Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie! - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-19, 19:57   #301
ewciaziele
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Hej, Sylwiossa skoro jesteś zadowlona z dr. Gumkowskiego to ja napiszę ci na prywatną skrzynkę pare pytan i, jakbyś mogła odpowiedzieć. dobra? Będę wdzienczna bo tez tam rozwarzam zabieg piersi. Pozdrawiam.

QUOTE=Sylwiossa;14944462]A ja powiększałam biust u Gumkowskiego w agklinik. Najpierw myślałam że inaczej to będzie ale on mi dodradził tak bardziej naturalnie i dobrze to wyszło. Jestem super zadowolona bo jak ktoś nie wie że miałam powiększany (a mało kto wie bo nie robiłam z tego takiego njusa jak niektóre aktorki) to się w życiu nie domyśli [/QUOTE]
ewciaziele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 19:47   #302
Sylwiossa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 19
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez ewciaziele Pokaż wiadomość
Hej, Sylwiossa skoro jesteś zadowlona z dr. Gumkowskiego to ja napiszę ci na prywatną skrzynkę pare pytan i, jakbyś mogła odpowiedzieć. dobra? Będę wdzienczna bo tez tam rozwarzam zabieg piersi. Pozdrawiam.

QUOTE=Sylwiossa;14944462]A ja powiększałam biust u Gumkowskiego w agklinik. Najpierw myślałam że inaczej to będzie ale on mi dodradził tak bardziej naturalnie i dobrze to wyszło. Jestem super zadowolona bo jak ktoś nie wie że miałam powiększany (a mało kto wie bo nie robiłam z tego takiego njusa jak niektóre aktorki) to się w życiu nie domyśli
[/QUOTE]
Ok
Sylwiossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 08:50   #303
TiNi87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wizaż ;)
Wiadomości: 927
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Wiem ,ze tu sie poleca,ale jestem tu zeby odradzic -Sankowski !!!
TiNi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 20:09   #304
warta_swieczki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 73
Dot.: Jarosław Stańczyk - Linea Corporis - Warszawa

...i to śniadanko :P:P
__________________


warta_swieczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 11:38   #305
aziulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Ryszard Nawrocki

Lekarz od nosków. Czy miał ktoś u niego robiony zabieg?
aziulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 12:03   #306
jd77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: najlepszy chirurg plastyk?

hey, a ja mam pytanko odnośnie chirurga od "nosków" w krakowie lub obrebie miasta. ktoś zna lub moze polecić kogos w małopolsce ?
jd77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 21:28   #307
Sylwiossa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 19
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez TiNi87 Pokaż wiadomość
Wiem ,ze tu sie poleca,ale jestem tu zeby odradzic -Sankowski !!!
A dlaczego? Tu też jest miejsce żeby otwarcie powiedzieć o swoich przeżyciach, też negatywnych.
Sylwiossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-09, 22:01   #308
TiNi87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wizaż ;)
Wiadomości: 927
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Przezycia traumatyczne lecz nie moje,ale mysle ,ze warto o tym mowic glosno.Gwozdziem do trumny jest umowa ktora sie podpisuje,jest tam wzmianka o tym,ze kiedy pojawia sie jakiekolwiek komplikacje -lekarz za to nie ponosi odpowiedzialnosci... Mojej znajomej robil piersi,spapral po calosci i zebym sie nie musiala rozwodzic to zacytuje jej opowiesc,ktora zamiescila w innym watku...


Cytat:
Napisane przez vikuska
MayDiva mam do Ciebie pytanie, bo widzę że jesteś...
Możesz mi w skrócie powiedzieć co Ci zepsuł Senkowski bo parę osób go chwali i w rankingu wprost jest na pierwszym miejscu co do operacji powiększania piersi....

