Odchudzanie a zanik piersi?!pomocy!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-08, 20:42   #1
NatalieStar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 51

Odchudzanie a zanik piersi?!pomocy!!


1.CZY MOJE PIERSI PO ODCHUDZANIU ZROBIĄ SIĘ MNIEJSZE?A JEŚLI TAK,CZY TO BĘDZIE BARDZO ZAUWAŻALNE?
2.CZY PIERSI PRZESTANĄ PRZEZ TO ODCHUDZANIE MI ROSNĄĆ?
3.CZY UROSNĄ DO ROZMIARU DO KTÓREGO MIAŁY UROSNĄĆ?CZY BĘDĄ MNIEJSZE?MAM MAŁE PIERSI i dopiero 16 lat

4.CZY PRZEZ MAX 10 KG SCHUDNIĘCIA TŁUSZCZ ZEJDZIE Z TWARZY??





Na początek bardzo proszę o nie pisanie rzeczy typu "nie odchudzaj się-jesteś chuda" itp.Wiem,że jestem chuda,ale kiedyś byłam chudsza i przytyłam- mam ok 158 cm i warzę ok 50 kg(nie więcej),wcześniej było z 43 kg.Chcę dojść najmniej do 40 kg by zobaczyć jak będę wyglądała.W trakcie odchudzania stwierdzę jak będzie najkorzystniej.

BŁAGAM WAS O POMOC LUDZIE!ODPOWIEDZCIE MI NA TE 4 PYTANIA!POMÓŻCIE!

Dlaczego chcę schudnąć?

Ponieważ moja twarz rozpulchniła się przez zbędne kilosy.

__________________
80'S GLAM METAL AND BOYS FOREVER IN MY HEART
NatalieStar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 21:24   #2
lipcowa87
Zadomowienie
 
Avatar lipcowa87
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 106
GG do lipcowa87
Dot.: Odchudzanie a zanik piersi?!pomocy!!

Dziewczyno, ja mam 156 cm wzrostu i jak w Twoim wieku ważyłam 47 kilo wyglądałam jak szkielet. Też mam pucołowatą buzię, ale to można skorygować przez odpowiednią fryzurę, makijaż, po co zaraz odchudzanie? Nie znam się na tym, ale na piersi to prędzej zaszkodzi niż pomoże. Moje już nie rosną, a przy zmianie wagi (+ 4kg) powiększyły się o dwa rozmiary.
Mi by było szkoda zdrowia na takie "eksperymenty"...
lipcowa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 21:28   #3
NatalieStar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 51
Dot.: Odchudzanie a zanik piersi?!pomocy!!

Na moja ble buzie nic nie pomoze tylko opdchudzanie.Probowalam wszystkiego.Nie jestem stara baba zeby wstydzic sie wyjsc bez makijazu,a tak bez ta twarz jest.Chcialabym byc sliczna bez makijazu.
Po co mam ciagle miec dola.
__________________
80'S GLAM METAL AND BOYS FOREVER IN MY HEART
NatalieStar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 22:20   #4
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Odchudzanie a zanik piersi?!pomocy!!

Cytat:
Napisane przez NatalieStar Pokaż wiadomość
1.CZY MOJE PIERSI PO ODCHUDZANIU ZROBIĄ SIĘ MNIEJSZE?A JEŚLI TAK,CZY TO BĘDZIE BARDZO ZAUWAŻALNE?
2.CZY PIERSI PRZESTANĄ PRZEZ TO ODCHUDZANIE MI ROSNĄĆ?
3.CZY UROSNĄ DO ROZMIARU DO KTÓREGO MIAŁY UROSNĄĆ?CZY BĘDĄ MNIEJSZE?MAM MAŁE PIERSI i dopiero 16 lat

4.CZY PRZEZ MAX 10 KG SCHUDNIĘCIA TŁUSZCZ ZEJDZIE Z TWARZY??





Na początek bardzo proszę o nie pisanie rzeczy typu "nie odchudzaj się-jesteś chuda" itp.Wiem,że jestem chuda,ale kiedyś byłam chudsza i przytyłam- mam ok 158 cm i warzę ok 50 kg(nie więcej),wcześniej było z 43 kg.Chcę dojść najmniej do 40 kg by zobaczyć jak będę wyglądała.W trakcie odchudzania stwierdzę jak będzie najkorzystniej.

