Jak podkreślić jasną cerę? część VII - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-19, 21:36   #2611
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez tujestem Pokaż wiadomość
moim marzeniem jest podkręcająco pogrubiający tusz bo moje dość małe oczy z nieco opadającymi powiekami potrzebują otworzenia i przyciągnięcia uwagi.. tym bardziej, że w normalny dzień u mnie na twarzy można spotkać podkład puder i tusz do rzęs
Poszłabym do drogerii i pomalowała sobie rzęsika testerami ale się brzydzę :P

quench,
czy Ty masz w avatarze wynik rezonansu magnetycznego?


---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------



Ukrywa się przed nami

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Oo jaka, będzie się ukrywać!
Z czego poprawka?

Mnie też zawsze zastanawiało, co to, czy to jakiś mózg, zarodek czy coś...

To moja własna, prywatna jama brzuszna. Jeden skan z tomografii komputerowej
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 21:53   #2612
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość

To moja własna, prywatna jama brzuszna. Jeden skan z tomografii komputerowej

Wynik MRI jest lepszy, miałam badanie głowy (mam mózg!) i w jednym momencie widać czaszkę, mózg i gałki oczne - wygląda się jak postać z Simpsonów


Dla mnie najlepsze tusze to Bell Wow! i Essence z limitki Marble Mania. Ale moim głównym "problemem" są proste rzęsy, opadające w dół. Te dwa tusze w jakiś magiczny sposób sprawiają, że moje rzęsy są widoczne, bo innymi mogę się maziać, nałożyć 15 warstw, a i tak wyglądam, jakbym ich nie ruszyła
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 22:03   #2613
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość

Wynik MRI jest lepszy, miałam badanie głowy (mam mózg!) i w jednym momencie widać czaszkę, mózg i gałki oczne - wygląda się jak postać z Simpsonów


Dla mnie najlepsze tusze to Bell Wow! i Essence z limitki Marble Mania. Ale moim głównym "problemem" są proste rzęsy, opadające w dół. Te dwa tusze w jakiś magiczny sposób sprawiają, że moje rzęsy są widoczne, bo innymi mogę się maziać, nałożyć 15 warstw, a i tak wyglądam, jakbym ich nie ruszyła

Osobistą głowę z szyją też mam I mam zwapnienia w splotach naczyniowych komór mózgu. Jak jakaś stara babcia

Kurczę, ja nie lubię tuszy Essence bo mają taką dziwną, błotnistą wręcz konsystencję. A jak już mowa o tuszach, to w piątek kupiłam stary tusz. W sensie - zmacany przez kogoś! Otworzyłam go, a tam cały wlot oblepiony starym, zaschniętym tuszem!!!
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 22:14   #2614
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość

Osobistą głowę z szyją też mam I mam zwapnienia w splotach naczyniowych komór mózgu. Jak jakaś stara babcia

Kurczę, ja nie lubię tuszy Essence bo mają taką dziwną, błotnistą wręcz konsystencję. A jak już mowa o tuszach, to w piątek kupiłam stary tusz. W sensie - zmacany przez kogoś! Otworzyłam go, a tam cały wlot oblepiony starym, zaschniętym tuszem!!!
wapniaku ja miałam obraz złamanego palca u nogi(), nerek i zęba, który DZIESIĘĆ razy miał kanał a potem i tak został usunięty bo od korzenia ropniał... Brak słów.
jeszcze nie trafiłam na tuszowe kwc i w sumie mam wywalone już na to, brak sił.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 22:37   #2615
tujestem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 199
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Oo jaka, będzie się ukrywać!
Z czego poprawka?