Też się kiedyś sugerowałam tym rankingiem.
Ja przed operacją byłam jeszcze u innych lekarzy-do Sankowskiego czekało się najdłuzej, więc u niego byłam na końcu. Inni zalecali wkładki od 350 w górę-on zaczął od 225, wywalczyłam 350 w sumie na 3 konsultacjach.A i tak skończyłam z 310cc.
Ja przed ciążą miałam 90 cm w biuście, zawsze szczuplutka byłam jak trzcinka tylko cycki duże. Po ciąży zostało mi puste 84cm.Więc oczytwiste dla mnie było, żeby to wypełnić trzeba by uzyskać po op z 92cm-mam po operacji 87cm.To była pierwsze co mnie zaskoczyło. Od razu po op opuchnięte piersi były puste nad brodawką!!!
Ale ja juz bym zaakceptowała tą "wielkość" gdyby nie te wszystkie inne "ALE" jakie miałam. Lewa pierś miała dziwny kształt od samego początku, była oddalona od środka mostka dużo dalej niż prawa, nie dała się przesuwać do środka i była niżej.
Po za tym coś mi się "porobiło"z gruczołami, które były ułożone w postaci dwóch bułek położonych po obu stronach brodawki. Asymetria brodawek została powiększona do prawie 3 cm, i stare fałdy wyglądały koszmiarnie-nie były wogóle naciągnięte, tylko dzieliły piersi. Ale lekarze byli zachwyceni-mówili, że trzeba czekać na efekt końcowy. Byłam po op na dwóch konsultacjach-zawsze słyszałam to samo-JEST SUPER!!!!!!więc czekałam.

Jednak piersi wyglądały coraz gorzej, a po 4 -5msc mięśnie zaczęły dodatkowo dzielić mi piersi na jeszcze dwie częsci.
By utwierdzić się w tym, że nie zwariowałam umówiłam się na konsultację do dwóch innych lekarzy. Obaj stwierdzili to samo- implant za mały, kieszenie za duże, mięśnie nie tak odseparowane .
Umówiłam się do P&C. I tydzień przed konsultacją u nich implant zerwał torebkę łącznotkankową (obaj lekarze mówili , że cos takiego moze się zdarzyć w tych za dużych kieszeniach) i "opadł " na dół piersi.

Następnego dnia P&C przyjęli mnie na wczesniejszą konsultację. Wszystkie moje uwagi zostałe skwitowane-jest pięknie, piersi są równiutkie, nic się na nich nie dzieli, i nawet teraz (tzn po pęknięciu torebki) wyglądają SUPER.Pokazali mi moje piersi z przed operacji i powiedzieli że nikt inny nie zrobiłby mi ładniejszych piersi. Miesiąc panią poboli i nic więcej się nie stanie. Dla spokoju prosze zrobić USG piersi-na skierowaniu napisali "bliżej nie określone dolegliwości". A radiolog tylko spojrzał i powiedział ,że to torebka pękła i implant się przesunął, ale tego nie zdiagnozuje się na USG-i nic nie wyszło.
Zostałam z niczym-tzn z obolałym, urwanym cyckiem i lekarzami którzy są dumni ze swego dzieła, i twierdzą że nic takiego się nie stało. Bez diagnozy, bez opieki-tragedia.

Zrobiłam rezonans magnetyczny-i cały kunszt operacji mam na 150zdjęciach. Pozatym okazało się , że ten obsunięty implant jest dziurawy!!!!!! Jak to się stało, że taki implant jest dziurawy ? Wg mnie został uszkodzony w czasie operacji i taki mi zaszyli. I wszystkie moje dolegliwości lewej piersi od samego początku były związane własnie z tą dziurą.

I nagle teraz jak się dowiedzieli o tej dziurze, bez problemu, od ręki chcieli mnie operować.

Tylko o tym,że ta dziura tam jest dowiedziałam się dzięki własnej determinacji, a jedyną pomoc jaką uzyskałam po zerwaniu torebki była pomoc nie od nich-tylko od pani dr, która zajęła się nie swoją pacjentką.

pierwsze zdj-5 msc po operacji, lewa pierś wyraznie "dziwna".

drugie zdj-kilka godz po zerwaniu torebki, na niebiesko zaznaczone o ile przesunął się implant, taki stan widział Sankowski-i podobno wyglądało to suer dobrze.

trzecie zd-po miesiącu od zerwania, wyraznie widać jak implant opadł w dół ,w boczną część piersi.

czwarte zd.-obraz z rezonansu mag, lewy implant wyraznie przesunięty, strasznie pofałdowany(odbicie lustrzane. lewa pierś z prawej strony)

piate zd.- super piersi wg Lmbasa i Sankowskiego, zdjęcie po zerwaniu, taki stan panowie lekarze widzieli na ostatniej konsultacji, zgodnie orzekli, że są to równiutkie i piękne piersi.
Ikonki załączonych zdjęć


Na znanylekarz.pl warto poczytac,jest tam duzo wiecej takich przypadkow ...