BŁAGAM WAS O POMOC LUDZIE!ODPOWIEDZCIE MI NA TE 4 PYTANIA!POMÓŻCIE!

Dlaczego chcę schudnąć?

Ponieważ moja twarz rozpulchniła się przez zbędne kilosy.

Cytat:
Napisane przez NatalieStar Pokaż wiadomość
Na moja ble buzie nic nie pomoze tylko opdchudzanie.Probowalam wszystkiego.Nie jestem stara baba zeby wstydzic sie wyjsc bez makijazu,a tak bez ta twarz jest.Chcialabym byc sliczna bez makijazu.
Po co mam ciagle miec dola.
Masz bardzo spaczona percepcje wlasnej osoby, ktora wyglada jak wstep do zaburzen laknienia. W zadnym wypadku sie nie odchudzaj, co najwyzej poszukaj pomocy psychologa, zeby poradzic sobie z tym spaczonym postrzeganiem
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 00:49   #5
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Odchudzanie a zanik piersi?!pomocy!!

Jasne, że piersi zmaleją.
Ważąc 47 kg nie miałam biustu(A było za duże), a obecnie (przy 54 kg) mam miseczke B
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 13:51   #6
tibbidabo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 444
Dot.: Odchudzanie a zanik piersi?!pomocy!!

ja mam 14 lat, schudlam 8 kg i obwod moich piersi zmniejszyl sie o 7 cm. ale teraz przytylam i wypelniaja juz one cale miseczki
tibbidabo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 15:00   #7
Cassi
Zadomowienie
 
Avatar Cassi
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: okolice 3miasta
Wiadomości: 1 288
GG do Cassi
Dot.: Odchudzanie a zanik piersi?!pomocy!!

szczerze? podejrzewam, że będziesz płaska jak deska
__________________
‎"Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku, bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze niż spokój(...)"

1 kwietnia 2012 Martusia
Cassi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-11, 10:38   #8
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Odchudzanie a zanik piersi?!pomocy!!

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
Jasne, że piersi zmaleją.
Ważąc 47 kg nie miałam biustu(A było za duże), a obecnie (przy 54 kg) mam miseczke B
Cytat:
Napisane przez tibbidabo Pokaż wiadomość
ja mam 14 lat, schudlam 8 kg i obwod moich piersi zmniejszyl sie o 7 cm. ale teraz przytylam i wypelniaja juz one cale miseczki
Cytat:
Napisane przez Cassi Pokaż wiadomość
szczerze? podejrzewam, że będziesz płaska jak deska
Kurcze... ja przy wzroscie 164cm waze 52,5kg chcialam schudnac do 45kg ale wlasnie ciagle sie martwilam ze zmaleja mi piersi... a teraz jak czytam te wasze komentarze to masakra... zalamka (!) nosze teraz rozmiar 75B, czasem 80B a chcialabym miec C no i teraz jak widac bedzue to niemozliwe. Kurcze, chcialabym nosic rozmiar spodni 36 bo na razie nosze 38. Nie jestem jakims strasznym grubasem ale nie jestem tez szczupla (mam za grube uda, i straszne ,,boki", za duzo tego tluszczyku na brzuchu dlatego nie moge nosic obcislych bluzke bo wyglada to potwornie, wszystko sie tak obciska, zaznacza sie cellulit) moze jednak istnieja jakies cwiczenia ktore pomoga odchudzic mi sie na udach i brzuchu ale nie zmniejsza cyckow;P
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 10:52   #9
lipcowa87
Zadomowienie
 
Avatar lipcowa87
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 106
GG do lipcowa87
Dot.: Odchudzanie a zanik piersi?!pomocy!!

45 kg przy tym wzroście to już spora niedowaga. Będziesz wyglądać jak kościotrup bez cycków. Zamiast się odchudzać może dbaj żeby nie przytyć i zacznij ćwiczyć coś na brzuch i uda? Na forum dziewczyny piszą o różnych fajnych ćwiczeniach, wystarczy poszukać.
lipcowa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 13:04   #10
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Odchudzanie a zanik piersi?!pomocy!!

