Nasze zycie w Ameryce... - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-22, 09:11   #2851
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez logest Pokaż wiadomość
Wlasnie dzisiaj wrocilam ze szpitala. Mamy juz synia ! Adas urodzil sie 19 listopada o godz 3.51pm. Mial 3.665 kg i 21 1/2 incza. Niestetu musial zostac do jutra w szpitalu ze wzgledu na zoltaczke.
Nie bylo latwo, mialam troche problemow, ale najwazniejsze , ze juz po wszystkim i wszyscy sa ok. Pozdrawiam was serdecznie!!!
Cytat:
Napisane przez logest Pokaż wiadomość
Oto nasz 1 dniowy synek
Logest, gratuluje !
Z calego serca zycze wszytskiego dobrego dla waszej trojki, duzo drowka dla synka i niech sie dobrze chowa. Przed Toba najpiekniejsze chwile !
Na zdjeciach jest po prostu slodziutki.

A ze mama ma czas na wizaz, to znaczy, ze dziecko grzeczne !
poulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 20:36   #2852
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Gratulacje Logest!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 02:10   #2853
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Thumbs up Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez logest Pokaż wiadomość
Oto nasz 1 dniowy synek
Jakie slodkie malenstwo
Niech zdrowo rosnie na pocieche rodzicom
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 03:15   #2854
aniany
Rozeznanie
 
Avatar aniany
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: USA, czasami Polska....
Wiadomości: 606
GG do aniany
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Witam towarzystwo !!!

Po pierwsze Logest gratuluje Wam slicznego i zdrowego synka. Zycze duzo szczescia, i spelnienia w tej nowej roli

Po drugie, witam Zabcie z powrotem na starych smieciach... Opowiedz troszeczke jak Polska, jak wesele? Wierze, ze jest Ci sie ciezko odnalesc w tutejszej rzeczywistosci, ale tak jak juz ktoras dziewczyna tutaj napisala, taka chyba nasza rola - bycie rozerwanym pomiedzy dwoma krajami....

Poulette, Gino jest cudny !!! A Ty wygladasz kwitnaco !!! Trzymam kciuki za pomyslne ulozenie spraw z praca. I zazdroszcze Ci swiat w Polsce. Ja pomimo ze jestem tutaj juz troche czasu, nadal tesknie za atmosfera polskich swiat, Wigilli, spotkan rodzinnych, pasterki

Chociaz musze z przykroscia stwierdzic, ze Swieta staja sie coraz bardziej komercyjne... choinki w sklepach juz 1 listopada....

Schoolcraft, co u Ciebie? Jak Adas, jak szkola?

U mnie, hmm bez zmian Szkola - na szczescie przyszly semestr bedzie luzniejszy, bo tylko 4 klasy, no i w koncu w maju graduation !!!
Praca - jak to praca, ciagle w biegu, ciagle cos do zrobienia... Zastanawiam sie czy zostac w obecnej pracy, czy po graduation szukac nowej... Ale z obecnym rynkiem pracy, obawiam sie ze to moze byc zbyt ryzykowne posuniecie.

Pozatym, jeans'ow nadal nie kupilam jestem chyba jakims dziwnym okazem, ale po prostu zadne na mnie nie pasuja. Jak dobre w pasie to za duze w udach, jak dobre w udach to znow cos innego nie pasuje. No nic, szukam dalej

Ide sie troche pouczyc, ciezko mi to idzie ostatnimi czasy, im blizej do konca, tym mniej motywacji mam do nauki.
Pozdrawiam wszystkich !!!
aniany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 03:44   #2855
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Dziewczeta robicie tu powoli watek macierzynski

Gratulacje Logest !
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 10:15   #2856
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez aniany Pokaż wiadomość
Witam towarzystwo !!!

Po pierwsze Logest gratuluje Wam slicznego i zdrowego synka. Zycze duzo szczescia, i spelnienia w tej nowej roli

Po drugie, witam Zabcie z powrotem na starych smieciach... Opowiedz troszeczke jak Polska, jak wesele? Wierze, ze jest Ci sie ciezko odnalesc w tutejszej rzeczywistosci, ale tak jak juz ktoras dziewczyna tutaj napisala, taka chyba nasza rola - bycie rozerwanym pomiedzy dwoma krajami....

