WESELE-w co się ubrać????? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-16, 12:46   #121
Wulkaniczna
Raczkowanie
 
Avatar Wulkaniczna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 190
Dot.: WESELE-w co się ubrać?????

Co do kolorów sukienek, to jedynie białego bym nie dopuściła. Czarny jak najbardziej, poza tym sukienka ładnie leży, turkusowe dodatki znacznie ją ożywią i fajnie zagrają z kolorem włosów

Ja kupiłam sobie czerwoną sukienkę, do tego klasycznie czarne dodatki. Też jestem zaproszona przez chłopaka więc wypadałoby dobrze wypaść.

Moim problemem jest prezent, to wesele jego siostry, my jako osoby niezarabiające nie możemy sobie pozwolić na 'kopertę', chyba po prostu kwiaty i wino, chociaż zupełnie nie jestem do tego przekonana.
__________________
"Dobrze, że spotkałem tylu ich
Wyjątkowych, zwykłych - tak jak ja
I opowiedzieli mi
Że bez marzeń, pragnień tych
Życie wtedy traci sens."
Wulkaniczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 21:11   #122
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: WESELE-w co się ubrać?????

Ja także wybieram się w lipcu na wesele Myślę o sukience na jakichś ramiączkach, może odcinanej pod biustem, skromnej raczej i prostej. Odpada kolor złoty i czerwony, czarny i biały. Jestem niewysoka, jakieś 165 cm wzrostu, mam szerokie biodra, ale za to ładną talię. Przeglądałam sukienki z linków, jednak żadna nie spodobała mi się szczególnie. Dodam, że mam niebieskie oczy, włosy ciemny blond i zapewne do lipca będę lekko opalona. Mogę prosić Was o radę dotyczącą koloru, kroju sukienki? Pozdrawiam.
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 15:10   #123
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: WESELE-w co się ubrać?????

a ja mam do Was pytanie... sama nie lubię ja ktoś pojawia się na weselach w czarnych sukienkach i uważam to za pewien nietakt ale teraz mam mieszane uczucia...
niedługo wybieram się na wesele i niestety krucho z pieniążkami. i tutaj pojawił się pomysł przerobienia spódnicy czarnej z gniecionej satyny, doszyć jakby 'biustonosz' w kobaltowym kolorze, mam kobaltowe buty i zapolowałabym na jakieś dodatki w tym samym kolorze. czy czerń dalej by tak mocno raziła? dodam, że to ślub siostry TŻta więc jakby nie było ja nie rodzina...ale nie można też podpaść
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 15:35   #124
mysia111
Zadomowienie
 
Avatar mysia111
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 204
Dot.: WESELE-w co się ubrać?????

Przede mną w tym roku 2 wesela. Sukienkę już zakupiłam, po prostu musiałam ją mieć jak ją zobaczyłam. Nie wiem tylko jakie dodatki do niej ubrać i jakiego koloru buty. Białe odpadają, a niebieskich w takim odcieniu nie widziałam. Jak myślicie czy beżowe będą pasować?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P5180345.jpg (152,5 KB, 235 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P5180344.jpg (152,8 KB, 118 załadowań)
mysia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 16:49   #125
chocklad
Raczkowanie
 
Avatar chocklad
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ze szwecji
Wiadomości: 40
Dot.: WESELE-w co się ubrać?????

jak beda w jasnym odcieniu to powinny a moze srebne i srebne dodatki??
chocklad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 12:03   #126
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: WESELE-w co się ubrać?????

Cytat:
Napisane przez Ashira Pokaż wiadomość
a ja mam do Was pytanie... sama nie lubię ja ktoś pojawia się na weselach w czarnych sukienkach i uważam to za pewien nietakt ale teraz mam mieszane uczucia...
moim zdaniem to jakieś głupie zabobony..

ja ostatnio byłam w czarnej sukience na weselu miałam do niej srebrne dodatki i bardzo fajnie to wygląda możesz do czerni dobrać różego koloru np.naszyjnik kolczyki itp.
u nas dużo osób ubiera czarną suknię na wesele i ja nie widzę w tym absolutnie nic dziwnego
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 18:23   #127
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: WESELE-w co się ubrać?????

a dla mnie to nie tyle zabobon co tradycja, wesele to czas radości a czerń jak wiadomo-żałoba. mi zawsze wpajano, że nie wypada, na wesela rodzinne na których bywałam nikt nie przychodził w czarnej sukience. i właśnie zastanawiam się jaki ma do tego stosunek mama TŻta
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-19, 18:37   #128
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: WESELE-w co się ubrać?????