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
Kurcze... ja przy wzroscie 164cm waze 52,5kg chcialam schudnac do 45kg ale wlasnie ciagle sie martwilam ze zmaleja mi piersi... a teraz jak czytam te wasze komentarze to masakra... zalamka (!) nosze teraz rozmiar 75B, czasem 80B a chcialabym miec C no i teraz jak widac bedzue to niemozliwe. Kurcze, chcialabym nosic rozmiar spodni 36 bo na razie nosze 38. Nie jestem jakims strasznym grubasem ale nie jestem tez szczupla (mam za grube uda, i straszne ,,boki", za duzo tego tluszczyku na brzuchu dlatego nie moge nosic obcislych bluzke bo wyglada to potwornie, wszystko sie tak obciska, zaznacza sie cellulit) moze jednak istnieja jakies cwiczenia ktore pomoga odchudzic mi sie na udach i brzuchu ale nie zmniejsza cyckow;P
Ludzie, nastepna - 52kg przy 164 to dolna czesc normalnego BMI, 45kg przy tym wzroscie to spore niedozywienie, tragedia

Tu problemem nie jest biust, tylko to, ze niektore osoby maja tak zryte glowy, ze szkoda gadac
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 18:14   #11
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Odchudzanie a zanik piersi?!pomocy!!

Cytat:
Napisane przez lipcowa87 Pokaż wiadomość
45 kg przy tym wzroście to już spora niedowaga. Będziesz wyglądać jak kościotrup bez cycków. Zamiast się odchudzać może dbaj żeby nie przytyć i zacznij ćwiczyć coś na brzuch i uda? Na forum dziewczyny piszą o różnych fajnych ćwiczeniach, wystarczy poszukać.
Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Ludzie, nastepna - 52kg przy 164 to dolna czesc normalnego BMI, 45kg przy tym wzroscie to spore niedozywienie, tragedia

Tu problemem nie jest biust, tylko to, ze niektore osoby maja tak zryte glowy, ze szkoda gadac
To chociaz 47-8kg... Dziewczyny w mojej klasie, niektore nawet wyzsze ode mnie tyle wlasnie waza i nie wygladaja jak kosciotrupy(!) oczywiscie cwiczyc bede, mam juz przygotowany zestaw z gazety ktory juz kiedys testowalam i po nim schudlam i mam zamiar zaczac znowu. Tylko wlasnie ten biust jak bede robic cwiczenia na brzuch, uda i biodra to mi zmaleje czy jest to malo prawdopodobne a czy mozliwe jest zeby przez odchudzanie biust przestal rosnac?? Bo ja mam 14 lat i on od jakis niecalych 3 lat nie zmienil rozmiaru-nie urosl. Czy to przez to ze jakies poltora roku temu dosyc mocno schudlam, ze strasznego pulpeta zrobilam sie raczej normalna?? Bo troche mnie to niepokoi...
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 19:56   #12
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Odchudzanie a zanik piersi?!pomocy!!

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
To chociaz 47-8kg... Dziewczyny w mojej klasie, niektore nawet wyzsze ode mnie tyle wlasnie waza i nie wygladaja jak kosciotrupy(!) oczywiscie cwiczyc bede, mam juz przygotowany zestaw z gazety ktory juz kiedys testowalam i po nim schudlam i mam zamiar zaczac znowu. Tylko wlasnie ten biust jak bede robic cwiczenia na brzuch, uda i biodra to mi zmaleje czy jest to malo prawdopodobne a czy mozliwe jest zeby przez odchudzanie biust przestal rosnac?? Bo ja mam 14 lat i on od jakis niecalych 3 lat nie zmienil rozmiaru-nie urosl. Czy to przez to ze jakies poltora roku temu dosyc mocno schudlam, ze strasznego pulpeta zrobilam sie raczej normalna?? Bo troche mnie to niepokoi...
Taka waga po prostu jest za niska, dla Ciebie, a tym bardziej wyzszych dziewczyn.