Mnie też zawsze zastanawiało, co to, czy to jakiś mózg, zarodek czy coś...
Poprawkę mam z anatomii :P

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość

To moja własna, prywatna jama brzuszna. Jeden skan z tomografii komputerowej
Właśnie chciałam się upewnić bo po trzonie kręgu już widziałam, że to brzuchol :P

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość

Osobistą głowę z szyją też mam I mam zwapnienia w splotach naczyniowych komór mózgu. Jak jakaś stara babcia

Kurczę, ja nie lubię tuszy Essence bo mają taką dziwną, błotnistą wręcz konsystencję. A jak już mowa o tuszach, to w piątek kupiłam stary tusz. W sensie - zmacany przez kogoś! Otworzyłam go, a tam cały wlot oblepiony starym, zaschniętym tuszem!!!
AA powiem Ci że dziwnie jak masz w tym miejscu zwapnienia - rzeczywiście jak starsza babcia

Co do tuszu.. dlatego ja jak już się zdecyduję na jakiś to biorę tusz ze środka i odkręcam w celu sprawdzenia czy ktoś go już nie otwierał...


Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
wapniaku ja miałam obraz złamanego palca u nogi(), nerek i zęba, który DZIESIĘĆ razy miał kanał a potem i tak został usunięty bo od korzenia ropniał... Brak słów.
jeszcze nie trafiłam na tuszowe kwc i w sumie mam wywalone już na to, brak sił.
Leczenie kanałowe.... - ktoś kto Ci to robił musiał być niedouczony lub miał też nieodpowiedni sprzęt. To leczenie jest obecnie tak samo rutynowe jak usuwanie próchnicy i zakładanie plomby. Trzeba być przy tym tylko bardzo dokładnym i cierpliwym. Jeżeli trafiłaś na papraka to zostawił trochę miazgi w środku lub też nie wyciągnął całego nerwu ewentualnie naczyń i to Ci tam w środku zaczęło się psuć i dlatego ropiało...
Jeszcze nie miałam zajęć praktycznych ale teoretycznie dużo już nam o tym mówią...
tujestem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 22:54   #2616
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość

Osobistą głowę z szyją też mam I mam zwapnienia w splotach naczyniowych komór mózgu. Jak jakaś stara babcia

Kurczę, ja nie lubię tuszy Essence bo mają taką dziwną, błotnistą wręcz konsystencję. A jak już mowa o tuszach, to w piątek kupiłam stary tusz. W sensie - zmacany przez kogoś! Otworzyłam go, a tam cały wlot oblepiony starym, zaschniętym tuszem!!!

A mój mózg jest piękny - tak powiedziała pani neurolog Zresztą tętnice szyjne też ponoć mam piękne, chociaż tyle


Nie znoszę macantów. Chociaż producenci też mogliby się wysilić i dawać do wszystkiego testery, ale to nie usprawiedliwia macania.
BTW w Biedronce były tusze Bell, zapakowane, z tuszem zamkniętym zwykłym zamknięciem i czystą szczoteczką obok. Można? Można, trzeba tylko chcieć zabezpieczyć kosmetyk.

A leczenie kanałowe ponoć rzeczywiście nie jest straszne Tylko właśnie to jest najważniejsze, trafić na odpowiedniego dentystę i uciekać od rzeźników, którzy wszystko chcą rwać.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 22:55   #2617
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Odn. kanałów to jeśli to jest rutynowe to u nas w kraju dentyści (część z nich) jest rutynowo niedouczona. Znam multum osób ze schrzanioną kanałówką.

Co do tuszy, to moim ulubieńcem póki co jest FalsLash Effect <33 Robi mi firaany. Jak się nim pierwszy raz pomalowałam to latałam i 'Pa jakie mam rzęsy' W ogóle jako bladziochy używacie tuszy czarnych czy brązowych?
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-19, 23:06   #2618
tujestem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 199
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
Odn. kanałów to jeśli to jest rutynowe to u nas w kraju dentyści (część z nich) jest rutynowo niedouczona. Znam multum osób ze schrzanioną kanałówką.