Poulette, Gino jest cudny !!! A Ty wygladasz kwitnaco !!! Trzymam kciuki za pomyslne ulozenie spraw z praca. I zazdroszcze Ci swiat w Polsce. Ja pomimo ze jestem tutaj juz troche czasu, nadal tesknie za atmosfera polskich swiat, Wigilli, spotkan rodzinnych, pasterki

Chociaz musze z przykroscia stwierdzic, ze Swieta staja sie coraz bardziej komercyjne... choinki w sklepach juz 1 listopada....

Schoolcraft, co u Ciebie? Jak Adas, jak szkola?

U mnie, hmm bez zmian Szkola - na szczescie przyszly semestr bedzie luzniejszy, bo tylko 4 klasy, no i w koncu w maju graduation !!!
Praca - jak to praca, ciagle w biegu, ciagle cos do zrobienia... Zastanawiam sie czy zostac w obecnej pracy, czy po graduation szukac nowej... Ale z obecnym rynkiem pracy, obawiam sie ze to moze byc zbyt ryzykowne posuniecie.

Pozatym, jeans'ow nadal nie kupilam jestem chyba jakims dziwnym okazem, ale po prostu zadne na mnie nie pasuja. Jak dobre w pasie to za duze w udach, jak dobre w udach to znow cos innego nie pasuje. No nic, szukam dalej

Ide sie troche pouczyc, ciezko mi to idzie ostatnimi czasy, im blizej do konca, tym mniej motywacji mam do nauki.
Pozdrawiam wszystkich !!!
Aniany,

Dziekuje za komplementy, maciezynstwo mi podobno sluzy...

To fakt, ze swieta coraz bardziej komercyjne, no ale tak juz wszedzie sie robi....
Moi rodzice, jako swiezo upieczeni dziadkowie zakupili w tym roku siwtle jelonki i mikolaja z saniami do ogrodu.... Nigdy takich rzeczy nie robili, no ale coz, jak to mowi moja mama "bycie babcia zobowiazuje..."

Tez bardzo sie ciesze, ze na te swieta bedziemy wszyscy razem, bo bardzo dawno juz takich u mnie nie bylo. Ale stwierdzilam, ze teraz bede sie bardziej starac, zeby czesciej byc z rodzina na swieta, obojetnie gdzie zamieszkamy.

A z praca, to staram sie jeszcze niby nie myslec, ale tak naprawde to juz sie boje, co bedzie jak nic nie znajdziemy..... Jakos mi sie nie usmiecha nastepny rok tu gdzie jestem !

A ze szkola to juz tak jest, ze czym blizej konca, tym mniej sie chce.... ale pocieszajace jest jednak to, ze juz tak malo ci zostalo !!!!

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Dziewczeta robicie tu powoli watek macierzynski

Gratulacje Logest !
A Pan Wyrak to nich tu nie zrzedzi, tylko sie za potomstwo bierze, to wtedy zrozumie....
poulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 23:27   #2857
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
A Pan Wyrak to nich tu nie zrzedzi, tylko sie za potomstwo bierze, to wtedy zrozumie....
Alez ja nie zrzedze i mi to w ogole nie przeszkadza, tylko stwierdzam fakty
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-24, 02:12   #2858
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Logest, sliczny ten Twoj Adas. Jeszcze raz duzo zdrowka i pociechy z Waszej pociechy zycze


Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
A Pan Wyrak to nich tu nie zrzedzi, tylko sie za potomstwo bierze, to wtedy zrozumie....
Uuupppssss, komus sie dostalo
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 03:57   #2859
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez aniany Pokaż wiadomość
Po drugie, witam Zabcie z powrotem na starych smieciach... Opowiedz troszeczke jak Polska, jak wesele? Wierze, ze jest Ci sie ciezko odnalesc w tutejszej rzeczywistosci, ale tak jak juz ktoras dziewczyna tutaj napisala, taka chyba nasza rola - bycie rozerwanym pomiedzy dwoma krajami...
Polska? musze przyznac ze bylo jeszcze lepiej niz w wakacje i az serce bolalo na sama mysl ze trzeba wracac do stanow , dlatego tez przedluzylismy sobie bilet o tydzien zeby zostac na dlugi weekend bylismy w Zakopanym , Krynicy na Slowacji ehh calkiem inne zycie tam jest ... tylko szkoda ze zarobki takie marne bo kto wie moze powazniej myslelibysmy o powrocie do ojczyzny

oj a wesele bylo swietne !!
zreszta jakies wesele w Polsce mogloby byc nie udane ?
bawilismy sie do bialego rana no a na drugi dzien poprawiny
jak znajde wiecej czasu to wrzuce fotki
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 04:46   #2860
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

na wakacjach zawsze jest fajnie Zabciu...
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 08:56   #2861
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość



Uuupppssss, komus sie dostalo
Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Alez ja nie zrzedze i mi to w ogole nie przeszkadza, tylko stwierdzam fakty
OK, OK..... to ja juz lepiej nic nie bede mowic, bo jeszcze nam tu splosze jedynego mezczyzne ktory tu zaglada i potem na mnie bedzie....
poulette jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-24, 09:01   #2862
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Wiecie co, mpj maz powiedzial, ze nie bedzie sie na mnie ogladal i ze w tym tygodniu wypelnia zgloszenie na loterie zielonej karty.... skubaniec jeden.
Idzie w zaparte chlop.... no ale niech mu bedzie. Mi juz w sumie wszytsko jedno, bo ja juz sama nie wiem gdzie ja chce zyc.....

U nas wreszcie jakies sloneczko sie pojawilo, wiec szybko ubieram siebie i malego i lecimy na spacerek. Do zobaczenia ! (komu ja mowie do zobaczenia ???? skoro na pasku nikogo nie ma bo wy wszyscy jeszcze spicie .... )
poulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 14:45   #2863
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
OK, OK..... to ja juz lepiej nic nie bede mowic, bo jeszcze nam tu splosze jedynego mezczyzne ktory tu zaglada i potem na mnie bedzie....
Ano trzeba uwazac, bo ja wysoce plochliwy jestem
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 15:03   #2864
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
OK, OK..... to ja juz lepiej nic nie bede mowic, bo jeszcze nam tu splosze jedynego mezczyzne ktory tu zaglada i potem na mnie bedzie....
Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Ano trzeba uwazac, bo ja wysoce plochliwy jestem


Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
Wiecie co, mpj maz powiedzial, ze nie bedzie sie na mnie ogladal i ze w tym tygodniu wypelnia zgloszenie na loterie zielonej karty.... skubaniec jeden.
Idzie w zaparte chlop.... no ale niech mu bedzie. Mi juz w sumie wszytsko jedno, bo ja juz sama nie wiem gdzie ja chce zyc.....
Dobrze, ze mi przypomnialas - tez musze wypelnic ta ankiete i anuz widelec dostane zielona karte wczesniej niz za 3-4 lata
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 16:01   #2865
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez nineczka Pokaż wiadomość
na wakacjach zawsze jest fajnie Zabciu...
no wlasnie ale sek w tym ze teraz w pazdzierniku bylo jeszcze lepiej
no ale racja przyjezdza sie z pieniedzmi wiec wydajesz i nie patrzysz na nic ... no ale jak by przyszlo juz tam zyc to napewno nie bylo by az tak rozowo ...

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Dobrze, ze mi przypomnialas - tez musze wypelnic ta ankiete i anuz widelec dostane zielona karte wczesniej niz za 3-4 lata

a czy to nie jest tak ze nawet jesli Cie wylosuja to sie nie kwalifikujesz bo juz jestes w stanach .... przynajmniej tak miala znajoma mojej mamy wypelnila ankiete w Polsce ale dostala wize i poleciala do stanow tylko pare miesiacy no ale zdecydowala ze zostaje na czarno i po pol roku okazalo sie ze zostalo wylosowana do zielonej karty ... kurcze ale musiala kobieta zalowac

dziewczyny a jak tam Thanksgiving? obchodzicie go?
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 16:06   #2866
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość

dziewczyny a jak tam Thanksgiving? obchodzicie go?
Dziewczyna nie jestem, ale sie wypowiem - dobry indyk nie jest zly.