Jak bedziesz chudnac, to z calego ciala, a nie konkretnych miejsc - nie ma ze boli.

Zamiast chudnac, popracuj lepiej nad wygladem ciala.

Jesli bedziesz sie niedozywiac, to logiczne, ze to sie odbije na Twoim procesie rosniecia. Jedz normalnie, nie masz sie co odchudzac, tylko sie wpedzisz w jakies zaburzenia laknienia
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 20:02   #13
lipcowa87
Zadomowienie
 
Avatar lipcowa87
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 106
GG do lipcowa87
Dot.: Odchudzanie a zanik piersi?!pomocy!!

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
To chociaz 47-8kg... Dziewczyny w mojej klasie, niektore nawet wyzsze ode mnie tyle wlasnie waza i nie wygladaja jak kosciotrupy(!) oczywiscie cwiczyc bede, mam juz przygotowany zestaw z gazety ktory juz kiedys testowalam i po nim schudlam i mam zamiar zaczac znowu. Tylko wlasnie ten biust jak bede robic cwiczenia na brzuch, uda i biodra to mi zmaleje czy jest to malo prawdopodobne a czy mozliwe jest zeby przez odchudzanie biust przestal rosnac?? ja mam 14 lat i on od jakis niecalych 3 lat nie zmienil rozmiaru-nie urosl. Czy to przez to ze jakies poltora roku temu dosyc mocno schudlam, ze strasznego pulpeta zrobilam sie raczej normalna?? Bo troche mnie to niepokoi...
Jest możliwe, to raz. A dwa, że masz jeszcze kilka lat na to, żeby Ci biust urósł. Myślałam że na biologii uczą podstawowych informacji o dojrzewaniu
lipcowa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 21:00   #14
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Odchudzanie a zanik piersi?!pomocy!!

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Ludzie, nastepna - 52kg przy 164 to dolna czesc normalnego BMI, 45kg przy tym wzroscie to spore niedozywienie, tragedia

Tu problemem nie jest biust, tylko to, ze niektore osoby maja tak zryte glowy, ze szkoda gadac
Po prostu dla niektórych waga jest wyznacznikiem ładnej figury

Nie myślą o tym, że ładne ciało trzeba sobie wypracować, np na siłowni.
Później schudna z 55 do 45 kg i narzekają, że są przecież chude, a maja obwisłą skórę, cellulitis rozstępy itp...:/

Co nie zmienia faktu, że czy schudnie się za pomocą zdrowej diety, czy głodówki to chudnie się "z całego ciała", a nie wybierając sobie i biust zmaleje prawdopodobnie tak czy siak
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!

Edytowane przez wsiowy_gupek
Czas edycji: 2009-11-11 o 21:08
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 21:09   #15
Kalakiria
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 745
Dot.: Odchudzanie a zanik piersi?!pomocy!!

Z doświadczenia wiem, że tak naprawde pierwsze co "chudnie" to biust
Mi to akurat pasowało na szczęście, bo na mniejszym ubrania lepiej leżą
Kalakiria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 21:12   #16
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Odchudzanie a zanik piersi?!pomocy!!

przenoszę na KZ, bo propaguje sie tu dazenie do NIEDOWAGI [znacznej!]
i jak slusznie zauwazyl Wyrak autorka watku potrzebuje nie chudniecia tylko psychologa...
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 22:25   #17
gosiak15002900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Odchudzanie a zanik piersi?!pomocy!!

ja schudłam jakieś 20 kilogramów, nawet z hantlami ćwiczyłam a i tak mam małe pomarszczone i obwisłe piersi. Prawda jest taka ze kiedy się chudnie to jako pierwsze chudną właśnie piersi, a czym większy rozmiar tym gorsze efekty bo przecież nadmiaru skóry nie można sie ta łatwo pozbyc i zamiast jędrnych piersi po odchudzaniu ma się małe, nieatrakcyjne piersiatka.
gosiak15002900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 16:52   #18
Kallla
Rozeznanie
 
Avatar Kallla
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław/Długołęka
Wiadomości: 558
GG do Kallla
Dot.: Odchudzanie a zanik piersi?!pomocy!!

