Nasze zycie w Ameryce... - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-09, 16:46   #2971
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
no wlasnie dobre pytanie ...
gdzie nasz rodzynek
Jestem jestem, czatuje w ciemnosciach
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 07:48   #2972
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

A ja jestem w Legnicy. Jest super. Pozdrawiam wszytskich. Na wiecej nie mam dzis czasu, ale niedlugo napisze.
poulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 03:32   #2973
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Jestem jestem, czatuje w ciemnosciach
a to czemu nic sie nie udzielasz hmmm?

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
A ja jestem w Legnicy. Jest super. Pozdrawiam wszytskich. Na wiecej nie mam dzis czasu, ale niedlugo napisze.
oj ale Ci dobrze !!!!!!!!!!!
ja tez chce do POLSKI

Co tam u was slychac nowego?
ja bylam dzisiaj w szkole zmienilam kierunek i wybralam 3 klasy ...
bede chodzila do szkoly poniedzialek wtorek od 10 do 3 i srode od 6 d 9
czwartek i piatek wolne
bylam tez z TZ wymienic prawo jazdy ehh jakie mi beznadziejne nowe zdjecie zrobili to szok a jutro jesli bedzie padalo i TZ do pracy nie pojdzie to jedziemy wymienic moj SSN
a wlasnie czy ktos z was moze orientuje sie czy jesli chce zmienic nazwisko w paszporcie to musze jechac osobiscie do najblizszego ofisu? czy wystarczy jak wysle forme , stary paszport i zdjecia? z gory dziekuje
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 04:01   #2974
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość

Co tam u was slychac nowego?
ja bylam dzisiaj w szkole zmienilam kierunek i wybralam 3 klasy ...
bede chodzila do szkoly poniedzialek wtorek od 10 do 3 i srode od 6 d 9
czwartek i piatek wolne
bylam tez z TZ wymienic prawo jazdy ehh jakie mi beznadziejne nowe zdjecie zrobili to szok a jutro jesli bedzie padalo i TZ do pracy nie pojdzie to jedziemy wymienic moj SSN
a wlasnie czy ktos z was moze orientuje sie czy jesli chce zmienic nazwisko w paszporcie to musze jechac osobiscie do najblizszego ofisu? czy wystarczy jak wysle forme , stary paszport i zdjecia? z gory dziekuje


No wlasnie-nikt sie nie udziela...
Co do paszportu-z tego co pamietam to ja musialam osobiscie-ale to bylo dawno wiec upewnij sie na 100% od kogos w podobnej sytuacji.
Fajny masz grafik

U mnie nic nowego.
Jutro mam wolne
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 04:29   #2975
aniany
Rozeznanie
 
Avatar aniany
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: USA, czasami Polska....
Wiadomości: 606
GG do aniany
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
No wlasnie-nikt sie nie udziela...
Niech tylko skoncze pisac moje finals.... znow wroce na Wizaz i bede sie udzielac
Teraz to tylko wpadam, poczytam co nowego, i wypadam.... Brak czasu na wszystko, kupa papierow i egzaminow, do tego jeszcze obowiazki domowe

Jestem ciekawa jak Logest radzi sobie z malenstwem w domu.
Schoolcraft, wyjasnilo sie cos z tym lozkiem/sklepem? Ty tez pewnie teraz przygotowywujesz sie do egzaminow - powodzenia !!
Elfiku, przyjemnego dnia jutro !!!

Ciekawe co u nineczki, sunapee, Rudolpha tez dawno nie bylo ...

Dziewczynki, (i chlopaku - o ktorym nadal nic nie wiemy ) jak przygotowania do Swiat u Was? Bo szczerze, ja w tym roku nie czuje swiat, nie czuje atmosfery, jakies to wszytsko takie wymuszone dla mniejest w tym roku. Nie wiem moze to nadmiar obowiazkow, i brak czasu na refleksje...
aniany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 04:59   #2976
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez aniany Pokaż wiadomość
Niech tylko skoncze pisac moje finals.... znow wroce na Wizaz i bede sie udzielac



Elfiku, przyjemnego dnia jutro !!!





Dziewczynki, (i chlopaku - o ktorym nadal nic nie wiemy ) jak przygotowania do Swiat u Was? Bo szczerze, ja w tym roku nie czuje swiat, nie czuje atmosfery, jakies to wszytsko takie wymuszone dla mniejest w tym roku. Nie wiem moze to nadmiar obowiazkow, i brak czasu na refleksje...
Trzymam Cie za slowo z tym udzielaniem sie


Dziekuje




Ja tez nie czuje swiat-niewiem nawet czy bede cos specjalnie przygotowywac bo bedziemy miec sporo kolacjii/sniadan swiatecznych w pracy-obecnie jestem na etapie szukania choinki ktora jest gdzies w garazu

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2008-12-11 o 05:00
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 05:03   #2977
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
obecnie jestem na etapie szukania choinki ktora jest gdzies w garazu

oo to nie masz "zywej" choinki?


Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
U mnie nic nowego.
Jutro mam wolne
w takim razie milego wypoczynku zycze


Cytat:
Napisane przez aniany Pokaż wiadomość
jak przygotowania do Swiat u Was? Bo szczerze, ja w tym roku nie czuje swiat, nie czuje atmosfery, jakies to wszytsko takie wymuszone dla mniejest w tym roku. Nie wiem moze to nadmiar obowiazkow, i brak czasu na refleksje...
no dokladnie coraz mniej nas na forum

jesli chodzi o swieta to ja tez jakos nie czuje ze Boze Narodzenie sie zbliza
dookola domy udekorowane , choinki poubierane to samo w sklepach ... ale jakos tak dziwnie ... a do tego jeszcze brak pracy ehhh w tym roku to nawet z prezentami bedzie ciezko

kurcze znalazlam fajna ofert pracy
no i niezle placa tylko jest jeden problem .. bo jest od 2:30 do 6:30 no a ja w poniedzialek i wtorek koncze szkole o 2:50 dopiero a potrzebuje jakies 20 min zeby dojechac do tego miejsca ze szkoly no i w srode mam jedna klasie o 6 kurcze !!!!!!!!!!!!!!! no nic napisalam do babki czy mozna cos zrobic z godzinami ... zobaczymy co mi odpisze
trzymajcie za mnie kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez zaaaabcia
Czas edycji: 2008-12-11 o 05:45
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-11, 06:15   #2978
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Mnie tez pochlaniaja egzaminy ostatnio, dopiero skoncze je 20 stego i trezba bedzie sie ekspresowo przygotowywac do swiat. Przyszly semestr bedzie ciezki bo bede chodzic do dwoch szkol full time, studia plus codziennie 8 h francuskiego Poulette HELPMusze sie troche podszkolic w pisaniu.

Mam nadzieje ze Zabcia znajdziesz prace, a bierzesz pod uwage jakies inne zajecia oprocz opieki nad dziecmi

Choinki nie mam i nie bede miala bo mi zal tych naturalnych a sztuczne mi sie nie podobaja, karpia tez nie bede miala bo tez mi ich zal. Bardzo pokojowe beda moje swieta

Trzymajcie sie cieplutko, nas na polnocy zasypalo i jest tak pieknie, duzo sniegu. Moj pies jak biega w zapach to tylko jej uszy wystaja Ja chodze wszedzie w kombinezonie narciarskim czym wzbudzam sensacje, bo tu bez czapek i w rozpietych kurteczkach widze ludzi.
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 16:44   #2979
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
A ja jestem w Legnicy. Jest super. Pozdrawiam wszytskich. Na wiecej nie mam dzis czasu, ale niedlugo napisze.
Poulette, super ze jestes u swojej rodzinki I ciesze sie, ze jest super. Zazdroszcze, ze masz taka mozliwosc spotkac sie ze swoimi bliskimi

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
ja bylam dzisiaj w szkole zmienilam kierunek i wybralam 3 klasy ...
bede chodzila do szkoly poniedzialek wtorek od 10 do 3 i srode od 6 d 9
czwartek i piatek wolne .
Zaaaabciu, gratuluje zmiany kierunku To jaki to w koncu bedzie kierunek, bo cos chyba ominelam i nie wiem
No i jakie to sa klasy jesli mozna wiedziec? Dopytuje sie tak, bo jestem ciekawa, jak to wyglada na innych kierunkach.
Aha, no i oczywiscie super, ze bedziesz miala czwartek i piatek wolne. Ja bede miala tylko piatek i niedziele wolne, ale jakos se dam rade Mam nadzieje


Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
bylam tez z TZ wymienic prawo jazdy ehh jakie mi beznadziejne nowe zdjecie zrobili to szok
Znam ten bol - tez mam beznadziejne zdjecie na moim prawku W sumie to ja beznadziejnie wygladam i nigdy fajnie nie wychodze na zdjeciach, no ale tez nie ma ze mna az tak zle. Zdjecie na prawojazdy jest najgorsze ze wszystkich ktore mam