W tym roku planuje intensywnie poobchodzic Black Friday

schoolcraft - to nie jest smieszne, naprawde sie splosze jak bedziecie krzyczec
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 16:29   #2867
extramocna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 107
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Witam wszystkich,

Logest, gratuluje!! (chyba jak zwykle jestem ostatnią osobą ze spóźnionymi gratulacjami...) jak znajdziesz czas, to wstaw więcej zdjęć.

Poulette, fajnie, że Twój mąż ma możliwość brania udziału w loterii - jeśli wylosuje zieloną kartę, to na pewno nie zaszkodzi, a kto wie, może się przyda; ) z tego, co wiem, to Polska jest zawieszona od kilku lat, więc u nas ta opcja odpada...
Schoolcraft, jeśli Ty masz możliwość brania udziału w loterii, to się nawet nie zastanawiaj!

Wyrak, możesz wyjaśnić, co to jest black friday. Mój chłopak na to pytanie odpowiedział: it's stupid holiday, co niewiele mi wyjaśnia ; )

Pozdrawiam; )
extramocna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 16:31   #2868
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Dziewczyna nie jestem, ale sie wypowiem - dobry indyk nie jest zly.

W tym roku planuje intensywnie poobchodzic Black Friday

upssssss zapomnialam ze mamy mezczyzne w naszym gronie
a skad Ty wogole jestes chlopczyku?

kurcze no tez mysle nad tym Black Friday a byles juz kiedy czy wybierasz sie pierwszy raz? bo ja obawiam sie ze o 5 rano nie wstane :P
no ale fakt mozna zrobic niezle zakupy

a slyszeliscie ze Circuit City bankrutuje ??

extramocna - w Black Friday a jest to dzien po Thanksgiving sa straszne obnizki w sklepach ludzie czekaja pod drzwiamy od 3 -4 rano zeby tylko byc pierwszymi w sklepie i wybrac to co najlepsze najbardziej oplaca sie kupowac sprzet elektryczny chociaz w sklepach z ciuchami tez mozna trafic na niezle znizki niektore sklepy np daja ci reklamowke przed wejsciem i ladujesz tam ile chcesz ciuchow a pozniej licza cala wartosc zakupowow i daja 50% znizke

Edytowane przez zaaaabcia
Czas edycji: 2008-11-24 o 16:37
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 16:50   #2869
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
a czy to nie jest tak ze nawet jesli Cie wylosuja to sie nie kwalifikujesz bo juz jestes w stanach .... przynajmniej tak miala znajoma mojej mamy wypelnila ankiete w Polsce ale dostala wize i poleciala do stanow tylko pare miesiacy no ale zdecydowala ze zostaje na czarno i po pol roku okazalo sie ze zostalo wylosowana do zielonej karty ... kurcze ale musiala kobieta zalowac
Mam nadzieje, ze tak nie jest - ale niczego nie jestem pewna w tej sprawie Mysle, ze warto sprobowac, a potem sie wszystko okaze. Tylko z moim "bad luck" to nawet nie mam co sie przejmowac tym, czy wygram czy nie - bo juz teraz wiem, ze nie Ale tak dla zabawy wypelnie aplikacje - lubie wypelniac ankiety

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak tam Thanksgiving? obchodzicie go?
Oczywiscie Zgadzam sie z tym co powiedzial nasz szanowny plochliwy Pan Wyrak - dobry indyk nigdy nie jest zly Juz kupilismy indyka 15 funtow'ego i bede piekla
A Ty Zaaaabciu bedziesz swietowala? No i oczywiscie tez jestem ciekawa, jak to jest u dziewczyn z naszego watku z tym swietowaniem. Dajcie znac
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-24, 16:53   #2870
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Ale tak dla zabawy wypelnie aplikacje - lubie wypelniac ankiety