Ja schudłam 7-8 kg ... Przy wzroście 167 cm waże teraz 52,5 - 53 kg i pierwsze co to ubyło mi piersi. Nosiłam rozmiar 75A czasem B a teraz 70A choć ostatnio 65A było na mnie za duże... Jedyny plus w tym schudnięciu to to, że przez pompki i ogólnie ćwiczenia poprawił mi się kształt biustu. Także ja bym na twoim miejscu uważała z tym odchudzaniem. Dobry wygląd a raczej zdrowie i dobre samopoczucie jest ważny tylko, że jak porywasz się na odchudzanie pomyśl też o konsekwencjach (mam na myśli tu takie pseudo odchudzanie).
__________________
Bóg stworzył kota, żeby człowiek mógł pogłaskać tygrysa.














WYMIANA :

Kallla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 21:45   #19
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Odchudzanie a zanik piersi?!pomocy!!

Cytat:
Napisane przez lipcowa87 Pokaż wiadomość
Jest możliwe, to raz. A dwa, że masz jeszcze kilka lat na to, żeby Ci biust urósł. Myślałam że na biologii uczą podstawowych informacji o dojrzewaniu
No to mnie przerazilas... a mozna ten ,,proces" jakos odwrocic
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 14:53   #20
foltynka
Zakorzenienie
 
Avatar foltynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: tam gdzie kończą się drogi zaczyna się WOLNOŚĆ...
Wiadomości: 5 711
GG do foltynka
Dot.: Odchudzanie a zanik piersi?!pomocy!!

Z tego co wiem po osbie i nie tylko to piersi czasami maleją, a jesli chodzi o schudniecie twarzy hmm mi teraz spadło 12kg a twarz pozostała bez zmian...
a kiedyś jak schudlam 36kg to twarz mi schudła, ale wtedy cwiczylam, a teraz nie, tylko dieta!
__________________

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?


kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )
foltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 17:29   #21
enex
Zakorzenienie
 
Avatar enex
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 11 419
Dot.: Odchudzanie a zanik piersi?!pomocy!!

Jak można się tak gkupio pytać jeśli piersi schudną...jasne, że schudną - oprócz części gruczołowej pierś tworzona jest tylko i wyłącznie tłuszczem, czyli jasne, że jak tłuszcz schodzi to schodzi i z piersi i to zazwyczaj dość wyraźnie. Zazwyczaj tylko u pań, które przy prawidłowej wadze mają bardzo duży biust ten pozostaje w jakim takim normalnym rozmiarze nawet po odchudzaniu. A oprócz tego duże skoki wagi im absolutnie nie dodają na uroku, akurat ten obszar poprzez odchudzanie/tycie/odchudzanie dość cierpi.
Ale jeśli chcesz być idealnie płaska i skrajnie nieatrakcyjna (pomijając multum dalszych patologii, które się przy takim niedożywieniu pojawią)to nie ma problema...
__________________
10kg mniej do lata...
62-...-58-57-56...52
enex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 14:37   #22
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Odchudzanie a zanik piersi?!pomocy!!

piersi nie tylko chudną, podczas odchudzania następuje ich wtórny zanik, znika poza tłuszczem również tkanka gruczołowa. Odsyłam na pogawędkę do ginekologa on/ ona wam wszystko wytłumaczy.
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 18:50   #23
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Odchudzanie a zanik piersi?!pomocy!!

Cytat:
Napisane przez Dekas Pokaż wiadomość
piersi nie tylko chudną, podczas odchudzania następuje ich wtórny zanik, znika poza tłuszczem również tkanka gruczołowa. Odsyłam na pogawędkę do ginekologa on/ ona wam wszystko wytłumaczy.
To znaczy ze co??
Hmm... a to dziwne co wszyscy tutaj pisza bo mi jakos nie zmalaly jak schudlam poltora roku temu-zostaly takie same
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 19:19   #24
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Odchudzanie a zanik piersi?!pomocy!!

mój błąd, powinnam użyć słowa głodzenia się a nie odchudzania.
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 19:21   #25
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Odchudzanie a zanik piersi?!pomocy!!