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
a wlasnie czy ktos z was moze orientuje sie czy jesli chce zmienic nazwisko w paszporcie to musze jechac osobiscie do najblizszego ofisu? czy wystarczy jak wysle forme , stary paszport i zdjecia? z gory dziekuje
Mam kolezanke, ktora mieszka w NY i wlasnie niedawno zmieniala sobie nazwisko w paszporcie. Wiec z tego co mi mowila, to ona poprostu zadzwonila do Konsulatu w NYC i tam jej powiedzieli, co ma wyslac i tyle. Ona nigdzie nie musiala jezdzic - wszystko zalatwiala przez telefon. Tylko na ile mi wiadomo, to troche im ta wymiana paszportu schodzi - ta kolezanka musiala ich pogonic, bo wszystko trwalo z kilka miesiecy czy jakos tak.
Aha, no i jak ja wymienialam swoj paszport na nowy w moim Konsulacie, to tez nie musialam jechac osobiscie - wystarczylo, ze wszystko co chcieli wyslalam.

Cytat:
Napisane przez aniany Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa jak Logest radzi sobie z malenstwem w domu.
Ja tez jestem bardzo ciekawa Mam nadzieje, ze wszystko dobrze.
Logest, odezwij sie! Co tam u Was? I jak Twoje ucho? Bo pamietam, ze mialas z tym problemy.

Cytat:
Napisane przez aniany Pokaż wiadomość
Schoolcraft, wyjasnilo sie cos z tym lozkiem/sklepem? Ty tez pewnie teraz przygotowywujesz sie do egzaminow - powodzenia !!
Niestety nic sie nie wyjasniolo z lozkiem. Ta siec sklepow byla tylko w Michigan i juz wszystkie sa zlikwidowane, wiec nic z tego nie bedzie. No ale moj mezus cos tam kombinuje i mowi, ze trzeba tylko dokupic troche drewna (podobno jest tanie) i sam cos wykombinuje Jestem dobrej mysli. Ale oczywiscie faktem jest to, ze my jestesmy jelopami, bo zamiast tego zeby sprawdzic, co kupilismy, to glupki zaufalismy obcym ludziom

A jezeli chodzi o koncowe egzaminy, to u mnie sie juz zaczelo Wczoraj byl z matmy, a w przyszlym tygodniu mam 2 z biologii - jeden bedzie final z lekcji z biologii a drugi z laboratorium (nie wiem, jak to wytlumaczyc).

Aniany, Tobie tez zycze powodzenia Badz dzielna i sie trzymaj! Jakos przetrwamy te egzaminy koncowe

Cytat:
Napisane przez aniany Pokaż wiadomość
Dziewczynki, (i chlopaku - o ktorym nadal nic nie wiemy ) jak przygotowania do Swiat u Was? Bo szczerze, ja w tym roku nie czuje swiat, nie czuje atmosfery, jakies to wszytsko takie wymuszone dla mniejest w tym roku. Nie wiem moze to nadmiar obowiazkow, i brak czasu na refleksje...
Hmmmm... jesli szczerze, to ja tez nie czuje atmosfery Swiat. Tu juz od Halloween leca swiateczne piosenki Za przeproszeniem normalnie rzygac sie chce tymi piosenkami. Ja osobiscie slucham plyty CD jak jade autem, bo az uszy wiedna jak sie wlaczy radio.
Ale wiem na 100%, ze jak juz bedzie blizej Bozego Narodzenia - tak z kilka dni przed, to wtedy przyjdzie do mnie nastroj swiateczny Od kiedy z nami jest Adas, to moje Swieta sa zupelnie inne - nie wiem, jak to okreslic, ale czuje sie taka spelniona i jak patrze w te malutkie oczeta, to wiem, ze warto zyc i ze Swieta nabraly nowego sensu wlasnie przez mego synka. Poprostu jest inaczej, jak sie swietuje jednemu, jak sie swietuje we 2, a jak sie swietuje we 2 + dzidzius .

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
kurcze znalazlam fajna ofert pracy
no i niezle placa tylko jest jeden problem .. bo jest od 2:30 do 6:30 no a ja w poniedzialek i wtorek koncze szkole o 2:50 dopiero a potrzebuje jakies 20 min zeby dojechac do tego miejsca ze szkoly no i w srode mam jedna klasie o 6 kurcze !!!!!!!!!!!!!!! no nic napisalam do babki czy mozna cos zrobic z godzinami ... zobaczymy co mi odpisze
trzymajcie za mnie kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaaaabciu, no to trzymam kciuki Wierze, ze Ci sie uda dostac ta prace Daj znac, jak juz cos sie dowiesz.