Cytat:
Napisane przez Ashira Pokaż wiadomość
a dla mnie to nie tyle zabobon co tradycja, wesele to czas radości a czerń jak wiadomo-żałoba. mi zawsze wpajano, że nie wypada, na wesela rodzinne na których bywałam nikt nie przychodził w czarnej sukience. i właśnie zastanawiam się jaki ma do tego stosunek mama TŻta
moim zdaniem kolor nie ma tutaj nic do rzeczy...
ubieram się w co lubię i co mi się podoba, jesli komuś się nie podoba to niech poprostu nie patrzy! ja byłam nie raz w czarneji dobrze się czułam i bawiłam
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 18:52   #129
nikita01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7
Dot.: WESELE-w co się ubrać?????

Witam!!! W sierpniu mam iść na ślub. Mam być druhną. Panna Młoda chce aby druhny miały sukienki tego samego kolur. Materiał zakupiła (jest koloru wrzosowego) i teraz każda ma sobie uszyć sukienkę jaką chce, jaka jej się podoba. I w związku z tym mam problem. Nie wiem jaką sukienkę. Myślałam o takiej: http://www.edressme.com/6622.html bądź: http://allegro.pl/item645630198_wios...rkus _m_38.html
Co o tym sądzicie?? Nadają się??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg attachment.jpg (12,2 KB, 166 załadowań)
nikita01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 19:03   #130
milka1
Raczkowanie
 
Avatar milka1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 81
Dot.: WESELE-w co się ubrać?????

Dziewczyny w jakim kolorze polecałybyście dodatki to niebieskiej sukienki??
Załączam zdjęcie w prawdzie innej sukienki niż moja, ale tego samego koloru

Myślałam nad beżowymi butami.. przymierzałam też szare ale było jakoś tak smutno.
milka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 19:06   #131
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: WESELE-w co się ubrać?????

Wklejam kilka sukienek- może kogoś zainspirują
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dress2.jpg (14,9 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dress3.jpg (19,7 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dress4.jpg (28,7 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dress.jpg (28,0 KB, 107 załadowań)
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-29, 19:01   #132
Lilka212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 182
Dot.: WESELE-w co się ubrać?????

Cytat:
Napisane przez milka1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny w jakim kolorze polecałybyście dodatki to niebieskiej sukienki??
Załączam zdjęcie w prawdzie innej sukienki niż moja, ale tego samego koloru

Myślałam nad beżowymi butami.. przymierzałam też szare ale było jakoś tak smutno.
Może srebrne albo złote dodatki? Beżowe moim zdaniem też pasują.
A możesz powiedzieć gdzie można dostać sukienkę w takim właśnie kolorze jakim masz bo szukam po sklepach i są wszystkie inne kolory prócz właśnie tego a strasznie zależy mi na tym kolorze.

I jeszcze pytanie, widziałyście może dziewczyny taką (dokładnie w tym kolorze) sukienkę na allegro?:

Jesli tak to byłabym wdzięczna za linki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg V254576_J76.jpg (28,4 KB, 64 załadowań)
Lilka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 20:13   #133
bye bye kitty
Raczkowanie
 
Avatar bye bye kitty
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 54
GG do bye bye kitty Send a message via Skype™ to bye bye kitty
Dot.: WESELE-w co się ubrać?????

Oj, widze, ze im wiecej pomyslow, tym zdecydowany brak zdania na to co wybrac...
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
bye bye kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 21:12   #134
ViVian66
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 053
Dot.: WESELE-w co się ubrać?????

Cytat:
Napisane przez Lilka212 Pokaż wiadomość
Może srebrne albo złote dodatki? Beżowe moim zdaniem też pasują.
A możesz powiedzieć gdzie można dostać sukienkę w takim właśnie kolorze jakim masz bo szukam po sklepach i są wszystkie inne kolory prócz właśnie tego a strasznie zależy mi na tym kolorze.

I jeszcze pytanie, widziałyście może dziewczyny taką (dokładnie w tym kolorze) sukienkę na allegro?:

Jesli tak to byłabym wdzięczna za linki.
http://allegro.pl/item624734793_vict...ukienka_s.html
proszę sama sie nad nia na wesele zastanawiam, tylko nad białą ..
ViVian66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 11:18   #135
Lilka212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 182
Dot.: WESELE-w co się ubrać?????