Edytowane przez TiNi87
Czas edycji: 2009-12-09 o 22:03
TiNi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 20:33   #309
angelnight1
Raczkowanie
 
Avatar angelnight1
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 104
Dot.: Jarosław Stańczyk - Linea Corporis - Warszawa

kochane 25.12.09 minie trzy miesiące od operacji i nadal rewelka
jestem wielka fanka dr. Stańczyka

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Cytat:
Napisane przez warta_swieczki Pokaż wiadomość
...i to śniadanko :P:P
mniam mniam
__________________
dr. Stańczyk 25.09.2009 400 ml Allergan McGhan TRX
angelnight1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 00:07   #310
cloosek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Witam, czytam to co pisze kasiaczek i nie mogę po prostu nie zabrać głosu – tak się składa, że oprócz tego że jestem kobietą dobrze po 30-stce i interesują mnie osobiście zabiegi medycyny estetycznej (właśnie mam zamiar podejść do drugiego w swoim życiu) , to jeszcze jestem związana z branżą medyczną z racji wykonywanego zawodu - nie jestem lekarzem! Od strony prawnej jestem blisko leków – tyle tylko chce zdradzać. \muszę zabrać głos ponieważ oburza mnie kiedy ktoś świadomie wprowadza w błąd innych, roztacza jad, oskarża , straszy itd. Razi mnie to, bo roztacza się informacje które mogą przerażać, budzić leki . Akurat dokładnie sprawdziłam (poczytałam, zapytałam ) nie doszukałam się tego o czym kasiaczek pisze - według prawa polskiego chirurg ze specjalizacją 2 stopnia może wykonywac wszystkie operacje, tak na przykład dr B….., który jest ginekologiem wykonuje w swojej klinice liposukcje, dr K… w Poznaniu ma jedną z piękniejszych klinik w Polsce tez specjalizuje się w zabiegach z chir.kosmetycznej a ma specjalizacje z chir.ogólnej, pani prof. D…..na ul Koziej w W-wie ma spec. z chir. dzieciecej a wykonuje operacje z chir. kosmetycznej i wielu innych w Polsce np. okulisci operują opadające powieki, laryngolodzy wykonują oper.estetyczne nosa, chir.szczekowi poprawiają proporcje twarzy, ortopedzi wykonują operacje estetyczne stóp, rąk i wydłużają kończyny. A więc drogie Panie gdyby to było prawnie zakazane to prokurator pozamykałby wszystkie kliniki oprócz klinik, w których operują chirurdzy ze specjalizacją z chir plastycznej.
Potocznie utarło się że chirurgia kosmetyczna (estetyczna , jak ją zwał) czyli poprawianie urody jest równoznaczna z chir. Plastyczną - czyli chirurgia wad wrodzonych, rekonstrukcji i oparzeń, a to nie jest to samo! Na świecie aby zapewnić pacjentom usługi na odpowiednim poziomie (piekszanie właśnie) powstały międzynarodowe towarzystwa chir. kosmetycznej, które certyfikują, egzaminują lekarzy zajmujących się chir. Kosmetyczną. Wszystko można znaleźć w Internecie wystarczy trochę się tym zainteresować.
Reasumując , nie wiem po co tak straszyć innych, zatruwać jadem – PO CO? Mam uczulenie na takie zachowanie, nie cierpię takich - trącących mi jedną partią polityczną – ciągłych doszukiwań się że wszystko jest złe, zepsute, czają się szpiedzy i złoczyńcy. Sorki, ale mam inne podejście do życia i świata. I Wam wszystkim życzę tez więcej pogody ducha i wytrwałości w zbieraniu informacji na temat otaczającego nas świata.
Jad jeszcze nikomu nie pomógł. choć przyznaję że takie miejsca jak to forum są włąsnie m. in. nam do tego potrzebne pozdrawiam
cloosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 19:04   #311
-kasiaczek-
Raczkowanie
 
Avatar -kasiaczek-
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 52
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Ależ przepraszam bardzo- gdzie ja napisałam, że chirurg nie-plastyk nie może wykonywać zabiegów z dziedziny chirurgii plastycznej??? Po prostu taki ktoś nie ma uprawnień (odpowiedniej specjalizacji) do wykonywania zawodu chirurga plastyka (czyli nazywania siebie "chirurgiem plastycznym" i otwierania "kliniki chirurgii plastycznej") i nie powinien brać się za zabiegi z dziedziny chirurgii plastycznej, ot co. Jeżeli się na takie decyduje, to robi to na własną odpowiedzialność, jak również i pacjent idzie do niego pod nóż na własną odpowiedzialność. To nie jest ścigane z urzędu, nie wiem skąd w ogóle taki wniosek... Schody zaczynają się dopiero wtedy, gdy coś pójdzie nie tak. Jeżeli ktoś świadomie idzie do ginekologa, żeby mu zrobił operację powiek, to raczej tylko do siebie może mieć pretensje . Tak jak ja, po liposukcji u angiologa, po którym chirurg plastyk musiał poprawiać (do tego efekt nigdy nie będzie taki, jak w przypadku gdybym od razu udała się do profesjonalisty).
-kasiaczek- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-19, 09:43   #312
charliee
Rozeznanie
 