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Przyszly semestr bedzie ciezki bo bede chodzic do dwoch szkol full time, studia plus codziennie 8 h francuskiego. Poulette HELP.Musze sie troche podszkolic w pisaniu.
Rodolphe Lindt, ohhh nie zazdroszcze tych dwoch szkol full time. Zycze Ci powodzenia i wytrwalosci
Ja na przyszly semestr mam 5 przedmiotow Ale na szczescie po 4 tygodniach odpadnie mi jeden przemiot, po 7 tygodniach mi odpadnie 2 przedmioty i juz do konca semestru zostane tylko z 2 przedmiotami - Anatomy & Physiology oraz General Psychology Moj profesor z biologii powiedzial, ze wlasnie na A&P wiekszosc "nursing students" odchodzi, bo nie daja sobie rade. Zobacze, jak to bedzie u mnie bo cos czuje, ze trzeba bedzie zaczac sie rozgladac za nowym kierunkiem

CzarnyElf, super ze bedziesz miala dzien wolnego Przyda Ci sie Ciezko pracujesz, wiec wypoczynek nigdy nie zaszkodzi

A u mnie jakos leci Ostatnio wszyscy pochorowalismy - maz juz wyzdrowial, a ja i Adas ciagle walczymy z kaszlem i zapchanym nosem Tak mi sie nie chce cokolwiek robic przez to chorobsko, a tu jak na zlosc akurat nadchodza koncowe egzaminy, wiec musze siedziec i wkuwac.
Poza tym nic nowego. Wklejam Wam link do filmiku z Adasiem o tytule "Nudze sie" :

http://www.youtube.com/watch?v=k7Mt-NljRCg

Milego dnia
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 16:50   #2980
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Thumbs up Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
kurcze znalazlam fajna ofert pracy
no i niezle placa tylko jest jeden problem .. bo jest od 2:30 do 6:30 no a ja w poniedzialek i wtorek koncze szkole o 2:50 dopiero a potrzebuje jakies 20 min zeby dojechac do tego miejsca ze szkoly no i w srode mam jedna klasie o 6 kurcze !!!!!!!!!!!!!!! no nic napisalam do babki czy mozna cos zrobic z godzinami ... zobaczymy co mi odpisze
trzymajcie za mnie kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
trzymam kciuki za ta prace
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 18:45   #2981
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Mnie tez pochlaniaja egzaminy ostatnio, dopiero skoncze je 20 stego i trezba bedzie sie ekspresowo przygotowywac do swiat. Przyszly semestr bedzie ciezki bo bede chodzic do dwoch szkol full time, studia plus codziennie 8 h francuskiego Poulette HELPMusze sie troche podszkolic w pisaniu.

.
Pomoge jak bede mogla, jak cos to pisz na priva.

Schoolcraft, poogladalam sobie filmiki z Adasiem. On jest boski. No i bardzo do ciebie podobny. Mamy synus !

A ja w tym roku czuje swieta jak nigdy. Pewnie dlatego ze jestem w domu z rodzina, no i ze jest Gino. Ze wzgledu na niego juz dzis ozdobilismy caly dom swiatelkami i ubralismy choinke. Mysle ze w tym roku beda moje wymarzone swieta.

Mam nadzieje, ze Wasze tez okaza sie wspaniale, nawet jesli sie tak nie zapowiadaja !
poulette jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-11, 19:21   #2982
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Zaaabcia-nie mam zywej choinki bo u mnie nic zywego(pachnacego ) nie moze byc w domu.Psy by mi zaraz wszystko zjadly
Nawet koszy na smieci u mnie w domu niema-wszystkie sa w garazu
Jak nie znajde choinki to nie ubiore-nie mam jakos weny do swiat -cos sflustrowana ostatnio jestem....

Co do tej pracy-zycze powodzeniaTeraz to prawie kazdy studjuje i pracuje wiec moze jakos sie dogadasz z pracodawca.Tzrymam kciuki

Poulette-widze ze u Ciebie fajne swieta sie zapowiadaja-rodzinneSuper

Radolphe-widze ze bedziesz b zajeta

Schoolcraft-Ladnie piszesz o swietowaniuZycze wytrwalosci w uczeniu sieJa tez ciagle chora-kaszlalam cala noc dzisiaj-czosnek troche pomaga na szcescie.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 19:21   #2983
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
Schoolcraft, poogladalam sobie filmiki z Adasiem. On jest boski. No i bardzo do ciebie podobny. Mamy synus !
Hihihi dzieki To ze jest mamy synus - racja! Ja go uwielbiam i on chyba mnie tez Jakby mialo byc inaczej, skoro jestem jak narazie jedyna kobieta w jego zyciu
A tak na marginesie, to masz jakies filmiki z Gino? Chetnie bym go poogladala bo z tego co widzialam na zdjeciach, to jest malym wielkim przystojniakiem

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
A ja w tym roku czuje swieta jak nigdy. Pewnie dlatego ze jestem w domu z rodzina, no i ze jest Gino. Ze wzgledu na niego juz dzis ozdobilismy caly dom swiatelkami i ubralismy choinke. Mysle ze w tym roku beda moje wymarzone swieta.
Super

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, ze Wasze tez okaza sie wspaniale, nawet jesli sie tak nie zapowiadaja !
Dolaczam sie do zyczen
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!

