Moda, która Cię ''rozwala''. - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-21, 00:48   #4141
ewelline
Zadomowienie
 
Avatar ewelline
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Na końcu świata
Wiadomości: 1 530
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

- leginsy czerne lub kolorowe blyszczące u masywnych dziewczyn
- leginsy + kiecka+ koturny
- plastikowe szpilki
- białe spodnie + czarne kozaki
- szpilki+ szkolny plecak
- białe spodnie + prześwitujące wzorzyste majtki
- szpilki + bluza dresowa (w szkołach najcześciej)
- ubiór " na bibliotekarke"
- plastikowe tandetne kolczyki
- połączenie czerwieni z różem bleee
- zimą kozaki do letnich spodni
- dres + torebka (nie sportowa)
- buty glany noszone latem ( to nie zdrowe)
ewelline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 10:09   #4142
szarlotka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 237
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez nnikka Pokaż wiadomość
ja dzisiaj miałam niezły widok
tleniona panna,spalona w solarium tak ze bylo jej widac wszystkie zmarchy i dziury na twarzy(nic mnie tak bardzo nie razi jak to)
a teraz uwaga -miała na sobie majtki pół bokserki w kolorze srebrnym+rózowa koszulka z napisem sexy girl+złote gladiatorki do kolan
najbardziej rozwalił mnie jednak widok z tyłu-wystajace posladki do polowy a na nich zaawansowany cellulit ,mimo ze dziewczyna była szczupła
bleeeeee fuj

Cytat:
Napisane przez Titane Pokaż wiadomość
Mnie dzisiaj rozwaliła świadkowa na przypadkowo podpatrzonej ślubnej sesji zdjęciowej: żarówiasta żółta sukienka, żarówiaste żółte buty, żółte (w założeniu pewnie blond ) włosy i trawiastozielony płaszczyk Ja jednak stawiam na klasyczne kolory na ślubach.
fuuuu, jeśli już chciała się wyróżniać, to mogła użyć subtelnych kolorów, albo zainwestować w jedną wyraźną ozdobę... Ślub=tylko klasyczne, subtelne kolory, bez rażówek.... PS: Chybaże ktoś nie lubi Panny Młodej i chce jej dopiec

Cytat:
Napisane przez Titane Pokaż wiadomość
Przeczytałam i nie rozumiem dlaczego białe staniki zostały skrytykowane. Co jest złego w białych biustonoszach?

Ja lubię czasem Biała bielizna zawsze wydaje mi się taka czysta i nieskazitelna
Ja też lubię białą bieliznę.... a cieliste, beżowe staniki kojarzą mi się z targowymi, babcinymi biustonoszami. Moim zdaniem młode kobiety nie powinny tego nosić, bo jak dla mnie, to to postarza o kilka dobrych lat... i nie wygląda ładnie. Ja noszę zawsze biały stanik do białej bluzki, ale też nie kupuję białych bluzek z cieniutkiego materiału, spod którego nawet cielisty stanik by przebijał. Staram się wybierać białe bluzki z lepszego materiału i wtedy ten stanik biały nie jest rażący.

A propos jeszcze tych 10 grzechów głównych, to zbiera mi się na wymioty, jak widzę na UCZELNI, gdzie są dorośli ludzie, dziewczyny siedzące na czym się da byle jak najwyżej i wystające im czerwone stringi spod biodrówek, które zsunęły się tak nisko, że widać pół tyłka...
__________________
Vivere militare est...
szarlotka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 10:14   #4143
ghdds
Raczkowanie
 
Avatar ghdds
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 488
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

No właśnie co do tego białego stanika to w sumie pod białą koszulkę co ja mam zalożyć? Przecież beżowy też będzie widać i to nie wiem nawet czy nie bardziej...
Teraz właśnie babcia szyje mi taką granatową lekko przezroczystą bluzeczkę z wzorami, planowałam do niej nosić czarny biustonosz a po tym artykule trochę zglupiałam Jak myślicie, powinnam zainwestować w beżowy? Strasznie mi się takie nie podobają, na lato do bluzeczek na ramiączkach myślę, że wyglądalby fatalnie :/
__________________

ghdds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 10:19   #4144
dusia139
Wtajemniczenie
 