Cytat:
Napisane przez ViVian66 Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/item624734793_vict...ukienka_s.html
proszę sama sie nad nia na wesele zastanawiam, tylko nad białą ..
Ooo, super! Dzięki
Tylko ta cena mnie powaliła
Prawie 300 zł... planowałam wydać max 150...
Biała też fajna. Tylko nie obawiasz się, że panna młoda może mieć jakieś zastrzeżenia, że robisz jej konkurencję? Moja panna młoda by mnie chyba zabiła gdybym wparadowała na jej wesele w białej...
Lilka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 12:19   #136
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: WESELE-w co się ubrać?????

dziewczyny... Pomóżcie.. mi już ręce opadają. Gdzie w Krakowie mogę jeszcze szukać fajnych sukienek, które podkreślą talię?
Byłam juz w 2 galeriach, na tandecie, zwiedziłam ul. Długą i Krakowską/Stradomską...
Mój problem polega na tym, że nie moge sobie pozwolić na sukienkę za więcej niż 150, bo w zasadzie do ostatniej chwili nie będę wiedziała czy na to wesele idę (problemy z transportem)

Wszedzie tylko odcinane pod biustem Bombki, a nie wszystkim jest w tym ładnie. Ja uważam że moim atutrm jest talia i długa szyja, a w takich kieckach wyglądam jak bez wcięcia, albo nawet z brzuchem :/ No i w dodatku mam kościste ramiona, więc koniecznie na ramiączkach skuienka i to najlepiej nie suer cienkich..
Ja już tracę nadzieję. Za 12 dni wesele. Najbliższe 7 mam pod wpływem nauki, dopieor za tydzień mogę gdzieś pójść po coś i lpeiej, żeby się znalazło...
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 16:32   #137
mme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 109
Dot.: WESELE-w co się ubrać?????

Cytat:
Napisane przez eLWhy Pokaż wiadomość
dziewczyny... Pomóżcie.. mi już ręce opadają. Gdzie w Krakowie mogę jeszcze szukać fajnych sukienek, które podkreślą talię?
Byłam juz w 2 galeriach, na tandecie, zwiedziłam ul. Długą i Krakowską/Stradomską...
Mój problem polega na tym, że nie moge sobie pozwolić na sukienkę za więcej niż 150, bo w zasadzie do ostatniej chwili nie będę wiedziała czy na to wesele idę (problemy z transportem)

Wszedzie tylko odcinane pod biustem Bombki, a nie wszystkim jest w tym ładnie. Ja uważam że moim atutrm jest talia i długa szyja, a w takich kieckach wyglądam jak bez wcięcia, albo nawet z brzuchem :/ No i w dodatku mam kościste ramiona, więc koniecznie na ramiączkach skuienka i to najlepiej nie suer cienkich..
Ja już tracę nadzieję. Za 12 dni wesele. Najbliższe 7 mam pod wpływem nauki, dopieor za tydzień mogę gdzieś pójść po coś i lpeiej, żeby się znalazło...
Spróbuj na Karmelickiej w Nexti. Kiedy poszukiwałam dla siebie sukienki na wesele, tam znalazłam pierwszą, która mi odpowiadała (niestety nie było mojego rozmiaru). Poza tym w tym sklepie są dość przystępne ceny -ta "moja" sukienka kosztowała ok 170 zł, dodam jeszcze, że być może jej fason spełniałby Twoje oczekiwania: prosty krój, dopasowujący się do sylwetki, góra zabudowana tzn. nieduży dekolt pod szyją, bez rękawów (szerokie ramiączka); materiał koronka ciemno fioletowa (bakłażan?) na czarnym spodzie. Drugi sklep Nexti jest na Floriańskiej ale wydaje mi sie, że tam jest mniejszy wybór.
Ja swoją sukienkę kupiłam w Plazie w butiku She- też polecam, bo był tam dość duży wybór sukienek "na szczególne okazje". Nie wiem jak z cenami; moja była dość droga (287 zł) chociaż podobna w stylu do tej z Nexti. Myślę jednak, że były tam tańsze sukienki.
Natomiast wydaje mi sie, że szkoda czasu na poszukiwania w sklepach popularnych marek, bo we wszystkich rzeczywiście dominują sukienki w stylu koszuli nocnej. Poza tym juz kiedyś pisałam tu na forum, że na weselu na którym byłam dwie kreacje powtórzyły się z czego jedna była z Monari (wiem, bo ja widziałam) a drugą też gdzieś spotkałam tylko nie pamiętam sklepu.
Życzę powodzenia.
Ja się cieszę, że mam to za sobą, bo swojej sukienki poszukiwałam ponad trzy tygodnie i obawiałam się, że skończy się to w jakimś lumpeksie. Nawiasem mówiąc i tam warto zaglądać- np. w sklepie z tanią odzieżą na moim osiedlu widziałam kilka całkiem fajnych sukienek, markowych (tyle że mało znanych marek), możliwe nawet, że nowych w cenach ok. 50 zł. Żałuję teraz, że nie zajrzałam tam przed weselem. Są też komisy, w których można trafić na coś fajnego, tyle, że tam ceny są stosunkowo wysokie.
mme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 16:53   #138
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: WESELE-w co się ubrać?????