Edytowane przez schoolcraft
Czas edycji: 2008-12-11 o 19:28
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 19:27   #2984
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Zaaabcia-nie mam zywej choinki bo u mnie nic zywego(pachnacego ) nie moze byc w domu.Psy by mi zaraz wszystko zjadly
Nawet koszy na smieci u mnie w domu niema-wszystkie sa w garazu
Jak nie znajde choinki to nie ubiore-nie mam jakos weny do swiat -cos sflustrowana ostatnio jestem.....
Nie zle z tymi psami To ja mam podobnie z Adasiem - smietniki schowane, zadnych roslin prawie juz nie ma (te palmy ktore mamy sa albo obskubane z lisci do niepoznania albo maja wygrzebana ziemie z doniczek do samych korzeni ).
Zobaczymy, czy choinka w tym roku przetrwa. W tamtym przetrwala poniewaz Adas mial 5 miesiecy na Swieta, wiec nie umial jeszcze sam przemieszczac sie po domu. W tym roku cos czuje ze bedzie inna historia


Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Schoolcraft-Ladnie piszesz o swietowaniuZycze wytrwalosci w uczeniu sieJa tez ciagle chora-kaszlalam cala noc dzisiaj-czosnek troche pomaga na szcescie.
Ooo to zycze duzo duzo zdrowka Podziwiam Cie za jedzenie czosnku - mi na sama mysl o czosnku robi sie slabo I dlatego wlasnie truje sie jakims syropem od kaszlu o nazwie Robitussin
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 20:22   #2985
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

O!!!! setna strona naszego watku !
poulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 20:23   #2986
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Hihihi dzieki To ze jest mamy synus - racja! Ja go uwielbiam i on chyba mnie tez Jakby mialo byc inaczej, skoro jestem jak narazie jedyna kobieta w jego zyciu
A tak na marginesie, to masz jakies filmiki z Gino? Chetnie bym go poogladala bo z tego co widzialam na zdjeciach, to jest malym wielkim przystojniakiem


Mam jakies filmiki Gina ale na swoim kompie, a on zostal we Francji.
poulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 20:32   #2987
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Nie zle z tymi psami To ja mam podobnie z Adasiem - smietniki schowane, zadnych roslin prawie juz nie ma (te palmy ktore mamy sa albo obskubane z lisci do niepoznania albo maja wygrzebana ziemie z doniczek do samych korzeni ).
Zobaczymy, czy choinka w tym roku przetrwa. W tamtym przetrwala poniewaz Adas mial 5 miesiecy na Swieta, wiec nie umial jeszcze sam przemieszczac sie po domu. W tym roku cos czuje ze bedzie inna historia




Ooo to zycze duzo duzo zdrowka Podziwiam Cie za jedzenie czosnku - mi na sama mysl o czosnku robi sie slabo I dlatego wlasnie truje sie jakims syropem od kaszlu o nazwie Robitussin

Widze ze Adas tez lubi roslinki
U mnie w domu tez zadnych roslin,zywych kwiatkow niema-ogolnie panuje styl minimalistyczny


Co do czosnku to fakt nie kazdy lubi.Ja jem go ostanio z cottage cheese-nawet niezle smakuje
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 20:46   #2988
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

CzarnyElf, no to super ze jakos dajesz rade jesc czosnek Moze tez sie jakos zdecyduje, bo cos ten syrop nic mi nie pomaga.