Avatar dusia139
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: mój mały pokoik na drugim piętrze...
Wiadomości: 2 624
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Przecież biały, czy kremowy stanik, to nie jest "moda, która Cię rozwala". Wcale nie ma takiej mody
Ja ta mimo swojego młodego wieku noszę i bardzo lubię białą bieliznę. Mam taką ładną z koronką i nie zamierzam przestac nosic. Nie czuję się w niej jak "stara babcia" jak to określiłyście, a wręcz przeciwnie. Jeśli mam koszulkę, spod której widac bielizną (przebijającą trochę) zazwyczaj zakładam podkoszulek na ramiączkach. Czasem zdarza mi się bez. Nie widzę w tym nic zdrożnego
__________________
Jest już za późno!
Nie jest za późno!
Jest już za późno!
Nie jest za późno!
dusia139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 10:26   #4145
caroline678
Rozeznanie
 
Avatar caroline678
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: b
Wiadomości: 519
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Również nie rozumiem czemu wyśmiewają biały stanik...
Ale chciałam napisac co ostatnio mnie rozwala. A więc ubrana (zazwyczaj) blond solarka w legginsy a do tego zwykła bluzka.
Jak można nosic legginsy jako spodnie...(?)
__________________
stuuudia
caroline678 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 10:27   #4146
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez ghdds Pokaż wiadomość
No właśnie co do tego białego stanika to w sumie pod białą koszulkę co ja mam zalożyć? Przecież beżowy też będzie widać i to nie wiem nawet czy nie bardziej...
Nie taki ciemny beż tylko cielisty. Nie widać, miałam do takiej cieniutkiej bluzki białej i wyglądał o niebo lepiej niż biały stanik Teraz też muszę sobie taki kupić, już nawet znalazłam taki, który nie wyglądał na zszarzały stanik po babci Wiadomo, że nie wygląda tak ładnie jak np. czarny czy czerwony, więc na randkęlepiej białej cienkiej bluzki nie zakładać ;P
Do grubszych białych ciuchów biały stanik ok, bo i tak go nie widać
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 10:33   #4147
chiante
Zadomowienie
 
Avatar chiante
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Stąd :)
Wiadomości: 1 008
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez caroline678 Pokaż wiadomość
Również nie rozumiem czemu wyśmiewają biały stanik...
Ale chciałam napisac co ostatnio mnie rozwala. A więc ubrana (zazwyczaj) blond solarka w legginsy a do tego zwykła bluzka.
Jak można nosic legginsy jako spodnie...(?)
Legginsy legginsami, ale z tymi blond-solarkami to przesada... pełno ich dookoła. Boję się, że niedługo otworzę lodówkę a tam będzie spalona blondi...
__________________


chiante jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-21, 10:36   #4148
dusia139
Wtajemniczenie
 
Avatar dusia139
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: mój mały pokoik na drugim piętrze...
Wiadomości: 2 624
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Naszczęście nie widziałam jeszcze leginsów ubranych bez niczego W ogóle nie podoba mi się ta częśc garderoby. Tak leginsy rozwalają Ostatnio widziałam latexowe
__________________
Jest już za późno!
Nie jest za późno!
Jest już za późno!
Nie jest za późno!
dusia139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 10:46   #4149
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez dusia139 Pokaż wiadomość
Ostatnio widziałam latexowe
A co w tym dziwnego? Są modne i dobrze się prezentują na kimś szczupłym z nogami po szyję (o ile są dobrze zestawione). Sama bym sobie takie kupiła, ale mam już skórzane spodnie i rzadko w nich chodzę, więc przypuszczam, że z legginsami byłoby podobanie. Ale jakby dawali za darmo to bym brała :P
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 10:52   #4150
dusia139
Wtajemniczenie
 