No tak, na Karmelickiej (i w nexti) też już byłam... Komisy i ciuchlandy zwiedzam jak są jakieś po drodze, tylko tam niestety wiadomo jak z rozmiarówką - jak w ogóle jakaś elegancka kieca się trafi, to najczęściej rozmiar nie ten (choć przyznam, że mierzyłam w komisie ładną kieckę sisleya , ale musiałabym chyba nie mieć biustu żeby się dopiąc... bo cała leżała ok, tylko nie tam...). Ostatecznie jakby to była różnica numeru, to można zwęzić. Outlety też oczywiście już obeszłam (przynajmniej te, ktore znam), na floriańskiej jeszcze nie byłam pod tym kątem.
Od bidy coś na tandecie kupię, ale tam też ceny nie są takie niskie, a w dodatku wszedzie jest to samo, więc jeśli podobnie jest w mieście do którego jadę na wesele, to 3/4 dziewczyn będzie miało takie same sukienki :|
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 17:40   #139
ViVian66
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 053
Dot.: WESELE-w co się ubrać?????

Cytat:
Napisane przez Lilka212 Pokaż wiadomość
Ooo, super! Dzięki
Tylko ta cena mnie powaliła
Prawie 300 zł... planowałam wydać max 150...
Biała też fajna. Tylko nie obawiasz się, że panna młoda może mieć jakieś zastrzeżenia, że robisz jej konkurencję? Moja panna młoda by mnie chyba zabiła gdybym wparadowała na jej wesele w białej...
tak, tak, wiem że biała to nie wypada itd.... ale z drugiej strony tydzień później ide na kolejne wesele i tam już nie miałabym już takich zastrzeżeń..

Edytowane przez ViVian66
Czas edycji: 2014-04-10 o 10:44
ViVian66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-30, 17:54   #140
duszyczka90
Przyczajenie
 
Avatar duszyczka90
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14
Dot.: WESELE-w co się ubrać?????

Dziewczyny doradźcie. Proszę ;] Jestem brunetką, upatrzyłam sobie taką sukienkę na wesele:
http://www.allegro.pl/item644895041_...8.html#gallery

ale czy wypada?nie jest jakaś strasznie oryginalna i wieczorowa...
duszyczka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 19:08   #141
AsiaW**
Zakorzenienie
 
Avatar AsiaW**
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 570
Dot.: WESELE-w co się ubrać?????

moim zdaniem pasuje ładna . prosta,
__________________


AsiaW** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 10:36   #142
aanitkaa
Zadomowienie
 
Avatar aanitkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 488
Dot.: WESELE-w co się ubrać?????

Cytat:
Napisane przez Ashira Pokaż wiadomość
a dla mnie to nie tyle zabobon co tradycja, wesele to czas radości a czerń jak wiadomo-żałoba. mi zawsze wpajano, że nie wypada, na wesela rodzinne na których bywałam nikt nie przychodził w czarnej sukience. i właśnie zastanawiam się jaki ma do tego stosunek mama TŻta
mi czerń kojarzy się przede wszystkim z elegancją + do tego ładne dodatki i jest gitt sama przeważnie chodze na wesela w czarnych kieckach bo sa najładniejsze, najelegantsze i sa to kiecki nie tylko na raz szczególnie małe czarne ale jak tak czytam te brednie ze na slub nie wypada to juz sama nie wiem i mam dylemat bo nigdy na weselach sie nie przebieram

zastanawiam sie nad czerwienia choc ona poszerza i jest tez oblegana podoba mi sie taka sukieneczka choc tez sie boje ze zrobiła sie zbyt popularna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 844_1n.jpg (26,2 KB, 167 załadowań)
__________________
Z czasem słowa stygną, więc odświeżaj je....



aanitkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 11:10   #143
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: WESELE-w co się ubrać?????

