinać aby były jak najdłuższe pewnie też je troche przed ślubem zagęszcze i przedłuże ,ponieważ mi marzy sie fryzura slubna w długich rozpuszcoznych włosach ale boje się bo mam ślub w lipcu a ja się bardzo poce i boję się ,że włosy mi się rozpadną do 12 no i że będzie mi okropnie gorąco. Mam bardzo podobną urode do dziewczyny z pierwszego zdjęcia (może mniej opalona jestem) i myślę ,że w takiej fryzurce będe się najlepiej czuła co myslicie?
a Ty Karolinko co planujesz?

Naczytałam sie od rana o tym odchudzaniu... i stało się i ja sie porządnie za siebie biorę zaraz włączam Ab rippera i zaczynam się pocić Kochana jeśli masz podobną urodę do Pani ze zdjęcia to musisz byc śliczna.. Miłego dnia dla wszystkich
ropuchacarm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 09:48   #178
MWasilewska
Raczkowanie
 
Avatar MWasilewska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 397
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez ropuchacarm Pokaż wiadomość
Naczytałam sie od rana o tym odchudzaniu... i stało się i ja sie porządnie za siebie biorę zaraz włączam Ab rippera i zaczynam się pocić Kochana jeśli masz podobną urodę do Pani ze zdjęcia to musisz byc śliczna.. Miłego dnia dla wszystkich
Bardzo, bardzo, bardzo dziękuje za tak miłe słowa- szczególnie teraz gdy mam zaniżoną samoocene są one cenne ale jak osiągne swój cel "dietowy" to bedzię lepiej trzymam bardzo mocno kciuki za Ciebie! jeśli się chce to wszystko można!
__________________
13.07.2013r -Nasz ślub
Cel: -15kg!
Waga 50kg i suknia ślubna XS (36) !

66kg-> 64>62-> 60,5-> 60
59,0-> 57->56->55kg->53
---> 50kg
MWasilewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 09:55   #179
MWasilewska
Raczkowanie
 
Avatar MWasilewska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 397
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

najpiękniejsza Panna Młoda jaką znalazłam w necie całkowicie mój styl.... chciałabym tak idealnie wyglądać jak ona musze jakoś odaneleść te dziewczyne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1020044.jpg (31,2 KB, 114 załadowań)
__________________
13.07.2013r -Nasz ślub
Cel: -15kg!
Waga 50kg i suknia ślubna XS (36) !

66kg-> 64>62-> 60,5-> 60
59,0-> 57->56->55kg->53
---> 50kg
MWasilewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 11:57   #180
izza7
Raczkowanie
 
Avatar izza7
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 134
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez MWasilewska Pokaż wiadomość
najpiękniejsza Panna Młoda jaką znalazłam w necie całkowicie mój styl.... chciałabym tak idealnie wyglądać jak ona musze jakoś odaneleść te dziewczyne
WIesz zobacz sobie taką biżuterię w Olimpie. Starym wejściem pierwsze stoisko od razu takie ze stalą chirurgiczną. Tam są takie kolczyki. Nie ma jakiegoś ogromnego wyboru ale można zobaczyc dotknąć może można zamówić np. inny kolor itd. i chyba nie są takie drogie. No i zgadzam się, są przepiękne . Też się nad nimi mocno zastanawiam.

Mi przyszły z Amelii próbki zaproszeń. Wyglądają fajnie. Zachwyciły nas jedne zaproszenia wypatrzone na targach firmy Dikor... tylko jakoś to strasznie drogo wychodzi. 3,50 zł za zaproszenie i to bez nadruku... Jeszczę myślę. Szkoda mi inwestować bo nie wiem jak inni ale ja zwykle takie zaproszenia wyrzucam potem do śmietnika. Nie zatrzymuje ich na pamiątkę.
izza7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-07 16:28:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:35.