Avatar charliee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 743
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Rany, to miał być ranking lekarzy a wdarła się tu jakaś dyskusja na temat powiększania piersi i specjalizacji. Może utwórzcie osobny wątek, bo ten służy polecaniu bądź odradzaniu lekarzy a nie wymiany poglądów na temat wkładek silikonowych, rehabilitacji po zabiegach, licznych zapytań o to gdzie się udać itd. Może trzymajmy się zasad i pozwólmy, żeby to był RANKING a nie dyskusje na inne tematy. Nie po to wchodzę na stronę aby czytać na temat metod powiększania piersi i rodzaju wkładek tylko żeby uzyskać pożyteczne informacji o dobrych i tych mniej dobrych chirurgach.
charliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 10:28   #313
-kasiaczek-
Raczkowanie
 
Avatar -kasiaczek-
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 52
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez charliee Pokaż wiadomość
Rany, to miał być ranking lekarzy a wdarła się tu jakaś dyskusja na temat powiększania piersi i specjalizacji.
A mnie się wydaje, że jeżeli to ma być ranking chirurgów plastycznych, to powinny padać tylko nazwiska lekarzy specjalistów .
-kasiaczek- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 10:55   #314
aldi090
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 459
GG do aldi090
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez agnesbraciak Pokaż wiadomość
Ja w rankingu widzę Dr Marię Sowę Molską, zresztą to nie tylko moja opinia. Pod uwagę być powinni brani jedynie Ci, z Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej-tam są tylko najlepsi.
tak jak dr Sankowski???
__________________
Prawdziwe szczęście daje jedynie marzenie o przyszłym szczęściu...
na pewno Broma...
aldi090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 20:30   #315
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Ja polecam doktora Pastuchę ze Szczecina. Mało znany ale fantastyczny chirurg plastyczny , piersi i nosy robi bardzo ładne.
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 16:16   #316
alis280
Raczkowanie
 
Avatar alis280
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 58
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Powiększanie piersi---dr Jarliński Wrocław--cudowny lekarz prawdziwy specjalista efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania.plecam
alis280 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 14:57   #317
kesi_i
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: operacja plastyczna dr.Grzesiak???

Cytat:
Napisane przez CarmelitaX Pokaż wiadomość
Witam! Czy miał ktoś z Was operowany nos u Dr Grzesiak?
Nie dawno zrobiłam operacje, przed operacją nie poczytałam opini o tej klinice, teraz strasznie sie boje że moglo mi coś zle wyjść... Usuwałam malego garbka na moim nosie, strasznie sie boje że moglam zostać oszpecona...

Nie rób tego!!! prawie dwa lata temu miałam operację u dr grzesiak i do dziś nie mogę się pozbierać psychicznie i fizycznie po tym co mi zrobiła ta Pani.
To miała być zwykła operacja usunięcia garbu i zmniejszenia nosa który był niepropocjonalny do reszty twarzy. Ogólnie nie chciałam być już wyśmiewana przez ludzi i wyzywana od "kulfonów", "że orałam nosem chyba pole w dzieciństwie"... Pani doktor na pierwszej wizycie "olała" mnie tzn czekałam godzinę w gabinecie aż się mną zajmie... jednak będąc młodą, naiwną osóbką nie zwracałam wtedy na to uwagi. Wciąż powtarzała także, że chirurgia nosa to jej "konik", a dyplomy na ścianach zagraniczne robiły pozytywne wrażenie.

Zaufałam tej Pani. Dziś mam skrzywiony nos o ok 0,5 cm w lewo i bardzo rzuca się to w oczy (mój nos wygląda jak zakręt). Poza tym czubek jest tak wielki do reszty nosa, że ludzie sobie żartują "że nawet Małysz nie dał by rady". Jednak to nie jest najgorsze...cały czas mam katar, wciąż leci mi krew, nie pamiętam jak się normalnie oddycha przez nos (gdy próbuje tego to gwiźdzę na cały głos i po chwili dopada mnie ból zatok).