Co do tuszy, to moim ulubieńcem póki co jest FalsLash Effect <33 Robi mi firaany. Jak się nim pierwszy raz pomalowałam to latałam i 'Pa jakie mam rzęsy' W ogóle jako bladziochy używacie tuszy czarnych czy brązowych?
Dokładnie - rutynowo niedouczeni i za mało praktyki na studiach
Ale np porównując do stanów - tam stoma trwa 3 lata.. u nas 5.. i wiele wiele obcokrajowców przyjeżdża do PL na leczenie więc nie jest tak źle jak skończę w końcu te studia to zapraszam do mnie (czy to będzie traktowane jak reklama?? )

Ja używam czarnego. Ale to dlatego, że kreska u mnie na górnej powiece nie wygląda zbyt ładnie i dlatego jak maznę czarnym to się robi taka :niby kreseczka: co podkreśla oko
tujestem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 00:59   #2619
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja sobie chciałam kupić tego max factora podkręślającego kolor ale właśnie się brzydzę... Kiedyś tusze były chociaż zaklejane naklejką a teraz wszystkie po prostu leżą na półce. Wiem, że kobiety czesto je otwierają i oglądają, bo sam byłam świadkiem. Nawet w sklepach nie samoobsługowych ekspedientki tak robią "żeby pokazać".
Przez długi czas udawało mi się kupowac moją ulubioną Colossal w pudełku (w zestawie z płynem micelarnym), ale max factor jest tylko luzem. > Mogli by choiaż takie plastikowe plomby albo nalepki dawać! Ostatni raz jak skusiłam się na nieopakowany tusz to tez był ewidentnie otwierany. Nie wiem, dlaczego na Zachodzie moga sprzedawać w pudełkach pakowane tusze, a tu nie.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 07:17   #2620
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Tez się wkurzam na te tusze, kupiłam kilka dni temu i jakiś gęsty, chyba macany
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 08:47   #2621
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Mogli by choiaż takie plastikowe plomby albo nalepki dawać! Ostatni raz jak skusiłam się na nieopakowany tusz to tez był ewidentnie otwierany. Nie wiem, dlaczego na Zachodzie moga sprzedawać w pudełkach pakowane tusze, a tu nie.
Mnie też to wkurza, dlatego ja się nie krępowałam ostatnio w rossie... Chciałam kupić konkretny tusz, wiedziałam że go wezmę. Przy ochroniarzu głośno skomentowałam że takiego napoczętego jak się często trafiają i zmacanego nie chcę. Otworzyłam pierwszy, był upaćkany. Odłożyłam. Otworzyłam drugi, okazało się że był ok, ja go pierwsza otworzyłam, więc ostentacyjnie włożyłam do koszyka i poszłam zapłacić. No sorry, ale jakbym tego nie zrobiła to wzięłabym ten pierwszy, otwarty. Ochroniarz się tylko spojrzał cielęcym wzrokiem i chyba go to guzik obchodziło...

A słuchajcie, pytałam w wątku o jasnych podkładach o coś, ale on chyba umarł śmiercią naturalną... Ma ktoś porównanie Revlona Colorstay Buff i Bourjois 10hs kolorek 71?

Już nawet nie o swatcha mi chodzi, tylko niech mi ktoś powie czy ten revlon jest choć odrobinę ciemniejszy? Kopałam w necie i kopałam... nic nie znalazłam. Widziałam tylko porównanie revlona z healthy mix 51 ale on jest moim zdaniem ciemniejszy od 10hs, a poza tym na różnych zdjęciach u różnych dziewczyn to wyglądało inaczej...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 09:09   #2622
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3599617 9]Mnie też to wkurza, dlatego ja się nie krępowałam ostatnio w rossie... Chciałam kupić konkretny tusz, wiedziałam że go wezmę. Przy ochroniarzu głośno skomentowałam że takiego napoczętego jak się często trafiają i zmacanego nie chcę. Otworzyłam pierwszy, był upaćkany. Odłożyłam. Otworzyłam drugi, okazało się że był ok, ja go pierwsza otworzyłam, więc ostentacyjnie włożyłam do koszyka i poszłam zapłacić. No sorry, ale jakbym tego nie zrobiła to wzięłabym ten pierwszy, otwarty. Ochroniarz się tylko spojrzał cielęcym wzrokiem i chyba go to guzik obchodziło...