Oczywiscie Zgadzam sie z tym co powiedzial nasz szanowny plochliwy Pan Wyrak - dobry indyk nigdy nie jest zly Juz kupilismy indyka 15 funtow'ego i bede piekla
A Ty Zaaaabciu bedziesz swietowala? No i oczywiscie tez jestem ciekawa, jak to jest u dziewczyn z naszego watku z tym swietowaniem. Dajcie znac
no racja racja wypelnienie nic nie zaszkodzi ...
a kto wie moze wasze " bad luck" zmieni sie w "good luck "
nigdy nie wiadomo

ooo kawal indora :P
a przychodzi ktos do was czy z mezem i Adasiem bedziecie swietowac tylko?

no u nas indyk tez bedzie ale zazwyczaj mama go przyprawia ja robie reszte smakolykow ... chociaz polowa naszej rodziny indyka nie lubi
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 17:01   #2871
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
ooo kawal indora :P
a przychodzi ktos do was czy z mezem i Adasiem bedziecie swietowac tylko?

no u nas indyk tez bedzie ale zazwyczaj mama go przyprawia ja robie reszte smakolykow ... chociaz polowa naszej rodziny indyka nie lubi
Moze jeszcze przyjdzie taki gostek ktory pracuje razem z moim mezem. Ale jeszcze nie wiem na 100% - mam nadzieje, ze dzisiaj sie dowiem.
Wogole to dobrze, ze zaczelas pytas o tym Thanksgiving, bo ja sobie przez to przypomnialam, ze musze zaczac rozmrazac indyka Wiec podnosze kiece i lece
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 17:03   #2872
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Tak sie zastanawialam czemu wy zamiast o bombkach piszecie o indyku ale zapomnialam ze tam u was pozniej obchodzi sie

Tu nie ma Black Friday ale 2 lata temu skusilam sie na skosztowanie tradycji i wybralam sie na Boxing Day. NIGDY wiecej!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 17:13   #2873
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Moze jeszcze przyjdzie taki gostek ktory pracuje razem z moim mezem. Ale jeszcze nie wiem na 100% - mam nadzieje, ze dzisiaj sie dowiem.
Wogole to dobrze, ze zaczelas pytas o tym Thanksgiving, bo ja sobie przez to przypomnialam, ze musze zaczac rozmrazac indyka Wiec podnosze kiece i lece
no widzisz co Ty bys bezemnie zrobila :P
odmrazaj odmrazaj zebyscie na Thanksgiving nie musieli do KFC jechac heheh

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Tak sie zastanawialam czemu wy zamiast o bombkach piszecie o indyku ale zapomnialam ze tam u was pozniej obchodzi sie

Tu nie ma Black Friday ale 2 lata temu skusilam sie na skosztowanie tradycji i wybralam sie na Boxing Day. NIGDY wiecej!!!!!!!!!!!!!!!!!
eee bombki to za jakies 3 tygodnie dopiero
a co to Boxing Day?
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 17:24   #2874
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
no widzisz co Ty bys bezemnie zrobila :P
odmrazaj odmrazaj zebyscie na Thanksgiving nie musieli do KFC jechac heheh
Juz sie odmraza Mysle, ze zdaze z tym odmrazaniem



Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
a co to Boxing Day?
No wlasnie, co to? Tez jestem ciekawa
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 19:38   #2875
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość




Dobrze, ze mi przypomnialas - tez musze wypelnic ta ankiete i anuz widelec dostane zielona karte wczesniej niz za 3-4 lata
Dokladnie, tylko sie pospiesz, bo to do 2 grudnia tylko !