Avatar dusia139
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: mój mały pokoik na drugim piętrze...
Wiadomości: 2 624
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
A co w tym dziwnego? Są modne i dobrze się prezentują na kimś szczupłym z nogami po szyję (o ile są dobrze zestawione). Sama bym sobie takie kupiła, ale mam już skórzane spodnie i rzadko w nich chodzę, więc przypuszczam, że z legginsami byłoby podobanie. Ale jakby dawali za darmo to bym brała :P
Temat wątku jest "Moda, która Cię rozwala". Mnie kompletnie nie podobają się latexowe leginsy. Babeczka, ktora miała je na nogach, może była szczupła. Nóg nie miała co prawda po szyję.. Te leginsy były takie pomarszczone, widac było, że ledwo co wcisnęła..
Jak dla mnie ta częśc garderoby jest nie tyle nie w moim guście, co paskudna.
Ale są gusta i guściki
__________________
Jest już za późno!
Nie jest za późno!
Jest już za późno!
Nie jest za późno!
dusia139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 11:00   #4151
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

A mi się podobają latexowe leginsy, moze nie takie bardzo lateksowe, wręcz teatralne tylko te takie w wesji light (nie wiem czy ktos wie o co mi chodzi). Z tym, ze ja już je noszę od jakiś 2 lat, a wlasnie dopiero ostatnio zrobil się na nie taki boom.
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-21, 11:31   #4152
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Wg mnie legginsy są okropne
A co do białych staników, mam to szczęście, że na mnie mniej widać biały, niż taki standardowo cielisty, blada jestem Cieliste w ogóle mi sie nie podobają, zwłaszcza wystające ramiączka od nich, już lepsze biały (byle nie zszarzałe )
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 11:41   #4153
Titane
Rozeznanie
 
Avatar Titane
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 703
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Ostatnio pojawiło się dużo bielizny kremowej i ecru, może to jest rozwiązanie
Chociaż do tych tez ciężko mi się przekonać, bo kojarzą mi się z bielizną pożółką ze starości ale niektóre wzory są naprawdę ładne.
Titane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 13:19   #4154
beaucoup
Zadomowienie
 
Avatar beaucoup
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 796
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

ja też lubię ładne, białe staniki, ale pod białe bluzki mam prosty, beżowy stanik bez zadnych udziwnien i nie uważam go za babciny. Tego stanika w ogóle nie widać pod białymi bluzkami, co jest dla mnie cudownym rozwiązaniem, bo nie znoszę rzucających się w oczy biustonoszów.
a co do leginsów, to ja w ogóle ich nie lubię, nie mam i mi się nie podobają, zwłaszcza te lateksowe;p
__________________
'Come and take a walk on the wild side
Let me kiss you hard in the pouring rain
You like your girl's insane'
beaucoup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 14:18   #4155
picnic
Rozeznanie
 
Avatar picnic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 563
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez ewelline Pokaż wiadomość
- ubiór " na bibliotekarke"
a jaki to jest?
picnic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 14:47   #4156
kicccia
Zakorzenienie
 
Avatar kicccia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 099
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

legginsy tylko na ładne nogi
__________________



kicccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 14:57   #4157
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Wg mnie legginsy są okropne
A co do białych staników, mam to szczęście, że na mnie mniej widać biały, niż taki standardowo cielisty, blada jestem Cieliste w ogóle mi sie nie podobają, zwłaszcza wystające ramiączka od nich, już lepsze biały (byle nie zszarzałe )
Legginsy jako zastępstwo dla rajstop - ok, ale jako do spodni? Cos okropnego, a coraz czesciej widuje takie cos na ulicy - legginsy i bluzeczka, koszulka ledwo za pas... Nawet na szczuplych dziewczynach mi sie to nnie podoba, a co dopiero na takich z mankamentami urody, ja ta z obwisłą pupą, którą ostatnio miałam okazję obserwować, bo szła przede mną kawałek drogi... to już dramat...