A słuchajcie, pytałam w wątku o jasnych podkładach o coś, ale on chyba umarł śmiercią naturalną... Ma ktoś porównanie Revlona Colorstay Buff i Bourjois 10hs kolorek 71?

Już nawet nie o swatcha mi chodzi, tylko niech mi ktoś powie czy ten revlon jest choć odrobinę ciemniejszy? Kopałam w necie i kopałam... nic nie znalazłam. Widziałam tylko porównanie revlona z healthy mix 51 ale on jest moim zdaniem ciemniejszy od 10hs, a poza tym na różnych zdjęciach u różnych dziewczyn to wyglądało inaczej... [/QUOTE]


Nie chodzi w podkładach tylko o stopień jasności ale też o barwę - czy z żółtym tonem czy z "chlodnym" różowym. Bourjois HM jest zdecydowanie żółty i pasował mi wtedy kiedy skóra jest bardzo mocno zaczerwieniona i podrażnionia - tonuje ją.

Jednak kiedy cerę mam w dobrym stanie to żółte smugi zaczynają być widoczne. Najlepiej mieć korektor z żółtym odcieniem na wypryski i zaczerwienienia (ja stosuję po prostu drugi podkład, bo w zimie to np. całe policzki mam czerwone). Inne bourjoisy też są żółte wg mnie.

Jeśli jesteś "różowa" to żółte podkłady mogą na Tobie wyglądać jako za ciemne i niedopasowane. Revlon ma chyba zimniejszy odcień, ten buff mam na myśli. Ogólnie "zimne" podkłady strasznie ciężko znaleźć.


P.S. Powiedziałam mężowi że może sobie machnę włoski na niebiesko. Bałam się że rozwodem zagrozi, a on stwierdził że warto to zrobić choćby tylko dlatego żeby kilka osób mogło to zobaczyć ale tylko końcówki, tak żeby ściąć można było
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 09:16   #2623
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Nie chodzi w podkładach tylko o stopień jasności ale też o barwę - czy z żółtym tonem czy z "chlodnym" różowym. Bourjois HM jest zdecydowanie żółty i pasował mi wtedy kiedy skóra jest bardzo mocno zaczerwieniona i podrażnionia - tonuje ją.

Jednak kiedy cerę mam w dobrym stanie to żółte smugi zaczynają być widoczne. Najlepiej mieć korektor z żółtym odcieniem na wypryski i zaczerwienienia (ja stosuję po prostu drugi podkład, bo w zimie to np. całe policzki mam czerwone). Inne bourjoisy też są żółte wg mnie.

Jeśli jesteś "różowa" to żółte podkłady mogą na Tobie wyglądać jako za ciemne i niedopasowane. Revlon ma chyba zimniejszy odcień, ten buff mam na myśli. Ogólnie "zimne" podkłady strasznie ciężko znaleźć.
No barwa burżujka mi właśnie pasuje... właśnie tego 10hs 71. Jest super. Żółtawa ale nie pomarańczowa. Tylko chciałam na zimę kupić coś cięższego, bardziej kryjącego. Właśnie wszystkie inne burżujki, te healthy mixy, flower perfection, 123 cośtam... są dla mnie już niedobre. Tylko 10hs daje radę. Dlatego tak rozpaczliwie potrzebuję konkretnego porównania a jak na złość nigdzie nie mam revlona pod nosem żeby zmacać - tylko allegro mi zostaje.

I właśnie, ogólnie mam żółtawą cerę, z taką poświatą. Dodatkowo na twarzy mam problem z naczynkami, i tak jak u Ciebie, jeszcze mi ładnie tonuje ten podkład i ujednolica skórę, tak że buzia sięprzestaje od szyi odcinać. Aczkolwiek w zimie robię się bardziej... ziemista. Znika mi całkiem złotawa poświata od opalenizny (taa... taka to opalenizna jak u wampira na wczasach , raptem osad na skórze ) To mogłoby być ok z tym revlonem... jak myślisz/myślicie?

Edytowane przez a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Czas edycji: 2012-08-20 o 09:19
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 09:24   #2624
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja bym kupiła burżuja na Twoim miejscu. Szczególnie że w zimie robisz się ziemista a on Cię może lekko "doświetlić".