Przez całe dzieciństwo zbierałam na tą operacje i od dnia jej, zbieram na kolejną która pomorze mi normalnie oddychać i spojrzeć w lustro. Ta Pani bardzo skrzywdziła mnie i tak jak poprzedniczki nie poleciła bym jej najgorszemu wrogowi!!! Pozytywne komentarze mogą być dziełem sekretarki tej Pani, więc proszę nie bierzcie sobie ich do serca!!!!!

Szkoda, że wtedy kiedy ja szukałam informacji na ten temat na forach jeszcze nikt się nie wypowiadał na temat tej Pani! Czytając dzisiaj wszystkie te historie nigdy bym nie poszła do tej Pani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jeszcze co do oskarżeń dotyczących tego, że negatywne komentarze są wystawiane przez profile które nagle i szybko znikają z fora to ja będę szczera, że zalogowałam się tu tylko po to żeby opisać swoją historię z Panią doktor.

Edytowane przez kesi_i
Czas edycji: 2010-02-15 o 15:08
kesi_i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 10:40   #318
sloneczko42s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 35
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

.

Edytowane przez sloneczko42s
Czas edycji: 2012-06-12 o 16:16
sloneczko42s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 11:54   #319
aldi090
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 459
GG do aldi090
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

moje typy to :
1. dr Broma
2. dr Jarliński
3. dr Krajewski
4.dr Skwiercz
5. dr Kolasiński
6.dr Stańczyk
__________________
Prawdziwe szczęście daje jedynie marzenie o przyszłym szczęściu...
na pewno Broma...
aldi090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-28, 13:05   #320
czarnulla82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 53
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

czesc
czy ktos operował sie u dr Kuczynskiego w rzeszowie - operacja noska???
moge prosic o opinie??
czarnulla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 10:04   #321
pamelaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 48
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

piękne piersi Made by Bielecki Pznań
__________________
dr Bielecki 350HP eurosilicone 04.02.2010
pamelaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 12:16   #322
kasia_vip
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Mój biuścik robił dr Niemkiewicz z Wrocławia, Piękny efekt, dokładnie takie jak sobie wymarzyłam.
pozdrawiam
__________________
02.03.2009 Eurosilicone, 375HP, dr Niemkiewicz
kasia_vip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 17:07   #323
leela25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 86
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

A ja polecam dr. J. Chęcińskiego z W-wy!!! Moje piersi w kwietniu beda obchodzily swoje pierwsze urodziny są wspaniałe i nie wyobrazam sobie bez nich zycia
__________________

leela25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 08:24   #324
femalefemale
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

potrzbuje dobrego hirurga plastycznego z trójmiasta moze ktoś ma godnego polecenia ????
femalefemale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 08:44   #325
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez femalefemale Pokaż wiadomość
potrzbuje dobrego hirurga plastycznego z trójmiasta moze ktoś ma godnego polecenia ????
A co konkretnie chciałabyś poprawić?

Jeśli chodzi o plastykę piersi to zdecydowanie polecam dr Skwiercz (Medicas w Gdyni)

Jeśli zaś planujesz korektę nosa to zdecydowanie polecam dr Grobelny (Perfect Medica w Gdańsku).

W przypadku korekty uszy to w zasadzie obojętnie (Skwiercz, Grobelny, Renkielska, Muraszko-Kuźma, Zdzitowiecki...)
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 14:04   #326
izabelaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Hey! robie sobie w lipcu operacje powiekszania piersi w krakowie u dr kasprzyka. czy ktoras z was robila sobie u niego piersi?
i jakie oprocz standardowych badan polecacie sobie zrobic przed operacja?
dzieki!
izabelaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 17:51   #327
TiNi87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wizaż ;)
Wiadomości: 927
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez izabelaaa Pokaż wiadomość
Hey! robie sobie w lipcu operacje powiekszania piersi w krakowie u dr kasprzyka. czy ktoras z was robila sobie u niego piersi?
i jakie oprocz standardowych badan polecacie sobie zrobic przed operacja?
dzieki!

Gratuluje
TiNi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 19:18   #328
carmennn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 179
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

W tym roku mam operację nosa u dr Łątkowskiego. Napisze jak wyszło.
carmennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 06:55   #329
superdomina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 69
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

witajcie
czy kóraś z was robiła powiększanie piersi w iq medica u dr chomickiej jandy?
przymierzam sie do wymiany implantów na wieksze
pozdro
__________________
Me, Myself and I
superdomina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 06:59   #330
daisy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 204
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Czy któraś z Was usuwała sobie blizny?
Którego chirurga z Warszawy lub Łodzi polecacie?
daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-19 13:48:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:42.