Poulette, no to jak kiedys bedziesz miala mozliwosc, to pokaz te filmiki

Extramocna, widze Cie. Co tam u Ciebie slychac?
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 20:46   #2989
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Poulette ja tak bym chciala zebys w cudowny sposob przelala swoja wiedze na mnie
Elf u mnie tez by choinka byla zjedzona
Ja na razie nie czuje aury swiatecznej przez egzaminy a te wszytskie piosneczki swiateczne w centrach handlowych mnie odstraszaja
Schoolcraft ty jestes wg mnie taka superwoman, musisz byc bardzo zdolna bo ja nie mam zadnych obowiazkow a 5 klas nie jest dla mnie latwo, a teraz to juz w ogole nie wiem jak sobie dam rade
Aniany a co ty studiujesz, bo gdzies mi umknelo.
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-11, 20:55   #2990
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Schoolcraft ty jestes wg mnie taka superwoman, musisz byc bardzo zdolna bo ja nie mam zadnych obowiazkow a 5 klas nie jest dla mnie latwo, a teraz to juz w ogole nie wiem jak sobie dam rade
Rodolphe Lindt, dzieki za dobre slowa Ale tak naprawde, to wcale nie jestem zdolna - jestem taka przecietna dziewczyna Ale wiesz, jak sytuacja zyciowa zmusza (czytaj - wiza F-1), to czlowiek potrafi gory przeniesc, byle moc jakos sobie zycie ulozyc (czytaj - zeby nie wywalili ze Stanow).
A Ty to sie nie martw, bo jestem pewna, ze dasz sobie rade Glowa do gory! Ja juz sie nauczylam, ze nie ma to jak pozytywne nastawienie. Juz bym dawno sie zalamala z ta moja nauka, ale poki co jest ok Nie martw sie
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 20:55   #2991
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

No wlasnie Schoolcraft to nasza superwoman

Ja na razie tylko prace mam i obowiazki w domu ale ciezko mi jakos ze wszystkim nadazyc..dobrze ze moj Tz nigdy nie marudzi ze nie posprzatalam na czas czy ugotowalam-takze nie mam z tego powodu stresow.


Schoolcraft-ja uwielbiam czosnek-dlatego jem czesto-ale kiedys przeadzilam z iloscia i mialam heartburn-ojjj musialam sie kurowac...
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 21:02   #2992
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Rodolphe Lindt, dzieki za dobre slowa Ale tak naprawde, to wcale nie jestem zdolna - jestem taka przecietna dziewczyna Ale wiesz, jak sytuacja zyciowa zmusza (czytaj - wiza F-1), to czlowiek potrafi gory przeniesc, byle moc jakos sobie zycie ulozyc (czytaj - zeby nie wywalili ze Stanow).
A Ty to sie nie martw, bo jestem pewna, ze dasz sobie rade Glowa do gory! Ja juz sie nauczylam, ze nie ma to jak pozytywne nastawienie. Juz bym dawno sie zalamala z ta moja nauka, ale poki co jest ok Nie martw sie

Zdolna to jestes napewno i wcale nie przecietna

Ale rozumiem z ta sytuacja zyciowa-jak trzeba to sie da rade

Ja ostatnio podziwiam tez moja managerke w pracy-ma dwie prace-czyli w sumie pracuje na full time,zaczela wlasnie szkole i ma male dziecko.Niewiem jak ona to robi-musi byc dobrze zorganizowana.Ale wiem ze ma pewnie pomoc od rodzicow w jakims stopniu-takze Schoolcraft nadal pozostajesz superwoman nr 1

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2008-12-11 o 21:19
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 21:13   #2993
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Dokladnie Medal dla Schoolcraft
Musze przemyslec to moje zorganizowanie lepiej bo u mnie w klasie sporo osob pracuje i daja rade ze wszystkim, a ja w sumie tez niby daje rade ale czesto wszytsko na ostatnia chwile robie.
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 21:17   #2994
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Dokladnie Medal dla Schoolcraft
Musze przemyslec to moje zorganizowanie lepiej bo u mnie w klasie sporo osob pracuje i daja rade ze wszystkim, a ja w sumie tez niby daje rade ale czesto wszytsko na ostatnia chwile robie.
Skad ja to znam
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 22:02   #2995
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

CzarnyElf & Rudolphe Lindt dziekuje za uznanie i za tytul superwoman Ja co prawdasiebie za taka nie uwazam, ale co tam... niech Wam bedzie Szczerze, to kazda z nas jest superwoman Ja musze pogodzic studia i opieke nad dzieckiem, inna musi pogodzic prace i opieke nad domem, jeszcze inna prace i studia... Wiec kazdej z Was tez sie nalezy medal

CzarnyElf, a ta Twoja pani manager to wogole jest kobieta nie z tej ziemi chyba Oczywiscie w dobrym znaczeniu tych slow Nie wyobrazam sobie studiowac, dbac o dziecko, dom i jeszcze pracowac

Odnosnie robienia wszystkiego na ostatnia chwile, to tez skads to znam Naprzyklad teraz jest juz 17:00 i ja za 20 minut mam wyjechac z domu na lekcje, a jeszcze zupelnie nie jestem przygotowana do wyjscia