Revlon jest ciężki i zimno-jasny, na niektórych dziewczynach robi wręcz kredową maskę i białe smugi.

Ale dopóki nie maźniesz sobie buzi - to nie będziesz wiedziała. Nam bladolicym bardzo ciężko dostosować podkład (a panie z Sephory i Douglasa wymiekają szczególnie ) a trafić coś z allegro to w ogóle musiałoby być szczęście
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 09:27   #2625
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Jakie wrażliwce, haha:P ja to takich przygód z tuszami nie miałam. Co do zębów, na koniec i tak mi go usunęła a jeden który miałam zaleczony zaczął się psuć. A jego zaleczenie kosztowało prawie stówę.... Obłęd jakiś
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 09:33   #2626
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Ja bym kupiła burżuja na Twoim miejscu. Szczególnie że w zimie robisz się ziemista a on Cię może lekko "doświetlić".

Revlon jest ciężki i zimno-jasny, na niektórych dziewczynach robi wręcz kredową maskę i białe smugi.
Zwariować można. Kurcze, nie odpowiedziałaś na pytanie tak jakbym sobie życzyła To znaczy łudziłam się że powiesz, kupuj revlona

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Nam bladolicym bardzo ciężko dostosować podkład (a panie z Sephory i Douglasa wymiekają szczególnie ) a trafić coś z allegro to w ogóle musiałoby być szczęście
Ano, porażka. Myślałby kto, że nas jest tak mało? Producentom się nie opłaca w nas inwestować? Przecież absolutną większość firm to ja omijam już jak tylko spojrzę z grubsza na tester
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 09:39   #2627
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3599708 3]Zwariować można. Kurcze, nie odpowiedziałaś na pytanie tak jakbym sobie życzyła To znaczy łudziłam się że powiesz, kupuj revlona [/QUOTE]

Napisałam to co mi się wydaje, a oczywistym jest że mogę się mylić, bo Cię nawet na żywo nie widziałam. Ale z tego co piszesz to zostałabym przy burzuju.


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3599708 3]
Ano, porażka. Myślałby kto, że nas jest tak mało? Producentom się nie opłaca w nas inwestować? Przecież absolutną większość firm to ja omijam już jak tylko spojrzę z grubsza na tester [/QUOTE]

Ale wiecie że to w Polsce tak jest tzn tak mi się wydaje.
Byłam w Wiedniu i się rozpływałam kolorówką Nivea, znalazłam kilka świetnych podkładów do jasnych cer, tuszów we wszystkich kolorach tęczy, całą kolorówkę L'oreala (też mają jaśniutkie podkłady!) i wiele innych.

Ogólnie w Polsce się to dopiero rozkręca, a biorąc pod uwagę popularność solariów (niestety dalej wiele osób używa) i ogólnie kupowanie za ciemnych podkładów to producentom rzeczywiście może się nie opłacać
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 09:51   #2628
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Napisałam to co mi się wydaje, a oczywistym jest że mogę się mylić, bo Cię nawet na żywo nie widziałam. Ale z tego co piszesz to zostałabym przy burzuju.
E tak tylko mówię, wiesz jak jest jak się na coś człowiek napali i tylko szuka potwierdzenia dla swojej decyzji a tu doopa. Coś jak "potrzebuję kolejnej pary butów, prawda? No weź, jak nie potrzebuję jak potrzebuję!"
Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Ogólnie w Polsce się to dopiero rozkręca, a biorąc pod uwagę popularność solariów (niestety dalej wiele osób używa) i ogólnie kupowanie za ciemnych podkładów to producentom rzeczywiście może się nie opłacać
No tak bo koniecznie się trzeba przyciemnić, żeby wyglądać jak człowiek...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 10:59   #2629
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ingran, ten korektor jest idealny!
Kolor jest cudowny, krycie też, konsystencja też, nie włazi w zmarszczki ani mi ich nie robi... Jeszcze tylko nie wiem jak z trwałością. Cudo. Dziękuję.
Jeszcze tylko czekam na L'Oreal True Match i będę chyba w siódmym niebie.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 12:02   #2630
tujestem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 199
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Ja bym kupiła burżuja na Twoim miejscu. Szczególnie że w zimie robisz się ziemista a on Cię może lekko "doświetlić".