Cytat:
Napisane przez Dekas Pokaż wiadomość
mój błąd, powinnam użyć słowa głodzenia się a nie odchudzania.
To znaczy ze piersi maleja tylko po glodzeniu? Tak zrozumialam przynajmniej... A po cwiczeniach nie? Bo ja wlasnie wtedy cwiczylam tylko i nie zmalaly.
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 20:34   #26
cynnamon
Zadomowienie
 
Avatar cynnamon
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 257
Dot.: Odchudzanie a zanik piersi?!pomocy!!

Cytat:
Napisane przez Dekas Pokaż wiadomość
piersi nie tylko chudną, podczas odchudzania następuje ich wtórny zanik, znika poza tłuszczem również tkanka gruczołowa. Odsyłam na pogawędkę do ginekologa on/ ona wam wszystko wytłumaczy.
Oczywiście, że jak się chudnie piersi zazwyczaj też maleją, ale to nie jest zasada. Jestem szczupła a piersi mam duże więc wszystko zależy od typu figury itd.
cynnamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 14:23   #27
Tula0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 329
Dot.: Odchudzanie a zanik piersi?!pomocy!!

Nie wiem czy to dobre miejsce ale odważę się i zapytam
Przez moje bezmyślne głodzenie rzeczywiście zaszkodziłam sobie. Nawet teraz kiedy wszystko idzie w dobrym kierunku, kwestia wagi jest uregulowana, lekarze stwierdzili, że kg. są już w normie. Z psychiką wspólnymi siłami wraz z panią psycholog też sobie poradziłam. Jednak mam strasznie płaski tyłek, obwisłe uda itd. Czy są jakieś ćwiczenia na te problemy, ale nie chodzi mi tu o spalanie kalorii, a tym samym chudnięcie tylko wypracowanie mięśni. Macie jakieś pomysł?? Sprawdzone sposoby??
Tula0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 14:58   #28
karolinkaa77
Raczkowanie
 
Avatar karolinkaa77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 496
Dot.: Odchudzanie a zanik piersi?!pomocy!!

w sumie to zalezy od wilu czynnikow mi biust zmalał z dosc duzego D do ( w zapedach uznawan za E) do duzego C małego D wiec nei ejst zle ale to zalezy czy cwiczysz itp. ale znam dziewczyny ktore są na prawdę ogrmone rozumiem przez to wagę ok.100 kg i biustu nie mają w ogole i jak schudły ciągle go nie miiały wiec reguły brak
__________________
Every time is a good time for a pie.


She wants to change her world !


karolinkaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 15:33   #29
cynnamon
Zadomowienie
 
Avatar cynnamon
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 257
Dot.: Odchudzanie a zanik piersi?!pomocy!!

Cytat:
Napisane przez Tula0 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to dobre miejsce ale odważę się i zapytam
Przez moje bezmyślne głodzenie rzeczywiście zaszkodziłam sobie. Nawet teraz kiedy wszystko idzie w dobrym kierunku, kwestia wagi jest uregulowana, lekarze stwierdzili, że kg. są już w normie. Z psychiką wspólnymi siłami wraz z panią psycholog też sobie poradziłam. Jednak mam strasznie płaski tyłek, obwisłe uda itd. Czy są jakieś ćwiczenia na te problemy, ale nie chodzi mi tu o spalanie kalorii, a tym samym chudnięcie tylko wypracowanie mięśni. Macie jakieś pomysł?? Sprawdzone sposoby??
są filmiki z ćwiczeniami "Tamilee Webb - Ja chce miec takie posladki" polecam
cynnamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 19:24   #30
EdzikK
Raczkowanie
 
Avatar EdzikK
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 199
Dot.: Odchudzanie a zanik piersi?!pomocy!!

Mój biust też masakrycznie zmalał z duże D na małe B ;/ i zdaje się dalej maleć, a się nie odchudzam... ważę 55 kg i mam 164 wztostu. Po prostu ostatnie pól roku jest bardzo stresujące, kiepsko sobie z tym radzę, jem nieregularnie i co popadnie. ale to nic nowego, nigdy nie prowadziłam jakiejś wysublimowanej diety, eh będę płaska jak deska, a tak lubiłam swoje duże D
EdzikK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:11.