Dobra, no to zmykam. Milego wieczorku kochane
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 04:40   #2996
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Mam nadzieje ze Zabcia znajdziesz prace, a bierzesz pod uwage jakies inne zajecia oprocz opieki nad dziecmi

Choinki nie mam i nie bede miala bo mi zal tych naturalnych a sztuczne mi sie nie podobaja, karpia tez nie bede miala bo tez mi ich zal. Bardzo pokojowe beda moje swieta .
no wsumie myslalam o jakies pracy za biurkiem , ale nie wiem czy bym sobie poradzila wsumie to tylko poniedzialek i wtorek mam od rana do popoludnia w srode na 6 dopiero wiec spokojnie moglabym robic od rana w srode , czwartek i piatek ...

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Zaaaabciu, gratuluje zmiany kierunku To jaki to w koncu bedzie kierunek, bo cos chyba ominelam i nie wiem
No i jakie to sa klasy jesli mozna wiedziec? Dopytuje sie tak, bo jestem ciekawa, jak to wyglada na innych kierunkach.
Aha, no i oczywiscie super, ze bedziesz miala czwartek i piatek wolne. Ja bede miala tylko piatek i niedziele wolne, ale jakos se dam rade


Niestety nic sie nie wyjasniolo z lozkiem. Ta siec sklepow byla tylko w Michigan i juz wszystkie sa zlikwidowane, wiec nic z tego nie bedzie. No ale moj mezus cos tam kombinuje i mowi, ze trzeba tylko dokupic troche drewna (podobno jest tanie) i sam cos wykombinuje Jestem dobrej mysli. Ale oczywiscie faktem jest to, ze my jestesmy jelopami, bo zamiast tego zeby sprawdzic, co kupilismy, to glupki zaufalismy obcym ludziom

Zaaaabciu, no to trzymam kciuki Wierze, ze Ci sie uda dostac ta prace Daj znac, jak juz cos sie dowiesz.



http://www.youtube.com/watch?v=k7Mt-NljRCg

Milego dnia
a wiec kierunek zmienilam z Visual Arts na Early Childhood mam nadzieje ze to byla dobra decyzja , a klasy jakie biore to angielski , matma Boze ja taka cienka z matmy jestem ze szok i najbardziej sie tej klasy boje i jeszcze psychologie dziecieca fajnie bo kolezanka ma ten sam kierunek i wybralismy klasy razem wiec bedzie nam razniej

jesli chodzi o lozko to nie przejmuj sue , ja pewnie tez bym do niego nie zagladnela wczesniej , jak pewnie wiekszosc z nas

jak narazie nikt nie odpisal na maja wiadomosc

a filmiki w wykonaniu Adasia jak zawsze przeslodkie

Cytat:
Napisane przez czarownicagosia Pokaż wiadomość
trzymam kciuki za ta prace
3maj 3maj i to mocno bardzo zalezy mi na tej pracy



Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Zaaabcia-nie mam zywej choinki bo u mnie nic zywego(pachnacego ) nie moze byc w domu.Psy by mi zaraz wszystko zjadly
Nawet koszy na smieci u mnie w domu niema-wszystkie sa w garazu
Jak nie znajde choinki to nie ubiore-nie mam jakos weny do swiat -cos sflustrowana ostatnio jestem....

Co do tej pracy-zycze powodzeniaTeraz to prawie kazdy studjuje i pracuje wiec moze jakos sie dogadasz z pracodawca.Tzrymam kciuki
hehehe to widze ze Twoje psy sa wegeterianinami hehehe
ze im choinka smakuje u mnie znajoma tez ma dwoje dzieci 4 lata i 18 miesiacy i narazie o "zywej" choince moze pomarzyc ... podobno dzieci ciagnie do niej jak magnes hehehe

no wlasnie mam nadzieje ze z tymi godzinami bedzie mozna cos pozamieniac
wtedy bylo by naprawde super , no nic czekam dalej na odpowiedz .. jak bede cos wiedziala to dam znac



a ja dzisiaj bylam z o SSN maja przyslac nowe za 2 tygodnie to samo jesli chodzi o prawko , pytalam co z paszportem i mowili zebym jechala tam gdzie z prawkiem bylam , no ale wczesniej musze zrobic sobie jakies normalnie zdjecie - nie takie jak w prawku bede miala


Dziewczyny i Chlopaku
jakie macie plany na sylwka?
wsumie zostalo 3 tygodnie a my chyba pierwszy raz od dluzszego czasu nie mamy zadnych planow z TZ co bedziemy robic w tym dniu
Mam nadzieje ze jeszcze kiedys nasza paczka znajomych bedzie taka jak wczesniej

a ja dzisiaj kupilam sobie notesik i zaraz biore sie za spisywanie wszystkiego na slub , co mamy zalatwione , co jeszcze przed nami , i ile pieniazkow bedzie potrzebne ...