Revlon jest ciężki i zimno-jasny, na niektórych dziewczynach robi wręcz kredową maskę i białe smugi.


Ale dopóki nie maźniesz sobie buzi - to nie będziesz wiedziała. Nam bladolicym bardzo ciężko dostosować podkład (a panie z Sephory i Douglasa wymiekają szczególnie ) a trafić coś z allegro to w ogóle musiałoby być szczęście
Revlon nie jest jakoś bardzo ciężki Wczoraj się umalowałam jak mój TŻ mnie odwiedził i wypytałam go co i jak bo on jest bardzo wyczulony na mój makijaż (jak się za mocno umaluję to jest "ale masz tapetę" albo "za ciemny masz ten podkład" ) No i stwierdził, że wcale go nie widać na buzi chyba że jak mnie buzia
A tak to z daleka wygląda jakby go nie było.
No i powiedział, że bardzo ładnie wyglądam

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Jakie wrażliwce, haha:P ja to takich przygód z tuszami nie miałam. Co do zębów, na koniec i tak mi go usunęła a jeden który miałam zaleczony zaczął się psuć. A jego zaleczenie kosztowało prawie stówę.... Obłęd jakiś
Rada na dziś - zmień dentystę ;p
skoro i tak chodzisz prywatnie to poszukaj kogoś lepszego

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3599708 3]Zwariować można. Kurcze, nie odpowiedziałaś na pytanie tak jakbym sobie życzyła To znaczy łudziłam się że powiesz, kupuj revlona



Ano, porażka. Myślałby kto, że nas jest tak mało? Producentom się nie opłaca w nas inwestować? Przecież absolutną większość firm to ja omijam już jak tylko spojrzę z grubsza na tester [/QUOTE]

KUPUJ REVLONA!

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Ingran, ten korektor jest idealny!
Kolor jest cudowny, krycie też, konsystencja też, nie włazi w zmarszczki ani mi ich nie robi... Jeszcze tylko nie wiem jak z trwałością. Cudo. Dziękuję.
Jeszcze tylko czekam na L'Oreal True Match i będę chyba w siódmym niebie.
Jaki korektor?
tujestem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 12:14   #2631
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Ogólnie w Polsce się to dopiero rozkręca, a biorąc pod uwagę popularność solariów (niestety dalej wiele osób używa) i ogólnie kupowanie za ciemnych podkładów to producentom rzeczywiście może się nie opłacać
Polać jej bo mądrze prawi
Widziała dziewczyny które smarują się o 5 tonów (jak nie lepiej) ciemniejszym podkładem, a jak jej podkład się troche zetrze to uuuu...

tujestem a mam pytanie z innej beczki, jak poznać że chirurg szczękowy jest dobry? Bo będę musiała iść w końcu do jakiegos i trocfhe trzesę portami po tych historiach jak to dentysta coś schrzanił to już sobie wyobrażam co będzie jak chirurg też będzie rutynowo niedokształcony....
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 12:17   #2632
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez tujestem Pokaż wiadomość
Jaki korektor?
Nico Baggio LC1
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 12:21   #2633
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
Polać jej bo mądrze prawi
Widziała dziewczyny które smarują się o 5 tonów (jak nie lepiej) ciemniejszym podkładem, a jak jej podkład się troche zetrze to uuuu...

tujestem a mam pytanie z innej beczki, jak poznać że chirurg szczękowy jest dobry? Bo będę musiała iść w końcu do jakiegos i trocfhe trzesę portami po tych historiach jak to dentysta coś schrzanił to już sobie wyobrażam co będzie jak chirurg też będzie rutynowo niedokształcony....
Mam do czynienia wiele z chirurgami szczękowymi ze względu na moje paskudne problemy z uzębieniem i powiem tyly - najlepiej idź do tego, którego polecają znajomi i na własnej skórze go doświadczyli. Mnie poleciła chirurga moja ortodontka i mimo że miałam zabieg który brzmiał niczym z teksańskiej masakry to nic nie poczułam, i przeżyłam u niej trzy zabiegi.