Cytat:
Napisane przez aanitkaa Pokaż wiadomość
zastanawiam sie nad czerwienia choc ona poszerza i jest tez oblegana podoba mi sie taka sukieneczka choc tez sie boje ze zrobiła sie zbyt popularna
piękna i sexowna ta sukieneczka jak ją kupisz to koniecznie wklej zdjęcia
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 11:33   #144
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: WESELE-w co się ubrać?????

sukienka rewelka, ja bym nie zakładała nic na szyję, ale za to sprawiła sobie jakies fajne kolczyki (zwłaszcza jeśli miałabyś mieć włosy upięte, a nie 'luzem')

czemu ja mam takie kościste ramiona i w takich sukienkach wyglądam dramatycznie
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 13:12   #145
aanitkaa
Zadomowienie
 
Avatar aanitkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 488
Dot.: WESELE-w co się ubrać?????

znalazłam ją w watku jednej z wizazanek w sklepie ich nie widziałam na allegro tak ale takie dosyc przed kolanka ta wydaje mi sie ładniejsza
mam na nia chrapke choc boje sie troszke kupowac kiecki na allegro i boje sie ze nie bede sama w niej na weselichu bo to dosc popularny ostatnio fason

a co myslicie o tych- kurcze czerwień sie jednak ładnie prezetuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (116,3 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 644907759.jpg (47,6 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fbb56ce2fd3a281e.jpg (39,3 KB, 84 załadowań)
__________________
Z czasem słowa stygną, więc odświeżaj je....




Edytowane przez aanitkaa
Czas edycji: 2009-05-31 o 13:31
aanitkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 14:52   #146
ewelina*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Siemiatycze/Warszawa
Wiadomości: 505
Dot.: WESELE-w co się ubrać?????

Wiecie gdzie mogą być sukienki na terenie Warszawy?
Może znacie jakieś zwykłe sklepy?
__________________




ewelina* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 15:49   #147
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: WESELE-w co się ubrać?????

Cytat:
Napisane przez aanitkaa Pokaż wiadomość
znalazłam ją w watku jednej z wizazanek w sklepie ich nie widziałam na allegro tak ale takie dosyc przed kolanka ta wydaje mi sie ładniejsza
mam na nia chrapke choc boje sie troszke kupowac kiecki na allegro i boje sie ze nie bede sama w niej na weselichu bo to dosc popularny ostatnio fason

a co myslicie o tych- kurcze czerwień sie jednak ładnie prezetuje
bardzo ładna ta pierwsza i druga sukienkapodaj llinki
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 21:00   #148
aanitkaa
Zadomowienie
 
Avatar aanitkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 488
Dot.: WESELE-w co się ubrać?????

ta druga to http://allegro.pl/item646335598_prom...asem_s_36.html
sprzedawca ma tez inne kolory a link do tej pierwszej poszukam jutro ok
__________________
Z czasem słowa stygną, więc odświeżaj je....



aanitkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 21:18   #149
lusi2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 26
Cool Dot.: WESELE-w co się ubrać?????

zgadzam się... też nie lubie satyny, tafty grrrrrrrrrrrr
myślałam o czymś bardzo skromnym zapytałam dziewczyny o tą sukienkę http://www.promod.eu/dresses/colour-...200049018.html ale zdecydowanie mi odradziły
więc co założyć?? BEZA nie wchodzi w gre
MAM FIGURE "GRUSZKI"
lusi2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 11:04   #150
ila162
Raczkowanie
 
Avatar ila162
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
GG do ila162
Dot.: WESELE-w co się ubrać?????

Ehh te wesela, zawsze dylemat w co się ubrać
No i właśnie kupiłam sukieneczkę, tylko nie wiem czy pasuje to bolerko co mam? Bo jakoś nie znalazłam nic ciekawego w sklepach to wzięłam to co już miałam Tylko buty jakoś mi te nie pasują, co sądzicie?, myślałam też o czarnych peep toe + czarna torebeczka.
I jak myślicie co z dodatków biżuteryjnych by pasowało, jakie kolory?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka1.jpg (32,4 KB, 153 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienka2..jpg (28,3 KB, 180 załadowań)
ila162 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:03.