Co do Cielistych stanikow to szczerze mówiąc, mam wrażenie, że trudno taki dostać w ładnym fasonie... ze znanych mi firm to tylko freye retro kojarzę w kolorze biszkoptowym i nic wiecej.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 18:38   #4158
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

widziecie co sie komu podoba z tymi legginsami - duzo murzynek je nosi a rozmiarowke maja w okolicach 44 wzwyz... i jakos w porzadku wygladaja

starsznie jestescie rygorystyczne, legginsy tylko na ladne nogi, legginsy lateksowe nie itp itd
ja nosze jak mam sukienke przed kolano, i co, z tego powodu mam sie martwic ze figura nie grzesze?
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 19:56   #4159
skaz
Zadomowienie
 
Avatar skaz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 004
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
widziecie co sie komu podoba z tymi legginsami - duzo murzynek je nosi a rozmiarowke maja w okolicach 44 wzwyz... i jakos w porzadku wygladaja

starsznie jestescie rygorystyczne, legginsy tylko na ladne nogi, legginsy lateksowe nie itp itd
ja nosze jak mam sukienke przed kolano, i co, z tego powodu mam sie martwic ze figura nie grzesze?
ja myślę że powinno się - by się nie krzywdzić - nosić ubrania które będą maskować niedoskonałości figury a nie je uwydatniać. I tyle. Proste prawda? A to czy będziesz się martwić czy nie to już Twoja sprawa. I to co Ci się podoba a nie wyglądasz w tym dobrze - czy będziesz to nosić to też Twoja decyzja. Hmm ale chyba lepiej wyglądać lepiej niż gorzej prawda?
__________________
Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni, niż leżąc w łóżku,
z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem,
którym żegnamy lub przeklinamy mijający dzień.
skaz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-21, 19:59   #4160
helvete1
Raczkowanie
 
Avatar helvete1
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Rozwala mnie "moda" reprezentowana przez Wioletkę z Rancza jak widzę tak ubrane a co gorsza tak zachowujące się dziewczyny, to mi sie wywraca wszystko no i ostatnio rekordy bije też moja współlokatorka, która do narciarskiej kurtki i dresów zakłada skórzaną torebkę i szpile z czubem tego typu zestawy mnie rozwalają
helvete1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 20:33   #4161
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez picnic Pokaż wiadomość
a jaki to jest?
dla mnie strój na bibliotekarkę to źle zrozumiany vintage czy retro wszystko zapięte na ostatni guzik przy szyjki gładko ulizane włosy .Ubrania zdjęte z starej niemodnej ciotki.
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 23:25   #4162
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Hmm...zaskoczyło mnie stwierdzenie w tym artykule podanym wcześniej, że białe staniki są niemodne...Ja zdecydowanie tak nie uważam. Fakt - kiedy biała bluzka jest zbyt cienka i przezroczysta, to stanik może za bardzo się odznaczać, ale według mnie ocenianie tego negatywnie czy pozytywnie zależy już od sytuacji. Bo uważam, że kiedy bardzo prześwituje nam stanik i w dodatku przy bardziej eleganckiej (np. koszulowej) bluzce i idziemy w tym do biura/na egzamin, itp., to według mnie jest to strój zbyt prowokacyjny, nieodpowiedni do okazji. Ale naprawdę zależy to też od stopnia prześwitywania. Ja na egzamin zazwyczaj zakładam białą bluzkę biały stanik i ładniejszą podkoszulkę na ramiączkach. I rozumiem, że ktoś może powiedzieć, że to byle jak wygląda, ale wolę już tak, niż paradować ze stanikiem. Biustonosz w kolorze cielistym też mam, ale tak naprawdę pod bluzką on też może być widoczny, a naprawdę ciężko jest dobrać kolor faktycznie "cielisty" odpowiednio do koloru naszej skóry...(ja jestem bladzizna).
Natomiast jak stanik nieco prześwituje na przykład latem, przy bluzce na ramiączkach, to nie uważam to za coś brzydkiego, tylko za lekko prowokacyjny luzik
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 10:00   #4163
izkaaa_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 619
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
Ano jest to pewien argument, tym bardziej, że autorka bloga, o którym pisałam, jest inspiracją dla projektantów itd- może być więc pewnym 'autorytetem' w tej dziedzinie. Nawet Anna Wintour podczas trzaskającego mrozu chodzi w klapeczkach
No, ja mam ramonezkę właśnie i pasuje W lecie tj. powyżej 23-24 stopni też jej nie noszę, bo bym się ugotowała.
pisząc że to nie jest dla mnie argument chodziło mi o to że nieważne czy na modowych blogach czy na "moich" ulicach - po prostu nie podoba mi się to jak sama napisałas w lecie przy wyzszej temperaturze nie zalożylabys skórki, no i mi chodziło głównie o to że ja widuje dziewczyny tak ubrane gdy jest naprawde cieplo. i ze nie rozumiem jak mozna sie tak parowac. chyba tylko dlatego zeby pokazac ze są niby-modne bo zalozyly skórke i to mnie wlasnie rozwala, moze nie wyrazailam sie zbyt precyzyjnie na początku troche sie rozpisałam ale nie lubie niejasności