Dobre znieczulenie do podstawa... zdecydownie, a mało dentystów umie je dobrze zrobić


A co do polania... normalnie mam ochotę się tak urżnąć kto z Wawy i mi potowarzyszy? xd
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 12:32   #2634
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Tylko że w moim mieście jest jeden, który ma reputacje rzeźnika, jeszcze moge jechać do miasta Tżta, on ma koneksje protetyczne i może protetycy troche się ogarniają w tym środowisku??

I rada: nie kupuje szmin przez internet, bez zeswatchowania na sobie
Mój gosh exotic który na necie wygląda bosko, u mnie wygląda jak żółtaczkowa ohydna perła
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 12:41   #2635
tujestem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 199
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
Polać jej bo mądrze prawi
Widziała dziewczyny które smarują się o 5 tonów (jak nie lepiej) ciemniejszym podkładem, a jak jej podkład się troche zetrze to uuuu...

tujestem a mam pytanie z innej beczki, jak poznać że chirurg szczękowy jest dobry? Bo będę musiała iść w końcu do jakiegos i trocfhe trzesę portami po tych historiach jak to dentysta coś schrzanił to już sobie wyobrażam co będzie jak chirurg też będzie rutynowo niedokształcony....
Wiecie ja jak byłam młodsza to smarowałam się Lirene City Matt najjaśniejszym kolorem co prawda ale i tak był za ciemny i tego nie widziałam ale jak jest się młodym i głupim....

Przede wszystkim poznasz go po tym, że będzie miał bardzo mało wolnych terminów Najlepiej idź do jakiegoś poleconego przez osobę która już u niego była.. Ale ogólnie rzecz biorąc jak ktoś jest chirurgiem szczękowym to nie bawi się w jakieś rzeczy które może zrobić zwykły dentysta, który nie jest specjalistą czyli bardzo mało boruje..
Jeżeli miałabym polecić to zwróć uwagę na tytuł doktora.
Najlepiej iść do np "
dr nauk medycznych chirurg stomatolog specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej" taki ktoś powinien znać się na rzeczy ale to różnie bywa. No ale jest większe prawdopodobieństwo że zrobi coś lepiej niż zwykły lekarz dentysta/lekarz stomatolog (chociaż już się raczej stomatolog nie używa tak jak "stomatologia" teraz narzucane jest "dentystyka" ) jest jeszcze opcja że ktoś będzie miał w tytule lekarz medycyny - spowodowane jest to tym, że na chirurgię szczękowo - twarzową idzie się zarówno po studiach lekarsko-dentystycznych jak i po lekarskich.

Czyli w sumie najpierw zorientuj się wśród znajomych/na forach który gość jest dobry bo opinia to podstawa a potem wybierz tego wyższego stopniem..

A! i jeżeli to jest rwanie ósemek to polecam faceta, bo ma więcej siły ale to też nie jest reguła bo nie liczy się siła ale sposób Ale jeżeli po prostu zatrzymany ząb, czy usunięcie zawiązka to nie ma znaczenia
Pomogłam?


---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
Tylko że w moim mieście jest jeden, który ma reputacje rzeźnika, jeszcze moge jechać do miasta Tżta, on ma koneksje protetyczne i może protetycy troche się ogarniają w tym środowisku??