[quote=zaaaabcia;9845206]




a czy to nie jest tak ze nawet jesli Cie wylosuja to sie nie kwalifikujesz bo juz jestes w stanach .... przynajmniej tak miala znajoma mojej mamy wypelnila ankiete w Polsce ale dostala wize i poleciala do stanow tylko pare miesiacy no ale zdecydowala ze zostaje na czarno i po pol roku okazalo sie ze zostalo wylosowana do zielonej karty ... kurcze ale musiala kobieta zalowac

quote]

Nie, nie jest tak. Mozesz brac udzial w loterii nawet jak jestes w USA na wizie.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
schoolcraft - to nie jest smieszne, naprawde sie splosze jak bedziecie krzyczec
To my bedziemy szeptem teraz....
poulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 19:40   #2876
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez extramocna Pokaż wiadomość
Poulette, fajnie, że Twój mąż ma możliwość brania udziału w loterii - jeśli wylosuje zieloną kartę, to na pewno nie zaszkodzi, a kto wie, może się przyda; ) z tego, co wiem, to Polska jest zawieszona od kilku lat, więc u nas ta opcja odpada...
Schoolcraft, jeśli Ty masz możliwość brania udziału w loterii, to się nawet nie zastanawiaj!
Polska jest niestety zawieszona w udziale w loterii, ale za to francja nie, a moj tz to Francuz. (Choc raz na cos sie ten fakt przyda.... )
poulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 20:44   #2877
logest
Zadomowienie
 
Avatar logest
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 092
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Hej, dziekuje za wszystkie gratulacje, i obiecuje nie zamienic tego watku na maciezynski
__________________
All Because Two People Fell In Love...
logest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 21:23   #2878
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość

To my bedziemy szeptem teraz....
Ale takim czulym, na uszko ?

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
a co to Boxing Day?
Boxing Day to drugi dzien swiat w Wlk Brytanii, wiec pewnie u klonowo-hokejowej odmiany Amerykanow tez.

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Oczywiscie Zgadzam sie z tym co powiedzial nasz szanowny plochliwy Pan Wyrak - dobry indyk nigdy nie jest zly Juz kupilismy indyka 15 funtow'ego i bede piekla
Taka mala uwaga - nie wiem czy masz doswiadczenie, ale takie wielkie ptactwo trzeba naprawde dlugo piec, jakies 5-6 godzin, wiec wstaw go duzoooo wczesniej przed kolacja.

Cytat:
Napisane przez extramocna Pokaż wiadomość
Wyrak, możesz wyjaśnić, co to jest black friday. Mój chłopak na to pytanie odpowiedział: it's stupid holiday, co niewiele mi wyjaśnia ; )
Najwiekszy dzien zakupowy w Stanach, tradycyjnie poczatek okresu swiatecznych zakupow; sklepy sa otwarte od nocy, obnizki sa wielkie.

Nazwa pochodzi od tego, ze wiele sklepow wychodzi tego dnia po raz pierwszy na plus w czasie roku; a jako ze minusy ksiegowalo sie na czerwono, a zyski na czarno i jest nawet taka fraza to go into the black, stad Black Friday.

Zabcia - tak, pierwszy raz sie wybieram, spodziewam sie przezyc ekstremalnych O bankructwie Circuit City slyszalem.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 21:51   #2879
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość


Taka mala uwaga - nie wiem czy masz doswiadczenie, ale takie wielkie ptactwo trzeba naprawde dlugo piec, jakies 5-6 godzin, wiec wstaw go duzoooo wczesniej przed kolacja.
Doswiadczenia nie mam, ale wiedzialam, ze indyka sie piecze bardzo dlugo Tak czy owak dziekuje za przypomnienie bo u mnie ostatnio jakas zaostrzona skleroza
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 21:53   #2880
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
Nie, nie jest tak. Mozesz brac udzial w loterii nawet jak jestes w USA na wizie.



To my bedziemy szeptem teraz....
no tak ale musisz byc legalnie w stanach a ta znajoma jak juz pisalam byla na "czarno "

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Taka mala uwaga - nie wiem czy masz doswiadczenie, ale takie wielkie ptactwo trzeba naprawde dlugo piec, jakies 5-6 godzin, wiec wstaw go duzoooo wczesniej przed kolacja.



Zabcia - tak, pierwszy raz sie wybieram, spodziewam sie przezyc ekstremalnych O bankructwie Circuit City slyszalem.
no i nie zapominaj o wczesniejszym 2dniowym moczeniu indora
przynajmniej u nas tak robimy

daj koniecznie znac jak sie udaly zakupy

a Circuit City ma juz 40% obnizki na wszystko
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:40.