co do artykułu to też mnie dziwi wpis o białych stanikach, nigdy bym nie pomyslała że ktos może to uznać za "grzech modowy"
__________________
I know I'm not perfect
But at the end of the day
Who is?...
izkaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 10:11   #4164
kitsh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 482
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez izkaaa_ Pokaż wiadomość
pisząc że to nie jest dla mnie argument chodziło mi o to że nieważne czy na modowych blogach czy na "moich" ulicach - po prostu nie podoba mi się to jak sama napisałas w lecie przy wyzszej temperaturze nie zalożylabys skórki, no i mi chodziło głównie o to że ja widuje dziewczyny tak ubrane gdy jest naprawde cieplo. i ze nie rozumiem jak mozna sie tak parowac. chyba tylko dlatego zeby pokazac ze są niby-modne bo zalozyly skórke i to mnie wlasnie rozwala, moze nie wyrazailam sie zbyt precyzyjnie na początku troche sie rozpisałam ale nie lubie niejasności
raaaaaaajuśku, no!
a może im nie jest gorąco ?
każdy z nas temperature odczuwa inaczej ;<
__________________
fashionfashionfashionfashion
kitsh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 10:22   #4165
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez chiante Pokaż wiadomość
Legginsy legginsami, ale z tymi blond-solarkami to przesada... pełno ich dookoła. Boję się, że niedługo otworzę lodówkę a tam będzie spalona blondi...
U mnie w mieście wszytskie byłe blond solary sa teraz czarnymi solarami..

Dosłownie 99% typowym solarowym blondyn z tipsami na metr jest teraz czarnulkami (oczywiście z jasnym odrostem często..). Próbują się robić na Jordan obecnie
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 10:43   #4166
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
U mnie w mieście wszytskie byłe blond solary sa teraz czarnymi solarami..

Dosłownie 99% typowym solarowym blondyn z tipsami na metr jest teraz czarnulkami (oczywiście z jasnym odrostem często..). Próbują się robić na Jordan obecnie
dokładnie u mnie jest tak samo, teraz jest moda na farbowany czary hełm
mówimy na nie: "wrony"
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 10:44   #4167
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
U mnie w mieście wszytskie byłe blond solary sa teraz czarnymi solarami..

Dosłownie 99% typowym solarowym blondyn z tipsami na metr jest teraz czarnulkami (oczywiście z jasnym odrostem często..). Próbują się robić na Jordan obecnie
dokładnie, czy też zauważyłyście, że gdzie nie spojrzeć - farbowane brunetki?
naprawdę w ostatnich miesiącach zauważyłam taki wysyp. Czy teraz typowe Polki będą charakteryzować się kruczoczarnymi włosami?
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 12:43   #4168
szarlotka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 237
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Też zauważyłam wysyp farbowanych brunetek, które były niedawno "grzankami" blond z długimi tipsami.

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Długość tipsów się nie zmieniła... Gdybym była malutkim dzieckiem i zobaczyła takie dłuuuugie tipsy, to bym pomyślała, że Babajagi jeszcze istnieją
__________________
Vivere militare est...
szarlotka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 12:53   #4169
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez szarlotka88 Pokaż wiadomość
Też zauważyłam wysyp farbowanych brunetek, które były niedawno "grzankami" blond z długimi tipsami.
Inwazja Latynosek
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 13:06   #4170
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

mnie rozwalają szorty do połowy tyłka, widziałam w takich niby same w miarę szczupłe laski, ale większość z nich miała obwisły tyłek [i oczywiście spieczony na solarce]
nie wiem jak można wystawiać tak swoje mankamenty na pokaz, plaża czy basen ok, ale centrum miasta, CH. niektóre zakładają jeszcze do tego megaszpilki i myślą, że są sexy
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:49.