I rada: nie kupuje szmin przez internet, bez zeswatchowania na sobie
Mój gosh exotic który na necie wygląda bosko, u mnie wygląda jak żółtaczkowa ohydna perła
Protetycy często ściśle współpracują z chirurgami implantologia i te sprawy więc nie jest to głupi pomysł
tujestem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 13:00   #2636
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Dzięki wielkie w sumie na rwaniu ósemek to się powinno zacząć, jeżeli miałabym zrobić sobie szczęke na cacy, jest dość że tak powiem interesująca

Ale mi chodzi o te które usilnie się zmarują ciemniejszym podkładem, bo z pasującym są takie blade (jak my ) no i chcą się troszke zbrązowić.
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 13:11   #2637
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
(...)
I rada: nie kupuje szmin przez internet, bez zeswatchowania na sobie
Mój gosh exotic który na necie wygląda bosko, u mnie wygląda jak żółtaczkowa ohydna perła
Swatche szminek w necie to najczęściej zwodnicza metoda. W ogóle zdjęcie mozna przerobić tak żeby w ogóle nie przypominało początkowej kolorystyki, nie wspominając że szminki na każdym wręcz wyglądają inaczej, każdy ma swój kolor ust, cery itd.

Za to cienie spokojnie można kupować przez net, ewentualne różnice są niewielkie.

Rimmel i Maybelline mają fajne odcienie szminek.

O szminkach Diora czy Guerlaina nie wspominam bo to kompletnie poza moim zasięgiem. Ale czasami kolory mają
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 14:38   #2638
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Ingran, ten korektor jest idealny!
Kolor jest cudowny, krycie też, konsystencja też, nie włazi w zmarszczki ani mi ich nie robi... Jeszcze tylko nie wiem jak z trwałością. Cudo. Dziękuję.
Jeszcze tylko czekam na L'Oreal True Match i będę chyba w siódmym niebie.
Cieszę się, że mogłam pomóc
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 14:56   #2639
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
Tylko że w moim mieście jest jeden, który ma reputacje rzeźnika, jeszcze moge jechać do miasta Tżta, on ma koneksje protetyczne i może protetycy troche się ogarniają w tym środowisku??
Popytaj znajomych, lekarza do którego masz zaufanie a tych poleconych lekarzy możesz jeszcze sprawdzić na stronie znanylekarz.pl (chyba taki jest adres) to forum na którym pacjenci oceniają lekarzy.
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 14:57   #2640
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3599673 4]No barwa burżujka mi właśnie pasuje... właśnie tego 10hs 71. Jest super. Żółtawa ale nie pomarańczowa. Tylko chciałam na zimę kupić coś cięższego, bardziej kryjącego. Właśnie wszystkie inne burżujki, te healthy mixy, flower perfection, 123 cośtam... są dla mnie już niedobre. Tylko 10hs daje radę. Dlatego tak rozpaczliwie potrzebuję konkretnego porównania a jak na złość nigdzie nie mam revlona pod nosem żeby zmacać - tylko allegro mi zostaje.

I właśnie, ogólnie mam żółtawą cerę, z taką poświatą. Dodatkowo na twarzy mam problem z naczynkami, i tak jak u Ciebie, jeszcze mi ładnie tonuje ten podkład i ujednolica skórę, tak że buzia sięprzestaje od szyi odcinać. Aczkolwiek w zimie robię się bardziej... ziemista. Znika mi całkiem złotawa poświata od opalenizny (taa... taka to opalenizna jak u wampira na wczasach , raptem osad na skórze ) To mogłoby być ok z tym revlonem... jak myślisz/myślicie? [/QUOTE]
Kurde, kiedyś miałam ten 10 godzin snu i wg mnie był lekko rózowy, ale może miałam inny odcień... Dlaczego inne ci nie pasują, jaki kolor sięodcina?
Ja mam żółtawą (ale nie ciepłą) cerę z naczynkami i L'Oreal True Match N1 daje radę, to naprawdę bardzo fajny odcień. Jest jaśniejszy od burżuja healthy mix nr 51 i wg mnie bardziej matowy i mniej ciemnieje (na mnie wszystko ciemnieje). L'Oreal N1 jest dobry, bo nie jest ani zdecydowanie żółty, ani beżowy. A różowy już na pewno nie.
Na zaczerwienia dobry jest podkłąd o żółtawych pigmentach, ale jeszcze lepszy hydrolat kocankowy z Biochemii Urody.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-18 20:01:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:57.