Edytowane przez zaaaabcia
Czas edycji: 2008-12-12 o 04:42
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 04:47   #2997
logest
Zadomowienie
 
Avatar logest
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 092
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Hej dziewczyny. Zadko ostatnio zagladam, bo przyjechala tesciowa i oprocz zajmowania sie dzieckiem musze zajmowas sie tez tesciowa A tak na serio to chce pozalatwiac wszystkie sprawy papierkowe (ubezpieczenie dziecka, wybranie pediatry, moje wizyty poporodowe, zakupy swiateczne itp. ) zanim wroce do pracy (czyli we wtorek).
Z moim uchem juz dobrze, zapalenie minelo, ale mam nowe-zapalenie piersi-a dokladniej kanalikow mlekowych. Dzisiaj bylam u lekarza i znow biore antybiotyk. A na dodatek opryszczka mi sie zrobila a w piatek mamy christam party - i jak ja bede wygladac . Jak nie chorowam to nie chorowalam , a teraz wszystko sie mnie czepia.
W pracy mnie nie bylo 4 tygodnie, a w miedzyczasie szef zadzwonil, ze dziewczyna od nas z pracy nie zyje ! W piatek byla w pracy a w sobote jej cialo znaleziono w jej mieszkaniu. Mieli zrobic sekcje zwlok.
A wracajac do rzeczy przyjemniejszych-nasz synio z dnia na dzien-nie chwalac sie - robi sie coraz ladniejszy. Wszyscy jestesmy w nim zakochani.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg A 004a.jpg (35,7 KB, 77 załadowań)
__________________
All Because Two People Fell In Love...
logest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 05:10   #2998
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez logest Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Zadko ostatnio zagladam, bo przyjechala tesciowa i oprocz zajmowania sie dzieckiem musze zajmowas sie tez tesciowa A tak na serio to chce pozalatwiac wszystkie sprawy papierkowe (ubezpieczenie dziecka, wybranie pediatry, moje wizyty poporodowe, zakupy swiateczne itp. ) zanim wroce do pracy (czyli we wtorek).
Z moim uchem juz dobrze, zapalenie minelo, ale mam nowe-zapalenie piersi-a dokladniej kanalikow mlekowych. Dzisiaj bylam u lekarza i znow biore antybiotyk. A na dodatek opryszczka mi sie zrobila a w piatek mamy christam party - i jak ja bede wygladac . Jak nie chorowam to nie chorowalam , a teraz wszystko sie mnie czepia.
W pracy mnie nie bylo 4 tygodnie, a w miedzyczasie szef zadzwonil, ze dziewczyna od nas z pracy nie zyje ! W piatek byla w pracy a w sobote jej cialo znaleziono w jej mieszkaniu. Mieli zrobic sekcje zwlok.
A wracajac do rzeczy przyjemniejszych-nasz synio z dnia na dzien-nie chwalac sie - robi sie coraz ladniejszy. Wszyscy jestesmy w nim zakochani.
witaj
na poczatku skomentuje zdjecie
wygladasz rewelacyjnie !! macierzynstwo sprzyja Ci jak najbardziej
szkoda tylko ze Adasia tak malo wiadac
woow to strasznie szybko wracasz do pracy , mam rozumiec ze tesciowa zajmie sie synkiem tak ? a z tymi chorobami to tak jest jak nic nie ma to nie ma ... a jak sie zacznie to urwanie glowy ale mam nadzieje ze zapalenie szybko minie a opryszczka zejdzie do piatku Jejku az mnie ciarki przeszly jak przeczytalam ze ta dziewczyna nie zyje , ale to jak popelnila samoabojstwo czy byly osoby trzecie w to wplatane?

a ja wlasnie ogladam Adamka

Edytowane przez zaaaabcia
Czas edycji: 2008-12-12 o 05:29
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 06:19   #2999
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Schoolcraft Adas chodzi do tylu jak rak a ten filmik gdzie tanczy wsrod pokrywek w kuchni jest wzruszajacy. Czy ty nie masz zadnych obaw przed umieszczaniem filmikow z Adasiem w internecie

Logest to nastepna superwoman z 3 pracami Zdrowka zycze, teraz zobaczysz jak szybko bedzie czas plynal...
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 06:34   #3000
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

no i Adamek wgral !!
przynajmniej Polska ma jednego dobrego boksera
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:47.